tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sutana » amerika elması » gozune batmak » cakışma » muyesser olmak » hunersiz » cığa » ac ec » alman » individualist » bir cift » yoğurtculuk » neuzubillâh » sarac » ağac sansarı » mutekellim » hırgur cıkarmak » sut ağacı » yuzlemece » zihni acılmak » mutehassis olmak » al takke ver kulâh » goz » yardımcıyargıc » cakozlamak » maruz kalmak veya kalmamak » aman allah allahım » hastalık almak hastalık kapmak » curuk » canak » ustunluk derecesi » cozulmek » cevirmek » catışık » saat acısı » katır tepmişe donmek » fluoresans » soğutgiller » kutikul » gobek » tehevvur etmek » ust tabaka » dayanabilen sağlam guclu mu » sure » hakaret gormek » madde » oğutme haznesi » kosele taşı » cıngıraklıyılangiller » iki eli boğrunde kalmak »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.