tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorgusuzce » dar kacmak » calar » curutmek » surtulme » damak unsuzu » aşcıbaltası » enstrumantal » oz » hangi dağda kurt oldu » musveddelik » siktir » kultur gocu » samanlıkerpic » yuz etmek » babasıtutmak veya babalarıustu » sozlukcu » istirham etmek veya istirhamda » lokleme » soyletme » belli bir noktayıaltınıcizerek » oltu kebabı » cift kişilik » bir kalem gecmek » duzeltilmek » torpu » tu kaka etmek veya edilmek » duğum » fitne fucur » zumrudî » dalgunduz » gonlunu yaralamak » dollenmesiz ureme » dokme » İki veya daha cok maddeyi birb » cuha ciceğigiller » alkalolcer » guluncleştirme » bir deli kuyuya bir taşatar k » surgu » uygur » olu gozu gibi » guzellikle » ic cekmek » mulâhaza yapmak » guveniş » zırva tevil goturmez » gumrah » dolapcı » lopur lopur »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.