tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulucka makinesi » ozur dilemek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » oksuz kalmak » daraya atmak veya cıkarmak » kat îleşmek » suline » tekere comak sokmak veya taşko » goc » puskuruk kulte » carşamba karısı » guzelim » sut cekmek » allah eksik etmesin » yangın sondurucu » dovdurmek » iyi gun dostu olmak » ispenciyari » cıkmak » sacınısupurge etmek » hakikatsiz cıkmak » elini kalbine veya vicdanına k » gosterişlilik » olcuşturmek » gozlerini bitirmek » ceyrek » gozenekli » duz yuzeylerden her biri » cevren » celenc » duşkunler evi » tepesi veya beyni atmak » cıbanlaşma » gonul eri » kırıp gecirmek » at cevirmek » cur et » calışma saatleri » kacamak » bukme » cicek pazarı » bahriye cifte tellisi » yuksek » gommek » tatlısoz » ici yanmak » cevre bilimsel » unlenmek » anlamıverir » guc »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.