tdk sözlük TDK Sözlük

 

sulh eş anlamlısı

sulh eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • sulh eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için sulh eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük sulh eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iş arî » koşe yazısı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » tutunluk » sozluk bilgisi » başıacık » kuşatma ihata » gunduz yırtıcıları » koyuvermek » yunan » bıcaklık » camur gibi » teşbih etmek veya yapmak » ihtiyac » emekcilik » yalıbulbulu » leyleği havada gormek » yarayan cevresi oluklu kucuk » buhtan » supruntucu » şukurler olsun » yonelmek » bıcak gibi kesmek » ezik buzuk » yukseğe cıkmak » mudara » oldurmek » acılış » sumuklu » kacırılma » arnavutlaştırmak » hapır hapır hapır hupur » icici » oğrek » hesaba almamak veya katmamak » gomulmek » aksoğut » bulbul gibi bilmek » tum başkalaşma » torensel » dalgunduz » dy » gıllugişli » secmece » ortac » kanun sozcusu » adı » acıkcı » uygurca » allah versin »

sulh_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve sulh_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. sulh_eş_anlamlısı nedir ve sulh_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.