tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yon vermek » bandrollu » acılmak » ici beni yakar dışıeli veya s » hukmetmek » yarıklardan her biri » uc » bayram kocu gibi » koturumluk » can boğazdan gelir veya gecer » kucuk mevlit ayı » acık mektup » ikinci cağ » odeniş » gencleştirmek » deduksiyon » man men » goz gezdirmek » gecmek » şekle sokmak veya koymak » olu yıkama » kucuk bitkilere verilen ortak » gozleği » gecicilik » bilinc akışı » başınıdondurmek » kıvanc » beli bukuk » cemen » bobrek taşı » kabuğu dışına cıkmak » cınargiller » gecim » yapılan resim ve bezeme işi » enfrastruktur » yuruk semaî » cağrışımlı » rehine koymak veya vermek » goyuk » aşırıuc » oğretim yılı » dulger balığı » altın kupu » numayiş » ağza alınmaz veya ağza alınmay » ayağıveya ayakları dolaşmak » eğic » gerceğe uygunluk » gozune karasu inmek » bukulgenlik »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.