tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciceklendirme » yenicerilik » iki el bir başicin » ucan kale » bir karıyla bir koca dırdır e » kedi veya eti ne budu ne » kızılbaşlık » bufe » yumurtayıcalkamak » orgu » allah bin bir bereket versin » cikolata » calışkanlık » ac ec » guvelenmek » buyuk lokma ye buyuk soyleme » coğaltım » ukraynalı » tezevvuc » zac yağı » kancılarlık » gol kestanesi » devre mulk » ruşt » bortmek » ozen » men » tekevvun » darulâceze » anglosakson » oncel duzen » meram anlatmak veya meramınıan » ictima etmek » durac » kok salmak » goğus goğuse » goyunmek » mumteni » tercumeihâl » bir dilin kelimeleriyle duşunc » şeytan durtmek » gonderme » cıkarmak » tuvaletci » plâtonizm » akıllıkopru arayıncaya dek del » kumandı » sefa surmek » ucunu kacırmak » hukum vermek »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.