tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesin zıt anlamlısı

sesin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hırcınlık etmek veya yapmak » soğuşluk » ucayak » imza gunu » arasında den başka anlamıyl » var varın varsın varsınlar » allah a emanet olun » ulkeler arası » pur » suruklenmek » carşaflamak » bicerdover » odemek » cul tutmaz » cekingenlik » yuzune bakılmaz » turkceci » danışma burosu » calımlı » dışa donuk » dur » paraşutcu » bukme » beklenmediği umulmadığıveya c » hırvat » sulfitleme » bir iddianın gercekliğini inkâ » kulfetli » protokolcu » gomuluş » mişli gecmiş » kor dovuşu » evirmek cevirmek » gorevsel dil bilimi » elciye zeval olmaz » ay tutulması » kendi duşen ağlamaz » gecirmek » orak boceği » fıstığıda denilen bir ağac pis » surcmek » guzelhatun ciceği » lufer » cift parmaklılar » komunizm » muddet » genclik » mestci » calcenelik » oz kedi balığıgiller »

sesin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sesin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesin_zıt_anlamlısı nedir ve sesin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.