tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oz kedi balığıgiller » karacaylı » kuflu » luterci » orgulu pilâv » kritik » gok adası » el elden ustundur ta arşa kada » şaka soylemek » kac para eder » guveni olmak » olmek » eşyukselti » kapricyo » orneklendirmek » copcatan » carka vermek veya carka cektir » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kullanılan mutfak âleti » nufus yoğunluğu » durtmek » uclanma » cozumleme » duven surmek veya dovmek » defasında bir sayıyukselterek » dortluk » bilinclenmek » ağza alınmaz veya ağza alınmay » gineli » yukselme » molekul » hukûmeti devirmek » cağırıcı » kul sıkılmayınca hızır yetişme » teşbih etmek veya yapmak » ağaclı » yenilikci » falso cıkmak » uckâğıtcılık » kungurdemek » mutearife » subjektivizm » basıolcer » kece kulâh etmek » ga ge » alâminut » ne alıp veremiyor » supurge » onune bakmak » begum »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.