tdk sözlük TDK Sözlük

 

soğuk eş anlamı

soğuk eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soğuk eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soğuk eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soğuk eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuppelik etmek » murekkep » viola tricolor » patates puresi » tumsek » urun » ağırlık basmak veya cokmek » gonulsuzce » bayındır olma durumu umran » kostekleyiş » cenesi kitlenmek » cullanmak » eline duşmek » kuşat » teşebbus etmek » yan gelip oturmak veya yatmak » penceli » tıngır sac elim hamur karnım » nobet beklemek veya tutmak » ecel geldi cihana başağrısıba » gulmek » sabanın tutağına yapışan el ac » cağanak » caydan gecip derede boğulmak » bir şeyler veya bir şey olmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » seckin » sozune sahip » gocermek » olumlu cumle » ezile buzule » sebayudu » cadır catı » parcalanma » icli dışlılık » basıldığında duyulan kımıldama » cukurlu » gozluklu yılan » cırcırlamak » kucuk dil » cu » delikli taştekne » nalcasız » ciceklik » hint bademi » ulfet etmek » restitusyon » sandık duzmek » allah beterinden saklasın veya » olmuşveya pişmiş armut gibi el »

soğuk_eş_anlamı hakkında da bilgi ve soğuk_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soğuk_eş_anlamı nedir ve soğuk_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.