tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gercek kişi » gonen » facunalık » corbacı » cok sağlam dayanıklı sert » pantufla yapan veya satan kims » kaplan bocekler » suresiz » ara soz » cevza » lâz » suz » toprak doyursun gozunu » sayıgostergesi » buyurun cenaze namazına » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » gulle gibi » duzenli » armatorluk » gozune carpmak » kok » gudulmek » iki cenekliler » rontgen cekmek » kabahat etmek veya işlemek » olcumleme » ortusuz » cağıldama » kulliye » zayicesine bakmak » haricten gazel okumak veya atm » ilikcilik » surgun » ruyasıcıkmak » gorunmez olmak » puantor » mulk » yedek parcacı » bicem » aklına geleni soylemek » cilek » muhtac » ortaya dokmek » ağzının muhru ile » duzum duzum » polemikci » dikce » koyu koyu duşunmek » ozezer » zuhre »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.