tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uretiş » namazında niyazında olmak » mizacsız » notr » porsumek » acık yurekle » kucuk » dilini kedi fare mi yedi » gozunden kacmak » zarifce » bezi herkesin arşınına gore ve » muzipce » sınır cekmek veya cizmek » keci » baştan cıkarmak » işcilik » eşitci » el etek opmek » biletci » catık surat » on kol » cimentoculuk » sun » boğure boğure » uc gunluk omur » alıal moru mor » buyutuş » yaşta kalmış kavat pabucu gib » yuzunu gozunu acmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » canak comlek » uzuntulu » danalar gibi bağırmak veya boğ » sublimleştirme » milliyetcilik » cocuk bilimi » ferz cıkarmak » on ses duşmesi » mustakil » etut » eti senin kemiği benim » butan » cumle bilgisi » yuksek oğretim » duşunuş » musekkin » iyi gun dostu olmak » uykusu başına sıcramak » ek butce » patır kutur »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.