tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacılmak » şeyhulislâm kapısı » zuğurtluk » kume » gule gule » oluşturduğu tuzel varlık » kendi kanatlarıyla ucmak » cift cubuk » surtuşme » birleştirerek bir varlığıyenid » diz ustu cokmek » muhakeme yurutmek » gozunu oymak » oğretiş » puskul » acık alınla » irilerine kanal izmariti denir » şar şer » cıncınlatmak » calıştırıcı » tellur » mueyyide » orakcı » flâmanca » comeliş » adam icine cıkmak » recel » lek » karşıtı » şişe » o o » on » falcete » yapılan fıcıvb » duzelmek » yastağac » coreklenmek » cırpı » puskulsuz » ışık gocum » cabuklaşmak » karakalpakca » orgucu » gundaş » haricten gazel okumak veya atm » cıkmak » kun » sokun » alman » kavukcu »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.