tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olculebilir » cantadan yetişmek » ciğciğyemek » suluk vurmak » oğutulmek » kazaya rıza gostermek » bozuk calmak » catlak zurna » yuzde yuz » yonetmen » capkımak » ne gozle bakmak » olumluk dirimlik » karacalı » huviyet » lokmasıağzında buyumek » secmeli ders » ucmak » lehceci » guveylik » cavalye » uc bir » yonetmelik » kapanmak ortulmek » ciceklemek » editor » halisuddem » teklif tekelluf » mutefekkir » tarikatcılık » cengelli » cokelme » gecmek » dilmaclık » bulutcuk » tumce » ayağının bağınıcozmek » cıkan » alcak ses » ucurtma » savaşcı » yuzmek » calgıcı » acık » 30 ağustos » ayaklarınısurumek » ikide bir veya ikide birde » muneccim » arkada kalanlar veya arkadakil » işin kotusu veya fenası »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.