tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kalanlıbolme » ul » her şeyin yenisi dostun eskis » muttehiden » mısır daki sağır sultan bile d » odemek » baltık » sureti haktan gorunmek » kılıc balığı » gonen » yoluyla bir yapının her yanını » dordun » mulâki » dağyurumezse abdal yurur » kumelenme » dokunmek » iki ahbap cavuş » ıskatcı » tumgenerallik » kırdırmak işini yaptırmak » tuccarlaşmak » kokcu » guveyfeneri » golgede kalmak » cozuluş » pozitif goruntu » kac para eder » gunduz » comlekleme » gecinmek » calkalamak » sansurcu » yuzu yazılıkalmak » başmuhendislik » cekirge kuşu » munasebet kurmak » ocunu cıkarmak » ickisiz » pirinc » orgutlenmek » calık » mer iyet » icin icin gulmek veya gulumsem » edebiyatla uğraşan kimse » duzecleme » cağmak » gosteri » ağac » mudana etmek » us »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.