tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek bir yerden aşağıya doğr » iki cenetli » sirkuler » dudak bukmek » ateşciceği » cimdirme » catal » başına belâ olmak veya kesilme » ucu » cıkmak » ozluk » kuvvet cifti » tersane kethudası » guc birliği » tur » turemiş » yılışıkca » etmek » duşundurmek » bir yakadan başcıkarmak » sacı » şekle sokmak veya koymak » yakayıele vermek veya vermemek » mumin » puruzlu » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » coreklenmek » goz bağı » milliyetcilik » carpmak » cıplaklaşma » cember sakal » yukarı goğe doğru olan yanı » elden ne gelir » baharatcı » allah mubarek etsin » buyuleyici ozellik » calınmak » pişirilen tatlıcorek » yuzune kan gelmek » tıpkıcekim » utanc duygusu » studyo » cayırlama » muştehi » goz yıldırmak » suzgecleme » kopru başınıveya kopru başları » ınc inc unc unc » munkir »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.