tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort koşe » kan başına sıcramak veya beyni » endazeyi kacırmak » tohmetlendirmek » akşamuzeri » cevik » sozcuk turu » cevrinme » buruk » duzeltilme » ezip buzmek » karşıtı » muracaat » hesap acmak » lâgun » tırmanıcıbir bitki piper nigru » suz » pirinc pilâvı » cift halka » yalcın » taammum etmek » munhal » parıltı » uzerine yatmak » kelâmıkadim » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » tetikcilik » gumbedek » gulunclu » oruc tutmak » tukenmez » iceriye atmak almak veya tıkam » oğutuluş » sacma sapan konuşmak » kanıicine akmak » kustahlık » anlamında ikileme oluşturur » ses duşmesi » sozu ağzında bırakmak veya soz » pazara cıkarmak » duzelmek » ozdeştirmek » on secici » kupeşte » hukûmet merkezi » şamata etmek veya koparmak » carpışma » goden » başdondurmek » kuyruğu kapana kısılmak veya s »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.