tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cul » cıkılan catkı » kapıdan kovsan bacadan duşer » cıban ağırşağı » gecgec » cumhuriyetci » kanınıicine akıtmak » ahcı » kokunu veya kokunden kazımak » ha bugun ha yarın » gunucu » bolge » kayda gecirmek » yureği carpmak » yonetmenlik » kabuğuna cekilmek » tırnakcılık » dumtek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » uroloji » mucehhez olmak » cevirmek » buyuturluk » koprulenme » işitmezliğe getirmek veya işit » gecinilmek » art duşunce » allah ın veya tanrı nın gunu » capasız » lâtin cicekleri » olu gozu kadar » gulleci » ığrıp cevirmek » gumuşîleşme » tutsulenmek » panislâmizm » işbolumu » goz atmak » gosterme sıfatı » canının derdine duşmek » curuğe cıkarmak » burumek » uc iki » hoşduruma gelmek » dilli duduk etmek » heyecana duşurmek » unsuzunu gosterir » gostermek » gunlemek » anonsor »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.