tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saygıduymak veya beslemek » mahzur gormek » lâtin halkları » ters turs » surgu kolu » kucuk karyola » nesic » fetva vermek veya cıkarmak » gok bilimi » edatlıtumlec » olumsuz » boşluk » ayağının veya ayaklar altında » gocebeleşme » gormek » canlıozdekcilik » cekirdekten yetişme » kokulu cayır otu » sinuzoidal » dur » ciceksiz » icine kapanmak veya icine ceki » katma butce » cuceleşmek » cok » cekelemek » coccothraustes » bunun sonucu olarak da doğal ş » seckinleşmek » kumeden duşme » parfumcu » mukemmelen » mektep cocuğu » muncer » kalenderiye » sarkaclamak » icini okumak » tutamac » kaktus » duşkun » gucenmek » matrakcı » mg » peceleme » golet » değişkene gore hesaplanan sayı » ozenli » keciler » rolâns » duruma gelmek »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.