tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kargılık » ozek doku » goz banyosu » usteğmenlik » zuğurtleşme » ağustos bocekleri » bicki yapmak » yureklilik » ağzınıkapamak veya kilitlemek » moskof camı » beyanat vermek veya beyanatta » muderris » sakalına gore tarak vurmak » dorduz » pekliği » curmumeşhut » cehre » arabistan defnesi » tecahul etmek » ayrac acmak » hapır hapır hapır hupur » kume kume » gurultu cıkarmak etmek koparm » kullanılır » dolabı frijider » hint avrupa » her biri mesame » işin icinden cıkmak veya sıyrı » snack bar » bundan boyle » golermek » capak » munasebetsiz » tebaruz ettirmek » kâğıt acmak » kacış » gobeği catlamak » kacırmak » ilgincleşme » orme » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » aliyyulâlâ » ra » eskisi kadar veya gibi » uzumu tilki uzumu » dehşete duşurmek » daha bircok şeylerin yapımında » ic deri » carpılma » aleykumselâm »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.