tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
merkeziyetcilik » beklenmediği umulmadığıveya c » arafat » uclu » antep fıstığıgiller » perdenin uzerinden oynatılan » sarkac » ekmeğine yağsurmek » şirazeden cıkmak » koşelemek » nankorluk » kopru yol » ne dese beğenirsin » kafesci » ıskarca » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » soz ustası » şeyhulislâmlık » sorguc » orman koyu » duğum vurmak » surtukleşme » sarımsağıgelin etmişler de kır » terbiyeli kofte » calgıcılık » corten » uzun unlu » ordurme » teselli etmek veya vermek » oğutme haznesi » sarayda veya zengin konakların » avuc ici » yağcubuğu » humayun » cılgınlaşmak » dorduz yumrucuklar » gunduzun » gazolcer » aglutinin » cıkarmak » aracla yakmak » kopuleme » kıyamet gibi veya kıyamet kada » fesatcılık » cok seslilik » hindolog » tuvaca » dort goz bir evlât icin » yonetsel » diplomatca »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.