tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah veya allahım » treni kacırmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » catal kundak » cile » podosuet » cıra » catallaşma » goruşbirliği » sevinmek sev in sevdirmek se » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » kalcasız » kotulemek » yem dokmek veya koymak » cıplak » husnuniyetle » cıbanlaşmak » venuscarığı » koseği » kirecsilemek » elcilik » cıraklık » corba etmek » onluk » şovalyelik » avanakca » diskcilik » kahrıcekilir » parcalar » yolu acmak » kulce » gonlunu etmek veya yapmak » elden kacmak » olağanustu » fe » kerpicleşme » icin » sozluk bilimci » ac gozluluk etmek » cekmek » alt bolum » aşcılık » klâkson calmak » veya toprak harc » kulte » yaydığıgozle gorulen ışıma » mukâleme » kıcın kıcın gitmek » secim sandığı » caca balığı »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.