tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calık » piyango vurmak veya cıkmak » urkutme » cilâlıtaşdevri » mubaşirlik » kesip bicmek » cocuk oyunu » ordunun hareketlerini duşmanda » usulsuz » uzak duşmek » ac gezmektense tok olmek yeğdi » coktan veya coktandır » cekirdek » govdesizlik » hızlıhucum » ozdeşleşmek » cıplaklığıyla » element kısaltmasıau » gozaydın etmek » kız bocekleri » sus » sozune gelmek » hamur acmak » elden kacırmak » cok tasım » cap » buk » cicek bozuğu » bir elini bırakıp otekini opme » işe yaramak veya yaramamak » kosemen » koşede bucakta kalmak » koşekleme » olcek » hukumsuz » merih » oncesi donem » mucavir » cukur » orgu » camurlamak » koleleştirme » carpıklaşma » kucuk » bicim » kıcınıyırtmak » gurul gurul » turku » ucuzlu » lule lule »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.