tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
epikuroscu » kedi veya eti ne budu ne » cingene kavgası » tutunu tepesinden cıkmak » arşiduşes » kulağınıcınlatmak » baston gibi veya baston yutmuş » mel anet » ulser » yureği pek » bilişcıkmak » ya herru ya merru » frenk lâhanası » ahıcıkmak » organikci » paramparca » belli belirli kesinleşmiş ş » a a » ciğindirik » ayağına cabuk » iceri girmek » cerez » danimarka kırmızısı » olmek » dediği cıkmak » tac atışı » kopca » icini curutmek » acılmak » cıldır cıldır » gobeği duşmek » suzme » icinde pişirilmesi ve limon su » borclu olmez benzi sararır » sokmek » rezili cıkmak » talihine kusmek » golerme » allah » kopek sarımsağı » hırs burumek » birinin iyi niyetini kotuye ku » gumuşlemek » yeri » ho » futurizm » ruzgârlık » başından gecen olağan dışıola » dekoratorluk » muzelik »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.