tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
surunmek » kacakcılık » kulusturluk » altıalay ustu kalay » bir soy » şeylerden yapılarak icine su d » goz onune almak » takarrur » mutearife » suje » şuphecilik » zumre » cokmek » ekmeğini cıkarmak » oznellik » cem an yekûn » zucaciye » dev kopek balığıgiller » biokutle » bacak bacak ustune atmak » od ağacı » dunurluk » muesses » oğle » palyaco » sutanalık » notr » gun gormuş » hakikatsiz cıkmak » ornek » gunu gunune » yukseklikleri ve yol actıkları » hapishane kackını » uzunlukta bir yanıyivli yuva » uzumsuz » cabuk kolay heyecanlanan kims » kumeleniş » adam kıtlığında veya yokluğund » solpumek » ozbekce » hamursuz bayramı » iplik cekmek » cıkarcılık » turk aksağı » kokorec » venuscarığı » aykırıduşmek » trenckot » celik » zift yesin veya ziftin pekini »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.