tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yonetici » ust deri » sokturmek » koşede bucakta kalmak » şarapcı » durtmek » fedakârlık yapmak veya gosterm » sonuc oyuncusu » kotu » elopen » gozluklu yılan » mutehayyir » cift gormek » telâşa duşmek » meşrubatcı » rumlaştırmak » paraya duşkun » catı » camurlama » yarım pabuclu » tavukcu » hoşgorusuz » cok yuksek ve otsu bir bitki z » duğmecilik » toplum icincilik » kırgız » ağac kurbağası » once can sonra canan » mucellâ » tesettur » yuklenme » aşağıkalır yeri veya yanı yok » kara calmak » guldurme » odun vermek » veya bu anlamda birleşik isim » rolune cıkmak » petek guvesi » surgun » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » goruşulme » pullukcu » flâman atı » cimlenme » kepceli » biskuvi » nesturî » cakışık » yataklık yapmak veya etmek » onunce veya onunden »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.