tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kadıkoy taşı » cevre » yağma etmek veya edilmek » kırcıl » cakışmak » sormak veya sorması ayıp olmas » konstruktivizm » gulluk » civi kırmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » meslek secmek » takla atmak veya kılmak » ciğrenkcilik » omrune bereket » jubile » cay bardağı » arka yuz » gumburdeme » korelmek » dunurluk » gorme işitsel eğitim » ad govdesi » kelepcelenmek » acmak » cay » cepci » amortisor » yaşakıtmak veya dokmek » acınma » bağırıp cağırmak » ayran gonullu » cekinilmek » ağacsı » kacışma » bıcak gibi kesilmek » şofor » cıkmak » icindeki en kucuk birlik » ağac kupesi » gozlemek » ismi cıkmak » uste vurmak » hayvan lama glama pacos » gurultu patırtı » ekşili corba » paramparca » yanal yuzey » gecmiş » akortcu » para cuzdanı »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.