tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celme atmak veya takmak » kucuk kumru » cokeltmek » gorulme » doğme » civi cıkar ama yeri kalır » aşırıtepki » otostopcu » ana baba gunu » olculendirme » değer duşurme » catılmak » perşembenin gelişi carşambadan » kahrıcekilmez » civi yukarı » oğlak donencesi » puritenlik » fırtına kopmak veya patlamak » taşıma veya dokme su ile değir » zumrut » ayrıseci yapmak » reisulkuttap » dunyaya getirmek » gibi birtakım makinelerin işle » kac paralık adam veya şey » paraguaylı » cıvgın » yaşakıtmak veya dokmek » teneke calmak » e » gozlerinden okumak » alcak yaylak » yerleşim yerinden başka bir ye » gorunum » celik parca » kafasıcatlak » k » kedigozu » dili varmak veya varmamak » ac ec » cıkış » hareket » soz ustası » duzenleme » comert » mektupculuk » gozune kestirmek » korkunc » ciğleşme » mulâzım »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.