tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uvez » munasebetsiz » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » muslukculuk » deliye her gun bayram » duşman » yerine gecmek » munkir » surek » ustune kuşkondurmak » hırcınlaşma » bilgili » bukuluş » ile beraber » surunme » salâ vermek veya okumak » ve kanunlara uymaksızın cebir » sunepe » başyemek başınıyemek » koşe başı » dili donmemek veya donmek » bıcaklama » helâl sut emmiş » cerden copten » sut ağacı » on sozleşme » sarıkcı » ağıciceği » bugunden yarına » cıplaklaşma » turanî » baraj yapmak veya kurmak » mustear » cıkmak » gonlu bulanmak » yukseğe cıkmak » unsuz uyumu » carpılan » ozguleme » dokunac » ici kabul etmemek » boku cıkmak » muptelâ » sabahın korunde » kırık dokuk » neuzubillâh » bruksel lâhanası » oyle veya boyle » gencleşmek » soylemediğini bırakmamak »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.