tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suredurum » yuzluk » celişken » cıkışvermek » calışma dolabı » icindekiler » mufredat programı » direktor » bulunmak nezretmek » orman gulu » kuşsutu ile beslemek » dudak cukuru » bağlac obeği » ses cıkarmamak veya etmemek » selektor » cala » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » icin icin » cunha » maslahatguzarlık » bahcesiz » muftehir » muşahhas » inmek » musluman mahallesinde salyango » cocuk bilimci » cevre » ılıkca » futursuz » orselemek » zorluk cıkarmak » l al el » karanlığıdeşmek veya yırtmak » mustenit » dumbelekci » duşuncellik » ice kapanık » carpıtmak » gulup oynamak veya gulup soyle » tam bolen » birbirinin gozunu cıkarmak » kan başına sıcramak veya beyni » leninci » coraklık » nez etmek » guclenmek » alacık » dekartcılık » buyuk onerme » zul saymak »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.