tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonbahar kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cenesini dağıtmak » hukum » kritik » kul bağlamak » ele gecmek » ciğborek » subap » taşcılık » anadan yeni doğmuşa donmek vey » canınıdişine almak veya takmak » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » obek » pergelleri acmak » ha hoca ali ha ali hoca » odu bokuna karışmak » umit uyanmak » kancılarya » kecileşme » yuklenilmek » purmelâl » mudahale » yon » muselles » toresel » statu » buna değdi idi buna değmedi id » goz gore gore » duvel » cinko » burnunun ucunu gormemek » haric olmak » ele gecmek » paracol » tayf olcumu » gozunun onune gelmek » odul vermek » yuksekten ucmak » yol acmak » kaput gitmek veya olmak » acmak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » percinleştirmek » kafasıorumcekli » t » suclandırılmak » fluoresan » muptezel » allah seni inandırsın » alumin » serdengecti »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.