tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumruk » gecirimsizlik » sabah vaktinde » okcu » cusse » konjonktur » kredi sozleşmesi » duşunceye bağlayarak yorumlaya » sondurulmesine yardım eden kim » calıştırmak » son bulmak veya sona ermek » kendi derdine duşmek » torun torba veya torun tosun s » aracılığıyla duymak değmek e » camurluk » olağanustu » her gorduğu sakallıyıbabasısan » dortkenar » topaccı » hızla birdenbire » acılıştoreni » hizmet gormek veya etmek » karayca » dizini dovmek » duzletmek » kopca » herru » kantcı » harac » suzuntu » munfesih » fent cevirmek » tatbik muhru » gecer » yabancısıolmak veya olmamak » dil oğretimi » selâm cakmak » cenesi kitlenmek » kacıntı » kirec cimento gibi şeyleri su » calımlanmak » guc » inmek » protesto cekmek » goynumek » yuze gulmek » cebi para gormek » bicimleme » buten » colluk »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.