tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozlu » tum cahil » iliğini veya iliğini kemiğini » rum » cığlık atmak koparmak veya bas » umtırak » komşu komşunun kulune veya tut » cit » ustun olmak veya gelmek » yer tutmak veya tutmamak » bodur tavuk her gun veya her d » iş ar » alcaklaşmak » catılış » tekere comak sokmak veya taşko » muhurlenme » gomlek » dovmek » ceribaşılık » spinosa » carpıntısıtutmak » kırgız » catılı » ihtilâc » sarıcizmeli mehmet ağa » ciftteker » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » hayrulhalef » ovulmek » dunyaya gozlerini kapamak veya » sene » japonca » mumkun mertebe » carpılmak » suzulmek » orgensel » guzel duyu » ezile buzule » kundeye gelmek » akce » carpmak » orgutleme » mest sermest » bağlantıunlusu » yuzune kan gelmek » koşe kapmaca » cattırmak » ozgecil » percinleniş » pecelemek »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.