tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alnac » ozellikle celik dokum ve alaş » lâtin dilleri » akcaağacgiller » heyheyleri tutmak veya heyheyl » bolgesel » hava carpmak » mutefennin » Şeker bayramı » kuram mutasyonizm » gunlu » koltukcu » alt ust olmak » surgun » butunu » tavuk kumesi » ceteleye donmek » tahkimat elemanlarıustune veya » uygur » nukte yapmak » banko gecmek » kavga cıkarmak » vur patlasın cal oynasın » sureti haktan gorunmek » ust guverte » gozaltına almak » ucuzlu » zulfuyâre dokunmamak » kuluckalık » bukunlu » cıban işlemek » surucu » olan kişilerin toplanıp toplum » kor kurttan bile vazgecmemek » kuf kokusu » celiksi » yabancılık cekmek » elde avucta bir şey kalmamak » olum » ceribaşı » torel » ustune yıkmak veya yıkılmak » araplık » kılıclama » yuzeyleşmek » kampa girmek veya kamp yapmak » sıfat fiil » soz anlayan beri gelsin » tuk » dağınık gozenek »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.