tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aclıktan nefesi kokmak » nervur » okse » yuz » cubuk makarna » odevcil » cakırkeyf » gozlemek » kıskanc » arpcı » kafayıyere vurmak » camur » goz banyosu » boynu altında kalsın » kopekleşmek » miktar ile indirimden sonraki » gozden duşmek veya duşurmek » gam cekmek » yetenekleri gelişmemiş cocuk » suyunu cekmek » oğutuş » tekabul etmek » mutedavil » başmurettip » boyle başa boyle tıraş » kuf yeşili » sonuclamak » duasınıveya dua almak » tuylu dalak otu » gorelilik » gulluk gulistanlık » duzulmek » lehceci » ormek » soylemek » ilmuhaber » teşehhut miktarı » dort yol » yunan » danca » catıyıalmak » coriandrum sativum kara kimyo » olculme » ustunkoru » duz yuzeylerden her biri » cektirme ağı » arap uyandıveya arabın gozu ac » tuk » ortmek » durulme »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.