tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dayanma omru » ahbapca » oncelikle » iki eli boğrunde kalmak » afrikalılık » kulucka olmak » deniz cıkmak » dışına cıkmak » gecirgen » gunluk ağacı » dokumlu » tuketmek » tembele işbuyur sana akıl oğr » potansiyel suclu » yerleştirilen demir parcası » sozel » korkakca » kopya etmek yapmak veya kopyas » murettep » top surmek » sacına ak duşmek » pencik » lisansustu eğitim » kafayıcalıştırmak » mufekkire » uzere » kona goce » donme » kıblenuma » tumcemsi » otmek » calımlı » suslemecilik » parcalanma » zerdecal » unlu kısalması » cimdiklemek » cepheden hucuma gecmek » acıklamak » capraşık » olan boceklere verilen genel a » yeni eflâtuncu » bulunan bolum kafa ser » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » guluk » sakalına gulmek » sonuclanma » gozde » ici kalkmak veya kabarmak » sokuntu »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.