tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zırhlıarac » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » oğlak » sundurme » onlenmek » cemreme » calmak » of cekmek » bıcak sırtı » kopurtuş » fitne fesat cıkarmak » oğlende » futuhatcı » guven oylaması » olu doğum » cekinilme » cıl » kapıdan kovsan bacadan duşer » verkac » kambur ustune kambur veya kamb » yuz yuzden utanır » kimse » cek » gonul bağlamak » tasar cizim » guvelenme » tarih duşurmek » inzivaya cekilmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cuz » sutbaşı » sumuksu zar » zararına kazanc sağlamak » ceviz ici » soyunup dokunmek » eteğindeki taşıdokmek » doğu turkcesi » ın in un un » calkalamak » gluten » mukrim » kustahlaşma » uzerine duşmek » inmek » rezili cıkmak » ucum » tahakkum etmek » ruzgârlık » ağaccık » bulbul gibi soylemek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.