tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cermence » gok kuşağı » caycılık » bunyece » kıraclık » gecmek » elinden cıkmak » corapcılık » cabucak » cizinti » conk » muemmen » İri balık ve deniz hayvanların » cağırtmak » pala calmak veya sallamak » mustefit olmak » arak erek » borc gırtlağına cıkmak » tutun rengi » kostebek illeti » veya dokunmuşpamuktan yapılan » soz olmak » cekemez » it izi at izine karışmak » sevir » celmelenmek » yuzulmek » tulbent » cift » sozu uzatmak » tumen » muhtac » surgulu » gumuş » tur ağac cember » gozden gecirmek » aralarından kara kedi gecmek v » mumeyyiz » celişmeli » toprak koleliği » soz goturmek » tesellum etmek » guluşulmek » turap » goden bağırsağı » korkutuk » araclı » puskulcuk » korlenme » duzmek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.