tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yontemsiz » tok evin ac kedisi » kazmac » benimseyip değişik bicimde anl » ozenli » gurleşmek » karacayır » cop kovası » tıkac » tulûatcılık » carkcıbaşı » tevarus etmek » aracsız » gorunuşu kurtarmak » zurafagiller » eğmec » mudiriyet » kosnulu » dort başımamur » catal » w w » traktor » ortulme » fikir işcisi » multeci » kabine duşmek » capacullaştırma » gocmek » fırca » alt ust olmak » işduşmek » hamur acmak » bakımından bağlanarak soylenme » sıcak yuz gostermek » cekmeceli » orta ve yuksek bolumlerini bit » cocuktan al haberi » aristotelesci » olcut » kunefe » cuş » bokun soyu veya bok soyu » dokulmek » permece » somuruculuk » urkekleşme » suntırac » ne ne » kan akcesi » f k b »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.