tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yezidî » duşkun olma durumu iptilâ » multezim » kacamaklı » mes ut etmek » mustebat » amaclanmak » burnu havada veya kaf dağında » catallanma » soz dizimi » nankorluk » cenabıhak » cınarımsıisfendan » cicek gibi » belirsiz gecmiş » celişmezlik » kirec taşı » pekiştirmeli ozne » yuzu soğuk » soz ustası » parcalatma » cekic » gundeme getirmek » gocmek » organizator » celikli » gururlanmak » gulculuk » boşnakca » oğretmen » kalleşce » ortme » operken ısırır » taşınabilir arac » cipilti » oksitler veren madde maden » surgulu » mujdelenme » parca » cesaret gostermek » en kucuk teknikciler topluluğu » elektrik ureteci » ovunmek gibi olmasın » yapmacık gorunumu » yuz vermemek » cekme » keşkekci » msa mse » putursuz » panslavizm »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.