tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kendi kendine gelin guvey olma » fırtına kopmak veya patlamak » goz kırpmadan » surtuşmek » sırtustu yatmak » zevale yuz tutmak » bıckıcı » takla bocekleri » oylamaya gecmek » portenin başına konulan işaret » kraldan cok kralcıolmak » gunun adamı » cizim » cıplak » ad cekme » baskısız buyumek » ağzından duşmemek veya duşurme » duşgormek » uc » matematikci » duz yuzeylerden her biri » aktore » cığırma » orum » musluman mahallesinde salyango » mucerret » ince karton parcası kartvizit » gunlu » uvey evlât » oğutulme » bak » oyuncak » ceper » cakır cukur » saymakla bitmemek veya tukenme » gosterir » ors kemiği » aşcıbaşılık » gercek mantarlar » doğaclama » pırıldakcı » gormek » kara cumle » lupten » ic su » puskurtmek » ez de suyunu ic » yuzunuze guller » durbun » cıplak »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.