tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylenilmek » soz ruşveti » anaclaşma » yonetilme » cemenlemek » cift kapı » carmıh » sermayeyi kediye yuklemek » hic yoktan » celmek » cepcevre » ortmek » supurgeci » ciceksiz » uykusu başına sıcramak » guhercile » portlek » curuk » muhur gozlu » calıidi cırpıidi evim idi ya » carşaf » dunyaya kazık cakmak veya kakm » gosteri » karikaturluk » kuf bağlamak veya tutmak » veya dokunmuşpamuktan yapılan » doşeniş » cec » dunya goruşu » kacaklık » başcevirtmek » kıt a » balcak » şeylerden her biri tabaka » yuksek » hatırlatmak » ictima etmek » yureği dayanmamak » sur at » gonulden cıkarmamak » olculu » soluğu kesilmek veya tutulmak » yaylar uzerinde hareket etmek » dokumlemek » secim » iskeletli hayvan corallium rub » kecisağan » hurmetli » dupeduz » kocma »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.