tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cerkezce » enduksiyon » catallı » yırtmaclı » acıortay » sungulu » kozleşme » mercimek koftesi » kafasına soz girmemek » kostekleme » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cokukluk » goz etmek » bazıbitkilerin turlu organları » dunyanın tadınıcıkarmak » embriyon » uc » soylemek » toretanımazlık » ozen gostermek » tunel » gonencli » oksurtucu » ac bîilâc » carpıtılma » bir dokun bin ah işit dinle ka » cimenli » cupra » tuysuz » buyukken daha kucuk duruma get » cicek olmak » var ol » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » uslenmek » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » olum oranı » cekimleme » eser rolyef » başına cıkarmak » nur icinde yatsın » ciğit » maca kızı » dunyadan haberi olmamak » terekkup tarzı » mustemirren » denk kume » arayıp soranıbulunmamak veya o » bolumlerden her biri kolon » tuketmek harcamak » robdoşambr »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.