tdk sözlük TDK Sözlük

 

simgenin eş anlamı

simgenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • simgenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için simgenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük simgenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oportunist » kufur » oğretim bilgisi » murettebat » soz boluğu » ince karton parcası kartvizit » allah acısınıunutturmasın » surgunlerinde kokulu yağbuluna » salâ vermek veya okumak » kafasınıtutsulemek » cileli » cizmek » uvertur » sozunu geri almak » corba » ac » ustune yıkmak veya yıkılmak » rutbe » pomak » gumuşletme » bırakılan mulk veya para » puruzalır » uleştirim » yol gozlemek » kazanc » tutsu gozu » duz » basıp gecmek » tumorlenmek » kamışatmak veya koymak » cağ » itham etmek veya ithamda bulun » ici bulanmak » kız kacırmak » dalkavukca » gunebakan » yapıldığında zararıdokunacağıd » gercekci » gozetim » gecenek » guneştakvimi » guneşli » dışcokgen » odenekli » kafasıorumcekli » topluluğu » ağzınıacmak » acemi caylak » unlu kaynaşması » pestili cıkmak »

simgenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve simgenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. simgenin_eş_anlamı nedir ve simgenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.