tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzel duyu » statu » sulbunden gelmek » dayalıtahta kalas » yurutec » sıla ozlemi » yun » diyalektikci » yoldan cıkmak » muverrih » akcıllık » uc » amatorluk » halvetî » korkunclaştırmak » imalâtcı » ci » cıraklık etmek » coğalma » baba değil tırabzan babası » gormuşgecirmiş » olu yatırım » sivric » cephe acmak » boburtu » kaynakcacı » hacısuya atma » coğaltış » al el » korletmek » kucuk karyola » otmek » gozunden kıskanmak » bildik cıkmak » colpalık » kustah » muhursuz » bir el bir eli yıkar iki el b » calkanmak » on » cıkış » ayıptır soylemesi » bir tatlı » mubadil » kara evli » baklava borek » fıcı » calım » goru » mehil muddeti »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.