tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ren geyiği » iceri » kez duz kabartılar » mel un » hareketi » icici » siktir » gume gitmek » yanlarında goturmekle yukumlu » gozlerine inanamamak » can » kalmak » cimlemek » pirinc » boşluk » elinden bir işveya şey gelmeme » japon elması » gobek » eğri cehre » cıkılama » tunel » ceyrek » secici kurul » deve yurekli » amerikalılaşmak » oksuruklu » rus ruleti » cıkarış » tanrıca » boğur » yahudi pazarlığı » ozlu » mustahak » altayistik » boykotculuk » hırvat » epikurcu » tımarhane kackını » yakışıklı » kacımsar » populerlik » allah versin » oteyi beriyi » hesap etmek kitap etmek » ahbaplığa dokmek » yurekli » geniz unsuzu » fırıldak cevirmek veya dondurm » adam kıtlığında veya yokluğund » balık corbası »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.