tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtak » duzem » kalmak » cuhalı » arozoz » karantina muddeti » gok doğan » calmadan oynamak » muhlet » catma » yuzune kan gelmek » sistem » olcu » lu » oykunme » yağlıkcı » hristiyanlaşma » alt tarafıveya yanı » tespit etmek » gomulmek » aycoreği » ilce » akbalıkcıl » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kruvazor » muracaatcı » aluminyum taşı » tarafından arabacıicin armağan » ustunde » ayakkabıyapan satan kimse pa » ummetcilik » catıekleri » hukukculuk » yuklenilme » bir soyledi pir soyledi » pacoz » bir ayağıcukurda olmak » muneccim » ipek boceği » ifrat tefritte kalmak veya bul » caresiz » muhreleme » yonerge » o » mumsondu » fincancıkatırlarınıurkutmek » ciftlenme » batıl inanc » kacınma » ulkusel »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.