tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calgıhane » dekorator » onunu kesmek » cocuk bakıcısı » ra » disiplin sucu » bir icim su gibi » lâpcınlı » goz gormeyince gonul katlanır » nesne » lutfetmek » para cantası » studyo » gondertme » goz koymak » cennete cevirmek » cultar » duşurmek » istimzac » od ağacı » bir gozeliler » cingen » cıkartılmak » teyel yapmak veya atmak » edebiyatca » yanlarında goturmekle yukumlu » camaşır makinesi » kıratın yanında duran ya huyun » buyukce » carpıştırma » işgostermek » sun » ıt it ut ut » dollemek » kacak » oksurme » nefes cekmek » cıkmak » ız » kuyruğunu tava sapına cevirmek » cenilemek » cıkışnoktası » almancılık » cılgına donmek » ıt it ut ut » cimlendirmek » inmek » ucuklamak » yureği kalkmak » korleştiriş »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.