tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yuz sabunu » cıkma » husnutelâkki » oğretici » bicimi » musteşar » dokmek » dağsıcanı » on » munteşir » klârnetci » bırakılmışkimse » ceşnileme » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » kusuşmek » temevvuc » transit gecmek » diline dolamak virt etmek veya » kasketci » tecrube tahtasına donmek veya » dik ucgen » frenk uzumu » gul gibi bakmak » stand by » oğuzca » kız boceği » roman dilleri » yaya gecidi » cevirme ağı » imtizac » sidik sokturucu » duşuş » aba vakti yaba yaba vakti aba » dolmuşculuk » sınıkcılık » pac » oldurmek » duzec » icin » dilini kedi fare mi yedi » rontgen cekmek » duşman başına » mektep cocuğu » odenek » ortunme » cıkarmak » baştan kalmışveya kalma » frenk inciri » uzengi taşı » catıldama »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.