tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guzellik » dikilip durmak veya kalmak » nervurlu » cam yunu » ta te » munfesih » cor » amerikalılaşmak » adamına gore » cakal » yarayan kuru ince yaprak » gun veya belirli zaman aralıkl » redresor » guc kazanmak icin calışmaya ar » âlemin ağzıtorba değil ki buze » surtuşturmek » duğun yahnisi » cıkılan catkı » keciboynuzu » balıkcın » tumlenme » tapıncakcılık putperestlik » alcaltış » cekişme » gın gin gun gun » donuşturulmek » hukumferma » şupheci » canım » yun » gul gibi bakmak » tıkaclı » duruma gelmek » acıklama cumlesi » dayayıp doşemek » civi gibi » butce » sungu » darulâceze » goklere cıkarmak » sunnet olmak » gureşetmek veya tutmak » camgiller » balık kavağa cıkınca » forsmajor » capulacılık » harama uckur cozmek » ceza cekmek » kim kime dum duma » gunindi »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.