tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
saatci » diri diri henuz olmemiş » cengilik » sana yalan bana gercek » cıkılatma » duruma gelmek » otoparkcı » kendini vermek vurmak veya cal » yuzucu » sarkaclamak » oldurtmek » corba » elini ayağınıopeyim » kirecsileme » demek ki demek oluyor ki » mulevves » istenilen bicim elde edilen m » omur » kendi kanatlarıyla ucmak » şarapcı » ulkuleştirme » topluluğu » zibelilina » tuzel » icki masası » yukumluluk » sol ic » levha » hatim surmek » formul bulmak » sunnet » gecmek » tekme atmak veya tekme vurmak » bicimsizleşmek » ki » donuşumculuk » ruesa » ne demek » granul » kompozitor » gudum bilimi » evire cevire » ifrit kesilmek veya olmak » cok eşli » haber salmak veya yollamak » yere batasıca veya yere batsın » orgu » ırkcılık » buk » ne imiş »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.