tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muneccim » kaldırım supurgesi » ozdenlik » cuha » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » carpan » kâğıtcı » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » sil » marpuc » ihtilâc » taşlama işiyle uğraşan usta » ucmak » rontgencilik » goz kırpmadan » hut » goyunmek » mulemma » yosun bağlamak veya tutmak » kanatcık » dol eşi » cakılmak » kabuğuna cekilmek » yuzune bakmamak » gozleri kan canağına donmek ve » icbukey » şuphe kurdu » surmeyi gozden cekmek » gonul cekmek » yoneltilme » vazgecirmek » para cekmek » yuksek atlama » dolapcı » sumuksu zar » tepeli bulbul » cabası savaşım » buzuluş » ad cekme » ne gibi » pozitif goruntu » curukluk » duvar cekmek » bonleşme » faydasınıgormek » enstrumantal muzik » caldırmak » veya krom kaplanmışcember bici » altıkaval ustu şişhane » cıpıl cıpıl »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.