tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oncesiz » duşunulmek » tava boreği » sıkca » emekleme cağı » deme » kuskun » sublimleştirme » borcsuz harcsız » muşkulât » ateşpuskurmek » saatcilik » aracılığıyla duymak değmek e » organize suc » elde avucta ne varsa » okculuk » toplumsal cozulme » ma me » torpulemek » yureğini kemirmek » merak etmek k kalın okunur » cizicilik » kohnemek » argaclamak » calıbulbulu » yuz yuze kalmak » acık » catlayış » acığa cıkmak » hippocastanum » ciftlik » yuz bulunca astar istemek » moto » kucuk gezegen » akaclamak » koltuğuna girmek veya koltuğun » sırtından gecinmek » catlak » kok salmak » masturbasyon » kulâh » mahrut » elinin koru » kirli camaşır » kucu kucu » olcek » akıcıunsuz » dizleri kesilmek veya tutmamak » boyu veya boyuna boyunca bera » ozel okul »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.