tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için törenin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cintiyan » deli bayrağıacmak » beti benzi kirec kesilmek beti » uşengenlik » guhercile » guney » gonulsuzluk » teessur » su gibi bilmek veya okumak » yaltakcı » gobek atmak » cam goz » yukunu tutmak » bir dirhem et bin ayıp orter » analiz » ağzınıveya cenesini tutmak » başustunde tutmak » ortak veya kuma gemisi yurumuş » af buyurun » ilgincleşmek » gozu yolda veya yollarda kalma » buyulenme » dunden olmuş » canak » departman » rektorluk » hazır corba » mektep medrese gormuş » kaşgoz işareti yapmak » ele gecmek » genel mudur » ozel » armatur » ufurukculuk » yahudice » koturum » cobanlık » aglutinin » aksilik cıkmak » goz kaşsuzmek » uc buutlu » kosteklenmek » kuculmek » onune arkasına bakmadan » cıngar cıkarmak » gozune sokmak » ahıra cevirmek » havalara ucmak » kucukce » neye uğradığınıbilememek veya »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.