tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sinirlinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
protezi » suruklemek » nasır bağlamak veya tutmak » yumurtayıcalkamak » butunu hars ekin » yurumek » yuzer top » peceleme » şolen cekmek » ışınımolcer » uyur goz » huzunsuz » su icinde » elekcilik » ya ya » el elden ustundur taa arşa ka » govermek » odeme » ağına duşurmek » ropdoşambr » mancınıkcı » malın gozu » tebessumsuz » borc yapmak » nufus kâğıdı » duşgucu » duşunum » karım koylu » yarayan celik disk » yuzeyleşmek » gocurmek » colluk » cizi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sulûk » ozdeştirme » alcalma » ne gune duruyor » tırnak gostermek » yargıclık » sloven » odunc » catışmak » kultursuzluk » yayılmasınısağlayan cihaz » kıskıvrak yakalamak veya bağla » şerbetci » ledun ilmi » urkme » ciftcilik etmek »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.