tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel dil » duşuruş » kazanmak » oksuruklu tıksırıklı » suvari » omurlu » acılmak » tok evin ac kedisi » tecahuluarifane » gorevden uzaklaştırmak » yaltakcılık » luzucî » ihrac etmek » icten evlilik » gradosu duşmek » munakale » kut » bokunu cıkarmak » cekimsenmek » sumkurtmek » calım » durumuna donuşmek » ce » hopurdetmek » caca » sozu ağzına tıkamak » gelen paşam giden ağam » pic sinek » ayakcak » kafatascı » kıptî » ici bayılmak » sefa geldin veya geldiniz » ıslak sıcan » puskurtucu » can cekişmek » suc duyurusu » tekelluf » uzunclu » acısozun yarattığıkırgınlık » gomlekliler » yapmak » carşafsız » yolgecen hanı » kabuk bağlamak veya tutmak » duduklemek » yurumek » ayağıalışmak veya alışmamak » boldurmek » metafizikci »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.