tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakıllı » ozenli » gullâbici » kulbastılık » uğur ola veya uğurlar olsun » faaliyet gostermek » cuhadarlık » ustunc » calmak » uncu » mıhsıctı » cumbur cemaat » cerkez peyniri » yenene icilene bakılmamak » akcıl » gun durumu » şerefine icmek » alın damarıcatlamak » kuyruklu yıldız cekirdeği » calvinci » uslenmek » zaman » yureği daralmak » unlu » pilot bolge » gerceğe aykırı » civitsiz » surmek » ordek balığı » duzgusuz » gocurme » icine baygınlıklar cokmek » hazır duruma getirildiği omurg » sıtma gormemişses » yardımcıhucre » cıkarmak » sozel » luleci camuru » bulunan bolum kafa ser » gecmek » supurge calısı » durtme » aramak » cağlamadan catlamak » manisa lâlesi » osmanlıcılık » cin leylâğı » muşareket » slavist » guluncleştirmek »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.