tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calkağı » hodukluk etmek » kustere » kuresel gok bilimi » gelmic » ayva receli » sureğenleşme » yureğinin yağıveya yağları eri » cakma » calkantı » mucbir sebep » acılmak » nez etme » gozleri yollarda kalmak » puf » oksijen cadırı » set cekmek » okuz balığı » gorulmek » didik didik etmek veya olmak » ucleşmek » olu dil » camurlaşmak » terettup » inanc » tefeul » bacasıtutmez olmak » gozuyle bakmak » hint kirazı » sığırtmac » ovuş » yarayan kuru ince yaprak » cocukluk etmek » cokmek » kut kut » hangi biri » donu » cikletcilik » ebulyoskop » gozleri ışık icinde veya ışıkl » icinden cıkmak » boğure boğure » goğsunu yırtmak » bulgarca » lâckalaşmak » camurluk » doke saca » gozlu » rotuşcu » uzerine titremek »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.