tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabucu buyuğe okutmak » soz » tereyağından kıl ceker gibi » gocermek » evlenmelerinde yasa bakımından » kotucul » camurlu » sırca » gundelikci » ustuvanî » meme sungeri » temizlemek veya parlatmak icin » hayırla anmak veya yad etmek » ağıtcılık » flort » coğunluk » frenk maydanozu » husran » cirkin » limon kufu » nicelikleri ve değerleriyle ay » yıldız akmak kaymak veya ucmak » belâlar mubareği » belâya catmak girmek veya uğra » kilit kurek altına almak » teneffus » suclu sayılmak » ikiz unlu » goğus caprazı » lehce » ici yanmak » olum sukûtu » hey gidi hey » emici tuyler » durumlemek » cevik » secim » darulâceze » eline duşmek » sirkuler » hucum » durumunda meyvesinden kokusuz » murebbiyelik » kucumseyiş » icindeki en kucuk birlik » dinden imandan cıkmak » belcikalı » pişmanlık duymak veya getirmek » puskurtulme » ustsubay »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.