tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cattırmak » huzurunu kacırmak » tuvaletci » muşirlik » bicim » sarayda veya zengin konakların » lokma goz » guldurucu » oh olsun » allah utandırmasın » kosinus » kıvanclanma » dumen yapmak » enfrastruktur » dudak ucuyla soylemek » âlemi var mı » kedi yavrusunu yerken sıcana b » bir sure ayrılmamak » ilce » muracaat etmek veya muracatta » cakmak cakmak » bu abdestle daha cok namaz kıl » ozden » bloke cek » cıkıklık » suregelen » mururuzaman » modasıgecmek » gozunden kacmamak » karburator » oksuzluk » allah aşkına » barokculuk » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » yurek carpıntısı » kopukleniş » uzunlukta bir yanıyivli yuva » salcalanma » koyluk » el opmek » ac goz » em » cıpır » akaclamak » eşeyli ureme » yuzune vurmak veya carpmak » kolacan etmek » kostumcu » kurtaj » tatbikatcı »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.