tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hasbî gecmek » gecilme » cekirdecik » kume calışması » cuhcuh » cifteli » surcturme » n » gayret dayıya duştu » sacak » fedakârlık yapmak veya gosterm » perdenin uzerinden oynatılan » kullanılan yapma yuz » duve » hucreler arası » guclendirmek » sunnetlemek » alcaklık » ut acıcılık » biletci » culûs » recetesiz » cehrece » mustefit etmek » kalbura donmek » recellik » koşe donmeci » uretmek zihnî yetiler oluştur » allah rızasıicin » yuzustu kalmak » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » ana sayac » satranclı » cetene » fucur » bağlar » perdah cekmek » tahassur » gorevlendirmek » turuncgiller » kutukluk » guzergâh » ucuncu kişi » yarayan cevresi oluklu kucuk » cay evi » kemence » elektronikci » guceniş » olcusuz » oluyu guldurmek »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.