tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cak » ic zar » coğalma » ağac balı » durtuklemek » dokulmek » klârnetci » sondurmek » tarihsel ozdekcilik » luzumsuz yere » surgu » kuşsutu » dopiyes » ceneli » incelenmesi muşahede » toprak sıcanı » tırtıkcılık » bahcıvan » dokmek » acık taşıt » ağustos bocekleri » yurek darlığı » ağac mantarı » kaymağıolan » fırıldak cevirmek veya dondurm » makineli tufek » gosteriş » onem vermek » orneğin » sefa geldin veya geldiniz » pey akcesi » kapkaccı belli etmeden para v » ettirgen catı » ayağınısurumek » baltık dilleri » guvensiz » ununu elemiş eleğini asmış » unsuzunu gosterir » gozune carpmak » el ense cekmek veya etmek » bir iddianın gercekliğini inkâ » odunsuz » yukseklik » malûlluk » uflemek » yarım elma gonul alma » kanatcık » ayyuka cıkmak » kalpci » eğitim enstitusu »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.