tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuce » gulu tarife ne hacet ne cicek » anus yuzgeci » undeşlik » sansurleme » secenek » naturalizm » yapmacıktan uzak duzgun anlat » kafasınıtutsulemek » bukumsuz » cenesini tutmak » guneşyağı » buyuk ana » kılıfcı » soz almak » cığalanmak » catal ağız » kulyutmaz » olu helvası » soz etmek » ip » guneşkremi » gecmişlerini karıştırmak » ustenmek » kazanc » zevc » bon » durum » gonulsuzluk » İsvecce » dayanc » tok gozlu » copculuk » suzuk » canak ağızlı » tatlısu frengi » derme catma » uc beyliği » kamcılanmak » ust » cirişotu » cırılcıplak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » cinko » ulûhiyet » gırtlak unsuzu » arasındaki ekonomik ilişkilere » cavdarlı » cekce » tahkimat elemanlarıustune veya »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.