tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inmek » phlebotomus » duz tumlec » hâline kopekler guluyor » cevrik » ruhu şad olsun » gozettirme » cığralık » olumlu tumce » kotuleşme » cevrinti » kalcasız » cakıntı » durum » gozden duşmek veya duşurmek » yuk altına girmek » universiteler arası » mutetebbi » ultimatomsu » suzulme » tarihce » garantor » corekcilik » eline duşmek » buyukluk gostermek » muracaatcı » allah acısınıunutturmasın » otorite sağlamak veya temin et » senyorluk » suyu hurmetine veya yuzu suyun » cıkrıkcı » aktor » kırbaclanmak » hareket » uzerine yurumek » iki bucukluk » gozu cıkmak » hercumerc etmek » dokulup sacılmak » otre » oze » saat on bir bucuğu calmak » havale » sol ic » katıve cıkıntılıorgan » kor şans » cevrelemek » kacık » duz kanatlılar » vahdetivucut »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.