tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcaltıcı » atlas ciceğigiller » muebbet » tersine donmek » kıyıya cıkmak » dondurac » caylık » celmek » cinko » dirlik duzenlik » cıkmak » turkuaz » yakın doğu » onune bakmak » ferdiyetci » donuşturmek » govdelenmek » gumbedek » tespit etmek » okuzluk » radyator » kullanılan arac buat » arısutu » plâstikci » koklu aile » copcatan » futurizm » tab an » bitumlemek » pacarız » lutuf dilemek » hâlden anlamak veya bilmek » cıdama » insanın adıcıkacağına canıcıks » bir ilcenin en buyuk yonetim g » cizim » tahta goğus » gok bilimsel » gozetme » acık duşme » kalanlıbolme » aşık atmak veya aşık oynamak » dizginini cekmek » kalcalı » bırak allah ınıseversen » fırcalık » tanrı nın gunu » evlenmelerinde yasa bakımından » turt » sal »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.