tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cekmek » perdenin uzerinden oynatılan » beşeriyetcilik » sokun » gecmişola » teleut » gokyuzu » zihni acılmak » oz » oğurluk » cakaralmaz » hatır gonul bilmemek saymamak » luks tarife » gozlerini kapamak » keci » mumessil » gordek » cokum » hataya duşmek » catır catır » ara acmak » surme » yuklenmek » kotu kadın » ne mal olduğunu bilmek veya an » gozukme » koyuvermek » tenafur » karışanıgoruşeni olmamak » celişmezlik » boşnaklık » gozlerine uyku girmemek veya g » hatıra veya hatır ve hayale ge » uflenme » dalgıc elbisesi » akaclama » calcenelik » zumrut » koruma unsuzu » kreator » donuşumcu » umtırak » cotira » camaşır takımı » dokulup sacılmak » hacısuya atma » kacıncı » kunh » marşmarş » suslu »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.