tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mevlevîlik » yuk arabası » eşolcum » pabuc » pacalarından akmak » civiletme » doğaclama tiyatro » donmek » corba olmak » odemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » calımcı » oda muziği » suzgu » govem eriği » ceşni tutmak » gumuşyağmurcun » solomlular » ozveri » mancınıkcı » pestili cıkmak » kedi yavrusunu yerken sıcana b » uygun bir bicimde takılarak on » yakışıksız kacmak » duşe kalka » alârma gecmek » hık demişanasının babasının b » sersem etmek veya serseme cevi » oğurtme » işaretle bir nezaket gosterisi » parcalara ayırmak » guclu » catırdamak » selcuklu » guzergâh » celik » yolu » yarayan celik disk » carpma » gune doğrulum » ozgulluk » humanistleşme » teberruk » vadesi gelmek veya yetmek » kubalı » hayır gormemek » komurleştirme » pusur » it izi at izine karışmak » cavuş »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.