tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » catkılı » elek » ovmek » ciğnemek » sacmak » bruxelles lâhanası » rontgenci » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » major » tebellur etmek » cacaronca » uykusu kacmak » hava suzgeci » sokukcu » buyukluk satmak » yaşdonumu » calkalama » hesap acmak » gulbank » celen » tik » yırtmacsız » calkalanma » tırtıkcılık » cayırlık » oylemesine » geniz unsuzu » hazır duruma getirildiği omurg » guc » korkulu ruya veya duş gormekte » parcalanmak » la le » calışıp cabalamak » ucunculuk » mutecanis » iştahıacılmak » cizelge » uveyik » monsenyor » solpumek » vakit gecirmek » hesap vermek veya hesabınıverm » sozum ona » cekimli » cencen » taban duzeyi » ceyiz » ulkudaş » hatırıicin »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.