tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
set cekmek » sonuc » yuzu gulmek » on sozleşme » ickiyi bırakmak » gun doğmadan neler doğar » palyaco gibi » tuk » kacamak yol » oksitlenmeyen bir element kıs » gumuşsağolsun altın gidekosun » husnuteveccuh » elekcilik » muhre » guncelliğini yitirmek » amac edinmek » kebapcılık » muteveffa » buhtan » bilinc » doger » ozgu » paranın yuzu sıcaktır » yuzunden okumak » karikaturluk » fırcalama » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » mece » karagoz » ucan kale » gonyelemek » cicek bahcesi » hataya duşmek » yurekli » kulte » tefessuh » gercekli » dokuntusuz » hayrınıgor » dar acı » olsun olsun » yontemsizlik » duellocu » hareket » karun » yuzune bakmamak » buzul donemi » kurama » sel gibi akmak » arasıveya araları acılmak acık »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.