tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hiccilik » aşağıfalan yukarı » ığrıp cekmek » icrek » oldurmek » tohuma kacmak » canak ağızlı » yurek selânik » lâtifce » duze » icre » gineli » cıkagelmek » seruvencilik » celişme » umide kapılmak » onleme » gecgecleme » donence » allah a bir can borcu var » beni sokmayan yılan bin yıl ya » kedigozu » allah omurler versin » sacak kok » butun sıra » dunden hazır veya razı » us » alı eli » tenasup » ozdeş » cihat acmak » icgudulu » acılmak » emeği cekilmiş » duldul » kuncu » sut » pufleme » butunleşmek » kotu kadın » pecelenmek » obek » leyleğin yuvadan attığıyavru » gozunun onunde olmak » suresiz yayımlanan duyuru » celtikli » golge » cizgi cekmek » gokce » acık eksiltme »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.