tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suzuntu » bolum » aman dedirtmek veya amana geti » cavmak » suvari » ciğleşmek » cozunme » harman cevirmek » candı » guz donemi » dunyayıtutmak » kazan kaldırmak veya devirmek » dunyadan haberi olmamak » duğmelenmek » gonen » duzelme » acılışkonuşması » bayramî » muspet » munzevi » bukunme » guzellik » uretmek » gecmeli » cırpıntı » durum durum » eksi uc » gon » teşekkur » indukleme » berbat etmek veya eylemek » muhurlu » kursu » celmek » yonlendirme » sonuc yarışması » burudet » altından capanoğlu cıkmak » tokac » cıkmak » kucuk dalga » mutesanit » olumsuz tumce » nobetleşmek » allah bana ben de sana » kucuk hindistan cevizi » oncesi donem » s » kaleyi icinden fethetmek » tohmetli »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.