tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşkunleşme » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » parcalarıgibi şeylerin tumu » soğdurmek » gorulme » mustakim » şovalye ruhlu » gerekce » usera » garniturlu » durust » gormek » acılmak » cığalanmak » muteyakkız » celimli » kalanlıbolme » cavuldur » şakaya boğmak dokmek veya bozm » kamburu cıkmak » cıkar budak » yer yarılıp icine girmek veya » onu sıra » kapak bıckısı » bir elle verdiğini obur elle a » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gozeneksizlik » kocancı » nalcasız » oğur » cekirdeklenme » murevvic » rolânti » karakılcık » tik » dunya nimeti » beklenmediği umulmadığıveya c » alın catısı » bereket ki veya bereket versin » ay gun takvimi » calım atmak veya yapmak » camaşır » incelenmesi muşahede » dovuluş » duzensizlik » kohnemek » ucuşmak » o o » cicim » ozel girişimci »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.