tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canın isterse » dava gutmek » hesaba almak veya hesaba katma » gurultu » ciğborek » gunahına girmek veya gunahınıa » zekeriya sofrası » goze girmek » koknar sakızı » dut yemişbulbule donmek » gozunun icine bakmak » hırcınlaşma » bilinclendirme » ormek » muspet ilimler » basubadelmevt » bir coplukte iki horoz otmez » gumruk » yureği dayanmamak » sure aşımı » corap » alcalma » gonul yakmak » negatif buyukluk » pacalık » bir iddianın gercekliğini inkâ » selâm durmak veya selâma durma » başmudurluk » ozu sozu bir » yuruyuşyapmak » gozlukcu » feleğin cemberinden gecmiş » mulhem olmak » beyaz etmek veya beyaza cekmek » cevrimsel » moskofluk » istismar etmek » yıllık ve otsu bir bitki convo » gudumculuk » hopurtu » yakutca » mal kapital » ac susuz kalmak » eli cabuk » murekkeplenme » bucak bucak kacmak » işkence etmek veya yapmak » goz onune almak » nufuz » cevikleşmek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.