tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bulbulu altın kafese koymuşlar » yuzlemece » uşengec » garnizonlarına ve bu duzeydeki » tecrit izolasyon » mudevvenat » kişiye ozel » nobetleşme » salcalanmak » elektronik calgılar » şapka cıkarmak » ateşine veya nârına yanmak » pustul » bulutcuk » moduler » ne âlemde » olay cıkarmak » catlak » sulus » er » ust » rumlaştırma » sun » hamallığınıetmek veya yapmak » cileden cıkarmak » ele gecmek » kemikcik » ictepi » caykara » ağaccık » otme » canak » ayağıveya ayakları dolaşmak » koyuvermek » yabancılık cekmek » juri » kondansator » gurbete veya gurbet ellere duş » bir gosteride yer alan kimse » kokulu cayır otu » kılıccı » koklenmek » kısmeti acılmak » surgulemek » kullenme » yelengec » cıtpıt » cozmek » bey mi yaman el mi yaman » sıcıp sıvamak »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.