tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cift sayı » huzunlendirmek » bulbul gibi şakımak » cımacı » felekten bir gun veya gece cal » kacacak delik aramak » acacak » ibrikci » kacmak » can borcunu odemek » defasında bir sayıyukselterek » diktatorluk etmek » kedigozu » parca almak » parmak uzumu » iştirakci » gul gibi gecinmek veya yaşamak » butun » tupluk » ciceksimek » şovalye yuzuğu » gozum veya gozumun nuru » senator » sonuc niteliğinde başka bir bi » kumelemek » muhurlemek » odunu koparmak veya patlatmak » kır boynunu » ahmakca » top ağac » gercek varlığıinkâr eden aşırı » lâpon » kirec kaymağı » pohpohcu » kadar ıskarmozlar arasına uyu » alınmasınısağlayan kimse kame » tam adamınıbulmak veya tam ada » gonul veya kalp kırmak veya yı » sıcan otu » cekiştirmek » celişmezlik ilkesi » parcasıbağlıbulunan catal » yuzune yazmak » dışa donuk » cimentolanmak » gunluk » adıkotuye cıkmak » cağrıcı » cekirge kuşu » gomulu »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.