tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mesket turkleri » yularıele vermek veya yularıka » zenneye cıkmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » smacor » iz » duma » bulunduğu yer basamak » cekme » goğus goğuse » kerpic » loca » alcak gonulluluk » goz koymak » kılıc sallamak » olumsuzleşme » ınca ince unca unce » uzum sirkesi » epikuroscu » kralice » el ermez guc yetmez » paşmakcı » duşuk yapmak » hint horozu » turel » koy turkusu » yuz kızartmak » otleğengiller » kok » capacullaştırma » kacak » ağır ol » yukarı goğe doğru olan yanı » suzeni » nara atmak veya basmak » infiratcılık » yağma etmek veya edilmek » kopuk » bid at » okuyana bırakan oyun muamma » lupten » duşuncesiz » cizecek » panamalı » cabuklaştırmak » cıkmak » yuz olcumu » mukellef » sosyokulturel » amaclamak »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.