tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
lopcuk » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » susme » okce » burgu » necef taşı » pacasıduşuk » uc parmaklı » culu duzmek veya duzeltmek » inanc » korleşmek » salon camı » karikaturcu » ic turizm » hayvan sınıfı haşere » sureksiz unsuz » sulun gibi » duğmesiz » muduriyet » canak ağızlı » hesapcı » alttan veya aşağıdan almak » kullî » fırıldakcılık » yunmuşarınmışveya yıkanmış » dert olmak veya kesilmek » atlangıc » gun yapmak » buyuk kalori » caylık » odev bilmek veya saymak » tore » cipura » roportajcı » muteferrik » vus at » monitor » karşıtcı » cengellemek » ici geniş » pacayıkurtarmak » potaslı sutlu tuz » oltaya duşmek » hırkayıbaşına cekmek » bulunan mobilya » yusru » konakcı » uckurutan » iadeli taahhutlu » nuh nebiden kalma »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.