tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıblenuma » hesap etmek kitap etmek » zıp diye cıkmak » top atmak veya topu atmak » sovdurme » cıkmaz » duşkun olmak » andac » kılıc pabucu » antep fıstığıgiller » acmak » tapan cekmek » dolgun ucret » borcluluk dengesi » enfusî » hacamat etmek veya yapmak » parca bohcası » kumandı » madagaskarlı » yuksekten konuşmak » cardak » muthiş » koşkerlik » tokezlemek » surukleme » ağzına veya diline sağlık » yukunme » yuksek » başakcık » ciftcilik etmek » bana dokunmayan veya beni sokm » corapcılık » ceperli » cokertme » mirascı » calkantı » urun » liyakat gostermek » mutedavil sermaye » tutsu gozu » koycu » plâtonculuk » başa gureşmek » ortu » polemiğe girmek veya girişmek » gu » promonat » borc yapmak » araplaştırma » bitki organizmaları »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.