tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bobrek » deniz cıkmak » oksurup tıksırmak » uctaş » ki » uşutucu » kırcıllık » catılı » bıcak atmak » ustune gitmek » mustakar » ucuncu dunya ulkeleri » miş » anlamaya yarayan sınama » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » oz » ustunu veya ustune gormek » cingen » icini kemirmek » malın gozu » esperantocu » sızıcıunsuz » politika gutmek » radyatorcu » pusuya duşurmek » gonder » hukum » cıkmalıtumlec » gecmediği gibi sonunda da gen » gurultu » catal bel » omrumun varı » l » kuskutuk » olcun » sigara boreği » golge » murt » delgic » calma » aktor » malta taşı » duzlem geometri » fart furt farta furta etmek » yuklemek » zihnini celmek » gumruklendirme » ağzınıacmak » cemreme » soylemediğini bırakmamak »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.