tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mubarek olsun » cubukluk » ic » caba harcamak » icin kullanılır » karnından konuşmak veya soylem » ac acık kalmak » cıngıraklıyılangiller » gemisini yurutmek » gomleklik » h h » cıkmak » mutemmim » yureği sızlamak » takaddum etmek » yuzeyinin her noktasına basınc » suzulme » yukumlendirmek » sodyum sulfat » goruşayrılığı » cu » virgul » ut acıcılık » ozgurlukcu demokrasi » fak fuk fonu » naturel » ortodoksluk » tecessus » cobandeğneği » kılıc oyuncusu » etme veya etme yahu » lutfetmek » bocu » yugoslavyalı » gozu kapalı » oz yonetim » ikide bir veya ikide birde » gulculuk » ikili catı » karanlıkta goz kırpmak » celebice » cenesi durmamak » onceki » can gozdesi » topac gibi » cekilmek » hoyratca » ictenliksizlik » bir şey soylemek » boşa koysan dolmaz doluya koy »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.