tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ce demeye mi geldin » arka veya sırt cevirmek » one duşmek » hic mi hic » uzerinde pas oluşmak » tenkitcilik » yalama ucuş » cicekci » toplumsal cozulme » gon » meddah sanatı meddahın işi » anadan gorme » notrluk » ozel kesim » hancer ciceği » denizkopuğu » suzgunleşme » acıklık » davranmak saygıgostermek soz » gore » ıstırap » gonlune dokunmak » ozdeşleştirmek » ınca ince unca unce » soze başlamak » kumeleme » lâckalık » oğlak donencesi » mutelezziz olmak » ay » iki kulak bir dil icin » cifttekerci » vicdan azabıcekmek veya duymak » gubre boceği » cifte koşmak » bohcasınıtoplamak » astığıastık kestiği kestik » mumanaat » muşerref olmak » sacsız » mumeyyizlik » guneybalığı » macasına mecesine » dorder » ceyrek » mustensih » gıllugişsiz » gumuşcun » rafa koymak veya kaldırmak » kokleme »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.