tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gece » başına tac etmek » gozaltı » olet » bolumleme » erdiğine erer ermediğine taşa » lecek » dovmek » koncerto » natur » emir cumlesi » cığlık » mars » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » kecisedefi » kıptî » ust uste » ozleşmek » gonlu celinmek » armatorluk » bicimi » sonme » catal ayak » guvercin » karşılıklıbirbirini dovmek » cek » cetin » renkci » muzeyyen » ornek » cıngıraklıyılan » cehre zuğurdu » kıt a » ustune » cıyan gozlu » acık » ortulu » murebbiyelik » bolum » onceden » koşeye cekilmek » gozune batmak » kundeye getirmek » tukuruk otu » kabahat etmek veya işlemek » ceddine rahmet » penceleşmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » acmaza getirmek veya duşurmek » bıcak bıcağa gelmek »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.