tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okuzluk » kac para eder » icinin ateşi kullenmek » tabakcı » cepel » gomme kilit » yuzucu » gonlunu pazara cıkarmak » onemli » kuremsi » cozulmek » lektorluk » koturum » sokuk » onune dikilmek » acılım » ustunleşmek » geriye donmek » sandvicci » yaştahtaya veya yere basmak » gun meselesi » cırak cıkarmak » oyle oyle » altayca » mulkiye mektebi » hırs burumek » ac » gokkuzgunlar » yakalıkamcılılar » cak » kaşıkcı » dokmek » venus » ortturmek » kenarlık » koruklemek » cekilmek » keci » dişeti damak unsuzu » kor şeytan » kotulukcu » biciminde alınan onlem » dişunsuzu » olcusuz » şoyle boyle » universalizm » cevgen » kurduğu medeniyetleri kendi i » kulte » şaka goturmemek »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.