tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ne gune duruyor » aylığa gecmek » cıkıkcı » ovec » ne cıkar » tuf » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » gormek » icilmek » sakın ha » yabancıgelmek veya gelmemek » haşatıcıkmak » guvensizce » cayırlatmak » gidebilen sekiz kucuk taş piy » kullanılan yapma yuz » up » somak rhus coriafia » doluya koydum almadı boşa koy » calkantı » hristiyanlık » ropdoşambr » surgun » hapishane kackını » yer yarılıp icine girmek veya » ustune gecirmek » olme eşeğim olme yaza yonca b » ım » arıbal alacak ciceği bilir » icerlemek » noktalama işareti » olu dil » para cuzdanı » beklenmediği umulmadığıveya c » elinle ver ayağınla ara » tohmetli » kıc atmak » otmek » kor sıcan » ustune yuklenmek » temasa gecmek » romen rakamları » pluralist » enstrumantal » gumburdemek » bektaşî uzumu » yedi kat yerin dibine gecmek » gozleme » bolme » sofrasıacık »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.