tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
curuyuş » gol başı » kıyak kacmak » kokleşme » coban aldıbağa gitti kurt ald » tepegozler » duz » capar » yuzunu şeytan gorsun » surdurum » oncu tiyatro » coreklenmek » gudek » bizlengic » gonul ferman dinlemez » varlıkta darlık cekmek » kilise canı » anadolu » sağlayan şartların butunu » amasya nın bardağı biri olmaz » soğuk cıkmak » purtuk » cul » balık corbası » gosterdiği yetenek veya guc » porsumek » gedik acmak » ustunuze afiyet veya sağlık » mudavim olmak » buzgulemek » ağac kupesi » turkluk » cokkun » australis » goknar » cakmak » ceyreklenmek » cayhaneci » hicap duymak veya etmek » doygun olma durumu veya gonul » uste » dalgalıakım ureteci » kupelik » oğrenim belgesi » kece » uzerine uzerine gitmek » konakcı » tuzel kişi » ic dunya » kurum »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.