tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cilehane » iyilik gormek » urfa peyniri » havan dovucunun hınk deyicisi » turbe eriği » gosterişlice » yuzustu bırakmak » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » cakma » carşamba karısı » cimdirme » zayıf duşurmek » kor » helenizm » hıckırık » triportor » cak cek cak cek » boyle gelmişboyle gider » cok kocalılık » paraguaylı » boyle boyle » dunku cocuk » yuğruk » huzurunu kacırmak » donmeli » gulboceği » haşatıcıkmak » calışma gunu » emeklilik cağı » gecişme » ne yuzle » gucumseme » hemzemin gecit » kafasına soz girmemek » boylece » cıkrık » bakışacısı » ilâc icin yok » nuksetme » ada cayı » gunberi » bitki ortusu » olan boceklere verilen genel a » cipil » gonlu kalmak » cıkarılmak » catak bayrak » guvenceye bağlamak » cabası savaşım » cakırcılık »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.