tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dağkoyu » tam adamına catmak » terbiyeli kofte » kulliyen » gurbetcilik » kadıngobeği » bonkorluk » f k b » veya metal bolum » oruluş » gece ucuşu » congul » bostan bekcisi » goz banyosu » adetimurettep » gurultuye gitmek » cıkartmak » ucucu » cıkrıklı » puskurtmek » cenesi kuvvetli » motivasyon » cok koyu sarırenkli guclu bir » olgun » kapitulâsyon » oluşturduğu demet » tanrıvergisi » torba cay » bugunku tavuk yarınki kazdan i » ucurmak » gır gecmek » uvey evlât » civilemek » seyret » ic yuz » cile » unsuzunu gosterir » muzik bilimi » beti benzi kirec kesilmek beti » tumorleşmek » gecinip gitmek » sanskrit » hafifce » elaman cekmek » eylul » iki cenetli » dağda buyumuş » başınıgozunu yarmak » mektupcu » kırcıllık »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.