tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yarayan kuru ince yaprak » pekiştirme unlusu » ızgara kofte » konvektor » olcu almak » odlek » zıddına basmak veya bir şey bi » alkışcı » musevvit » tekefful etmek » kayakcılık » ay ey y » istenc » zr » icini cekmek ic cekmek veya ic » caylık » lâmadan oluşmuş arasına yerle » efradınıcami ağyarınımani » cıtpıt » suslu » ac goz » cığır » den yana olmak » bilânco » cercevecilik » cevrim » kavga cıkarmak » golalası » sıkıntıcekmek » catır catır etmek » aracla yakmak » cıkıntı » duasınıveya dua almak » cavuşuzumu » teşekkur » onerme » caprazolcer » atıp veya atmak tutmak » ictima » suyu hurmetine veya yuzu suyun » takaddum etmek » iz duşumlu » yahudi pazarlığı » ozluk işleri » almancılık » kara cumle » cocuk bezi » konsolitci » baldırıcıplak » turemişisim »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.