tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
himaye etmek » satranc » cabucak » piyasaya duşmek » gun almak » doşeniş » up » k » kelepce » canına tak demek veya etmek » lutfen » camurcun » uzunluk olcusu » parca » şirazeden cıkmak » kanıyla odemek » kuflu » olum » tozel » gonderilme » oluşturduğu demet » kor oğlu » sumsukluk » hızır gibi yetişmek » ardıc rakısı » orumcek » cıfıt » şer î » toplumcu gercekcilik » dost ağlatır duşman guldurur » cok sesli » cokuş » notrlemek » atlar tepişir arada eşekler e » dağgolu » boynunu bukmek » dayanc » avusturyalı » su orumceğigiller » deniz ucağı » gulunc » guncellemek » top ağac » değişme olayı tekâmul » pasor » sunepe » yola cıkmak » ekşi yuz » nefesi kesilmek daralmak veya » kullanılan yapma yuz »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.