tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
civi yukarı » şeylerden her biri tabaka » copurluk » suzulmek » uzerine oturmak » cok buyumek irileşmek » petek goz » cizmecilik » acılıp sacılmak » olmezoğlu » gıptasınıcekmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » yeri goğu inletmek » buk » ve katımadde » yuz surmek » rutbe » hanya yıkonya yıoğrenmek » mustehzi » cik » masor » duet » cıdamak » ozsever » yonetmen » bonkor » yumurta kapıya dayanmak veya g » iceride olmak » kul olmak » rn » kerpic gibi » muteselsil » nufus cuzdanı » goktırmalayıcı » urpermek » kutuphaneci » alkololcer » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » fındıkcılık » bolme » hoşca » otmek » colleşme » at gozluğu » se » veya rejimi değiştirecek bicim » gureşminderi » capacılık » gonullu gonulsuz » rezil rusva olmak veya rezil k »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.