tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » başına balta kesilmek veya olm » gozu kor olsun » mukavemetci » şeref uyesi » muhurlu » uc vermek » komur kalem » miktar ile indirimden sonraki » kalensove » suzulmek » gosterici » mefhum nosyon » yarayan celik disk » yarıgecirgenlik » uskuf » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » goz etciği » cok sesli » cektirme » reseptor » camurlanmak » celişkisiz » cakmak » mehter yuruyuşu » acmak » koltukculuk » allah vere de » kos kos » catıortusu » duz » yağmur yağarken kupunu doldurm » cilingir sofrası » yuzune gulmek » sıcrayış » ozenip bezenmek » coğunca » pamukcuk » oruc tutmak » komec » gostermelik » cifteli » noroloji » icinden gulmek » inanc » fikstur » dilinin cezasınıveya belâsını » simitci » gorevli kişiler » bitkisi thuya »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.