tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şupheye duşmek » belirtmek icin kullanılır » muteveccihen » gabardıc » on denetim » acıktan kazanmak » cıkmak » rolcu » calkalamak » teessur etmek » kirli camaşırlarınıortaya dokm » cevirmek » girişik cumle » isteri nobeti » İskoc » olu gozu kadar » acık dolaşım sistemi » gır gır gecmek » calmadan oynamak » rehavet cokmek veya basmak » sacı » ağzından dokulmek » acık imza » kalite cemberleri » polemikci » ust kume » yurutmek » facuna etmek » ic salgı » mayın dokmek » copra » ağzının icine girmek » tufekci » ciftetelli » kuskut » yerin dibine gecmek batmak vey » fırsat duşkunu » kalem cekmek » duzenleyici » bolme » profesor » uşengeclik » gonlunu etmek veya yapmak » b b » cekiye gelmez » halkcılık » ozleşme » acmak » rivayet olunmak veya edilmek » ecek »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.