tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağac nemi » kul olmak » yumruk atmak veya indirmek » ma me » turk » soyutculuk » guluncleşme » yuzu gulmek » gonencli » tekeline veya tekellerine alma » hayra karşıolmak » dili damağına yapışmak veya di » usculuk » dokuk » kafasınıucurmak » bitki alkanna tinctoria » pas gecmek » tuylu meşe » tumen » kok » hafifce » golleşme » dağarcığı » cikolatacılık » alp yıldızı » oturak kundesi » goz dişi » rolâtivizm » kim oluyor » acma » kalburdan gecirmek » kalıplarla desen yapılmışbez » salakca » elinle ver ayağınla ara » oksuzluk » dudak bukmek » karışım » gormek » gencleştirilmek » duruma gelmek » gocen » kıcın kıcın » coz » duven surmek veya dovmek » cirkefe camura taşatmak veya c » kor kadı » yakasına asılmak veya yapışmak » dunya malı » soğdurme » muzakere etmek veya yapmak »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.