tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kok salmak » kova » bilincli » ici kan ağlamak » surtuşme » pedavra gibi veya pedavrasıcık » kacamak » yalınc » ustat » dondurmek » goz bankası » gumec balı » kor kaya » cakışmak » icrek » icitme » turemek » boksor » cizgi cekmek » produksiyon » dortleme » acık » cozuntu » ayağının bağınıcozmek » calkama » şeyin ayrıcalığınıanlatır » iz anlı » evci cıkmak » roportaj » album » icini bayıltmak veya kıymak » ki » sunger » ozletmek » kotu » ustunleşmek » gecirim » defasında bir sayıyukselterek » nusha » carpıklaştırma » yuzsuz » allah ovmuşde yaratmış » tapu kutuğu » tercume etmek » husrana uğramak » sıcankulağı » duyun » u » cok terimli » yumuşakca »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.