tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unlemek » gozunde şimşek cakmak » cıncınlatmak » goğus cukuru » bucurleşmek » başkomak koymak » yargıgucu » tespih boceği » beyninde şimşekler cakmak » coban boreği » gecmek » gulcu » kervan culluğu » uzum guneşi » duzeltme » kıblenuma » denetcilik » cocuklaştırmak » maymuna donmek » salcalık » cırpıştırılma » catıklık » cıt etmek » istenc yitimi » carşı » cığ » top atmak veya topu atmak » okuler » ay aydın hesap belli » eğmur » işci sigortası » surgu » gozlem » kirecsizleştirmek » duzen vermek duzene koymak vey » kabuk yonetim » nalca » hindu » potasyum klorur » cok tanrıcılık » ice donukluk » don cozulmek » sacma » cıtır cıtır etmek » bircoğu » guney noktası » ickin » inmek » sovup saymak » boyunun olcusunu almak »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.