tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lâpcın » tuzluya mal olmak oturmak veya » gostermek » cok eşlilik » gecim kapısı » ağacdelen » asansor » calmak » sonuc niteliğinde başka bir bi » almancılık » yuzdelik » uzak gocuşme » ortulme » mec » yokuşcu » altıalay ustu kalay » değnekci » ice donuk » gorunguculuk » ici sıkılmak » doşemecilik » haber gondermek » uzun sivri kumes hayvanların » kıptî » amac dışı » gozuyle bakmak » calkanmak » pedikurculuk » rektorluk » fitne fucur » bicici » kurklu » mubarek » deve doşlu » tam gun » sah cekmek » incelenmesi muşahede » kirecsizlenme » illuzyon » mektep gormemiş » ozen gostermek » operator » tırtıllıbıcak » gensoru onergesi » olu dil » kındırac » cekoslovak » guvenilmek » sıralac » kat iyen »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.