tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz kırpmamak » amerikan salatası » gozune kestirmek » d d » ruzgâr ekip fırtına bicmek » biri veya bir şey icin olumsuz » yuzgec » kabuğuna cekilmek » cek » bakır sulfat » cihannuma » puskurtmek » aletler butunu » akca » cevre » ust » suflîlik » olumluk » kaynakcacı » sozun kısası » cakı » hacamat etmek veya yapmak » yarma corbası » angolalı » kulte » ceşitli » ordek » yuzlu » dol yatağı » kucuk dalga » sutbaba » sermayeyi kediye yuklemek » orselenme » fars » hıfza calışmak » girişik cumle » ne âlemde » anac » iki arada bir derede kalmak » catal » kıratın yanında duran ya huyun » mazur gormek » eli varmamak veya gitmemek » cıkartılma » opuşmek » rum » koşelik » bereketli ola veya olsun » gozune ilişmek » bıcak »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.