tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust geciş » barut fıcısıgibi » babasıtutmak veya babalarıustu » donmek » sokmek » guzergâh » arakcılık » uzum salkımı » pey surmek » ulkuculuk » goğus caprazı » cunku » başının altından cıkmak » bayramî » gorunmek » selâm soylemek » hevesi kursağında veya icinde » muminlik » kuvet » bir gomlek fazla eskitmişolmak » kucuk kumru » mektep cocuğu » kulhanbeyi » yuksuk kadar » okseye basmak » cıkmak » canak yaprağı » su gecirmez » kucuk » piyango vurmak veya cıkmak » bornova misketi » şolen » gece silâhlıgunduz kulâhlı » ortulu omurgalılar » davayıileri bir tarihe bırakma » tarlada izi olmayanın harmanda » cekirdek » gostermeci » gosterişsiz » fluorışıl » telekomunikasyon duzeni » tarcınî » cileden cıkmak » olmayan bağımsız hur » samî » goruşulmek » inmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » donuk » uşenme »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.