tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolut » urkutmek » dayak kackını » hayvan koklaşa koklaşa insan » kurutularak ufalanmışhamurdan » yukseltmek » sure sonu » mizacgirlik » dayayıp doşemek » kucuk capta » civit rengi » icini acmak » duşuntulu » tecahul » verilmesi ve bu sahipliğin bir » cise » duşkun » elinden cıkmak » dokmek » isimden tureme isim » cırak » calışkanlık » calık kavak » cakırcı » dişci » acık sacık » donuşum » sacalama » sumuksu » ozbek » tarihci » surcmek » cattırmak » uzun cizgi » ra » kum colu » her ne ise veya her neyse » duşku » sun » toplumsal cozulme » boylemesine » capanoğlu » icinde kaybolmak » kutlesel » gonenme » kufecilik » goğermek » arkasında dolaşmak veya gezmek » goturmek » aracı »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.