tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuvallatmak » kırlangıc » ulkuleştirilme » orneğini almak » az tamah cok ziyan getirir » keyif benim koy mehmet ağanın » mustebitlik » icerlek » civanpercemi » norotik » ozumsenmek » boynuz cekmek » olduğu soz » gurultu cıkarmak etmek koparm » zahmet etmek zahmete girmek ve » yuksek oranda karbon bulunan k » rontgen cekmek » buyuk baba » buyume » coccothraustes » koksuz » rukuş » gurultulu » yunanlı » goz boyamak » carmıha germek » muhurculuk » kıssadan hisse almak veya cıka » neptun » kucak cocuğu » saik » camur gibi » gardıropcu » ders gormek » kendini aşağıgormek » gereksinme duyduğu maddeler du » gokce » duşunuculuk » mak mek » cıkarmak » buyukce » ceddine lânet veya yedi ceddin » aramak » tul » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » kalpci » gitti gider dahi gider » ciğduşmek » değiştirmemek veya yanılmamak » vucuda vermek aşıyapmak »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.