tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah dirlik duzenlik versin » kabahat samur kurk olsa kimse » tekaut maaşı » bir dirhem bal icin bir ceki k » mutevelli heyeti » ihtiyac » cakırdikenlik » ağzının tadınıkacırmak » nukleer silâh » uretmek zihnî yetiler oluştur » suclu sayılmak » sacıuzun aklıkısa » topceker » cabuk cabuk » marunî » majuskul » cok yavaşişyapan cevik olmaya » iz surmek » merakına dokunmak veya merakın » kubik » urkekleşmek » şerbetci otu » cimdik » elden kacmak » cullamak » ust guverte » cipil » uskure » bazen doğrudan doğruya yere da » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » muhmel » fenike portakalı » gun doğmak » ulfet » dunya varmış » departman » şakşakcılık » conk » buyuleme » dortlu final » duzelticilik » tırnak suruşturmek » odeme » iki satır lâf etmek veya konuş » ver elini şu veya bu yer » suluk gibi » duzlem » hancerlemek » garniturlu » carpıtılma »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.