tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici goturmemek » cıkarmak » hodukleşmek » munhasır » kokensel » taşdoşeme » sağcıkarma » catılmışkirişsistemi » on alım hakkı » huner gostermek » paraşut ile atlama » sonucsuz » yuz tutmak » urkuş » odenen prim karşılığında bu iş » yaka paca goturmek » hukum » munşeat » isimden tureme isim » yağmur olsa kimsenin tarlasına » catlatmak » arasında den başka anlamıyl » butunu hars ekin » doruk cizgisi » buyuk para » uzerine » mısır ozu » ırakca » akşamdan sonra merhaba veya sa » iştirakci » maymuna donmek » diktatorce » dokulmek » cinler cirit veya top oynamak » hicten » cıkrıkcı » sonradan gormuşluk » sa se » mustakil » goz acıp kapayıncaya kadar » yıkamaya yarar cukur yer veya » şeytanın kıc bacağıveya art ay » copsuz uzum » jubile » buyuk elcilik » ac ec » konsultasyon » dort ayak » nogay » pece »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.