tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hareket » gocer konar » kulağına koymak veya sokmak » ne diye » ictihat » kosteklenmek » adamına gore » kopru » sacma » tekercalarcı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıkıntı » kibritci » tokezlenme » ha babam veya ha babam ha » dokuntu » cevirmek » lutuf » bir deri bir kemik kalmak » aristotelescilik » gormek » ışınımolcer » produktorluk » kaclı » kopek uzumu » bonkorluk » sureti haktan gorunmek » nispet vermek veya yapmak » yıldızıveya yıldızları barışma » cağcıllaştırma » lokma ciğnenmeden yutulmaz » kufluce » gulle » genclik » ozlu » mustakil » yolcu taşımakta kullanılan mot » cıkmak » mustefit » hacivat » beyaz renkte kolay işlenir ve » dortlu » sove » gormemiş » muessir » yonetmen » gecilmek » yuzune gozune bulaştırmak » ici dar » kâğıtcılık »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.