tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muteharrik » burnu buyuk » ken » ağzınıacıp gozunu yummak » turemişisim » namaz ortusu » goruşme » duzenlenmek » olumluluk » uzerlik » tekebbur » yuzune gozune bulaştırmak » bir avuc » alcaklık » şovalyelik » n » yonetmek » akaclamak » cay şekeri » yuzune bakamaz olmak » cay takımı » bonkor » gozu dunyayıgormemek » cağırım » duşcu » kirecsileme » ozlu » cap » tahta cıkmak » amac » burnundan fitil fitil gelmek » buyuk ana » kul » mesih » dilmaclık » pat kut » yuzu yerde » tuy sıklet » sandıkcılık » yolgecen hanı » robdoşambr » gecimini doğrultmak » muhur kimde ise suleyman odur » bolme » cay takımı » donuşsuz » alacabalıkcıl » inmek » moskofluk » cıkarmak »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.