tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
altta yok ustte yok » kırılgan ve katıbir element k » cardaksız » veya metal kemer » lâpon » yuz kere » cabuk » tukenmez » bulbul » bazıbitkilerin turlu organları » analıkuzu kınalıkuzu » koleli » gozunu doyurmak » al elmaya taşatan cok olur » bulgurlu kofte » erosculuk » yuksek » koskoturum » yuzuş » bir cift » tuk » hemzemin gecit » gorundu sivas ın bağları » kapalıbolge » homoseksuel » gercekcilik » cıkarmak » yavaşca yavaşca » şukur » gormemişlik » carkcı » sun î » duzmek » bir goz gulmek » koktencilik » turkce » adıkotuye cıkmak » değer duşurumu » ciğ » oruc » am » veya giysinin uzerine konulan » celik halat » gul ustune gul koklamamak » kopruleniş » kacırtmak » olgun » elle tutulur gozle gorulur vey » traktor » teşehhut »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.