tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağıstanlı » cak cek cak cek » cifte » varidatcı » yağlıkcı » duğun salonu » cakın » oren » ciğnenmek » sıcrama » cayda cıra » başıyastık yuzu gormemek » kacırılmak » on ad » supurtme » ikiyuzlu » allah tan kork » oğretmek » koc » maraz esenlik karşıtı » makam şoforu » mes ul tutmak » kor baca » ateşten gomlek » sumbulî » civilemek » muminlik » milâttan once » bulunan mobilya » gufteci » mufrit » cuhalı » kopek uzumu » bağrışcağrış » yureği sıkılmak » mulâkat » samanyolu » su yurumek » yurumek » butce yılı » ciftehane » puruzlu » bir el bir eli yıkar iki el b » puritenlik » catışma » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » noel ağacı » ozumsenme » akaclama » gosteri »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.