tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borc almak » hangi dağda kurt oldu » dovdurtme » gonul belâsı » yenilir veya yenir yutulur şey » goc etmek veya eylemek » ufurmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » uzum hoşafı » oglena » kemalizm » guguk gibi kalmak veya oturmak » tatar corbası » ağır soz » cift » utopik » dışa donuk » carşafa girmek » yol acmak » ardıc kuşu » yukseltmek » acmak » mudekkik » veya bu anlamda birleşik isim » japon elması » gozlerinde şimşek veya şimşekl » duşunceye bağlayarak yorumlaya » bicilme » mucadele » koltukcu » kuşuzumu » cırcır » dosya acmak veya hazırlamak » cekmek » ifrit kesilmek veya olmak » kulleme » yoneltilme » muyesser olmak » acık » acış » yon gosterme eki » beyni sıcramak » camaşır ertesi olmak » pence pence » omca » frenk » tendurust » mal da yalan mulk de yalan va » tezata duşmek » calım »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.