tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sihirli eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
grejuva » boluşturmek » canıcıkmak » cıkıntı » yalın bicimli sanatınıbenimsey » tekabul » rukû » guluncleştirme » guluncleşme » elektronik calgılar » yuğruk » dipdinc » oltu taşı » akrobat » gecilmek » cıkıntılarıolan organ » izinden yurumek » tekabul » doksan veya kırk seksen kapın » fitne fesat cıkarmak » acemce » fuzen » surekli olarak gidip gelmek » yem dokmek veya koymak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » yukseltmek » promonat » gor veya gorursun » eskisi kadar veya gibi » sal sel » bunakca » ustluk » hollândalı » edebiyatla uğraşan kimse » derdine duşmek » wc » duz rakı » kopeklenmek » muvesvis » dovmek » vurucu guc » uretim » uretmek » monsenyor » uydurukcu » menfaat gutmek veya gutmemek » ici kararmak » tup bebek » koturum olmak veya kalmak » konstruksiyon »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.