tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
olay cıkarmak » cayır peyniri » kutuk » cekememezlik » cok yetiştirilen bir bitki hor » oz oğrenimli » catal ses » allah selâmet versin » sulfamit » ickin » koşe tutmak » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » eşbicimlilik » meydan bir şeye veya kimseye k » doşgomu » yureği urpermek » putur putur » luks » imalâtcı » eline gecmek » duşey duzlem » kutukluk » seruvenli » oya ciceği » cekişme » kutuphaneci » pusur » ortalığı almak » calışılma » m2 » catma » bir eli yağda bir eli balda ol » cer cop » meşakkat cekmek » cekilme » hızla batmak » cicek pazarı » cin lâhanası » guguk gibi kalmak veya oturmak » desinatorluk » yer opmek » işi resmiyete dokmek » cınlatma » antrenor » korkusuz iyi dovuşen kendine » ogelerin oluşturduğu butun pa » cığıltı » baltasıkutukten cıkmak » cırcırlamak » cıtır cıtır »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.