tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zehir sacmak » konstruksiyon » surahi » ic harp » ocağına duşmek » fayanscılık » fiil cumlesi » kotu » sağlayan parca » kurdî » capkınlaşmak » uzere » tetik bulunmak veya tetikte bu » puturlenme » acıklamak » anak enek » guc » muşebbeh » caylak » kerpicci » korun taşı » terlikci » guveylik » eyere de gelir semere de » buyuğumsu » gecmek » zurriyet » angarya cekmek » bicimde anlatılması edebikelâ » yonetmek » ele gune veya ele gune karşı » kabak ciceği gibi acılmak » ceşnilemek » kulağakacan » muteessif olmak » kulâh takmak » neptunyum » rafızîlik » kukreyiş » imalâtcı » tepesi ustu » coğdurmek » dovunmek » rolâtivite » ceteci » ad koku » cırpıntı » cetele cekmek veya tutmak » figur » cadır canağı »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.