tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ıstırap cekmek » dedikodu etmek veya yapmak » soz bir allah bir » imdatcı » acıklatma » lupten » mac » yuz binlerce » makinelerin ağırlığına dayanab » civiletmek » duzeltme » cerci » kulbastı » bok ustun bok » arabistik » cekilmek » kelepce » oğle » koyuvermek » dubbuasgar » gobeği sokakta kesilmiş » munhal » yumuşak ince kâğıt » cıkmak » goz gezdirmek » kacın kur ası » calış » kralice » boşnaklık » kullanılan yapma yuz » kapkac » tefeul etmek » ilerisini gerisini hesaplamama » ronesans » statu » boşluk » caca » sozunu bilmez » munkir » ağzına bir parmak bal calmak » aklına duşmek » mubarek » alıcıyonetmeni » secici kurul » cekmek » pufkurme » selâm soylemek » dunya durdukca » gosterilme » kazgıc »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.