tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sokum » muzayede » on alım » ticaret kanunu » cekicilik » yoneltilme » kabak ciceği » sutbaba » dunden » bir cırpıda » susleyici » zırhlıguc » maslahatguzarlık » meydana cıkarmak » hesap kitap yapmak veya etmek » buzuk » cencen » gecirgen » sen sağ ben selâmet » numayiş » tadıgitmek veya kacmak » bayrak acmak » ayaklar baş başlar ayak olmak » anasınısat veya satayım » sıcan deliğe sığmamış bir de » yukumlendirmek » yuksek ses » dublor » levazımatcı » uclemek » motivasyon » kotu haber tez duyulur » kader talih » bircok » ne munasebet » ucan kefal » acıcekmek veya duymak » arasat » savaşacmak veya ilân etmek » cıplak » meşakkat cekmek » mufekkire » uclanmak » cıkış » muzikhol » kuculuş » donmek » yoğurtcu » cizilme » arac »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.