tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dupeduz » gecinip gitmek » diskci » cekmek » butce yılı » umum mudurluk » atın olumu arpadan olsun » celişmezlik » cemberlenme » arac » baston gibi veya baston yutmuş » uzum » koşeleme » seruvencilik » gozlemek » tarafsız bîtaraf » istencci » cember gecirmek » bahceli » kesenekci » cevreleme » inmek » guzelleştirme » gumuşsağolsun altın gidekosun » mulâkat » iğneli soz » oğurtleme » ciftleştirmek » bocek cıkarmak » urume » orgucu » oclu » muduriyet » mecus » sacaklı » kapıbaca acık veya kilitli » alnac » gecirmek » kumes » bir sanat eserinin yapının ve » surekli cekiştirmek itmek ka » ucum » sun î solunum » kaba duzen » yumruk gostermek » kutle » comlek hesabı » amerika armudu » tefeul etmek » omursuz »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.