tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekimolcer » istifcilik » vasıfsız işci » borcluya yazdığıbildiri » bicimini alır hidrojenle oksi » mutehevvir » donuna kacırmak » ag » iki cenetliler » etmek » tecrube » leşini cıkarmak » hukûmet surmek » bîcarelik » cınarımsı » kostek » guler misin ağlar mısın » medet allah » cekap » sacıştırma » guntun eşitliği » uygun bir bicimde gosterildiği » dipciklemek » cakılmak » produktivite » dışa donukluk » orcin » icici » sumsukleşmek » uşengec » gecme » devrik cumle » durum » cumbuş » şar şer » avuc » bağımlısıralıcumle » buyucu » civilenmek » tum kirpikliler » guneşsaati » don gomlek » gozetlemek » salca » pirinc corbası » picuta » umitli » cokuş » meydana cıkarmak » kecisağan »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.