tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
copra » lule » kovanın ucuna yerleştirilmişme » bıcaklanmak » surekci » otumsuzluk » yalıcapkınıgiller » ışık kure » cigan muziği » gorev aldığıaskerî harekât » envaiturlu » tutsulenmek » kendi gobeğini kendi kesmek » im » tırnak suruşturmek » soğuşme » yağolcer » gonendirmek » dunya » icini boşaltmak » cırptırma » percinleyiş » cemkirmek » surre » ahkâm yurutmek » gecen » bilinc » ozgul » kralice » tır » ictimaiyatcı » tıpkıcekim » icli kofte » su altıfotoğrafcılığı » ummîlik » goz » yarıcap » enfusî » leninci » dalgıc » kazgıc » gozetim » turlu şeylerden yaptıklarıve t » know how » got » ozlemli » ust » sorguc » mel anet » dunya bir araya gelse »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.