tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hakkın rahmetine kavuşmak veya » hava suzgeci » gorkemli » onceden » resim cekmek veya cıkarmak » yuz » buyultmek » gonul birliği » butunu hars ekin » organ » capraşıklık » avusturyalı » parfum » nevruz bayramı » gorevli kişiler » medhusenâ » acık rejim » oldurmek » dilinden duşurmemek » gecişim » lule » bolumlenmek » govdelenmek » bulunmak nezretmek » tarafsız bîtaraf » allah belâsınıversin » kaşgoz işareti yapmak » kılcık atmak » on belirti » kırac » acıklamak » ozbeoz » brut » acık kalpli » gecgin » linumusitatissimum » comleklemek » zevkinde olmak veya zevkine ba » cap » slovak » ciğerimin koşesi » kavanco » uranus » dırt dirt durt durt t » onemsizlik » haber salmak veya yollamak » yore » allah yarattıdememek » buyuleyiş » işgucu »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.