tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hulûs cakmak » yelolcer » sonuc niteliğinde başka bir bi » istimzac etmek » kotumserlik » okuzdili » yulgu » bildim bileli veya bildik bile » noktalıvirgul » baygın duşmek » oğuz » hancer ciceği » yumurta koku » cokmek » hg » ısıracak it dişini gostermez » afiyet uzere olmak » hareketli parca » hukûmeti devirmek » calkanmak » boduc » derisini yuzmek » cimlenmek » guvelenmek » puskurmek » kor olur badem gozlu olur kel » supruntu » eti ne budu ne » goyuk » kor » canım » oğur olmak » ucara atmak » dolaylıtumlec » soz ayağa duşmek » camcak camcak » yedek akce » teressup etmek » maca » genişgoruşluluk » etanol etil alkol » inmek » işini gormek » yahudi ebegumeci » luzum yok » calkalamak » gecimlilik » kok kurdu » sungulu » hırs burumek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.