tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşrengi » cekirge şalvar » muteallik » camurlamak » allah son gurluğu versin » kopekoğlu » muptezel » muşir » kerpic » icin icin yanmak » cevre » ici erimek » ovulme » tefavut » cıngırakcılık » ayağınıyorganına gore uzatmak » gecirtilme » yurutuluş » yanık ruzgâr » butun » yonetmek » mundericat » doner ayna » sungercilik » duzleşme » lop lop » genişgoruşlu » yureği burkulmak » gunlerce » korlemeden » cimentoculuk » vurucu guc » talip cıkmak veya talibi cıkma » gomme dolap » şeylerden her biri tabaka » kırılıp dokulmek » bukturme » bayrakcı » goyuk » bir tarafa bırakmak veya koyma » ağır kacmak » yanına bırakmamak veya komamak » mezur » kutleşmek » goruşme » hırcınlık etmek veya yapmak » cunupluk » korleşmek » ulku » muhimseme »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.