tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buz ustune yazıyazmak » başortulu » odenekli » bolum » bey veya paşa gibi yaşamak » yeniceri ağası » corba etmek » beyanat vermek veya beyanatta » cepellilik » gonulden ırak olmak » lupten » cevre teker » corku » yontemsiz » cingeneleşmek » buyuklerin ellerinden kucukle » saat ciceği » saba ruzgârı » yalvaclık » zurafagiller » cınarlık » at binicisine gore kişner » ur » yetenekleri gelişmemiş cocuk » cağ » zerzevatcı » beyaz etmek veya beyaza cekmek » danca » bir değer karşılığında birinin » gezercalar » berguzar » devir acmak » sus » katıla katıla gulmek » kutleşme » yatak ortusu » ictenlikli » alafranga muzik » cıkarmak » inanclılık » nesturî » inisiyatifi ele almak veya gec » acık hava » suve » kuvvet cifti » denizgulu » yeni eflâtuncu » yaprak doner » kara borsaya duşmek » dunurleşmek »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.