tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıngar kopmak » kıratınıolcmek » kız beşikte veya kundakta cey » yasakcı » bunye » ufurukculuk » tore bilimi » cıkılan catkı » allah sağgozu veya eli sol goz » danışıklıdovuş » duzluk » carşafcı » ucmak » zıpcıktı » ozgunleştirmek » yastağac » kacırmak » korcesine » her biri mesame » saygıgostermek » berberî » horoz dovuşu » gorme işitsel eğitim » indukleme » kıskac » rutbe » cgs » olumle burun buruna gelmek » kahır veya kahrını cekmek » surfile yapmak » stokcu » dili cozulmek » arak erek » ayakcı » yuzune kapanmak » olgunluk cağı » acık celse » ciğkacmak veya duşmek » duzencilik » iki kere iki dort eder » fermejup » korunmuşolma durumu » bukunlu » kadirîlik » gucsunme » kılıc kuşanmak veya takmak » pa » incelenmesi muşahede » doner kavşak » bicim birimi »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.