tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kundak sokmak veya koymak » ordunun hareketlerini duşmanda » rum » suhulet » ari dil » ticanî » mulkiye memuru » duzmek » uzum uzume baka baka kararır » cifte dalmak » cat orada cat burada cat kapıa » diplomasıolan » yuluk » gozde » merkeziyetcilik » mes ul olmak » donence » ağac kavunu » banliyo treni » canak yalayıcılık etmek » epikurcu » soğukca » doner » protestanlık » ote » duğun değil bayram değil eni » kusur etmek veya etmemek » odul » musamahakâr » comertleşmek » bosme » soylemek » tur » metal parca » popularite kazanmak » yuzde yuz » po » feleğin cemberinden gecmiş » gozlemek » cıyanlık » sulus » cıvgar » imalâtcılık » catısız » gecirmek » ruh gocu » tıpkıcekim » kan cekmek » kaya ucmazsa dere dolmaz » bolme »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.