tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kafatascı » allah bilir » bortmek » sunger gibi » capmak » gocmen » mutebeddil » dort bucak » yolu duşmek » goruşbirliği » yulunmek » portlemek » oru » cok gormek » cıkık » duzine » cavdarlı » palyacoluk » bitlis koftesi » tansiyon duşurucu » atcı » phlebotomus » ce demeye mi geldin » ucan kuştan medet ummak » role » avcıucağı » borcluluk » cengel atış » orta doğu » allah kuru iftiradan saklasın » gollenmek » ustunu veya ustune gormek » dokum » acık taşıt » orman gulu » duşurum » guc kazanmak icin calışmaya ar » suzgunluk » teselsul » icini bayıltmak veya kıymak » alâka cekmek toplamak veya uya » acılmak » surgun » muduriyet » tumler » cağırım » son dort » ustune ustune gitmek » muneccimlik » kuşne »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.