tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oğurtu » tukurduğunu yalamak » celenc » golermek » enote » ofkesiz » şeylerden her biri tabaka » gubrelik » kutukleşmek » istizan etmek veya eylemek » gon » fare deliğe sığmamış bir de k » coccothraustes » cermik » gozden uzak tutmak » gureşilmek » hic » ac kalmak » ucgul » cıldırasıya » guneşyanığı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » carpılış » mufit » metafizikci » gucluk » can başustune » supurulme » ustune kalmak » gorunmez » salcalanmak » vietnamlı » kacmaktan kovalamaya vakit olm » organizmaların oluşturduğu bir » ici rahat etmek » suit » mahşere donmek » kıpcak » duşuncesiz » kıc atmak » donmek » dokmek » bolşevizm » cığa » yeterlik onergesi » norotik » durtulme » şeytanın kıc bacağıveya art ay » dort » ne âlemde »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.