tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sac » gozu kapalı » cokelti » guneşlekeleri » gun » cukurluk » yaya civisi » postekini sermek » ic guveylik » guclendirilmek » gorunur » tecahuluarif » cam yunu » kilitsiz kureksiz » icici » soylev » bitkisi gossypium » faca » gereksinme duyduğu maddeler du » urunsuz » ileri veya one surmek » tenezzul » borclandırmak » uretim evi » porsukluk » su gecirmez » guclenme » surukletmek » tereddutsuz » bolge » acık yurekle » dişine gore » gozunu dort acmak » kirecsizlenme » cırpmak » madik atmak etmek veya oynamak » uşurmek » civici » otostopculuk » korkakca » ovgucu » goc etmek veya eylemek » tıkaclanmak » it uzumu » kufelik olmak » cakılmak » purcuk » ic » surgu kolu » yolcu taşımakta kullanılan mot »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.