tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhimmat » oğut vermek veya oğutte bulunm » murekkepli » habbesi kalmadıveya habbesi yo » her kafadan bir ses cıkmak » smacor » kepceburun » cekmek » toplumcu gercekcilik » cıkışhakemi » akaclatma » butce acığı » sehpaya cekmek » yedekci » mustakil » kor boğaz » derecedeki yol yan yol » gozleri evinden veya yuvaların » belirten liste fihrist » birkacı » yaşam oykusu » tepegoz » buruk » donence » tevessu » en kucuk teknikciler topluluğu » akıl erdirememek veya ermemek » ana sayac » hazır mezarın olusu » capacı » lektorluk » civi gibi olmak » uzerlik » gecilme » onemlice » ucleşmek » calılandırmak » kutikul » buklum » cıralı » portlek » başmakcılık » saygıduymak veya beslemek » mubalâğa » sıfırıtuketmek » uremek » canıağzına veya boğazına gelme » kaplanmasına yol acan ilkel ma » aclıktan olmek » guvendiği dağlara kar yağmak v »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.