tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâckalık » başıonunde » yuklenme » lokleme » etmek » oksuruklu » tecavuz etmek » batıl inanc » fırcalanmak » kurklu » kaşıkcılık » normalustu » kukre » gozu almamak » on uyum » vekilharclık » kohnelik » cıkmak » coluklu cocuklu » mulâkat vermek » koşe yazarlığı » gibi şart niteliğinde olan bir » unsuzunu gosterir » cıtırdatmak » ciğ » murur » sevinmek sev in sevdirmek se » bu veya şu kadar » olum doşeği » beyanat vermek veya beyanatta » muezzinlik » kalp akce » kucuk » coluk cocuğa karışmak » gozukmek » cok gozeli » yengec » gecimsizleşme » gorevcilik » ağac minesi » genel mudurluk » lokoplâst » oyuncağıolan » oldubittiye veya olupbittiye g » adam adama savunma » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » gorumcelik » lâfuguzaf » icine sinmek veya sinmemek » gozun aydın »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.