tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ici kapanmak » maskaraya cevirmek » gomlek değiştirmek » cerez » makineli tufek » sudan gecirmek » organizmaların oluşturduğu bir » gonderi » mucevher kutusu » kuru kofte » korkak bezirgan ne kâr eder ne » duzgun » unvanı » direnc » sahneye cıkmak » girdisi cıktısı » ihracatcı » yere gecmek » ateşduştuğu yeri yakar » bolum » goreneksel » e mi » mektupustu » duzenci » muspet » cabuk » gulunme » uscavuş » var ol » on alım » tek cekirdekliler » dopiyes » bîcarelik » kor » biciminde duzenlenen ulusal ve » ortunme » olcek » kenarlık » catır catır etmek » dubbuekber » donenmek » guc » aramîce » catak » dunden olmuş » balıkcılık » cıtlama » cıpır » kutletmek » istim ustunde olmak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.