tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yalancıod ağacı » pasor » icerikli » avurtlarıcokmek veya avurtları » fıcıcılık » koşeyi donmek » agrostemmagithago » bohcacı » punduna getirmek veya pundunu » argac » cekmek » humanizma » samî » kırk bir kere maşallah » def aten » satranc takımı » ahbaplığa dokmek » ovundurucu » donu » pacavra » olcup bicmek » kantarlıkufur » acık » oncel » derin derin duşunmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » fiil koku » mucessem » yuz » orta cağfelsefesi » gecindirme » umtırak » cicekli bitkiler » susleyici » cayırlanma » yurunmek » cağırmak » ustune gecirmek » surumsuzluk » defasında bir sayıyukselterek » vesveseye duşmek » formul » bicki yapmak » buğday başak verince orak paha » akıkarasıgecitte belli olur » teror » madde » gelip gecmek » bonleşmek » statu »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.