tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mef ul » tirt » kalbura cevirmek » gezdirme kulağıtemizleme bici » dağdağustune olur ev ev ustun » camurdan cekip cıkarmak » kupe » işler acılmak » ruh otesi » cırpınmak » kanıicine akmak » cevrelemek » yolu duşmek » gozunu cıkarmak » ceyrek » mudur » mes ut etmek » camura bulaşmak veya batmak » sozluk » kulleme » kalan mal ve paradan paylarına » centikleme » calışılmak » celişmeli » elektrik ureteci » catal kuyruk » cala » muncer » carpmak » cozmek » yezidî » ey » damdan cardağa atlamak » acmak » plâstikcilik » kosteği kırmak » ile beraber » yukarı goğe doğru olan yanı » cuminum cyminum » anıtkabir » ciceklenme » satranccı » hunersiz » merkeziyetcilik » ders calışmak » kacış » soz cambazlığı » ozbeoz » kotucul » soğdurme »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.