tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
girdisi cıktısı » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » bulunan bolum kafa ser » para peşin kırmızımeşin » gelmic » cakmakcılık » hayat mucadelesi » kapalıtribun » lu » eğik bicme » bitki alkanna tinctoria » suzulmek » gumuşbalığıgiller » şeytan cekici » soylenti » gecinme » tanrıkayrası » kentci » teslimatcı » cetinleştirme » kırbaclama » dilli duduk » karagozcu » summettedarik » zaturree » donup dolaşmak veya done dolaş » kayda gecirmek » olmayan bağımsız hur » topcu » dovunmek » ucret » yazı » buyulenme » diktator » butun devletler » camaşır leğeni » duzen » cişik » her biri mesame » komşuluk etmek veya yapmak » culha » yakıacmak » sut mavisi » kılıc » dutu rubus caesus » belirsiz gecmiş » anlaşmazlık cıkmak » dunya bir araya gelse » fetiş » sozculuk »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.