tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arac » murevvic » kurek kurek » elcilik » kalvenizm » taraca » orta uc » cekeceği olmak » şap gibi donmak veya kalmak » eli boğrunde » gumuşlenmek » balıkcı » şeylerden her biri tabaka » ummetce » ışınımolcer » kufe » duzey » kıyak kacmak » lizoz » alcaklık » acığa vurmak » korku duşmek veya korkuya kapı » evc » uz » cerrahî mudahale » bağlanan sert nesne » olcermek » kuriyum » tırnakcı » cay » buzulmek » acıklamak » ussubay » sozu tartmak » durtmek » genc » gosterim » gecmek » vaktini almak veya yemek » bunakca » korluk » oksuruk » ekmeden bicilmez » fotoğrafcılık » ozet » ozek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » işci » yerle gok bir olsa » ilaclanma »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.