tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozgeci » cirkinleşme » kulhanî » muhre » sansur etmek veya sansurden ge » sarıcalı » sapsarıkesilmek veya olmak » nazıgecmek » soz meydanı » ardıc » orumcekli » kutle » seni gidi seni veya seni seni » dumen yapmak » urkek urkek » cenesi oynamak » catal kundak » kaşjolesi » ciğitli » ay aydın hesap belli » sesci » celik başlık » gece » ustune toz kondurmamak » bitkisi gossypium » yorunge » urku » dağkecisi » ic ses duşmesi » gununu gormek » bitki equisetum arvense » dikdortgen » yontemi ile hazırlanan tabla » genişunlu » demokles in kılıcı » ozlu camur » cengelli iğne » duzelti » korpe » ic ice » iki buklum » guzelleme » uzerine atmak » uscene » eli boşdonmek cevrilmek veya g » bolumlerine konulan ağırlık » oturu » acmak » kalcalı » garc gurc »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.