tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mujdelemek » duz yuzeylerden her biri » tutsuleme » belâ cıkarmak » arac » amerikanvarî » eşitcilik » kopoğluluk » yuklu » gorsel sanatlar » oncecilik » operator » faydasınıgormek » secmeler » dordun » cekme » sefa surmek » sut dişi » endişeye duşmek » kusursuz » rukuşluk » destan duzmek » acıklatmak » muttefik » calkalama » ciğ » duşman başına » ac » oldukca » cicek » yağhucresi » hintce » doven » soğdca » kafasıorumcekli » diğer ceşitli hizmetlerin butu » kıyıya cıkmak » tahsil gormek » funda sıcanı » celik » kofterlik » icinden okumak » uykusu başına sıcramak » durme » hint kumaşı » alcacık dağlarıben yarattım de » ocunu cıkarmak » kırılıp bukulmek » giritli » kostekleyiş »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.