tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
care » kaşıkcı » element kısaltmasıau » inşaatcılık » yan cumle » resulmal » anasının korpe kuzusu » zihnini kurcalamak veya tırmal » yapılan resim ve bezeme işi » carpma » tatsızlık cıkarmak » muptelâ olmak » tek ornek » molekul » calık » goğuslu » isteyeninin bir yuzu vermeyen » tazıya donmek » lâkırdıağzından dokulmek » tespit etmek » zimmetine gecirmek » cınlama » bicimli » super lise » gozuyle bakmak » unvanlarının başına getirilir » gosterici yardımıyla karanlık » papaz her gun pilâv yemez » gun » ipini cekmek » sıfıra sıfır elde var sıfır » olusu kınalı » yanal yuzey » başından gecmek » dolabı frijider » pabuclarınıcevirmek » koyuvermek » yazıyıcıkarmak veya sokmek » sabaha cıkmamak » kıyamet gibi veya kıyamet kada » gazların toplanması belirli b » bir deli kuyuya bir taşatar k » ozumleme » yuksek fırın » recinesi hekimlikte kullanılan » genişgonullu » gercek dışılık » ciceksiz bitkiler » turşuya donmek » kocan »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.