tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kınık » hazır bulunmak veya olmak » tumel onerme » kıc » donelemek » ay ey y » dunku » kecisakalı » catışmak » yonlendirme » yeşille lâcivert arasırenk el » rafızîlik » caşıt » yanlarında goturmekle yukumlu » terbiyesizlik etmek veya yapma » cıkmak » eyere de gelir semere de » golgelemek » gecmiş » orgu » sucukculuk » tefavut etmek » pabuc » fucceten gitmek » goz yummamak » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » goz kamaştırmak » dongel orucu » ayak surumek » surgu » cifteleşme » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » bolumlendirmek » amac » kacınılmaz olan şey » beyaz etmek veya beyaza cekmek » yunanlı » sutana » kabuk yonetim » den yana » muncer » karikaturize etmek » cobansuzgeci » icini acmak » omrunce » tansiyon duşurucu » hatırından cıkmamak » davayıileri bir tarihe bırakma » mes uliyetsizlik » ulke acmak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.