tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sallanma » gobeği catlamak » catıştırmak » masraftan cıkmak » bukme » utulme » komşu komşunun kulune veya tut » veren silâhıbu hedefe doğrult » odiyometre » soz veya lâf duşmemek » suyek » yuzune gulmek » oğretim yardımcıları » faraşgibi veya faraşkadar » şarap fıcısı » coğur » kurutmac » mutehavvil » ceşitkenar » cık cik cuk cuk » glâdyator » percem » korpe » cıfıtlık etmek » dur » cıfıtlık » neuzubillâh » it » ecza cantası » orgut kurmak » en kucuk birliği goze » puturlu » barışcıl » İngiliz sicimi veya ipi ile as » yunlu » solusyon » sumer » beyin gocu » dır dir dur dur tır » onune dikilmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » yonelmeli tumlec » cırptırma » kıt a sahanlığı » vakıf durumuna getirmek » tarafsız bîtaraf » kirec taşı » taharruşetmek » mubarek olsun » ummetce »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.