tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fak fuk fonu » esmer kuf » iki soz bir pazar » kacırmak » biyokatalizor » oluruna bırakmak veya bağlamak » gorgu kuralları » oksurme » bakrac » avrupalılaşmak » cocuk gibi sevinmek » ankesorlu telefon » kacgoc » kopek balığı » mutenakız » uşutucu » guneşbanyosu » secici » duyek » dovuşkenlik » tuvit » cıtlatılmak » duşuncellik » kırgız » ne o » duvesimek » gozu almamak » hurya etmek » cayıgormeden pacalarısıvamak » alcıya almak veya koymak » cevik » caylak fırtınası » ruhu şad olsun » arıtma unitesi » gorunuş » olesiye » kotu kadın » komur kalem » cekmelik » makyavelizm » ustu savurmak » kısır dongu » bac » pirinc » dumanıdoğru cıksın » tıraşcı » sarıciğdem » nufuscu » yureğini pek tutmak » kem gozle bakmak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.