tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerkez » eğen » gozunu kan burumek » şovalyelik » kullanıma hazır duruma getiril » ozendirme » dudak cukuru » calımlanmak » saltanatcı » arasında den başka anlamıyl » ulku » parcası » zurafagiller » dolabı frijider » tedric » mutekait » pişekâr » uslenme » Şeker bayramı » calkanmak » hayatınıbirine borclu olmak » seruven » ictenliksizlik » suslemeci » memleha » ve bilinc merkezlerinin bulund » kucuk tansiyon » lâtin ciceği » cişik » sonuclamak » ithalâtcı » munakasa » gorevlenme » bavyeralı » gokkuzgungiller » oğur » sumuksu zar » pic etmek » sarıcalı » cevirici » bitumleme » borclu bulunmak veya olmak » korku duşmek veya korkuya kapı » gorev almak » gok kır » somurmek » altayist » ozel kesim » cozumlemeli » tumlemek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.