tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kılcıksız » yapılan resim ve bezeme işi » tane tane soylemek veya konuşm » gokturkce » dalgaya duşmek veya gelmek » toz kondurmak veya kondurmamak » arasında den başka anlamıyl » oz bağışıklık » kok boyası » gecmez akce » cekimolcer » felekten bir gun veya gece cal » kalcasız » oynama » cicer arietinum » tc » mukâfaten » ictenliksizlik » yay ayrac » surunme » cıplaklaşmak » soz ehli » ruşdunu isbat etmek » genc » mutevazı » hak yerini bulur veya hak yerd » yuruyuşyapmak » sıcana donmek » percinleyiş » haklıcıkmak » helenizm » tam gun » kara yuz » gencleşmek » buzdurmek » muhre » delik buyuk yama kucuk » kultursuzluk » gozu bağlı » cocuk bilimi » hırvat » canorus » kuzey kutbu » gorevdaş » up » sutlendirme » aksulâmel » duşunuş » soz veya lâf altında kalmamak » dollenmek »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.