tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzelti » ozluk » ge » arayıacmak » balıkcılgiller » ici goturmemek » hızınıkaybetmek veya yitirmek » teşerruf etmek » cekem » ayının kırk turkusu var kırkı » tunclamak » dağveya dağları devirmek » cul » dovdurtulmek » eskisi kadar veya gibi » iki bucukluk » fetus » cevgen » cember » icler veya yurekler acısı » dışbukey » goktırmalayıcı » ici dışıbir » cakaralmaz » keciboynuzu gibi » elinden bir işveya şey gelmeme » sumkurtmek » carpışılma » eşiğine yuz surmek » ucuncu bir kavram anlatır » sozleşmeli » kor kostebek » camur atmak veya sıcratmak » kutuphanecilik » paraşut ile atlama » munhezim » andac » buyuk tovbe ayı » yuzmek » hic yoktan » Şafiî kopeğine donmek » ara yon » si » catılı » ozluk işleri » bağımlısıralıcumle » kaldırım doşeyen kimse » tebellur » suclayış » deniz ordeği »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.