tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akgunluk » bugun » bolmeli » ağır kure » kir goturmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » cengilik » vermek » adınıkirletmek veya lekelemek » ız iz uz uz » cu » kullanılan tadıacıve bir yıll » komadan cıkmak » coluk cocuk sahibi olmak » gumburtu » ucan top » golgelendirme » slavistik » gecmek » bir şey soylemek » hıckırmak » son gurluğu » govel » civitsiz » cekap » yaparlu » ustune olu toprağıserpilmişgib » kafaya cıkmak » muzikal » fırcacı » amplifikator » tunclama » gobek atmak » halka veya âleme verir talkını » suzme » duşgormek » ağzısut kokmak » goz yıldırmak » birleştirerek bir varlığıyenid » butcelemek » yonetilme » kakır kakır gulmek » olum doşeği » karnından konuşmak veya soylem » kalkmasıyla eski bicimini alab » acılmak » camura taşatmak » calkalamak » bir değer karşılığında birinin » yola veya yollara duşmek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.