tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
babîlik » olmek » goz yıldırmak » tezkiyesini duzeltmek » gonder » gumruklendirmek » protezi » yureksiz » bıcak atmak » oğutulme » gıcıkca » kırık cizgi » hucum » ortakcılık » gosterişsiz » ateşi duşmek » keyfi bilmek biri » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » başa cıkmak » tarafından arabacıicin armağan » avunc » sus » kopek soyu » dupeduz » protokolcu » sıfat fiil » goz aşinalığı » sozlendirmek » arac » camlık » tezekkur » şovalye yuzuğu » karanlığıdeşmek veya yırtmak » ahmakca » ustune » yıldızıveya yıldızları barışma » bilinc » cırpış » cengellemek » sungu » gul yağcılık » tukenik » sevinmek sev in sevdirmek se » flâman » bey mi yaman el mi yaman » atıp veya atmak tutmak » iki geceli » on oluşum » cozuluş » vicdan azabıcekmek veya duymak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.