tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumruklendirmek » muhur gozlu » kucuk minder » dovdurulmek » sutliman » kullanılır » yuzunden akmak » cimmek » domifinal » blofcu » kopekle yatan pire ile kalkar » borcunu bilmek veya saymak » es gecmek » uyku durak yok veya uyku nedir » umur gormek » naturist » suzulmek » cekmek » vazifesi mi » dollu doşlu » donercilik » duzlemsel » kucuk ay » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » kışıgecirmek » uretmek » bolumunden her biri sezon » gocurulme » bir bir veya bir de » halıdan yapılmışiki gozlu torb » surgu » ac ec » tagallup » ku » tenasup » baklava borek » suruklemek » sanskrit » anlamıverir » elekten gecirmek » oğurmek » guce sarmak » corbacı » kırlangıc donumu » ustuvane » konakcı » guceniklik » darulbedayi » oluşan cok duzlemli cisim men » ciğer kebapcısı »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.