tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ust » fiil cekimi » fikir veya birinin fikrini alm » cul » genel goruşluluk » suje » tiriti cıkmak » karım koylu » ozelleştirmek » dişozu » yıllıkcı » hititoloji » maltız » gokce yazın » ucan top » turku tutturmak » şuphelenmek » otmek » daha bircok şeylerin yapımında » soyleşme » sumuksu zar » teknik universite » ruyalarına girmek » kapsamına alma veya alınma » durac » sokup atmak » butcelemek » minder curutmek » zarifce » ictima » bir an once » ayaklar baş başlar ayak olmak » tenasupsuz » kurduğu medeniyetleri kendi i » şofor » gonul gezdirmek » guvec » taahhutlu mektup » havuc » kacıkca » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » soğuk vurmak veya yakmak » bir elini bırakıp otekini opme » akgunluk » kofteci » dışa donukluk » duet » ileri veya one surmek » ferahnuma » cinke »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.