tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sen sağ ben selâmet » muziksever » ag » mutculuk » sanskrit » koruklenmek » merkezî yonetim » amaclı » kokorec » dunya kelâmıetmek » acılmış dikdortgen biciminde » aracılığıyla duymak değmek e » mukâfat almak » gonderme belgesi » tekerrur etmek » acmak » teehhul etmek » acılım » ciceklik » arap » akıldan cıkmak » yarıunlu » sunnetsiz » hic mi hic » actırma kutuyu soyletme kotuy » cabalanmak » bunun sonucu olarak da doğal ş » duzeltme » duşkun » cicek acmak veya vermek » tuylenmek » ağaclandırmak » goruşme » yurukluk » eli varmamak veya gitmemek » dovmek » kırbaclama » suryanî » mubarek » ozon olcum » gunu birliğine » su icinde kalmak » şoyle bir » oğretmek » guncek » batıturkcesi » gece » acık » ictihat » tek kurekle mehtaba cıkmak »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.