tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
subjektivite » duşme » sonumsuz » danimarka kırmızısı » cok yetiştirilen bir bitki hor » gıcıkca » taaddut » carpıntı » odyovizuel » oksuruk otu » zift yesin veya ziftin pekini » calımcı » percinleştirmek » kundak sokmak veya koymak » duduk makarnası » muzik salonu » corapcılık » sinus » dukluk » kızık » urik asit » İsvecli » işleri ve dışişleri bakanlıkla » topal eşekle kervana katılmak » uzerine yatmak » transit gecmek » ayrıbaşcekmek » cekmek » dumeni kırmak » boynuz takmak veya takınmak t » kuf bağlamak veya tutmak » alaya cıkmak » yıva » suzme yoğurt » gok eşleği » cıkan » celmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » ustelik » rolâtivizm » muvellidulhumuza » ticanî » hispanica » gozu bağlıolmak » rencper » dunit » nazizm » ac » orkleme » kacta »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.