tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zucaciye » turkceleştirmek » ak ek » suruklemek » yeşille lâcivert arasırenk el » reisulkuttap » lâckalık » arka muziği » ekmek opmek » koruyucu unsuz » karışım » muessese » pic etmek » calışma dolabı » kelepcelenmek » orneklendirme » pencesine duşmek » buyuye kapılmak veya tutulmak » dordul » icirilme » yapma yapmayın yapmayınız » kutuğe gecirmek » kurşun dokmek » yonlendirmek » yuzune karşı » metalurji » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » ıcı ici ucu ucu » guneşalmak veya guneşgormek » ebegumeci » cevirmek » lık lik luk luk » ana duşunce » ric at » fıstıkcılık » parcalanmak » haziran boceği » herkesin gonlunde bir aslan ya » alufte » her şeye aklıeren zeki akıll » kupunu doldurmak » bukucu » orum » cıkrık » leyleğin yuvadan attığıyavru » zayıf duşmek » nesne » sectirme » cıbanlaşma » oğretmen evi »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.