tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olumsek » lâcka » cokluk » bir yana dunya bir yana » cerkezlik » colleşme » mucellit » cekiştirici » ordekbaşı » bon » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » sulhcu » mutekellim » boşsoz » kurelenme » başnereye giderse ayak da ora » pirinc unu » kamcıcalmak veya vurmak » kokenlenme » gagavuz » tup » portekizli » camaşır deterjanı » sozleşmek » calıştırıcılık » dişeti unsuzu » iadeli taahhutlu » duşuncellik » sunnetcilik » hızla batmak » bir hâl almak » e » kırmızıkart gormek » ruhunda guneşacmak » oluşturduğu donme eğrim cevr » ışık gocum » okse otugiller » sunnetli » İslâm dininden olan kimse » câk câk olmak » icini bayıltmak veya kıymak » ozleşme » av ev » nacizane » hint baklası » hasekikupesi » sungusu duşuk » cuzdan » yureği goz goz olmak » gec kalmak »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.