tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzeltme » cifte koşmak » başıonunde » belgegecer » ic merkez » erkecsakalı » direnc » komutator » korku sacmak » ors ve cekic arasında kalmak » kalafatcılık » yağlıgureş » musavatsızlık » falakaya cekmek yatırmak vurm » parca » cakmaklaşmak » dur durak veya dur dinlen dur » soylenmek » yemek cıkarmak » korluk » hf » alım calım » saat başıgaliba » tebellur etmek » figur » ziraatcılık » acmaz » şuheda » iyi gun » kolcak » şovalyelik » munteşir » gunu birlik » aza sormuşlar nereye coğun » it izi at izine karışmak » mantıkcılık » cıkışamamak » bucur » rus » calkı » zuğurt » eşitci » calımlı » goz onune getirmek » gon » celik parca » amerika elması » soz veya lâf duşmemek » tepeden tırnağa suzmek » dondurmek »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.