tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kafasıkuflu » sacma » bugun bana ise yarın sana » telli balıkcıl » kecesini sudan cıkarmak » carpıtmak » diktatorluk etmek » bicimde anlatılması edebikelâ » kulak civisi » kale cizgisi » dolmuşucak » eşbasınclı » carpıntılı » doner kebap » salcalanmak » kopuleme » gecmek » kutuphaneci » ilaclanma » emir cumlesi » izaleişuyu » adı » uzun lâfın veya sozun kısası » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yuzunu kara cıkarmak » tanrıile şeytan arasında surek » ağzıacık ayran delisi veya bud » cağırmak » yumuşakca » yurutme kurulu » goynuk » bektaşîlik » kut » hint kamışı » el sozluğu » temeyyuz etmek » yonetmen » ağzına bir parmak bal calmak » gonlu zengin » orumceksi zar » duzlem kure » buyu bozmak » cakmak » kotuye cekmek » acmaza duşmek » allah bana ben de sana » burokratik » ışıkolcer » okka her yerde dort yuz dirhem » cep sozluğu »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.