tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuğruk » murettip » tetikcilik » başmusevvit » corba etmek » yureği boğazına tıkanmak » oğutcu » cıkmak » kuturdeme » calımsızlık » carptırmak » kuyruksuren » olum orucu » gecit resmi » yonetiş » anglosakson » papazkactı » ondule » soğdurme » ankara kecisi » sergi acmak » ipe cekmek » ufuruk » oğurtucu » arnavutluk » gudulme » boburlenmek » yuk gemisi » dortluk » boğur » devaluasyon » cok yuzlu » oğutme » oglenagiller » lisan » tervic etmek » sur at katarı » kor kostebek » otobuscu » kacırmak » kirişci » bocek gibi » dayanc » nobet şekeri » puskurtulmek » reomur » dışıkalaylı ici alaylı » vergi yukumlusu » munasebet » boyunduruğa atmak veya almak »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.