tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kongolu » boşluk » suprulmek » cok şey » beyninde şimşekler cakmak » dedektor » tek yonlu yol » beliren olumle sonuclanan has » cokme » norvecli » eli boşcıkmak » faca » tezgâhcılık » tam adamınıbulmak veya tam ada » cankurtaran yok mu » cinakop » kefil gostermek » kuyu acmak » yoksun bırakmak etmek veya kıl » ledun » duğununde kalburla elekle su t » goz kaşsuzmek » cerden copten » kepce » olu doğum » toprağıcekmiş » soğuşlemek » kılıc oyunu » pupa yelken ilerlemek gitmek » pohpohcu » kahkahayıbasmak koparmak veya » kacakcılık » ayakcı » doşemek » bula bula bunu onu bir şeyi » duğmesiz » tesettur etmek » cokturme » kulâh kapmak » celimli » adınıkirletmek veya lekelemek » akupunktur » koluk » bulbul gibi şakımak » adana kebabı » ay » terzi cırağı » balcık inciri » yuzu gozu acılmak » gudumluluk »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.