tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bombardıman ucağı » kursu hocası » yahudice » se » cıkmak » ici almamak » olmezleştirmek » bîilâc » durdurmak » uncu » gozu tok » komunistlik » sulfatlaşma » koltukcu » soyletme » anglosakson » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » sıcan duşse başıyarılır » kac » unlu turemesi » duzenleme ve filme aktarma işi » govem » nusha » bicim » bulunan mobilya » ciğitli » kapalıtribun » non stop » techiz etmek » servise cıkmak » kozunu paylaşmak veya pay etme » icici » bukuculuk » yonelim » yuk treni » tum kirpikliler » mutetebbi » orcin » camaşır deterjanı » gunluk » bicimlerini belirleyen ana oze » acık ciro » soz etmek » cirozlaşmak » ozonolcer » vermek icin bir araya getirilm » o » surgulu » dumenci » borcluluk »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.