tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
siyasetcilik » kriz yonetimi » guc gelmek » uzengilenmek » un » suruklenmek » buhran gecirmek » başa gureşmek » hint irmiği » peceli » guluk » kuşumlenmek » durtuklemek » kısıtlayan kısıt altına alan » geceyi gunduze katmak » sunger cekmek » pulverizator » hintce » cıldırtmak » başına belâ acmak » teamul » karman corman etmek » tezevvuc etmek » kor fare » bulunan iki dairesinden her bi » catık » hopurdetmek » vurgun veya vurgunu vurmak » guluncleştirmek » ayak surumek » cekicleme » duğmeleme » bağdad ıtamir etmek » huzunlu » gam cekmek » secici » elden ele gecmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » hiclik » l al el » e » kafayıyere vurmak » oncu oyun » ırkcı » lokma dokmek » cizgilenme » parcalama » idareimaslahatcı » soz tutmak » oncel duzen »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.