tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ucucu » muphem » kocan » govdesiz » cevirim » aktualizm » mecalsiz duşmek » kaca » temel onerme » tenezzuh » sureğen » oksuruk » tuylendirme » cift camlı » baldırıcıplak » ateşten gomlek » cakışmak » top atmak veya topu atmak » yuz vermemek » derme catma » yukluce » kapıacmak » kafa utulemek » civitli » reasurans » acemce » kaynana olma durumu » curuk iş » makara cekmek » kelepcelemek » hukûmet kapısı » gomlek değiştirmek » gelecek zaman gorunumu » niyaz etmek veya eylemek » gorelik bağıllık izafet rol » fındıkcılık » icerik » cekeleme » aklından gecirmek » istihrac » suflîlik » kosemen » ceşitli eşya » ruzgârlanmak » sap yiyip saman sıcmak » gun doğmak » cok ayaklılar » kovanın ucuna yerleştirilmişme » gosteri yuruyuşu » cop atlamaz »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.