tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacgoc » orgutlenmek » plâncete » kosteklemek » patlakca » enstruman » muemmen » ağac olmak » goz bağcılık » cevirmek » zumrut » cokuş » gusul » cağrışımsal » yuk olmak » seruven » borclanılmak » departman » cıldırış » goz dişi » maruz kalmak veya kalmamak » mustelzim » koltukcu » namerde muhtac olmak veya name » belli bir noktayıaltınıcizerek » kok mantar » arşiduk » kılcıksız » hodukluk » orneklemek » toplumsal butunleşme » govdesiz » ickin » mirac gecesi » kubik » birey ustu » uye tam sayısı » yonetici » suruculuk » bahce makası » bicimlendirilmek » uşuşmek » fırtına kopmak veya patlamak » uvey oğul » carpan balığı » duygularıacığa vurmak » yuzler » hanefî » sofra ortusu » kıskac »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.