tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevginin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği carpmak » bire vermek » ciğit » ucan kuştan medet ummak » uzerine tuz biber ekmek » duzayak » ciğkofte » ciğin » celmece » boru kelepcesi » receteli » gunah cıkarmak » ben hancı sen yolcu oldukca » muthiş » cakıl » başaktor » goknar » dumen » kultur bitkileri » bağlar » ortusuz » oğrenci belgesi » malik » yureği sıkışmak veya tıkanmak » roportor » kul gibi » obstruksiyon » tanrı ya şukur » gorunmek » karacalı » torun torba veya torun tosun s » uretmek zihnî yetiler oluştur » brahmanizm » karikaturluk » carpıkca » yuksunmek » civi cıkar ama yeri kalır » calkı » kılıc bacak » yemenli » orneklendirme » goze girmek » yureğinden gelmek » ustune yurumek » şukran » aklının koşesinden gecmemek » bancolaşmak » şeylerden her biri tabaka » kopekoğlu kopek » karşılığında cinsel ilişkide b »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.