tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bıcaklık » al veya kanlı gomlek gizleneme » kulupler arası » cadır tiyatrosu » dalkılıc » mecus » sure daha surdurmek » orneklendirmek » sondurme » gucun » ustune bir bardak soğuk su icm » alcılı » cark » bayrak acmak » bayram değil seyran değil en » yayılmasınısağlayan cihaz » tuyune dokunmamak » feleğin cemberinden gecmiş » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » sermayeyi kediye yuklemek » pencesine duşmek » cakırlaşma » minibusculuk » tezayut etmek » duş » tavuk koftesi » kilise canı » dağılmak » cenesi duşuk » İzinli olma durumu » duğumlenebilir nesne » duz » ardıc kuşu » yısa beraber » teşekkur etmek » sut mavisi » acık hava » akcıllık » yonetmelik » doviz kacırmak » ustune perde cekmek » cozmek » al takke ver kulâh » konkasor » natur » cizgilemek » omca » d » cimlenmek » suzek »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.