tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolumunden her biri sezon » yem istemez su istemez » kucuk karga » gozu bağlıolmak » capak » cl » comeltme » birey ustu » pastorizasyon » boğurtme » uzerine almak » formul » sacın ak mıkara mı onune duşu » kurduğu medeniyetleri kendi i » hulûs cakmak » var gucuyle » sarsakca » kapana duşmek girmek kısılmak » cayırlanma » icerme » yer yer kazıyarak alttaki renk » maksat gutmek » harac yemek veya almak » bec tavuğu » kultur cevresi » cf » onemsiz » capraşık » faturasınıbirine cıkarmak veya » mudafaa etmek » uyuşmazlık cıkmak » gecmek » hıckırmak » ruesa » işguc edinmek » hiclik » kırcıllanmak » goz nuru dokmek » guvenlik borusu » ne mal olduğunu bilmek veya an » kuney » koku kazınmak » kacamak » cıkartma » caprazlaşmak » ucsuz bucaksız » amak » utucu » mutalâa » hukûmet gibi »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.