tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cal » hint armudu » bakır sulfat » bir gunden bir gune » gonlu tok » madde » gok kır » sandvic » gozu cıkmak » guncelleştirmek » gurleme » baha bicmek » tutsuluk » capari » cizecek » sırtında veya arkasında yumurt » kundakcı » sozunu kesmek » cenet » cavmak » ezik buzuk » sıkıysa » gunu gecmiş » az değil » gizil guc » yoneltme » guderi » ortusuz » cift kume » kozasına cekilmek » an aneci » cırcırlamak » mulk » miniskul » durust » pence » dovunmek » calışma dolabı » curuyuş » dokuz korun bir değneği » sel gibi akmak » gozeneksizlik » sınamak tecrube etmek » capak » gun doğmak » ağzıacık ayran delisi veya bud » kontrolcu » cavdarsız » cekirdeksiz » ongorulu »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.