tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşe dolabı » buzuk » can ciceğigiller » teşekkul teşkilât » acık sozlu » celâlîlik » kurek kurek » kuflenmek » gozene » eli ayağıtutmak veya tutmamak » carpma kapı » kup » yuksuk » ici gecmek » gureş » cıkar » tenevvur etmek » kacmak » ic savaş » cetele cekmek veya tutmak » boynuz takmak veya takınmak t » oğle namazı » duş » yanardağbolgesi » puskuruk taş » ahretini yapmak veya zenginleş » lisansustu » şeytan elini cekmiş » su urunleri » catılmak » somuruculuk » muzekkere » da de » hic de » tevekkul etmek » yoğurtculuk » cimensiz » bilinc » ozgurleşmek » m2 » cocukcu » koşeleme » tenasul » sac orgusu » gore » sakarozolcer » icini yakmak » buyuklenme » babam » alıp satmaz gorunmek »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.