tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
profesorluk » oz su » gul gibi gecinmek veya yaşamak » antrenor » ovunmek gibi olmasın » hırdavatcı » cıkıt » bucak bucak kacmak » gormek » suzuluş » icgudulu » yuzde » koturum » benim oğlum bina okur doner d » bir baştan veya uctan bir başa » ga ge » maca beyi gibi kurulmak » korleşme » devlet duşkunu » ahbapca » celik » a ya getirmek » celenk » allah kabul etsin » gozlemek » lokoz » maltalı » gozunun onunde olmak » mes ut » surnaturalist » cıtlatma » itirafcı » bulunan bolum kafa ser » pic » fayanscı » sacmak » kokenlenmek » davranmak saygıgostermek soz » ses vermek veya vermemek » sulfatlanma » uzum cekirdeği » dunyanın dort bucağı » misyon ustlenmek » ac gozluluk » yonetmen » ağır arac » lutuf dilemek » pacalık » gol başı » cemberlenme »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.