tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duvesimek » cumle kapısı » cıkışlı » sicilyalı » muzevirlemek » kiremitci » torenli » kulağıveya kulaktan cınlasın » anketcilik » aklından gecmek » durum » kurama » feleğin cemberinden gecmiş » cırcırlamak » cimen » sapsarıkesilmek veya olmak » sonuc » aramak » bektaşîlik » cizim » ilâclamak » ici icini yemek » ustune fenalık gelmek » cayırlamak » yamac » eğri buğru » hucum » suslendirme » kazıkcı » iki ucu acık boru biciminde it » bulunan bolum kafa ser » ceşni » yuze gulmek » yeni eflâtunculuk » ackı » tab an » plânlıbuyume » buyulemek » pure » acılma » gormek » buzgulu » carpışma » cekingen davranmak » kilimci ile kor hacı » hakikatsiz cıkmak » mişli gecmiş » cizmek » surek » haziran boceği »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.