tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozge » gozu yuksekte veya yukseklerde » musaade » sokuluş » orgu » borclandırılmak » yonelmeli » mıknatısıolan » cengucegane » ayağına sıcak su mu soğuk su » yedek veya yedekte cekmek » burgu » ağacıdibinden kesmek » orman koyu » terennum etmek » sacmak » taksirli suc » fetva vermek veya cıkarmak » dokme » yonetilme » bilcumle » arıbal alacak ciceği bilir » ihracatcı » etiyopyalı » azerî » eşiğine yuz surmek » orgu » kokunu veya kokunden kazımak » bir dokun bin ah işit dinle ka » kacırmak » koşe » mantık oncesi » gozu toprağa bakmak » alcalış » kırbaclamak » gondermek » elini belli etmek veya gosterm » dayayıp doşemek » cift capraz denir » goze batmak » korun taşı » v » yeni dunya aslanı » yuz karasıolmak » keceleştirme » yazıya dokmek » corba » gorevlilik » folk muziği » nitelikler gosteren madde »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.