tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toreli » cebirsel formul » safca » celik parca » kimse » gır gecmek » soz acmak » sutlenmek » teselsul » mel unca » kafasınıtutsulemek » tuylenmek » alevî » cağanoz gibi » cuş » otuşme » cakma » huner gostermek » hasretini cekmek » ucar » suzgun bakış » evc » yuzu asılmak » guven oylaması » karşıtcı » kocsamak » kulunc » temiz kanıda vucuda dağıtan or » hareketi » parca » cingene pembesi » rabbena hakkıicin » ozbekce » yuzunden akmak » doşeme » hucum etmek » kuvvetini gosterir » oluşan cok duzlemli cisim men » okculuk » soylemek » ayağına veya bacağına gecirmek » hol » dağveya dağlar gibi kadar » oğut vermek veya oğutte bulunm » allah son gurluğu versin » uzerine yurumek » olduresiye » orospu boreği » baksana baksanıza » nakşibendî »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.