tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
munacat » » heyheyler gecirmek » kooperatifci » dokmek » tepesinde havan dovmek veya de » gozune sokmak » onel » surec » gozden kaybolmak » ozut » soz kesimi » dumeni kırmak » mustacel » samanlıgubre » ciftlik kâhyası » veya ozel kuruluşlarca odenen » halil İbrahim bereketi » kustere » kor baca » ozelleştirilmiş genellikle di » goğsunu yırtmak » diri ortu » ic mimarî » allah ınıseversen » gondermek » kose buğday » kabına dokmek » sahneye cıkmak » ustune basmak » değirmen taşının altından diri » ur » sut » sendikacılık yapan kimse » bolice » aptal yerine koymak veya koyul » boke » kırkağac kavunu » dublorluk » başdumeni » yaprak oynamamak veya kıpırdam » ruhiyatcı » tuf » katılmasıya yapılan secim » altayca » donmek » hic değilse veya hic olmazsa » korletme » civitlenmek » soz varlığı »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.