tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duruma gelmek » caprazvari » ken » solpumek » kosteksiz » e hâli » muhallebi cocuğu » beliren olumle sonuclanan has » saygıgostermek » metal kap » elden kacırmak » cıkarınıtepmek » c c » ocağıkor kalmak » serce parmak » maruz kalmak veya kalmamak » kuşcubaşı » kurallara ve yontemlere gore k » uzerinde » al bayrak veya sancak » kaptan koşku » ust cıkmak veya gelmek » sacalama » gonulsuzluk » torensel » hamam boceği » goze gorunmemek » bol kepce » cevrinti » plânlıbuyume » gomleğinden veya gomlekten gec » patates puresi » guc kaynağı » cıplak » subut » cayırlaşmak » acık » alcaltmak » yuce divan » capraşıklaşma » dir » duşundurmek » brut » guzellik salonu » su uyur duşman uyumaz » başcanağı » mukemmellik » icin surulen kimyasal madde » nefesi kesilmek daralmak veya » carpı »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.