tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calgılıcağanaklı » yoğunlukolcer » camaşır mandalı » gonul eri » uc » gayret dayıya duştu » ceşnilenmek » cancı » urperti vermek » tepeustu » haberleşme komunikasyon » solpuk » nufus sayımı » muzecilik » âşığa bağdad sorulmaz » normal vucut sıcaklığı icinde » avar » paraşut birlikleri » şohretli » ic hat » gozden uzak tutmak » kotuleşme » bulgar » cakmak » sonuc » kumulus » icten pazarlıklı » colpa » bilincsizlik » cumlecik » acı » tab an » azerî » başına gecirmek » yağmurdan kacarken doluya tutu » sıralıcumle » eşit cenetli » uzerine oturmak » dayanamamak » uyandırmak » uvez » he » elinden cıkmak » inmek » oncelemek » bahcesi » ters veya sol tarafından kalkm » kuyu acmak » sert bir durum almak katılaşm » orukleme »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.