tdk sözlük TDK Sözlük

 

sevimli eş anlamlısı

sevimli eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sevimli eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sevimli eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sevimli eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunlemek » deniz cıkmak » yaşam duzeyi » derisini yuzmek » uc buutlu » kacacak delik aramak » acısınıcekmek » masraf kapısıacmak » ic » mechul » mucazat » korfezcik » cekinti » kıcınıyırtmak » isteyeninin bir yuzu vermeyen » kulağına calınmak » tuy sıklet » duşuncel » muşekkel » atolye » kuresel » kalp akce » halka veya âleme verir talkını » cağdışı » hava calmak » le » potikare » muttehiden » duyek » sutun acmak » cekmek » kısa gunun kârı » karikaturleştirmek » calkalanış » sanskrit » hareketi » puskul kuyruklular » ciceklik » gobek bağlamak veya salıvermek » donelemek » suslu uslûp » tanrıkorusun » akcıllanma » zikri gecmek » huner gostermek » sus » gozaltına almak » hanefî » orumcek » kotu kadın »

sevimli_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sevimli_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sevimli_eş_anlamlısı nedir ve sevimli_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.