tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toprak sıcanı » ispenc » cekimli » carptırma » kıskac gozluk » acılmak » hurdaya cevirmek » korletme » cerkez peyniri » sut beygiri gibi ayakta uyumak » cizmecilik » kopurtme » husnuniyet » arac » en kucuk birliği goze » yurekler acısı » fart furt farta furta etmek » oğreticilik » catık » kunhune varmak » cuz » ahıra cevirmek » sel goturmek » tehacum » icli » hızır » ateşcıkmak » poker cevirmek » sungu » yonetmek gorev ve sorumluluğun » acan » yeri goğu birbirine katmak » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » bir turlu » ag » mahmuz ciceği » ağustos bocekleri » uslenmek » yastağac » olimpiyat oyunları » defol » gorsel işitsel » kan cıkmak » guneşbalcıkla sıvanmaz » yumurtadan daha dun cıkmış » dokuz korun bir değneği » burundili » nesne obeği » ic » imtizac »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.