tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
toprağıcekmiş » guguk gibi kalmak veya oturmak » dolgun ucret » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » kangal kopeği » şohret » acılmak » bir cenetli » teferruc » borulce » ayrıduşmek » muntesip » cizmek » sol ic » dostluk okkayla alışverişdirh » uckâğıda bağlamak veya getirme » suc olmak » cember » huccet » işguc » nefsi mudafaa » dışdunya » aradan cıkarmak » icirilmek » arnavutca » horguc » caşıtlık » icine kapanmak veya icine ceki » copur » donuşumlu » dokuk » orumcekler » calar saat » dort yuzlu » harclı » maymuna donmek » ozluk » yelec » gocmenleştirmek » gozsuz » kuştuyu gibi » ciceksime » kırlangıcgiller » balcık inciri » carşamba pazarına cevirmek » cankurtaran duduğu » su » yb » zuğurt » kacakcılık »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.