tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruşt » uzak goruşlu » kubalı » yuzu yazılıkalmak » cokuntu » geometrik cizim » guzelavrat otu » gomlek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » orgen » vucut » bicimsiz » cozgu » ic işleri » kuflu » guvenirlik » kargabuken » catallanma » ustat » icrek » ana kızına taht kurar kız bah » iltibasa yol acmak » tecennun » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » başınıkaldırmamak veya kaldıra » evrat cekmek » sırtından cıkarmak » mehter muziği » brıcka » mucevher » gumburdetmek » olumlu tumce » dirlik duzenlik » tevzi burosu » icinde » grizuolcer » cekmek » tumen tumen » guc » olmayan bağımsız hur » cekimli fiil » ustesinden gelmek » hırcınlık etmek veya yapmak » supurme » ve burada gorevli kimselerin t » yurutme kurulu » lâcin » ihtiram kıt ası » si » zumrut gibi »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.