tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celmece » mulkî » cifter cifter » gorevlilik » kendini kapıp koyuvermek » cocuk ruhlu » cav » cav » kerpic gibi » aristotelesci » cav » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cocuklaştırma » mubrem » gobeklenmek » cıplak » duzlem » buyruklarının İbranî felsefes » ayakcı » tombeki » tecahuluarif » kâbus basmak veya cokmek » gecme » mertce » ruhu bile duymamak » gecirgenlik » ağac balı » parcası » polarma duzlemi » tertibe duşurulmek » muzik » gun doğmadan neler doğar » allah rızasıicin » soz gosterisi » mur » tul » tum sayı » yazıp cizmek » yureğine bir şey cokmek » cengel takmak » yurumek » gun yağmuru » od » yurumek » fug » seruvenli » cavalye » guttuğum domuzu bana oğretme » kor kandil » it »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.