tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celik pamuğu » gume gitmek » camur gibi » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » zumruduanka » ayağına celme takmak » gunlerce » cıvdırmak » beli bukulmek » cemen » guven mektubu » acık senet » yonetmen » olu » dalıp cıkmak » cift dişliler » kurt » cift atış » mumeyyizlik » aklından cıkmak » kulunc kırmak » absurt » dumen » mest sermest » kelâmıkadim » cala kalem » dikilip durmak veya kalmak » uzumsuz » gok ada » dovdurulmek » cağrıştırmak » olcekli » cıkmak » sulfur » catlak » arap sacıgibi » ruh olcumu » ustune fenalık gelmek » canıağzına veya boğazına gelme » iz ansızca » ickinlik » niteliği » elektronik muzik » yukselme » gesneriana » tersine cevirmek » puruzlenmek » cimdik » pacavra » duztaban »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.