tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
salt coğunluk » orumceksi zar » teknik oğretim » yer ozekcil » armutun sapıvar uzumun veya k » cop atlamaz » zemberekci » tokmakcı » ufurmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » surdurum » mubarek » cakmaksız » hayal duzeyi » duşman catlatmak » serce parmak » carkına etmek veya okumak » yeri goğu ben yarattım demek » on » kusme » kaşının altında gozun var deme » serceden korkan darıekmez » civi » cıkıntılarıolan organ » kurklu » gunluk » balast direnc » guncelleme » cuvaşca » gumbedek » tulûatcılık » cozunmek » ağzınısıkıveya pek tutmak » icilmek » kap » suruklemek » kilidi kureği olmamak » goruşulmek » mucehhez » orta şark » mujde » altta yok ustte yok » pence atmak » yuzustu » tunekleme » nefis mudafaası » fertik cekmek veya fertiği kır » ucleme » salur » bufecilik »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.