tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağac kaplama » yerlerde yetişen bir bitki me » disiplin sucu » kadar ıskarmozlar arasına uyu » cıkma » geciş » yuk hayvanı » daha bircok şeylerin yapımında » ors kemiği » kanada geyiği » hucreler arası » kucuk » fiske fiske kabarmak veya olma » toplantı konuşu bilimsel top » kalca » boğurtlenlik » kandil gunu » faraşgibi veya faraşkadar » korduğum » kopurmek » bolumlendirmek » bicimdeki bolumler » bid at » bukmek » sağdan geri donmek veya sağdan » cakıltı » ak gun ağartır kara gun karar » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » bazen doğrudan doğruya yere da » lâz » yakışık almak veya almamak » dondurac » panturkizm » ateşparcası » cenesi kitlenmek » oz » iyi işdoğrusu » olan ve genellikle ulkenin baş » gozlem evi » tecessum » muziksiz » cin leylâğı » allaha ısmarladık » ucmak » butunu hars ekin » oğelerin tumu » briketcilik » kulağıbir şeyde olmak » dumencilik » deniz ussu »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.