tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goğus » un » gorunmek » olculendirmek » israfa kacmak » naza cekmek » yemişci » mes uliyet almak » kara kullukcu » yontemsiz » işguc » olcu bilimi » catılmışkirişsistemi » duzlemek » taştaşustunde bırakmamak » onu sıra » erkekcil » takma sac » akıldan cıkmamak » gormuşluk duygusu » cerre cıkmak » ici cız etmek » şovalyece » gozu bulanmak » levha » yuklenilme » hukumler ve izlenecek yollar » tukuruk » acz icinde olmak » yarısonuc » burgu » levazım boluğu » monu » gorev » alnıacık yuzu ak » m m » cift gormek » civi yazısı » gok doğan » caktırış » mac satmak » slavist » ağzından duşmemek veya duşurme » imbikten cekmek » nasrettin hoca nın turbesi gib » tutun » huveyda » dort başımamur » cakmakcılık » hukûmet »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.