tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurekler acısı » gokyolu » soylenti » bir suru » astar surmek veya vurmak cekm » ense cukuru » bicimine getirmek » gelinlik cağı » tesetturlu » soru cumlesi » goz gezdirmek » kaypakca » kok salmak » mucerret » durdurmak » onemsenme » buyuk cember » ağzısut kokmak » gordurmek » duşunsel » tatar boreği » alnıacık yuzu ak » şarap canağı » goz almak » musait » ardıc » suru » sıkıştırmaya yarayan alet men » pustul » carpıntısıtutmak » veren silâhıbu hedefe doğrult » gulecen » ilikcilik » yuzsuzce » ciğiplik » ofke baldan tatlıdır » ister misin » mutehakkim » fırıldak cevirmek veya dondurm » gozlerini kacırmak » kıyamet mi kopar » muduriyet » zamanıgecmek » balcık » veren silâhıbu hedefe doğrult » olu dil » buten » cok uluslu » kemence » kampcılık »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.