tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ikinci cağ » butun sıra » hırkayıbaşına cekmek » kor » de » pic olmak » kor » ac doymam tok acıkmam sanır » ozumsenme » soylenilme » kor » stand by » nebuloz » sağlamak amacıyla birbirlerind » korukculuk » protestanlık » bicerdover » karaman ın koyunu sonra cıkar » ozleyiş » teknik universite » gurultulu patırtılı » ağzına tukurmek » cınlama » cat orada cat burada cat kapıa » baskca » tavan supurgesi » ciğerimin koşesi » cılk cıkmak » yuz etmek » yuklenme » satın alınan erkek kul esir » cıkmak » tacsız » sozu kesmek » oz eleştiri » celik kapı » şer an » ıssızlık cokmek » cıtırdama » pupa yelken ilerlemek gitmek » mutebasbıs » at binicisine gore kişner » minyaturleştirme » temedduh » sahip cıkmak » sarıkcı » fuzeatar » daha bircok şeylerin yapımında » zıpcıktı » hafıza »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.