tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şomiz » cift koşmak » gomulemek » kurtcul » gosterdiği yetenek veya guc » zamanıgecmek » ru » ilgi gormek » oksuz » tavan supurgesi » şafak sokmek » dort kaşlı » sonuc » altın suyuna batırılmışolan » sınır cekmek veya cizmek » parkcılık » solungac » gecimli » arkasına duşmek veya takılmak » bir gosteride yer alan kimse » bicim » buyu yapmak » u » ciğnenmek » nalca » uroloji » doğen » evc » kursu başkanı » smac » zayıf duşmek » ı i u u » parmağınıaramak birinin parmağ » kucuk bitkilere verilen ortak » mutecaviz » centik » ic acmak » ittihatcılık » duşuş » makam şoforu » dudukleme » hınclı » cise » osmanlıcılık » kosteği kırmak » operetci » su » goz doldurmak » olcum » cinleri başına toplanmak veya »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.