tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bukunmek » karşılığında cinsel ilişkide b » neptunyum » belli bir noktayıaltınıcizerek » cağdaşlaşma » utopist » yuzune kan gelmek » suzulmek » ucret » sıfat fiil » duru » ozdekcilik » borc yiyen kesesinden yer » yaka bir tarafta paca bir tar » ozgecil » yuz » rastık cekmek » onleme » cıkarılış » rus ruleti » tutunacak dalıolmak veya olmam » liyakat gostermek » kopeklemek » yer tutmak veya tutmamak » bulunan bolum kafa ser » ici burkulmak veya ici sızlanm » cok partili » gelmeyen veya gelip de kıtalar » eteğindeki taşıdokmek » turkceleştirme » arap uyandıveya arabın gozu ac » ovunmek » bitkisi gossypium » gelgec » el dokunulmak veya dokunulmama » dallarınıkısaltmak » ici bayılmak » uflenmek » cor cop » odenek » bortme » ciğnenmek » cene yarışı » yureği ağzına gelmek » dumbelek » yuklu » bicimdeki bolumler » yardım gormek » allah a bin şukur » bicimi »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.