tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acığa vurmak » odlekce » poker cevirmek » ozerkleştirmek » sapcık » ar er » cur et » p » koruk gibi » suredurum » le » kulturel antropoloji » yaradancılık » kepce » tuketici » salcalanmak » hercumerc » duğun değil bayram değil eni » muntahabat » cok cok » utmek » olumu op » kakır kakır gulmek » iki eli birinin yakasında olma » duşleme » cubbeci » acıklık » sun î » surec » başınıdondurmek » kulluk » ozgulluk » goz dikmek » mahmuz ciceği » icerme » cesaret gostermek » cabuk » koleniz veya koleleri » futurizm » goğerti » eli kolu bağlıkalmak veya durm » hamlac » vasatî sur at » tur » veya dokunmuşpamuktan yapılan » tıraşcı » calımlık » nankorluk » iz duşumsel » cevir sesi »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.