tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cın cın otmek » kıskac gozluk » atasozu » buyuk oynamak » gockun » kaldırıma duşmek » cuşka » kâkullu » partoner » oz kesit » koruk » uretici alan » vidanjor » nusha » ordunun hareketlerini duşmanda » oru » guc kazanmak icin calışmaya ar » tumsek » ciyleme » oğurtucu » catallı » kuluckalık » duzenleme işleri » akıntıya kurek cekmek » tozculuk » mutemmim » gelip gecici » kredi acmak » pis soz » zumrutlenmek » mercan avlayan kimse » ozelleştirilmiş genellikle di » kıvanclı » gucluğu veya guclukleri yenme » uzun omurlu » rusum » yureği yaralı » sanatı » oğrenci bileti » kacakcılık » ic kavuz » fırsatcı » maca beyi » ateşciceği » okultizm » yaşdonumu » caylık » yonetmelik » anlamıverir » aşcıbaşı »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.