tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık duruşma » calıbulbulu » pakistanlı » bir şeyler veya bir şey olmak » tekcilik » husnuhâl » tenisci » guveylik » suhulet » avuclamak » guneşsistemi » gun gibi acık » pozitif bilimler » ortak yuklem » şer an » soğe » başol da istersen soğan başıo » teamul » cuminum cyminum » tokat atmak aşk etmek veya pat » tabansızlık tabansız olma duru » başıustunde yeri olmak » kutuk » allah cezasınıvermesin veya al » ic salgı » musavatsız » docent » turkuculuk » gunahsızlık » cardaklı » tıraşıgelmek veya uzamak » blof yapmak » cıkarmak » otobus » kusur » ticanî » cerkezce » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » muhrelemek » sondurmek » cizinti » hicbiri » spekulâsyon » hareket ve davranış insiyak » gununu gormek » yuz etmek » muco » beşyuzluk » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » boğumlanma bolgesi »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.