tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kutleme » elini ayağınıkesmek veya cekme » hurriyetperver » muhallebi cocuğu » ara secim » zuluf » catışma » olmezleştirmek » gore » carşaf » bakac » hırcınlaşma » murur » carpıntısız » ozendirmek » kecilik » ag » cengellenmek » umidi suya duşmek » kilise canı » koken bilimsel » snack bar » eşyukselti » borc altına girmek » celmeleme » kesenin dibi gorunmek » genişacı » hasretini cekmek » yapmacıktan uzak duzgun anlat » cift cinsellik » selulozik » top surme » ibliscilik » musveddelik » kotu gozle bakmak » goreneksel » kapalıgecmek » uzengilemek » yanardoner » faca » kafayıyere vurmak » koyungobeği » catıarası » baskın cıkmak veya gelmek » cakmak » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » teslimiyetci » amaclama » rontgenci » sozleşmek »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.