tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dokmek » hazırlık donemi » allah selâmet versin » surmek » buyu bozmak » tahavvul » yuruyuş » tebellur etmek » kargılık » calımlama » at pazarında eşek osurtmuyoruz » kudum » sağlık gorevlisi » boşluk » cizgi cekmek » sor » bıcak sırtı » sungercilik » ciceklenmesine dolayısıyla me » bal alacak ciceği bilmek veya » calkama » cimleyiş » cıkmak » omru vefa etmemek » goruş » inancsızlık » cehrece » kullenmek » ağzının icine girmek » taclanmak » antep fıstığıgiller » senatorluk » ciğduşmek » şaka goturmemek » as » goğus bağır acık olmak » cuha ciceği » cok gormek » alcalmak » yureğine inmek » surfile makinesi » yuzu ak olsun » inanc » roportor » sorguclanmak » nuzul inmek veya gelmek » cadır yıkmak » centiklenmek » kışve yaz arasındaki mevsim i » ozek doku »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.