tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yoneltme » ictima » akıldan gecirmek » ormek » luzucet » gercekleştirme » iraklı » sonucunda ortaya cıkan ustun y » bolice » ceyizlenmek » donenmek » davranmak saygıgostermek soz » olcek » olculu » yuzulme » camurlama » suzulmek » catkınlık » onerme » yanardoner » arozoz » goturu » kara kara duşunmek » orgen » cevrelerine saldıklarıkendiler » varlık gostermek » dunya gozu ile gormek » turk » gorucu gitmek » arnavutca » ceki » ac » corbacı » tahassus » ciziş » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » dalgıc tupu » gozu almamak » ayağına cabuk » kazanclı » cisemek » munasebet almak veya almamak » mest sermest » azrail le burun buruna gelmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » revac bulmak » şuphe kurdu » uretmek zihnî yetiler oluştur » cırpılmak » cıngıraklıyılan »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.