tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah versin » kotu kadın » duven dişi » untu » silâh catmak » amerikan salatası » cıkmak » sut ağacı » kulac atmak » erkek fatma veya ayşe » mineral » duzenek » terbiyesizlik etmek veya yapma » tecennun » korpe » gozu bağlı » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » turemişfiil » her biri mesame » reomur » sur atlendirmek » cakıllık » hint fulu » sur atlendirme » kalca kemiği » ağza alınmaz veya ağza alınmay » cağanoz gibi » kusmek » gabardıc » guven beslemek » koftelik » mustevi » beyaz renkte kolay işlenir ve » kısa gunun kârı » dokuntu » sur atlenme » dar acı » arık cekmek » dinamitcilik » başbıcağı » oğur olmak » tilki uzumu » cağlama » ric at » donup dolaşmak veya done dolaş » cakmak » kureyici » baygınlık gecirmek » hızla batmak » cırpınmak »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.