tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şeyhulislâm » yucelik » hint ciceği » cizgilik » yukarı goğe doğru olan yanı » ucuculuk » dur » coğunme » naldoken » yumuşakca » tava boreği » orumceksi zar » ruşvetcilik » suflîlik » bir goz gulmek » kabine cekilmek » başısıkılmak veya sıkışmak » burunme » davranmak saygıgostermek soz » donence » pirinc pilâvı » acıklık » bıcak atmak » kopcalanmak » nogay » sureksiz unsuz » markscı » dayanc » ciğerimin koşesi » muhre » cişetmek » anlamaya yarayan sınama » pacasınıcekecek veya toplayaca » buyume » ağac balı » boylesine » guven yazısı » yuz yuze bakmak » yorunge » ag » muezzin » catlayış » eli cabuk » yontem bilgisi » kırıp gecirmek » gostermecilik » carpınma » cırpmak » malın gozu » keci »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.