tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
işguzar » lopur lopur » koşullu yan cumle » fıstığıda denilen bir ağac pis » gunaha sokmak » uygurca » sarnıc » acem » bileğine kadar veya bileklerin » neyce » dunurleşme » ozellikle celik dokum ve alaş » one surmek » sungu » frenk maydanozu » ayağınıveya ayaklarını altına » ıslahatcı » gormek » mişli gecmiş » koşeyi donmek » zevkten dort koşe olmak » dunyaya gelmek » doldurdukları rengi beyazdan » canak anten » gume gitmek » donup dolaşmak veya done dolaş » ayakcı » koşe bucak » ağac morus » goğus kemiği » yan cizgisi » alkışcı » yururluk » parcalamak » muk » cağcıllaşma » dile dillere duşmek » alcaltmak » ada » ustubec macunu » dovmek » gosteri » kulhanbeylik » oz » merak etmek k kalın okunur » aslî nusha » cıktı » japon hurması » torpulu » musellim »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.