tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parcalama » macar salamı » citen » gorunum » guvercinlik » corapcılık » muselles » cop kebabı » almanlaşmak » alcak yaylak » ulu » cizmecilik » hindoloji » duzmek » malkar » oğretilerin genel adı usculuk » yenik duşmek » genel olcek » gumrukten mal kacırır gibi » lisansustu » noroloji » carpılış » gradosu duşmek » gozu sulu » cevreci » papaza kızıp oruc veya perhiz » soyleşmek » ibrikci » torenli » onemsizlik » yureği cız etmek veya cızlamak » ceşitlendirmek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » duğmeci » ketcap » hakikî » sevdasına duşmek » gâvur olusu gibi » lâkırdısımıolur » gozleri acılmak » muzelik » kurume » muzakereci » mustacelen » buyukken daha kucuk duruma get » kâğıdından değişik olanınıbulm » tupluk » mudire » slovakyalı » ustu savurmak »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.