tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkmak » kumes hayvanlarını urkutup kac » isli kuf » allah selâmet versin » yururlukten kaldırmak » yonlu » oyle gelmek » bicilme » ağıt yakmak veya tutturmak » cozunme » kor duğum » her dem taze olmak » beli acılmak » tezellul » ozlem » los » gecmek » cekcek » goz acamamak » otlakcılık » gecirimsizlik » cekinilme » keyif benim koy mehmet ağanın » cukurunu kazmak » cicim » c » sunnetli » kopekleme » goruntuleme » salkım sacak » yazlığa cıkmak » doldurulmuşcam seramik veya c » duygularıacığa vurmak » donmeli » cat pat » olu nokta » kraca » dovuş » dost ağlatır duşman guldurur » yureği yerinden oynamak » kucuk gezegen » gumuşcun » kan cekmek » m » veya belli bir yukseklikten aş » calıştıran » catal ses » cekmek » kırac » olculen »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.