tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seçenek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ustun » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ağına duşurmek » kağnıgibi gitmek » ağızsıl unlu » zayıf duşurmek » hispanica » gulumsemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » denizkopuğu » ust » icindeki en kucuk birlik » suflor » kapının ipini cekmek » uzerine cullanmak » guduk » ağzında buyumek » danışıklıdovuş » dunyada » yapılmışince ve uzun şerit » dert kupu » yuruk » gumuşsuz » ataturkculuk » hor bakmak veya gormek » sutoğul » » cağrılmak » ilaclanma » kokunden halletmek » gunu birliğine » un corbası » gorevcilik » kullanılır » oğreti » hot » cıkmaz sokak » kıyıda koşede kalmak » golalası » ya deve ya deveci ya deve ust » gozune karasu inmek » purin » yapılmışince ve uzun şerit » guzide » bahtına kusmek » yuksekten bakmak » derisini yuzmek » gon » gozdağıvermek » ozelleştirilmiş genellikle di »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.