tdk sözlük TDK Sözlük

 

tükoder ne işe yarar

tükoder ne işe yarar kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tükoder ne işe yarar hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tükoder ne işe yarar ziyaret ediniz. uludağ sözlük tükoder ne işe yarar başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
rekonstruksiyon » uskure » buyuk sesli uyumu » kolacan etmek » kotu kadın » gul gibi bakmak » duduk gibi » gecen » koşeye oturmak » ağac cileği » suzmek » duzenleşim » nazileştirme » wistaria sinensis » donuna yapmak veya doldurmak » gecimlilik » antep baklavası » gumuşcun » kurca cıbanı » kuturdemek » sukûtîlik » pamukcu » guven » horoz olur gozu coplukte kalı » cicek yaprağı » yonetmek » uzun parca » vucut bulmak » korpe » populer » oğrenci kimliği » santrifuj » savaşacmak veya ilân etmek » azaltmaya yarayan arac egzoz » okse » abacıkebeci ara yerde sen nec » ors » yuksek basınc » yuzune bakmamak » tuyune dokunmamak » urkmek » stabilizator » yureği temiz » oncul » etmek » kuflendirmek » soğuşlemek » kurşun dokmek » muhurletme » midibuscu »

tükoder_ne_işe_yarar hakkında da bilgi ve tükoder_ne_işe_yarar eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tükoder_ne_işe_yarar nedir ve tükoder_ne_işe_yarar kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.