tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
haberleşme komunikasyon » karman corman » gorgu » cokertme » merakına dokunmak veya merakın » utcu » os » gumuşlenme » cukur acmak » yararlanılan bir bitki corchor » al el » onerme » pala surtmek » dağda bağın var yureğinde dağ » top atmak veya topu atmak » sut şekeri » m » ava cıkmak » kutuphanecilik » balık sutu » nakibuleşraf » tutsulu » icerik » cıtkırıldımlık » kundeye getirmek » munasip » murtefi » genc » cile » kurulu duzen » gormek » ciftlenmek » yalan atmak veya kıvırmak » ikiyuzluluk » elinde buyumek » ozelliği » yonetim » dolut » surulme » kucuk mevlit ayı » kundeye gelmek » buyusel » puskulcuk » boburlenmek » sumuksu » kazakca » ardından veya arkasından atlık » tifus » kapak bıckısı » ağzınıhavaya veya poyraza acma »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.