tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gobel » bahcesi » cozuşmek » buddhizm » kuheylân » bicimci » rebiyulevvel » ağız aramak veya yoklamak » tumselme » duyun » yukarı goğe doğru olan yanı » kapsamına alma veya alınma » kayac » duşkun » doşemek » ezcumle » cağrınumarası » varoluşculuk » tahayyul etmek » cor » kokertme » sonmek » eşelemek işi yapılmak » rusva » ozensiz » musekkin » calık kavak » takaddum etmek » yerleşim yerinden başka bir ye » dulgerlik » gecme » bicimlerde tutturmalık » ovme » ofke baldan tatlıdır » bedcehre » granduk » goturum » kolay gele veya gelsin » sovuşturme » ile beraber » gururlanmak » muşabih » tereddutle » veya metal bolum » satranc taşı » pek gozlu » suslenmek » mel un » buzgulemek » panel kopru »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.