tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elini cabuk tutmak » veren alet » ozgun » secme » ordekgagası » kukurtlenme » yuzuk » tevessul etmek » felc gelmek » gostertme » sıtma nobeti » kantara cekmek veya vurmak » ihtiyac » goden » sahip cıkmak » carşıve pazar dolaşmak veya ge » olme eşeğim olme yaza yonca b » cağcıl » guvence » hakkısukût » arasında den başka anlamıyl » okseme » seckincilik » mufsit » seyrana cıkmak » un » icin kullandıkları ozel olara » cakmak » merih » ice yoneliklik » unce » her gun » olcun » guneşacmak » dağarcığıyuklu » patates boceği » hesap etmek kitap etmek » set cekmek » yonlendirmek » mutehassis » kotuleyici » adamkoku » belgegecer » angarya cekmek » yorgunu yokuşa surmek » yuklenilmek » murur » alıcıcıkmak » mustakar » yureği pek »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.