tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tumlec » cıngırdatma » sozunu esirgememek veya sakınm » gozden kacırmak » munakasa » kapcık » copra » ceşnilenme » capalamak » calmak » suzme » ciğden vermek » bir koşeye atmak » hukumsuzluk » numayişkâr » gozunden kacmamak » sucukcu » mechulât » yayılmasınısağlayan cihaz » mukaddesatcı » ameliyat gecirmek » tatarımsı » yetişen bir ağaccık corylus av » gur gur » gorumluk » kaynatılmasıyla elde edilen ye » masa ustu yayıncılık » guderihane » tasar cizim » inmek » cocuk » yontuk duz » dost ağlatır duşman guldurur » gonul kimi severse guzel odur » cay bahcesi » kir goturmek » ayakcı » suet » ic harp » kutuphanecilik » dollu doşlu » ağac kupesi » dikkat cekmek veya dikkati cek » super lise » olan insan topluluğu ulus » donuşum » orucu » gepgenc » yuk katarı » deli kızın ceyizi gibi »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.