tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust uste » yuzlemek » kuf bağlamak veya tutmak » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » kundeleme » boşcıkmak » capar » lutfetmek » icki masası » değer duşurumu » takla atmak veya kılmak » cayır kuşu » ihtilâc » hesap gunu » ici almamak » odobenus rosmarus » gorunuş » kirecsiz » garpcılık » muzisyen » kuşat » cık » allah a bin şukur » gunu yetmek » kuney » aşuftelik » cıyanlık etmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » ocakcı » molekuler » dişcıkarmak » inmek » umidi boşa cıkmak » yuzune karşı » burgac » cağrıştırmak » ramazan bayramı » cıra » istimzac » toplu calışma » kontrolcu » ustune varmak » mufredat programı » kacıklık » benden gunah gitti » nefesi kesilmek daralmak veya » hapır hapır hapır hupur » yerleşim yerinden başka bir ye » kor sıcan » hedonizm »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.