tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anus » uzun yol surucusu » halkcılık » adî suclu » caba harcamak » ortuş » guvercin » kacımsama » boğazıacılmak » kunde » ilgi cekmek toplamak veya uyan » yuruyuş » ozsel » anketci » koltuk duşkunu » gozunu oymak » pırpıtcı » rencper » lâfcı » taşcıkartmak » mucazat » cotra » cekimserlik » cr » mavimtırak esmer renkte bir el » işişten gecmek » koylu » ust bitken » gozlerinin icine kadar kızarma » puskurmek » puf boreği » ağzına veya diline kira isteme » kemiklerden biri » ceyrek » cupra balığı » duruma gelmek » cirkef » surfile makinesi » hırtlambasıcıkmak » koylu kentli » coreklik » iktidardan duşmek » yapılmışalet » percinleştirmek » gulistan » gercek dışılık » karanlıkta goz kırpmak » corba etmek » cıkıkcı » kaldırım ciğnemek »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.