tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karnından konuşmak veya soylem » curutulmek » testiyi kıran da bir suyu get » cınayaz » suruklemek » hu cekmek veya demek » carpılış » en kucuk birliği goze » turlu şeylerden yaptıklarıve t » mevsimi » olunme » ulah » deniz culluğu » hangi taşpekse katıysa başını » fikir işcisi » faraşgibi veya faraşkadar » guzelleşmek » muteneffir » gonlu tok » celseyi acmak » pekliği » kulunc » ruzgâr almak » kartezyen » smacor » cavmak » kamışcık » muştehi » kopekleme » orumceklenmek » darasınıduşmek » kâğıt yapraklarından her biri » benzi ucmak » genişletmeyi amaclayan yetkin » bazıdingil doner bazıteker » celim » kamburu cıkmak » celişmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » dolap beygiri gibi donup durma » koşkerlik » pabuc eskitmek veya paralamak » carpacak buyuklukte sembol ni » kokusu cıkmak » minuskus » cıvmak » acığa almak » orgu » ovguculuk » etmek »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.