tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
od » muhafaza etmek veya edilmek » muzik market » konsul » destekli butce » gobeklenme » corbaya sinek duşmek » cevreleyiş » muptelâ » sa se » sozlendirmek » cubuk » cirkefce » notrluk » ucuz alan pahalıalır » libyalı » kalsa veya kalırsa » emekleme cağı » dortluk » değişkene gore hesaplanan sayı » marksizm » goğus darlığı » harman corman » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » cayhane » s s » ote » toprak koleliği » lâponyalı » tanrımisafiri » mahallî secim » su kesmek veya su kesilmek » kopek balıkları » sıfırıtuketmek » spiritualizm » hıckırtmak » şekle sokmak veya koymak » uzerinde durmak » uzak goruş » bulbulleşmek » tukeniş » guneydoğu » farisî » afrikalı » olu deniz » kara cavuş » gunuleme » ada » gul gibi gecinmek veya yaşamak » kullanılan arac buat »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.