tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ayağına cağırmak » akumulâtor » sungerleşmek » diktator » tur ağac cember » cekmek » faaliyet gostermek » zuluflu » kuflendirmek » havanın gozu yaşlı » lutuf dilemek » truk » onerge vermek » gonderi » amasya nın bardağı biri olmaz » gecgec » gunahınıcekmek » boşol veya olsun » kandil coreği » dalkılıc » davul dengi dengine diye calar » flut » akbalıkcıl » namibyalı » meksikalı » ağzından cıkmak » gumuşlemek » turkce » kap » bilinc akışı » yaya gecidi » ağzının ici yangın yerine donm » gonlunu duşurmek » turbin » sarkac » tum tanrıcı » kaynakcı » muz » hukmî şahsiyet » murteci » cileden cıkarmak » celmeleme » tumgeneral » duzeltmek » muzehhep » comert davranmak » curcunaya cevirmek dondurmek » canak » ivmeolcer » catladın mı »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.