tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonradan gormuş » gır gecmek » karnıac » tebaruz ettirmek » gozlerini kapamak » kuşcu » durumuna gelmesi gerilme karş » kapıyıacmak » kustere » manikurlu » ha bugun ha yarın » kalıbıdeğiştirmek veya dinlend » protestanlık » yıldızısonmek » dunya » puruzlenmek » soğdurmek » subut » kafasıduzelmek » İsa yıkusturdu muhammed i mem » muhlik » bağlac obeği » cu » unlemek » tepkili ucak » turkleşmek » yonelmeli tumlec » citişmek » gozleri parlamak » iskeletli hayvan corallium rub » gunec » ustune » sinekten yağcıkarmak » minder curutmek » sac baş » cozumlemek » arasında den başka anlamıyl » kan revan icinde » kok işareti » oğrenmek » işaret yay ayrac » cekic makinesi » telâşe muduru » kucumseyiş » zurafa gibi » hasatcılık » bilgic bilgic » lâf soyledi bal kabağı » calar saat » doğa otesi »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.