tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotek » bukulmek » yureğini boşaltmak veya dokmek » acındırma » cimentolatma » sinolog » atıp veya atmak tutmak » vızvız boceği » ustume iyilik sağlık ustune u » acık kahverengi » dil » sapınc » sacma sapan konuşmak » cırak cıkarmak » akrobat » toskurtmek » gonderiliş » temerrut » tevessul » profesorluk » atladıgecti genc osman » docentlik » kopek balığı » calım » davranmak saygıgostermek soz » gormemiş » lehce » kuşumlenmek » umitlenme » soz ehli » merhem » lâtin halkları » inanc » huruc » duğurcuk » duzine » calgıhane » gecerlik » bakrac » âlemi var mı » kos dinlemek » uzerine almak » duzenlemek » geciş » mercankoşk » catı » oyuncakcı » sansurlenmek » omurlu » ozenti »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.