tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamı

tümsek zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozluksuz » guvenlik borusu » doviz » yardımcıhucre » gonlunu sondurmek » tekessur etmek » cacaronluk » a ya getirmek » tahakkum etmek » safca » acığa alma » percem » cıfıtlık etmek » kursu şeyhi » gumruklu » kacırma » ciy » inmek » kepce » oncu tiyatro » fıstığıda denilen bir ağac pis » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » uşenc » gemisini yurutmek » banka cuzdanı » mutefekkir » cokluk » bir catıaltında olmak veya bul » kup » ac » bıcaklatmak » subjektivite » zibelilina » turkuleştirmek » cecence » carpma » teşhis etmek veya koymak » yarıklardan her biri » pabucsuz » duşundurucu » sırtınıdayamak veya vermek » vantuz cekmek » cıkmak » ciğer kebap olmak » maydanozlu soğan » allah beterinden saklasın veya » duzgun » cocuk aldırmak » produktor » cırpı »

tümsek_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamı nedir ve tümsek_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.