tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sulûk » oluşturduğu donme eğrim cevr » guvenmek » ne olacak » gon » kacırmak » şohret kapısıacılmak » paldır kuldur » ciharıdu » cekimsiz » half time » kuturdetme » yon zarfı » sıra dayağıcekmek » cark cevirmek » cocuklaşmak » âlemşumul » populer » kotu » kubist » gecmiş » koleleşme » halvetî » techizat » capkın » gok delinmek » kur a efradı » şer î » inmek » operatorleşme » can alacak nokta veya yer » tumler acı » ilerisini gerisini hesaplamama » perde cekmek » burnundan fitil fitil gelmek » pek yuzlu » zukâm » har gur » soz veya lâf duşmemek » play back » gunden gune » inmek » uzerine varmak » harman corman » başortulu » ic ses duşmesi » turk » ağzının icine girmek » koturum » donuşme »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.