tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muptelâ » bulten » comlekci » ozenc » capraşıklaşma » kok » sınır otesi » cin anasonu » cirkin » alıcıcıkmak » taşkure » gecgin » borclanmak » geciş » muteyakkız » alcak » uzun parca » bir parca » hakikî » dorduz » kursu başkanı » gencleşmek » komşuluk etmek veya yapmak » sacılmak » sozluk bilimci » acılır kapanır alet » mutemerkiz » civanpercemi » sozleşmeli » tecessum etmek » noel baba » oğur » goru » gecmiş » cimdiklemek » duzenli » acıklık » gozetim » olmez oğlu » turkî » golgelenme » yuvarolcer » insan ayağıdeğmemişveya basmam » badem kurk » zahmet cekmek » zurriyet » hint domuzu » dediği cıkmak » dokunme » surundurmek »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.