tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bukuntu » ile beraber » cok anlamlılık » guc » cıkılanmak » mubaşirlik » bıckın » aclıktan olmeyecek kadar » acık senet » cobanlık » kopru başı » catırdamak » İsvicreli » dağcayı » kondansator » azrail e bir can borcu olmak v » inatcılık » haybeye kurek cekmek » icre » cıkıntılarıolan organ » citlembik gibi » dovunuş » ortaya cıkmak » ic » cakal armudu » colleştirmek » aman derim » ebegumeci » formul » sr » ormek » soluğu bir yerde almak » muftehir » sıralıcumle » duğmeci » pecenek » boşol veya olsun » uzak duşmek » rotarlı » oğutcu » ulke coğrafyası » kuturdeme » ortulu odenek » işine bak » tefavut etmek » cala kılıc » omurler olsun » leffuneşir » gocmenlik » bulgusal yontem »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.