tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sucluluk » sert bir durum almak katılaşm » sacmalaşmak » kendini aşağıgormek » ozenti » oldurmek » rutbeli » el gun » lutfetmek » kentci » boya kızıl kok flubia tinctor » ıskatcı » doktor doktor dolaşmak veya ge » seramikcilik » tumcemsi » pire icin veya pireye kızıp yo » adana kebabı » orgu » tenezzul » yarıcap » hint kestanesi » ic gobek » kırk veya bin dereden su getir » sabahcı » uşurmek » suc aleti » distributorluk » anten yukselteci » cehre » bulanıkca » gudeleme » kıcın kıcın gitmek » telhisci » canıcana olcmek » yukarı goğe doğru olan yanı » kılıckuyruk » herifcioğlu » dustur » i » mulhak » civi yukarı » adamın iyisi alışverişte veya » cap » kuru kofte » kelle goturmek » pelur » ornekseme » deme veya değme gitsin » cenesi kuvvetli » kız boceği »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.