tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oturuklu » sungerleşmek » bileğine kadar veya bileklerin » perdenin uzerinden oynatılan » icirilmek » cokramak » yıldırak » ek odenek » kasnakcı » tekduze » atom cekirdeği » af cıkarılmak » korleştirme » tokaclama » sacaklı » cift kol » uzay kapsulu » cetrefil » balcık inciri » ilâcsızlık » ormek » pir ol » kalbine gore » capar » kozasına cekilmek » ciftleşmek » cardak » doğru parcası » camaşır leğeni » karbon donemi » cavuş » sivric » yapmacık gorunumu » olarak yurutulduğu siyasî duze » cakozlama » cicek acmak veya vermek » sıkıyonetim » ac ec » ikiyuzluluk » cıkra » techil etmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » beis gormemek » acısal uzaklık » coccothraustes » kırkağac kavunu » ahlâkca » acılmak » taraca » pazarlıkcı »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.