tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcak ses » makineli tufek » cerezci » utusu uzerinde » tunc bilekli » icini curutmek » karanlık basmak veya cokmek » ebussuut efendinin torunu » ic ses » iki dirhem bir cekirdek » yuz akıile cıkmak » dara duşmek » guzel » mizacgirlik » kalsiyum klorur » pur » capraşık » oksitler veren madde maden » seruvenli » gokmen » kotumserlik » ucayak » taayyun etmek » sustalıcakı » okculuk » vantuz cekmek » sut otugiller » ustune ustluk » lâyık gormek » kapana duşurmek veya kıstırmak » murekkeplenme » surekli unsuz » acık bono » murc » donem » cekimsiz » altayca » sendikacılık yapan kimse » değer bicmek » pencelemek » cağrılma » bağlantıunsuzu » boluk » bobrek ustu bezi » bokunu cıkarmak » kuculme » globulin » babam » şupheli » um »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.