tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk gormek » goze batmak » şupheli » elinden bir işveya şey gelmeme » cıkıştakozu » elaman cekmek » kulağına calınmak » nârına veya nâra yanmak » cok kısa dalga » ozengen » dur durak veya dur dinlen dur » sapcık » kohnemek » ofkesi kabarmak » glâyol » yonelme » cağrılma » kulfet » kor kurttan bile vazgecmemek » sozlukce » sonmek » kecileşme » oğle namazı » acısınıcıkarmak » ceşnileme » cakma » koprulu » girdisi cıktısı » aklına takmak veya aklınıtakma » mucadeleci » hukumferma » kucuk asya » karaya duşmek » senator » calma » sucluluk » mantık oncesi » kopekleşiş » urkekce » yuzey » seckinlik » oğretim » gun veya belirli zaman aralıkl » acmak » cevrelenme » u donuşu yapmak » musevvit » pence » alcılama » muhur mumu »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.