tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kılıclama » sağgorusuzluk » bolme » iki yuzlu » kose buğday » tukenik » tesaduf etmek » samanlıgubre » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cukur » cecik » kopurmek » cayhanecilik » zihin acıklığı » uzunlukta bir yanıyivli yuva » goz etciği » munşeat » kulağıters taraftan gostermek » ote yandan » koseyle alay edenin top sakalı » cırpınmak » guncelleştirme » cıkak » cağrılı » kibritci » ev sahibi mulk sahibi hani bu » gokce » zebunkuş » kotuleştirme » mutenazır » camurcuk » verim duşurmek » tekelluf » destek gormek » cuş » amac dışı » ozdenlik » allah bahtından guldursun » levha » neci oluyor » gunahkârlık » mustenkif » torensel » cenesini bıcak acmamak » muzik » kecilik etmek » civileme » ve sorumluluğunu taşıyan birim » olusu ortada kalmak » kakıc »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.