tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kur asıolmak » ibliscilik » ununu elemiş eleğini asmış » golerme » dayanc » dol yatağı » yuz tutmak » calışma belgesi » rukû » sebep olan fiziksel enerji ha » harp acmak » delikli taştekne » acmaz halatı » camuru karnında ciceği burnun » bonkorluk » kufurbazlık » şansıdonmek » cokrağan » arasındaki ekonomik ilişkilere » kuşsutunden başka her şey var » dilli duduk » alın damarıcatlamak » e » yer ustu » baştan kara gitmek veya etmek » bir gunluk beylik beyliktir » kultur akımı » kılıc sallamak » ehlihibre ehlivukuf eksper » kacıkca » guvenlik vanası » adamkoku » cıplaklaşmak » cimnastikci » olmayan bağımsız hur » opuşmek » tufek atmak » caprazlaşmak » allah bana ben de sana » krepdoşin » yuzustu » gorev » tahammul etmek » sorfcu » bolutlenme » muncer olmak » kok bacaklılar » kahpe dolu » kolacan etmek » hafıza »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.