tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yarım kure » dokumanter » corapcı » ormek » babacko » tayini cıkmak » erincli » t cetveli » cene yarıştırmak » şansolyelik » ac gozlu » istimzac etmek » kafasına vur ekmeğini elinden » mulkî » yonetmelik » kotuleştirme » kuraso » elci » kopuk gibi » yuzsuz yuzsuz » başa gecmek » cekilmek » kredi acmak » gil » ağac sakızı » guvenoyu » aklıbaşından bir karışyukarıve » cileden cıkmak » gonlunu celmek » yan odeme » kotek » cokelekli » ortalığıkırıp gecirmek » taşyureklilik » ceki » ureticilik » he » cevirme ağı » deliye her gun bayram » uvey evlât gibi tutmak veya sa » hevesine duşmek » cadırlıordugâh » ongorme » arka kapıdan cıkmak » percinleşmek » caplama » cepni » vermek icin bir araya getirilm » duşunme » siliscil »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.