tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gercekleştirmek » vucuda getirmek » gorelilik » gorevden almak » acıklık » gorme » kupelik » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » cocuk yuvası » gocer » gok bilimci » kotulenme » kopurtme » ust baş » guvercinboynu » catpat » klorur » hukûmet merkezi » istenc » ozgeci » supurtmek » hurc » sumer » alıc » guzel yazısanatı » aşağıgormek » taylorculuk » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » musamahakârlık » calışma hayatı » allah iki iyilikten birisini v » ceki » ozellikle celik dokum ve alaş » x ışınlarından yararlanılarak » caferî » davranmak saygıgostermek soz » sil » bukulgen » muşahit » omur torpusu » tozunu almak atmak silkmek ve » taannut etmek » yonetimsel » susu vermek » sinirleri gevşemek veya yatışm » cevre bilimi » hava kacırmak » o » celimsizlik » cozundurmek »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.