tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kesip bicmek » puruzsuz » urbanizm » icinin ateşi kullenmek » uye aidatı » yonetmenlik » turancı » uygulama » yuz yuze gelmek » popculuk » hukmolunma » halvetî » atıp veya atmak tutmak » guzluk » kirec kuyusu » sıla ozlemi » vietnamlı » duzine » kaput gitmek veya olmak » surumsuz » allah utandırmasın » soz yarışı » grev sozcusu » cicek » hırcınlık » suruklemek » kılıc pabucu » koşede bucakta kalmak » berbat etmek veya eylemek » derinlik kayacları » son gorev » mtırak mturak » olumluk dirimlik » ciltcilik » doke saca » cene » dağdağa kavuşmaz insan insana » marşmarş » calık » sunnetsiz » mehtaba cıkmak » buyume » otmek » gommek » icraata gecmek » plânorcu » meydanıbirine veya bir şeye bı » kafasınıtutsulemek » musamaha » dortleme »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.