tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yunlu » pirinci cok su kaldırmamak vey » au » duzen vermek duzene koymak vey » borcunu bilmek veya saymak » tutsulemek » falcete » orselemek » gecirmek » mulâhazat hanesi » puf » cekirdeklenme » şeyin ayrıcalığınıanlatır » hatırlatmak » kaygıcekmek » kenarlık » hispanica » tanıdık cıkmak » ust dudak » ateşcilik » zamanıgecmek » sıfırıtuketmek » damlaya damlaya gol olur » uretim aracları » suluğen » cevrelemek » bicilme » cicek pazarı » ziraatcı » mucevher kutusu » yanlarında goturmekle yukumlu » kukla » suruklenme » taraf tutmak cıkmak veya olmak » yureklenme » soz arasında » gostertme » ozdenlik » corman » camaşır değiştirmek » boksorluk » acmak » buyuk gormek bilmek veya tutma » sonuc yarışması » cemaat ne kadar cok olsa veya » bulaşmak surekli gorunur duru » korunu kırmak » mudafi » hızolcer » dokmek »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.