tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duztaban » ici dışına cıkmak » deli danalar gibi donmek » tokatcı » mudiriyet » masraf gormek » ga » az cok » cağrı » goğsu daralmak veya tıkanmak » moğol » guneşbatmak » sozlendirme » cekimsenmek » cirkefce » bulunan bolum kafa ser » cangırdama » mest sermest » uflemeli calgı » mac » olum » cemce » kupeli » notrleştirme » kafasına dank etmek veya demek » acıklanmak » hesap etmek kitap etmek » xviii yuzyıl sonunda başlayan » duşculuk » kurduğu medeniyetleri kendi i » vucudunu ortadan kaldırmak » işi gucu bırakmak » alt alta ust uste » tezevvuc » iki gozu iki ceşme ağlamak » pelikul » bocek cıkarmak » surec » kusluk » kirec sondurmek » cimentolatmak » maymuna benzetmek cevirmek vey » yunlu » icirtmek » puskuruk » cıkmak » bicimcilik » cilenti » altın yurekli olmak » gecinmek »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.