tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uvez » kucuk » dumen suyu » pestilini cıkarmak » cektirme » keceleşmek » mutekebbir » dokmek » parca boluk » duşunce » ce » bal ciceği » papaza kızıp oruc veya perhiz » her biri mesame » bukum » kucuk gezegen » muhre » gonc » ileri geri konuşmak lâflar etm » abanozdan yapılmışdilenci cana » ipini cekmek » encumen » odullendirme » kayışa cekmek » hem İsa yıhem de musa yımemnun » otesinde berisinde » adam icine cıkmak » icgudu » durme » acıklık » acık liman » ulfet » sonumlemek » pusuya duşurmek » icre » korkuncluk » tıkaclanma » turk aksağı » comlek kebabı » yuklem » veya giysinin uzerine konulan » duşeyazmak » yuz yazmak » dost başa duşman ayağa bakar » inec » neler de neler maydanozlu kof » gozu veya gozleri kararmak » tohmet » kimin nesi » yalcın »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.