tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tokatcı » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » olmezleştirmek » envaiturlu » civiletmek » oyuna cıkmak » iclenmek » fennini almak veya kapmak » puskurtuş » kaclı » olcum » surduruş » olu gibi » mertce » vibrator » harac mezat satmak » yakacak » nur yuzlu » ozur dilemek » secim bolgesi » paraşut » munasebeti duşmek » kacıklık » oncelemek » muşahede » bicki dikişkursu » dalga yuksekliği » kucuk parmak » kapalıbolge » yukseğe cıkmak » carpanlara ayırma » dokum » akıldan cıkarmak » cift surmek » gorunur » granulin » teptim kece oldu sivrilttim k » odun komuru » icmek » iceri » mudahale etmek » calışmak yapmaya kalkışmak » dırt dirt durt durt t » turku soylemek » muncer » alt ust etmek » gun almak » aslanım » buro » arıkcı »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.