tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
malın gozu » munakasa » kurtun » bîcare » cırpınma » huccet » kapıbaca acık veya kilitli » eyyam gormuşveya surmuş » kor değneğini beller gibi » koc » suspansiyon » goze zarı » oğle » akca yel » yuzustu » konsolide butce » ustelik » değnekcilik » kos kos » başıustunde yeri olmak » malik » takayyut » kuresel gok bilimi » canak anten » kolay işlenebilen yumuşak bir » kader talih » buyuturluk » itirafcı » ma me » ciftetelli » dovmeci » bufe » mv » aslıastarıveya aslıaslı olmama » ruşvet » cer » hukum surmek » umit etmek » ortu » dokumcu » kenara cekilmek » carşaf gibi » karamusal veya karamursel sepe » alman » ucmak » dala cıka » kendine susu vermek » iki hırtı bir pırtı » ruzgârsız » denize dokmek »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.