tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuksemek » birinci cağ » mektepten cıkan eşek marsuvan » kalp carpıntısı » silip supurmek » mancuca » bicim » gozlu » suzgunluk » argac » muhtaclık » lokoz » kopek yese kudurur » taşcılık » carpmak » paraşut kulesi » gizil guc » dunyanın kac bucak veya koşe o » peşinde dolaşmak veya gezmek » mutekabiliyet esasıuzerine » turemişsıfat » saltanat surmek » ondulâtor » untu » yuzune bir daha bakmamak » imtizac etmek » butuncu ekonomi » gucendirme » e » bok yemek duşmek » anıtkabir » kollarından birinin başında bu » duşmanca » arıkcı » duşunceye bağlayarak yorumlaya » kulfetsizce » ayakuzeri » piknikci » cacaca » cok seslendirilmiş » yardakcı » anlıkcılık » koklu » hukum » dalkılıc » tırpandan gecirmek » surşarj » gok yakut » coğun » capraşıklık »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.