tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuylu » ofkesini yenmek » goruşacısı » calışılmak » ıp ip up up » canlılara yaşama ortamısağlaya » uvey ana » ucler yediler kırklar » alıcıyonetmeni » turkiyat » guney noktası » duşeyazmak » gecgec » dayalıtahta kalas » keciyi yardan ucuran bir tutam » ağan eğen » cırpıipi » gununu gormek » teeddup etmek » kulâh » icler veya yurekler acısı » sulus » bir cırpıda » barbeku » ucuşmak » zevzekce » kopure kopure » lâtin » gozetmen » cıtırdatmak » undeş » gunaşırı » gelip gecmek » odev bilmek veya saymak » bir postum var atarım nerede » gun doğmak » camaşır mandalı » gun koymak » arlıarından huysuz huyundan v » bayramîlik » sersem etmek veya serseme cevi » calkı » eski defterleri karıştırmak ve » kohne » antrenorluk » kosele » milfoy » partoner » faceta » cağanoz »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.