tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici icini yemek » aklınıkacırmak » gorevli » sozsuz oyun » butun » zırva tevil goturmez » cana minnet saymak veya bilmek » yakın gocuşme » zihni acılmak » cekirdeklenmek » sureti haktan gorunmek » yukseltmek » kucuk » ga ge » angstrom » golge olay » cekmek » orasısenin burasıbenim dolaşm » duşunceye bağlayarak yorumlaya » mısır daki sağır sultan bile d » partoner » gecinip gitmek » sıcraşmak » gockun » muteakip » iki soz bir pazar » gurbuzleşme » kubist » dişdamak unsuzu » luzumlu » lutfen » eline duşmek » cileden cıkarmak » gecimlik » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » teşekkul teşkilât » cengelsi » gonul indirmek » guneşlenme » duşsel » gomme kilit » curmumeşhut hâlinde » caylakca » cirkeflik » iz anlı » odu kopmak veya patlamak » calkanma » bıckı » gomlekli » yaştahtaya veya yere basmak »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.