tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surgun » kuldur » sozu kesmek » cengel atış » ağırlık basmak veya cokmek » alcalış » yuzsuzluk » dudak unsuzu » okul kacağı » olusu kınalı » pastırmasınıcıkarmak » eklemek karıştırmak ilâve et » uşume » pabuclarınıcevirmek » kok işareti » tepesinden veya başından kayna » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gurultusuzce » seslikci » goğe merdiven dayamış » oğretmek » rol catışması » tepe acısı » ceyrek » carpma » tahammulfersa » cekim ekleri » daha da geliştirmek amacıyla b » anaclık » yuzlemek » ciğsut emmiş » guldur guldur » keci mantarı » pahaya gecmek » uc catal » yuzer top » calım » kepekci » otekisi » elekten gecirmek » punc » anlamına gelmek veya manaya ge » sululuk yapmak veya etmek » yuzu yok » kunye » kırdırmak işini yaptırmak » giysi » doygun olma durumu veya gonul » karşıcıkmak » duvesimek »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.