tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
geyik bocekleri » kahır yuzunden lutfa uğramak » ayaklarına veya ayağına kara s » botanik bahcesi » abanozdan yapılmışdilenci cana » unc » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » hucumbot » conk » bakır calmak » celebi » fedakârlık yapmak veya gosterm » yuznumara » bicimi » cıplak » gormek » aracılığıyla duymak değmek e » frenk menekşesi » mucadele vermek » gurgen » diğer ceşitli hizmetlerin butu » ormek » yureği serinlemek » balcık inciri » kıyıda koşede » nakşibendîlik » kaşının altında gozun var deme » gozeme » beneklerle orten asklımantar » mes ul olmak » soz birliği etmek » bolum » acılıp sacılmak » sıcırganlık » cift direkli » hayra karşıolmak » koşac » cerceveli » h » şukretmek » sacıtopuklarınıdovmek » fransız » imtizac etmek » calışmak » atom reaktoru » bahcıvanlık » hurriyetci » urkunc » hırvat » alcıpan »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.