tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevginin zıt anlamı

sevginin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevginin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevginin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevginin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizelge » guderihane » bozuk calmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » işgunu » guzel » gorecilik » umurumum teki ters soyleşiyle » toren » kağnıgibi gitmek » dumdar » ilâclı » kalbi parcalanmak » duşeylik » cizecek » calışma dolabı » buyutme » tezevvuc etmek » bir fincan veya bir acı kahven » geleceği varsa goreceği de var » hallac » duğumlenmek » damarıveya damarları kabarmak » yuzleşmece » sozde » tum başkalaşma » sorguc » yaz somestri » yerleri supurmek » canından gecmek » bir sorunu gerekli acıklığa ka » goz goze » kulağına calınmak » bicicilik » yiyim yeri etmek veya yapmak » cozulmek » camura taşatmak » ulfet » sozsuz oyun » politikaların genel adı ferdi » percinleyiş » el sozluğu » gorevsiz » capkınlaşma » pekiştirme unlusu » gucleniş » cay takımı » bicim » ozonur » can cekişmek »

sevginin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sevginin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevginin_zıt_anlamı nedir ve sevginin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.