tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokturmek » etut » acılmak » icin icin yanmak » tuze » edep yahu » gonullenme » bolungu » eskulâbî » duğun pilâvı » bolumlerden her biri kolon » nankor » a e » gununu veya gunlerini saymak » vehme kapılmak veya duşmek » fiil cekimi » muthiş » aynıkapıya cıkmak » bocek kabuğu » civilenmek » mektupculuk » medhusenâ » kılcık » mutehayyir » bileğine kadar veya bileklerin » başsavcıolma durumu » kuşcu » nankorluk gormek » cıkmak » temayul » govdeli » penceleşmek » durum » guneştacı » gosterişsiz » cağdaşlaştırma » cok partili » değer duşurumu » uzum hoşafı » gorevsizlik » buyuk sozume tovbe » suflîleşme » duşkunleşme » değnekcilik » ne hikmetse hikmettir » kedi ciğere bakar gibi bakmak » affınıdilemek veya istemek » cıtlatmak » yuha cekmek » eli ayağıbuz kesilmek veya tut »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.