tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mubalâğalı » taklitcilik ği » ucuz alan pahalıalır » arşiduk » carpı » zırhlıguc » kotucul » sakarozolcer » maraza cıkarmak » armatorluk » dunurluk » pic olmak » cıkış » calıbulbulu » ağac kaplama » gozlerinin icine kadar kızarma » yuzbaşılık » mulhak butce » tebelluğ » calımlamak » doşenmek » kırcıllanma » dorduz » buyrukcu » u » seslikci » koşe donmeci » e hâli » gosteren » suratıkasap sungeriyle silinmi » ten » sozsuz » tefe koymak veya tefe koyup ca » kısa unlu » gucumseme » sure olcen » yer ozekcilik » sıcıp sıvamak » acısoylemek » dokulmek » yureği sızlamak » mek » tadınıkacırmak » yuklemek » takla atmak veya kılmak » catlatma » puruz » orgusuz » eli boğrunde » uretimsel »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.