tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
minuskus » iadeli taahhutlu » kutuphanecilik » bağırışcağırış » renkli recine » cıkış » midesi ekşimek kaynamak veya y » durulme » secimlik » cınlatmak » hava acmak veya acılmak » toplamak işleri icin ayrılan k » koy korucusu » puruzlu » kapricyo » poc » cırnık » arapca » acık dolaşım sistemi » soğme » culluk » işmi » semtte oturanların tamamı » susengiller » bolumleme » cıplak » ağzınıacıp gozunu yummak » gece gozu kor gozu » yuz karası » ciğiplik » acık acık » tepeli bulbul » dokme » calgın » somuruş » gecmek » selâmete cıkmak » pence vurmak » acmak » nemceker » parca almak » yon zarfı » cengelli » kumaş » takla atmak veya kılmak » dayalıdoşeli » profesorluk » cavdar » oturak kundesi » inmek »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.