tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
veya dokunmuşpamuktan yapılan » bayram gunu » kıctankara » somalili » gencten » şerbetcilik » flort » oyku » unlu uyumu » bir cift soz » mubarek otu » malın gozu » yuz beşlik » calıştırmak » carıklı » kacma » kındırac » cocuk bilimci » ici titremek veya titrememek » secmeli » birimler boluğu » kambur ustune kambur veya kamb » ucara atmak » seckinler » uygun bir bicimde takılarak on » yuksek » yekvucut » ihtilât etmek veya yapmak » sinuzit » acık deniz » cozuşme » ozumsemek » yukleme hâli » cıngırdama » doner » dallanıp budaklanmak veya bir » lâtin » kuşatma ihata » golgelik » butunleme sınavı » duşundurmek » goturu pazarlık » hanefî » gorececilik » taşınabilir arac » soğdakca » recete » makinelerin ağırlığına dayanab » formulleştirme » dubbuasgar »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.