tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzucu » ufurmek » turk » hukûmeti devirmek » toplumsal cozulme » muzipce » cabuk kolay heyecanlanan kims » ağzına bir şey veya bir cop ko » ağac nemi » sukût hakkı » cocuk oyunu » adam sırasına gecmek veya girm » paraşut kulesi » sac sakala karışmış » fırcacı » surtulmek » acısal hız » oz yonetim » kunyesini okumak » tebelluğ » bozordek » karaağacgiller » gemisini yurutmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » yan cizgisi » gucenme » sut kuzusu » universal » cocuk bakıcısı » aleyhine donmek » sırasına gore » muştak » ho » ustune yurumek » yasa sozcusu » musavatsızlık » ic » ozne » alkışcı » tatlısulumen » kedi veya eti ne budu ne » alt guverte » falakaya cekmek yatırmak vurm » guveyfeneri » humayun » gunaha girmek » ulke » yaşıne başıne » kuru kofte » yurunmek »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.