tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mangalda kul bırakmamak » gorunmez kaza » mutekabiliyet esasıuzerine » mesai yapmak veya mesaiye kalm » gunduz » nogay » tekere comak sokmak veya taşko » cekingenleşme » yaydığıgozle gorulen ışıma » muzik bilimci » dili başka bir dile calmak » ciğnemek » tanzanyalı » iyi soylemek » akaclamak » gudeleme » makedon » uvey » bulbul gibi şakımak » corman » iki soz bir pazar » bazıbitkilerin turlu organları » kirecsiz » yugoslavyalı » gozden cıkarmak » mulhem » gorme » citi yapmak » otlakcı » yolsuz yontemsiz » bir suru » hamle etmek veya yapmak » gozunu kapamak » caylık » guvenoyu almak » kacık » acılım » lâcivert di » japonca » toprak doyursun gozunu » acmak » ici kapanmak » gunluk » şerit » yonetmenlik » paraşut birlikleri » bilinclendirme » yonelim » oluşturduğu tuzel varlık » cicekli bitkiler »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.