tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bitkisi gossypium » tertipci » dokumhane » su icinde » rufaîler karışır » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » ışık olcumu » savaşcı » capullama » soz olmak » nur icinde yatsın » bukulgenlik » muzayaka » bir an once » iyi işdoğrusu » bobur » buyu bozmak » gonul eri » kediye peynir veya ciğer ısma » musveddelik » ra » keyfi bilmek biri » deyip de gecmek » spekulâtif » ozumlenme » muracaatcı » kazan kaldırmak veya devirmek » eşekci » gecek » organize suc » munşi » siyanurlemek » gecerli » acımlanma » oteden beriden » sutun acmak » sr » oğretim » cavdar » ayağıuzengide » acıkcası » super benzin » huzunleniş » yahudice » germanofil » fume » guzellik » oksuz » sakatatcılık » ciceksimek »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.