tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağacıdibinden kesmek » buyuk tansiyon » ustelik » kut kut » hem kacar hem davul calar » kopurtmek » saba ruzgârı » leh » norotik karakter » başıdonmek » eşekcilik » once bilim » ozcesi » sınır acı » meşakkat cekmek » dunurleşmek » gozunde buyutmek » dokuntusuz » zırva tevil goturmez » icindekiler » bictirmek » cekme » mucellit » cağdaşlaşmak » omurlu » civitlenmek » sut danası » corbacı » togolu » semiyoloji semiyotik » alacık » el frenini cekmek » lutfen » guluncleşme » olumlu tumce » okcu » moritanyalı » duzeltme » editor » yapılan cıkmaz yazıveya resim » donem » cayırlı » gelin boceği » cıkılan catkı » gurultuye gelmek » hesabınıgormek » avarca » boşluk » eşeğe gucu yetmeyip semerini d » bilimlerinin ortak adı riyazi »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.