tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yontem bilimi » celik kasa » ve katımadde » umranlı » soz yazarı » tekâmul etmek » parca parca » ortulu odenek » oyuncakcılık » kuskunluk » icitmek » comak sokmak veya koymak » suit » camurlamak » ya herru ya merru » emeği cekilmiş » el ile gelen duğun bayram » ihtiyac duymak » yureği kararmak » oyun » derdini deşmek veya depreştirm » esperantocu » eğimolcer » temettu » coğumsamak » cuppe » boy almak veya surmek » guluncleşmek » paşa cayı » mudevver » tembele işbuyur sana akıl oğr » balina cubuğu » kuresel ucgen » husnuyusuf » calımlı » catal ağız » cussesiz » acık imza » komşu komşunun kulune veya tut » bir suru » cingoz » art damak unsuzu » kırlangıc » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » sarac » cıkış » yonetim kurulu » butunlemek » ust bitken » yukleme hâli »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.