tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komutator » cardak » gurleme » duşukluk » patates boceği » kanıkanla yumazlar kanısuyla » suzme » turedi » gozlu » gonendirme » futuhat » ihraz etmek veya eylemek » gozu dunyayıgormemek » koleniz veya koleleri » muzik » hurriyeti secmek » butunu » tespihcilik » hayvan elephas » adetce » cirişli » hıfza calışmak » goz nuru » gobelez » civitlenmek » hesap acmak » gecmek » tarafından arabacıicin armağan » goyunme » insan gonlunun artığınısoyler » kadirî » kulube » uretmek » ustalık gerektiren iş sınaat » ite ot ata et vermek » gurlemek » oksuzluk » eşolcum » buyuk yemin etmek » granulin » uretmek » calım satmak » papirusgiller » telekomunikasyon duzeni » guvenlik » olet » koclanmak » gecmek » olmayan bağımsız hur » ustelemek »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.