tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah dokuzda verdiğini sekizd » tumlec » amac edinmek » akupunktur » insanlıktan cıkmak » cengilik » selektor » hesap ozeti » yarıcap » lâfınıveya lâfınızı balla kest » koy meydanı » uzerine varmak » gosterişyapmak » angarya cekmek » hucum oyuncusu » yaprak boceği » merkepci » ice donukluk » gok cismi » yazı » unlu uyumu » musluman adam » elinin koru » cırpınış » teşekkul » dağveya dağları devirmek » gerekce » ozel » sen sağ ben selâmet » buğet » surtunup durmak » kul coreği » guven yazısı » cabuk kolay heyecanlanan kims » muzipce » yarın obur gun » kacırmak » afrika cekirgesi » kafasından gecirmek » mongolist » gorevden almak » vergi kacakcısı » kampcı » buyutulme » muzikalite » durum durum » du » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » mundemic » uvey kız »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.