tdk sözlük TDK Sözlük

 

sihirli eş anlamı

sihirli eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sihirli eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sihirli eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sihirli eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arıtma unitesi » muneccimlik » tekâmul » mustacel » kullanılır » ceyizcilik » takallus » dokmek » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » z z » gecit resmi » kongovdeli » malta humması » mısır puskulu gibi » duzeyli » kelin merhemi olsa başına sure » gecim sıkıntısı » soğmek » komurleştirme » cakır pencelik » butan » kulte » vaz ıhamil » burokratik » fırca gibi » ciğdem » yuzucu » dort » gunaha sokmak » hakikatsiz cıkmak » dayanc » ne o » dodurga » aza coğa bakmamak » ikinci plâna duşmek » mal mulk » nukleer silâh » goze goz » gosterici yardımıyla karanlık » lehinde soylemek veya bulunmak » dağa cıkmak » celebilik » uc » goruşulme » cirişlenme » ten » surtuşme » barok muzik » cıkarmak » kuflenmek »

sihirli_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sihirli_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sihirli_eş_anlamı nedir ve sihirli_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.