tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerine gelen duvar ağırlıklar » en kucuk birliği goze » guzel » cavuş » komputer » cağıltılı » gocebeleşme » cıkışbelgesi » mushil » ortme » goz alıcı » muddet » yureği hop etmek veya hoplamak » duşeslik » sel gibi akmak » duşundurmek » goz » maddenin icinden yavaşyavaşgec » rukû » inişli cıkışlı » hukumsuz kılmak » cirişci » sokel » berberî » cıkartılma » bulbul canağı » son gurluğu » teşehhut miktarı » duşmanlaşmak » olgun » cırnık » adam sen de veya yalnız adam » icin » cul » bicimdeki bolumler » ve dengeyi sağlayan organ » cokluk eki » tahta goğus » uc » paramparca olmak » ağız acmak » makbule gecmek » kurulu duzen » yurutec » angstrom » deli cıkmak » muşabehet » muhafaza etmek veya edilmek » muptedi » icmeler »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.