tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deve tuyu » hem nalına hem mıhına vurmak » sutre » somurge » calık » fıstık camı » muzekkere » dokmek » soz gumuşse sukût altındır » unlenmek » olcuşmek » duasınıveya dua almak » cekinti » batırmak » muteakip » capalanmak » kemik parca » cızıktırmak » teslim bayrağıcekmek » bereket ki veya bereket versin » cek vana » mustakar » govdeli » buyutuş » adınıkirletmek veya lekelemek » mudiriyet » eline gecmek » cattırmak » cırılcıplak » goğus hastalığı » ozden » telâşa duşurmek » supurge darısı » duşuk » okuyup uflemek » itilâfcılık » yonetim » kelime turu » brut » su goturur yeri olmamak » kupleme » arap » turbedar » lupcu » kara cumle » cıta » kece » gostermecilik » gecim sıkıntısı » lâfımıolur »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.