tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıc kınınıkesmez » dışına cıkmak » duzeysiz » gurbetcilik » copcatanlık » hacet gormek » golgelik » gununu gostermek » geciştirme » dereyi gormeden pacalarısıvama » bıckınlaşma » uyandırmak » ucmak » dişdamak unsuzu » hut » sacılma » guneybalığı » bitki ortusu » cene calmak » aracsızlık » yuzulmek » dokuntulu » buyrukcu » namibyalı » balcık levha fayans » rufaîlik » karacalı » deniz ucağı » turkleştirme » ilgi gostermek » haric » uyku gozunden akmak » mubayenet » gulduru » ici burkulmak veya ici sızlanm » percinleyiş » eşkenar dortgen » ve daha başka ekonomik etkinli » gergedan boceği » yuzmek » yukseltmek » acılmak » gozaydın etmek » zuğurtleme » leninist » allah son gurluğu versin » selâm cakmak » koşebent » dudak bukmek » şovalyelik »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.