tdk sözlük TDK Sözlük

 

saygı kelimesinin eş anlamlısı

saygı kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • saygı kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz saygı kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük saygı kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune alınmak » akıl var yakın var veya akıl » yaşdonumu » başsavcıolma durumu » ağaccık » dikilmişparca » gun gibi acık » satılığa cıkarmak » kalafatcılık » sıcrama tahtası » belirli gecmiş » tumor » arapsacı » duzlenmek » bağlac » gecirmek » goz aydına gelmek gitmek » kanavice » şeytan elini cekmiş » olum sukûtu cokmek » iz duşumlu » yonelme hâli » akla zarar veya ziyan » portfoy » yureği kalkmak » boldurme » yoneylem » kendi havasında gitmek veya ha » sermayeyi kediye yuklemek » guc » donuşturucu » catlaklık » kabul kabul etme » oru » cekmek » icini sarmak » goreneksiz » minyaturcu » doşemeci civisi » luleli » kotu olmak » himaye etmek » ac bîilâc » palyacoluk » putursuzluk » ruzgâr ustu » kanun sozcusu » keşkekci » şoyle » kilidi kureği olmamak »

saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve saygı_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.