tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cerezlenmek » koken bilimi » sıcan dişi » goz onu » goklere cıkmak » zimmetine gecirmek » boşluk » sucsuzluk » sunger » pacavra » cifte gitmek » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » fiil cekimi » kutin » bağbahce » cakal armudu » icin » surumek » tibet okuzu » gozden duşmek veya duşurmek » eti » ozenticilik » boğazında duğumlenmek » cıkıntılarıolan organ » toplu jimnastikte yapılan hafi » pence penceye gelmek » gozluk » onune gecmek onune gecmek » cıkagelme » guluncluk » mubarek » saclı » tur ağac cember » can başına sıcramak » can can etmek otmek veya konuş » coğunluk » onune bir kemik atmak » cıngı » mureffeh » koşe yazarlığı » apoletleri sokulmek » kavis cizmek » rum » gunah kecisi » uslûp » ıncı inci » ciceksiz » torpuleme » gun » moğolca »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.