tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gokyolu » lâkırdıcıkarmak » başıbelâya girmek veya uğramak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kırgızca » zemberekci » cam sakızıcoban armağanı » cocuk duşurmek » catı » profesorluk » yer opmek » sukûnet » arac » ofkesini cıkarmak veya almak » tukenik » sozlendirme » cırpınıcırpını » iz surmek » arısutu » muslumanlaştırma » kutin » cucuklenmek » dokuntulu » gozetici » gunun adamı » gonderiliş » kilit kurek olmak » muşevveş » soz veya lâf altında kalmamak » genel goruşluluk » camaşır leğeni » guvercingoğsu » kafesci » bulbulkonağı » ucmak » veya giysinin uzerine konulan » guvey i » sandıktan cıkmak » araclara takılıp cıkarılmasınd » yurek acısı » buyuk şehir » denizden cıkmışbalığa donmek » harac » kucuk caplı » olesiye » transfuzyon » kabine cekilmek » eli yuzu duzgun » ac acına » editor »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.