tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centik » tarlada izi olmayanın harmanda » traktor » yerleşim yerinden başka bir ye » meşakkat cekmek » caprazlama » arasında den başka anlamıyl » gozlerini kacırmak » musamahakâr » musvedde » nur ol » koprucu » boğazıduğumlenmek » yuzde » olcum » barışcı » zulfaris » keciboynuzu » anlam cıkarmak » koksuzluk » karikatur » lopur lopur » acmak » celik başlık » cep sozluğu » koşe demiri » donuşturme » benden soylemesi » erkeklik sende kalsın » acı » sulfatlanma » recine kanalı » sureğen » cokertme » secimlik » yurutmek » cekip cevirmek » tenceresi veya tencereleri kay » camaşır ertesi olmak » eski camlar bardak oldu » yatak ortusu » oldurmek » inmek » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » sungerleşmek » ac goz » celişiklik » demirkazık » altıkaval ustu şişhane » hint yağı »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.