tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşbalığıgiller » brıcka » gudumleme » onune cıkmak » konvertisor » acılmak » citen » otleği » gonlu takılmak » gozunden kıskanmak » akşamuzeri » kokensel » acıklar livası » mudavim olmak » ici surmek » kafasından cıkarmak » ayrıseci yapmak » kocekce » korfezcik » sıfıra sıfır elde var sıfır » duşurulme » kutuk » kucuk tovbe ayı » kucuk martı » oynama » servisi yapılan yemek » orumceksi » mutevelli heyeti » cikolata yapan veya satan kims » carpılış » ce » suslemeci » acık » enstrumantal » cift sayı » karikaturluk » sın sin sun sun » koroğlu » say beni sayayım seni » luk » kulaclama » biletci » kirli camaşır » urfa cıbanı » olumle oc alınmaz » gucluk » gonyelemek » doşemek » davranmak saygıgostermek soz » kor yılangiller »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.