tdk sözlük TDK Sözlük

 

somut zıt anlamı

somut zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • somut zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için somut zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük somut zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bula bula bunu onu bir şeyi » cıyanlık etmek » cokkunluk » kısıkca » ziraatcı » atın olumu arpadan olsun » acık rejim » bukuntu » mustear » bostan bekcisi » icin icin yanmak » sırtcı » ustelemek » ornekseme » murur » odemeli » sokme » tehaluf » kabuğundan kinin cıkarılan bir » munhezim » ustune bir bardak soğuk su icm » kapısıacık » yonetmen » cay vermek » yaydığıgozle gorulen ışıma » yumurtadan daha dun cıkmış » darasınıduşmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » umide kapılmak » takla atmak veya kılmak » kucuk » cıkıntılarıolan organ » nemse » siyanurlemek » vucut » kohnelik » acıktan tayin » ağzına bir zeytin verir altın » kanıtlamak » acık tohumlular » iki soz bir pazar » yonlu » yurt ici » başsavcıolma durumu » ceneleşme » tekâmul etmek » gozaltına almak » kaplıkapak » kefekiye donmek » metal tutturmalık fermejup k »

somut_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve somut_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. somut_zıt_anlamı nedir ve somut_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.