tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ataturkcu » tufekhane » lı li lu lu » civi gibi » ozlenti » gucune gitmek » mani duzmek veya yakmak » gulmekten kırılmak katılmak » surfile makinesi » kanatcık » cıkmak » kucuk gezegen » hafifletici sebep bi » coğullamak » eteğine duşmek veya sarılmak » adımlarınıacmak » evc » oncelikle » ki » bir catıaltında olmak veya bul » mayıs boceği » kenarlık » geciş » alkışcı » sağlık olsun » camcak camcak » duzeltme » muşteki olmak » bak bak » nuktecilik » kancılar » doşenmek » gizil guc » acma » bir kol cengi olmak » işsozleşmesi » mubaşeret » kancılarya » altınıcizmek » kosemenlik » karga yuruyuşu » aracla yakmak » govdeye atmak veya indirmek » kimse » paraya cevirmek » aslî nusha » yonelim » sitteisevir kapıyıcevirir » coğalış » dondurmek »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.