tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tavır almak veya takınmak » mumsondu » carklı » şupheye duşmek » icki » cengel iğnesi » onemseyiş » mıhsıctılık » jubile » halk şiiri » karnıbuyumek » samur kurk » tereddutsuz » suresiz » icini okumak » cekirdekci » carnacar » mulkiyet » hayvan salamandra » cingeneleşme » buyukluk » cenesi durmamak » cekme » golgeli resim » kostebekgiller » yuz » amerikalılaşmak » haybeye kurek cekmek » gec » radyatorcu » her tur gosteri yapmaya uygun » ıstırap » zuppeleşmek » gumuşlenmek » tuvit » sozu tartmak » urun » murtefi » muzipce » cok yıllık » puskullu » ozlenti » ceddine rahmet » oksuzler anası oksuzler babas » ağzıyla kuştutsa » alt ust etmek » sukse » cemberli » hidrokarbur » hizmet ici eğitim »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.