tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sonu ö ile biten kelime tıklayınız. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sondurulmek » centik acmak » gectiği yoldan gecmek » goklere cıkmak » vulgarize » kırılgan ve katıbir element k » merkur » ozgurleşmek » catışma » ici goturmemek » şar şer » sızın sizin » caylık » odetmek » aklına duşmek » arasında den başka anlamıyl » alaya cıkmak » ic kavuz » koşkerlik » ronesans » alcıcı » sunmek » tavşan yurekli » harman dovmek » gumuşletmek » bulunan bolum kafa ser » gonul rızası » olum dirim » koşe bucak kacmak » derdini dokmek » olduğu soz » fena değil veya fena sayılmaz » yaşuzum » olarak yurutulduğu siyasî duze » ceyrekleme » uctaş » kanlıbıcaklı » yureğini tuketmek » tumbek » atın olumu arpadan olsun » ithalâtcılık » kırkağac kavunu » orman sıcanı » dunku » mulâki » yuk » ada » nobet » candır » gonul avlamak »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.