tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
camıcerceveyi indirmek » sofra veya sofrayı kaldırmak v » yuz » ciğ » goz nuru dokmek » koşe dolabı » govdesel » oğurtu gelmek » renginde sapıdort koşeli olan » surukleme » yerinde su cıkmak » yuzdurulmek » birleşik cumle » hareket » soyletmek » horguclu » musemma » ic mimarlık » kısmının sonuna kadar olan uza » subut » hint darısı » rusumat » ucmak » zuğurtluk » ozgun » calıbulbulu » cozuk » nara atmak veya basmak » carliston » allah allah » goc etmek veya eylemek » şikâyetcilik » gore » tuylendirmek » uclu » durum durum » hafıza » orumcek kafalı » bulunmak nezretmek » dağsıcanı » kıyıda koşede kalmak » marpuccu » gomut » muzikolog » levazımatcı » yuruk » başına kan cıkmak » simultane » birbirinin gozunu cıkarmak » doğaclama tiyatro »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.