tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bazıdingil doner bazıteker » size veya sizlere omur » etut » tane tane soylemek veya konuşm » dokulgen » turkoloji » ayağının bağınıcozmek » yuzune bakmamak » akrobat » tırnak gostermek » ictinap » ust » yengec donencesi » ceğmellenmek » kuyruğu kapana kısılmak veya s » calgı » duzenlilik » doğaclamak » fazla kacırmak » fikir hurriyeti » cerezlenmek » carnacar » ustune gelmek » pirincsi » ucan kuşa borcu olmak » juri » duşukluk » cıkmak » mutemadiyen » gecersizleşme » kosele taşı » cok tanrıcılık » surmelemek » buyukken daha kucuk duruma get » cıngırak » acık mektup » carpı » dalgıc elbisesi » cılgınca » sanatı » halvetî » arabankurdî » alkalolcer » gozunu acmak » cevikce » muslumanlaştırma » yureği pek » yasa sozcusu » erosculuk » it »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.