tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uc boyutlu » duğuncu » tukenmişlik » paraşutlu » gozden kaybetmek » umide duşmek » borclanılmak » yuruyuşe gecmek » dışborc » kulceleşmek » acık olmak » patlangac » beylik fırın has cıkarır » empresyonizm » gozu bağlı » karaimce » gecirmek » kısıkca » duldul » goverti » temiz kanıda vucuda dağıtan or » alman usulu » cark etmek » anglikanizm » orumcekler » cevrelenme » altayca » onculuk etmek » bıcaklamak » yokcu » gulduru » icki » bolme » mustezat » curuğe cıkarmak » acıklama cumlesi » kasık catlağı » cağma » cakmak taşı » uzluk » gocer » ortaya cıkmak » mustantik » cokuntu hendeği » cilekci » yurutmek » cozumsuz » donence » ortakcılık » yer tutmak veya tutmamak »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.