tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullanılır » surunmek » citi » cıkık » catlayış » luks tarife » muhurculuk » olu mevsim » amatorluk » iğneli soz » gonlu kırılmak » cıkılma » ormek » guvenc » cokuşmek » gozune dizine dursun » bicimlendirmek » her gun papaz pilâv yemez » kusura bakmamak veya kalmamak » saat ciceği » acıklık » cirkinleşme » tekaut maaşı » borclandırılmak » dışdunya » sarnıclı » lumen » iciliş » citmek » duşman başına » tac giyme toreni » olumluluk » alım satım burosu » hukûmet surmek » perdenin uzerinden oynatılan » hızlıhucum » rotatifci » parcalı » paca » us » vaadini tutmak veya vaadinde d » cengi takımı » koşe yazarı » yukseklik » cıkıklık » taannut » suzme » carık » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » belirten liste fihrist »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.