tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ev alma komşu al » arıbal alacak ciceği bilir » şeytan ucurtması » kul bağlamak » uleştirilmek » kacmak » tabak sevdiği deriyi taştan ta » pencelemek » cok cok » reisulkuttap » insanoğlu ciğsut emmiş » mudahale » su cekmek » sozunu kesmek » lâcivert di » ciceğe kesmek » akıntıolcer » uretmek zihnî yetiler oluştur » dişcıkarmak » busbutun ortadan kaldırmak ici » cekişmesiz » melul melul » ustu kalsın » kıyıbalıkcılığı » analiz » sacma » cırpış » arasında den başka anlamıyl » bir dilin kelimeleriyle duşunc » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » ozel sayı » cıyanlık etmek » bonkor » recine yağı » bocekcil » gozunu toprak doyursun » paraguaylı » amerikan bar » icerisi » yuzunu guldurmek » uzerine yurumek » denetcilik » serdengectilik » derinlikolcer » dort dortluk » kumeleme » dansoz » yuzu karışmak allak bullak olm » yapıldığında zararıdokunacağıd » carpma işareti »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.