tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokme » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » dolambacsız » arefe gunu » akşamın işini sabaha veya yarı » korukleyici » kandilli kufur » yakından bilmek veya tanımak » gıc gic guc guc » on kol » kazan biri kepce » cekilmek » dortnal » coğur » acıklık » duzayak » cekici » deli gomleği » maca beyi » cekmek » tek ornek » bonkor » tuccarlaşma » on » rum » ocağıtutmek » gumuşlenmek » cifti bozmak » ulkeler arası » lule » sabun kopuğu gibi sonmek » tedavulden kalkmak » cay kenarında kuyu kazmak » supurgeci » araplaşma » bicim » puluc » nufus tezkeresi » takayyut » hint gergedanı » el etek opmek » goz alabildiğine » oyle veya oyle yağma yok » cicek » ustluk » muhimsemezlik » aracılığıyla duymak değmek e » kan emebilen halk arasında ba » bicimlenmek » cirkinleşmek »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.