tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kosteklenme » himaye gormek » ne sularda » uc gunluk omur » donuşturucu » cakıl kuşu » hıfza calışmak » suru sepet » ozellikle celik dokum ve alaş » duşuncellik » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cağdışı » kıvanclı » sokmek » ust » rantcılık » on » duşkunleşme » ornekseme » kullanılan boya » atcı » cift dirsek » sarıkcı » dorder » mustenit » carkcıbaşı » unsuz ikizleşmesi » yondeşacılar » gufte » kimse » başa cıkmak » sah cekmek » gereği duşunulmek » sacılmak » boluşme » diktatorluk etmek » torel » ilk ornek » guven kazanmak » hırgur cıkarmak » canak comlek » borulce » gecirmek » yaradana kurban olayım » garaz veya garez bağlamak » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » corekcilik » lâmadan oluşmuş arasına yerle » tek secici » hint safranı »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.