tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bayram cocuğu » ceşitkenar » yoneltilmek » urperiş » top atmak veya topu atmak » nufuzlu » ız iz uz uz » duşuncesizlik etmek » soyleyeceği olmak » kuşade » mulkiye » patates puresi » terettup » bolum » cevriliş » duşcu » ummetcilik » gorme acısı » koktencilik » dilli duduk » yuz yuzden utanır » cubukluk » sozun kısası » dışgucler » yuznumara » on kol » bir dokun bin ah işit dinle ka » cevrilme » kendini gostermek » duşurme » bocu » can başustune » canınıdişine almak veya takmak » kuyudan adam cıkarmak » muttehiden » yem istemez su istemez » cakışmak » orta şark » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » gozunde tutmek » oğretmek » olumsek » guvez » kamanco » feragat gostermek » meşale cekmek » ustunde kalmak » sundus » şoyle bir » allah ıveya allah ını seversen »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.