tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
belirli gecmiş » gozu gormez olmak » ağaclaşma » yatak carşafı » avuclamak » bak » el el ustunde oturmak » hurmetkâr » cakmak taşı » hunkâr » doğa otesi » istihrac etmek » buyutec » corba olmak » goz nuru » cozmek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » cıtcıt » orukleme » gorumluk » oğur » tanrıkayrası » cıtır pıtır » tarafından başkasına verilmesi » temizlemek » zurriyet » cavdar ekmeği » tefehhum » karadeniz de gemilerin mi batt » dingo nun ahırı » horasanlı » beraberlik muziği » gozunde buyutmek » cubuk odası » gul ustune gul koklamamak » makedonca » mulevves » oznelci » sıtma gormemişses » sorguya cekmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » boşboğur » catallaşma » cukurlanma » soyleşmek » yuz surat davul derisi yuz sur » icmeler » bugduz » yargıclık » carpmak »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.