tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağacıkurt insanıdert yer » tepeli bulbul » guven ışığı » kambriyen oncesi » yol cizmek » dumduz » sunme » boburlenme » dışıeli yakar ici beni yakar » catlaklık » suslemeci » kohnemek » kusur » sozleşme » cılbır » dalgıclık » murekkep olmak » olcun » ic denge » icin kullanılır » allah sağgozu veya eli sol goz » bulbulun cektiği dili belâsı » ağaclık » bicimine getirmek » kalemiyle yaşamak veya gecinme » bolmek » norotik karakter » uzerine bir bardak su icmek » kopya murekkebi » acık » cıplak tohumlular » koruklu » dokme » kacacak delik aramak » cozulme » bakır calmak » bulunduğu yer basamak » bayrak acmak » kucuk asya » en kucuk birliği goze » barut fıcısıgibi » simultane » pacavralaşmak » duzeltme » duşuk » amerika elması » koşe » pabuc kadar dili olmak » tokat atmak aşk etmek veya pat » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.