tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıt cıkmamak » carptırmak » cekberi » toplumsal cozulme » puskurme » tunc » cıplak at » omru uzamak » revu » ozurlu » catır catır catlamak » yunan » koşe minderi » cap » camur gibi » capraşıklaşmak » ortakcılık » tulyum » illuzyonist » sopa atmak veya cekmek » orgu » sumkurtmek » capalı » başınıdondurmek » duvesimek » begdili » tumlenme » yarıklardan her biri » kına yakmak koymak surmek vu » cercevelenmek » boburlenmek » turemişisim » mızıkcı » yer cekirdeği » gunahıkadar sevmemek » pacalık » camaşır suyu » mukevvenat » kazan biri kepce » kopru başınıveya kopru başları » işcilik » kosteklenmek » taşısıksa suyunu cıkarır » tarlanın taşlısı karının veya » bal dok de yala » navcağan » zararına kazanc sağlamak » goreneksiz » munakaşa goturmemek » nara atmak veya basmak »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.