tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
men » hur teşebbus » cıkartılma » gecmişolsun » yapışık ceneliler » sozlendirme » kıyıbalıkcılığı » calgıorağı » kovanın ucuna yerleştirilmişme » tefavut » icten » marunî » sacma sapan » ulkeler coğrafyası » yuruyuşduzenlemek » itibar gormek » yukseltec » coraklık » kayışa cekmek » vekilharc » imalâtcılık » oldurmek » bicimdeki bolumler » revac » musmir » osmanî » cılgınca » İcinde baklava bulunan » cağıgecmek » başrejisorluk » paydos borusu calmak » ibadet de gizli kabahat de » korlemeden » pişekâr » yapmaya yarar » soz bir allah bir » nefis mucadelesi » cağrışımsal » daki deki taki teki » ebegumecigiller » aracılığıyla duymak değmek e » doşek » para parayıceker » cok soylemek » artcılık » ada » pekliği » dunya durdukca » cavlanmak » kadının fendi erkeği yendi »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.