tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhimmat » vakit oldurmek » benlikcilik » kukla » duşunce » sıcankulağı » teyel yapmak veya atmak » ustunden şu kadar zaman gecmek » dona cekmek » nefsini korletmek » yalın bicimli sanatınıbenimsey » aristokrasi ekonomik toplumsa » cıngar cıkarmak » cimlenmek » surtulmek » ticaret kanunu » sevda cekmek » munhani » sonmek » mancuca » olunme » kelepce vurmak takmak veya kel » yureği katılmak » gorelilik » anasından emdiği sut burnundan » kokertme » percinlenmek » boşta olarak yapılan ortu » cunup » ozonur » gume » cıplaklar kampı » iki bucukluk » koltukculuk » sahaca » kolayına bakmak veya kolayına » facuna » ortme » ce » reproduksiyon » pranga kacağı » cağrışımsal » dost başa duşman ayağa bakar » ustuvane » capacılık » sulun gibi » kapsamına alma veya alınma » dokmek » yuruyuşe cıkmak » fakul »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.