tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendisini değiştiren calışma s » un » haclılar » lâckalaşma » duzgun » bicimselleştirme » su goturur yeri olmamak » goğus eti » duşuk » oğutucu » kılıc oynatmak » acıktan kazanmak » mutevellit » gunleri sayılıolmak » tat » soyleniş » tumsek » osurgan boceği » surcturmek » aktore » hurufîlik » yuzukoyun » yoresellik » kucuk tovbe ayı » suslemecilik » kotu yola suruklemek veya sapt » yuksekten atmak » toz » malikîlik » kriz yoneticisi » kilimci ile kor hacı » uzumlu kek » kuafor » allah ım » cevri » arkadaşca » huzun » ust geciş » burokratik » ağır işitmek veya duymak » curuf » gece gunduz » gobeğini kesmek » gostermek » turku cağırmak » cın cın otmek » yanardağbolgesi » cocuk oyunu » cozumlemeli » cenilemek »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.