tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufus kâğıdı » soz varlığı » inanclılık » ağac kaplama » tenceresi veya tencereleri kay » dy » cizinti » alcaklaştırmak » dikdortgen » denize dokmek » acmak » top gibi gurlemek » kırpıntıbohcası » uclanma » koşac » sacıtopuklarınıdovmek » tukenmişlik » taammut » koklemek » oz » cınlatmak » katalizor » urban » somurgen » gayret gostermek » gokturk » cakşırlı » gureştirmek » burnunun ucundan otesini veya » tarcın » traktorcu » dalı hendese » uykusu kacmak » nerede hareket orada bereket » mulhem olmak » surunmek » hayal gucu » ici bulanmak » cımkırma » benzine kan gelmek veya benzi » acık » cıvgın » kara cavuş » ahbap cavuşlar » cıfıtlık » allah bilir » kız bocekleri » sarıkart gormek » kendini vermek vurmak veya cal » rotuşlu »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.