tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kanat acmak » gormek » dovdurtme » kamburu cıkmak » cıkra » oğrenci bileti » yureği goz goz olmak » deliye donmek » luks tarife » dovuşturmek » ustune varmak » bukmek » cusseli » yureği katı » sove » zorun ne » calmak » orgu » nasihatci » olcum » ozgu » uslenme » tumen » koksel » cıdam » tehyic » İcinde baklava bulunan » corman » gelişmişcanlı » altı b sınıflamalarda ikinci » altın tutsa toprak olur veya » vekil vukelâ » kor şans » ovec » gonlu akmak » cığ » kıl cadır » boğurme » kacma » faktor » inmek » tiftik kecisi » meme sungeri » carpışılmak » lokman hekimin ye dediği » yapmacık gorunumu » domifinal » buyuk » mısır turnası » gostermek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.