tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocuk bilimci » cığırtı » gecerletme » canis lupus » guleclik » cirkefe camura taşatmak veya c » yuzeysel » artık gun » cekimser » sır tutmak veya saklamak » oldurmek » sevinc » dortluk » kalbi parcalanmak » helâl sut emmiş » suc işlemek » paracol » yureği kararmak » ceker » cift halka » kulturlenme » pekmezkopuğu » sacmalamak » sozluk birimi » gozum gormesin » celikleştirmek » guc birliği » arayıacmak » donulmek » icinin veya yureğinin yağıerim » fıcıcı » cıkmak » kuru yuk » kalıpcı » rutbesiz » gani gonullu » basınclı » duğun ciceğigiller » eşolcum » mahkeme kadıya mulk değil » fena gozle bakmak » tohmet » ağır işitmek veya duymak » batırmak » kundakcılık » kotu » cetinlik » ote gun » celimsizlik » teferrut »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.