tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bu veya şu kadar » fluorit » abaza » oylesine » acık » fizik kondusyonu » adıustunde » yuzu ak » sucukculuk » ustlenme » tek ceneklilik » durumuna donuşmek » faaliyete gecmek » sut kuzusu » art avurt unsuzu » sure » imanıyok kısa soyleyişle » sulfur » ozgur » subjektiflik » durum » suzum suzum suzulmek » basıp gecmek » ipci » yureğine işlemek veya yureğe i » orman koyu » ozgul ağırlık » hatime cekmek » cıkagelme » cağdaşlık » koncina » sacaklı » deli divane âşık olmak » gecişme » oyku » ağzından cıt cıkmamak » uzak duşmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » iyilik gormek » yureği goz goz olmak » facalı » soze son vermek » nakibuleşraf » koceklik » ussubay » gozle gorulur elle tutulur hâ » kambur ustune kambur veya kamb » cekiştirici » işaretci » mestci »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.