tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yağsız ilâc » arıkcı » sonuc niteliğinde başka bir bi » cuceleşmek » sukûnet » kavlukarar » koruk luferi » od kesesi » bobrek » hızla batmak » amacsızlık » otcu » ayva gobekli » oğutuş » sozu gecmek » tıkac » me » temevvuc » pecelenmek » ikindiustu » mecbur kalmak veya olmak » camaşır » bahcıvan » ucgen » ceza gormek » meydana cıkmak » şapka cıkarmak » sumsuk » şerbetci otu » cekmek » bekle yârin koşesini » komur kayası » tarafsız bîtaraf » acık kredi » kireclenmek » o o » kavurmak işi yapılmak » karım koylu » kokleme » kinin sulfatı » catlasa da veya catlasa da pat » cozumleme » taannut etmek » dediğim dedikci » acığınıkapatmak » hıckırtma » suruşturmek » ayıuzumu » surundurulmek » kendini duşunmek »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.