tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzenlemek » iskeletli hayvan corallium rub » kılcal kok » hindolog » gozculuk etmek » dunya başına dar olmak veya ge » bir ayak once evvel » surtme ağı » gorunmez kaza » avurtlarıcokmek veya avurtları » guvenlik » hucuma kalkmak » dolaba girmek veya gelmek » redaktorluk » tedhişcilik » koruk » cakır » kapıyıgostermek » cavlanmak » ulkeler arası » surfe » gucleşmek » tırnağına veya attığıtırnağa d » irilerine kanal izmariti denir » percem » yıkamaya yarar cukur yer veya » yuzunuze guller » on ek » cekimsenmek » eti ne budu ne » mef ul » allah canınıalsın » ku » hayata gozlerini yummak veya k » kıptî » ışınımolcer » plâtoncu » dulger » olu fiyatına » aynıtelden calmak » memleketcilik » gonc » acem » kokleştirme » cit » yolu duşmek » korluk » sonuc niteliğinde başka bir bi » yurumek » rucu hakkı »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.