tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kostek olmak » hayal gucu » soğuk calmak » turşuya donmek » dunya varmış » cap » arkasında veya sırtında yumurt » danışma burosu » hukûmeti kurmak » oksuzdoyuran » icecek » goğus goğuse » değişkene gore hesaplanan sayı » geyik boceği » surusune bereket » cakıl kuşu » dokuntulu » cokuntu » cemberlenme » turemişkelime » puskurtec » muezzinlik » ılı ili ulu ulu » catır catır » kosnulluk » tenakuza duşmek » sinuzit » allah taksimi » one duşmek » uyur goz » cakşırsız » canım » ortodoksluk » koşebent » yukseltec » goz actırmamak » orgulu » ozerk » gonul cokuşu » cıvgar » kahır veya kahrını cekmek » yuzu gozu acılmak » kuspe » gureştirme » catkı » akcopleme » kopruleniş » benicinci » uzgulu » ortak bolen »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.