tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayran gonullu » dişeti unsuzu » ust sınıf » pislikcil » surum » uckâğıtcılık » celebilik » boşluk » kacık » koza cekmek » rest cekmek » sulukcu » goturumlu » cekmeli » işkembe corbası » kok sap » ucucu » caydanlık » kakınc » ampirizm usculuk karşıtı » yuzluk » yururlukte bulunmak » pancar gibi olmak veya pancar » koken bilimsel » işci » durdurmak » itilâfcılık » yuklu » sevincten ucmak » ata et ite ot vermek » durumunda meyvesinden kokusuz » ana duşunce » kızılyoruk » sozunu veya sozunuzu balla kes » cığırma » yuksek oğrenim » işguzar » uc gunluk omur » one almak veya alınmak » dara duşmek » gecinmeye gonlu olmamak » barokcu » bisikletcilik » dun » tedavul » surukleyici » yorunge » gereklerine uyacak duruma soka » ceteleşmek » duzayak »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.