tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uretim » avuc veya el acmak » hukumdar » bilinc » cakşır » icerik » korkutuk » arafat » gorevden uzaklaştırmak » capraşıklaşma » nufuzlu » koşek » dolaylıozne » gundaş » durbunun tersiyle bakmak » sivil yonetim » rejisorluk » nacar » surutmek » nicin » ter dokmek » illustrasyon » bunların taklidi olan madde » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cığalanma » duz yuzeylerden her biri » yuzunu unutmak » murşit » orgutlenme » tava boreği » sermayeyi kediye yuklemek » frenk » okuyana bırakan oyun muamma » ic » boluk porcuk » gozun aydın » elcilik etmek veya yapmak » top ağac » kuyruğu kapana kısılmak veya s » gobek havası » t » hızır » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » kul rengi et sineği » plutonyum » calışma karnesi » bağlantıunsuzu » ustune yaptırmak » bıcılgan » duzayak »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.