tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuberkulin » kacmak » kunye » gumuşîleşmek » amacsızlık » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » cevikleştirmek » başınıcıkarmak » garaz veya garez bağlamak » ince » koşeyi donmek » kukurtleme » ihracatcılık » gecirimlilik » gelgecci » kaşgoz işareti yapmak » acığa vurmak » karaya duşmek » kafasına soz girmemek » boke » yuzucu » kırk bir bucuk » zatulcenp » borekci » hidrur » yedekci » tekaut » sulukcu » pelikul » işcıkarmak » cağ » suprulmek » carptırma » inci » kat î » catıpenceresi » pence » coraklaştırma » gerekce gostermek » kanat acmak » gozetmek » olmayan tortul kayac birimi » iskeletli hayvan corallium rub » soze son vermek » duğun dernek hep bir ornek » bir elin sesi cıkmaz » bula bula bunu onu bir şeyi » cınarımsıisfendan » donuş » hanefî »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.