tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sevdasına duşmek » cozuluş » hazar » kancılarlık » cavdar » elektrik ureteci » fasikul » cok seslendirilmiş » enstrumantal » duşuk » ciğnem » yuklu » cehennem kutuğu » golgesinden korkmak » anıtkabir » govdesiz » harac » fak fuk fonu » avcunun icinde tutmak » ic pazar » suyundan yararlanılan cukur » soydur ceker boktur kokar » sana vereyim bir oğut kendi u » modulâsyon » supurgelik » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » recineli » davranmak saygıgostermek soz » berat kandili » karayca » celtikli » soz goturmek » lodosa cevirmek veya donmek » fotoğrafcı » kusursuz » cur etsiz » mutareke » tur » tane tane soylemek veya konuşm » kacıklık » acığa vurmak » uflenmek » uce beşe bakmamak » kosteklemek » yonetmek » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » icirtmek » veya bu anlamda birleşik isim » hemzemin gecit » gostermek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.