tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
deveyi yardan ucuran bir tutam » buzme » anlam cıkarmak » yaşam duzeyi » bahce nanesi » eksen ulke » hakcası » carşaflamak » buyuksemek » gurcuce » birkac » şarjor » duğun dernek » sıcramak » olumle burun buruna gelmek » taşınabilir arac » ic » mutehayyir » guvensizlik onergesi » odemek » adı » kalbi carpmak » suven » kopek » allah eksik etmesin » artcılık » urkek urkek » tırpandan gecirmek » perde arkasında veya arkasında » kulot pantolon » cikolata » olmez oğlu » ors » okse otu » camur kalemi » sonradan gormuşluk » felâketlerin acılıetkilerini d » orgen » iraklaşmak » konektor » taammuden » cağıldayış » dinim hakkıicin veya dinim aşk » boşta olarak yapılan ortu » sofrasıacık » mahrec » kuflu » millî mudafaa » dili donmemek veya donmek » caylakca »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.