tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biyokatalizor » nufus plânlaması » cocuksu » kriz gecirmek » ozguleme » taktir etmek » yuzer havuz » suclanma » carpık » haclı » forsmajor » kepce gibi » zafer bayramı » dayanc » bobrek » resmigecit » sıra savmak veya sırasınısavma » iki arada bir derede kalmak » rukû » ucan top » coven » comleklemek » gormek » kac para eder » bir kızıbin kişi ister bir ki » gır gecmek » politika ile uğraşan kimse si » hristiyanlık » batırılmasıyla yapılan sucuk » gudumlemek » yuz » buzmek » filistinli » allah versin » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » gelini ata bindirmişler ya na » tepegozler » demetci » canak yalayıcılık etmek » yumurta koku » infiratcı » bayramî » muhur » uygun bir bicimde takılarak on » etmek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » pabuc kadar dili olmak » somurgeleşmek » cukur » korleşmek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.