tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kanadıaltına almak veya birini » meslek secmek » karaim » dunku » sıfat fiil grubu » konservator » kufe » tıraşcı » yururlukte olmak » munderic » ilgecli tumlec » bileğine kadar veya bileklerin » tutun icmek » taahhutlu mektup » hem İsa yıhem de musa yımemnun » vakit oldurmek » suluk vurmak » tupleme » icinden konuşmak veya demek » cevabıdikmek veya dayamak yap » cekiştirici » golgeleyiş » zulum » tehevvur » kopru » bordur » lâfıkıcından dinlemek veya anl » kolcaklısandalye » şukretme » guzellik kralicesi » muptelâ » cilek uzumu » duzulmek » tarh etmek » dustur » camurluk » gosterişsiz » kamcılı » nukte yapmak » bıcak » nefesi kesilmek daralmak veya » korelmek » uc otuzunda » acıcekmek veya duymak » uzengi » gorev » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » guvem eriği » kadayıfcı » calkalatma »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.