tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuzuk » gun ağarmak » ric at » icinde yuzmek » kotek yemek » acmak » krepdoşin » cığıltı » hancerlemek » yola cıkmak » ince karton parcası kartvizit » turev » okun yanlarda gosterilmişağır » diplomasıolan » sırt cevirmek cevirmemek » yarıacık ceza evi » suruklenme » luzum var » munebbih » biokutle » zorunda kalmak veya olmak » işe yaramak veya yaramamak » kafa yok » tukurukleme » tonsuz unsuz » cevrili » levazımatcı » goz kulak olmak » sokağa veya sokaklara duşmek » allah ınıseversen » kalp carpıntısı » haram olsun » urkekleşme » gosteriliş » urun » urperti vermek » ciğ » dy » ceşnilenme » davetci » calpara » yusufcuk » guz » cay evi » goz kuyruğuyla bakmak » ornek olmak » ağzınıaramak veya yoklamak » kulâhıma anlat » catallaştırmak » buhtan »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.