tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goreceli » ru » starta gecmek » duşunceye dalmak » mutenasip » meslek secmek » cocuk oyunu » soyleşme » muzelik » okaliptus » golge duşmek » icme » gok doğan » lâmba acmak » avara kasnak işlemek veya donm » huzunsuzluk » oynama » kuskutuk » cur etli » yuklenmek » icirilmek » olcuyu kacırmak » dol almak » ruşvet almak » cocukca » gecersiz » sıcan duşse başıyarılır » geciş » catkın » seyret » sen bilirsin veya siz bilirsin » gunah benden gitti veya gitsin » cozumleyiş » tutun rengi » yol acmak » yerin dibine gecmek batmak vey » otucu » ustupuleme » guvenc » celik comak » komurleşme » kara cumle » buyuye kapılmak veya tutulmak » varlık icinde yaşamak » soğutgiller » rak rek » temedduh » cıkmaz » onunde ardında gidilmez » uzlaşma sağlayan »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.