tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carpık » gidebilen sekiz kucuk taş piy » boşluk » canıcıkasıca » gobek dansı » cıkarsama » dunurluk » kacmak » capkımak » kuşkuya duşmek » sumek » mutevehhim » coğullaştırma » cekişmek » cıkmak » super star » uclu bahis » terlikcilik » bortturmek » mudrike » rahatıkacmak » sakarozolcer » hazır mezarın olusu » zafer bayramı » cifte nağra » su gosterdi » cetrefilli » mukavemetci » ne care » gazolcer » goruntu » tırnak suruşturmek » catılmışkirişsistemi » hasatcılık » cezve surmek » guney karamanı » keceyi suya atmak » gorumsetme » boğurmek » civi kestirmek » cift kapı » rejisor » şeytansacı » kan ter icinde kalmak » cıldırtmak » sellemehusselâm » don yağı bayağısıcaklıkta kat » banka cuzdanı » havaya ucmak » guzelleştirilmek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.