tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağgorusuz » pala surtmek » kosteklemek » kontrolor » soylemsemek » tutamaclı » kırc » bey mi yaman el mi yaman » elini sallasa ellisi başınısal » lâf cıkmak » dudak dudağa gelmek veya kalma » aclıktan imanıgevremek » cığır » gu » beyninden vurulmuşa donmek » gorup goreceği rahmet bu » ote » goğus hastalığı » kucuk sesli uyumu » ufuruk » nuzullu » gezdirme kulağıtemizleme bici » iki cenetliler » ortalık duzelmek » fruktoz » keceli » eli cabuk » keli koru toplamak » atlas ciceğigiller » hasbî gecmek » gaile acmak » gobel » eski dunya » afrikalılık » sıfat fiil grubu » camaşır ipi » celenk koymak » gozukme » buro » huzunlendirme » cerezlik » muessese » gecmek » doğaustu » tembele işbuyur sana akıl oğr » cucuklenme » cekirdek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gun bugun » suzek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.