tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mış miş muş muş » cengucegane » yengec gibi » oy vermek veya oyunu kullanmak » gonderme » copculuk » tranca » borclu cıkmak » gozu veya gozleri kararmak » moritanyalı » acık sacık konuşmak » cımkırmak » acıklaşma » acmak » aynıkapıya cıkmak » ıntı » cat orada cat burada cat kapıa » cağırım » afrika menekşesi » surtukleşmek » bolumlerine konulan ağırlık » temerrut » bahceci » cok cok » gulbahar » surerlik » musebbip » beklenmediği umulmadığıveya c » balcık inciri » sozel » rolcu » supurmek » otleği » japon » hava iyi veya fena esmek » ustunden başından akmak » conk » calma » butikcilik » ozellik » cilehane » tunel » mantar ozu » değer duşurme » uzun unlu » surme mantarıgiller » cıkarına bakmak » soz » zuppeleştirme » kokleniş »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.