tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonuc yarışması » gercekleştirme » haber ucurmak » kırkgecit » terettup etmek » kurekci » ayınlarıcatlatmak » koklu » sur atlenmek » sumer » kulak civisi » uykusu kacmak » cocukca » cekmek » musemma » teessuf » catlak » turetici » ac bırakmak » amerikan salatası » coluk cocuk sahibi olmak » yukunu tutmak » vay » calkalamak » işine gore » » acmaz halatı » gormek » duvenci » gorevsizlik » pey surmek » pis soz » duzeltme » yarayan kuru ince yaprak » suvari alayı » ac goz » kıskanc » ufuruk » dili kılıctan keskin » uskuf » yuzleme » deduksiyon » ozenti » termoelektrik cifti » yapmak » camurluk » koyunun bulunmadığıyerde keciy » goz onune almak » kaca kac » olmek »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.