tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
davranma » cıl cil » nervur » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » bire vermek » ortu » guncellik » capaksız » cırpı » ıt » romen rakamları » hacısuya atma » koc yumurtası » cirişgibi » yukseklik » surumcemede kalmak » cezve surmek » hasbî gecmek » duma » iyi hoşama » onune geleni kapar ardına gel » sut asidi » carcur » sinuzit » dokuz yorgan eskitmek veya par » aracla yakmak » gozetletme » koruk » kişilik tipi » cağcıl » kor ocak » fransızca » nukte yapmak » musteşarlık » gol » mubadil » gureşilme » yoklamak denemek tecrube etm » sınıfta caktırmak » yuksek » kunhune varmak » bağlantısız ulkeler » muhimsemek » karşıtı » acak ecek » on » don gomlek » kardeşkardeşi atmış yar başın » ceşitlendirmek » kusur etmek veya etmemek »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.