tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caylık » mutekabiliyet » teseyyup » belirtmek icin kullanılır » koklu » iki ucu acık boru biciminde it » ciğde » brove » madalyanın veya madalyonun ter » cevabıdikmek veya dayamak yap » sabahcı » telgrafcı » oncelikle » us » dokum » ustune gul koklamamak » zuppelik » bıcak yarasıonulur dil yarası » ust cene » surtunmek » balcık » can calmak » kufur » mevsimi » yargıclık » kuflenmek » kullanılan cihaz » icini okumak » dublor » yorunge » dumen kırmak » karman corman etmek » duzayak » gecicilik » gectiği yoldan gecmek » seckinler » boykotculuk » bahtına kusmek » butunleme sınavı » dovuşkenlik » bisikletcilik » gobeği duşmek » eğri cehre » cerezcilik » paspascılık » gucendirmek » cevirmek » arının yuvasına kazık veya cop » duşuntulu » ağaclama »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.