tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kadukluk » yuz geri etmek » defibrator » onune cıkmak » ticanîlik » yat kulubu » arac » mureccah » tahtalıkoyu boylamak » cangırdama » yureğine kurt duşmek » başdumeni » gozleği » tecrube » ic ses duşmesi » kultur varlıkları » gormek » dokumleme » olcumleme » kemiksi bolge » kaca patlamak » acmak » ustune oturmak » oke » felc gelmek » rayic fiyat » teşrifatcılık » muzekkere » duldul » uc catal » noktalıvirgul » goz kırpmadan » surundurme » gonulsuz » guzel » humor » pekiştirmek » tadınıkacırmak » ahcı » tebaruz » limon kufu » karagoz » cınarlı » bolucu » damarına cekmek » guneşbatmak » bulbul gibi şakımak » ictimaiyatcı » ovunc duymak » işgunu »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.