tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
t » cokca » kursu » ayakcın » dernekci » yukumlendirme » cetele » bolumunden her biri sezon » cocuk peydahlamak » bazıdingil doner bazıteker » ağac nemi » gozunde » dayanıklıbir orman ağacıquercu » masal okumak veya anlatmak » alcaltmak » roproduksiyon » allah gostermesin » ustluk » duşukluk » teselsul etmek » tuzel kişi » deklânşor » da var ki anlamlarında kullan » onculuk » araclı » mueddep » ozleme » yore » suz » gorunmek » muhrelemek » heyheyleri tutmak veya heyheyl » ici icine gecmek » catırdamak » guvensizce » bilincsiz » kara gun » ho » hoşduruma gelmek » servisci » cimdiklemek » olum allah ın emri » oz dikeni » teknik oğretim » celik başlık » muşirlik » taşısıksa suyunu cıkarır » kaşının altında gozun var deme » gozleri donmek » hucre bilimi »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.