tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz somut zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yururcalar » yuzde » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kulhanî » uzerine atmak » ağac biti » mest sermest » sozu ağzında kalmak » pic etmek » docent » golgelendirme » yuzbaşı » bicim » dayanc » munasebet » elini kana bulamak veya bulaşt » ustune gecirmek » konjonktur » tereddut » muşareket » kredisi duşmek » sosyal statu » yatak yorgan veya yatak doşek » yenicerilik » duduklemek » curukluk » oy vermek veya oyunu kullanmak » bocul bocul » tefeul etmek » taştaşustunde bırakmamak » cec » yontemlilik » gıllugiş » butunu hars ekin » hadise cıkarmak » caprazlaşma » arıbal alacak ciceği bilir » cıkarayazmak » hak » koncerto » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » rezalet cıkarmak » dunya yıkılsa umurunda değil » ac gozlu » sivil yonetim » cimentolatmak » guceniş » cozulmek » leninist » acığa vurmak »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.