tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kok » odev bilmek veya saymak » lehceci » triportor » hukûmet erkânı » bir avuc » gonenmek » an anesiz » oksijen cadırı » kulturel antropoloji » tek bicim » cıkmak » ozezer » başından gecen olağan dışıola » karada olum yok » kalmalıtumlec » cizgilenmek » ozezer » doger » ozetlenmek » pejmurde » mustebat » ağzından cıkmak » yenilir veya yenir yutulur şey » gocmek » maca beyi » para cekmek » rahatca » cimdik » puskurme » canıağzına veya boğazına gelme » kucuk dil unsuzu » celtikli » uzulmek » ozezerlik » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » coktan veya coktandır » transformator » kotek atmak veya cekmek » meşale cekmek » baharatcı » ters yuz ters yuzune donmek » oldurtme » urume » gunlu » gurluk » allah bin bir bereket versin » borc bini aşmak » gonul acmak » tecennun »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.