tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carmık » duğurcuk » oğle yemeği » hispanica » cıtlama » cakmak cakmak » zuht » âlemşumul » ses cıkarmamak veya etmemek » ozek doku » capkın » muhurlemek » kor bağırsak » gercekleme » lisan » gonul cekmek » ilgilenen mahallî yonetim » buyuk oynamak » rum » kıskanc » duğun ciceği » kına ciceğigiller » elektrik supurgesi » kıskac » cekme » oldurmek » sırtınıdayamak veya vermek » yuzbaşılık » fıcı » kuşat » donenme » olculebilir » boynunu bukmek » ozumleme dokusu » oruc » ozlu » munasebetsiz » ustune atmak » dumdar » gum gum etmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » cizim » koylu corbası » bıcak gibi kesilmek » zuppeleşme » takat kalmamak veya kesilmek » cerge » şeyin ayrıcalığınıanlatır » başına gecirmek » siyanurlemek »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.