tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukumluluk » catlama » ustunleşmek » goz kamaştırmak » yısa beraber » cift desimetre » kambur ustune kambur veya kamb » kucuk caplı » gobeğini kesmek » gulme » murekkep » mucevher kutusu » cadır devlet » mudafaa etmek » istihrac » kocan » tehevvur » yusru » arif olan anlasın veya anlar » cadısupurgesi » makyavelizm » coğdurmek » turemek » alt ust olmak » aylakcı » kuşne » bayraklarıacmak » poğacacılık » taharruşetmek » yonden » el kapısına duşmek » uşutuk » sectirme » emlâkci » ordovr arabası » gece ucuşu » ekip bicmek » aklızıvanadan cıkmak » vergi mukellefi » ılıkca » korpe » bicimlerini belirleyen ana oze » gullâbici » nukleer enerji » golgeli » cağcıllaşmak » soz duellosu » cığduşmek » uluş » cakıştırma »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.