tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu almamak » tembele işbuyur sana akıl oğr » kaymak bağlamak veya tutmak » ozgun » turkceleşme » kullanılan mutfak âleti » katran camı » muptelâ » paylaşmış benzer odevlerle yu » cubukluk » umit dunyası » kacmak » hicbir » camurlaşmak » cevrim » muzeci » catışma » doşeme » cocuk bahcesi » aklına duşmek » el etek opmek » kimse » tavşana kac tazıya tut demek » cıkmaza sokmak » gan gen kan ken » burgu » cirişgibi » işkence etmek veya yapmak » yan gozle veya yan gozle bakma » gunuleme » yurutmek » dunyadan haberi olmamak » kotek » goz » sacma sapan konuşmak » cağrılık » gun gunden » kirecsizleştirme » yuruyuş » capulculuk » koh » uc buutlu » niyet cekmek » sutune havale etmek » bortuk » koftelik » kısmeti cıkmak » muteber olmak uzere » İsvecli » askere cağrılmak »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.