tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicki dikişkursu » bir suru » suzme » cavşır » alcak » sozun kısası » cağrışımsız » tarih oncesi » şirpence » makascı » cevirmek » teveccuh gostermek » biri » mes ul olmak » duzeltme işareti » kopya murekkebi » lugat » salcalımakarna » summettedarik » sacmalık » koklu aile » moral cokuntu » plâckacı » unlenmek » boğa » icinden cıkamamak » host » duzulme » on parmağında on huner veya ma » cecen » tunemek » zırva tevil goturmez » boru değil veya boru mu bu » hesap gormek » copluk horozu » molekul » goz kulak olmak » soz getirmek » kibrit cakmak » yasa gomulmek » acından olmek » tıraşfırcası » olumu op » hint yağıağacı » olum hak miras helâl » dongel » goğusluce » hancer » şolen » acıciğdem »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.