tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nevruz bayramı » hafızıkutup » ferc » hint sarısı » soyleşmek » durtuş » gonul kocamamak » kayakcılık » cınlamak » cekmek » ustune bir iki guneşdoğmak » gozlerini kapamak » yaradana sığınıp bir işyapmak » guderihane » gure » şikâyetci » erdiğine erer ermediğine taşa » arkasından suruklemek » uzerine almak » tarafsız bîtaraf » şomuz » koşe yazarı » alcalış » bircok » masrafıcekmek » onemsizce » esmayıhusnâ » kullanılan mutfak âleti » regulâtor » kebapcı » orta oğretim » kapsamına alma veya alınma » ozelleştirilmiş genellikle di » yağlıkcı » ovulmek » ciğnemik » tum » dokuntu » berat gecesi » cıkak » cozmek » orneklenme » im » portenin başına konulan işaret » lı li lu lu » on » duşuncesizlik etmek » carıksız » kışdonencesi » kı ki »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.