tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turkuaz » acıkok » beberuhi » madalya toreni » şukur etmek » sen sağ ben selâmet » bulamac » acz icinde olmak » bir şeyler bir şeyler » tum » icin kullanılır » yuzme » komur kalem » yaşgunu » cınlak » gurultulu patırtılı » mutenakıs » cağlamak » akgunluk » gun » haber bulteni » tıkaclanmak » kul etmek » telâşgostermek » danscı » yuğruk » canım » metre kup » ucleşme » dinc » uzerine yaptırmak » duziko » cocuk bezi » gonder » salt coğunluk » yaprakcıl » ateşboceği » muvezzilik » parca parca » buzuk » ver elini şu veya bu yer » gul yağcı » tesalup » mec » gonlu olmak » dağardında olsun da yer altın » cikolatacılık » percinlemek » haşlanıp ardından guneşte kuru » nufus kâğıdı »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.