tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cozuluş » cilek suyu » muesseseleşme » el openlerin cok olsun » yengec gibi » oğurmek » gorulmek » balığa cıkmak » beklenmediği umulmadığıveya c » antep baklavası » roman » ucarı » kullanılan cihaz » madikci » yuruyuşyapmak » şın » olcmede kullanılan alet » duğum atmak » kulup » vucut yapmak » orumceğimsiler » ikizkenar ucgen » dişcik » gore » dumtek tutmak » top tufek » cift dişliler » harac yemek veya almak » habeş » sulfitleme » memleketci » yureğine su serpmek » e » ondalıkcı » super star » şuphe etmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » eşyukselti » buzul donemi » muteakip » avuc » otme » misyon ustlenmek » iskorbut » emniyet duğmesi » biri yer biri bakar kıyamet o » şukur » gecinip gitmek » parıltı » ustunde »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.