tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir dostluk kaldı » capraşıklık » kat iyen » murekkep » sinirine dokunmak » duldul » saturn » cok » uleştirim » calcenelik » medica » vatandaşlıktan cıkarılmak » kacık » duzgun » ustat » kartezyen » takipcilik » pencuse » suru » tepesinde havan dovmek veya de » hodukluk etmek » cumle » mucize gostermek » turnagozu » şakaklarıağarmak veya beyazlan » elini surmemek » komutator » pirinci cok su kaldırmamak vey » dokumlu » kacmak » moble » alt ust etmek » mutlakcı » zıpcıktı » arac » ciceği burnunda veya ciceği bu » copurlaşma » duzenli » cokramak » catışmak » kriz gecirmek » allahuâlem » mutenebbih » curuk para karşıtı » gozlerini devirmek » malkar » soz ebesi » kofteci » yuznumara » cayırlaşma »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.