tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oz dikeni » lupculuk » calcene » ustunde hakkıolmak » cayır tirfili » onu sıra » topluluğu » maca kızı » gulut » kırgızca » uckâğıtcılık » envaiceşit » muzikoloji » luzumsuz gormek » dağıtım burosu » hoparlor » dilli duduk » grek » alcaltmak » haybeye kurek cekmek » yetkili yargıc » cubuğunu tutturmek » dunurluk » butun butune » terazi » gecirilmek » ayağına dolanmak veya dolaşmak » carık » acık kalp ameliyatı » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » keci yemişi » puskuruk taş » biri » karşıtı » kacamak yapmak » gulerken ısırır » dile veya dillere destan » ozdeşleşmek » şuphelenme » yuzmek » ebegumecigiller » kore » camaşır ipi » kendisini değiştiren calışma s » gonen » kafasına vur ekmeğini elinden » onune gecmek onune gecmek » ağzından duşmemek veya duşurme » kokenli » arabankurdî »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.