tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
luzucet » tac giymek » tepesinde havan dovmek veya de » kulturfizik » ustel » yureği bayılmak » subap » muderris » munteşir » lutfetmek » vakit oldurmek » musvedde » yedekci » uzum pekmezi » alaturka muzik » calmak » gonul cekmek » kebapcılık » alcak kavuşum » gecirimli » komurleştirilmek » enfusî » hatırlatmak » gercekte » hayvan sınıfı haşere » gundaş » kotu » oğretim gorevlisi » kumeleşmek » ustun tutmak » caprazlama » asker cıkarmak » sıcmak » kolan cekmek » sureti haktan gorunmek » işi gucu bırakmak » yaşam oykusu » odenen prim karşılığında bu iş » ayaklarına veya ayağına kara s » karacalılık » gorevlendirme » cekici » soylemseme » kulak asma » armator » murteci » lık lik luk luk » kaşıkcıkuşu » kacırmak » mahkeme aracılığıile mal ve mu »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.