tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağaca cıkan kecinin dala bakan » banco » cukurluk » hukûmet » olarak tespit edilmiştir » başustunde yeri var » onemseme » anlarsın ya » gecirilme » bicimde anlatılması edebikelâ » yuzu yere gelmek gecmek veya y » lâkırdıcıkarmak » orf » cangal » tab an » veya orulen dikey duzlem » carşaflamak » soz kesimi » mutevazı » cektirme ağı » uleşilme » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » musaade » muslumanlık » suslu puslu » ardıc » suc olmak » lop » kacmak » kantara cekmek veya vurmak » yayla ciceği » alp yıldızı » surcmek » cokuntu » sunnet cocuğu » lektorluk » koydeş » yan pala zeydun » fener cekmek » kocan bağlamak » mustehcenlik » nalca » yunanca » cr » tecrubesizlik » genişacı » guatemalâlı » tefessuh » ormek » ic »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.