tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bileğine guvenmek » kucultme eki » gun durumu » ha şoyle » gosterisi » surnaturalizm » mutculuk » atolye resmi » tunel » yıldız ciceği » goz onunde tutmak veya bulundu » cene yarıştırmak » barışgoruşolmak » gulbahar » odyovizuel » inşaatcı » silindir prizma vb bicimindek » batınîye » carka » onder » kedigozu » inmek » damarına cekmek » viskonsul » perdah vurmak veya etmek » mutercim » ictima » organların her biri » koyu duruma getirmek » carşaflı » uygur » borcunu bilmek veya saymak » sutleğengiller » carşı » gozu akmak » sulfurleme » ulke » um » ol » curuk tahtaya basmak » uzerine almak » orseleniş » mustezat » gecinme » luzucet » kluz » bolum » bunların arasınıdolduran ozek » arka yuz » dollenmek »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.