tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunde kalmak » soz veya lâf aramızda » arapcalaştırmak » cırcır » teseyyup » taze ot gormuşeşek gibi » ğ Ğ » gomme dolap » zevale yuz tutmak » plânorcu » şohret » ahlatın veya armudun iyisini d » ardına veya arkasına duşmek » husnuniyet » kurt gibi kemirmek veya yemek » doğuşculuk » abdulleziz » kulfet » yabancısıolmak veya olmamak » kafayıcekmek » dinc » gumuşuleşmek » yedikardeş » yaştahtaya veya yere basmak » munfail » teslimiyetci » cb » karidesci » gun ışığına cıkmak » buyuklu kucuklu » kurutac » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » kınalar yakmak » caba gostermek » salkım kupe » yayla corbası » triportor » supurge darısı » gulu seven dikenine katlanır » gecişhakkı » cekilmek » muteessir » coğaltış » şohret salmak » si » uzerine yuklenmek » cekmek » tekefful » kireclenme » guzelleştirme »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.