tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pencudu » şolen » dolap cevirmek veya dondurmek » fars » iskeletli hayvan corallium rub » camaşır sabunu » acık liman » bitki asparagus officinalis » cağrılı » beyaz sıvı » ana sayac » kir goturmek » vazgecmek » uc durum yasası » brehmen » f f » ışık gocum » mudrir » lufere cıkmak » cağdaşlaşmak » borcsuz harcsız » artistce » gobek havası » koksel » gozu bağlı » melul » organların her biri » cizmek » boşluk » kadehcik » cınarımsı » cingenece » kundakcı » fal acmak veya bakmak » cırpmacılık » bıyık altından gulmek » obeklenme » cıkıklık » ayyuka cıkmak » alaturka bilen alaturka eser » colak » ucurum » kemiksi bolge » fistul » tecrube tahtasına donmek veya » başoğretmenlik » kancıklık etmek veya yapmak » donercilik » mutemmim » ici alaylı dışıkalaylı »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.