tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hint avrupa » koseyle alay edenin top sakalı » molekul » cereyan carpmak » gozuyle tartmak » kecileşme » catışma » başak bağlamak veya tutmak » kabına dokmek » guvence » kendinde kullanım hakkıolan e » câk câk olmak » gepegenc » anayasacı anayasayısavunan an » pursıhhat » nankorleşmek » sıskasıcıkmak » gureşme » zararına kazanc sağlamak » ve kanunlara uymaksızın cebir » » beşdort » bilinclilik » meşhut suc » sozu uzatmak » gorevli kuruluş » donme » yontem bilimsel » oldurmek » icitim » yamac » kafa utulemek » cizgilik » bobreksi » cağrılmak » gumruklendirme » okse » hayır gormemek » okaliptus » goturmek » yureğine işlemek veya yureğe i » serbest calışma » kotu » alcacık » cok cok » surucu belgesi » cubuk » icinden gecirmek » olum kalım savaşı » sanayi bolgesi »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.