tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacurga » yolcu taşımakta kullanılan mot » fırcalanmak » nefesi kesilmek daralmak veya » tohuma kacmak » muşkulpesent » başına cıkmak » tarhana corbası » cimek » goktırmalayıcı » gurultucu » yuzu yok » icindeki en kucuk birlik » puskullu belâ » koşker » cağanoz gibi » cevriyazı » ortmek » danimarkalı » kayıkcılık » cıkmak » civit » gorunmek » cirişleme » kılıc sallamak » one sermek » tukenmez » terbiyesizlik etmek veya yapma » suluk vurmak » coban » iş arî oy » doşemci » muzic » cin carpmışa donmek » ogelerin oluşturduğu butun pa » oru » organikci » yedi duvelle barışık » kanun hukmunde kararname » kutletmek » gucluk » soz başı » hakkıgecmek » munfesih » cağlayık » acığıcıkmak » cullanış » cevirici » cağrınumarası » tartışma goturmek »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.