tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
servise cıkmak » catırdama » hukumler ve izlenecek yollar » ziyafeti cekmek » capanoğlunun abdest suyu gibi » cok kocalı » muzik market » ucucu » cırpmacı » doger » calıgibi » veya dokunmuşpamuktan yapılan » goz » gayrimutecanis » koltuk duşkunu » şumul » uzgorur » dışdunya » kullanılan arac buat » altlıustlu » kel olur sırma saclıolur kor » icin icin » yukleyici » inayet etmek veya eylemek » demetci » zac yağı » puf noktası » cekmelik » israfa kacmak » peşini bırakmak veya bırakmama » tahkimat elemanlarıustune veya » ucu kıvrık uzunca başlık » yararlanılan bir bitki corchor » hareketli parca » zıp diye cıkmak » esrar cekmek » şovale » kalabalıkca » komşu komşunun kulune veya tut » işaretle bir nezaket gosterisi » yuzlenmek » cıplaklığıyla » gozaydın etmek » nukleoprotein » sovmek » İskitce » kusura bakmamak veya kalmamak » gozu cıkmak » cizmek » dip balıkcılığı »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.