tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı

sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonbahar kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonbahar kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sonbahar kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kurtluca yer palamudu » 10°c yukseltmek icin gerekli ı » boy gostermek » hakikî » resulmal » ic guveylik » surungen » bork » kandil gunu » anlarsın ya » mujdeleme » bağışcı » cıbanlaşma » kubik » anormal » noktalardan her biri » universal » muhimmat » cumudiye » ilenc » apacıklık » gecilmek » ağzınıbıcak acmamak » gurleme » sacılış » harbiye nezareti » notrleme » dondurulmek » dava gutmek » iki ateşarasında kalmak » yonelmeli » yağmur olsa kimsenin tarlasına » iki bucukluk » ucer » yuz gorumluğu » banliyo treni » uvey oğul » suslenmek » popcu » bir turlu » mustevli » cehre almak » şovalye ruhlu » cakırcı » banko gecmek » tefehhum » cemce » ceyrek final » curutuş » guclu »

sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve sonbahar_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.