tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulâhınıhavaya atmak » ozleştirmecilik » salcalanma » mulâkat vermek » gubreleme » yerote » el cektirmek veya cektirilmek » goz bağcı » az cok » daha bircok şeylerin yapımında » ters turs » muze » ıl » mulkiye idadîsi » kaplumbağa yuruyuşu » hesap vermek veya hesabınıverm » ıslıklıunsuz » paytakca » mukellefiyet » ruslaştırmak » ic » acılmak » temize cekmek » parasınıcıkarmak » dokmek » tekelluf » genellikle orduda veya yatılıo » semturreis » mumin » gosterge » gozlu » guzel duyuculuk » kumeleşim » gudumleme » sapıkca » tırnakcı » bicki » kur a efradı » calkalatmak » zekeriya sofrası » peltek dişunsuzu » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » gecim sıkıntısı » gecmek » durdurmak » soz » yıkılmayacak bir bicimde duzg » kusmek » pirogravur » la le »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.