tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dordul » kaclı » avcunun ici gibi bilmek » otuş » icine doğmak » feylesofca » bicim » ardına kadar acık » rutbeli » acar » bakar mısınız » acıcı » ozgur » cıban başvermek » dikec » yatcı » uc aylar » guvendiği dağlara kar yağmak v » akrobat » munfail » duşkunluk » cokturmek » purcek » icindeki en kucuk birlik » donuna yapmak veya doldurmak » boduc » ucerli » opup başına koymak » yuzde » bilinc » durum durum » tişort » inc » gorunurde » aramak » cağrı » kat iyen » yuf ervahına veya ervahına yuf » kamcılatmak » sozel oğrenme » uc parmaklı » yarayan kuru ince yaprak » koşe » kaşıkcıkuşu » saban surmek » goz pınarı » icilme » kuşumlenmek » calyaka » cırpıştırma »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.