tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sınamak tecrube etmek » fizik otesi » boğa gureşi » minuskus » kağnıgibi gitmek » gecirmek » akıntılı » kuluckahane » calarmak » su kure » muhresenk » munşi » ici alaylı dışıkalaylı » cirkinleştirmek » cıkmak » teşbihte hata olmaz veya olmas » kimsenin eski saygınlığının ka » duşman catlatmak » plâstikten arac » iskorcina » muhayyerkurdî » muteessif » gercekci » catal » susengiller » muzakere » yuz yuze kalmak » tohumu dokulmek » celik » civi gibi olmak » suclanmak » ınc inc unc unc » donel » suzulmek » olum orucu » yurek ağrısı » cekilme » cakırkeyif » moble » yuzune vurmak veya carpmak » mucevher mahfazası » goz onune getirmek » yb » al birini vur otekine veya bi » dokulmek » icin » temerrut » hangi biri » pursıhhat » kuskun »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.