tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mefruşatcılık » caldırılmak » calvinci » cekiye gelmez » hacamat etmek veya yapmak » gumlemek » hic yoktan » surumsuz » iyilik etmek veya yapmak » anlamıverir » od kanalı » acınmak » kostum » sıcakca » duşuncesini okumak » muşahit » mucadele vermek » gozleme » teessus » ucak alanı » rest cekmek » kucuk dil » başgostermek » bahce makası » manipulâtor » dukkân » siyasetci » cağıl cağıl » suc duyurusunda bulunmak » yufka yurekli » cop » duşurmek » durzî » yuha cekmek » gun » yarıgolge » gozu kaymak veya kacmak » zuğurt » boy gostermek » mal da yalan mulk de yalan va » copra » meridyen duzlemi » alkalolcer » kacınmak » eski dunya » alıcıgozuyle bakmak » acılma » camurlaşmak » yapılan yardım calışması » dalgıc »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.