tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cubuksuz » kapılarıacık tutmak » izine donmek » gullu » catal civi » acıklaşma » ağzınıveya cenesini tutmak » golluk » zumre toplantısı » otmek » işi gucu bırakmak » tuvit » oldurmek » dovdurulme » muesseseleşme » maca kızı » yurek » kor şeytandan bulmak » lâf soyledi bal kabağı » durtuş » guneşsel » ural altay » pure » secde etmek secdeye varmak vey » hucum » pece » koz » sana yalan bana gercek » cekic makinesi » guneştakvimi » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » celmek » muhendishane » işin icinden cıkmak veya sıyrı » korkunc » etut » cehre » arkaya bırakmak veya koymak » yb » ceper » ledun » biletci » borclandırılmak » aşure gunu » parcalar » ağzından dirhemle cıkmak » karanlığa gomulmek » caykızı » tarihci » suya goturup susuz getirir »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.