tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozlukcu » gozleme » cırağ » fair play » yağolcer » goruşturulme » tahakkum etmek » yuzunu ağartmak » puskurme benli » borclu » goklere cıkmak » cokme » tencere dibin kara seninki be » taammum » yayılmasınıonlemek icin kullan » beneklerle orten asklımantar » amerika armudu » canak tutmak veya acmak » sut tozu » ortaya surulmek » meraktan catlamak » ikinci dizeleri birinci beyitl » unvanı » gondermek » prelut » acan » cicek » ozetlemek » kullanılan yapma yuz » kurban olayım » sutanalık » oğmac » munasip » hallac » cıkmak » kor » rızkınıcıkarmak » ric at » camaşır » muteveccih » dişci » calkalatış » rıza gostermek » gozleri acılmak » duzlemsel » duğmeleme » ağır ol » golgelendirmek » palyaco gibi » kurek cekmek »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.