tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kultur ortamı » cabuk cabuk » duzgun » got » sublimleştirme » gubrelenme » fucceten » koy yeri » copleme » dalgıc tupu » popularite » gozune girmek » cark » guveylik » ulku » gencleştirmek » işten el cektirmek veya cektir » komputer » aradan cıkarmak » santra cizgisi » mangalda kul bırakmamak » gozum cıksın veya kor olsun » eski cağ » suya gostermek » bilincsizlik » inci sacmak » terekkup tarzı » oncecilik » bicimsizlik » cok soylemek » vekâlet ucreti » gecmişi olmak » koyuvermek » onleyici » ortak veya kuma gemisi yurumuş » akağac » muessir olmak » sutlu » bir olayıileri surenle inkâr » sarkaclamak » cepci » kır bekcisi » elimi sallasam ellisi başımıs » okcu » pilic » bir cırpıda » yangın cıkarmak icin kundak ko » ucuz halkcılık » şeref sozu » mustahkem mevki »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.