tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ceviri » dutu rubus caesus » gutmek » silip supurmek » den yana cıkmak » taksit odemek veya taksit verm » projektor ışığında olmak » durtmek » camura taşatmak » pr » duzletmek » başına belâ olmak veya kesilme » karayca » muteahhitlik » muteessif » eksen ulke » gelin guvey olmak » oznellik » bir bir veya bir de » kosele suratlı » supurgeci » secal » medhusenâ » tenasul » guneybalığı » copcu » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » dokulmek » celik metre » zevk icin » catı » turkuleştirmek » soz vermek » yuksek » amerika elması » guvelâ » kılcıksız » fır donmek » fevc » cemberlenme » celmek » balta değmemişgirmemişveya gor » mahalle capkını » kâğıtcı » muziksiz » İzmir kofte » gostermek » bolgeci » ak ek » ağzına veya diline kira isteme »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.