tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yanılgıya duşmek » gun balı » ulkuleştirilme » ki » buyutken doku » cayırmelikesi » erkecsakalı » uzatılabilir » kendinde kullanım hakkıolan e » uvey evlât » amac gutmek » gulleci » yureği carpmak » acem » lâfınıveya lâfınızı balla kest » yuz » karısıkoylu » mana cıkarmak » reisulkuttap » nogay » bortturmek » kok doğrayıcısı » dalâlete duşmek » ozdeşlemek » cubukcu » ultrason » guvenlik vanası » geckin » yondeşacılar » gece gunduz dememek » ulkuculuk » ozgurluk » fuzyon » allah bana ben de sana » cete » kaptan koşku » dokunme » temeyyuz » musamaha » haric » koyu koyu duşunmek » goz goz » gureşme » cingene duğunu » astsubay başcavuş » inceleyen bilim » başrejisorluk » calışmak yapmaya kalkışmak » akşamdan sonra merhaba veya sa » hukûmet kapısı »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.