tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yeri » ulkuculuk » acılıp sacılmak » kosele suratlı » yumuşak yuzlu » aktorluk » guvensizlik » gulumseyiş » cokuş » cok yanlıveya yonlu » moğolca » mest sermest » goz kulak olmak » muteveccih » bolme » ruyalarına girmek » yedigir » yuklemek » tedavulde olmak » gunduz kulâhlı gece silâhlı » gonderilmek » bulunduğu yer basamak » ustune varmak » celtek » alım calım » turedi » af buyurun » kamcılatmak » cozumlemek » dol yolu » cıma vermek » koaptor » kokertmek » ahdicedit » mustahzarat » cengelleme » celmelenmek » kabak birinin başına veya başı » doşenme » kılıc alayı » dokumanter » yahudi » oksurtucu » gun gune uymaz » suline » dumenci » uretim araclarınıozel mulkiyet » hesabınıgormek » ic deri » yırtıkca »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.