tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kucuk gormek » bıcak kemiğe dayanmak » muşteki olmak » tecavuz » carpıtmak » cavuş » etiketci » cerezlenme » suresiz yayımlanan duyuru » mucadeleci » bir soyle on dinle » zararına kazanc sağlamak » cakaralmaz » derdini marko paşaya anlat » dalkavukca » akaclatmak » akortcu » ozden » taannut etmek » cırpılma » buryan pilâvı » soğdurmek » kotu » deniz orumceği » mucehhez » cozgu » alp yıldızı » gucenilmek » ak ek » arapsacı » goğusluk » iclik » hırgur » olcunlu » bahceli » yureğinin yağıveya yağları eri » tereddutsuz » gormek » carpışılmak » onemsizce » şebekci » değişkene gore hesaplanan sayı » gomgok » cıkarmak » toskurmek » basınclı » yukseklik » ici bayılmak » gorevcilik » kul »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.