tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
demec » noktalama işareti » duzenleşim » hatırından veya hatır ve hayal » tac beyit » arasındaki ekonomik ilişkilere » sınıfta cakmak » mukellefiyet » ti » cabalanma » yuz etmek » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ismi cıkmak » vurucu guc » haber salmak veya yollamak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » mustehzi » kotucul » şarkuteri » muma dondurmek veya cevirmek » korukcu » saatci » yalancının evi yanmış kimse i » calmadan oynamak » tekemmul etmek » kuşgibi ucup gitmek » serbestce » adıgecmek » catılmışkirişsistemi » puskurtmek » ey » kuru kofte » cayan » ceşnilik » sır kupu » ufurukculuk » İsvecce » revacta olmak » şerefe veya şerefinize » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kadirî » yureği parcalanmak » catışma » eline fırsat gecmek » kapak bıckısı » celebilik » bir deli kuyuya bir taşatar k » İleri bir tarihte beklenen ge » kendinden gecmek »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.