tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
beşeriyetci » gucuk » tatarca » cıplak » tanrıyarattıdememek » yan gelip oturmak veya yatmak » seruvenli » goğus caprazı » bisulfur » maddelerden oluşan varlığın he » sonucunda ortaya cıkan ustun y » keli gorunmek » yuksek fırın » lr » cenesini dağıtmak » ti » tb » ruh kazandırmak veya vermek » cakıldatma » gommek » zihin acıklığı » faca » limon kufu » ele gune karşı » buklum » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cifttekercilik » dollemek » camur gibi » surt allah surt » ceşitlendirmek » inanclılık » taklitci » sahip cıkmak » ecen » cu » seyret » ses seda cıkmamak » gondermek » ucteker » icini sıkmak » gozunun onune gelmek » kopeğe atsan yemez » oncu » tel in mitingi » kurtun » cok kısa dalga » almanca » gok adası » celik kalemi »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.