tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lehceci » soruşturma acmak » yazık etmek veya olmak » sovgu » sacalanmak » huner gostermek » as » bağımlısıralıcumle » guldurucu » onunde ardında gidilmez » ar yılıdeğil kâr yılı » dispec » unce » unc » oldurucu » » sinirleri gevşemek veya yatışm » bobrek ustu bezi » mizac » seruvenli » millî guvenlik » ağacıkurt insanıdert yer » cakın » mik » kucağına duşmek » ciğnek » yuzluk » malta humması » mor otesi » turkce » mısır puskulu gibi » namus sozu » ol » orgutlenme » olcermek » almanlaştırmak » adıustunde » kir goturmek » iskorcina » ust deri » tevettur » cozme » kok » melâmî » teşebbusu ele almak » acık maaşı » nohut oda bakla sofa » yoneltec » donum » korunmuşolma durumu »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.