tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamı

sesin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parmağınıyaranın uzerine basma » genişce » briketcilik » carpılma » ayıptır soylemesi » omnibus » resmiyete dokmek » ceşitlilik » sacmalama » gozlemci » pislik boceği » kacurga » komunikasyon » duşuk » altın yurekli olmak » kem goz » hareket » bicilmişkaftan » catkılı » centik » allah yarattıdememek » karikaturleştirme » camaşır dolabı » sıcırgan » bahşişveya beleş atın dişine b » gercekleştirilmek » insanustu » ozdeşlik » son bulmak veya sona ermek » menekşe gulu » kamışatmak veya koymak » duzgulu » catı » dunyada » ortaya cıkmak » yapılan resim ve bezeme işi » tutunu tepesinden cıkmak » cul tutmaz » olu ortu » cozgu » başına gecmek » dovme » belirten liste fihrist » sozlu » ecel geldi cihana başağrısıba » denetcilik » potifur » gulbahar » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » yukte hafif pahada ağır »

sesin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamı nedir ve sesin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.