tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozleri ışık icinde veya ışıkl » yayla ciceği » plâncete » mustear » cirkinsemek » ra re » duzeltmek » suluğen » icirilmek » cetin » imtizacsız » kotu haber tez duyulur » sunnet olmak » muracaat » tab an » icinden gulmek » gostermeci » civit rengi » birbirinin gozunu oymak » tanrıvergisi » alcaklık » olum dirim » gıcırıbukme » ic kuyu » cıkmak » taaccup » bukulgen » goruntuluk » zembereği boşalmak veya boşanm » ve sorumluluğunu taşıyan birim » iclenme » huzune kapılmak » iceriye dalmak » ceki » kıta dumdar » ağac cileği » tecahuluarifane » toreli » pestilini cıkarmak » derdini deşmek veya depreştirm » rus » âdet gormek » sutlu » meflûc » vektor » sacmacı » gosterme sıfatı » sozleşme » boşluk » herkesin gonlunde bir aslan ya »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.