tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
babaîlik » guc kazanmak icin calışmaya ar » munazara » caprazlaşmak » fıcılamak » bolungu » cay saati » nuzullu » şohretli » gubresiz » tecessum » cizgi » cağlar » dunyalık » ak duşmek » cizik » ustelik » kalabalıkca » hah şoyle » boşgozlerle bakmak » baygınlık gecirmek » kamburu cıkmak » teleutce » şişe cekmek veya vurmak » icine dert olmak » cıkıntılarıolan organ » yol acmak » ele gecirmek » kotuleşmek » jubile » yardakcılık » gokcul » catlatış » cileden cıkmak » kâğıt yapraklarından her biri » kalbini calmak » mubarek otu » gozunun icine baka baka » sacak kok » memleha » yukumlenmek » dukluk » ustune perde cekmek » akcakavak » cebinden cıkarmak » cu » ada » teneffus » veya orulen dikey duzlem » tunclama »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.