tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coğul eki » bulutcuk » gozukmek » işsiz gucsuz » parşomen » avcıucağı » bocu » gunah olmak » duşman » olcup bicmek » vişnecuruğu » cağrınumarası » techil etmek » kediye peynir veya ciğer ısma » okultizm » angıc » dokme demir » gerceğe uygunluk » albumin » karluk » coğdurmek » kunk » kadınduğmesi » kapıyıgostermek » ozdeşlik » mustakim » police cekmek » arkasına duşmek veya takılmak » gelsin veya gelsin gitsi » arasında den başka anlamıyl » koyuvermek » tam bolen » tatar » guven kazanmak » kandil ciceği » uste cıkmak » gumuşlenmek » butunlemek » gulduru » orman gulu » muzevirlik etmek » ne soyluyorsun » golgelemek » koseyle alay edenin top sakalı » ufuruk » gostere gostere » kuturdetme » goğsu daralmak veya tıkanmak » uc » tutunluk »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.