tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
helenizm » gecen » miktar ile indirimden sonraki » kara kedi gecmek » cıkışmak » eşekci » raportor » doşenmek » gonullu » bir cokları » duşunsel » gozleri cekik » koy ihtiyar meclisi » hacet gormek » ilkoğrenim » gozetim » puskurtu » bağlaclıtamlama » uleşilme » kakınc » tezhipci » dam ustunde saksağan vur beli » surtunme » reisulkuttap » goz gormeyince gonul katlanır » cılgın » munazaa » kukurtsuz » rotuş » gercek dışı » gunlemek » kaynatılmasıyla elde edilen ye » ceyrekleme » kullanılır » yarayan kuru ince yaprak » copurina » guc mevkide kalmak » gok taşı » cakı » muddet » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » yeme de yanında yat » butunu hars ekin » yazıp cizmek » mumteni » gecme » tıpkıcekim » kulot » ahretini yapmak veya zenginleş » hint ipeği »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.