tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orgutlemek » aşcılık » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » azerbaycanlı » hint gureşi » başlıkcı » korebe » mulâhaza » istimzac » aile butcesi » surunme » sozu ağzına tıkamak » cemberi yarmak » salıncakcı » yeregecen » pilot bolge » kısmetinde ne varsa kaşığında » terennum etmek » ahilik » kunyesini okumak » hasta olmak veya duşmek » yerlerde surunmek » butunu hars ekin » suclu sayılmak » teberruz ettirmek » coraklık » tovbeler olsun tovbeler tovbes » harcamak » duzleme » kolcak » coreklik » varakcı » maya veya meye gorsun ve » ateşcilik » capanoğlu » korkunc » kamcılamak » tarih oncesi » civilemek » bulunan kopuren su » kedi gibi dort ayak uzerine du » fıcıcılık » dârıdunya » sucsuzluk » gibi birtakım makinelerin işle » şeytan gorsun yuzunu » yuz geri etmek » ntı nti ntu ntu » fenike portakalı » bîtap duşmek »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.