tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biber salcası » renkolcer » nufus tezkeresi » sarac » ne mumkun » obeklenme » edeptir soylemesi » ortak veya kuma gemisi yurumuş » rubap » ulak cıkarmak » guduk kalmak » cektirme » buyuyuş » goru » para dokmek » kolay işlenebilen yumuşak bir » saklamak inkâr etmek » duzenlenmek » keskin zekâ keramete kıc attır » muhliye » surtup durmak » goturucu » sol acık » soz sozu acmak » docentlik » cimensiz » oykulemek » gozleri dolmak veya dolu dolu » notrleşmek » ozerkleştirme » suslenmek » gulistan » duyuustu » uyuz bocekleri » kacınganlık » cocuklaşma » plâckacı » surpriz yapmak » yayla gulu » deveci ile goruşen kapısınıyuk » kullu su » japon » dokmek » tarla acmak » cehre zuğurdu » kamu guvenliği » ayağınısurumek » devaluasyon » orumceksi zar » gulleci »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.