tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah eksik etmesin » gureşci koprusu » yuz yazısı » orumceksi zar » mustakil » hic mi hic » saturn » gozunu cıkarmak » gelecek zaman gorunumu » talih oyunu » kakır kakır gulmek » duşurtme » organların her biri » kontrolorluk » gostermeci » jeton gec duşmek » alkışcı » kıvanclanma » got » guncelik » ezip buzmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kazanmak » kayakcılık » oltu taşı » goz bebeği » gonlunu pazara cıkarmak » palandoken » ust cıkmak veya gelmek » mulkî idare amiri » hırcın » guzelce » ta te » serde var » telâşa duşmek » a ya getirmek » guluncleşme » anlayışgostermek » donduruş » citlembik » kemane cekme » iliğine veya iliklerine kadar » kuflu » varakcı » surgulemek » unlu » mustantiklik » son ses duşmesi » ya rabbi » işaretci »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.