tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olcuşturme » bicilme » lisan » cozulemeyen ilmiksiz duğum » domivole » akşam yıldızı » yuk altına girmek » allah allah » koşe » merkezî ulke » soz atmak » cıkmak » turuz otu » yukselme » gormek » dağdağa kavuşmaz insan insana » kukumav gibi duşunup durmak » muhre » cağrıştırma » sarih mef ul » sınava cekilmek » yuzlemek » ağac kurbağası » vak anuvislik » demek ki demek oluyor ki » yularıele vermek veya yularıka » muftehir » comlekleme » gorme gozesi » yuzsuzleşmek » allah mustahakınıversin » yer yarılıp icine girmek veya » yonetmen » kolelik duzeni » iki buklum olmak » subjektiflik » yuzu gulmek » goğcek » gorevli kuruluş » maruz kalmak veya kalmamak » ustune titremek » tıpkıcekim » cemrenmek » opucuk kondurmak » cer cop » coğmek » hazırlıksız olmak veya bulunma » şeylerden her biri tabaka » dalgıc kuşugiller » turnagecidi »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.