tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calkalayış » guven kazanmak » gonul kocamamak » ustunluk kompleksi » mudekkik » sehpaya cekmek » kok » kırlangıc otu » soz veya lâf aramızda » calımından gecilmemek » metal parca » topcu » surusune bereket » cizdirme » haybeye kurek cekmek » notrleme » ağılıbocek » govdeye atmak veya indirmek » calışma gunu » cakozlamak » dalkılıc » arıkovanı » puren » duşuk yapmak » acık acık » gecmiş » koken » ensulin » cetele » puruz » sacı » cengellenmek » etmek » dulgerlik » cok yanlıveya yonlu » gibi » celik » yontem » uygun bir bicimde takılarak on » sacıuzun aklıkısa » koşeye sinmek » docent » etme bulma dunyası » oznelcilik » stabilizator » cicek sapcığı » munfesih » buyukluk gostermek » oncesi donem » uvertur yapmak »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.