tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cilemek » mulhakat » gunun adamı » zembereği boşalmak veya boşanm » resim yapmada kullanılan komur » bu yuvacıklar topluluğunun bal » acık » bicim » deli raziye gibi » cengel iğnesi » ciftleşmek » iştirakci » anam » pata cakmak » celik metre » fena değil veya fena sayılmaz » tecessus » tarih atmak veya koymak » iciliş » t » korkunclaşmak » urunsuz » gozlerini devirmek » dikdortgensel » tavşana kac tazıya tut demek » gozunun capağınısilmeden » hareket ve davranış insiyak » canak yalayıcılık etmek » gozler onune serilmek » mubalâğacılık » kimin nesi » reva gormek veya gormemek » virtuozluk » hur teşebbus » kahkahayıbasmak koparmak veya » goğus cukuru » maket bıcağı » mulâki » hakca » satın alınan erkek kul esir » cevreleniş » gelmic » koşeli » butunlemek » soz » gomme banyo » inci » sozlu » yuksekten konuşmak » sovuşmek »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.