tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mezardan cıkarmak » bıcaklanmak » gozu onunde » demetci » somalili » aslan sutu » karacayca » soyutculuk » nobet » tecrube » arap sacına donmek » cobanaldatangiller » korfezcik » bayram değil seyran değil en » turunc » icli » secilmiş » ucler yediler kırklar » kor ağac » catışma » olumcul » her biri mesame » aktuel » cek » gosteri » inatcılık » sakatatcılık » oldurmek » bicim » erkân kurku » icerik » av dışında padişahın yanında b » uzerine atmak » urkuntulu » comak sokmak veya koymak » kıssadan hisse almak veya cıka » bir cokları » doğu turkcesi » keşkekci » kırdırmak işini yaptırmak » sandık duzmek » calım yemek » koyleşme » soz misali » gır gır gecmek » cirişleme » sırtustu yatmak » mevsimi » cekilmek » gorguluce »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.