tdk sözlük TDK Sözlük

 

seçenek eş anlamlısı

seçenek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seçenek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seçenek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük seçenek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
maca mece » cırpmak » etmek » allah manda şifalığıversin » cozuşme » salcalık » bugun » balast direnc » alnından opmek » gecmişi kınalı » tazıya donmek » sudanlı » aracla yakmak » dol ayı » gibi birtakım makinelerin işle » cicek » kopoğlu » cıkarmak » nufus yoğunluğu » elden ayaktan duşmek veya kesi » illuzyonizm » gonlu tok » cakal » fırıldak ciceği » setlic » soğut » hurya » cep harclığı » duğmelenmek » parcalamak » muteakip » yanıltmac » gobek havası » damdan duşer gibi duşercesine » undeş » allahuâlem » yuzeyinin her noktasına basınc » el ense cekmek veya etmek » koşe rafı » cekmek » secenek » mufekkire » yonelim » dort yuzlu » dallarınıkısaltmak » meslekleri belirten tek tip gi » maraba » orumcekler » kaşcatmak » hanuman »

seçenek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve seçenek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seçenek_eş_anlamlısı nedir ve seçenek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.