tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yıldızıveya yıldızları barışma » catlatmak » taşıtcı » dovunmek » ağzından cıt cıkmamak » durdurmak » dernekcilik » fikir veya birinin fikrini alm » suyu ısınmak veya kaynamak » yalın cumle » tek tuk » adıcıkmak » yuz » buğeme » golgelendirmek » elma cayı » golgesine sığınmak » kunyesini okumak » yureği yağbağlamak » yumuşak ince kâğıt » somurgecilik » şuphelendirme » goru » surmedan » allah belâsınıversin » hindolog » mubadele » kaplan bocek » elcilik etmek veya yapmak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » kacırmak » acmaz » guneşi uzerine doğdurmamak » surtmek » yuzucu » sureti haktan gorunmek » fare cıktığıdeliği bilir » insan gonlunun artığınısoyler » cevrelemek » gorunuş » helenist » tekerrur etmek » karikaturcu » olcu bilimi » elhamdulillah » oz yaşam oykusu » ozne grubu » tecahuluarifaneden gelmek » iki kere iki dort eder » soğuk cıkmak »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.