tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şuphelenmek » el mi yaman bey mi yaman el ya » cok gormek » oncel duzen » ucmak » doğaclama » yaprak dokumu » puf noktası » atladıgecti genc osman » kuru hasır veya kilim ustunde » ustunde kalmak » doner » am » minare golgesi » oksurtme » ucucu » gume gitmek » kurulu duzen » camurluk » mel un » başınıgozunu yarmak » parcalayış » cala kalem » duztabanlık » carşaf » kapcık » akrobat » vakitce » ordunun hareketlerini duşmanda » cekimserlik » huviyet » kahpenin dolu » lâmadan oluşmuş arasına yerle » kışve yaz arasındaki mevsim i » citen » oldurmek » ciğkacmak veya duşmek » gosterici yardımıyla karanlık » kulleniş » ozezer » cizginme » sızıcıunsuz » kavunici » surtukleşme » corten » gubrelik » guzellik yarışması » atıp veya atmak tutmak » masraf kapısıacmak » lâf ola beri gele »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.