tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nuh » kılıc kuşanma » gucenmek » dorduncu » hint domuzu » muzik odası » ustun » sarnıc » gecmek » kusursuz » opup başına koymak » ona gore hava hoş » cenek » mueddep » kancıklık etmek veya yapmak » aranjor » cocuğumsu » fizik kondusyonu » girdisi cıktısı » ustuvane » ic cep » yuzeyinin her noktasına basınc » karikaturculuk » sulfurleme » ekmeden bicilmez » sureduran » şarlatanlık ğı » arka veya sırt cevirmek » alman papatyası » hint safranı » hukum giymek » suzme » gozu donesi » oksuruk » gum » kul tablası » tumden » ust bitken » kuf bağlamak veya tutmak » calım yemek » sukûnet veya sukûnet bulmak » cirişcilik » guneşlenmek » uzerine yuklenmek » ağac » balcık » koturum » icerik » daş taş » taraf gozetmek »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.