tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
armatorluk » icecek » gorup goreceği rahmet bu » oportunizm » başından gecen olağan dışıola » vadesi gelmek veya yetmek » kaymakcı » ocakcı » ayağıduşmek » altından girip ustunden cıkmak » murettip » dişgecirmek » rotuş » aşağıkalır yeri veya yanı yok » ici gecmek » meyve ici » paranın ustu » mısır puskulu gibi » gunduzluk » luzucet » kor ağac » mahrut » ayağında donu yok fesleğen is » goknar » yonetme » akıldan gecirmek » su boceği » kosteklenmek » canıyurekten » iştirakci » modul » ici ezilmek » pacarız » okuz » pir ol » yuksek » cam goz » butunu » uzun yol şoforu » colleştirmek » insanın adıcıkacağına canıcıks » tor » goz koymak » pacalarından akmak » hangi akla hizmet ediyor » buyukluk » ustalık gerektiren iş sınaat » cokgen » cevgen » vaadini tutmak veya vaadinde d »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.