tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parcacık » sakın ha » sırca » yetenek ve genel gidişdurumlar » surgune gondermek » ayağıduze basmak » cekic » kiremitci » cizgilemek » uful » iğne yutmuşite veya maymuna do » sahil cizgisi » goz onune almak » kulağıbir şeyde olmak » işini gormek » catlamak » can cıkmayınca veya cıkmadan h » gozlemlemek » yollara sokaklara dokulmek » cıkmak » parfumcu » yoluna cıkmak » cehreli » kandil ciceği » oğutucu diş » uvez » madde » duyun » mudrike » dayanma omru » oncesiz » cokluk eki » agrandisor » leşini cıkarmak » tavır almak veya takınmak » başınıgozunu yarmak » ağacıdibinden kesmek » teneffus etmek » kun » transit gecmek » tumsekli » bana da demesinler » icini kemirmek » temas etmek veya biriyle temas » fotoğrafcı » su gibi bilmek veya okumak » oruk » punc » gurultu cıkarmak etmek koparm » cemberli »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.