tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tepetakla gitmek veya yuvarlan » mustait » ozel af » cole donmek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » en » camaşır deterjanı » husnuhat » soz duşurmek » sabahlar hayrolsun » bukulmek » borkenek » bromur » munhasır » ciftlemek » sunnetli » ım » ayağına veya bacağına gecirmek » duzen bağı » acık bono » gurultu » bir konuda duygularıbaşkasıile » yolun acık olsun » urunsuz » oznelcilik » midesi almamak kaldırmamak ka » şupheye kapılmak » durtulmek » tukenmez » merkezkac kuvvet » duzensiz » caktırma » catı » şeytan elini cekmiş » inanc » iki hırtı bir pırtı » ceşni tutmak » tum » bugunluk » cancı » uzunluk olcusu » goz bağcılık » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » gec » caca balığı » guvercin » bruksel lâhanası » ozerkleşme » imalâtcı » tekâsuf etmek »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.