tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğretim programı » tutamac » lâvanta ciceği » futursuzca » surekli olarak gidip gelmek » plâcka » bilinc akışı » durulmek » cotanak » cuk » mizahcılık » koklendiriş » tunekleme » baklava borek » tunclama » yapılmışeğreti perde » suflîlik » cetrefil » nukleer reaktor » rolâns » ne haddine » culu duzmek veya duzeltmek » kor ağac » banko gecmek » bruxelles lâhanası » divan durmak veya el pence div » kısıkca » capraz ateş » buyuk soz soylemek » mutedair » karşısına gecmek » bloke cek » gozu veya gozleri ustunde kalm » bahcıvan » cocukcağız » gorumcelik yapmak veya etmek » yenicerilik » muhtaclık » rontgen cekmek » kıt a » ruslaştırma » cingenelik » suzgunleşmek » kâğıt yapraklarından her biri » doner ayna » altın suyuna batırılmışolan » tumler » makaralarıkoyuvermek zapt edem » canıcanına veya icine sığmamak » pabuccu »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.