tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kul gibi » naturist » parca » cennete donmek » duşkun » cicekci » haricten gazel okumak veya atm » yuz tutmak » verilen unvan » doner ayna » catpat » kıcustu oturmak » dongel » tum sayı » gecişim » yahudi pazarlığı » turkuaz yeşili » armutun sapıvar uzumun veya k » kucuk » donanım » yaka paca etmek veya goturmek » vişne receli » gurbete veya gurbet ellere duş » muhur mumu » kulupcu » ic gezegen » oylamaya gecmek » cekmek » ad koku » mutereddi » kırbaclama » yuzlemece » cuzamlı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cifte kıskac » ayağına duşmek » alım elim » boru ciceğigiller » demir uzerinde » mulâyemet » tunek » yoksulluk cekmek » koklendirmek » kepce kuyruk » meskût gecmek » oyle » renk vermek veya rengini belli » rotarlı » ic harp » coccothraustes »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.