tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curum » cozundurmek » cağcıllaşma » allah ın kulu » kundakcılık » ustunluk karmaşası » duz » duzenleyen ve genel olarak ilg » hatır icin ciğtavuk yemek » cınargiller » ruhiyatcı » suslu uslûp » kuturdetme » sağic » duşunsel » resmigecit » tatarca » darulâceze » şeylerden her biri tabaka » duğun dernek » butun sıra » onsel » taşkıran ciceği » gozlemlemek » turdeşlik » goğsunu kabartmak » şaklaban » al bayrak veya sancak » bukluk » lokma gozlu » kurklu » miniskul » guveyi girmek » alcıpan » cekme » akraba cıkmak » edat tumleci » gercek mantarlar » duşkurmak » ozlu soz » acıktan para almak » pacalık » allah a emanet » sure olcen » tasar cizim » soğuş » gozeneksizlik » den yana » coz » kaldırım işcisi »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.