tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakılmak » gerceğe aykırı » direktorluk » oldurulme » havale » sulfit » kıssadan hisse almak veya cıka » civi yukarı » bu yuzden » muhtaclık » ustelemek » ecişbucuş » cıbanlaşmak » kuru cayır » kova » uc beyi » ruzgâr » cokek » canıcıksın » hazır bulunmak veya olmak » taahhutlu mektup » arabist » kelepire konmak veya yakalamak » malikî » catkılık » damdan duşer gibi duşercesine » cakır cukur » unvanı » goz suzmek » dişgecirememek » secmen kutuğu » gostertmek » hint baklası » cinko » neuzubillâh » canak » roportajcılık » koksu » cağ » cala kalem » ikili unlu » yakışıksız kacmak » bulbulu altın kafese koymuşlar » sut otugiller » paha bicmek » celişmek » gece işi korler işi » ortme » kalburdan gecirmek » acık onerme »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.