tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuştuyu gibi » arkasına duşmek veya takılmak » karanlığa gomulmek » bicimselleştirmek » genc » teneffus etmek » ıskatcı » duzenek » ağzına tukurmek » sehpaya cekmek » sut dişi » arıbal alacak ciceği bilir » carpıklaştırma » emniyet duğmesi » can borcunu odemek » tırnağına veya attığıtırnağa d » nın resmidir » civi kırmak » inşaatcı » tur ağac cember » kurum » nur yuzlu » eski goz ağrısı » yuksunmek » mertce » karacalılık » sunnetleme » tunclaştırmak » şantoz » kentcilik » cunun » şakşakcılık » methiye duzmek » tuy atmak » goz kulak olmak » yakacak » termoelektrik cifti » ceyizlik » populizm » recine yağı » turkceleştirmek » suren goruş indeterminizm » yuzune bağırmak » gık dememek veya gıkıcıkmamak » vak anuvis » kor kadı » gozunu cıkarmak » rovanş » suyundan yararlanılan cukur » goz ardıetmek »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.