tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
burum » madde » karaimce » guldu gulecek » beklenmediği umulmadığıveya c » buyuk para » işci » kanavice » yuz yuze gelmek » soğuşturmek » gozunun onune gelmek » mısır daki sağır sultan bile d » niteliği » sabahıbulmak veya etmek » kıcustu oturmak » surmelemek » inmek » tohmet » um » emekci » cimlenmek » kutle » un » terettup etmek » icini parcalamak veya parca pa » kıskac » cozmek » ikindiuzeri » kulupler arası » munkesir » yıkamaya yarar cukur yer veya » uce beşe bakmamak » gunluk » başına gecmek » cocuk yuvası » yemeden icmeden » bust » teşkilâtcı » tahkimat elemanlarıustune veya » duğuncu » sukûn » sozsuz » sacısakalıakar gibi » kuturdetmek » goz kuyruğuyla bakmak » yukseltgenme » olmezleştirmek » pazar ola » ozel tiyatro » akaclatma »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.