tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tirşe gozlu » genişyurekli » cayır mantarı » duğumleme » caylı » ayağına duşmek » mustesna » duşunceli » tampon bolge » bayram cocuğu » ağzıyla kuştutsa » emanet bırakmak veya vermek » turku yakmak » cekici » derme catma » ust cene » sumuksu zar » ada » keci sakal » camuru karnında ciceği burnun » bağlaclıyan cumle » ismi cıkmak » hareketli parca » yarayan kuru ince yaprak » buk » hukumluluk » centiklenme » madde » insan ayağıdeğmemişveya basmam » gozetletme » soğdca » goru » dunku » ensulin » beliren olumle sonuclanan has » burunme » vokabuler » yureklendirme » golge balığı » sacmalama » kafesci » direnc » mavi kuf » catal » kulyutmaz » pabuc eskitmek veya paralamak » ayağına celme takmak » egzotik corba » yalancışohret » adamına catmak »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.