tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor hat » yureklilikle » hakkısukût » bir cicekle bahar veya yaz olm » tel orgu » uzum turşusu » gubreleme » pantufla yapan veya satan kims » pusku » gorevsel dil bilimi » goz taşı » cıpıldak » kosnulluk » munasebetli » cevza » okka cekmek » haberin olsun » diyalektikci » guneşlenme » teminat akcesi » umidi boşa cıkmak » pacasız » yolu » mulâyimlik » amerikan salatası » iskeletli hayvan corallium rub » gumruksuz » leşini cıkarmak » alıal moru mor » surfe » duruma gelmek » yuregir » musamahasızlık » bocekler » gule gule » gunleri sayılıolmak » cam sakızı » boylesine » duşun » iki cıplak bir hamama yakışır » muneccimlik » kaplumbağa yuruyuşu » cermik » takdir etmek veya eylemek » kucuk parmak » olağanustuluk » yerden goğe kadar » coğumsamak » bir şey soylemek » lecek »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.