tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağıl cağıl » allah ne verdiyse » surmek » cıngırakcılık » kurar » selâmunkavlen » gercek dışılık » gorevden alınmak » amac dışı » muhurlemek » allah ın hikmeti » ozdeştirmek » cıkılamak » kucuk » cokcu » bıcak gibi kesilmek » katıla katıla gulmek » ceyrek finalist » odemeli » karagul » topac » gorgu » sozunu tutmak » cul tutmaz » kuman » cevirgec » tırnak suruşturmek » kamcılı » kısmî felc » cimenli » yurutum » bu gunlerde » calım » bağlantıunlusu » duz yuzeylerden her biri » cicek bahcesi » coriandrum sativum kara kimyo » sarih mef ul » solucan duşurucu » denetci » toplandığıbolum » cin calığı » sıcaklıkolcer » tam adamınıbulmak veya tam ada » oksurme » duğun evi gibi » carpıtılma » dumduz » kararmışve sertleşmişinsan der » amputasyon »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.