tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
babasıtutmak veya babalarıustu » modul » lâcivert di » kutlesel » populerlik » icinden yanmak » basınclısu » kurtun » bruksel lâhanası » turemişfiil » yukluce » boşluk » ustalık gerektiren iş sınaat » hareketi » leke surmek » ustunde dokulmek » goruşturulme » avurt satmak veya avurt zavurt » yakın gocuşme » iki cifte » cıplanmak » kuluckalık » corapcı » gobek odunu » davranmak saygıgostermek soz » sınava cekilmek » catallanmak » kopeklik » ay tutulması » ve sorumluluğunu taşıyan birim » allah selâmet versin » gozunden uyku akmak » gormek » kaşıkcıkuşu » rum » otorite sağlamak veya temin et » gozetleme » duyun » cerge » aslıcıkmak » yağlama yağı » nın resmidir » cat pat » olcum » kulluk » negatif buyukluk » muspet ilimler » veya toprak harc » selâm soylemek veya yollamak » kostumlu »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.