tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oğutme haznesi » yuk » mutevellit » muteveccihen » cılgınlaşma » acık oy » ayağınıveya ayaklarını opeyim » muthiş » cocuk » arkac » akcıllık » rb » civanım » mumeyyiz » mahkemelik olmak biri başkasıy » anasına bak kızınıal kenarın » kahrolsun » icli » sacış » notr » kundak sokmak veya koymak » catal » civilemek » kooperatifci » gozlukcu » sut beygiri gibi ayakta uyumak » girit kekiği » horoz evlenir tavuk tellenir » ya ya » celik kalemi » babaî » yuzustu » caycı » alın teri dokmek » carpılmak » puruzsuz » acıkta kalmak veya olmak » beliren olumle sonuclanan has » tesaduf etmek » tekme atmak veya tekme vurmak » hukmetmek » cuka » pata cakmak » ortuş » guldeste » boru ciceği » uretici olmayan alan » goz bağı » cil cil » gozu dunyayıgormemek »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.