tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buzlar cozulmek » kafasıcalışmak » gecmişi kınalı » duğmeli » oncel » kukremek » caprazlaşma » guneşyanığı » suz » oteyi beriyi » gecirimsiz » lâyık gormek » parcacılık » cekiştirici » kamcılatmak » gozetleyiş » keciyi yardan ucuran bir tutam » koreltmek » gurultusuz » karfice » alacık » kıvanc » kamu duzeni » gorevlilik » doner » allah kerim » kecelemek » kıyıda koşede » suyukculuk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » onlem » mor otesi » bulunan bolum kafa ser » guneşcarpmak » icirtmek » butunu hars ekin » gunluk » donuşmek » cevirmenlik » dehşet sacmak » buyuksu » ileri geri surulebilen sistem » cakşır » capalı » dumbelek » duyuustu » kemer gozu » şirazeden cıkmak » muctehit » curume »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.