tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozonolcer » şikâyetci » cubuklama » durumunda meyvesinden kokusuz » eline duşmek » icecek » yuzde » ferdiyetci » ağac kurdu » dunya » calkı » huseynî » colluk » duşuk yapmak » gorunuşte » ucuz alan pahalıalır » olumsuzleştirmek » oğreticilik » iz ac » tor » sıcan duşse başıyarılır » avusturyalı » kokun gecmesi » olan bir taş » yuksek perdeden konuşmak » soylem » panel kopru » uzgusuz » işacmak » dediği cıkmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » icin icin gulmek veya gulumsem » nesne obeği » kopru kurmak » mes ul tutmak » surmelenmek » gok guvercin » bukmek » durum » catıkaplayıcı » astarıyuzunden pahalıolmak » karikaturleştirmek » doner sermaye » yetişme » yazboz tahtasına cevirmek » dorduzleme » half time » anız bicmek » lopur » icapcı »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.