tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
santrifuj » koşe demiri » ice yoneliklik » yurutum » oğurtleme » elektronik muzik » catlama » duşuncel » tarcın » cizgi olcek » cermence » catılı » techiz » guvenliği sağlamak icin yapıla » buldukca bunar veya bulmuşda b » faullu » nal cakmak » hadise cıkarmak » hizmetci » kundeye getirilmek » mutenazır » cinici » rencper » gayret dayıya duştu » doşemci » oruc bozmak » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » cıkmalı » nufus » tokezlenmek » cakaralmaz » buyukseme » catı » hancerlenmek » calkanmak » calarmak » tekduze » gayrimutecanis » kohneleşmek » mutevellit » yanıbaşında veya yanıbaşına » bulanıkca » icli » cekmek » şovalye yuzuğu » kuşku beslemek veya kuşku duym » carpışmak » mezata cıkarmak veya koymak » susleme » surgun »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.