tdk sözlük TDK Sözlük

 

tören eş anlamlısı

tören eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tören eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tören eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tören eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soğuk bufe » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » gunahıveya vebali boynuna » uyku basmak veya bastırmak » bicmek » cozumsuzluk » fakulte » himaye etmek » korletmek » lâluebkem » kucuk » pece » cıkmak » cıkmak » leton dili » kacgoc » dikiz etmek veya gecmek » orgutlendirilme » soz almak » cıkmak » gocermek » granul » i İ » bir tatlı » oğretilerin genel adı akliye » gobekli » taraca » soylenilmek » maaşa gecmek » muzevirleme » birinin iyi niyetini kotuye ku » luks » duzce » heple hic ilkesi » kapıyıacmak » oğlenci » buyuk baba » bolivyalı » coğalmak » cocukluk etmek » urkmek » diluviyum » genel butce » fluorışı » on parmağında on huner veya ma » dollu doşlu » fırsatınıduşurmek » adınıkirletmek veya lekelemek » gozden kaybetmek » amerikan »

tören_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tören_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tören_eş_anlamlısı nedir ve tören_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.