tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tepegoz » huzunlendirme » dişcilik » muşir » merakına dokunmak veya merakın » muş » duğun alayı » gecimli » sonme » marmara cırası » vitellus » sulûk etmek » postekini sermek » bolukbaşı » haftalıkcı » akıl var yakın var veya akıl » duzecleme » deli danalar gibi donmek » ekmeden bicilmez » kecileri kacırmak » hâşâ summe hâşâ » goz etmek » icinin ateşi kullenmek » oz » yukarı goğe doğru olan yanı » guneşbalcıkla sıvanmaz » oldurmek » mısır fulu » ceşnici » cekmek » tarikatcı » ciğsut emmiş » demetcik » calmak » gostermek » kok » unvanı » rucu » bicimlerini belirleyen ana oze » kumandı » uretmek » goz yummak » burunmek » u donuşu yapmak » on ses duşmesi » ayakcak » değişimli unsuzler » nufuzlu » cay takımı » soru cumlesi »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.