tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su icinde » ahdicedit » etkinliğin buyuk olcude azaldı » gece işi korler işi » allah ın evi » cok hucreli » oz su » kongolu » nankorce » kumulus » suslenmek » kavlıc » cenilemek » esmer kuf » olcu bilimi » muzakere » cerkez » cakışmak » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » cıfıt carşısı » yol acmak » pısırıkca » duğum vurmak » lâcka olmak » calkalanış » geciştirilmek » olumluk dirimlik » bukum » kucuk onerme » kayışa cekmek » diği eli beri inceye kadar » yuzu ak olsun » kesir olcek » acıktan kazanmak » şukur » ter dokmek » temel tumce » kul » muessis » butun » keceleştirme » ongorme » şarkısoylemek » tekaut olmak » otekisi » muşahit » cekiştirici » camgobeği » hatırından cıkmamak » tullenmek »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.