tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzenleşim » yukunme » suzulmek » gormek » sefalet cekmek » eline elinize veya ellerinize » cıkmak » melul » ca ce » cıkıştırma » andac » yuksunme » c c » hic mi hic » z » comelme » bakkala bırakma » centikli » icerikli » ocbe » guneşsizlik » calınma » cekilmek » varsa yoksa » basınclamak » ucerli » tur » uretim evi » boxsalpa » kosteklenmek » danimarkalı » sozum ona » akcakavak » car » tek cenekli » soylemek » hareketin yeniden kurulmasıyla » catılmak » recine yağı » boykotculuk » ıtriyatcılık » uleştirme » yuf ervahına veya ervahına yuf » koken » cekimser » uşengeclik » cekimli » surrealizm » giritli » govdeli »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.