tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cik » tefessuh » para cekmek » kunhune varmak » calıdikeni » avurt unsuzu » iştahıacılmak » bayındur » gommek » yurutulmesini ve bunlara dayan » var ol » caycılık » carşaflamak » malı meli » hırcın » cevrilme » yureği ağzında » talihine kusmek » mudavim olmak » vergi kanunu » ıskartaya cıkmak » taannut etmek » yuğruk » buvet » alıal moru mor » uc » kutuphaneci » golge olay » saat başıgaliba » gecirimsizlik » arapca » gun tutulması » fırsatcılık » cember cevirmek » sırat koprusu » dolmuşucak » topceker » altlıustlu » tezellul » rabbena » kuru gurultu » celek » koprucuk » kacak » cebrî yuruyuş » cakısız » cinici » balon ucurmak » zahmet cekmek » oluş »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.