tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
utopi » nacizane » paldır kuldur » boşluk » yontuk duz » ak gun ağartır kara gun karar » duşgucu » gozu donmek » gun gormuş » alev bacayıveya sacağı sarmak » elden ne gelir » yan gozle veya yan gozle bakma » koktencilik » inti » belirli gecmiş » sumeroloji » terettup » curcur » gozyaşıbezeleri » hur teşebbus » karadeniz de gemilerin mi batt » eski defterleri karıştırmak ve » capraşıklaşmak » eline cabuk » caprazolcer » ında inde değil » konargocer » kufletme » ses vermek veya vermemek » methiye duzmek » cıkmaza girmek » koklu » yağmurdan kacarken doluya tutu » cengi takımı » cekmek » gece gozu kor gozu » ustten » pedikurcu » yalın tumce » cukurlatma » cay vermek » muşahede » kulağına kar suyu kacmak » hristiyanlaşma » pecelenmek » celtikci » goz » cıkmak » strukturalist » yer demir gok bakır »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.