tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonuç vermek nedir tıklayınız. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterim » guzellik » los » kervan culluğu » zebur » koturum » altın anahtar her kapıyıacar » duzeltici » cehre almak » yazlığa cıkmak » anca beraber kanca beraber » notunu veya numarasını vermek » cekememezlik » cıngırak » tart sucu » ada » bir hucreli » icini kemirmek » puskurtme tabancası » mumkun olmak » tencere tava herkeste bir hav » cuvalcı » cıkılamak » kuşumlenmek » ceyrek final » yuze gulmek » mısır baklası » ya herru ya merru » yureği dayanmamak » tırpandan gecirmek » no » termoelektrik cifti » gocuk » puskurme » sınamak tecrube etmek » nankorce » her tur gosteri yapmaya uygun » lw » renkci » acıklaştırma » terakum » ucuz alan pahalıalır » calkayış » masallarda gecen dişi dev » papara veya zılgıt yemek » ayınlarıcatlatmak » av kopeği » mutecanis » cayır kuşu » cene kavafı »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.