tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuman » havuclu kek » il » goturum » yapılan resim ve bezeme işi » lâhavle cekmek veya okumak » petrolcu » kaynac » eğimolcer » orgu » kuşat » candı » gecici » capkınca » gonlu cokmek » sublime » kuşmu konduracak » medet ummak veya beklemek » goz evi » centmek » guya » bunlardan yararlanması » gerekce » tuydurme » icmek » kazanıkapalıkaynamak » ozdeştirmek » oğur » ufakca » daha da geliştirmek amacıyla b » ne âlemde » muhur kazmak » tuğra cekmek » tacsız » duzenleyen ve genel olarak ilg » hint fıstığı » yukarı goğe doğru olan yanı » puskurtulme » oleyazma » bitki organizmaları » amerikalı » hâlden anlamak veya bilmek » orumcek bağlamak » papirus » kuyudan adam cıkarmak » ici titremek veya titrememek » putur putur » sert unsuz » kurelemek » tutunluk »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.