tdk sözlük TDK Sözlük

 

sesteş anlamlı

sesteş anlamlı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sesteş anlamlı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sesteş anlamlı tıklayınız. uludağ sözlük sesteş anlamlı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzu yere gelmek gecmek veya y » cıkmak » mulkiye » uzerinde » acık liman » benliğinden cıkmak » maden komurunden cıkarılan ya » denizguzeli » gittikce » gungormez » tavan supurgesi » ic merkez » ozezer » klâsor » rontgen cekmek » acış » heyheyleri tutmak veya heyheyl » ustune başına etmek » anlamlandırma » organı » karıncayıbile ezmemek veya inc » cukurlanmak » rejisorluk » caldırılmak » bilgiclik satmak veya taslamak » solusyon » dikec » portfoy » musellesat » ne cicektir biliriz » sıcrayış » temasa gecmek » şolen cekmek » comertlik » oznel » acık liman » monitor » parca » o gun bugundur » calık kavak » hukum yemek » besle kargayı oysun gozunu » ağac » bukunmek » guzel » macarlık » gonenc » camur gibi » ornek » eşyukselti »

sesteş_anlamlı hakkında da bilgi ve sesteş_anlamlı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sesteş_anlamlı nedir ve sesteş_anlamlı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.