tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopekleşme » direksiyona gecmek » parcasıbağlıbulunan catal » bayındır » ucarılık » yuz kızartıcı » eteği duşuk » kulâhıma anlat » cıkmak » ortusuz » turkmen » serbest gureş » gosteriş » adı » turkiyat » camaşır ipi » dokme veya taşıma su ile değir » buyuk lâf etmek » mulemma » kadir gecesi doğmuş » carşaflama » iştah acmak » oge » gozden uzaklaşmak » buyulu » soz etmek » kucuk » kulfetsizce » kapılar yuzune uzerine ustune » salkım sacak » alcıya almak veya koymak » ic acmak » ucretli » akdeniz mavisi » tırmanıcıbir bitki piper nigru » duvak duşkunu » bal ozlu » kok » cıkarım » kabuk bağlamak veya tutmak » cıkarınıtepmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » elde avucta ne varsa » cınsabah » kavis cizmek » think tank » cıplaklığıyla » midibuscu » yaka bir tarafta paca bir tar » ne âlemde »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.