tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bicim » hava duzenleyicisi » eziyet cekmek » kayakcılık » alaturka muzik » korunu oldurmek » madde » buyultmek » ışınımolcer » operator » lâcivert di » ilâhiyatcı » kok » avcunun ici gibi bilmek » seluloz » gecer » yalcınlaşmak » diktatorluk etmek » duzensiz » aday gostermek » yararlanılan bir ağac acacia » dirhemle soylemek veya konuşma » uckurluk » icki » boyle boyle » surgulenmek » korletme » allah taksimi » osmanlılık » bulbul gibi konuşturmak veya s » sırp » hareketi » duzen teker » gosterişlice » calkalatmak » lisan » secilmiş » hizmetcilik » pencuyek » undeşlik » carşafcılık » ciskin » kerpic » amac » ağac morus » echel » şeritci » once » ateşparcası » tekâmul »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.