tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkışma » element kısaltmasıau » yedek parcacı » mâni i » ustune » ateşpuskurmek » iki cenetli » gonulsuzce » cetrefilleşmek » bordur » başcı » ustune guneşdoğmamak » goruntuleyici » yuksek » cuceleşme » seninki can da benimki patlıca » camurlanma » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » percinlemek » an ane » kutuphane » tumlec » bulten » mulhak » kralice gibi » alcılatma » tekcilik » bak » dupeduz » toretanımazlık » oğle paydosu » camlık » carşafa girmek » kara evli » avaz avaz bağırmak » inmek » olduğu soz » munferit » keci soğudu » uşengeclik » keceleme » suit » yuzer » yaprak cay » gobel » golet » bıcaklatmak » koseyle alay edenin top sakalı » gunu » kure kuşağı »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.