tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
istimzac etmek » soz vermek » basıncından yararlanarak kum p » zararlıcıkmak » bokun soyu veya bok soyu » ca ce ca ce » acıolcum » kılıclamak » otomatiğe gecmek » suyu gorunce teyemmum bozulur » hallac » oyun » yazıya dokmek » musaade » kurdî » isparta halısı » muheyyic » tarihci » duşundurmek » duz » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ruzgâr altı » sonuclamak » gercekleşme » corak » fincancıkatırlarınıurkutmek » centiklemek » catırtılı » kucuk bitkilere verilen ortak » remil atmak veya dokmek » almanca » dik ucgen » uzak goruşluluk » donenmek » gez goz arpacık » patlıcan boreği » nabzınıyoklamak veya nabız yok » kuşum » başından aşağıkaynar sular dok » caşıt » mecalsiz duşmek » tervic » mutenasip » gonder » okelik » oğretim uyesi » hor gormek » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » cerezcilik » puan almak veya kazanmak »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.