tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kokteştumlec » allah rızasıicin » bağ » karşılaşmalarda sayıları uyar » dolmuşcu » otme » dokturmek » suruden ayrılmak » acmak » kosemenlik » alay gecmek » temayuz » ma me » gumec » burum » ramp ışığına cıkarmak » kucuk oynamak » frenkce » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » kin beslemek veya tutmak » ağzına veya diline sağlık » catır cutur » sokağa veya sokaklara duşmek » onemli » cicek boyası » arnavutlaşma » katıyurekli » vay sen misin » lisanımunasip » goruşayrılığı » gunu » jonpromiye » muşabehet » guneşlik » orgutsel » bicimini alır hidrojenle oksi » arık cekmek » geciş » mulâyemet » orumceklenmek » muvezzi » multefit » cift dikiş » omuzlarıcokmek » fırtına kopmak veya patlamak » orgen » habbesi kalmadıveya habbesi yo » ticanî » fesatcı » cor »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.