tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok adası » gecirgen » tezgâhcılık » ne ne » entelektuel » goğusluce » yola cıkmak » kalpakcı » gırtlağına duşkun » gonderme » parcalı » umitsiz » sız siz suz suz » sansurlenmek » celik » olcturmek » sokturme » colluk » carliston marka kereste » kul » vahdetivucut » t t » sureğenleşmek » başcık » gecme namert koprusunden ko a » turkce » gorgusuz » mutenekkir » kufuru basmak » cok yuksek ve otsu bir bitki z » duzenleyen ve genel olarak ilg » yuzune gulmek » bircoğu » cemberletmek » gucenme » koy turkusu » cevirtmek » soylev » yuzune bakamaz olmak » zulcelâl » ic bukun » alufte » coz » borc odemekle veya vermekle y » munasebet » hıckıra hıckıra » mangal gibi yureği olmak » soyleşi » cesaret gostermek » ust gecit »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.