tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sanatcı » kızılbaşlık » bin işci bir başcı » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » inmek » hakcası » kur asıolmak » otmek » sırtustu » ağır işitmek veya duymak » sorgu suale cekmek » yan gelip oturmak veya yatmak » ters yuz ters yuzune donmek » işsiz gucsuz » gumburdemek » dunyanın obur veya bir ucu » yuzlenmek » gozu su icmemek » uzak goruş » galebe calmak » virtuozluk » cenesini bağlamak » muteessif olmak » avurdu avurduna gecmek » gecirim » hititoloji » şoyle » ovur » amerikalılaşma » gelip gecmek » yureği daralmak » tekduzelik » badem ici » of » telgrafcılık » yuzunu şeytan gorsun » topaccı » resti gormek » regulâtor » ses vermek veya vermemek » lâcin » ayrıduşmek » yuk » catal kuyruk » kayıkcı » son pişmanlık fayda vermez vey » supurtmek » supurme » icine dert olmak » ciğde »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.