tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekimli » urfa kebabı » cekmek » cinkografi » icin » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gorguculuk » car » bicimlerini belirleyen ana oze » yapılan fıcıvb » cıkıntısız » papirus » yuz » unlu » acısal cap » dunya gozu ile gormek » calışkan » puskul » suflîleşmek » suzum suzum » yuz » alcalmak » uşutmek » koyuvermek » kukreme » şerbetcilik » turkceleştirmek » koşe başınıtutmak » calvincilik » tabiatustuculuk » utarit » yuzmek » dalkılıc » ayırmac » kupeli » yuz karası » oğrenci » şirretce » gonul bağı » kaldırım supurgesi » iyilik etmek veya yapmak » tohmet » yuz » bağlac » gozlem evi » cokme » pacal » kulte » rağbet gormek veya kazanmak » oturak kundesi »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.