tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lig » muftuluk » ezinc » cemenli » veya bu anlamda birleşik isim » korpecik » cıktı » sabah vaktinde » pusur » olur şey veya olur değil » olu gibi » gizil guc » amonyum sulfat » oğretilme » kamburunu cıkarmak » h h » bolum » ıtır ciceği » cobanaldatangiller » alaturka bilen alaturka eser » cuha ciceği » icirtme » bicim » terekkup etmek » bekle yârin koşesini » rekonstruksiyon » kese ciceği » cifte atmak » i » parcalara ayırmak » gozu cıkmak » halkcı » zuppeleştirmek » koklendirmek » cok ayaklılar » kucuk dil » algıbıcağı » bid at » okseye basmak » luks » bilinclendirmek » soyleyiş » taaddut » donup dolaşmak veya done dolaş » goz taşı » ateşpuskurmek » keceleştirme » merhem » ceşnici » ul »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.