tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mestci » oncelik » mufreze » benimseyip değişik bicimde anl » kimsenin eski saygınlığının ka » ceyrek » citar » amerika elması » ikindiden sonra dukkân acmak » kılıclama » salt coğunluk » başdondurucu » cokuntu » kulâhıma anlat » gungormez » arıtma unitesi » gonulluluk » hal etmek » goz pencere » ecza cantası » parca purcuk » soz goturmek » cile » ihtiyac » entelektuellik » tenkitci » figurlu » cifteli » hat bekcisi » cubuk » kakırdak poğacası » merkez acı » kir goturmek » hurriyetcilik » kırlangıc donumu » cayırlanma » tumel kavram » cangırtı » ozezer » gostermek » mumas » iğneli soz » gurbet cekmek » cicek tozu » himaye etmek » luferci » mustehzi » karanlığa gomulmek » garnitur » cıkık »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.