tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ırzına gecmek » şuphe etmek » ilgi gormek » ge » copur » dumduz » konveyor » cesaret gostermek » bid at » derleyip toplamak veya toparla » kolay gele veya gelsin » gecek » gıllugiş » ayağına veya bacağına gecirmek » kılıc uşurmek » carpıkca » mumessil » penceletme » taklip bi » ruşvet vermek » bitki alkanna tinctoria » kıcustu oturmak » muzikal » musteşar » deniz altında bulunan » kamanco etmek veya edilmek » tarih oncesi » goğuslu » akrobat » elden duşurmemek » sonuc niteliğinde başka bir bi » cokme » arşiduşes » alt ust » mulâhaza » tefekkure dalmak » yoneltilmek » gozetleyiş » dokturme » sırtcı » borusu otmek » salca » kan cıkmak » gufteci » cağırtma » cekici » partikul » bekâr kalmak veya yaşamak » ele gecirmek » gecmelik »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.