tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalmak » kurek cezası » kucuk » cipura » renk cumbuşu » delikli boncuk veya taş yerde » deprem bolgesi » babıâli » ciselemek » ceşnilenme » koyuvermek » konargocer » ozbekce » ici icini yemek » muşkul » gure » tereddutsuz » sozculuk » bilgi şoleni » işin kolayına kacmak » musamahakâr » temeyyuz » kole » bohca » gozunde tutmek » sevir » ustune perde cekmek » kılıc sallamak » gozunu kan burumek » milletce » genişacı » parcasıbağlıbulunan catal » hapishane kackını » mukavemetci » allah tan umut kesilmez » olu » statu » cokca » burnunun ucunu gormemek » kucuk dil unsuzu » doneklik » boşkume » icinden gelmek veya gelmemek » adamakla mal tukenmez » ruping sistemi » dayanım omru » dışbukeylik » kuvvetini gosterir » carklı » cocuk yapmak »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.