tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tükoder ne işe yarar tıklayınız. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
veya bu anlamda birleşik isim » tutunculuk » marksizm » cerviş » su kacırmak » acık sozlu » tatarımsı » kopru başı » tebellur etmek » arabistan defnesi » ust » ortaya surulmek » camur » yere goğe koymamak veya koyama » tampon bolge » kohneleşme » başoğretmen » smac » ici tez » hurmet » derme catma » boşgezmekten bedava calışmak y » sus bitkisi » tuy dikmek » gulabdan » kulce » cıkmak » yuru ya kulum demiş » surmek » yerden yere calmak » hadise cıkarmak » suyundan yararlanılan cukur » acıklayan » yureğinden gelmek » mahagoni » hukum » gonlu kanmak » cadısupurgesi » kotu yola duşmek » cekirdekcilik » duşgucu » gobek » guclu » acıkca » ustelemek » te » s s » aksaklık veya bozukluk » turkleştirme » bir ağac stryhnos nux vomice »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.