tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulleme » gosterir » zekeriya sofrası » al takke ver kulâh » kok doğrayıcısı » komurleştiriş » şapka cıkarmak » bayraklarıacmak » selâm soylemek » sebayudu » yureği titremek » catırtı » hint bademi » kalkan bocekleri » asyalılık » oruk » ufuk cizgisi » cabalanmak » soyleme » eksen ulke » dipciklemek » dispecci » orgutlendirmek » allah tan kork » teberruk » cıplak » doneklik » yon » flâşor » gureştirmek » savaşcı » cevirmek » murekkepci » turlu » cığgibi buyumek » ruhum » meydan acmak » yururlukte kalmak » kulotlu corap » ackı » cozulme » ilâcsız » cıngırtı » sunguleşme » ordurme » govermek » sumsukleşmek » bıcak yarasıonulur dil yarası » ici icine sığmamak » mustevli »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.