tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elden ne gelir » kavlukarar » portenin başına konulan işaret » curukluk » karagozluk » gonlu razıolmamak » popularite kazanmak » dorduncu » acılmak » dunya durdukca » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » yuzeyleşme » geciş » mutekâmil » bıckınlaşma » guzel duyu » marksist » mudur muavini » gozunu kapamak » meksikalı » cakısız » selâm soylemek » bas veya bas git » kibarlık duşkunu » yuklu » ceviklik » koyuvermek » profesorluk » kunefe » adıdeliye cıkmak » catlatış » cigan » olumsuzluk » uzatılabilir » donmek » cozumcu » kucukleşme » toyga corbası » var gucuyle » muska boreği » carpmak » yoldan cevirmek » yargıtay » pısırıkca » r » butunleyen » gozyaşı » durbunun tersiyle bakmak » kasavet cekmek » gelinlik cağı »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.