tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzay ussu » ahu gozlu » toplu sozleşme » surcmek » allah tan » sacına ak duşmek » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » buyuk harf » donuşlu » bir bicimine getirmek » lâfımıolur » cığırından cıkmak » mustelzim » yuzlerce » yakayıele vermek veya vermemek » rucu etmek » yunlu » gozden duşmek veya duşurmek » yuzuk » cariyeniz veya cariyeleri » ar damarıcatlamış » gungormez » kokteş » cığırtı » tersine donmek » tunclama » lugatci » kadirîlik » ozen » gozunu kapamak » kerem gibi sevmek veya yanmak » sonuc oyuncusu » ağaclaşma » duşun » kuyudan adam cıkarmak » okuzburnu » denk duşmek » turkusunu cağırmak » işkembe corbası » dolleniş » deve bir akceye deve bin akce » calım » cece » kok » eğri soz » orgut kurmak » sunnetli » uşume » paşmakcı » yarım elma gonul alma »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.