tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aman allah allahım » kaypakca » suzgu » bir yana dunya bir yana » hurriyetperver » sevir » tecavuz etmek » yoldan cıkmak » korelme » ihtiyat akcesi » bıckınlaşma » ara kazanc » gibi cok yonlu hizmetleri en a » dava etmek veya acmak » yucelmek » yetki kanunu » uleşilme » korlenme » kor şeytan » ateşine veya nârına yanmak » butceleme » mustamel » ruhiyatcılık » şukreyleme » golgeye yatmak » gumuşcun » kat î olarak » acmak » pusur » uremek » mecus » guveylik » musekkin » yahudi » yokuşcu » inkisar etmek veya inkisarda b » belediye sucları » yarıacık ceza evi » tıkaclama » haybeye kurek cekmek » boluşturmek » copurlaştırmak » ilmuhaber » denize cıkmak » ku » catıeteği » host » katıve cıkıntılıorgan » durulmek » yuzu acılmak »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.