tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kısa gunun kârı » distributor » olmayan bağımsız hur » cişi gelmek » olcu bilimi » bir guzel » sozde » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » sokulmek » goruşmeci » gerektirir » toparlakca » oya ciceği » ayağınısurumek » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » icerme » paca kasnak » kostebek illeti » urfa kebabı » bir iddianın gercekliğini inkâ » fizikci » papaza donmek » cevre sağlığı » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » yukseltgemek » sozu tartmak » şohret salmak » cavdar » koken bilimi » e » dost duşman » gureşminderi » bağlantısız ulkeler » acık sozluluk » curutmek » mustamel » kendiliğinden ureme » farklılaşma » cilek » acıcekmek veya duymak » sur atlendirme » iz surmek » merkezkac » golgeli resim » asıl nusha » tac beyit » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » cağla » rovanş » hava koprusu »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.