tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carptırmak » mangal yurekli » cıkacak » gozemek » cap » para peşin kırmızımeşin » bahar donemi » yuklenilme » ne imiş » muhre » frenkleşme » cop tenekesi » calışma hayatı » zerresi veya zerre kadar eseri » ongorulu » ters turs » goğus gecirmek » kotumserlik » ayıgordum yıldıza itibarım ve » dili ensesinden cekilsin » gil » apacık » kunguldeme » sıcan deliği bin akce » kuvvet cifti » pic olmak » guzel » buyuksemek » azrail le burun buruna gelmek » icerisi » uzerine gelen duvar ağırlıklar » calgıaleti » ağız acmak » duşkunu » arefe gunu » İzinli olma durumu » celmeleme » devletcilik » capaculcu » kor kandil » hukmu olmak veya olmamak » kus kus » sacmalık » kucuk capta » sinekcil » oyun » yurek ağrısı » genel gorunum » dipciklenmek » gozlu »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.