tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrışma » stabilizator » hacısuya atma » donuşme » pestilini cıkarmak » carşaf » cember kayık » dikce » gocelge » sıl sil sul sul » golge etmek » goğuslu » insanicincilik » surguleme » ceşnili » duşunme » acemilik cekmek » eğitim » goğus caprazı » ceribaşı » yumurta hucresi » ihramdan cıkmak » doşemeci » ortodoksluk » munasebete girmek » dermanıkesilmek veya dermandan » varlık icinde yaşamak » yalıcapkınıgiller » estek kostek » şeytansacı » buyucek » glikozuri » goz var izan var » cıngırak taşıyan uzerinde cın » kalın musluk » mobilya yapan veya satan kimse » cekme » kufurbaz » hopurtu » mel anet » hint kestanesi » tesettur etmek » catırtılı » bircok » caldırılmak » felc gelmek » allah ın veya tanrı nın gunu » kabına dokmek » rum » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.