tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kavanco » bir ağac ciğde zizyphus jujub » tureme » dallarından her biri » goz hakkı » kuyruklu yıldız sacı » şıralık uzum » cıplaklaştırma » gecer » orumcek kuşu » muteakip » gunahkâr » etanol etil alkol » hur teşebbus » ors » kap » keloğlan » duğumleme » hazır mezarın olusu » kamcılaşmak » hint tavuğu » ciğ » oğrenim » tedahul » spekulâsyon » bolumlerine konulan ağırlık » duğumlu » buyuk dalga » tebeyyun » ada » cicek acmak veya vermek » acılma » cakıl kuşu » şeytan gorsun yuzunu » kazanmak » sel goturmek » asker kacağı » okuz » sozde » korle yatan şaşıkalkar » muhammedî » berhudar ol » j j » gorgusuz » hayvan lama glama pacos » cevik » cemre duşmek » soz » rontgenci » tıkac »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.