tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bir turlu » mumessil » kafasıcatlak » teyel yapmak veya atmak » şeref kıt ası » canak » goz goz » cokuk » dik acı » medreseye duşmek » yonetmek » catlatmak » gır gıra almak veya getirmek » goğuslemek » huzunlu » canta ciceği » duz kap » şekle sokmak veya koymak » geciş » gun koymak » ders calışmak » meydana cıkmak » tahmisci » oyuncak » dovmeci » ağzının tadıbozulmak veya kacm » keceli » hukumdarlık » rontgen cekmek » think tank » gozu ac » yuk olmak » sacmalaşma » marmara cırası » kopurmek » kof cıkmak » duzensizlik » cam goz » dortkenar » cervişli » silip supurmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » numayiş » suciceği » akompanyator » gostermek » mudellel » atladıgecti genc osman » gumuşlu » ay donumu »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.