tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uvendire » ciceksimek » cift parmaklılar » hint avrupa » sirkulâsyon » tedafuî » parcalayış » cifte kıskac » duşmanlık » boğazından gecmemek » kargılık » kucuklu buyuklu » bicmek » gun yayı » chamaeleon » surume » goresime » catal zıpkın » soz gelişi » acem » kufran » davranma » sinirine dokunmak » telgraf uslûbu » iltimascılık » sağdıc emeği » on defa veya kere » cevirmek » gorevden ayrılmak » garnitur » iki geceli » mustehcenleşme » kofteci » kundeye getirilmek » mustensih » başcavuş astsubay başcavuş » cay » caprazlamak » muzakere etmek veya yapmak » yalın ayak başıkabak » dortlu » guluşulmek » gorunum » gurul gurul » ici icine gecmek » gulmeceli » kac para eder » bulbul canağı » goturtmek » dunya kadar »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.