tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soğme » hurmeten » pis soz » basmak » sabahcı » gece gunduz dememek » kultursuz » sunme » bust » dişgostermek » davul calsan işitmez » pence » kostere » oportunist » nuzullu » kırıp dokmek » antikomunizm » bahcıvanlık » anasından emdiği sut burnundan » kırılıp dokulmek » iyi kotu » gorevlenmek » ayağının turabıolmak » suregelen » celik halat » duru » dokmek » tel kuf » sutanne » duğun hamamı » dunya guzeli » yuzde yuz » havuclu kek » kaşının altında gozun var deme » kulce » kayıttan duşmek veya birinin k » kup » carpıntı » catlak » cumlesi » cıkarma birliği » başaktor » ic merkez » gumruk » kabahat samur kurk olsa kimse » kıc » ovmek » kose sakal » emanet bırakmak veya vermek » lule lule »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.