tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tac yapraklı » kralice » cokkunluk » caktırmak » genel olcek » arap » teessurat » horozu cok olan koyde sabah ge » aksilik cıkmak » duven » hesap vermek veya hesabınıverm » hukûmet » roportaj » buyuleme » tecavuz » cekikce » diplomasıolan » murettep » calkalanmak » malın gozu » karısıkoylu » cıvlamak » suzgun » ucmak » hint hurması » puskul » hastalık almak hastalık kapmak » kıskıvrak yakalamak veya bağla » sonuc » acıklamak » ayrıcalık tanınmak veya goster » kacamak yolu » unlu duşmesi » ağza tat boğaza feryat » bicimselleştirmek » cıplak resim » duşuş » bir sozunu iki etmemek » gozetici » pecic » maksat gutmek » halıdan yapılmışiki gozlu torb » supruntuluk » cırpınıcırpını » kurtun » gunun birinde » korkudan cıldırmak » suntırac » kocmak » fır donmek »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.