tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
giysi » servisi yapılan yemek » kırımlı » korukcu » cabucak » ne soyluyorsun » tezhipci » kene goz » cizmek » komurcu » kırlangıc balığı » teyemmum » epikurosculuk » olumlu tumce » cağıra cağıra » gunaşırı » ağac kaplama » tevettur » iz ansızca » bir gozeliler » kel olur sırma saclıolur kor » tefahur » soz kesmek » yuru marş » cift » kırlangıcgiller » gozlerinin icine kadar kızarma » gun gune uymaz » mumsondu » mufekkire » guneşletmek » otmek » ucurmak » tumden gelim » duzenleyici » honduraslı » bana bak » surukletme » comar » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » yurutmek » guvensiz » kendini gosteren ve bulaşıcıol » ayağınıveya ayaklarını opeyim » dokmek » cin sacı » yarıgocebe » menengic » cırakman »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.