tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava koprusu » mubadil » omruhayat » dilinde tuy bitmek » calım » icine işlemek » odev » gucuk » zevki cıkmak » korpecik » acıklaşma » ağzınıveya cenesini tutmak » İskoc » cupra » uyuşmazlık cıkmak » caylı » kuf kokusu » gomlek » carliston marka kereste » silip supurmek » popcu » genel goruşlu » oru » cıkıkcılık » kitapcılık » suyum » arkasına duşmek veya takılmak » calışma odası » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » sut » cuha ciceğigiller » al birini vur otekine veya bi » pamukcu » reseptor » gectiği yoldan gecmek » kur anıkerim » meyve ici » secmen kutuğu » carkcı » goz nuru » soyunup dokunmek » camurlaşmak » ve katımadde » fiil govdesi » korelmek » devletlerin uyrukları » gobeği biriyle bağlıveya berab » koklendirme » suclandırma » nuksetme »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.