tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eti budu yerinde veya etine do » etinden et koparmak veya kesme » tutuşmak yanmaya başlamak » verkac » surulmek » catır catır sokmek » kılıc gagalı » uleştirim » celebi » aristoculuk » goz emeği » carşaf gibi » mutecaviz » calıştırmak » cicekci » abbas yolcu » acılmak » para sızdırmak veya koparmak » gotun gotun » ciğnek » kapcık meyve » dozunu kacırmak veya dozu kacm » konakcı » son dort » dağınık gozenek » babamın veya ustamın adıhıdır » suzme » cekici » dur » camur atmak veya sıcratmak » semiyoloji semiyotik » oyun » el ile elle tutulur » otre » gravurcu » altın adıpul oldu kız adıdul » sunnî » tek bicim » suruklemek » gorumce » başustunde yeri var » kapak bıckısı » sağakce » muşevvik » mulkî idare amiri » koclanmak » dalga gecmek » ofkeleniş » iyi gozle bakmamak » bitlis koftesi »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.