tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
topluluğu » kızılkok » yuzbeyuz » futuhatcı » top gibi gurlemek » arasında den başka anlamıyl » kullanılan yapma yuz » buyukken daha kucuk duruma get » ekmek carpsın » dizginleri ele vermek » acısınıcekmek » taclanmak » tuy ağırlık » ozgulemek » tersane kethudası » one almak veya alınmak » calık » ağzının ici yangın yerine donm » yukluluk » gelgec » yapmacık guluş » aluftelik » sumbulteber » cangal » icine cekmek » gozu tutmak » bayramuzeri » soylemek » cıkılama » bektaşî uzumu » gok bilimci » yuz goz olmak » manisa kebabı » kudumzen » buyuk sozume tovbe » on sezili » hanefî » olcusuz » bicim » icbukey » furu » dort koşe » ağac sansarı » huzunleniş » makine veya bir kuruluşu plân » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » başıdinc » feleğe kusmek » uyuşmazlık cıkmak » gocmen »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.