tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » duvak duşkunu » carpıklaştırmak » gundeme getirmek » kullanılan yapma yuz » kılıc kuşanma » hint fulu » slovenyalı » yuruyuş » acmak » munasebetiyle » tapıncakcılık » cadır » kaldırıma duşmek » bulunan bolum kafa ser » halkcı » duzeltme işareti » kucuk capta » kenarlık » ackı » şomizye » sağlayan şartların butunu » ticaret kanunu » sosyolenguistik » ceyrekleme » caprazlama » ustune gecirmek » işin icinde işvar » dokmek » erdiğine erer ermediğine taşa » otelenme » ustune olu toprağıserpilmişgib » surukletmek » cınlamak » gocuk » bukuluş » ozdeşleşme » dondurulan ince uzun ışık ara » gomme » brahmanizm » muhreleme » iceri » munasebetini getirmek » yuklemek » dort donmek » gozune kestirmek » hapcı » lâpon » dondurmek » makine veya bir kuruluşu plân »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.