tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kocek » mulhak » alcalmak » ligden duşmek » dovuşcu » taylorculuk » pusur » soz zinciri » gozu bağlıolmak » glikozuri » cığlık atmak koparmak veya bas » guzelleşme » teknokratcılık » sıfırıtuketmek » eşeğini veya atını sağlam kazı » techizat » teveccuh » makro » dunurcu » serguzeştci » kullanılan yapma yuz » yureğine inmek » istismar etmek » ustune atmak » gundelikli » karanlığa gomulmek » ağaclamak » yarayan kuru ince yaprak » sadakatsizlik gostermek » dalı hendese » pir ol » facalı » yoğunlukolcer » iyi veya temiz işaltıayda cıka » amaclanma » monitor » keloğlan » grekce » alanlarıolan surekli veya gec » calıştırıcı » busbutun ortadan kaldırmak ici » siyanur » dolleniş » yukseltilme » coğalmak » kardeşce » donuşturum » pencesiz » gunduz yırtıcıları » vergi mukellefi »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.