tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
harp malûlu » ceyrek son » revaluasyon » once can sonra canan » uretmek zihnî yetiler oluştur » catış » alcak gerilim » olmezlik » yer bakır gok demir » cılgıncasına » suzek » cifte » ovulmek » ozseverlik » gurbete veya gurbet ellere duş » ortaklaşa alışkanlıkların tut » kandil gunu » toplu olarak oğretimin yapıldı » orgutlemek » bana bak » surmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » gundem » cirişci canağı » surme » gozetim » balkopuğu » kostekli » yuz yuze gelmek » akım olcumu » mutebeddil » cevirim senaryosu » can başustune » coğul eki » gecirmek » bunalıma duşmek » amaclama » tegaful etmek » goz yummamak » kursu başkanı » alcak gonullu » yaprakcıl » yeni gineli » beşikortusu » cıtak » şakaya boğmak dokmek veya bozm » caprazlık » bıcaklanma » urkutmek » gozlukcu »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.