tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yanına bırakmamak veya komamak » buyuculuk » gobeği biriyle bağlıveya berab » oyle oyle » ceyizlemek » yezidî » duzulme » cıplak maden » catık yuz » beklenmediği umulmadığıveya c » turna gozu gibi » kirecli » renkli element kısaltmasıcu » yurunmek » odenen prim karşılığında bu iş » nuktedanlık » koşek » zararlıcıkmak » duz » ozdekci » kakınc » tadıgitmek veya kacmak » kurek » kemalizm » birbiriyle karşılaşmak birbir » yarım kure » asıda olmak veya asıda kalmak » babacko » korpecik » incelenmesi muşahede » başıicin » gucuk ay » cevrilmek » alt ust » otturmek » cıkmak » bir tutmak veya bir gormek » dovme yapmak » kırc » catır catır catlamak » kalıplarla desen yapılmışbez » cıtırdama » kucukle kucuk buyukle buyuk o » dol yolu » yureği yanmak » sut asidi » eline gecmek » heyheyler gecirmek » ruya » ahıra cekmek »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.