tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kelepce vurmak takmak veya kel » ciğer kebapcısı » evli evine koylu koyune » gumuşrengi » kambur ustune kambur veya kamb » gece ucuşu » kok kırmızısı » ucuz halkcılık » goz kulak olmak » tencere tava herkeste bir hav » madenî yun » comaklamak » oruclu » emekci » kucuk » tac » kepce surat » tumsekli » yuze duramamak » surundurmek » allah etmesin » bicimsellik » mustear » muşavirlik » başyonetmen » allah vergisi » bıcak silmek » buzuluş » iğneli fıcı » sb » kirecsileme » nuans » golcu » kat î » oksurtucu » davranmak saygıgostermek soz » goz ucuyla suzmek » soven » yoruk cadırı » capulculuk » uşurmek » oda muziği » durumunda olan saklıolan guc » herkesin arşınına gore bez ver » mutevelli » beli bukuk » enstrumantalizm » sıcma » oclenme » su gibi bilmek veya okumak »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.