tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
erendiz » turk meşesi » iki cami arasında kalmışbeynam » pu » icitmek » kullu su » gule oynaya » işten bile değil » hulle » bir kulağından girip obur kula » gozunu dort acmak » oluşmuşmotorlu arac » surundurmek » babamın veya ustamın adıhıdır » piknikci » başdondurmek » cemberlenmek » tahaccur » sungulenmek » şaşkına cevirmek » cinkograf » şohret bulmak veya kazanmak » muzakere etmek veya yapmak » suru » cırakman » maketci » durt » topukdoven » yerkure » pabuc pahalı » cokkunleşme » cetinleşme » belirtilen bolum » cakmak » gokkuzgun » bohcasınıkoltuğuna almak » uzunlamasına acılan oyuk » cokları » pekin ordeği » futur etmemek » hakcası » uzun yol surucusu » yerlere gecmek » donup dolaşmak veya done dolaş » calıştırmak » fransız » ofkeleniş » bir ucu sivri olarak yapılan t » mulkî » cakmakcılık »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.