tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cak cek cak cek » secim cevresi » ortaya surulmek » ay gun yılı » curuk iş » cokek » sutolcer » anus » kupeli » kıptîlik » hah şoyle » aykırıduşmek » kuşsutu » aracsızlık » yolcu taşımakta kullanılan mot » zucaciye » devrik cumle » cozumleme » turk biberi » duzenleyen ve genel olarak ilg » kalbini calmak » başoğretmen » sureolcer » tecavuz » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » bir şeyler bir şeyler » uzgu » corbada tuzu veya maydanozu bu » kazıma » cember » işmi » uzak duşmek » ciziktirmek » sukûnet veya sukûnet bulmak » nargile tutunu » catışma » guzel » tepeden tırnağa suzmek » blofcu » dilmac » tevettur » anuri » gosterişli » kafasında şimşek cakmak » yıldız ciceği » sıtma nobeti » eşyukselti » allah kavuştursun » boya koku » buyucu »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.