tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
meydancı avlu bahce gibi yerl » mustakil » dumtek tutmak » surnaturalizm » koşe koltuğu » ilâcsız » corek » duğum vurmak » cekmek » ozel af » ihtiyac » guzel yazısanatı » ciftlenmek » tek ornek » cukur » kotu yola duşmek » veya metal bolum » su yuzune cıkmak » dokuz ayın carşambasıbir araya » cevirmek » calışmak » hucumbot » cumle » ulke coğrafyası » utangac » suveyda » cevirmek » kırılgan ve katıbir element k » gozunu hırs burumek » karşılama toreni » cekememe » allah ıcok insanıaz bir yer » kalca » hayır gormemek » allah kuru iftiradan saklasın » arının yuvasına kazık veya cop » tulum cıkmak » ac ec » gormek » mulhit » kırmızıkart gormek » ha babam veya ha babam ha » burgu » koydunsa bul » emekliye ayırmak cıkarmak veya » unlu uyumu » kalpakcı » gedik acılmak » akşam vakti » yunlu »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.