tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacmak » arka kapıdan cıkmak » bulanıkca » hopurdetme » acığa cıkmak » hurufîlik » portekizce » oruc tutmak » gun veya belirli zaman aralıkl » acık ellilik » dubbuasgar » hiclemek » bobreksi » babasıtutmak veya babalarıustu » alcılı » kampana calmak » film cevirmek » işbolumu » nufus memurluğu » cobantarağı » yureği kabarmak » gonlu takılmak » ge » munasebet » zevk icin » mukellef » icini yemek » aylıkcı » carşafa girmek » başkurtca » calışkan » talip cıkmak veya talibi cıkma » yonetmek » oksuzluk » cekmek » goturmek » kadastroya gecmek » gozden kacırmak » tiriti cıkmak » ağır cekmek » yuksek yaylak » muşteki olmak » dolek » surtuşmek » opup başına koymak » dunyevî » suvari polisi » allah bahtından guldursun » kesmeden ustten gecmesini sağl » tecrube yapmak »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.