tdk sözlük TDK Sözlük

 

serüven kelimesinin eş anlamlısı

serüven kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • serüven kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz serüven kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük serüven kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurriyetsizlik » hızır gibi yetişmek » gume gitmek » gurultusuz » cil » tokezleme » gonul meselesi » kaduk olmak » armatorluk » tekercalarcı » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » yureksiz » calkalanmak » oncul olmak » daha bircok şeylerin yapımında » agop un kazıgibi bakmak » mulâyim » genc » cul » olmek var donmek yok » baksana baksanıza » yuz kaplama » yuruk » duşkırıklığı » rezili cıkmak » İslâm dininden olan kimse » cezayir menekşesi » telgrafcı » surtmek » surmek » omur surmek » keceli » curukcul » magnezyum sulfat » konduktorluk » garnitur » cıkmalıtamlama » mulkî idare » vantilâtor » surgun » tersane kethudası » mahagoni » piyasaya duşmek » gozunu yummak » super » başa gelen cekilir » bunlardan yararlanması » nişangec » donanım » cifte cubuğa gitmek »

serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve serüven_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.