tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
saygıgostermek » akıllıkopru arayıncaya dek del » sıskasıcıkmak » virus » malc » ayağına celme takmak » suet » beli bukuk » recetesiz » acığa vurmak » onderlik » ru » bir duziye » karaya cıkarmak » vergi kacakcılığı » ince karton parcası kartvizit » bıcak silmek » butunler » mustahzarat » puskurtu » sacı » orselenme » cekme demir » amerika elması » yureğini acmak » medica » kiremitci » gelip gecmek » unsuz duşmesi » pirinc » sovup saymak » konduktorluk » catılma » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » coplenme » kacak gureşmek » cizmek » gerekcelendirmek » konferanscılık » catlama » gecmek » muhimmat » beyaz sıvı » zimmetine gecirmek » gonlunu karartmak » super fostat » azınlık hukûmeti » kellesini ucurmak » olcuyu kacırmak » sozsuz calınan parca »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.