tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secimlik ders » ileri geri soz etmek veya soyl » acıklamak » karakalpakca » hızolcer » acıktan tayin » calkalamak » kupleği » cocuk dunyaya getirmek » başının caresine bakmak » ortak tam bolen » tukurukleme » onune bir kemik atmak » ayağınıcekmek » yuzmek » silip supurmek » obur » doşeme » zeytinyağı sirke dokulerek ya » kocek » donmek » tetik bulunmak veya tetikte bu » suslu puslu » gedik acmak » aslî duşunce » guluncleşme » gocen » teslimiyet gostermek » geyik boceği » etiketcilik » sağlık gorevlisi » camaşır değiştirmek » kufe » kacmak » markscılık » cıkık » tetik ustunde beklemek » cevre bilimsel » havuc suyu » gecişsiz » ileri gecmek » izzetuikbal » uşengec » mekanikci » te » ruznamce » sarkaclamak » mujdeleme » ağır soylemek » bolum »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.