tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uretici olmayan alan » gurultusuzce » ic ters acı » adî suclu » senatorluk » hafıza » calgılı » one duşmek » edilen sıvımadde » koşutculuk » allah dirlik duzenlik versin » arabeskci » soğulmek » sure sonu » istifci » inmek » soz atmak » cağlayış » putursuz » tuydurmek » mutevellit » golgeleyiş » gorme hucresi » teşebbuse gecmek » balıkcılgiller » yureği kaynamak » gostermecilik » guvercinlik » futuhatcı » renkci » cakırkeyf » cakırdiken » muteşebbis » salkım kupe » hor bakmak veya gormek » uveyme » gocmek » kapsamıolan » dalgıc kuşları » gubrelik » aracsız » surme cekmek » acık » tadınıcıkarmak » gecersizleştirmek » duşman » mustefit » gok yakut » yurutulmesini ve bunlara dayan » seruven »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.