tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kusturme » vokabuler » coğunmek » doğaclamak » sungusu duşuk » âşığa bağdad sorulmaz » gunduzcu » teyel yapmak veya atmak » ana baba gunu » bukmek » art bolge » kelepire konmak veya yakalamak » benzi atmak veya ucmak » gercekleştirilmesi » hatırlatmak » lehceci » ickin » yuruyuş » sonradan gorme gâvurdan donme » etut etmek » borulce » cıpır makinesi » citme » dolap beygiri gibi donup durma » cocuk dunyaya getirmek » tuylu » gorunmek » soyleyiş » yureği carpmak » yuzu pek » uckâğıtcı » uzengi kemiği » yatcı » gelişmişcanlı » ciğerimin koşesi » ne buyrulur » cikolatalı » suvari boluğu » cihanşumul » kapak bıckıcısı » unlu » cıyan gibi » onune geleni kapar ardına gel » puruzlu » panslavizm » okuyana bırakan oyun muamma » pedikur » tuylendirmek » cimdik » acıkgozluluk »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.