tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozlendirmek » guneşdil teorisi » bana bak » sıfat fiil grubu » abdesti gelmek veya olmak » cizgisel » super cimento » du » gorunme » dik ucgen » umtırak » cole donmek » calışma gunu » şerbetcilik » utulenme » carşamba karısı » pabucunu dama atmak veya pabuc » gecmek » muhur mumu » sungerci » munkir » poğaca » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ozgeci » kok » burokratik » ciziş » duğumlu » bulunan kimse » alkışcı » soz başı » cop kebabı » cedî » uc aşağıbeşyukarı » otobuscu » pencudu » cer » cift kanatlılar » tereddutsuz » gosteri adamı » boğur » tutsulu » ciroz » yakasına asılmak veya yapışmak » m » tuzağa duşmek » canına duşkun » nufuzu altında tutmak » utusu uzerinde » amperolcer »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.