tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kirecsilemek » kem gozle bakmak » oğurtu » belirtir » teminat akcesi » arap rakamları » uleşme » tuyleri urpermek » yuklemek » korelmek » ne demek » percin » dallarından her biri » ağır ol » one almak veya alınmak » mutevakkıf » kurdî » bilinclilik » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » stokculuk » işguzar » an en » olum allah ın emri » tc » cengelli » gormemezliğe gelmek » sutkızı » sanskrit » ceşit » kılıcıkınına koymak » yaradan tanrı rab mevlâ » yuzunden » gozleri yollarda kalmak » ceyizli » harıgecmek » duşmek » turkluk » tarih duşurmek » gostermelik » toplu calışma » koy odası » l l » musrif » cat pat » durdurmak » avantur » cıdam » cin lâhanası » eri » muthiş »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.