tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
her tur gosteri yapmaya uygun » gok taşı » luk » yuzeysel » elini eteğini cekmek veya kesm » curuk carık » konakcı » goruşturme » ilâclanış » soylenmek » kalafatcılar » muptelâ olmak » işdayıya duştu » sıkıyonetim » ağzına kilit takmak veya vurma » kireclenme » cumhuriyet bayramı » kalensove » gercekleştirilme » cıkmak » tezgâhcı » duk » cokuntu » tekercalarcı » okulu asmak veya kırmak » rezil rusva olmak veya rezil k » fusunkâr » kuşumlenmek » butunu hars ekin » cıvlamak » munevver » ısıolcumu » oluşan cok duzlemli cisim men » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » babacko » guneşbanyosu » surutmek » lisan » bayrak cekmek veya asmak » tanzimatcı » kredisi duşmek » onemsizce » suruculuk » gok gozlu » duşey duzlem » kafayıyere vurmak » duzensizlik » cıkarına bakmak » dort ayak » kabine duşmek »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.