tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulağına calınmak » mulga » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ucluk » uzunlukta bir yanıyivli yuva » karım koylu » cekim » gozlemek » diplomasıolan » tam ustune basmak » nesnelerin butunu » ic salgı » sırtından cıkarmak » koylu » kok sokturmek » maden komurunden cıkarılan ya » cavuldur » hafta arasında veya icinde » acıklama yapmak » tıkırıyolunda olmak veya gitme » cıtır cıtır » yalın kılıc » goz demiri » cırpışmak » fince » cayır peyniri » pursıhhat » terettup » hispanica » muzminleştirme » haddeden gecirmek » pes perdeden konuşmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tufek » uzeri » prosedur » davul calsan işitmez » ceker » borcunu kapatmak veya borctan » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » duz yuzeylerden her biri » zulum gormek » korlenmek » puskurtme » gecişhakkı » peşini bırakmak veya bırakmama » gectiği yoldan gecmek » uzengi taşı » aracılığıyla duymak değmek e » olum allah ın emri »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.