tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gomme » duzenleyici » acalya » kuflenme » sut dişi » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » halkcılık » yapıldığında zararıdokunacağıd » meydana cıkmak » duruluş » cıpıldak » keciboynuzu » yuz olcumu » figur » saat on bir bucuğu calmak » deliye donmek » surundurulmek » cekmek » deplâsmana gitmek veya cıkmak » icinden okumak » urum » gucluk » kılcıklı » suyundan yararlanılan cukur » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » koprunun veya koprulerin altın » puturlu » cokme » mustemlekeci » cakırdikenlik » gonul almak veya gonlunu almak » işbaşa duşmek » fener cekmek » guvenoyu almak » kooperatifci » civi yukarı » amerikanist » yuksek » film cevirmek » tibetce » tetik ustunde beklemek » bac » lutesyum » gecmek » kocbaşı » oyuncak » guvelâ » copsuz » hesaba katılmak veya katılmama » siper guneşlik »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.