tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
le » darıunundan baklava incir ağa » olum emri » ucuncul » guğum » dunurleşme » tehaluk etmek » paraşut » harezmî yolu » hınc veya hıncını almak » tatarsı » catışma » tanzimatcı » akıl akıldan ustundur » carpma » kraldan cok kralcıolmak » defasında bir sayıyukselterek » mukâleme » onluk » yolustu » one duşmek » penceli » kulfet » rektorluk » selcukî » olcumleme » ortulme » gecirimsiz » bahisci » ciklet » tuylu » nârına veya nâra yanmak » cavlanma » ruyasıcıkmak » imlec » hak dini » ozdeş » bilinc akışı » ruşvet vermek » olu yatırım » facunalık » kozleme » acıklık » mudahale etmek » kibarlık duşkunu » cekic » ilgi gormek » ocağıkor kalmak » temel onerme » dam ustunde saksağan vur beli »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.