tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lupletme » utanc » veya durduran parca komutator » oğur olmak » halvetî » olculen » acmak » nefesi kesilmek daralmak veya » bohca boreği » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » mustefit » kendi kanatlarıyla ucmak » celik » bir goz gulmek » gorevsel » acık ağızlı » ayranım budur yarısısudur » ickicilik » duğu » orneklendirmek » kıt a sahanlığı » teberruz » gozu cıkmak » nankorluk gormek » uckur » gectiği yoldan gecmek » kocancılık » cakmak yapan veya satan kimse » ukraynalı » kepce surat » utopist » cevirmek » cullukgiller » olağanustu » kor boğaz » duzgu » İzmir koftesi » cultarı » duşkun olma durumu iptilâ » keli gorunmek » bir kapıya cıkmak » fıcıcı » gozu bir şeyde veya bir şeyin » yarışcı » ses turemesi » diğer ceşitli hizmetlerin butu » cuz » oru » kadirîlik » dort goz »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.