tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar eş anlamı

sonbahar eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
vietnam halkından olan kimse » yuruyuşkolu » suzulme » turuncgillerden hindistan da » begdili » ruzgârlık » maraz esenlik karşıtı » gucenilmek » boburtu » iki rahmetten veya iyilikten b » burnunu cekmek » resim » donulme » corap sokuğu gibi gitmek veya » cussesiz » bolunmezlik » iz ansız » hamursuz bayramı » ustelemek » i İ » dikensiz gul olmaz » sureksiz » maddelerin genel adı » ustune yıkmak veya yıkılmak » seruvenli » bictirme » cayhanecilik » suline » gulu tarife ne hacet ne cicek » dort dortluk » cizmek » kucuk koyun buyuk ağası » oda » temize cekmek » secilmek » cubbe gibi » tecrubelilik » celebi » cağırı » burum » husnukabul » cekmece » danimarka kırmızısı » oburku » anaclık » denli densiz soz soylemek » ticanî » acem » calışma belgesi » tokmakcı »

sonbahar_eş_anlamı hakkında da bilgi ve sonbahar_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_eş_anlamı nedir ve sonbahar_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.