tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ın binasınıyıkmak » gurultuye gitmek » kıcınıyırtmak » gordurme » diz ustu cokmek » kazaya rıza gostermek » gercekleştirilmek » dikensi cıkıntı » sacmalık » cekirdek » sudan tavuğu » iki eli birinin yakasında olma » cocukcu » afrika menekşesi » başoğretmen » hidrokarbur » dalgıclık » soz veya lâf işitmek » yaydığıgozle gorulen ışıma » copluk » dunyalı » yuruk » tuğra cekmek » cala kurek » cekmek » kuzum » maddelerden oluşan varlığın he » gozleri acılmak » gunden gune » enstrumantal » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cocuğu olmak » muspet ilimler » cizmeli » kırımlı » ruşvet vermek » cikolata » fotoğraf cekmek » formulleşme » yuklu » comaklamak » muzekkere » gumburdetmek » hasanpaşa koftesi » bukmek » makascılık » tatlıyerinde bırakmak veya kes » lokma gozlu » aslî duşunce » zararına kazanc sağlamak »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.