tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kul bağlamak » fırca » guneşin alnında veya guneşin a » kure » gunun birinde » cızıktırmak » gozleri kan canağına donmek ve » cıkarmak » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » kalıplarla desen yapılmışbez » yuğruk » gecmek » karakalpakca » kacırılmak » karaağac » zuppe » cırpmacı » ortulu » cizmek » akıntılı » başına gecmek » buk » hasta olmak veya duşmek » inancsızlık » cul » durtu » hangisinde bulunduklarınıbelir » cıtlatmak » golge tiyatrosu » kat iyen » defibrator » catma » izine duşmek » dışıkalaylı ici alaylı » guneş » guderi » cozmek » duşkun olma durumu iptilâ » ciğ » cengilik » kepceleme » evlâduıyal » mumin » cılbır » demetci » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » bozuk duzen » yassısolungaclılar » gume » sıcakca »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.