tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
metal parca » dokme » catal » oldurucu » burnu buyumek » caltı » duru » duduk gibi » dort ayak » hızla birdenbire » el işciliği » ozdekcilik » orgucu » hırvat » golleşme » carliston marka » percinleştirmek » donelme » dort yuzlu » camaşır ipeği » mukemmel » goveri » diskcilik » malta humması » ne demek » kece » acık bolge » aşcıbaşı » bahis acmak veya acılmak » huzun » eğilimli ortu » cercevesiz » arabasınıduze cıkarmak » puruzlenmek » sefa geldin veya geldiniz » ulfet » sunnetleme » allah sağgozu veya eli sol goz » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » luks » nufuz » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ne olacak » dumen suyu » urun » demir uzerinde » gobek » yedi gobek » muneccimbaşı » buyutulme »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.