tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuksek » taşısıksa suyunu cıkarır » kur yapmak » kutuk » karakeci » po » torbada veya cantada keklik » gozleri donmek » koturum olmak veya kalmak » ateşler icinde » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » arpasıcok gelmek » anahtar yapan satan veya onar » gosterişsiz » okse » mureffehen » gomlek » okce » koltuğuna girmek veya koltuğun » doğru soyleyeni dokuz koyden k » lw » cepic » dağınık gozenek » işbirlikci » mutemerkiz » yetişen bir ağaccık corylus av » mulâkat » guneşin alnında veya guneşin a » bitlis koftesi » tuccar » kendi derdine duşmek » kulliyetli » servisci » kacıkca » koc » cenet » şeşi beşgormek » gun batmak » arnavutlaştırma » govde » motivasyon » uzumcu » olu » edinc » cakılmak » zararlıcıkmak » gobekli » yol acmak » care » ak arap »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.