tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dili donmemek veya donmek » ışık canağı » sacmalaşma » cıkmak » ayrıduşmek » gece gozu kor gozu » gozune sokmak » yeni gineli » den eylemek » gık dememek veya gıkıcıkmamak » oğrencelik » her biri mesame » mumteni » tuy sıklet » şıralık uzum » barut fıcısı » mubarek otu » trampetci » ekle » ust » kokune kibrit suyu dokmek veya » dalgıc bocekler » sığırgozu » corten » allah eksik etmesin » gum » asitolcer » civi » guc » yerote » yuzer » turlu turlu » kalite cemberleri » havuc » bolumlendirme » davul birinin boynunda tokmak » cabalanmak » atolye » olcuş » hesap etmek kitap etmek » govdesiz » korletiş » musellesat » gecit hakkı » kireclemek » hareket » kalıpcı » mulâhazat hanesi » guzelleştirilme » tanzimatcı »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.