tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzunuze guller » duzelti » ozden » sumbul » otekisi » belâya catmak girmek veya uğra » uyelik » kacmak » tıraşcı » cift motorlu » sığırtmac » goğusluce » tur ağac veya metalden değnek » ciğnenmek » bicmek » sovgucu » bolutlenme » horoz olur gozu coplukte kalı » okcu » turnagecidi » canıcıkmak » ceşitkenar ucgen » ayaklarına veya ayağına kara s » asıl nusha » dokulmek » cimlenmek » tırnak suruşturmek » murekkeplenme » purneşe » bulten » gorumcelik » taşcıl » carşafsız » hareket » cimentolatma » başkomak koymak » şohret » yuz yuze bakmak » odul almak » kamcılanmak » tanrı nın gunu » hal etme » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ademimerkeziyetcilik » korkunclaşma » duzelme » yuzdurmek » makedonca » ciğsut emmiş » sutbaşı »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.