tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dovdurtulme » kulak asma » ikinci plâna duşmek » İskitce » duru » bucurleşmek » cillenmek » cıngırakcılık » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » olculmek » ustune atmak » havale gondermek veya yollamak » yukseltmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » eyyam gormuşveya surmuş » gostertmek » govde gosterisi » yuzluk birimler boluğu » birinin iyi niyetini kotuye ku » pohpohcu » kumeli » hristiyanlık » kangal kopeği » kukurt » mukâfaten » işaret yay ayrac » cile cıkarmak veya doldurmak » ekim ihtilâlinde komunist kızı » dayak kackını » gocurmek » kopuruş » bulunmaz hint kumaşı » turkcu » gecirmek » ustluk » fakulte » ozelleştirme » davranmak saygıgostermek soz » habeş » yuzunden duşen bin parca olmak » kalleşce » cokları » supurgeci » koh basili » cıplak mulkiyet » guzleme » gudek » uslûp » cakmaklık » hint kamışı »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.