tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucluluk » guzergâh » kucuk martı » pek yurekli » korleştiriş » salt coğunluk » beşikortusu » buhtan etmek » yuzu asık » celik gibi » ucgen prizma » boceksiz » yonetmelik » dağcayı » zirzopca » sepetci soğudu » entelektualizm » zırhlıarac » mutehammil » minder curutmek » rekabetci » ozellik başkalık fark » kubalı » kosnulme » ıtır ciceği » iğne ipliğe donmek » cağlayan » cakıştırmak » ters yuz ters yuzune cevirmek » gok bilimsel » sunnetlemek » kulâh kapmak » capul » bir guzel » yukumlenmek » eğic » bakır calığı » farklılaşma » muhreleme » paraşutlu » ice yoneliklik » sivil yonetim » denk duşmek » iciş » can kulesi » acıcı » sungulu » ballıborekli olmak » canıcıkasıca » yıkamaya yarar cukur yer veya »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.