tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kreator » dediği cıkmak » aristokrasi ekonomik toplumsa » uvey cocuk » tekduzeleşmek » iyiye cekmek » beden hareketlerinin tumu » cıkarmak » gurultulu » ici burkulmak veya ici sızlanm » genclik » havan dovucunun hınk deyicisi » duşurmek » on uyum » iciliş » ruh gocu » gomulduruk » acık kahverengi » namzet gostermek » ak ek » oyle veya oyle yağma yok » gozu bağlıolmak » oğretilerin genel adı usculuk » acılış » etek opmek » porcus babyrussa » cene yarışı » vucut vermek » nalcalı » copsuz » doven » yaşam oykusu » citmek » iliğine veya iliklerine kadar » manikursuz » hafızıkutup » on avurt unsuzu » donmek » turum » oyle veya boyle » gumruk » geceyi gunduze katmak » kurutac » iştirakci » goz gozu gormemek » acık » puslu » mudrik » on tureme » sora sora bağdad veya kâbe bul »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.