tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için soru işaretinin kullanımı tıklayınız. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gok evi » buyuk tovbe ayı » gozgu » her ne ise veya her neyse » zorunda kalmak veya olmak » bunalım gecirmek » doğal ve saydam değerli taş » kapucin » balıkcın » tek acıklık bulunan ocak » yuz tutmak » ici gecmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » esir duşmek » rutbe » bilinclenmek » hece olcusu » yuksunmek » girit kekiği » avrupalılık » kirecleme » canak yaprağı » goz onune getirmek » şumullendirme » ihrac » alcak gonulluluk » bir don bir gomlek » mutearife » komurleştirmek » karalar bağlamak veya giymek » şeylerden her biri tabaka » m » buyuklu kucuklu » tekme atmak veya tekme vurmak » alaya cıkmak » dolaylıtumlec » duvenci » dağcayı » dokmek » cekmek » kaclık » cember » sonuc niteliğinde başka bir bi » emekleme cağı » buyuk mevlit ayı » yuzlenme » soz sozu acmak » yapma yapmayın yapmayınız » kepce surat » allah ın kulu »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.