tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağdağustune olur ev ev ustun » cırpmacılık » cozumlenme » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » bolşevizm » cır cır otmek » muddei » gulkurusu » ayağına cağırmak » akca » cekişmek » cay evi » alcaltmak » gecmek » izine duşmek » gore » kubbealtı » halvetî » macun kureği » tufekci » iki ateşarasında kalmak » uretim bicimi » boğure boğure » butun » ozdek » ayaklıkutuphane » en kucuk teknikciler topluluğu » bektaşî uzumu » soğdurme » mısır turnası » değişkene gore hesaplanan sayı » doşemecilik » ardıc kuşu » kusmek » kaşık calımı » pacavra » tam ustune basmak » ac gozluluk » halacca » bektaşî uzumu » carpılı » cirişli » muessir » surmeyi gozden cekmek » muzik bilimci » yuzune vurmak veya carpmak » yavaşcacık » bektaşîlik » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » cok sesli »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.