tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biz attık kemik diye el kaptı » muvesvis » arıkovanı » bacasıtutmek » yeni dunya » kuflenmek » parşomen kâğıdı » korleştirmek » cetrefilleşme » doğum kontrolu » cizgi cekmek » acığa cıkarmak » metafizik » uleştirilmek » camca » taşıtcı » allah artırsın » biciminde duzenlenen ulusal ve » kepce » boğazına duşkun » yuksekten ucmak » satışa cıkarmak » civitsiz » bitkisi lâstik ağacıficus ela » ara kazanc » yer ozekcilik » lâmbayıacmak » cok uzun uzun sure uzun olar » eksen ulke » deniz durmak veya duşmek » cokturme » kapucin » gozunun yaşına bakmamak » kirec fabrikası » ad cekmek » dili donmemek veya donmek » musabık » duztaban » sove » supurge darısı » saklambac » ferz cıkarmak » pabuc » zulfikar » cekimolcer » dortlu » tarafından arabacıicin armağan » saray ciceği » ustun » yemişcil »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.