tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koprucuk » turbe eriği » pufur pufur » beklenmediği umulmadığıveya c » secme » seckincilik » kulunc girmek » entelektuel » tumen » yukseltgeme » tufek » berberî » başında değirmen cevirmek » ayrıseci yapmak » fusunkâr » kavurmac » teneffus » sacılmak » yatay geciş » saatcilik » acmaza getirmek veya duşurmek » sel goturmek » oykunce » başına guneşgecmek » ciftlemek » sertleşmek katılaşmak » gudeksiz » poliuretan » kadayıfcı » elini kalbine veya vicdanına k » kok » cağcıllaşmak » cıkılmak » gozu veya gozleri kararmak » butunculluk » yonseme » sukûnetli » yengec » guvenilirlik » mutevazı » meddah sanatı meddahın işi » trampetci » tenasup » kırcıllaşmak » kalleşce » set cekmek » aluminyum » beklenmediği umulmadığıveya c » guvensizlik onergesi » gokmen »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.