tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ithalâtcı » ust dudak » her tur gosteri yapmaya uygun » aromaticus » ustune » su » pabucluk » turanî » bağlaclıyan cumle » el bebek gul bebek » nufus sayımı » cezaya carptırmak » mık mik muk muk » duşun duşun boktur işin » nusha » boyacıkupune girmişgibi » terennum » guneşlemek » eli ermek veya ermemek » sonmek » sakıt » olusu kınalı » rukun » dunya kadar » ortenek » alacağına şahin vereceğine ka » tumselme » cekirdecik » goz akı » cekcek » fume » ic su » yuzdurmek » ceri » olmayan tortul kayac birimi » kolay işlenebilen yumuşak bir » dunur » korebe » suredurum » kufe » defibrator » kozasına cekilmek » komurleştirme » lâmba acmak » ayağının veya ayaklar altında » cenk » tumselmek » husnuhâl » yaprak dokumu » allah aşkına »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.