tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozelleşme » cozulme » ara tumce » adıgecmek » bulunan bolum kafa ser » yururluğe konmak » rafızî » murdumuk » gurecilik » ademimerkeziyetci » tıkaclı » sunger gibi » cektirmek » goruşacısı » surgit yapmak » di » surungen » fırsatınıduşurmek » puskurtucu » tum sayı » yuzune bakmamak » gorsel » sozleşmeli » gokte ararken yerde bulmak » cağlar » tab an » curuk iş » cap » yol gozlemek » bicimcilik » uctaş » sozu kesmek » yetki kanunu » li » deli cıkmak » kucuk gezegen » cemkiriş » ağzının muhru ile » ucuncunun olmazlığı » oğurmek » itilâfcı » duver » kampcılık » goz dişi » dovme yapmak » uşutmek » cekce » ust alize » her gorduğu sakallıyıbabasısan » elden kacmak »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.