tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parşomen » sonucunda veya birden su yuzun » sacıştırma » allah versin » cıkış » sacmalama » tup bebek » yakın cağ » ici sıkılmak » secme » gorevden ayrılmak » guvercinler » kopek yese kudurur » cekince koymak » ackıcı » kilimci ile kor hacı » sandvic » aşuftelik » supruntucu » guvercinlik » başına gecirmek » munevver » ıcı ici ucu ucu » susleme sanatları » cekinilme » empresyonizm » kumukca » kullanılır » hint mandası » gungormuşluk » tuplemek » dallarınıkısaltmak » gormemezlikten gelmek » film muziği » allah kabul etsin » dunya âlem » duğum » gecmişola » olan insan topluluğu ulus » ah cekmek » arayıp soranıbulunmamak veya o » korleşmek » tibetce » kopurtucu » hıncahınc » tuk » yuz gostermek » surumek » cunku » goğe merdiven dayamış »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.