tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortenek » dili bir karışdışarıcıkmak vey » yan odeme » gul gibi bakmak » sutlu » ce » kafa cıkışı » yulunme » dovme » duzen » cın cın » gunluk guneşlik » kesenekci » tecavuz » lâfınıveya lâfınızı balla kest » ummetci » pacavra gibi » durust » ust sınıf » uniforma » oksuruklu » ntı nti ntu ntu » iltimascı » cayırlı » az gormek » ustlenmek » tekaut olmak » mısır puskulu gibi » ictensizlik » kecimemesi » başına işacmak » t cetveli » hat bekcisi » acık hece » sumuk doku » başıdonmek » ote » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » perde cekmek » kuvet » vergi kacakcılığı » orgucu » ikide bir veya ikide birde » majuskul » celik yelek » bayramuzeri » beneklerle orten asklımantar » ihramdan cıkmak » icinde kaybolmak » vadesi gelmek veya yetmek »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.