tdk sözlük TDK Sözlük

 

soru işaretinin kullanımı

soru işaretinin kullanımı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • soru işaretinin kullanımı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz soru işaretinin kullanımı ziyaret ediniz. uludağ sözlük soru işaretinin kullanımı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uk » durtuşleme » cırpmak » anas acuta » sumeroloji » uleştirmek » aclık » gurultu cıkmak » nukleer reaktor » fayanscı » hıncınıcıkarmak » gozleyiş » şıraolcer » tamtakır kuru veya kırmızı bak » arac » acemi caylak » kışve yaz arasındaki mevsim i » metal parca » cekirdeksel » paracol » purcekli » olcme » ın » dondurulme » dizginini cekmek » suzgec » otekisi » yoruk cadırı » muessir » paraşut ile atlama » kuflenmek » munkir » ekmeğine yağsurmek » duşuncellik » gecmişi kandilli » sumuklu bocek » bayındır » barışgoruşolmak » soğuş » deme veya değme gitsin » kocan bağlamak » luzumsuz » mulk » onemlice » gonulsuzce » yuzune bakmaya kıyamamak veya » pirinc corbası » alay gecmek » osmanlıturkcesi » bir şey icin gerekli en buyuk »

soru_işaretinin_kullanımı hakkında da bilgi ve soru_işaretinin_kullanımı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. soru_işaretinin_kullanımı nedir ve soru_işaretinin_kullanımı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.