tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duğun alayı » otturmek » secici » tovbe ayları » cıplak resim » kelin merhemi olsa başına sure » başına gecmek » viraneye cevirmek » bıckıcı » seluloit » sut beygiri gibi ayakta uyumak » ciğkofte » ut acıcı » dinden imandan cıkmak » rızkınıcıkarmak » acık eksiltme » kul ufak olmak » hem nalına hem mıhına vurmak » nogay » yarıklardan her biri » pejmurde » calım satmak » gercekci » cekeleme » cekmek » suzulmek » sol ic » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » kambur ustune kambur veya kamb » reduksiyon » gomgok » kup gibi » gun gormez » kuvveden fiile cıkarmak » hâli veya hâlleri duman olmak » gobek bağlamak veya salıvermek » kostumlu » gonul cekmek » işim işkaşığım gumuş » germanistik » yuzulmek » oğle » bir soyle on dinle » ucurulmak » rukû » son dort » gayret gostermek » cozumleyici » diskur gecmek veya cekmek » gundeme getirmek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.