tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suveyda » teselsul » işcevirmek » ic hat » tunc » ruya gibi » ağzının icine girmek » goruştarzı » mahkemelerinin adı » penceli » gosteren » dokmek » camgiller » buyukbaş » gumburdeme » erik receli » babasıtutmak veya babalarıustu » armudun iyisini dağda ayılar y » alcıtaşı » cakşırlı » paramparca » cakılıkalmak » kul rengi et sineği » suzmek » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » gercekcilik » sağgorulu » genclik » cıfıtlık etmek » cırpış » bocuk domuzuna donmek » hotanto » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ickisiz » kimse » adıcıkmak » cıkarma » gorumsetme » dort yol » donmek » ureme » yuzune kapanmak » cabuk parlayan cabuk soner » isparta gulu » emekleme donemi » surtmek » yerleşim yerinden başka bir ye » duşey duzlem » sansurculuk » adımlarınıacmak »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.