tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayvan lama glama pacos » duldul » sozlukce » yonetme » zihni bulanmak veya karışmak » tansiyon olcmek » kayakcılık » ayakkabıyapan satan kimse pa » hristiyan » gok » naturalist » cabalayış » muzmin » tut kelin perceminden » koseyle alay edenin top sakalı » gostermek » kor nokta » dun » lehce » saat on bir bucuğu calmak » muhre » acık elli » halisuddem » boşgozlerle bakmak » gozunu ustunden ayırmamak » bardakcı » girdisi cıktısı » yureğine dokunmak » surucu » gucu gucune » turkleşme » nogayca » duzeysizlik » kucuk koyun buyuk ağası » doner » cevrili » carka » davul dovmek » gorumcelik yapmak veya etmek » teberruken » kazancsız » başına vur ağzından lokmasını » mumessillik » kullanıma hazır duruma getiril » yulgu » tumorlenmek » ilgecli » yukun » inti » icici »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.