tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hor gormek » turk aksağı » tutmek » başoğretmen » ağzınıacıp gozunu yummak » kuşa benzemek veya donmek » cırılcıplaklık » zarar gormek » patates koftesi » mayıs boceği » busbutun ortadan kaldırmak ici » yururluk » utulemek » yuzey veya cizgi kaide » susu vermek » donelmek » boburtu » ateşci » a e » bağlac » hic de » oldurmek » duşundurmek » kirada olmak veya oturmak » sınamak tecrube etmek » cıkartılma » otme » bitkisi gossypium » cemremek » uvey evlât gibi tutmak veya sa » cec » olum orucu » il » beraberlik muziği » kuşsutunden başka her şey var » tumce » toplu calışma » hindu » dostluk kantarla alışverişmis » cıkarcı » cuha ciceği » koşe » oy vermek veya oyunu kullanmak » konservator » eti senin kemiği benim » cakmaklık » doğaclama » kangal kopeği » cipilleşme » kokar ağac »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.