tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paspascı » rafinator » bulbulkonağı » devletlerin uyrukları » genel mudur » elini ayağınıopeyim » terennum etmek » metal parca » kubbealtı » icim » istencli » palamarıkoparmak veya cozmek » şohret » dunya âlem » acık alınla » parantez acmak » cakıştırmak » silindir prizma vb bicimindek » oğutcu » dan den tan ten » gil » sozunu geri almak » babaîlik » akıldan gecirmek » gozu acılmak » ağzınıacacağına gozunu ac » denize dokmek » şarap fıcısı » guneşsizlik » arabistik » zorunlu oğrenim » ucleme » borcsuz harcsız » zihnini celmek » duzce » muzik koşesi » bulunan mobilya » gudumlu » yureği pek » olcek » park etmek veya yapmak » gozetmek » ac gozluluk etmek » lutfetmek » kul etmek » ici beni yakar dışıeli veya s » ağac arac eğirmen kirmen » olgun » taşcıtarağı » guneştopu »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.