tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alım satım burosu » kur acı » yahudi baklası » ateşli silâh » gecirmek » uveyme » hareketlerde bulunmak » zahmet etmek zahmete girmek ve » duşuncesiz » cozumlenme » hukmen » doğuşcu » cenesini tutmak » gobel » arjantinli » cekmek » bac » tevarus » kontrolcu » allah ne verdiyse » gidişdonuş » elde avucta bir şey kalmamak » etme veya etme yahu » ehlisunnet » haber gondermek » duşunce » cengel » dort koşe olmak » kucuk parmak » kıc » revu » muruvvetini gormek » supurme » sayac takımı » duven dişi » doruk cizgisi » değişkene gore hesaplanan sayı » suregelmek » şarap canağı » cekip almak » uc iki » buyukluk taslamak » uzengi kemiği » suruklendirmek » ağır arac » guzel duyu » soğan ciceği » mulevves » yerine kullanılır » nam vermek veya salmak »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.