tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taammuden » surtuşmek » kufluce » ofkelendirmek » veya orulen dikey duzlem » solusyon » fetus » guncelleme » secmeci » muhurletme » kornişci » gecirilme » sepet havasıcalmak » toresel » anus yuzgeci » bobreksi » kurtcul » sırtustu yatmak » emekleme cağı » icinden cıkamamak » koruk luferi » ustubec macunu » gocmenleştirmek » subjektivite » anser » ciğerinin icini bilmek » partoner » ıslak sıcan » fıstıkcılık » carpılan » ayaklarınısurumek » gonul vermek veya bağlamak » acık yara » ceza cekmek » induklec » gurultusuz » uz » uzak duşmek » calıp cırpmak » ardıl goruntu » yaradan tanrı rab mevlâ » kilitsiz kureksiz » neler de neler maydanozlu kof » borc yapmak » burnunun ucunu gormemek » ari » yorgun duşmek » capsız » bunların arasınıdolduran ozek » goğusluk »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.