tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maddenin icinden yavaşyavaşgec » bıcak vurmak » kaplumbağa yuruyuşu » vido cekmek » japonca » kaşgoz etmek » gundelik » yuzeyinin her noktasına basınc » sureksiz unsuz » catıortusu » yuze gulmek » nerede hareket orada bereket » arkac » bilgiclik satmak veya taslamak » cardaksız » kelin merhemi olsa başına sure » kızamıkcık » durum durum » boşluk » suzme bal » davulu biz caldık parsayıbaşk » donup dolaşmak veya done dolaş » bolunmek » cotuk » goz etciği » keli koru toplamak » şeyler musavî » salkım soğut » ciğnetme » sozlu » alnıacık yuzu ak » cer cop » meydan dayağına cekmek » sukse » ileri gitmek veya varmak » koleleşmek » sevsinler » mubalâğa » c c » orgutleniş » ciceklenme » gurultuye getirmek veya boğmak » saksıguzeli » golek » koy ağası » geciş » gocup gitmek » gonlunden kopmak » aşinalık gostermek » akrobat »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.