tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bilinclendirmek » uğur boceği » yahudi » umit » cığa » kamcı » ogelerin oluşturduğu butun pa » uykusu bolunmek » gorece » dincleşmek » cardaş » spekulâtif » ocağıtutmek » mes uliyetsizlik » ne cıkar » urdunlu » yureğine kar yağmak » cekirdekci » tokaclanma » sundurmek » lok gibi oturmak veya cokmek » lık lik luk luk » havaya ucmak » vefat ilmuhaberi » say beni sayayım seni » canıyok mu » suret almak veya cıkarmak » yureğinden gecmek » muellefat » muzisyen » kalcıncı » icki psikozu » hic değil » memleketci » ceper » burgulu » muptedi » ustune cekmek » govem » ve katımadde » mısır ozu » buddhist » bordur » mubayenet » gok bilimsel » şıraolcer » cavlan » cabuklaşma » golcuk » keyfini cıkarmak »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.