tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dişeti dudak unsuzu » ongorulu » tesettur mağazası » bir dilin kelimeleriyle duşunc » pirinc » gulme » yureklilik » maslahatguzarlık » cark » kapıacmak » korlemeden » acık cek » hucre » kucuk minder » ciritci » muteveccihen » nacar » uzun unlu » arkadan soylemek » cicek aşısı » ilâc icin yok » yuzunu gormemek » elopen » gormek » la le » puskurtu » salt coğunluk » doğmeci » yureği kabarmak » tahrikci » cıkıştırmak » romen » su dokunmek » cekme » icsiz » yıkık dokuk » icerleyiş » harf cevirisi » elimi sallasam ellisi başımıs » ic kulak » kotuye kullanmak » oşurcu » az gunun adamıolmamak » kakıc » başgostermek » dervişce » alcıpan » uflemek » gunun adamı » muzekkere »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.