tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dişozu » kamcılanış » aristotelescilik » itilâfcılık » mutehayyir » acmak » kireclenme » hesapcı » catkın » borclu » otumluleşme » borc harc » cıkarmak » gercekleme » gecişme » yardakcı » duz baskı » cıtak » kufluce » amerikanvarî » ozdeşleştirme » kurk » deme » teveccuh gostermek » tekellum » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » onarım gormek » ucan kefal » kotu » kulâhınıhavaya atmak » fucceten » duden » cıkıntı » duğuncu » ozel sayı » ne cicektir biliriz » dışıeli yakar ici beni yakar » diktatorluk etmek » kayakcılık » ı i u u » oğur olmak » bir ağac ciğde zizyphus jujub » sucuğunu cıkarmak » cekişmeli » bonkor » suvari » goturmek » kucumen » yem dokmek veya koymak » rumî »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.