tdk sözlük TDK Sözlük

 

sinirlinin zıt anlamı

sinirlinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sinirlinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sinirlinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sinirlinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toz fırcası » ipekci » turk kıyması » sovgu » lokma dokmek » baştan kara gitmek veya etmek » gır gıra almak veya getirmek » muptelâ » turku tutturmak » secenek » başlık atmak veya koymak » carşaflamak » aklınıkacırmak » cıraklık etmek » nufus bilimi » kulac » taşkomuru » cenet » zafer bayramı » goğusluk » turkusunu cağırmak » lâcka » oksurmek » ucmak » mubarek » sutleğengiller » yapmak » acma » yuz » ote » ferula assa foetida » murevvic » korle yatan şaşıkalkar » duruma gelmek » arasına veya aralarına karışma » muzahir » supurge calısı » smacor » geckin » goresime » kumes » olum emri » spekulâsyon » anahtar yapan satan veya onar » ucleşmek » gibi cok yonlu hizmetleri en a » cerci » bez tuyler » kosemen » kuşculuk »

sinirlinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve sinirlinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sinirlinin_zıt_anlamı nedir ve sinirlinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.