tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedek akce » mustevi » kıraclaşma » gonlunu yaralamak » noel » abdal » eli boşgelmek veya gitmek » kundeden atmak » buyuk elcilik » kostek » kendini gostermek » ac ec » kockar » gabonlu » kacamak yol » el el ustunde oturmak » ciceklendirme » tecerrut » kupe ciceği » yukseltmek » bicimde saplı obur ucu yassıo » ca » sandık duzmek » ici pır pır etmek » ustunde hakkıolmak » goze goz » gungormuşluk » utulemek » cumle » işcatallanmak » cingoz » puskulcuk » emekci » panslavizm » sırt cevirmek cevirmemek » oteki beriki » da var ki anlamlarında kullan » turku cağırmak » korktuğu başına gelmek veya ko » yuzunu kızartmak » şansolyelik » hır cıkarmak » etmediğini bırakmamak veya kom » pic kurusu » ozursuz » icinden pazarlıklıveya icten p » tahta goğuslu » gununu veya gunlerini saymak » arpa ektim darıcıktı » bilmunasebe »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.