tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yaban ordeği » fırsatcı » korpecik » pedavra gibi veya pedavrasıcık » nuh » uzerinde kalmak » boyacıkupune girmişgibi » kıraclaşmak » gomulmek » vakit oldurmek » distributor » dovmek » mahşer gunu » mesih » leh » ayının kırk turkusu var kırkı » puluc » duzeltmek » gectim olsun » folk muziği » surt allah surt » yon vermek » canım » icten » pırpıtcı » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » tahayyul etmek » dilini kesmek veya kesip oturm » bir eli yağda bir eli balda ol » ı i » samî » alcılanma » dol yolu » pabucu buyuğe okutmak » catılmak » musavatcılık » orneğini almak » otre » hâli uzere » yedek parcacı » kız beşikte veya kundakta cey » dağılmak » percin » sungusu depreşmesin » deli cıkmak » malûm ya » se » selâm durmak veya selâma durma » diz cokmek » kotu gozle bakmak »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.