tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekip almak » guler misin ağlar mısın » cabuk ol veya cabuk » alcaltmak » know how » arnavutluk » cımacılık » kurelenme » patlangac » ic bukun » utulemek » muradif » poğacacılık » cavalye » dost ağlatır duşman guldurur » jupiter » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » acık hece » bulaşıkcı » ırakgorur » bolucu » virtuoz » anka » golgede bırakmak » cam yarmasıveya bolmesi » uclu » gobek » defteri durulmek » kabul kabul etme » kuvveden fiile cıkarmak » telli calgılar » yaşgunu » muhursuz » bir calgı » altıkaval ustu şişhane » supurgeci » renkli element kısaltmasıcu » hukumluluk » defibrator » tukuruk hokkası » gumburdemek » teessuf » calmac » frenkleşme » gecirmek » buyur » govermek » sodyum hiposulfit » icine tukurmek » muessif »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.