tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yureği ağzında » yonelmek » kapalıtribun » doner » ufleyen alet » her biri mesame » muleyyin » kacınganlık » capkımak » sinemacı sinemanın ceşitli ko » cokmek » munafıklık » camur gibi » yoneylem araştırması » gerilim olcumu » corba » golgeli » gecici madde » cenetli » ic » ahfeş in kecisi gibi başınısal » torpulemek » politika gutmek » gepgenc » abdal » mik » sokturme » cığa » beşeriyetcilik » alcaklaştırmak » kireclenmek » p » ses turemesi » imanıyok kısa soyleyişle » gobek atmak » tecessum » karman corman etmek » moto » akıldan cıkmak » teessurat » boynuna gecirmek » hırvat » gonulden cıkarmamak » rengi atmak kacmak veya ucmak » arpcı » rontgen cekmek » bolutlu » ozeniş » kuheylân » başmufettiş »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.