tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozguluk » tunel » gonder » arkalıc » bolunuş » ciftleşmek » tır » ateşli silâh » sırtcılık » gurultulu » kahkaha ciceği » hint avrupa » gosteri » ses turemesi » altlıustlu » kapısınıcalmak » hayvan komuru » adam sen de veya yalnız adam » bolme » garc gurc etmek » uzerinden dokulmek giysi icin » terzi cırağı » izduşuren » peceleme » yola veya yollara duşmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » cişi gelmek » cocukla cocuk buyukle buyuk o » sozcuk vurgusu » musteşar » acem » atın olumu arpadan olsun » sabahcı » kan cekmek » buruk » mayıs boceği » kolemen » acılmak » ceşnici » iki ateşarasında kalmak » oksuz kalmak » gozune kestirmek » cozulemeyen ilmiksiz duğum » endustriyalizm » ceperli » yazır » tukurmek » cur et etmek » ozne » organların her biri »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.