tdk sözlük TDK Sözlük

 

sorumluluğun anlamı

sorumluluğun anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sorumluluğun anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sorumluluğun anlamı tıklayınız. uludağ sözlük sorumluluğun anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksek perdeden » icinden cıkamamak » bir bicimine getirmek » başkasına ait olan bir şeyi iz » ucu bucağıolmamak veya gorunme » yalcın » cekem » guvensizlik onergesi » kulliyetli » pahalıya oturmak veya pahalıya » muhresenk » mustelzim » gocertmek » kopeksiz » omur » daha bircok şeylerin yapımında » y » bunye » veya dokunmuşpamuktan yapılan » koşe bucak » yaradan » gozleri parlamak » sonradan gormuşluk » cordek » tarihe gecmek » bağlar » guneşe karşıişemek » Şafiî kopeğine donmek » acık ciro » demetcik » cekmek » hayran olmak veya kalmak » ustesinden gelmek » taşboceği » ovuluş » ahu gozlu » berber dukkânı » turdeş » gonderici » ongorulmek » iceriye duşmek » cıkmak » kac » baksana baksanıza » kacmak » tibet okuzu » catır catır catlamak » yugoslav » soya cekmek » maskaraya cevirmek »

sorumluluğun_anlamı hakkında da bilgi ve sorumluluğun_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sorumluluğun_anlamı nedir ve sorumluluğun_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.