tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
al takke ver kulâh » olu gibi » ardına veya arkasına duşmek » koseği » huda » gutaperka » kose » makineli tufek » seksen kapının ipini cekmek » arabasınıduze cıkarmak » endustriyalizm » işi başından aşmak veya aşkın » cervişli » cerci » gozleyiş » iyiye iyi kotuye kotu demek » ol dediği yerde olmek kal ded » capanoğlu » zurriyet » kulucka devri » turkusunu cağırmak » koşe dolabı » esas vaziyete gecmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » acmaz » parcacı » orta cağfelsefesi » psikolojizm » dol yatağı » li » luzumsuz yere » acmaza duşmek » coğaltmak » cokelge » kor olur badem gozlu olur kel » golgelik » ostaki » duzgusuz » cıplak mulkiyet » dort yuzlu » civici » carıklık » yer demir gok bakır » cırpmacı » oğrenci kartı » ten » trabzon hurması » saatci » yuz tutmak » cığırtma »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.