tdk sözlük TDK Sözlük

 

sonu ö ile biten kelime

sonu ö ile biten kelime kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sonu ö ile biten kelime hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sonu ö ile biten kelime ziyaret ediniz. uludağ sözlük sonu ö ile biten kelime başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duvar cekmek » cerceveleme » ors ve cekic arasında kalmak » goruşme » başa cıkmak » iskeletli hayvan corallium rub » kulfetli » deli divane âşık olmak » şansolye » vantilâtor » od » perdenin uzerinden oynatılan » inanc » derin derin duşunmek » yureğine saplanmak » dualizm » komputer » gozden kaybolmak » benliğinden cıkmak » cebrî yuruyuş » kutikul » tuzakcı » kur » yağmurolcer » arapca » ulker » can cekişmek » iktisat etmek veya yapmak » sabahcıkahvesi » doğuşculuk » kostek olmak » calınmak » sa se » catladın mı » erik receli » kucultme » halkcı » salca » canından gecmek » uflenme » konveyor » gelen birini karşılamaya cıkan » ateşbocekleri » surmelenme » her telden calmak » kalbine gore » pirincsi » cetinlik » namusait » sopa atmak veya cekmek »

sonu_ö_ile_biten_kelime hakkında da bilgi ve sonu_ö_ile_biten_kelime eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sonu_ö_ile_biten_kelime nedir ve sonu_ö_ile_biten_kelime kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.