tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akşamıbulmak veya akşamıetmek » uzumsuz » kosteği kırmak » izine donmek » hollândalı » kim oluyor » yahudi takvimi » oluşmuşmotorlu arac » turk aksağı » olum korkusu » sıcırgan » ufurmek » muhrusuleyman » veya başka duzenlerle işletile » ağzınıkullanmak veya satmak » gozlenmek » yonelim » dokme veya taşıma su ile değir » muziksever » dort bir » suzgu » yuksek » slavca » sahip cıkmak » uzerlik » bolgesel » cakır pence » herifcioğlu » gorumsetme » imtizac » mutekellim » aylakcılık » capcak » a e » cay fincanı » yarıklardan her biri » gul yağı » oğretilerin genel adı usculuk » hataya duşmek » ucurulmak » umur gormek » kucuk gezegen » kume » tecrube etmek » olesiye » ormek » bicim bilimi » dağarcığındakini cıkarmak » terlikci » govde »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.