tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukum » cıkış » el frenini cekmek » deli divane âşık olmak » gun doğusu » mulkiye memuru » iyi gun » bolme » kulturlenme » tahta goğuslu » hareket » puf » karnızil calmak » allah vergisi » gok kuresi » telâşa duşmek » u » dediğim dedikci » kesenin ağzınıacmak » gonder » govde » secmenlik » kancılarlık » duzlemsel » gonul borcu » punez » seyrana cıkmak » cokme » dondurmek » bukuş » ici kalkmak veya kabarmak » ilcebay » gunu gecmiş » cozunme » yontem bilgisi » kacık » ileri geri surulebilen sistem » bucur » carmıha germek » tore dışıcılık » burnunun dikine veya doğrusuna » sağdıc emeği » goğus » caktırılmak » catallaştırmak » garpcılık » ozge » pacayıkurtarmak » hırcınlaşma » ici erimek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.