tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz kesimi » duzluk » muhre » allah selâmet versin » cıkık » duğumlu » sahil cizgisi » rotatifci » sorma kişinin aslını sohbetin » gonder » hukum vermek » su bolumu cizgisi » samur kurk » cimen » purdikkat » cocukcu » asansor boşluğu » olmayan bağımsız hur » har gur » surmelik » aslî duşunce » tercuman olmak » cokmek » fransızca » ceşit ceşit » cemrenmek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » tebellur » cıplaklaştırma » acıklık » danscı » suruden ayrılmak » kufletme » ozurlu » cağcıllaştırmak » bîtap duşmek » fikir veya birinin fikrini alm » cin sacı » ic ters acı » gec veya gec efendim » sucluluk duygusu » muphemiyet » tukuruklemek » kacık » sululuk yapmak veya etmek » corman » yuzey veya cizgi kaide » sokulmek » muhurletmek » pas gecmek »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.