tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz simgenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cabuklaştırma » dalgıc bocekler » adam icine cıkmak » kadife ciceği » dovmeci » kulturlu » boduc » alcalma » kara yuz » ununu elemiş eleğini asmış » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cakmaklı » dizustu » gozlemlemek » malkoc » acık maaşı » agop un kazıgibi bakmak » kıyamet gibi veya kıyamet kada » ıslık calmak » cadırcı » cerceveletme » bulten » koksuz » kelepceli » on yargı » gectiği yoldan gecmek » matrakcı » kilitsiz kureksiz » dovunmek » fermejup » gumruk » kın kin » rusum » dovunme » yusufcuk » kutuphane » elden kacmak » evvel allah » denkcilik ği » boyle başa boyle tıraş » cıkmak » goynuk » cağıldamak » mulâhaza yapmak » tuzel » hurufî » it izi at izine karışmak » atolye » ic lâstik » anız bicmek »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.