tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sutcu » hafifletici sebep bi » acısal bolge » sodyum sulfat » nazarıdikkatini cekmek » oksiyur » buz ustune yazıyazmak » iyilikci » ucu » diline dolamak virt etmek veya » tegaful etmek » yoluna cıkmak » alcıpan » pis pis gulmek » tagayyur » uşutucu » ic acıcı » cokeltme » musluman » yarayan cevresi oluklu kucuk » ağıtcılık » uc uca ucu ucuna azar azar » pulverizator » suvari » ta » pey surmek » her biri mesame » tartışma goturmemek » ozlemini cekmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » dırıltıcıkarmak » oneride bulunmak » cizginmek » yalıngac » akdeniz mavisi » acık hava sineması » alın catısı » nufus tezkeresi » suzulme » ağan eğen » unvanı » sozlendirme » komşu kapısına cevirmek » tekabul » gecim dunyası » carpım » davranış misal » cennete donmek » lık lik luk luk » etmek »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.