tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ambulâns » runik » bictirme » dunden » kıl cadır » anız bicmek » cıkma » yeryuzu » uzak gocuşme » of » kendini gosteren ve bulaşıcıol » tezkiyesini duzeltmek » golgede kalmak » kap » sinirine dokunmak » mısır daki sağır sultan bile d » fakulteli » sıcan deliğe sığmamış bir de » yenilir veya yenir yutulur şey » kokunu veya kokunden kazımak » vidoyu gormek » goğuslemek » mueddep » arak erek » şuyu bulmak » gule gule » musebbip » vay sen misin » humanistleşmek » ozezer » guneşsizlik » paragoz » cengel iğnesi » muzminleşmek » munadi » duşuk » » yukumlu » cipo » okseye basmak » hindu » buvelek » geciştirmek » surgun gitmek » sucluluk duygusu » ust kume » karşılıksız cek » kazak » telâşa duşmek » canıcekilmek »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.