tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sesteş anlamlı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duruma gelmek » deli gomleği » arapcalaştırmak » yuz » pecelemek » murdesenk » ictimaiyatcı » gorunen koy kılavuz istemez » uzgun balığı » koylu » hurriyetcilik » istifci » telâşa duşmek » değişkene gore hesaplanan sayı » surekli olarak gidip gelmek » teveccuh gostermek » gun » deney tupu » indukleme akımı » kuheylân » turdeş » bilgiclik satmak veya taslamak » zararına kazanc sağlamak » ipini cekmek » balıkcı » ucler » on koşul » ozelleştirilmiş genellikle di » catır catır etmek » ic politika » cukurlaşma » mudafi » muşabehet » uretmek » rejisorluk etmek » cimnastikci » icerleyiş » onceleme » sucukculuk » romalı » cunun » tecennun » duduklu » ayakkabıyapan satan kimse pa » soz veya lâf aramızda » başak » can cumleden aziz » vucuda vermek aşıyapmak » serbest olmayan » muessese »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.