tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ana sayac » gozu gonlu acılmak » duşuncesini acmak » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » davul birinin boynunda tokmak » minareyi calan kılıfınıhazırla » on denetim » muhmel » marksist » yarayan cevresi oluklu kucuk » cuce » sulun gibi » ucretlendirme makinesi » şoyle bir » olcuşmek » şeytan cekici » imanıyok kısa soyleyişle » gomulu » ciftlemek » kayınco » dokulup sacılmak » boluntu » dunyanın tadınıcıkarmak » başınıcatmak » tutsulemek » goz onunde tutmak veya bulundu » geciştirici » carmıh » hayatınıbirine borclu olmak » murtefi » bîcare » kıvanclı » medine dilencisi » ceddine lânet veya yedi ceddin » yaştahtaya veya yere basmak » surme » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » ı i u u » surumek » okul oncesi » ruşvet » mes uliyet almak » doşeniş » cıma vermek » yakasına cokmek » genel goruşlu » rolâtivite » gosterişcilik » ipekci » plâstikten arac »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.