tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorgulu » paslanmaz celik » kuşumlenmek » tenezzul » horoz dovuşu » ağız tutunu » protestanlık » lâcin » koşeklemek » cakıl taşı » hazar » kevser » recine kesesi » tek erkci » amaclanma » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ciftleşme » on oda » el elin eşeğini turku cağırara » bant cozmek » kopurtme » elini eteğini cekmek veya kesm » cabuklaşmak » pacacı » facasıolmak » olumsuz » gunu birlik » cala kamcı » cıkmak » alkışcı » hititolog » uveyik » coğullama » uretici » tohmetlendirme » kazık kok » yuzune gulmek » nufusunu cıkarmak » cay demlemek » kuturdemek » orgulu » celişme » kancılarlık » yedi gomlek uzak olmak » geri gondermek » cam yarmasıveya bolmesi » mukerrer » iyi veya temiz işaltıayda cıka » sus pus » himaye etmek »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.