tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ulkusel » gelip gecmek » entelektuel » gonul yakmak » golge tiyatrosu » ağız tutunu » antikomunist » belediye encumeni » kok sap » elcilik etmek veya yapmak » toplandığıbolum » kantarın topunu kacırmak » huyu huyuna suyu suyuna uygun » gorevsel dil bilimi » prescilik » olum olum de hırlamaya ne bor » bicimlerini belirleyen ana oze » solungac » yoluyla bir yapının her yanını » yuzey veya cizgi kaide » aptal yerine koymak veya koyul » gumrukcu » kulfetsiz » rufeka » ortmek » sunturlu kufur » muhallebi cocuğu » suzmek » umtırak » ispenc » citar » anketcilik » cevrinmek » munakale » yapma cicek » acıortay duzlemi » uzme » iciş » wistaria sinensis » genclik » sokağa cıkmak » helenizm » sorguc » goğerti » icraatcı » cam yunu » iyilikcilik » popculuk » sozluk bilimi » yardakcılık etmek »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.