tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
panislâmcı » fındıkcı » grek » catırdatmak » donuşturmek » cakal » gecirmek » dol eşi » oksuruk otu » doşemci » elden cıkmak » gulutcu » cepelli » tup bebek » cark » mısır puskulu gibi » dol » tanrıyarattıdememek » corman » sut ağacı » cayır otu » musait » işin kotusu veya fenası » yonelme durumu » gonderiş » gorulmek » icit » cıldırış » urkek urkek » guvernor » yer ozekcilik » olum tazminatı » nargile tutunu » guceniş » bolum » cini » cengel takmak » yureği katı » ağzının icine girmek » nişangec » yalova misketi » alcılatma » yer » mujde vermek veya goturmek » temulentum » hatim surmek » ordovr » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » gulunmek » koprulenme »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.