tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tel fırca » kuyudan adam cıkarmak » egeli » cift vuruş » kırk veya bin dereden su getir » yoneticilik » nuh nebiden kalma » ış iş uş uş » yurttaşlık hukuku » se » gokkandil » gomulduruk » rumî » itibardan duşmek » atın olumu arpadan olsun » oc almak veya ocunu almak » huzun » tasasısana mıduştu » yureklendirmek » dinamitci » hah şoyle » cifti bozmak » munasebetsizlik » munasebet duşmek » puskurtme » aslıcıkmak » kor bağırsak » gecinmek » gonlunden gecirmek veya gecmek » boşnak » konnektor pensi » cozunmek » cakaralmaz » muhafız olma durumu » arkasına duşmek veya takılmak » yonelim » aklından cıkarmamak » yedi kat yerin dibine gecmek » meduz » dili donmemek veya donmek » romen rakamları » ağzınıkapamak veya kilitlemek » icine cekmek » kucukce » dokumantasyon » genel kutuphane » duğun dernek hep bir ornek » ağzıyla kuştutsa » delikli taştekne » ardında yuz kopek havlamayan k »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.