tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cakıllık » camaşır makinesi » gecişim » odevcil » literatur » kul » oluşturduğu tuzel varlık » burc » kooperatifcilik » ucuncul » golermek » cakıldatma » oncul » ilkoğretim » cozdurme » hukûmet kapısı » turban » acık ciro » cacaca » ağaccık » takla atmak veya kılmak » kafasınıucurmak » acıklar livası » aklınıkacırmak » yemeden icmeden » yaprak cay » conk » sut beygiri gibi ayakta uyumak » tır » dil surcmek » hasbî gecmek » bana bak » yakın doğu » cumbuşyapmak » sıcramak » hıckırış » acısınıgormek » aramak taramak veya arayıp tar » cakışmak » ne şeytanıgor ne salavat getir » mak mek » geri cekilmek » ana duşunce » suzme bal » sorma kişinin aslını sohbetin » haber gondermek » oğlenci » bahcelik » buyultmek » allah artırsın »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.