tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyuk » yuk » alaturka bilen alaturka eser » kuresel gok bilimi » kaplanmasına yol acan ilkel ma » ayağıveya ayakları dolaşmak » doğuş » kucuk oynamak » ac gozluluk etmek » enstitu » ucsuz » cubuk » hal caresi » mumtaz » palyaco » ak mıkara mıonune duşunce goru » kırıp gecirmek » ortunme » tumorlenme » canıcıkmak » carpılma » pabuc » gullâc » zevkini cıkarmak » emici tuyler » luk » celikhane » cıkma » sacmacı » varidatcı » haber ucurmak » gun balı » cekimlemek » anus » urkek urkek » amerika bademi » kaleyi icinden fethetmek » ucuş » siyanurleme » oğutmek » gostermek » sansurculuk » takallus etmek » muteşebbis » koaptor » gun gormemek » aclıktan olmek » koroğlu » kotulenmek » ayakcak »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.