tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
minyaturcu » ağac olmak » celebi » yuz » eskimoca » ozezerlik » dilediğiniz gibi » ki » isimden tureme isim » onemsizce » acık hava » gobek » tur » gonul maskarası » dokme demirden yapılmış uclar » kâğıt yapraklarından her biri » benim oğlum bina okur doner d » kosteği kırmak » dişgostermek » eri » kacamak » el icin yanma nare yak cubuğu » yetenekli kimse » gitti gider dahi gider » ipipullah sivri kulâh kalmak » dama cıkmak » icin » aza sormuşlar nereye coğun » lâfcı » parcalıbohca gibi » roman » parcası » akcıllaşma » cimdik » surerlik gorunumu » dikec » norolog » yuzmek » obek » teamul » boğaya cekmek » uleştirim » uskuf » sesci » operator » tuyleri icin avlanan bir kuşso » on » duz yuzeylerden her biri » durtuşme » odunc alma »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.