tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vicdan azabıcekmek veya duymak » ahkâm yurutmek » kucuk duşurmek » toresel » sungerler » er gec » her gun » ice kapanık » koşebent » yorunge » oksuruş » tahakkum » avşar » bebekce » ozgur » sublimleştirme » zir » hasretini cekmek » cennet okuzu » bir dilin kelimeleriyle duşunc » guluş » capsız » azap cekmek » donme ekseni » tumsekli » curuk boya » suveyda » dutu rubus caesus » sokmek » ve katımadde » gun » corbada tuzu veya maydanozu bu » cucuklenme » yavaş » mesai yapmak veya mesaiye kalm » koltuk duşkunu » odun » utulme » civisiz kalkan » kırdırmak işini yaptırmak » punduna getirmek veya pundunu » mel un » onlem » kurek kurek » karşıtı » yıkamaya yarar cukur yer veya » icinde pişirilmesi ve limon su » cıkmak » duzeltici » yuz yazısı »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.