tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iplikcilik » yuklenmek » yurek » dilinde tuy bitmek » umur gormek » konsantre etmek veya olmak » zimmetine gecirmek » arka kapıdan cıkmak » tek acıklık bulunan ocak » gorevlilik » puf » ucmak » utopist » catlatmak » kırağıcalmak veya vurmak » yuzme kesesi » tumur » yansıtan veya yansıyan » guven kazanmak » uckur » sinek ufak veya kucuk ama mid » somak rhus coriafia » kaplıkapak » genel butce » yuzeyinin her noktasına basınc » ic gecirmek » kusturme » sucsuz » eşyanın yapımında kullanılan b » goz kaşsuzmek » gomulduruk » cığırından cıkmak » tahakkum » yureği sıkışmak veya tıkanmak » vasıfsız işci » hunkârbeğendi » bu yuzden » elekci » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » guneşhayvancıkları » kesip bicmek » calkı » gotten bacaklı » gormuşgecirmiş » kısmeti acılmak » şeylerden her biri tabaka » batakcı » gosterim » tanesi » bulunan bolum kafa ser »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.