tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ermenice » tuneklemek » husran » teehhul » poğacacılık » buyukseme » gagavuz » bolşevik » korluk » anadolulu » ucu bucağıolmamak veya gorunme » coğu zarar azıkarar » tavukgotu » erkekcil » yuzde yuz » gorevden ayrılmak » formul » kacırmak » suclanma » boğure boğure » ayaklarınısurumek » cehre etmek » kostek vurmak » gulme komşuna gelir başına » tamam mı » okaliptus » depara gecmek » gorgusuzluk » gorsel işitsel » ne dağda bağım var ne cakalda » satranclı » hadise cıkarmak » ucmak » camura taşatmak » kabul kabul etme » beberuhi » cay vermek » kullanılırdı » ad cekimi » boşta olarak yapılan ortu » allah kahretsin » yağlımuşteri » ozgun » otelenme » goz onune getirmek » cıtır cıtır » elinde buyumek » kor şans » bolgeci » suclu sayılmak »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.