tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortak carpan » kulâhıma anlat » ozdeşleşmek » puruzsuz » balkanolog » otumluleşme » tebellur etmek » hic yoktan » yıkmak amacıyla cekmek » blof yapmak » sokup atmak » dokulme » ağzından duşmemek veya duşurme » uckurluk » curuk boya » figur » koşe yastığı » cıkılan catkı » acılıp sacılmak » un » gunah kecisi » cembersiz » cekme demir » gucendirici » milletce » değer duşurme » of » gumburdemek » gokkuzgungiller » kustah » hanımgobeği » gobeğini kesmek » okuyup uflemek » kırıp gecirmek » kabına dokmek » ortalamasına dayanan durumu » klorur » muhtac » suruklenmek » terbiyeli kofte » kazak » bulunulan noktasının meridyen » elcilik uzmanı » capraşmak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » şenlik ve eğlence donemi » cekirdekten yetişme » estetikcilik » ismi cıkmak » mutehevvir »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.