tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amerika bademi » somurmek » yoğurt calmak » topcu » munasebetini getirmek » kulturlu » munkir » on sezili » seckinler » catık surat » kucuk » cirozlaşmak » cımacı » guncelliğini yitirmek » kukre » somak rhus coriafia » murebbiyelik » at gozluğu » iclem » uyuz boceği » gecimlilik » dolabı frijider » ferz cıkmak » rolculuk » noel ağacı » kıcın kıcın gitmek » buyuğumsu » curuk tahtaya basmak » alt ust etmek » batıl inanc » kafa kocanı » buzme » gozetmek » anlam cıkarmak » duzecleme » sınıfta cakmak » oncelikle » kulucka donemi » acısınıcıkarmak » alcaltma » cinko » capalatmak » cakışık » tumler acı » kona goce » capraz ateş » omuzlarıcokmek » cil » allah rızasıicin » poc »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.