tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rezalet cıkarmak » mac yapmak » yakıacmak » kursu hocası » boylelikle » tuysuz » icine dert olmak » venuscarığı » gecerken boğazdan cıkan ve duz » mısır daki sağır sultan bile d » guderici » tekaut maaşı » İnegol koftesi » tir » duzenleyen ve genel olarak ilg » başıicin » gucenilmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » dikdortgen » hayrette veya hayretler icinde » kalcıncı » kusmek » rejisorluk etmek » demetci » ağac olmak » oksuruk » fuzeatar » tehaluk » carpıntısız » ceşnicibaşı » mumanaat etmek » kut » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » secim cevresi » konakcı » nalca » sozde ozne » kelepcelemek » eğen » toluen » on vurgu » sayac » cokluk » hevesine duşmek » omnibus » şar şer » gozetmen » guzel duyu » ara kazanc » gunduzcu »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.