tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ortuş » bitkisi thuya » kecisakalı » ic gıcıklamak » refuj » gerceklik » celiğe su vermek » ne soyluyorsun » bıraktığım bıraktığı bağladığ » puruzalır » bolunmezlik » murailik » testere caprazı » gulmek » keskin zekâ keramete kıc attır » şerit » oğutcu » kolan cekmek » cakmak » golet » kuşatma ihata » cusse » fonetikci » yuzu karışmak allak bullak olm » mehtaba cıkmak » paracol » ozgurleşme » ornekleme » kapanice » istencsiz » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » silindirsel yuzey » bicim » gurultu cıkarmak etmek koparm » govem eriği » tenasul » teklif tekelluf » cocuk yetiştirmek » it » telli balıkcıl » tuyo » ozgecilik » cirkefleşmek » gorunum » havuc suyu » faydasınıgormek » dirsek curutmek » literatur » lokma dokmek » duşlemek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.