tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfamit » cizme » pedavra gibi veya pedavrasıcık » kullanılır » ı i u u » usanc » aslanım » capacı » tanrıyarattıdememek » catır catır catlamak » fırsatcılık » bir gomlek fazla eskitmişolmak » puskurtme » yukselti » kecileşme » kızılyoruk » mulhak » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » şikâyetci » acık olmak » calkalamak » cozuluş » bir şey soylemek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » tarikatcı » ceşit » alkalolcer » kâğıtcılık » sunnet etmek veya yapmak » sunger cekmek » hoykurme » vechişebeh » muhurletmek » sığırtmac » başrejisorluk » duğumlenme » kandil ciceği » goğcek » film cekmek » gecer » gorunme » olan kişilerin toplanıp toplum » gorundu sivas ın bağları » allah senden razıolsun » durum durum » guzide » yuze gulucu » ruzgârsız » oğrenmek » ciziktirme »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.