tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cerci » calgın » kurk » kotulenme » goz banyosu » deyip de gecmemek » capraz kafiye » cingene pembesi » calmak » am em » bizlengic » elden gel » rolculuk » nilufergiller » mulâyim » midesi almamak kaldırmamak ka » surşarj » odevlendirilme » allah » cimmek » cileden cıkmak » kavurmac » bir avuc » akrobat » izduşuren » itibar gormek » cekilme » gecit » bileğine kadar veya bileklerin » mal kapital » tur » naturel » comlekcilik » kocak » surundurulme » hanya yıkonya yıoğrenmek » boşnaklık » duzgun » kıskanclık » guldeste » cirkef » oylesine » sureyazar » kutuk » ugandalı » birinin canına ot tıkmak tıkam » sonradan gormuş » cozulmek » sarıcıyan » nohut oda bakla sofa »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.