tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
orospu bohcası » ic pilâv » ustune cevirmek » surmek » ha şoyle » kepce kulak » kutle » sozcuk » viyaduk » papara veya zılgıt yemek » eli boşdonmek cevrilmek veya g » arap » guneşsiz » koyuvermek » sıfıra sıfır elde var sıfır » gelecek zaman sıfat fiili » tuketmek » cakmaklık » kambur ustune kambur veya kamb » kor bağırsak » el mi yaman bey mi yaman el ya » kaucuk » işcatallanmak » zihin acmak » kusulu » tuketmek harcamak » yonetmen yardımcısı » kıssadan hisse almak veya cıka » muzahrefat » bir dilin kelimeleriyle duşunc » olmez cicek » askıya cıkarmak veya cıkarılma » politika gutmek » ciftleşmek » kendi duşen ağlamaz » penceli » fesatcılık » gokturkce » ovguculuk » yusru » cokgen » ağzına veya diline sağlık » aynıtelden calmak » dernekcilik » aklından gecirmek » kalan mal ve paradan paylarına » yumuk gozlu » guluşmek » sakal bırakmak koyuvermek sal » gozlerine inanamamak »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.