tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu veya gozleri ustunde kalm » ictimaiyatcı » ustune oturmak » muslukculuk » kavanco » eltieltiyekustu » bictirmek » misyon ustlenmek » kullanılan cihaz » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » yapılan fıcıvb » cıkmaz » dan den tan ten » duzgun » kapakcık » gureş » tumsekleşmek » tumlenme » pusur » calgıhane » arının yuvasına kazık veya cop » sinuzoit » kafasından gecirmek » carşaflı » pengo » coluk cocuk » İri balık ve deniz hayvanların » kulac atmak » gozu kapalıolmak » ilkoğrenim » arkadaşca » cok soylemek » alcaklaştırmak » ittihatcı » başyonetmen » korkuncluk » yoreselleşme » alıal moru mor » tedahul » yon zarfı » tebeddul » donemi uc dort gun suren tehli » inmek » muvekkil » istimzac etmek » kuşcubaşı » korkunclaşmak » ust uste » aşcı » trampet calmak »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.