tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
allah bana ben de sana » cimlendirme » unsuz benzeşmesi » dini butun » kamyonetci » cekic » sonlu buyukluk » cekilmek » navcağan » pence » ağac sansarı » hakikî » oğut vermek veya oğutte bulunm » ici dışıbir » turkleşme » cınarlık » azrail le burun buruna gelmek » kacmak » dışyuz » takipci » muşerref olmak » onleme » fıcıgibi » calgın » zerduştî » kuru kofte » boluk boluk » cevirme » cifte cubuğa gitmek » ureyiş » kılıc bacak » cın » dışıkalaylı ici alaylı » oz guven » koruyucu unsuz » cizme » anlam cıkarmak » gozu gormemek » timus » bıcak gibi kesmek » anac » mukedder olmak » uzerine almak » gosterge » cizmeli » ozumsenme » başmudurluk » yuz » hâşâ summe hâşâ » cimentosuz »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.