tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutenavip » citilemek » manipulâtor » meksikalı » alkışcı » onur uyesi » takti i » izine duşmek » delgec » azerî » surumek » vucuda vermek aşıyapmak » kalpakcı » gecmek » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » ne olur veya ne olursun ne ol » uzum sirkesi » musamaha » bir sure ayrılmamak » koksuz » arapsacı » bulgusal yontem » kıcın kıcın » mutevellit » girdisi cıktısı » ustune tuz biber ekmek » calık » gocertmek » ahcıbaşı » levha » secmen kutuğu » carklı » rengi atmak kacmak veya ucmak » gecmişi kınalı » ust » ali nin kulâhınıveli ye veli » korluk » celişiklik » borc yiyen kesesinden yer » surerlik fiili » ul » duşme » muflis » mahmur ciceği » dunya » nufuzlu » minor » karaardıc » kopuk gibi » hint pamuğu »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.