tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ye kurkum ye » minyaturleştirmek » hukûmet merkezi » ucarı » acıkgoz » oz yapı » kabahati birine veya bir şeye » cer cop » saat başıgaliba » mulemma » dili donmemek veya donmek » on alım hakkı » duz » bugunku gunde » sertleşmek katılaşmak » tereddutlu » mulkiyet » husnuhat » ozerkleşme » gecindirme » sut vermek » cumle âlem » bicim » renkci » koncina » eflâke ser cekmek » doner kebap » acılmak » gorguluce » rotar » kıdemli ustcavuş » endustriyel » yorgan doşek yatmak » ucurulma » duğun alayı » babam » ırgat gibi calışmak » gozlemlemek » cekimsenme » kopek yese kudurur » renk koru » cekirdecik » alârma gecmek » goze gorunmemek » yureğini hoplatmak oynatmak ve » pirinci cok su kaldırmamak vey » gozlemleme » icin yaptığıhazırlık calışma » uzerine titremek » tenasul »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.