tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecen » sublimleştirme » tarakcı » gibi işler icin beslenen memel » kırlangıc » somurgeleştirme » sacın ak mıkara mı onune duşu » zamane cocuğu » benicinci » tekevvun » soğdakca » orgen » cevirmek » suvari boluğu » taşattın da kolun mu yoruldu v » ust baş » dili donmemek veya donmek » mureffeh » başkıc vurmak » kaca kac » kılıclı » mulkiye mufettişi » ağrı sancıgibi fiziksel veya » cevirmek » direkci » cıdamak » corten » gunsuler » surunmek » a dan z ye kadar » utuculuk » yaya koprusu » bicimi » lâtin dilleri » bid at » ulaşabilen yatay uzaklık » horoz dovuşu » gecmek » taaccup etmek » kupleme » cubbe gibi » cobanın gonlu olursa tekeden y » doğru cıkmak » gormediğe donmek veya gormemiş » gunahına girmek veya gunahınıa » şofor okulu » guz donemi » iktisatcı » İki veya daha cok maddeyi birb » yılışıkca »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.