tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureğini pek tutmak » kıc » hesaba katılmak veya katılmama » duzlem geometri » mucadele » gecindirme » mutedeyyin » efendim nerede ben nerede » soğe » oz » cevrinti » duşuk » guneştacı » gomme » cıkarmak » ozdeş » mukellef » yuzulmek » tuketme » sozun kısası » gozunun capağınısilmeden » samanyolu » acığa vurmak » okuz damı » roportor » ropdoşambr » allah emeklerini eline vermesi » soz gelimi » kubizm » ucuk » kult » ız » koknar sakızı » catışmak » pulucluk » tb » koken » gozu onunde » alt tarafıveya yanı » cermik » sinemacı sinemanın ceşitli ko » ozguluk » konservator » cobanlık » ote » sırtcılık » derinlik olcumu » yuzdelik » başcık » ne cıkar »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.