tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendine ozgu » uncu » roproduksiyon » gulu seven dikenine katlanır » koklendirmek » carpım » teamul hukuku » uzere » govek » cıdam » surtuk » kapsamına alma veya alınma » colpa » gunec » direkci » emekliye ayrılmak veya cıkmak » kuluckahane » cıtlatılma » civi kestirmek » buyurun cenaze namazına » calkanış » dansor » koklemek » mufettişlik » kaduk » neyce » yureği kan ağlamak » gozleri yollarda kalmak » hazır duruma getirildiği omurg » cabuk kolay heyecanlanan kims » aklıcıkmak » oncelik » gozlukculuk » cekip gitmek » murşit » ustun » ceki » altına etmek veya kacırmak » kazanc » ciğtoprak » kredisi duşmek » gozu olmak » santim kacırmamak » centilme » edi » kazgıc » suya duşmek » comelmek » kıta dumdar » yonetmek »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.