tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gelip gecmek » spekulâsyon » kamu duzeni » golluk » kılık kıyafet duşkunu » cozumlenmek » cıtpıt » uretilme » detektor » hint kestanesi » ya sabır cekmek » pelur » ayağının veya ayaklar altında » cocuk ruhlu » kortizonlu ilâc » mustevi » siluryen » teşebbus etmek » icini okumak » celtiklik » kıptî » durtuşme » avantur » civicilik » pergelleri acmak » ceyiz cemen » uvey kardeş » doşenmek » cantacılık » tavukculuk » un » bir koşeye koymak » im » ordek » dunya evine girmek » avuclama » gum gum etmek » roportajcı » ya ya » cozumleyici » tonlu unsuz » kuskun » gonlunu celmek » dokuntusuz » komur kalem » nukleer reaktor » ne cıkar » kostum » kokunden halletmek » taşlama işiyle uğraşan usta »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.