tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzden » yuzmek » cekimsiz » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » scorpio » bahce » muhimsemezlik » suyundan yararlanılan cukur » bucur » dost duşman » ahmağa yuz abdala soz vermeye » um » yarayan celik disk » dumencilik » cık cik cuk cuk » yıldız akmak kaymak veya ucmak » değirmen taşının altından diri » sacısakalıakar gibi » cancı » ciğsut emmiş » gokdelen » cıtırdatma » cokmek » donmek » yuzmek » ustume iyilik sağlık ustune u » yureği sıkışmak veya tıkanmak » suflîlik » gomlekli » opup başına koymak » andac » kotulukcu » corman » imza atmak veya bir şeyi imza » yuzu ak olsun » boyle » canıcıkasıca » zevzekce » kacırmak » guzey » İskoc » ust deri altı » kirec cimento gibi şeyleri su » himaye gormek » plâstikcilik » aşcıbaşılık » anlamlandırma » citmik » yureği urpermek » hesaba dokmek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.