tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dalıp cıkmak » peceleme » gostermecilik » kutur kutur » mucehhez » haraccılık » sunnetli » sene » pusuya duşurmek » kuru oksuruk » l al el » calmak » ilkoğrenim » melul mahzun » guven mektubu » ağır soylemek » nobet » seni gidi seni veya seni seni » dikdortgen » senatorluk » sonuc niteliğinde başka bir bi » enstruman » malkar » kopuleme » şohretli » canak tutmak veya acmak » cıtcıt » oğurtucu » saat on bir bucuğu calmak » cingenece » dort » yangın yerine donmek » acık » guveyi girmek » carliston marka kereste » dayanım omru » suzulmek » ozenc » gostermelik » ul » acılama » odiyometre » tuketici sayacı » topluluğu » icinden yanmak » azaltmaya yarayan arac egzoz » kem kum » lisansustu eğitim » yuzeyinin her noktasına basınc » santrifuj »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.