tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
vido cekmek » olcu bilimci » rezalet cıkarmak » gorucu » allah ne verdiyse » cıkar yol » guneybatı » cevirmek » saat acısı » soz olmak » gumruklemek » kucuk parmak » ucurtma » dort dortluk » dunya guzeli » yandan carklı » ağzıteneke kaplıolmak » ice donuk » martaval atmak veya okumak » ada » suregelme » tuketmek » kor bağırsak » lutfetmek » bal ciceği » dol vermek » kanlıbıcaklı » bulbulleşmek » fitne fucur » sabahcı » acık hece » kulâh » başına corap ormek » utulu » avcıucağı » cingenece » can borcunu odemek » dağyurumezse abdal yurur » olmek » cırpmak » ikindiuzeri » secmen » lâcivert di » duven dişi » bicime sokmak veya bicim verme » gok ekseni » yuzerlik » macar ineği » cakı » kalca »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.