tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tören eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tenevvur etmek » parca başına » saydam veya donuk vernik » sabahın korunde » kir goturmek » at binenin veya işbilenin kıl » dağkoyu » surumek » kostum » celik kapı » hypogaea » goğus » paldır kuldur » tufekci » burnundan fitil fitil gelmek » it urur kervan yurur » acıklayan » butunlenmek » berberî » kosele suratlı » emekci » dumenci » cağdışı » hurufîlik » cizgileme » carliston marka kereste » susmek » kufur » frenkce » icicilik » ağzına veya onune bir kemik at » nukleer silâh » cekirdek » duğumlenmek » ateşolmayan yerden duman cıkma » cıtlamak » formul » kecileşmek » cullama » caşıtlık » seramikci » ebussuut efendinin gelini gibi » oldurmek » arife gunu » sınıkcılık » bağlamak icin yapılan toplantı » cicek suyu » taşcıkartmak » sel gibi akmak » pluralist »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.