tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağlar gozden sahte sozden ken » ustune » gecmiş » supurme » yoneltme » muhurlu » pacalık » bicimsellik » centik » korpe » cantadan yetişmek » yahudi tapınağı » işguc edinmek » utangac » dokme » ucretlendirme makinesi » bolumlerden her biri kolon » başınıkaldırmamak veya kaldıra » yaradana kurban olayım » calınmak » gudulenme » uzumculuk » pacoz » parcalatma » şikâyetcilik » cıtlatılmak » keşkul » ure » citi yapmak » başına belâ acmak » daki deki taki teki » başlangıc tutmak » tavşan boku gibi ne kokar ne » cark etmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » ak don kara don gecitte belli » coplu » on yargılı » kireclik » carşaflama » akıllıkopru arayıncaya dek del » ısıolcumu » cozumleme » opuşmek » orta şark » bir elin sesi cıkmaz » kor capa » kopekgiller » gonul okşayıcı » mizac »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.