tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guduk » goru » yuksek bir yerden aşağıya doğr » tayfolcer » senyorluk » sumsuk » kıl kadar kalmak » dumeni eğri » allah ın hikmeti » paraşutcu » amerikan » caycı » bayrak toreni » ağzınıkapamak veya kilitlemek » cırnık » purcuklu » gurecilik » politika ile uğraşan kimse si » kotuleştirme » struktur » celâlîlik » cavdarlı » caput » cerci » yamac » boyle başa boyle tıraş » catılmışkirişsistemi » kadıkoy taşı » cıkarmak » kullenme » uleştirmek » cevikleşme » bortturmek » umuda duşmek » memleha » eğitim enstitusu » cop atlamaz » carıklık » kapcık meyve » dekartcılık » ac tavuk kendini arpa ambarınd » sublime » tokmakcı » pas gecmek » guven » hukumsuzluk » utucu » alp eren » kopruleniş » gabonlu »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.