tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumrah » curlatmak » kerpic gibi » canta ciceği » tupculuk » rodezyalı » biri » cark » tu » celmelenmek » penceli » eğri cehre » kırkıcıkmak » ustune bir bardak soğuk su icm » balcık levha fayans » yurutmek » gozleri kapanmak » cağrılma » lupten » haraccılık » cirkinleşme » kostek » nam vermek veya salmak » ağzınımuhurlemek » cakmaklık » geckin » goz alabildiğine » corbacı » cokuntu » dama oynanan taş » lâcka olmak » ada » araplaşmak » teamul » yonetmek » petek goz » maca kızı » umidi sonmek » catılmak » goynuk » ucak » altından girip ustunden cıkmak » fotoğrafcı » eltieltiyekustu » govdesiz » manikurcu » capar » ozleşmek » ucmak » gorevsel dil bilimi »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.