tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sun î gubre » lâtin ciceğigiller » kukurtatar » surunceme » ari » kurek cekmek » okka her yerde dort yuz dirhem » sondurucu » surata bak sunguye davran » cerge » misyon ustlenmek » emekleme cağı » nakzen gormek » cokluk » cabuk » fıstıkcı » dışa donuk » gonendirilmek » kulâhınıhavaya atmak » ilâclanmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kopca » dostca » zebunkuş » gundondu helianthus annuus » buyuk boy » canım » catışma » evire cevire » renk olcme » sokmek » cozulmek » okaliptus » mutebeddil » zahmet etmek zahmete girmek ve » hem İsa yıhem de musa yımemnun » demir tavında dovulur » yuzucu » yore » başına balta kesilmek veya olm » bolge » civilenmek » kullanılır » kur an veya ekmek carpsın » lizoz » cekimsenme » gozu kaymak veya kacmak » ali » calkanmak » ortak tumlec »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.