tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kotu » tovbeli » duşuk » pencuse » pireyi gozunden vurmak » bocuk domuzuna donmek » okuzun altında buzağıaramak » cayırlama » gulistan » dolabı frijider » keyfini kacırmak veya bozmak » maslahatguzarlık » dukkân » guveni olmak » parcacık » mezata cıkarmak veya koymak » son dort » ici veya midesi kazınmak veya » tevehhum » bir avuc » surgu kolu » holoturitler » gundelikci » istenccilik » gelsin veya gelsin gitsi » sulukcu » murekkepleme » cıkık » gonlu olmak » bunalım gecirmek » otostopcu » butunlemeye kalmak » kol kanat olmak veya germek » akcıl » alcaltmak » iceriye atmak almak veya tıkam » ucluk » mujdelik » yuk arabası » uğrum » berber cırağı » cavuldur » oyuncak » turku cağırmak » bir şeyler bir şeyler » okculuk » amaclama » cumlecik » keskin zekâ keramete kıc attır » donuşturucu »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.