tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokmek » ofkesi kabarmak » cilâlıtaşdevri » ortak veya kuma gemisi yurumuş » dovdurtmek » goturu pazarlık » ruşvet yemek » ozetlenmek » odemek » yoneliş » one surmek » oncu tiyatro » donumluk » yuk olmak » cıkmak » uzun arac » şumullu » uzaktan işitilecek nitelikte s » di » ucuncu bir kavram anlatır » ciğnetme » kıvanclı » ustelemek » guduk » tacik » kadir gecesi doğmuş » tecennun » soylemsemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kocak » ceyizcilik » tu » lok » lâckalık » carpış » kor şans » ateşcıkmak » uzman cavuş » ayrıduşmek » deve doşlu » calışmak » cıngırdama » acındırmak » unsuzunu gosterir » dokmek » kendi duşen ağlamaz » cavmak » oze » civilemek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.