tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ogelerin oluşturduğu butun pa » toren » celme » yuz yazmak » ileri uc oyuncusu » yeşille lâcivert arasırenk el » duşundurtme » İskocca » duşunucu » olcu » turkuaz » porsumek » kotuye cekmek » yuksek » curuk » a e » sıcrama » duşmek » golge duşurmek » cozmek » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » ocağına duşmek » ozne obeği » anac » bir değer karşılığında birinin » emekci » cekirdek » cin calığı » mustevi » şamata etmek veya koparmak » kaldırac » ağzınımuhurlemek » uleştirme sıfatı » i » traktor » ceşnisine bakmak » yarıklardan her biri » kacırmak » cipo » edat tumleci » goklere cıkmak » ic bulantısı » yanlışhesap bağdad dan doner » cıktı » suflî » tereyağından kıl ceker gibi » zatulkursî » curukluk » dona cekmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.