tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cağrışmak » muşarunileyh » mujdelenmek » deniz altında bulunan » broşur » parcasıbağlıbulunan catal » yeregecen » otucu kuşlar » bugun » sırplık » sn » tartışma yapılan » zul saymak » olcek » buyuleyici » ic hastalıklarıuzmanı » virtuozluk » boldurme » kavanco » dokmecilik » hucre » ceşitlendirmek » kolcak » cozme » gozunu oymak » anglikan » parcalanmak » mitral kapakcığı » keramet buyurdunuz veya kerame » anak enek » kacan kacana » yuksuk kına » yuksek lisans » kurum » gec » şeytanın bacağınıveya ayağını » baharatcılık » can cıkmayınca veya cıkmadan h » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gurultuye gitmek » sulus » gun gormuş » muzehhep » gule gule » sac sakala karışmış » ucan kefal » sunnet duğunu » torpulemek » ek odenek » kavukcu »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.