tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekici » oğretim » acılmış dikdortgen biciminde » sarnıc » gercekli » harac » ağrılarda goz ağrısı her kişi » cakım » individualizm » ahlâkcılık » misyon ustlenmek » olmayan bağımsız hur » somurge » tecrubesi olmak » biciminde bağ » eften puften » şaşkına donmek » acındırmak » kadar ıskarmozlar arasına uyu » besiye cekmek » allah tamamına eriştirsin » yarıklardan her biri » saponaria officinalis » allah utandırmasın » eli boğrunde veya koynunda kal » yılan gomleği » ayağına cabuk » il » guneşletmek » o gun bugundur » goncu » kotu soylemek » gorungu » diskur gecmek veya cekmek » rusumat » olu yatırım » istintac etmek » dost kara gunde belli olur » akşamın işini sabaha veya yarı » civi cıkar ama yeri kalır » acık devre » onune gecmek » cabalama kaptan ben gidemem » dunya gozune zindan olmak goru » lâmadan oluşmuş arasına yerle » muhreli » birleşik cumle » yukluluk » ciharıdu » yuzunu kızartmak veya yuzunu k »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.