tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kadının fendi erkeği yendi » kulağınıcekmek » hint tavuğu » oğrenim » usteğmen » herifcioğlu » kıptîlik » ha babam veya ha babam ha » kopcasız » eline duşmek » cıkmaz ayın son carşambası » ovguculuk » kapana duşurmek veya kıstırmak » olcek » gubrelenme » kubizm » formul » terorculuk » ekip bicmek » soz başı » ayva tuyu » sureğen » paspascılık » dağda buyumuş » vucuda vermek aşıyapmak » muzikci » yoresellik » palyacoluk » rahat kıcına batmak » curutme » acık kapıbırakmak » bicim » oncelikli » ağrı sancıgibi fiziksel veya » tuketmek » masraftan cıkmak » su gosterdi » icin » urkek » suryanîce » gok » camurluk » kıctankara » yalıngoz » norvecce » sana yalan bana gercek » milletce » yoruk » belcikalı » ustunu veya ustune gormek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.