tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cepellemek » parca » camaşır » korukleyici » ters yuz veya ters yuzu geri d » veya belli bir yukseklikten aş » ovunc » doğum gunu » cuz î » cop kebabı » sakalına gore tarak vurmak » ciseleme » golge » cobandağarcığı » antik cağ » marpuccu » gecerleme » mak mek » jole » sutune havale etmek » duz » biz kırk kişiyiz birbirimizi » odeşmek » bitli veya kurtlu baklanın da » duğun » lâpcınlı » dışcokgen » yuze vurmak » ana bir baba ayrı » canak yalayıcı » bulbul » buyuk terim » işi allah a kalmak » cırakman » cift dişliler » tıkacsız » renk vermek veya rengini belli » arkasınıbir şeye vermek » inmek » esmayıhusnâ » kamu yonetimi » aylakcılık » milfoy » ackılanmak » yıldırak » sukûtîlik » portor » elde avucta bir şey kalmamak » calık » mulâkat yapmak »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.