tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urban » ciğnenmek » mustevli » uzerine almak » gomlek » acık olmak » cıkıt » teror » guvenoyu almak » gun durumu » ezip buzmek » turku cağırmak » başmusevvit » mum ciceği » uretim bicimi » sigara boreği » alım calım » prospektus » gobek atmak » hastalık almak hastalık kapmak » teselli etmek veya vermek » cakılma » tecrubesi olmak » hırlımıdır hırsız mıdır » aklına geleni soylemek » yasama donemi » ucak » ağzınıacmamak » muşkulât cekmek » duello » yuz kaplama » ad cekilmek » carkıfelek » ortunmek » tecrube » suzgun bakış » golek » mumteni » golgelemek » guvenlik borusu » sun î » santra cizgisi » gol kacırmak » boke » boyacıkupune girmişgibi » pencelemek » hic de » altıkaval ustu şişhane » vur patlasın cal oynasın » tatbikatcı »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.