tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
torpulemek » hacısuya atma » yuz olcumu » gundondu helianthus annuus » munasip bulmak » tekefful etmek » talip cıkmak veya talibi cıkma » guneşhayvancıkları » dunya » cilemek » gorev » cemaziyulevvel » durzî » temize cıkarmak veya cıkartmak » duruşt » ın » durzu » duşurtme » gunahsızlık » guncek » acık sozlu » turlu şeylerden yaptıklarıve t » merhem » gosteriliş » cıkılatma » nuh nebiden kalma » el kapısına duşmek » ala ele » başınıdondurmek » gosterme zamiri » culluk » gecirmek » kuşak dolama bağlama kemer » desinator » golgeli resim » r » kafatascılık » iplik cekmek » adıgecmek » donmek » kosnulluk » dar acı » futuroloji » sozu kesmek » catır catır sokmek » imtihana cekmek » ac » calıp cırpmak » cevrinmek » urkutme »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.