tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acma » cıngır cıngır » ışıkolcer » e mi » zamanıgecmek » acık bilet » başlama » bukuluş » beli bukulmek » mecus » mutekebbir » bir el bir eli yıkar iki el b » oykulemek » cıkarmak » saman altından su yurutmek » tum tanrıcılık » zevkinde olmak veya zevkine ba » surtmek » burunmek » durtmek » munasebette bulunmak » carkıt » kuturtu » supruntucu » kurutac » gocebeleşmek » stereoskopik cift » minuskus » surc » boğa gureşi » kuc » tekemmul etmek » calışkanlık » pusatcı » tunel » cukurlatmak » ileri goturmek » icerisi » avurt satmak veya avurt zavurt » popculuk » uslûpsuz » cıkarayazmak » lule » yarıbucuk » oportunizm » korluk » cirişgibi » ustsubay » purin » cevirmek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.