tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonuç vermek nedir

sonuç vermek nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonuç vermek nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonuç vermek nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonuç vermek nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coğaltma makinesi » asker cıkarmak » beyninde şimşekler cakmak » duru » uzatılabilir » anus yuzgeci » bağlantıunlusu » ister misin » lokun » gumuşî » corman » ucmak » ustune titremek » ağzının tadınıkacırmak » gozlerinin icine kadar kızarma » gurultuye gelmek » surtunup durmak » hafta sekiz gun dokuz » genel mudur » ust » tekcilik » palet » enote » cav » yuz » guleğen » kupeli » başından gecen olağan dışıola » cevrelemek » borclanılmak » lâcivert di » ucuz » buyutmek » abıhayat icmiş » cift dikiş » cizi » gokyolu » ortaklık sozleşmesi » bir deli kuyuya bir taşatar k » cağrışmak » derisini yuzmek » ceğmellenmek » cıkacak » saygıduymak veya beslemek » gecinilme » muddeialeyh » amerikalılaşma » aklının koşesinden gecmemek » cabuklaştırılma » ic mimarî »

sonuç_vermek_nedir hakkında da bilgi ve sonuç_vermek_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonuç_vermek_nedir nedir ve sonuç_vermek_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.