tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uygun bir bicimde takılarak on » mudellel » işin icinden cıkamamak » kaya guvercini » donuşum » dostlar şehit biz gazi » birinci cağ » musabık » tukuruklenme » yeşilcekirge » ocu » ciceklemek » soğuşme » tenasupsuz » hoduk » soz dinlemek veya soz tutmak » kotu goz » duşurtme » deve tuyu » turkcecilik » az gormek » allah iki iyilikten birisini v » urpermek » koru korune » gumuşîleşme » canıgonulden veya canıyurekten » soylemek » allah korusun veya saklasın » surumek » tervic » oyle oyle » tecerrut etmek » acmak » goz almak » sumkurtmek » fitne fesat cıkarmak » mulhem » ve katımadde » fuzyometre » kelepce vurmak takmak veya kel » hayrınıgor » golleşmek » kozleme » yargılama usulu » başgostermek » kırdırmak işini yaptırmak » saltanat surmek » cullandırma » cok sesli » yapışık ceneliler »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.