tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
copra » cokluk » ışık gocum » dalga gecmek » zerduştculuk » kalmak » cıkışmak » bromurlu » bir olcude » gurultulu patırtılı » catkı » hem nalına hem mıhına vurmak » gercekcilik » ac » koşe yazarı » grev gozcusu » senyor » munasebetli » ciğduşmek » odunsuz » hippocastanum » keci inadı » sac saca » duşmanlık » bildirmek » doşekli » yuz kaplama » icitmek » cakıştırma » corbaya donmek » dağkoyu » elinden kan cıkmak » suyu mu cıktı » surekli unsuz » yuzuk » kuru soz » ısıracak it dişini gostermez » girişimolcer » okce » acıkok » kukurtlenmek » bant yapan kimse » avuclama » esi » kova » tokezlemek » genel gorunum » yonetmek » cekmek » horozlar otmek »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.