tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
torpido gozu » buyuk sozume tovbe » guvenilirlik » calmak » kaşıkcı » bir gomlek aşağı » bir kalem gecmek » urume » alkalolcer » goz koymak » hayrette veya hayretler icinde » circirci » ciğnemek » iğneli soz » kırılıp dokulmek » civi yazısı » ahdicedit » olumsuzleştirme » mesih » gecirgen » cınlatma » tel kufluce » ipipullah sivri kulâh kalmak » gecişim » tuketme » sureli » kultursuzluk » biyokatalizor » cakırdiken » soğuşme » zihnini kurcalamak veya tırmal » sansurlenmek » işsozleşmesi » tavşan boku gibi ne kokar ne » gır gır gecmek » kıvanc » bulbul » duzenleme işleri » kundeye getirmek » cerkezce » cağırtkan » civi kırmak » iki buklum olmak » kalan mal ve paradan paylarına » culu duzmek veya duzeltmek » on tureme » cekmek » osmanlıturkcesi » ceşitlenme » koskelmek »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.