tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dubbuekber » sacmak » dokmek » kalaydan cıkmak » duşuncedir almak » her tur gosteri yapmaya uygun » kara cumle » calışma saati » cıkmak » hareketlerde bulunmak » ezilip buzulmek » hece olcusu » tadilât etmek veya yapmak » itibar gormek » meşakkat cekmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » dikensi cıkıntı » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » kızamıkcık » nitroseluloz » başbıcağı » cap » enjektor » ortusuz » golge tiyatrosu » muteveccih » sunturlu kufur » tac » cicek sapı » camaşır leğeni » karadağlı » dokmek » meksikalı » sun » silindir prizma vb bicimindek » celebi » muktesep » ala ele » hakka erenler » dumencilik » ceşnilenmek » cevrinme » hayvanat bahcesi » inayet etmek veya eylemek » cin carpmışa donmek » boğazından gecmemek » carpık » turel » muştak » cekirdek »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.