tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kapalıcarşı » goruşme » kor kor parmağım gozune » yupurmek » olcerme » gozu dalmak » eti budu yerinde veya etine do » gozlem evi » gure » uygurca » soğmek » boce » calkatma » dağardında olsun da yer altın » ağzından dirhemle cıkmak » uscavuş » acık ağıl » gumuşrengi » yemişci » yeri opmek » zac yağı » arnavutluk » yurekler acısı » fişekci » kureyici » acıt » col » ruzgâr almak » ikinci cağ » mal da yalan mulk de yalan va » tam adamınıbulmak veya tam ada » munasebette bulunmak » yalancıcıkmak » revac » gonlunde kalmak » ona gore hava hoş » cozumleniş » mış miş muş muş » osmanlıca » onune gecmek onune gecmek » ictinap » cıvlama » mentollu » kibrit cakmak » ici kan ağlamak » senyorluk » namusait » fırdondu » cıkışma » rengi atmak kacmak veya ucmak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.