tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
toplumsal butunleşme » sakla samanı gelir zamanı » başıyastık yuzu gormemek » kapakcık » hayal duzeyi » tukenik » cotuk » uc » hacvari » ciseme » gluten » on denetim » dişdudak unsuzu » cok şey » cırpıştırmak » yoğunlukolcer » ucurum » buğemek » ciğden vermek » oz » duşurulmek » şolen » can ciceği » gubre boceği » yalan cıkmak » vazgecmek » unlu » ozel hayat » cevre sağlığı » suya goturup susuz getirir » girmesiyle cıkmasıbir olmak » kac paralık adam veya şey » siyanurik » bust » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yedek akce » cokelekli » gokcek » eku » ic asalak » arıkovanı » cukura duşmek » gunlerden bir gun » bayram cocuğu » bir goz ağlarken obur goz gulm » muptezel » başyonetmenlik » mandagozu » gokdelen » major »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.