tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunlu » hukûmet konağı » şeyin ayrıcalığınıanlatır » inmek » humayun » gercekleştirilmek » mahallî secim » camgoz » yengecvari » gecirgen » fulûs » o » yısa beraber » aylığa gecmek » curuk carık » el mi yaman bey mi yaman el ya » ce » ne munasebet » sinyal muziği » tekduze » mufreze » toprak kolesi » sarac » derdini soylemeyen derman bula » pacavra hastalığı » serguzeştci » zihin acmak » tokezlenme » mustahkem » yuzustu » catılmışkirişsistemi » cekirdek » dağveya dağlar gibi kadar » urem » ornek olmak » sun » mukedder olmak » torellik » purtelâş » gipur » dunyayızindan zehir etmek veya » utmek » secmeci » duşurulmek » unlem işareti » vucut ısısı » palet » huzunlenme » cuvallanma » on calışma »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.