tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sivri kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » kulturlenme » ıl » catık » sulfit » hucreler arası » fır donmek » posteki saydırmak » butce acığı » kitapca » rebiyulevvel » komutator » elinde buyumek » kurdîlihicazkâr » eskimoca » elinden cıkmak » sel goturmek » eski defterleri karıştırmak ve » cekme kat » kır gulu » kesenin ağzınıacmak » postekini sermek » fırcacı » cıkın » gosterişcilik » cıkmak » bir cenekliler » başmurettiplik » kesenekci » yavaşca yavaşca » kulağıveya kulaktan cınlasın » turkce » agrandisor » devam etmek veya ettirmek » demokles in kılıcı » gulu tarife ne hacet ne cicek » uzerinden dokulmek giysi icin » cardak » ot » eşeği duğune cağırmışlar ya » gozetmek » maocu » ici kalkmak veya kabarmak » soylenme » cok gelmek » cikolata yapan veya satan kims » beleşcilik » cuvallanma » koselik » ceki »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.