tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şantoz » gozle yemek » orneğin » genel goruşme » bakar kor » kaptan koşku » bolum » rusum » hint sarısı » mahfazasıolan » hareket » barışcıl » kotuleştirme » golgelenme » kamcılanış » yokculuk » cay servisi » sumsukgiller » sosyokulturel » kanırtmac » alnac » bu turlu » tesaduf etmek » nukul etmek » erkeklik oldu mu » basketci » istenc yitimi » bazice » munşeat » toplumsal butunleşme » nuhuft » canım » bağlayıcı bağlama niteliği ol » kupelik » vekilharclık » baston gibi veya baston yutmuş » capaklanış » sıvıolcer » ici vık vık fık fık veya pır p » yağma etmek veya edilmek » arap zamkı » cıtırdama » bir yandan yanda » dokum » cokuntu » borc odemekle veya vermekle y » yalın tumce » kulupcu » gırc gırc » kacak gureşmek »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.