tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sutsuzluk » sut beyaz » tumsekli » ici daralmak » carpmak » elinden geleni ardına arkasına » azerîce » sozlendirme » ya ya » duşes » kabına dokmek » yere batasıca veya yere batsın » şansolye » kilit kurek altına almak » cizgilik » alışkılarının butunu » allah tan » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cervişli » boyacıkupune girmişgibi » tedhişcilik » kaynac taşı » hurmetli » cağrıştırmak » temizlikcilik » kalıpcı » duşgucu » panturkizm » muzmin » revaluasyon » corbaya sinek duşmek » ustelik » mulâkat yapmak » tavus tuyu » analiz » cığır acmak » corek » cingene cergesi » cehre zuğurdu » cumhuriyet bayramı » kureme » monitor » tenasupsuz » vibrator » cekyat » mektep cocuğu » yapılmışeğreti perde » piyango cekmek » sırtında veya arkasında yumurt » rencper »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.