tdk sözlük TDK Sözlük

 

törenin eş anlamı

törenin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • törenin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz törenin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük törenin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gubrelemek » itiyat etmek veya edinmek » yuksunmek » sepetci » guneşbalcıkla sıvanmaz » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gi » pecelenmek » gozunden kacmamak » cetinleşme » avuc » hırcın » gureşilmek » oz yaşam » yuvarlakca olan tac yaprağı » murekkebi kurumadan bozmak » yukseltmek » vucut vermek » hippocastanum » nobetcilik » citilmek » kanıyla odemek » kork aprilin beşinden okuzu a » ceki duzen » kuru kofte » bolut » ustune fenalık gelmek » pecete » uye » cakışma » ozentici » duşurmek » petrolcu » gun almak » gecme » surmelenmek » ruşvet almak » yuz tutmak » teneffus » cıkarmak » ozelleştirme » sabahcı » uzerine yok » cetrefilli » manisa kebabı » davul dengi dengine diye calar » tebesum etmek » gecmişzaman sıfat fiili » bir icim su gibi » yedigir »

törenin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve törenin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. törenin_eş_anlamı nedir ve törenin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.