tdk sözlük TDK Sözlük

 

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir

seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük seyahat kelimesinin eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorme acısı » soruşturma acmak » yabancısıolmak veya olmamak » cok buyumek irileşmek » burgu » yayla ciceği » mulkiye mektebi » cıkış » boceklik » indirme bindirme » pis soz » sırp » turkmence » olu » gulmece » yuzunden kan damlamak » uşengen » geciş » surmek » kor kurttan bile vazgecmemek » karşılıksız cek » ureticilik » urku » munekkitlik » olcmek » ecza cantası » ozerk » bakalım veya bakayım » yarıgocebelik » ovme » yufka acmak » ciğin » duzme » bonleşme » paracol » duşman olmak » sumuklu bocek » carpma » bortu bocek » lopur lopur » korleştirmek » harp acmak » allah tan kork » duşman duşmana gazel veya yasi » cekimleme » hazırlıklıolmak veya bulunmak » dublor » iciş » surmek » acık ağıl »

seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir nedir ve seyahat_kelimesinin_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.