tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kahır veya kahrını cekmek » taşınabilir arac » cıkılanma » meşale cekmek » tutsulenmek » doşemek » savaşcı » dokuz ayın carşambasıbir araya » gurul gurul » uzumlu » goynume » inmek » cıkmak » cullandırma » bez tuyler » kacıkca » gonlunu karartmak » banliyo treni » gozunu alamamak » ciceklik » yururlukten kaldırmak » bahaî » dumeni eğri » cur etli » aşcı » lâtin cicekleri » uclu » gozu keskin » inci sacmak » kılıc bacak » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » ustune yuklenmek » yukleme » arac » opucuk gondermek veya yollamak » serguzeştci » kafasına vur ekmeğini elinden » iz duşumu » musriflik » curutme » borkenek » tavukcu » kopulemek » hak dini » kos dinlemiş » alevîlik » bilinclendirme » ayıkla pirincin taşını » supurgecilik » ici titremek veya titrememek »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.