tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcak basınc » vazgecirme » kasnakcı » yokcu » tesisatcılık » kusme » mucerret » uncu » koskelmek » tersine cevirmek » keci inadı » goz ucu » duşmek » inatcılık » rebiyulâhır » soz etmek » cekip almak » eline ayağına uşenmemek » natur » cocukluk etmek » odevlendirilmek » alt ust etmek » celmik » sağcıkarmak » ters turs » evc » bazıdingil doner bazıteker » yol acmak » butun » torba cay » cakıldatmak » cizmek » bilgiclik » devrik cumle » icecek » pratik kuramsal karşıtı » meskût gecmek » kucuk karyola » gozlemek » surguleme » ozellik » salkım sacak » flort etmek veya yapmak » soz yitimi » eğri yuz » cağrıştırmak » diğer ceşitli hizmetlerin butu » yorgan yuzu » kocek » oğle namazı »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.