tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deniz ucağı » cole donmek » eşekci » kibar duşkunu » koşe koltuğu » moskof toprağı » ku » kırıp gecirmek » fransızlık » tac giymek » uzgun » canta » blof » ağac ebegumeci » ilâc » kulluk » yontemlilik » karesel bolge » ince eleyip veya eğirip sık do » kulakcık » gorunurluk » tekercalarcı » kesip veya kestirip atmak » subye » yerleşim yerinden başka bir ye » ahi » munhasır » kulaclamak » oran » zayıf duşurmek » karga duleği » sut beygiri gibi ayakta uyumak » tufekci » dışarıcıkmak » capraz » ansiklopedik sozluk » taşattın da kolun mu yoruldu v » bukturme » hint ipeği » kırlangıc » cıplaklaştırmak » şipşakcılık » bir koroğlu bir ayvaz » ceyizsiz » kiremitcilik » cıkarmak » yuzme havuzu » cizgi olcek » cumbuş » cifte kavrulmuş »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.