tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyulenme » kufur savurmak » buyukce » nicin » goruntu » katıla katıla gulmek » turemişfiil » ileri geri konuşmak lâflar etm » kılcıklı » gorunum » kornişcilik » mutereddi » onerme » yalcın » cok buyumek irileşmek » moto » ga ge » cırılcıplak » kutuphaneci » kos dinlemiş » ustupuleme » flâman kuşu » yemek cıkarmak » notrleme » beşeriyetcilik » tumur » ote beri » calmak » gobeklenmek » dokme veya taşıma su ile değir » surgune gondermek » calıfasulyesi » cıkışlı » yetenekli kimse » kan kusup kızılcık şerbeti ict » serguzeşt » gonderli » goz taşı » dırt dirt durt durt t » kedi yetişemediği veya uzanama » gecirgen » hucreler arası » goz » ş » kulfet » kureyici » tunemek » etciller » dil veya diller dokmek » oldum bittim oldum olasıveya o »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.