tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sessiz yuruyuş » gonderiliş » şupheci » sozu kesmek » gozlukcu » corapcılık » cocuk » onemli » kozunu paylaşmak veya pay etme » ciftetelli » pişmişarmut gibi birinin eline » şohret » afganlı » kapcık » sacısakalıakar gibi » ağzına veya onune bir kemik at » taaffun » calımlamak » gosterici » butun » ak gozlu » yalcınlaşma » cuvaşca » kucuk gezegen » onluklu » başından buyuk işlere girişmek » şukretmek » tufekci » klorur » curcur » yaşam duzeyi » tumen » ruşvetcilik » iz anıyok » mel un » işaretle bir nezaket gosterisi » guvencesiz » mutemekkin » goze » muessir » bisikletcilik » guzelce » yoneltilme » allah allah » catılı » su gecirmez kumaştan yapılmışt » gecirimlilik » buyuklerin ellerinden kucukle » cırak cıkarmak » ayağına celme takmak »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.