tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
flâman » elden gel » ateşacmak » alay gecmek » komadan cıkmak » hareketini inceleyen bilim dal » orgutlenmek » renginde sapıdort koşeli olan » gunahınıvermez » ayaklıkutuphane » kusluk » gozetim » trampet calmak » tarafından arabacıicin armağan » kumelenme » lâzım gelmek veya olmak » gozu bağlı » zayıf duşmek » orgu » ilgecli tumlec » kaymağıolan » inşaatcılık » fal acmak veya bakmak » cemrek » cın cın inletmek » restitusyon » carpmak » uleşilme » alcaklık » uc » sarıgoz » cebi para gormek » gayrimunasip » hancere » abesle uğraşmak veya abesle iş » somurulmek » ciğnenme » kopek balıkları » parca » am » el cekmek » gece işi korler işi » kara evli » dipdinc » soruşturma acmak » surfile » dunyanın tadınıcıkarmak » tu kaka etmek veya edilmek » uzum cekirdeği » teheyyuc »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.