tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
al takke ver kulâh » ayak ayak ustune atmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » capraz » cumle kapısı » şarkısoylemek » ayağınısurumek » tutmek » ruzgârlanmak » da var ki anlamlarında kullan » tırnak gostermek » gudumlemek » bıyığıyeni terleyen delikanlı » arap » dollu doşlu » tepeli bulbul » cıtcıtlamak » suclu » boldurme » hercumerc etmek » elden duşurmemek » İnegol koftesi » huccet » edilgen catı » goruculuk » ote beri » ciftlemek » mustağni » başcevirtmek » duz tumlec » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cakozlama » cirkeflik » ultimatom » muftuluk » kıratınıolcmek » doşeli » cekirdek » ağızlıkcı » purcekli » allah ın kulu » civilenmek » curukluk » erkec » can cıkmayınca veya cıkmadan h » kopek soğanı » iceriye duşmek » donmek » fizikci » catış »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.