tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorevli kişiler » dadaizm » kopuklu » vazgecilme » kapana duşurmek veya kıstırmak » calgıcağanak » gozunu ağartmak » kulhanbeylik » cirkince » top surme » sağlayan parca » helvacıkoku » dehşete kapılmak veya duşmek » ucgensel bolge » jonpromiye » oge » papirusgiller » cekingen davranmak » kecimemesi » huseynî » soydur ceker boktur kokar » boxsalpa » ropdoşambr » duzen kurmak » vatanî gorev » allah versin » sokmek » dolapcı » erkeklik oldu mu » odu bokuna karışmak » turbe » yukseklerde dolaşmak » dondurulmek » karnıbuyumek » ici rahat etmek » kokunden halletmek » coğulcu » yuzlenmek » duşey duzlem » okuz balığı » tuccarlaşma » duşurmek » bakkala bırakma » cokculuk » nifakcı » goğusluk » falcata » onlem » rusva » tekci »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.