tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucu herhangi birine dokunmak » ceddine rahmet » acımlanmak » pirogravur » muhur » yukseğe cıkmak » acık kahverengi » fakir duşmek » oğreticilik » sublime » dağa cıkmak » muphem » ayağıduze basmak » tac yaprağı » iz ansızlık » yureğim yanmaz veya yanmazdı » tef calsan oynayacak » kor faregiller » surduruş » gonderme » uzum şırası » turemek » gumuşgrisi » oykuleme » u » elcilik » hasatcılık » kırmızıcuruk » cozgunluk » yukarı goğe doğru olan yanı » kalensove » ic asalak » civilemek » yonetici » ağacıdibinden kesmek » bircok » etmek icin uzerlerine konulan » potifur » maymun gozunu actı » yugoslav » dokuntu » hunkârbeğendi » durumu » elinden işcıkmamak » bıcaklık » civileme » acısal hız » ses seda kesilmek veya kalmama » ileri geri surulebilen sistem » un almak kazanmak salmak veya »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.