tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gerekcelendirme » gozunde olmamak » ortalamasına dayanan durumu » carşaflık » angarya cekmek » beberuhi » harekete gecmek » arka yuz » dayalıdoşeli » delgec » fennini almak veya kapmak » diktatorluk » cokuşme » arakcılık » sigara icmek » ciğiplik » muzebzep » korpe » uflenme » ortaklaşa alışkanlıkların tut » kamu duzeni » iğne yapmak veya vurmak » yağlıkcı » servise cıkmak » suvari alayı » isteğinde direnen kimse » sistem » departman » uzatılabilir » portenin başına konulan işaret » genel goruşme » gozculuk etmek » allah canınıalsın » acıklık » duduk gibi kalmak » cıkak » ozlemek » sinus » doşekli » asansor » kooperatifci » zuppece » guvensizlik onergesi » odun vermek » turanî » camurlatmak » goz alıcı » zucaciye » tuy ağırlık » hakkınıhelâl etmek veya etmeme »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.