tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soğuk eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tıraşkopuğu » kohne » sal sel » donuşumlu » icinden cıkamamak » zafer bayramı » herhangi bir doğal nesne veya » pu » rolântiye almak » tifus » ters yuz » kuşumlenme » uretmek zihnî yetiler oluştur » kamcılayış » torel » muspet » fayanscı » gecmişi olmak » yureğine bir şey cokmek » putursuzluk » pembe gormek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » nankorleşme » durmece » ruya » kuculmek » cağdaş » malkoc » gozunde şimşek cakmak » goğermek » carmık » tekniği » calıidi cırpıidi evim idi ya » iştahıkapanmak veya kesilmek » sunepe » bunyece » musveddelik kâğıt » cattırma » yusufcuk » cekirdek aile » nişanıatmak veya bozmak » meraktan catlamak » yurek karası » yuksekten almak » tezkiyesini duzeltmek » butun butun » boluntuler » orcin » yer ozekcil » izine donmek »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.