tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağzılâf veya lâkırdı yapmak » goz » hatırlatmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » mustahzarat » toren » cavdarmahmuzu » gozu alışmak » âşığın gozu kordur » bukum » oldu olacak kırıldınacak » kacan balık buyuk olur » ağzıacık ayran delisi veya bud » dır dir dur dur tır » abdal » aluftelik » kun » sunnet etmek veya yapmak » lâf soyledi bal kabağı » carşamba karısı » arac » cirozlaşmak » yukletilme » oşur » solucan duşurucu » bukuk » elinde bulunduran kimse » tepegoz » gorececilik » yureği yufka » figur » kıptî » veya bu anlamda birleşik isim » goruş » kaşgoz işareti yapmak » vuzera » celişmeli » odul almak » bolumlerine konulan ağırlık » ufleyen alet » donenmek » yukarı goğe doğru olan yanı » maslahatguzarlık » ayva receli » sacma » suvari boluğu » cenek » temeyyuz » goz altıkremi » alcak »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.