tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pis soz » hukûmet erkânı » duğumlemek » azrail » icli dışlıolmak » buk » parşomen » zulcelâl » acıklık » bileğine kadar veya bileklerin » yatcılık » doğma buyume » ısıtıp ısıtıp onune koymak » odenek » gazolcer » dollu doşlu » saatci » yuzuk takmak » turk kupası » suluk vurmak » bulgar » konakcı » şeyhulislâmlık » aracı » fındık sıcanı » hiccilik » yuzlemece » onune gecmek » yonetmek gorev ve sorumluluğun » cığralık » ad cekmeye girmek » fıstıkcılık » boynu armut sapına donmek » hu cekmek veya demek » gobeği duşmek » ic acmak » kacıncı » gozunu bağlamak » coklukla » kullanılır » ic plâzma » cizim » acık devre » mutearife » yakalıkamcılılar » altın tutsa toprak olur veya » folk muziği » cıkarmak » nesturî » yanlışkapıcalmak »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.