tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz sulh eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarma » canak » cemenleme » duşundurmek » bicimselleştirme » tahaşşut » cakaralmaz » haddeden gecirmek » silindir prizma vb bicimindek » ciceklenmek » ahreti veya obur dunyayı boyla » goruş » magnezyum sulfat » cozulum » lumen » inmek » parcası » surunmek » ankesorlu telefon » ter dokmek » kacmak » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » ustune olu toprağıserpilmişgib » kacmaktan kovalamaya vakit olm » komur başa vurmak » oyle » govdelenmek » deniz durmak veya duşmek » basıolcer » cıplak » mirascı » surunmek » ağaclı » percinsiz » vido cekmek » donuşturmek » goden » maca » menekşe gozlu » ne care » orman koylusu » kovanın ucuna yerleştirilmişme » orumcek kuşugiller » kotu yola duşmek » pir ol » icin » donuşlu catı » urperme » alt ust olmak » oykuculuk »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.