tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için serüven kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğmek » olağanustu » corku » mutereddit » cağırmak » butunu » odul vermek » devam etmek veya ettirmek » yaşam guvencesi » kor bağırsak » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » cehre etmek » gıcırıbukme » cil cil » şeyhulislâm kapısı » sarac » fesatcı » gayrimusavî » duşuncesini acmak » koturum olmak veya kalmak » ic hastalıkları » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » gorulmemiş » kurdanlık » beliren olumle sonuclanan has » civi cıkar ama yeri kalır » ovuluş » kilise canı » kurk » bayram cocuğu » birbiri ustune gelmek » purmelâl » ağac balı » kırıkcı » cağırmak » ikiz unlu » rumence » govdesiz » ozeme » acısal » gelinfeneri cerasus padus » olumluk » topcu » tuhafiye dukkânı » plâncete » baccı » uzunc » sonuc niteliğinde başka bir bi » azotolcer » soğme »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.