tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
teselsul » multezim » cok gecmeden » bağlantısız ulkeler » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » lokman hekimin ye dediği » sozu ağzında kalmak » cabuk cabuk » kalcasız » acısal sapma » su boreği » uygun bir bicimde takılarak on » genişunlu » dolek » yukumlendirme » beşuc » ağzının payınıveya olcusunu ve » cirişci canağı » cakılıkalmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » afi kesmek satmak veya yapmak » yuzune bir daha bakmamak » cevrim » cirkinsemek » ruzgârlık » carşıve pazar dolaşmak veya ge » yuz yuze gelmek » genişce konuşmak » sun î bobrek » balgumeci » dağyurumezse abdal yurur » kurutmac » yuzleştirmek » toz » karadağlı » gullâbicilik » koltuk gozu » ozelleştirme » cavuşkuşugiller » konferanscılık » buzgusuz » buyuleyici » uretim araclarınıozel mulkiyet » deneyustuculuk » onlemek » mutalâa » copcatan » surre emini » omrude » dokmek »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.