tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okul oncesi » duzenleyen ve genel olarak ilg » cullama » gostertmek » fumerol » karşıtı » ele verir talkını kendi yutar » felc » ayağına duşmek » secilme » havanın gozu yaşlı » selâmunkavlen » kor nokta » cemenleme » icine kapanmak veya icine ceki » doner ayna » şut cekmek » utmek » inceleyen bilim » kulliyetli » enstitu » rum » kacmaz » allah vere de » golcu » işlerine bakmakla yukumlu kims » kume » ortuk » acık zaman » muhendishane » vaadini tutmak veya vaadinde d » calık » grev gozcusu » cağdaşlık » turemek » kacanın anasıağlamamış » peceleme » cocuklu » icine sinmek veya sinmemek » kilitsiz kureksiz » cinler cirit veya top oynamak » centik acmak » topcu » ic » kacak » ustat » percinli » allah ın kulu » tonlu unsuz » capul »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.