tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cucu » nankorleşmek » got » zararına kazanc sağlamak » guzel duyu » kısa cizgi » komurculuk » bağlanmışkıl veya kıla benzer » uğur ola veya uğurlar olsun » ve katımadde » munteşir » cakal armudu » satranclı » yapakcı » soğukca » up » meş um » mutesanit » nasip etmek veya etmemek » urban » kaşıkcın » cicekci » ayağına veya ayaklarına kapanm » cift » sutlenmek » mecusî » nargile tutunu » kacınılmaz » gecinmek » teferruc » kılıc balığıgiller » selâm soylemek veya yollamak » bir gosteride yer alan kimse » acığa cıkarmak » dongel » cozmek » guneşyılı » kıl kecisi » cunku » lâf veya soz altında kalmamak » nufuzlu » ay » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kulağınıcekmek » cekme » badıc » oneri » ihtiram kıt ası » gureşetmek veya tutmak » defterini durmek »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.