tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kan cekmek » gunah cıkarmak » lutercilik » ustun » artcı » muyesser olmak » hristiyanlaşma » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » muşevvik » mucazat » ucretlendirme makinesi » hıckırmak » cağıl cağıl » yuklu » gonullu gonulsuz » bilimsel duşunce » olu yemeği » kapcık » duzenlenmek » merkezkac kuvvet » donmek » purcek » filipinli » m » ici dayanmamak » sozluk bilgisi » gok ekseni » yuzu sıcak » yugoslavyalı » ona gore hava hoş » uzengisiz » ruh kazandırmak veya vermek » ic yuz » renk korluğu » icine dert olmak » ez de suyunu ic » ozge » ağız tutunu » anas acuta » gozunun icine bakmak » dokme demir » kirizma yapmak veya etmek » dedektor » kostum » yuklemek » caykızı » masraf kapısıacmak » abliyi kacırmak veya bırakmak » percinleştirme » allah versin »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.