tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
homoseksuel » cağdaş » dokulgen » kucumseyiş » eti ne budu ne » teavun » şirretce » ozleştirmeci » cukurlatma » mezardan cıkarmak » olcu bilimci » duzelmek » asbest yunu » yuzunu guldurmek » goreneksel » cozgun » kılıc gagalı » duşundurmek » cehre zuğurdu » bir sozunu iki etmemek » tarafa olmak veya cıkmak » yoğurt corbası » polemikci » anaclaşma » gozleri dolmak veya dolu dolu » sectirme » yol acmak » zodyak » altayca » guneşli » gerceğin doğaya uygun bicimde » duzenleme » ciftleştirmek » mucadele » muhursuz » mufekkire » amputasyon » turap » kollarından birinin başında bu » borc etmek » futur » mustahdem » az tamah cok ziyan getirir » acık tohumlular » dumencilik » ikbali sonmek » govde gosterisi » fiske kondurmamak veya dokundu » gulleci » roportajcı »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.