tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ekmek opmek » altıkaval ustu şişhane » husnuhâl kâğıdı » hizmetlerde calıştırılan tımar » alcıkalıp » butunu hars ekin » icten pazarlıklı » musevvit » celik parca » kor baca » medeniyetcilik » cok sağlam dayanıklı sert » gozetmek » yumruk gostermek » unsiyet » sozsuz oyun » ulkucu » kul bağlamak » guneşlik » ciy » coğmek » aklından gecmek » oşur » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gozleri dolmak veya dolu dolu » elini ayağınıkesmek veya cekme » goverti » bak » bocek » durdurmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sal » ahıcıkmak » bukulmek » omur curutmek » hangisinde bulunduklarınıbelir » musemmen » cokuntu » cuce » trockicilik » yureği oynamak » tart etmek veya eylemek » oncesi donem » sıctıcafer bez getir » ve bu koldan olan kimse » toplanmışbulunan bir sus bitki » oteye beriye » allah tan » gumruklenme » ezcumle »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.