tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic » kozasına cekilmek » taraf gozetmek » deve kuşu gibi yuke gelince ku » parcası » gomulmek » azrail le burun buruna gelmek » gomulduruk » zumre » ciğiplik » allah manda şifalığıversin » kışve yaz arasındaki mevsim i » goğem » benzine kan gelmek veya benzi » ucuz halkcılık » nusha » munhasır » oluşturduğu demet » kerteriz almak veya etmek » bilincsiz » karavana cıkmak » bolunebilme » sescil yazım » ordek » pabuc kadar dili olmak » bukuk » yuzuk oyunu » lule » ayırac » caydan gecip derede boğulmak » pas gecmek » ic » haraccılık » cil » cember gecirmek » yer orumceği » gostertmek » untu » carşaflama » panturanizm » acıklayan » ceşitkenar ucgen » kotuluk » ceteleştirmek » cozulmek » ag » arac » vekilharc » az » guvez »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.