tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pustul » nutasyon » kıvanc duymak » goz sevdası » mısır turnası » olum oranı » gostermek » goynuk » dualist » vucut vermek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » dilinden duşurmemek » zuyuf akce » mufredat programı » cağrışımcılık » teneffus etmek » bir kalem gecmek » pecenekce » kuşcu » raydan veya rayından cıkmak » cacaronluk » dincleşme » kan emebilen halk arasında ba » iltimascılık » sumsukluk » kolay gele veya gelsin » bağlayıcıunsuz » gutmek » nârına veya nâra yanmak » felc » ay gun takvimi » gibi şart niteliğinde olan bir » kopru başı » elektronik calgılar » nasihatci » kusulu » elekten gecirmek » goreneksel » bukumlu » zenneye cıkmak » mukedder olmak » başarıgostermek veya kazanmak » okce » guluk » kutuphaneci » ceşnici » ici kan ağlamak » g g » dunurcu » gorunuş »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.