tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goz bebeği » calkalamak » toplumu tek başına belirleyen » oldurtme » bonleşmek » aklınıcalmak » gumec » l l » tevessu etmek » ayciceği » duşkun » dili kurusun » alcıtaşı » buyukseme » koftelik » cıtpıt » muhliye » ustun olmak veya gelmek » mustantiklik » lutuf » ust » duğmelenmek » yureği goz goz olmak » muzminleşmek » iceri » soven » akıl yaşta değil baştadır » boylece » kusturme » başına tac etmek » geri donmek » arzuhâl gibi veya kadar » cabuklaştırılma » a dan z ye kadar » sigara icmek » lık lik luk luk » tecahuluarifaneden gelmek » bağırışcağırış » canis lupus » yuz surmek » kulunu savurmak » dizini dovmek » ortak yuklem » gormemezlik » buyuk cember » servise cıkmak » kor olur badem gozlu olur kel » gozgu » karanlığıdeşmek veya yırtmak » zevk icin »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.