tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakıldatma » oho » arasıgecmeden » yerden yere calmak » yağlımuşteri » vazgecmek » goğus tahtası » barışcıl » oğrenmek » yoneltmek » ahreti veya obur dunyayı boyla » us » ic ice » kesenin dibi gorunmek » girit kekiği » emici tuyler » davulu biz caldık parsayıbaşk » toplum ekonomi din kan veya » muhtac » allah icin » cıkarına bakmak » vuzera » ozbek » duğun değil bayram değil eni » iştahıkapanmak veya kesilmek » plutokrasi » donuşturucu » ek » vatanî gorev » kor talih » cağcıllaşma » uste » kamcılaşmak » yuksek » şovalyece » aclık » alt tur » balkanlar » bicimi » ondelik » namazında niyazında olmak » ic oğlanı » an anevi » donuşturmek » muselles » eller yukarı » saik » lânet olsun » gosterme sıfatı » gosteri »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.