tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aylıkcı » gecmek » sozlukcu » iz surmek » birbiri ustune gelmek » kelepire konmak veya yakalamak » duşuncesiz » banliyo » istim ustunde olmak » allah bağışlasın » batakcı » cağın gerisinde kalmak » cizik » pekmez kopuğu » begdili » delikli taştekne » birkac » pece » teehhur » koncina » tumamiral » teyel yapmak veya atmak » inanc » ulah » gurgengiller » kok işareti » iletişim aracları » oğretilmek » sulfurleme » hukmunde olmak » cokkunluk » masraf kapısıacmak » ak don kara don gecitte belli » allah gecinden versin » kukremek » taklitci » cıngar cıkarmak » cekmek » başyonetmenlik » şeylerden yapılarak icine su d » yanaşık duzen » kaypakca » goveri » zimmetine gecirmek » kotu » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » davar gutmek » maraz esenlik karşıtı » populer » tupcu »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.