tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yasa onerisi » uc uca » gulbeşeker » li » citme » koşe yazısı » gabardıc » muşevvik » dunya evi » santrifujor » acıklamalı » ceza cekmek » uckurutan » duğun ciceğigiller » tuvit » soğuşmek » cığır » cekmek » arapca » ortusuz » icine sinmek veya sinmemek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » mutareke » lâf cıkarmak » okuyup uflemek » ku » kancayıtakmak veya atmak » kokteş » muddeiumumîlik » orgun eğitim » teamul » duzeltilmek » bucurluk » ortak ozne » devenin başıpapucu veya nalı » oksurtme » icini bayıltmak veya kıymak » gozlerini kapamak » nazım turu » calkantısız » goğusleme » munhani » boşnakca » guzelleştirme » dârıfulful » meraktan catlamak » lak lek » utucu » guveyi girmek » tıraşkopuğu »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.