tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozleri yollarda kalmak » tokezmek » arac » bir olayıileri surenle inkâr » gurbetcilik » kukreme » fumerol » ustune » unleme » oge » acık » bağ » sonuc niteliğinde başka bir bi » uyandırmak » urkek urkek » ozluk işleri » ceyizli » yureği kaldırmamak » bocekcil » tuk » nufus » ustupulemek » kucumsenmek » tartışma yapılan » alcıkalıp » cadırlı » top atmak veya topu atmak » cığır acmak » yol acmak » kibritci » ne demek » buryan » yıldızıveya yıldızları barışma » virus » muhresenk » tezelzul » veya ozel kuruluşlarca odenen » sonucunda ortaya cıkan ustun y » cekmek » osmanlıcılık » gulhatmi » nebuloz » ceneleşmek » blof » hastahaneye kaldırmak veya yat » yoneylem araştırması » pulverizator » gozlerine inanamamak » lâcka etmek » sorguc »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.