tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keciboynuzu » destan duzmek » işin icinden cıkamamak » cirişli » cığırından cıkmak » yuze gulucu » kanatcık » panturanizm » fikstur » kucuk ad » sarıkcı » ustune varmak » hayatınıbirine borclu olmak » guduk kalmak » keciye can kaygısı kasaba et » yureksiz » tek ceneklilik » pişmanlık duymak veya getirmek » cırak » tekefful » homoseksuel » dunya bir araya gelse » epikurosculuk » mundemic » kok » arasında den başka anlamıyl » komurleşme » tutturac » mutevekkil » busbutun » kotuleyici » oclu » tohuma kacmak » gonul yarası » lumen » hafıza dağarcık » apoletleri sokulmek » bilgic » surveyan » tevatur » cenek » muebbet » gozleri kan canağına donmek ve » yureği soğumak » ucuncu kişi » doviz » bukuculuk » başyemek başınıyemek » dil surcmek » ele gune veya ele gune karşı »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.