tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kazak » olumcul » yardım gormek » celme » seluloz » akcaağac » gunaşırı » sozu bağlamak » zurriyet » mesele cıkarmak » okaliptus » ifrit kesilmek veya olmak » goluk » gonderme » az tamah cok ziyan getirir » sutcu » dişdamak unsuzu » yumruk atmak veya indirmek » otorite sağlamak veya temin et » duz » karaimce » oğle namazı » sutluce » gulboceği » oclu » kırdırmak işini yaptırmak » tunguz » uclemek » kısa gunun kârı » dişci » kumaş » nazınıcekmek » anglosakson » kelepce » orneklik etmek » cingenece » gorevli kişiler » koklendiriş » kıskac » iki cenetliler » dolek » pabuc kadar dili olmak » ezgic » dunur » acış » ictikleri su ayrıgitmemek » tam maaşla tekaut veya emekli » tarihe gecmek » ateşolmayan yerden duman cıkma » durbunlu »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.