tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakal armudu » muddeialeyh » yureği yanmak » turel » banyo kuveti » kumelenmek » istencli » rumca » docentlik » muziksiz » kalafata cekmek » kasık catlağı » ozdeş » gecmek » carpıntısıtutmak » aza sormuşlar nereye coğun » dayalıdoşeli » torpulu » boyle » koku kazınmak » bicimdeki bolumler » sunnet ehli » kerteriz almak veya etmek » suruşturmek » cırpınmak » kâğıt gibi olmak » bîcarelik » olusu ortada kalmak » carpışma » akompanyator » ağız aramak veya yoklamak » ac bîilâc » tutamac » botanik bahcesi » munazara » alkololcer » harbiyeli » korlemeden » eylul » koruklemek » uzun arac » gonendirme » yurutulme » pırlangıc » top ağac » guncelleştirmek » gozu hicbir şey gormemek » yalın ayak başıkabak » oyuna cıkmak » ic tureme »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.