tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkma » kutur kutur » istencli » perde cekmek » sektor » asma bahce » coğu gitti azıkaldı » cember » universal » donmek » ağac biti » baltık » icinden yanmak » damgasınıvurmak » bolunmez » cizik » on » iyilik etmek veya yapmak » gozleri acılmak » seramikci » komurlu » malta taşı » uflenmek » icerleme » gorumcelik yapmak veya etmek » saklambac » teknik universite » cağlayan » takaddum » celik başlık » cağın gerisinde kalmak » olcu bilimi » tanrıvergisi » j j » ırakgorur » arkasında yer alan alfabetik l » caresine bakmak » mulhakat » acılmak » catal » formdan duşmek » kuzu cevirmek » pamukcuk » lop » kartca » ver elini şu veya bu yer » emdiği helâl sut haram olmak » amcamla dayım hepsinden aldım » acık fikirli » koylu »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.