tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anglosakson » satışsozleşmesi » aracılığıyla duymak değmek e » venuscarığı » kabarcıklıduzec » parca » actırma » saymakla bitmemek veya tukenme » oduncleşme » şekle sokmak veya koymak » cekirdek » parcalarıgibi şeylerin tumu » kolektor » minor » bombardıman ucağı » da var ki anlamlarında kullan » estetikci » icindeki en kucuk birlik » hayvan derisi » munfail » dokulmek » vazgecirme » yaydığıgozle gorulen ışıma » yuk vagonu » nankor » mulkiye » yureği dar » yuksek » aclığıoldurmek » centmek » sulunluk » on soruşturma » enfusî » acık » carpılmak » yukseğe cıkmak » tekâsul » munakaşa » doğaclama » butunleme » goğsu daralmak veya tıkanmak » ustune cekmek » nu » cıyan » allah vere de » keciye can kaygısı kasaba et » gurgengiller » ana sozleşme » durust oyun » iki cami arasında kalmışbeynam »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.