tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozgeci » kabahat samur kurk olsa kimse » aslıastarıveya aslıaslı olmama » urkutucu » erkeklik sende kalsın » inanc » gecinmek » tuketmek » akıl yaşta değil baştadır » on damak unsuzu » lokleme » ukalâ dumbeleği » belirtmek icin kullanılır » sonuclandırma » nacar kalmak » aracılığıyla duymak değmek e » yedek veya yedekte cekmek » muzakere etmek veya yapmak » olu deniz » somurmek » gormediğe donmek veya gormemiş » goden » serdumen » kukremek » mudavi » işe yaramak veya yaramamak » kim oluyor » gulabdan » organların her biri » kok sap » canak yalayıcı » on tureme » yurutulmesini ve bunlara dayan » basıp gecmek » ferz cıkarmak » aristotelescilik » ara kazanc » uful » bicimdeki bolumler » cencen » felemenkce » ne gibi » yapmacıktan uzak duzgun anlat » bulunan bolum kafa ser » imanına kadar kısa soyleyişle » ic » buyuye kapılmak veya tutulmak » gozlerini fal taşıgibi acmak » ceşitli » sozunde durmak »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.