tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vahdetivucut » gulunmek » gulec » rezili cıkmak » bula bula bunu onu bir şeyi » gocelge » cığırtma » alıcıgozuyle bakmak » dipciklemek » hukmu olmak veya olmamak » ellerin dert gormesin » yuzu yerde » oz » helenizm » tuh » icraata gecmek » tanrımisafiri » dişcekimi » mızıkcılık etmek » barışcılık » somurulmek » metal parca » on teker » direnişci » cem an yekûn » tedric » batıturkcesi » yer tutmak veya tutmamak » mine ciceğigiller » gostertme » oncul » gokkuzgun » mudana etmek » malzeme » turbin » uzun arac » koşe minderi » cengel sakızı » yuk treni » sumsuk » emekcilik » suzulmek » yumuşakca » yuzuculuk » gece gozu kor gozu » ağac kaplama » ağızda sakız gibi ciğnemek » yasak bolge » c » şukur »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.