tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
on belirti » paca kasnak » hukmî şahsiyet » diyalektikci » mustakim » hayır gormemek » olan kimse » ıncı inci » hizmetci » adıgecmek » boy gostermek » koşe » orklemek » ut » yarıklardan her biri » surtuşturme » curume » cıkrıkcı » umit kapısı » amerika armudu » album » gommek » kıl kecisi » muskirat » deniz durmak veya duşmek » mut a nikâhı » calmak » dunyayıgozu gormemek » duz yuzeylerden her biri » herkesin yararlandığı » komuren » merak sarmak duymak veya salma » murşit » can can » duzenlenmek » pluralizm » yer tutmak veya tutmamak » ciğ » avurdu avurduna gecmek » gosterge » carşılı » gozuyle gormek » carkcıbaşı » dilinin cezasınıveya belâsını » cağrıştırmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » dalyan koftesi » sarnıc » kendi kabuğuna cekilmek » nufus coğrafyası »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.