tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ust » tenturdiyot » dişeti dudak unsuzu » gozunu kapamak » beşeriyetcilik » briketcilik » cağırılma » cocuk bilimci » cekek » cakşırlı » dır dir dur dur tır » bacak kadar boyu var turlu tu » ana avrat duz veya dumduz gitm » sansur etmek veya sansurden ge » coraklaştırma » kurtun » koruklu » surukleme » koc » carkcı » duşurmek » cokbilmiş » koklenmek » panturkizm » ucuk » fransızca » subjektiflik » gecmiş » lule » karagozcu » ic guveyi » bid at » uniforma » dovdurulme » ekmek carpsın » portor » bekâr kalmak veya yaşamak » bir koyundan iki post cıkmaz » gomulu » teşebbus etmek » oğrenci » yukac » afrikalı » yakasına cokmek » toskurtme » mutevazi » gumuşlu » belirtilen bolum » muşerref » anglosakson »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.