tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozune sahip » dağveya dağları devirmek » paraşut ile atlama » odev bilmek veya saymak » gelecekcilik » goncluk » yol acmak » edatlıtumlec » sebayudu » kavlukarar » acık oğretim » secmeli » cay ocağı » tavşan boku gibi ne kokar ne » bazen doğrudan doğruya yere da » kına ciceği » yazar cizer » yer cokuntusu » paldır kuldur » amortisor » catlatmak » muhur » kuvet » cengel atış » oğrenmelik » kamanco etmek veya edilmek » canavar duduğu » işcilik » sıcan deliğe sığmamış bir de » yukselim » gozetleme » kecilik » arasında den başka anlamıyl » su yuzune cıkmak » camaşır deterjanı » kurek ayaklılar » gecit toreni » cezbeye tutulmak veya kapılmak » carpmak » yeri goğu tırmalamak » kaucuklu » ağan eğen » suhulet » başının altından cıkmak » duvakcılık » keyfi bilmek biri » zurafagiller » olağanustuluk » apacıklık » dortlu »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.