tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turetme eki » dunden olmuş » devre mulk » beşyuzluk » alıp yurumek » oksuruk » ciftlik » kacak gureşmek » puklu » ucretsiz » mutercimlik » dolap cevirmek veya dondurmek » duz » tekeline veya tekellerine alma » slav » bitlis koftesi » ışıl kufler » kusulu » cozme » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » kedigozu » cakmakcılık » yapmacıktan uzak duzgun anlat » cok terimli » cıkıntılarıolan organ » surtuş » gomulduruk » gozlerine uyku girmemek veya g » balcık » sozum ona sanki guya » altıkaval ustu şişhane » pozitif goruntu » duğum » nalca » umur gormuş » metafizik » turev » dangalakca » gozu keskin » klorurleştirmek » yuzukoyun » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » zn » guzelce » cağırmak » kok salmak » yonetmenlik » ilk ornek » yatağa veya yataklara duşmek » emici tuyler »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.