tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doruk cizgisi » alnıacık yuzu ak » cakışma » cehresi bozulmak » pacavra gibi » fulûs » burunmek » koyuvermek » kurtlarınıdokmek » can cabası » kabahat samur kurk olsa kimse » bıcaklatma » kopuk gibi » dokturmek » cıkmak » ateşparcası » cancılık » cevrilmek » cağlayan » arasında den başka anlamıyl » kulte » boyle başa boyle tıraş » mosyo » gullâc » kavanoz dipli dunya » gunlerce » cekip gitmek » nesne » gulunmek » cetin » cekemez » ozleme » kalpci » durum » acısoz » bohcasınıtoplamak » oğle » buyuyuş » toprak koleliği » ad cekme » sağcıkarma » ne gunlere kaldık » tebaruz » orucu » indukleme » torpulu » kotu yola sapmak » ku » unlenmek » surumsuzluk »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.