tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cayda cıra » gocen » bolunme » otumsuzleşme » orgun eğitim » bocu » acan » subjektivist » icitim » ın in un un » mecusî » ihracatcılık » kustere » urbanizm » burokrasi » serbest gureş » başın ağrıması başta oluşan r » başlangıc tutmak » olimpiyat oyunları » parcalamak » ustume iyilik sağlık ustune u » uzum turşusu » satışsozleşmesi » orta elci » cıkmak » mef ul » oru » sunnet etmek veya yapmak » kacacak delik aramak » tanrı » ozur dilemek » bir madde » suz » kaşjolesi » gonlu takılmak » ciceksime » cifte kumrular » puskurtme tabancası » dunyasından gecmek » gozunun icine bakmak » cullanmak » otucu kuşlar » dortlu » dikkat cekmek veya dikkati cek » icki psikozu » kulturlenme » modulâsyon » kafesci » furu » hizmet gormek veya etmek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.