tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hafıza dağarcık » kaymakcı » blof yapmak » yonelme durumu » yukarı goğe doğru olan yanı » cokmek » muska boreği » sempati duymak veya beslemek » eku » guzel duyu » ustune bir iki guneşdoğmak » cingene borcu » musluman » catıekleri » ac bîilâc » iş arî oy » munkesir » anaclaşmak » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » tahta cıkmak » gencleşmek » guz » acık » yufka boreği » kaval tufek » yangın cıkışı » şaklaban » canak tutmak veya acmak » şohreti dunyayıtutmak » cıkışhakemi » koyungozu » kelepce » icin yaptığıhazırlık calışma » oldurme » koken » eskimoca » dur » mantıkcılık » akcakavak » puskurtmek » senyorluk » coğmek » seckinleşmek » amator » bazımadde fiyatlarının ustune » zekeriya sofrası » yaşdonumu » yuksek » goreneksel » kirec kaymağı »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.