tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
carpı » cozumlemek » cenesi duşmek » dikec » ceza cekmek » burnundan duşen bin parca olma » yivacar » sobe » muhur mumu » ataturkculuk » duzenleyici » dur » kockar » elektrik carpması » kostum » namerde muhtac olmak veya name » dârıdunya » arasında den başka anlamıyl » dovdurtme » cekici » tıpıştıpışyurumek » ne şeytanıgor ne salavat getir » boylece » barışcıl » işsiz gucsuz » gan gen kan ken » leton dili » hindistan cevizi » koltuğuna girmek veya koltuğun » can borcunu odemek » tepegozler » odu kopmak veya patlamak » gosterir » fotoğraf cekmek » temedduh » yahudi arapcası » leninist » colleşmek » kolayına bakmak veya kolayına » teselsul » yeryuzu » minyaturcu » rahat yuzu gormemek » mart kapıdan baktırır kazma k » golluk » gozden kacırmak » guzellik » cağ » orakcılık » cıktı »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.