tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ticanî » icinde duymak » nufuz ticareti » nârına veya nâra yanmak » cam devirmek » cengel » muneccimbaşı » gecerken boğazdan cıkan ve duz » maket bıcağı » harc » sı si su su » koklu » congul » patlakca » kalem acacağı » teşhis etmek veya koymak » baha bicmek » koy imamı » ekmek carpsın » cağla » curuyuş » mustehase » peygamberokuzu » kahkahayıbasmak koparmak veya » cırpmacılık » kotu » lâpcınlı » cember » formulleştirmek » usturmaca » calkalanma » goğerti » tekaut » cağırı » ic » bir kıyamettir gitmek veya kop » maca » yıldız akmak kaymak veya ucmak » catışık » kostekleme » illustrasyon » yuruk semaî » kucuk ay » ocağıkor kalmak » comlekleme » munşi » alâka cekmek toplamak veya uya » gun doğusu » bucurluk » amerikanca »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.