tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
okultizm » caker » capasız » kul etmek » anasınısat veya satayım » uzay kapsulu » uc hâl kanunu » ziyafeti cekmek » acıklanmak » sosyokulturel » ciseleme » gosterişyapmak » parmak uzumu » varlık gostermek » cıngırdatma » halk şiiri » kooperatifci » kandilli kufur » İnebolu kutuğu » midibus » etiketcilik » icermek » oz » verim duşurmek » opme » camaşır değiştirmek » ciğindirik » cift desimetre » kardeşce » haberin olsun » sunmek » etmelerine kişiliklerini geli » urpertili » cırcır » of » cavlanmak » kok mantar » eklemek karıştırmak ilâve et » boşluk » gonderli » eti » cala kılıc » bir catıaltında olmak veya bul » gormek » pacavra gibi » surtukleşmek » cardak » duasınıveya dua almak » cita » altayca »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.