tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ev ev dolaşmak veya gezmek » bicimli » bordur » yelec » dunyayızindan zehir etmek veya » gonyelemek » işkembeden atmak veya soylemek » coreklik » gelsin veya gelsin gitsi » soz acmak » duzmecilik » yuzsuz » kanıtlamak » ışıl kufler » ağırlık basmak veya cokmek » anam » urperti vermek » patates corbası » ceyiz » işcıkarmak » barut kesilmek veya olmak » ufurmek » mustacelen » cultarı » boceklenme » ovunc duymak » kolcer » cınlayış » bicki » gozden gecirmek » boşnak guzeli » bağlama yapan veya satan kimse » kılıc oynatmak » yakın cağ » kıskaclamak » yezidîlik » ele gecirmek » ozden » lugat paralamak » goğus boşluğu » stand by » gobek atmak » âlemşumul » inkılâpcılık » oburku » duğmelenme » leyleğin omru veya gunu lâklâk » guveni olmak » doşemci » gozlukcu »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.