tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kireclenmek » muşerref olmak » cağıl cağıl » olmuş » yoluna can vermek veya yoluna » ben hancı sen yolcu oldukca » hoşca » cul » borclanmak » riyazet diyet rejim » yavaşcacık » tek cenekliler » hesap ozeti » duşman kesilmek » yeniceri ocağı » korduğum » nesneler icin guclu zorlayıcı » işten el cektirmek veya cektir » puskul kuyruklular » karanlığıdeşmek veya yırtmak » sokuntu » karagozcu » tuf » ornek almak » soğdakca » kapılar yuzune uzerine ustune » beleşveya bahşiş atın dişine v » yureğine kurt duşmek » sacak » alcılanma » husnuhat » hintce » pursıhhat » benlikcilik » dustur » puskurme » cil » birbirine duşmek » bıyık burmak veya bukmek » yan gozle bakma » pencelenme » bulamac » secenek » kalifiye işci » kuplu » onarım gormek » candı » surek » coccothraustes » izletmek »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.