tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şarkısoylemek » cop atlamaz » govel » donulmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » duşunme » vak anuvis » orgutlenme » gormek » goturu pazarlık » donulme » tb » karısıkoylu » kulustur » caldırılmak » yurutmek » bilinc dışı » kulhan » malikîlik » su kesmek veya su kesilmek » havuclu kek » cil » golge » eğik cizgi » parıltı » mustehcenleşmek » koprucuk » gozleme » kuşucmaz kervan gecmez » dolmuşcu » mavişmavişbakmak » ici kararmak » kıskac » gok kuşağı » yapı sebilhane » gecmek » asgarî ucret » uleştirilmek » karadeniz de gemilerin mi batt » gecmek » mucellit » kıt a » yuzune kapanmak » duzmek » k » formul » kervan culluğu » tup » kucukleşme » eşcekim »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.