tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucsuz bucaksız » duz » yukunu almak » burnunun dikine veya doğrusuna » mulhit » cırpıntı » kacmak » koklemek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » yavaşca yavaşca » okuzdili » coğaltmak » tıraşcı » satın alınan erkek kul esir » yuk vurmak » cekirdecik » kurum kurum kurumlanmak veya k » metafizik » gun yağmuru » ders calışmak » şomiz » duşun duşun boktur işin » amerikan » celik » kimse » acıklayan » kumeleme » secim » gosterişyapmak » celebilik » anser » gocme » kulâhınıhavaya atmak » gayret dayıya duştu » icini sıkmak » kapitulâsyon » cekiştirmek » yonetim gideri » goturmek » orumceğimsiler » maktul duşmek veya olmak » kursu başkanı » kosnul » deniz altında bulunan » cok soylemek » endustriyalizm » tokac » kucuk duşurmek » yureği yufka » mueddep »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.