tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eti » cıkarmak » iyi veya temiz işaltıayda cıka » yarın obur gun » izahat vermek veya izahatta bu » taahhut » turnagecidi » karşılıklıbirbirini dovmek » ortme » gun ciceği » ceza cekmek » kuluckaya oturmak veya yatmak » mutereddit » gozetmek » donmek » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » podosuet » cerezlenme » oh olsun » oneride bulunmak » acelya » kollarıveya kol ve pacaları sı » can cana başbaşa » sulfurleme » ahzuita » hesap kitap yapmak veya etmek » angolalı » bir arpa boyu gitmek veya yol » ıska gecilmek » ucuncunun olmazlığı » top atmak veya topu atmak » turnayıgozunden vurmak » oru » flâman » dort ayaklılar » meden » cozmek » allah tan kork » kâğıt gibi olmak » boşluk » sarih mef ul » tarh etmek » ozel ulak » carpma » dunya gozu ile gormek » muhlet » pacasından tutup atmak » tur ağac cember » harclı » gumruklu »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.