tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
onemsenmek » sı si su su » mulâkat » teeddup etmek » cenesi duşmek » huccet » se » tarafından arabacıicin armağan » cangırtı » hukûmet konağı » ortaya cıkarmak » yukseltgenmek » ucretlilik » ağırlık basmak veya cokmek » onune bir kemik atmak » hakaret gormek » guvenli » kaclık » gun ola harman ola » barut fıcısı » gâvur olusu gibi » dalga yuksekliği » gormek » ici veya midesi kazınmak veya » arkasından suruklemek » cobanaldatangiller » kuculuş » ayarlanması » alcaltı » kopru başı » sıcırganlık » girip cıkmak » curutmek » opturme » gonul darlığı » tasar cizimci » duzelmek » paşa cayı » mumessillik » yarayan kuru ince yaprak » kenarlık » ağaclaşma » celim » koreli » goz gozu gormemek » lule » kıc » parfumeri » ispenc » tukenme »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.