tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guderi » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » guzelleştirmek » corba » goreceği gelmek veya goresi ge » kusursuz » bornova misketi » sacı » rufaîlik » mujdeleme » gume » babakoş » ozerklik » aclıktan olmeyecek kadar » konvertisor » kultur balıkcılığı » kuru uzum » huner » aydınlıkolcer » tum tanrıcılık » kotu » surat veya suratı bir karış » hukum surmek » gorsel » kapıalmak veya yapmak » gulu seven dikenine katlanır » f f » mızrap » cakmak yapan veya satan kimse » mutekâsif » goruştarzı » babacko » dadacı » cucelik » flort » cizgi film » yarım pabuclu » buken » havuc suyu » puskurmek » gununu gormek » ada cayı » defteri durulmek » bîcare olmak » kudum » otmek » mustahak » ic tutmak veya ic bağlamak » mut a » kozleşmek »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.