tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozden kaybolmak » geciriş » cari ucret » cadır direği » eline yuzune bulaştırmak » onlukluk » zekeriya sofrası » yasama gucu » yelec » yetki kanunu » kollarından birinin başında bu » girişucreti » yoğunlukolcer » tunemek » gonlu zengin » guvenliği sağlamak icin yapıla » odullendirme » tup bebek » yuk odası » acık oğretim » doşetmek » jubile » arkac » cıtlatmak » yureğine oturmak » bulunan bolum kafa ser » tırnak suruşturmek » aydınlıkolcer » cınlamalı » gozunden kacmamak » koltukcu » ta te » olcum » kafasından cıkarmak » kostekleniş » tekduzeleşme » makascılık » sus » suflî » biz kırk kişiyiz birbirimizi » burokrat » mulevven » cıtlatılmak » dispec » yuzune bakamaz olmak » dumen suyundan gitmek » onlem » lâfcılık » ağan eğen » munhasır »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.