tdk sözlük TDK Sözlük

 

sivri kelimesinin zıt anlamlısı

sivri kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sivri kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sivri kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sivri kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turdeşlik » enfusî » ayağınıcekmek » kullanılan yapma yuz » gabonlu » ucara atmak » ciltci » got » kundeden atmak » kacış » tembele işbuyur sana akıl oğr » civitlenme » bağlaclı » cozumleniş » muma dondurmek veya cevirmek » saati calmak » mahmuz ciceği » kamcılayış » cetinleşme » cıplak » canaklık » carpan » uzumcu » capulculuk » buyukten buyuğe » ic tumce » soğukca » zararına kazanc sağlamak » umitsizlik » cal » bir dirhem bal icin bir ceki k » an ane » arac » ifrit kesilmek veya olmak » dokuz koyden kovulmuş » guvenc » celişmezlik » surgun » oncu tiyatro » cığrış » acındırma » cekel » konsensus » kıcın kıcın gitmek » ucarılık » cekemez » ne cıkar » guz » yuzme havuzu » inancsızlık »

sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve sivri_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.