tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağırıcı » surrealite » matrakcı » alıcıcıkmak » full time » olur musun oldurur musun » tunc » yanlışkapıcalmak » utmek » ustune kapanmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » oru » catkılı » kursu » duvar cekmek » koken bilimsel » yumuşak unsuz » kuf bağlamak veya tutmak » beşikortusu » boşatıp dolu tutmak vurmak » camguzeli » oğretme » duşunceli » ozen gostermek » akıllıkopru arayıncaya dek del » hatim surmek » sonucsuz » başmudurluk » ses turemesi » kulhanbeylik » gonul cekmek » bak bak » kızılelma » gonlu kararmak » ustune gecirmek » burunmek » kollarınıacmak » guneşli » tikel onerme » sızın sizin » yapı sebilhane » celenk koymak » kalpakcı » fizikci » goz pencere » serbest gureş » ureticilik » mutesanit » başcı » duz yazı »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.