tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paralel iki yuzeyin sınırladığ » amator » duzenlemeci » soylemesi ayıp » balta değmemişgirmemişveya gor » bulunan kimse » olmez cicek » bir ornek » devletci » tab an » kokleme » bukum » guneşsistemi » gorevli kişiler » tanzimatcı » keceleştirme » bilincli » kadife ciceği » ustupu » tercume » acıklamak » bıcaklama » rekonstruksiyon » surtunuş » ustencilik » ortenek » farklılaşma » coğur » hint sarısı » muslumanlık » midesi veya ici ezilmek veya k » keder cekmek » ankesorlu telefon » fasikul » orgu » zevkini cıkarmak » butunu hars ekin » uretme » kupleği » elektrik supurgesi » orgucu » uşniye » gozlukcu » cığırtma » somurme » bayram etmek veya yapmak » gutmek » yer sıcanı » pabuc eskitmek veya paralamak » ust »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.