tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başkıc vurmak » cıkarmak » munşeat » diskcilik » acıklanan » notrleşme » tetikci » oteyi beriyi » aslî duşunce » ortalığı almak » iki eli şakaklarında duşunmek » kundeden atmak » mefhum nosyon » gonderi » davranmak saygıgostermek soz » gulleci » yuz kalıbı » kolay işlenebilen yumuşak bir » cerge » koruklenmek » muhit yapmak veya edinmek » hukumler ve izlenecek yollar » nusha » temel cumle » tuccar » gozu yuksekte veya yukseklerde » korelmek » cemberden donmek » soluk almadan dinlemek izleme » sumuksu » hint avrupa » civi civiyi soker » suzuntu » ust guverte » pirinc » cur et » gozu olmamak » gureşci » ors ve cekic arasında kalmak » canıcıkmak » şaşıcakır demektense kor de de » kecelenmek » menu » cığrışma » kocak » yırtıkca » takas veya takas tukas etmek » temerkuz etmek » lâtin » yarın obur gun »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.