tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tartışma goturmemek » yerinden yonetim » gurleyiş » mısır baklası » azıcoğa saymak veya tutmak » ucler » kume » bıckın » gorunen koy kılavuz istemez » eli cabuk » lâtin ciceği » cozumleme » od » duşundurmek » olu » ozbek » yurutme gucu » turt » icim » gun ışığına cıkmak » eşeği duğune cağırmışlar ya » başol da istersen soğan başıo » şuyu bulmak » uranus » oğretim uyesi » gecce » ic cekmek » capkın » donencel » pusur » ateşciceği » mutezayit » koturum » uzum asması » odemek » hacamatcı » ağzına surmemek » bulunan bolum kafa ser » arpa boyu kadar gitmek veya yo » tecahuluarif » imalâtcı » dalgıc » tegaful etmek » karaağacgiller » feylesofca » olum tazminatı » yuzuğu geriye cevirmek » nufus kesafeti » ofkesiz » İslâm dininden olan kimse »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.