tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duşkurmak » cağanak » ren geyiği » sunnetci » fazla mal goz cıkarmaz » veya ozel kuruluşlarca odenen » ortuşmek » koyuvermek » kampana calmak » rufaîlik » gorup goreceği rahmet bu » duve » kopeksiz koye veya suruye kurt » pratik kuramsal karşıtı » cakmak » ozentisiz » tecessus » parca başına » hukûmet erkânı » kervan yıldızı » telekomunikasyon duzeni » yolgecen » dikişci » aşcı » kaba duzen » ozdeş » ışınolcer » murekkepleme » kaynakcı » zerduştî » cevikleştirme » gozu kızmak » yağma etmek veya edilmek » uslu durmak veya oturmak » abdulleziz » cozuşme » gencleştirme » elden ne gelir » gercekleşmek » ihtiyac » muştak » iktidardan duşmek » sozunu kesmek » oz saygı » mis uzumu » carpan » carşıağası » neye uğradığınıbilememek veya » sirkuler » gece gunduz dememek »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.