tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zeytinyağıgibi uste cıkmak » dayanım omru » tecrubesi olmak » zatulcenp » İleri bir tarihte beklenen ge » hatırıicin » muteessir » musteniden » utulenme » gerec » ağzının tadıbozulmak veya kacm » unlenmek » kork aprilin beşinden okuzu a » carnacar » duşunucu » kutuphanecilik » turkce » ustune duşmek » aşağıtukursem sakalım yukarıt » gorunuşalmak » deli saraylıgibi » mulâyimlik » musemmen » kostek » surcturmek » cenesini tutmak » ga » onune katmak » derc » hava duzenleyicisi » iş arî » tutsuleme » citmek » donulme » orucu » fırcalama » surdurme » sumbul » olum sessizliği » onleyici » kohne » lokma gozlu » kafa işcisi » ceşitlendirmek » cilemek » camaşır takımı » ciğlik » turbe eriği » sozculuk » polonez »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.