tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catal » resulmal » fusun » gonye » cok yıllık » civici » ozletme » allah etmesin » fayans doşemek » ic acıcı » kopeğe hoşt kediye pişt demem » resim yapmada kullanılan komur » sunger gibi » buyumek » yalımıalcak » lw » haymana okuzu » gozleri yaşarmak » allah bilir » elhamdulillah » tecavuz » cekelemek » koşekleme » teneffus etmek » dort donmek » cıkmak » sinus » lektor » ipcilik » iceriye dalmak » sucluluk » dilini eşek arısısoksun » hırlımıdır hırsız mıdır » beklenmediği umulmadığıveya c » kose sakal » başının gozunun sadakası » petrolun bir cinsi olan yanıcı » arka muziği » gelgecci » sac orgusu » icin yaptığıhazırlık calışma » yuz kiri » dun cin olmuş bugun adam carp » yaylar uzerinde hareket etmek » gure » fluor » ustunu veya ustune gormek » sutlâc » protesto cekmek » goz kırpmadan »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.