tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
an en » acıklanan » cıldır cıldır » gonul tokluğu » dun cin olmuş bugun adam carp » guc » misyon ustlenmek » kıt a » inmek » rafinator » aza sormuşlar nereye coğun » ustunde kalmak » deniz altında bulunan » sozlukce » dovmeci » aklına şaşayım veya şaşarım » cozumleniş » koreliş » cakış » burnunun dikine veya doğrusuna » a ya getirmek » urem » canıyok mu » gozleği » gurleme » cıkarma » bugunku tavuk yarınki kazdan i » flâman » musavatcılık » niyetci » ağzınıhayra acmak » film cevirmek » suzek » caycı » gil » acmacı » gun » duşunceye dalmak » ağıtcı » kız kacırmak » gozaltına almak » goz kulak olmak » sozleşme yapmak » at » hamel » ozenmek » sovuşmek » ipin ucunu kacırmak » canis lupus » kamyonetcilik »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.