tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takla bocekleri » koy imamı » sorgu suale cekmek » bırakılması » kılıccı » gonderiliş » nasrettin hoca nın turbesi gib » cokluk eki » para cuzdanı » organize suc » ruh kazandırmak veya vermek » carpıtmak » sureti haktan gorunmek » bahcecilik » cıkarsama » dipcik » uzerlik » buklum » boluşturme » destan duzmek » gorsel etkileme » nakışcı » zevc » cekmek » haber burosu » koltukcu » ici goturmemek » tekâsuf » kuyudan adam cıkarmak » olculendirmek » acık elli » yarayan kuru ince yaprak » bıcakcılık » kupe donmek » benekli kopek balığı » gonul dilencisi » oyle gelmek » oncesiz » ceşitleme » okuz » kucuk martı » koleli » ilgi cekmek toplamak veya uyan » yat kulubu » şeytanın kıc bacağıveya art ay » ayakkabılarınıcevirmek » gozyaşıbezleri » oksijen cadırı » kafa goz yarmak » cekmelik »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.