tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği kaldırmamak » nuzul » t » kaynakcılık » soylenti » gum gum etmek » allah aşkına » gelgec » kustahlık » goturmek » organizator » muhakeme usulu » ofkelendirmek » tunclamak » cil » kokar ağac » bicim » iraklı » ne demek » rh » ateşci » vurucu guc » iki cami arasında kalmışbeynam » toz » analiz » kıcına bakarak veya kıcına bak » pancar gibi olmak veya pancar » dumenine bakmak » cift cinsellik » hasta ol benim icin oleyim se » elcilik uzmanı » bicimini alır hidrojenle oksi » dukkâncı » yuzlemece » yukselim » gık dememek veya gıkıcıkmamak » ahu parcası » cifte » ve bilinc merkezlerinin bulund » cıkıntı » ıkla ikle ukla ukle » ornek almak » guldurme » alâminut yemek » cınsabah » bir deli kuyuya bir taşatar k » aşcı » cadır ağırşağı » tum » fır donmek »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.