tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ac karnına » ic ters acı » norotik » burnundan duşen bin parca olma » ozlem » cevre acı » medine dilencisi » tuylu » ellerin dert gormesin » gok guvercin » poğaca » cicek » uflemek » orgut » celik » surgu » tıkaclanma » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » capkınlaşmak » supurgecilik » istencli » karagoz » sonumlemek » cıvdırma » sesi ayyuka cıkmak » gomuluş » mustesna » arac » mulhem olmak » hayvanın sebep olduğu hastalık » ustune yıkmak veya yıkılmak » alışverişe cıkmak » artıuc » hoşgorusuz » cayırlamak » buyuk onerme » goz onunde » ust deri » yonlu » klorurlendirmek » cekim » yahudi tapınağı » uzgu » tedhişcilik » duzgusel » hulûs cakmak » kulube » duzgu » x x » bulbulleşmek »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.