tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sevimli eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
omur » arakcı » sallanma » dort duvar arasında kalmak » nakışcı » canlısı » carpan balığı » kanırtmac » uzerinde durmasıyla kazananıbe » odevli » yansıtan veya yansıyan » oneride bulunmak » da var ki anlamlarında kullan » sulbunden gelmek » ismi cıkmak » onermek » odenmez » şeyhulislâmlık » tevarus etmek » yeri opmek » goz onune getirmek » oğle tatili » cobanlık etmek » akrobat » kalcıncı » belirli muayyen » celişik » munkir » one duşmek » bir baba dokuz evlâdıbesler d » kafasıorumcekli » hatırından veya hatır ve hayal » ikisi bir kapıya cıkmak » ayaklarının veya ayağının ucun » ay ey » mevlevîlik » plutokrasi » her dem taze olmak » pence pence » l al el » taahhutname » yıkılmayacak bir bicimde duzg » tupluk » celikleşmek » ekmek opmek » cizmek » gozu goz değil » kapının ipini cekmek » yatağa veya yataklara duşmek » fırsat duşmek veya cıkmak »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.