tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
teşekkul teşkilât » kurt kocayınca cakallara kopek » kunde » işbirine kalmak » huruc » boğazıacılmak » mestcilik » pacal » gonul ferman dinlemez » tunc » koşe donmeci » cereyan carpmak » purceklenme » deli raziye gibi » buyuklu kucuklu » buyuleniş » rutbe » ceşnicibaşı » paşa cayı » catak » cekmek » kırk veya bin dereden su getir » yosun bağlamak veya tutmak » ayyuka cıkmak » camaşır makinesi » istenc dışı » catallanma » gozetlemek » oğur » dışıkalaylı ici alaylı » fırsat kollamak veya gozlemek » gozu acıklık » okul cocuğu » onunde perende atılmamak » golgelemek » guvenirlik » musterih » bir elini bırakıp otekini opme » ozgun » korkakca » catık cehre » ovme » amasya nın bardağı biri olmaz » c » ıt » muşekkel » sıkmac » olumle oc alınmaz » koşe başınıtutmak » kulfetli »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.