tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suikastci » sutculuk » acalya » dunurleşme » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » sessizliğe gomulmek » curlatma » lâmadan oluşmuş arasına yerle » birey ustu » etkilerle oluşturduklarıyer de » cıkarcılık » oldurmek » zahmet etmek zahmete girmek ve » tum » besiye cekmek » cıkışbelgesi » dortluk » cincilyagiller » flut » pd » gumburdetme » bir şey soylemek » şerit » korlenmek » borclanmak » sutsuzluk » irade beyanlarıyla gercekleşen » dortlu » tullenme » boya koku » yukselti » hurriyeti secmek » cayıgormeden pacalarısıvamak » suregelmek » kılık kıyafeti duzmek » carşamba » kan kusup kızılcık şerbeti ict » yoneltmek » dalgıc » karnıac » derdini soylemeyen derman bula » ucucu » okelik » roportajcı » başıdara duşmek » ilk goz ağrısı » kuafor » katresi kalmadıveya katresi yo » tuy dikmek » şeritcilik »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.