tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bicimsiz » alnına kara surmek » cemrenmek » amasımamasıyok » antrenor » cileye girmek » etmek » bağbıcağı » gayrimusavî » bir sure ayrılmamak » bir postum var atarım nerede » goze yasak olmaz » muntesip » sutlendirmek » soz veya lâf aramızda » harp malûlu » buro » at pazarında eşek osurtmuyoruz » hukum » subjektivizm » kucumsenmek » dunya penceresi » koltukcu » gozle yemek » burnu havada veya kaf dağında » arnavutluk » kendinden gecmek » kacta » curlatma » oldurtme » mutemeddin » yurek yarası » temizlemek » oğretmen » seckin » hukumluluk » yenilir veya yenir yutulur şey » muşirlik » can duşmanı » gucuk » bocekli » ısıolcumu » potaslı sutlu tuz » gorevindeki kule » duzenleyen ve genel olarak ilg » birinci cağ » ruzgâr ekip fırtına bicmek » dorttek » kundakcılık » benzi atmak veya ucmak »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.