tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kızılderili » odenme » vus at » turkuaz » ayıgulu » armatur » makinelerin ağırlığına dayanab » ayağına veya bacağına gecirmek » azınlık hukûmeti » capraşmak » gungormuş » calkantı » mudir » duzguncu » cimlenmek » goz hakkı » adamına duşmek » cıkma » dovulme » suren goruş indeterminizm » acık deniz » danimarka kırmızısı » nuksetmek » muheyyic » icme suyu » kopca » nuans » benimseyip değişik bicimde anl » hıckırma » ellerin dert gormesin » kamışatmak veya koymak » lâğım doşemi » canına yandığım veya yandığımı » ic ses » guclu kuvvetli » cok anlamlılık » sicilyalı » onemlice » civi yukarı » macun kureği » dolabı frijider » duşku » bukmek » yuruyuşkolu » deliye donmek » cimentolanmak » kokten dincilik » ciftleme » ciğborek » celebi »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.