tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhim » zangoc » olan kimse » etkilerle oluşturduklarıyer de » eli dar veya eli darda olmak » olcusuz » hukum » lâfınıveya lâfınızı balla kest » otleğengiller » tahtalıkoyu boylamak » yurutmek » yâruağyar » kosnulluk » şumullendirmek » tezelzul » guneşyağı » rufaîler karışır » e e » yer demir gok bakır » cekilmek » melul » suzgu » odunc alma » ustunden şu kadar zaman gecmek » yakut » kuru uzum » omur gecirmek » sırat koprusu » guven yazısı » unik » kafesci » gecmişi olmak » recelci » bicimdeki bolumler » maarifci » elden gel » burudet » munasebet » allah ın belâsı » pencuyek » lâzca » cevrinmek » naturizm » tuy gibi » ovunc » rovanş » ucuşmak » kuskunleşmek » cankurtaran duduğu » şahsiyat yapmak veya şahsiyata »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.