tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sut kuzusu » yağlıkomur » bir veya sağ elinin verdiğini » butunu hars ekin » beklenmediği umulmadığıveya c » pey surmek » dokumantasyon » buyukluk satmak » sandıkcı » cek arabanıveya yalnız cek » cekirdekten yetişme » gravurculuk » cilâlıtaşdevri » corbacılık » germanistik » dunya » kel olur sırma saclıolur kor » kosemen » kustum otu » ic » one sermek » paytakca » gozcu » patron cıkarmak » kulluk kolelik » gunah » merkepci » catapat » ivmeolcer » ortakcılık » potasyum sulfat » ak gozlu » begdili » dunya bir araya gelse » kanıyla odemek » cocuk bilimi » herkesin gectiği kopruden sen » yunanca » calışmak » geri donmek » rektorluk » tulyum » kıl cadır » kakır kakır gulmek » minibusculuk » gunlu » amaclamak » ronesans » sokuş » şobiyet »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.