tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mico » okuz arabası » parcacı » tellur » bicim » guzlemek » sıkca » bilinclenmek » tan sokmek » oncel » şer an » başına kan cıkmak » kufur savurmak » kucuk hindistan cevizi » kimine hay hay kimine vay vay » den yana olmak » şovalyelik » duşkunluk » butunlenme » uncu » ağaclık » donenme » catılmak » odevli » operken ısırır » od dışı » kelepire konmak veya yakalamak » cağatayca » ensulin » gur » ucu » guclendirilmek » zeytinyağı sirke dokulerek ya » caktırılmak » kostek vurmak » koy yeri » ya sabır cekmek » kızık » barokcu » dipcik » ondelik » tuylenme » sı si su su » ordekgiller » eşbicimli » mulâkat vermek » kuldur » goz kaşsuzmek » cuhadarlık » azrail e bir can borcu olmak v »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.