tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vişne receli » la le » zuluflu » kolelik » oksuzler anası oksuzler babas » guneşlekeleri » inada binmek veya bindirmek » nitroseluloz » umitlendirmek » balıkgozu » yuz binlik » ateşcıkmak » kosteği kırmak » goturu tur » olimpiyat oyunları » butunlemek » lutuf » kooperatifcilik » sumsukgiller » govde » kece » dolleme » doşeli » dudak cukuru » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » parcalama » ustune yuklenmek » acık » temedduh » sokmek » cıngırakcılık » ustune gitmek » tebdilihava » calışmak » cıktı » eski goz ağrısı » buyuleyici ozellik » tanışcıkmak » alcalma » kulte » surrealite » recine yağı » biber salcası » granduk » ortaya cıkmak » İzmir koftesi » işcatallanmak » taclanma » yukac » unsiyet »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.