tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureği yaralı » neyin nesi kimin fesi » dalgıc elbisesi » secki » hamursuz bayramı » tum » tereddut etmek » soğmek » duğumsuz » ar er » yuk vurmak » durumunda olmak veya bulunmak » hucum » cokca » gozune hicbir şey gorunmemek » sacmalama » norotik » apacıklık » kaplumbağa yuruyuşu » diliyle tutulmak veya yakalanm » kecilik » başına calmak » cekmek » ortme » sa se » su yurumek » guz » el elden ustundur ta arşa kada » ruşvet vermek » frenk inciri » kısa goruşlu » elinde bulunmak veya olmak » cenen tutulsun » soylence » celik macunu » kısmının sonuna kadar olan uza » lâf soyledi bal kabağı » gol kacırmak » duşunce iyilik ahmet ertuğr » yokcu » zevkini cıkarmak » celenk koymak » bildirmek » cipo » koruksuz » uranus » teslimiyetci » olumun soluğunu ensesinde duym » oksuruklu tıksırıklı » bağlanmışkıl veya kıla benzer »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.