tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lupletmek » davul dovmek » uzerinden atlamak » mustensih » elektronik muzik » kat iyet » kılıc balığıgiller » duzen kurmak » murekkep » mağazasıolan veya mağaza işlet » facasınıalmak veya al aşağıetm » tevehhum » goz onunde tutmak veya bulundu » roportaj » toplu sozleşme » yun » deke duşmek » hungurtu » meydancı avlu bahce gibi yerl » koşe » burnu buyumek » kucuk hindistan cevizi » cağlar » gumuş » oylesi » kotu kadın » soydur ceker boktur kokar » ustune yıkmak veya yıkılmak » onune cıkmak » şaşkına donmek » hay allah » cekmek » mes uliyetsiz » mecus » okce » bir cift » gozlu » humayun » ciftteker » cokca » ustune atmak » merakına dokunmak veya merakın » ceşnicibaşı » diz cokmek » sumbulteber » elden cıkmak » bıcak sırtı » kılıclama » secim yapmak » kor nokta »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.