tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
amasımamasıyok » simultane » cok guzel kadın » catışmak » lektorluk » duşmek » luks » koşe » gozunu kırpmadan » duşut » govermek » car » luzum » on şart » subjektiflik » yureği yerinden oynamak » duyun » oğun » saclı » suzulmek » lule lule » kumultu » sondurmek » yağışolcer » ictenliksiz » gorunurde » karavana cıkmak » cingene pembesi » oksijen cadırı » cukurlaşmak » gozetlenmek » acılma » sacılıp dokulmek » tur » olmez cicek » yalova misketi » yon eki » arnavutca » tutsu » motamot ceviri » okul kacağı » dediğim dedik otturduğum veya » uşutucu » curuk » kemalist » kose » iz duşumsel » major » mucavir » te »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.