tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borc harc » elden ayaktan duşmek veya kesi » genc » buyuk » duzen teker » olcmede kullanılan alet » suzuntu » curukcul » buzdurmek » cağırmak » kucuk kap » kovuşturma acmak » yureği kararmak » cifter cifter » yısa beraber » cabuk ol veya cabuk » ana yon » donuşumcu » kur anıkerim » guzelhatun ciceği » calılandırmak » gecersizleşme » sorf » goruşacısı » art avurt unsuzu » ayınlarıcatlatmak » puskurtmek » yargılama usulu » cıtır cıtır konuşmak » teressup etmek » maraz esenlik karşıtı » tos » gorumluk » eksen ulke » ipekcilik » keceyi suya atmak » asansorcu » umidini kesmek » ardına kadar acık » ufakca » derme catma » yuceltmek » cocukluk » varoluşculuk » santim kacırmamak » kuf » kelle kulak yerinde olmak » sutuncuk » şerbetcilik » cağ »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.