tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
silâhcı » suratından duşen bin parca olm » bokunu cıkarmak » satılığa cıkarmak » değişen arac » kurduğu medeniyetleri kendi i » yureği sızlamak » sırtınıdayamak veya vermek » kopekli » parmak uzumu » halel getirmek veya getirmemek » saygıgostermek icin başeğerek » sozu ağzında kalmak » mutevellit » facasınıalmak veya al aşağıetm » dovuşme » genişunlu » puf noktası » buzdurme » kalmak » şeytanın bacağınıveya ayağını » gosterici » film cekmek » aynıtelden calmak » keci komureni » kurca cıbanı » koksuz » ozgurlukcu » gonlunu karartmak » suje » darbe vurmak veya indirmek » romen » muştak » canıburnuna veya burnundan gel » gercek dışılık » uyuz boceği » guvey i » otre » sulfat » keceleştirme » ağzından duşmemek veya duşurme » sağcıkarma » lr » ilgi gormek » goz » kırgızca » yahudi ebegumeci » golet » yarıklardan her biri » failimechul »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.