tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşesiz » okuz soğuğu » guzel olmak » granul » basıolcer » kuzum » civi cıkar ama yeri kalır » sefalet cekmek » capkınlaşma » giysisi » cusseli » ussubay » muziklendirmek » muslukculuk » fabrikator » guneşlik » durbunun tersiyle bakmak » unsuz » sezu » iplik cekmek » hakir gormek » ahmakca » murtesem » yalan dunya » porcus babyrussa » icindeki en kucuk birlik » emeği gecmek » konveyor » calmacı » konseptualizm » caprazlık » coraklaştırmak » cemrenmek » taşkomuru » donme ekseni » capkımak » buzuşuk » cağırı » sonmek » gelin boceği » eşit cenetli » kesip veya kestirip atmak » goturtmek » gorguculuk » muvezzilik » tedhişcilik » yalan atmak veya kıvırmak » un almak kazanmak salmak veya » capacullaştırmak » nazım turu »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.