tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için saygı kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sosyal statu » insan konuşa konuşa hayvan ko » ihrac etmek » yağlıharc » fume » bolungu » guvelenmek » gul ustune gul koklamamak » alcılatma » umitsiz » başcı » gobel » gunah » kadıngobeği » karagoz » duşleme » sozel oğrenme » burokratik » curuk veya curuğe cıkmak » supurgecilik » soğuk cıkmak » duzletme » gonul eri » baştan cıkarmak » munavebe » yarışcı » her ne ise veya her neyse » konvektor » korece » guveni sarsılmak » eline ayağına kapanmak sarılma » kuluckalık » carpılı » hapcı » gucsunme » el frenini cekmek » ağaccık » cencen » allah sonunu hayır etsin » tevellut » suflî » burgac » rolcu » guveyi girmek » catal bel » duşurtme » oğrenmek » ipi cozmek » guc » gezdirme kulağıtemizleme bici »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.