tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hayata gozlerini yummak veya k » kac paralık adam veya şey » dumen bedeni » gozu kesmemek » ses cıkmamak » goncu » uremek » levha » gundem » icin » basıncolcum » carmıh » tokezmek » gobelek » unsuzunu gosterir » ganalı » muteakip » capak » butuncul » ku » ozerkleşmek » olcumlemek » beşyuzluk » capulculuk » cıkarcılık » goz nuru dokmek » ulkuleştirme » orseleme » temayuz » altayca » canlılara yaşama ortamısağlaya » temiz kanıda vucuda dağıtan or » şoyle ki » burc » koy ağası » allah tan » cetele cekmek veya tutmak » olan insan topluluğu ulus » pabuc pahalı » avusturyalı » hakkıgecmek » vur abalıya » vaadini tutmak veya vaadinde d » damlaya damlaya gol olur » tuy duzmek » âşığın gozu kordur » onluk » utulu » duşkun olma durumu iptilâ » cumbuşyapmak »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.