tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dumen tutmak » boylesine » başustu » afrikalı » pacacı » gunulemek » puren » kakır kakır gulmek » koksuz » kaba turkcesi » fransızlaştırma » goresime » cektirme » enek » cincilyagiller » kahır veya kahrını cekememek » ancuez » dovizzede » sut cekmek » sapınc » » kuflu » guzlemek » yumru kok » veya toprak harc » cekmek » zerduştculuk » celenc » gur gur » dubel » evlâduıyal » yureklilik » muessir » kumulâtif » goğus hastalığı » cala kaşık » sıcankulağı » vermek icin bir araya getirilm » guvelâ » mucevher mahfazası » mahrut » oğurtme » bağlaclıyan cumle » guzellikle » fulûsuahmere muhtac » boluşturme » calışılma » cerci » yedekci » cokluk »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.