tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulkiye » suzmek » surgu » buyuk elci » her biri mesame » cılk cıkmak » kavga cıkarmak » gercekleştirilmesi » uzum kompostosu » arac » metafizik » genclik » cağıldama » taştaşustunde bırakmamak » seramikci » golgelendirmek » sokak cocuğu » oğutucu diş » cimentolu » şeşudu » cırcıl » gecmiş » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gun » undeşlik » ar damarıcatlamış » kıyıya cıkmak » ictensiz » yolu acmak » tarihcilik » yuzu pek » şakşakcı » granul » okka cekmek » cıkartma » borek » cap » lisan » cokeltmek » posteki saydırmak » uflemek » bicimsiz » yıkamaya yarar cukur yer veya » sanat enstitusu » humanizma » kale cizgisi » olumluk dirimlik » vus at » orgulu pilâv » oz »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.