tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kireclenmek » kendi kabuğuna cekilmek » başortu » hint kumaşı » alt tarafıveya yanı » yolu acık » bicimlerini belirleyen ana oze » catıkirişi » kokcuk » korkudan cıldırmak » hizmetcilik » mudrir » bektaşîlik » banka cuzdanı » cizilme » babam » daruleytam » guvec » boşluk » asansorcu » koyleşme » kullu » goz sevdası » unsuz duşmesi » muhallebi cocuğu » kukremek » korduğum » cilekeş » kendini gostermek » gecirgen » rolânti » yonetim » tukuruk otu » mulkî idare » merkezkac » borc bini aşmak » koruklemek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » pamukcu » ufunetsiz » gomlek » doğaustu » cakısız » ra » başısıkılmak veya sıkışmak » eline duşmek » cıkarmak » ustune atmak » opturmek » gucu »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.