tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıban başvermek » tırnakcı » ofkelenmek » as yon » parca » yoruk » ozenme » bıcak vurmak » iltimascılık » kutukluk » gozu gibi sakınmak saklamak ve » ikiz unlu » alcaklaştırma » kırağıcalmak veya vurmak » yelken gonderi » kulhan » karısıkoylu » elinle ver ayağınla ara » uzengilenme » yalan cıkmak » cizimci » gonlu bol » agop un kazıgibi bakmak » cakırkeyif » tukurduğunu yalamak » ucayak » sinir torpusu » su » kor şeytandan bulmak » helenizm » temettu » cevre » can cumleden aziz » muşrik » yuzeyinin her noktasına basınc » hilâfetci » golluk » turkceci » omca » sureti haktan gorunmek » cizicilik » flâman » kara yuz » soğutmac » kotu kişi olmak » borcluluk dengesi » facunalık » cakal » rucu hakkı » orman gulu »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.