tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bazıbitkilerin turlu organları » notrluk » kutikul » şukretmek » gormek » bokelik » ağız aramak veya yoklamak » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » maydanozlu soğan » bicim » yaydığıgozle gorulen ışıma » arslanın adıcıkmış cakallar b » hak dini » yay ayrac » ayıuzumu » cuzdan » kotu haber tez duyulur » koy meydanı » bunların taklidi olan madde » tebeyyun » fertik cekmek veya fertiği kır » ustune kapanmak » cekmek » ucarılık » gecmek » kabahati birine veya bir şeye » allah tan korkmaz » cicim » duğumlemek » tutac » ruşvet yemek » ezcumle » yuz » olan insan topluluğu ulus » sukûnet » sağelinin verdiğini sol elin g » ciğiplik » bir suru » calımsızlık » buğday guvesi » yanal yuzey » uzumculuk » suluk » iadeli taahhutlu » goze gorunmemek » uleşilmek » aclık » koklendirmek » cıkarmak » nufuzlu »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.