tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sonradan gormuşluk » duşsel » colaklık » nukte » ucuncu kişi » olcup bicmek » geriye donmek » ic lâstik » hışırıcıkmak » rolculuk » frenk inciri » calkalanma » munasebette bulunmak » bufeci » ve katımadde » celen » gulunmek » sıcrayış » oyku » trenckot » geciş » kusur etmek veya etmemek » hoşgoru » kaduk olmak » coğulluk » ac doyurmak » isli kuf » kredi sozleşmesi » kumes » yiyim yeri etmek veya yapmak » kahır veya kahrını cekememek » toprağıcekmiş » kıc » buyuleyici ozellik » akrobat » fırsat duşkunu » kirada olmak veya oturmak » sacmalık » gozunu bağlamak » opturme » ust » yarım elma gonul alma » capacılık » acınmak » dışında kalan bir veya birden » goturmek » gozyaşıbezeleri » ustune varmak » ali nin kulâhınıveli ye veli » kambur ustune kambur veya kamb »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.