tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzmek » dı di du du tı ti t » azıcoğa saymak veya tutmak » olcuşmek » cita » zararına kazanc sağlamak » allah ovmuşde yaratmış » alcaklaşma » muslukculuk » yenidunya » gencleştirme » mudir » kimseden kimseye hayır yok vey » goruş » bocekciller » elma cayı » guzlemek » gozunu yummak » gecersizleşme » mahrec » sarnıc vagonu » nefes cekmek » tecrube » bahsi gecmek » salkım sacak » secim bolgesi » gunah olmak » al gulum ver gulum » calıştırış » seyrusefer » sonuclanma » sırt cevirmek cevirmemek » cekişmeli » orneğin » curcur » lâz » didik didik etmek veya olmak » ruh otesi » endişeye duşmek » mustevi » aclık grevi » sundurme » lâtin cicekleri » lâfcılık » sevincli » gozunde buyutmek » kulâh peşinde olmak » mujde » kabak birinin başına veya başı » oran »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.