tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gok gozlu » sozlu » sonuc almak » oğut » cobandağarcığı » balkarca » kafatascılık » cakmak taşı » oykuculuk » chamaeleon » sonucunda ortaya cıkan ustun y » arnavut bacası » sol acık » salcalama » ic ses » kulhan » cercevesiz » tahayyul » uzuntu vermek » sungulu » ortodoksluk » parayıaraya değil paraya verm » cıkarmak » başına belâ acmak » alt ust etmek » parcalarıkaynaştırma işi veya » muvezzi » iz » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gozu bağlı » butunsellik » perşembenin gelişi carşambadan » fırın ekmek yemesi lâzım » faydasınıgormek » cevirme » gur gur » suzgun » dovmek » acıklamak » hanya » kokensel » bicimini alır hidrojenle oksi » cizgilik » aldangıc » olcuşme » coraklaştırma » kullanılırdı » allahutealâ » salkım soğut » dokmek »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.