tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
meraktan catlamak » boşgezmekten bedava calışmak y » nazikce » culu duzmek veya duzeltmek » iskorcina » kan canağıgibi » kup » serdengecti » hafıza » mumessillik » birbirinin gozunu cıkarmak » kaymağıolan » acık yureklilik » ku » cakmağıolmayan » ovgucu » hepcil » kusmek » ucarı » nogayca » kacıntı » kart cıkarmak » once gelen onceki » can can etmek otmek veya konuş » puskurtuş » arap uyandıveya arabın gozu ac » cene yarıştırma » dikiz etmek veya gecmek » gokyuzu mavisi » kumelenme » horoz dovuşu » donuşum » kadir gecesi doğmuş » kulek » surgun » celik » nakışcılık » onlenme » suzgec » tarafsız bîtaraf » nukleer » arasında den başka anlamıyl » balcak » koksuz » munakale » dolambaclı » uykusu kacmak » nefesli calgı » surunuş » uzerinde durmak »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.