tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
girip cıkmak » domivole » fişacmak » duyun » kuremsi » dama cıkmak » mustevli » dayanım omru » yarayan cevresi oluklu kucuk » kâğıt acmak » kazık kok » duğumlenmek » gorum » tovbe etmek » kume » gâvur olusu gibi » yer cekirdeği » oc almak veya ocunu almak » yahudice » amerikan salatası » gozetleme deliği » gozcu » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » cıkmak » hf » cevresel » lokma gozlu » yukletilme » dukkân » yoneltilmek » formul » calık » gozunu burumek » yerine gecmek » mubalâğalı » punduna getirmek veya pundunu » rayic fiyat » hata etmek veya işlemek » mukellefiyet » balta değmemişgirmemişveya gor » kopruleri atmak » golge balığıgiller » batırılmasıyla yapılan sucuk » duşculuk » inmek » golge » bir catıaltında olmak veya bul » gazların toplanması belirli b » bağlac obeği » hırkayıbaşına cekmek »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.