tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suyum » ici rahat etmek » duşmanlaşma » korkutuk » korukleme » aklına takmak veya aklınıtakma » cuvallamak » gudumleme » tukenme » yuzune hasret kalmak » ucuk » curutulmek » cıkmak » mutebessim » hacvari » divance » acıklaştırmak » sarıciğdem » tac » ayağına veya ayaklarına kapanm » dolambac » anlamıverir » adliye encumeni » keşkul » korlenmek » cf » dubbuekber » tehaluf etmek » soz bolukleri » yaydığıgozle gorulen ışıma » maca » ustune alınmak » ic bağlamak » sokmek » gore » cirişgibi » peygamberokuzu » zumrut » gelişmişcanlı » inşaatcı » oksurme » politika ile uğraşan kimse si » amaclanma » ademimerkeziyetcilik » duzen » beşyuzluk » kunk » dolmuşucak » yemin olarak kullanılır » sacma sapan »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.