tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soyleniş » meme sungeri » bıcaklama » tatlısoz » kaşile goz gerisi soz » goturmek » temayuz etmek » maddelerin genel adı » ciziliş » catışkı » kuşcu » camaşırcı » rolântiye almak » kuskunleşme » muddetsiz » yurek acısı » goz gezdirmek » muzaheret etmek » servis otobusu » gulbank » anormal » dunden hazır veya razı » İsa yıkusturdu muhammed i mem » suveyda » turnagecidi » muhur pensi » tuketme » humanizma » arma ucurmak veya arma budatma » arnavutca » yarma kutuğu » celmek » nufuz ticareti » kapkaccılık » oykunmek » icine cekilmek » acık » duygularıacığa vurmak » kucuk minder » olumlu tumce » munhal » manipulâsyon » l » komşuda pişer bize de duşer » aliyyulâlâ » kabine cekilmek » otesi berisi » buyuk soz soylemek » ic gıcıklamak » cift koşmak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.