tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » marpuc » nuhuft » gun doğusu » buyuk elci » yuz » on tasar » konakcı » yaz donemi » boğaya cekmek » urkutmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » kara duzen » bulunan kimse » corak » kor değneğini beller gibi » sıfırıtuketmek » sutten ağzıyanmak » sulus » surerlik » allah allah » mustahzar » dalgıc kuşugiller » telâşgostermek » kamu sektoru » cıkmak » yanaşık duzen » ihracatcılık » cacaronca » telgrafcılık » sıcramak » alcıya almak veya koymak » ust » alcalmak » onunde ardında gidilmez » kuvvetle basmak » goz goze » cizgi resim » acınmak » halebî ordaysa arşın burada » ortaya cıkmak » deli saraylıgibi » ucgensel bolge » nufus bilimi » yakınlık gostermek » ucurmak » fransızlaştırmak » bir gozeliler » arakcılık » ifrata kacmak »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.