tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cılkıcıkmak » golge » cıkış » produktor » duzen » ipi curuk » yaşınıicine akıtmak » mes uliyet » goğus tahtası » bata cıka » istatistikci » toplanmışbulunan bir sus bitki » pranga kacağı » unvanı » ileriyi gormek » cıkartma » mudur » catlatmak » bakac » bir cift soz » ici » formul bulmak » yapısı » tuketici » orulu » bulbul gibi soylemek » tarihsel ozdekcilik » doğal cevrelerini değiştirmele » calım » kup gibi » kulucka devri » muessese » allah ın evi » zevale yuz tutmak » burcak » kopeklik » hukumsuzluk » aycoreği » allah korusun veya saklasın » yalın bicimli sanatınıbenimsey » gudumcu » une kavuşmak » ic salgıbezi » cemberden donmek » gun koymak » yurutme » eline ayağına uşenmemek » meydanıbirine veya bir şeye bı » sonuc oyuncusu » daha da geliştirmek amacıyla b »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.