tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kahrından olmek » hareket » topac gibi » cullama » cıkmak » sacalama » delikli boncuk veya taş yerde » yaygara koparmak veya yaygaray » sunnetci » turemek » dokme demir » distributorluk » gunahsızlık » onculuk » ici goturmemek » acık hava tiyatrosu » lâfuguzaf » kok » zurriyet » cıkıştırma » ozgun » cat » ic yarıcap » uc bucuk » nufuz » mortoyu cekmek » daha bircok şeylerin yapımında » corak » gulle atma » boşluk » kacırmak » carlık » jole » ne ekersen onu bicersin » alt gecit » ehlisunnet » oz » calkalamak » sulfat » kâğıda dokmek » kafasıorumcekli » gunluk » kulâhınıters giydirmek » allah eksik etmesin » alaturka bilen alaturka eser » surulmek » tekelluf » kolay işlenebilen yumuşak bir » catılı » tuy sıklet »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.