tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bunlardan yararlanması » kalcete » tos » duzenleme ve filme aktarma işi » kızınıveya evlâdını dovmeyen d » muleyyin » bıcaklanma » mısır daki sağır sultan bile d » bir baba dokuz evlâdıbesler d » pis pis gulmek » balcık » boku cıkmak » taraca » goz kırpmadan » ferula assa foetida » acık yeşil » gun » suclu olmak » kostumluk » bortturmek » mutecaviz » yuzluk birimler boluğu » altından girip ustunden cıkmak » kapısınıcalmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » câk » altınıustune getirmek » mukellef » kulturfizik » bukuculuk » kurek cezası » acem » taharruşetmek » ilâclanmak » caktırılmak » furumaye » gozu gormemek » kapitulâsyon » el sozluğu » durum » son ses duşmesi » etciller » cayan » tabakcı » donuşum » cayır » mudana etmek » doğuş » allah bir » imtizac etmek »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.