tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sorumluluğun anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uluş » icatcı » rezalet cıkarmak » sonmek » yolsuz yontemsiz » ovuluş » cu » acmak » kul rengi et sineği » hafızıkutup » cımkırma » bavyeralı » kâğıdından değişik olanınıbulm » boldurme » carıklı » gocuşme » şafak sokmek » bayram kocu gibi » gocermek » mahkeme aracılığıile mal ve mu » ne hikmetse hikmettir » su urunleri » stabilizator » inti » malzeme » icindeki en kucuk birlik » yakışıklı » gece ucuşu » mutelezziz » cete savaşı » cekirdek » hancerlemek » kulupler arası » ite ot ata et vermek » tecrube etmek » beşyuzluk » gi » kor boğaz » agop un kazıgibi bakmak » cenesi duşmek » calgıc » goğusluk » doviz » mujde » lâcka olmak » lu » hucre bilimi » pluralist » bocekcil » bir eli yağda bir eli balda ol »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.