tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
merak etme k kalın okunur » umitsizlik » bir cicekle bahar veya yaz olm » cumle kapısı » ic guveysi » nukul » onune katmak » davranmak saygıgostermek soz » tevarus » dalyan koftesi » gungormuş » kuştuyu gibi » catlak » guvenilmek » one surmek » o o » canlıozdekcilik » capar » gonlu olmak » ozdek » gunah cıkarmak » pirinci cok su kaldırmamak vey » koklu » olu » kıc » ısıtma aracı » orgutleme » takallus etmek » ciğde » duzenleyen ve genel olarak ilg » ıl » aştaşınca kepceye paha olmaz » musaade etmek veya buyurmak » şeytan orumceği » kohnemek » gıybetci » sondurme » iyi işdoğrusu » goz emeği » koreliş » hurluk » kuşmu konduracak » koktencilik » sarsakca » dy » c c » huzzam beşlisi » arac » cevabıdikmek veya dayamak yap » geceyi gunduze katmak »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.