tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
politika gutmek » muteradif » dunden hazır veya razı » kazın ayağıoyle değil » turt » gabardıc » camurlamak » durumunda olan saklıolan guc » dağların şenliği veya dağların » anaclaşma » başkoşe » cakıldamak » cıtlatmak » gunduzleri » orenlik » gozunu acmak » tıkaclanmak » ozemek » duşukluk » acıortay » ceşit ceşit » analiz » sırt cevirmek cevirmemek » pecelenme » muhallebi cocuğu » kece kulâh etmek » eğen » carevic » buryancı » şişe cekmek veya vurmak » kamburu cıkmak » kulhanî » bicimdeki bolumler » orgun » yazdığıad veya işaret » gundeme getirmek » bıcak gibi kesilmek » lugatcilik » yuz » coz » carpık » hukmetmek » uryanî » malik » organların her biri » eline duşmek » sempati duymak veya beslemek » guatemalâlı » yureği ağzında » kıc »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.