tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
saltanat surmek » mutenekkiren » un » taraca » bu veya şu kadar » mucver » kacta » buyuleyiş » cakal » sarıgoz » gonul vermek veya bağlamak » oz beslenen » teessus » illustrasyon » sağlayan parca » bakır calığı » hangi taşpekse katıysa başını » soğmek » celseyi acmak » doke saca » gozleri fal taşıgibi acılmak » cakma kapı » ackıcı » suruluş » onunu almak » duzenleme ve filme aktarma işi » dı di du du tı ti t » mutluluk cubuğu » cetinleşmek » duz unlu » slovak » gozletmek » kusluk » sungerleşme » zahmet etmek zahmete girmek ve » tombeki » kullanılan boya » hangi biri » muzminleştirme » cıkarmak » icten evlilik » avcunun ici gibi bilmek » camurlama » carpıklaşmak » buğemek » ozgurce » yuzuk » ceper » koza cekmek » kuturdemek »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.