tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olduresiye » goz » gocer » ic tureme » taşısıksa suyunu cıkarır » gonul uğrusu » bicimlerini belirleyen ana oze » iskeleti cıkmak » once bilim » boğurmek » acısınıcıkarmak » super star » benimseyip değişik bicimde anl » sozleşme yapmak » teselsul » zatulcenp » emekleme cağı » lenguistik » ustunde durmak » okul cocuğu » uzerine » camurlamak » guney » daire parcası » carklı » buyultme » plâkcılık » fener cekmek » suvari boluğu » yaka paca goturmek » okulu asmak veya kırmak » cenilemek » lak lek » ne soyluyorsun » ortulu » kredi acmak » kalafatcılık » karakılcık » komputer » şer an » siper guneşlik » tavukculuk » cenesiz » cağrışımsız » mezur » dukkâncı » kabuk bocekleri » azrail in elinden kurtulmak » tuzakcı » sirkuler »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.