tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşuncellik » kamu yonetimi » celik halat » gorev alan ic salgıda salgıla » uşengec » yuzunu yere getirmek » zararına kazanc sağlamak » duğumlenebilir nesne » tur operatoru » su bolumu cizgisi » başoğretmen » kâğıdından değişik olanınıbulm » b b » veya başka duzenlerle işletile » altlıustlu » cıkrıklı » kok » bilek gucu » gocurmek » malta eriği » maddelerden oluşan varlığın he » araplaştırma » acılış » gırtlağına duşkun » yahudi arapcası » gorenekci » merak etmek k kalın okunur » arap tavşanı » fince » dokumanter » ardınıalmak veya getirmek » rezil rusva olmak veya rezil k » nankorluk » muşahit » suslu » japonca » baklava acmak » kulyuc » cıt » musaade etmek veya buyurmak » bir tatlı » percin tabancası » odullendirmek » uyuz boceği » vergi yukumlusu » telefon kulubesi » pastırmasınıcıkarmak » bancolaşmak » ortak ozne » ne hikmetse hikmettir »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.