tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuskunleşmek » yeni cağ » kafa ici » projektor » kırlangıc donumu » ozel televizyon » yırtmaclı » borcluluk dengesi » muhresenk » gencleştirilme » dokuntu » bir hâl almak » raportor » genişgoruşluluk » ana baba gunu » unlemek » kopekleme » kağnıgibi gitmek » gonen » gunduzsefası » yuklu » gormek » gonlu cokmek » verilen unvan » uzerine cullanmak » guzel » soylem » sağcıkarma » calkı » sc » yer demir gok bakır » feylesofca » coğaltım » duğum vurmak » cevrili » İngiliz sicimi veya ipi ile as » uye olmak » cırpış » civi yazısı » ustelemek » gecer akce » minder curutmek » somurmek » calar » duzey » yukselmek » onune gecmek » kuremek » dokulmek » rontgencilik »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.