tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hurmetsizlik » cicek acmak veya vermek » muktesep » uc uca gelmek » sapıkca » koşek » sırtustu » hesaptan duşmek » muttehit » cunup » benim oğlum bina okur doner d » mahagoni » guler yuzluluk » cumbuş » korpe » şafak sokmek » acısınıcıkarmak » vekil vukelâ » donulmek » yahudi baklası » gozyaşı » devlet duşkunu » yıldız ciceği » cene yarışı » donelme » şişe » tac giymek » budu » yalan cıkmak » ciftlenme » yorunge » kepce » cakaralmaz » sozu veya lâfı ağzında gevelem » donencel » ağac arac eğirmen kirmen » granulin » surmek » gorsel sanatlar » o » santrifujor » canak » kulturel antropoloji » hisse cıkarmak » kunyesi bozuk » odullendirmek » kaktus » minor » suolcer » etmelerine kişiliklerini geli »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.