tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorunuşalmak » koturumleşme » oğrenimli » goz kaşsuzmek » kıvrakca » olumsuz tumce » avunc » cicek cıkarmak » cay vermek » bazımadde fiyatlarının ustune » beneklerle orten asklımantar » calışma » kabak cekirdeği » denizcakısı » cocuk dili » sacıp savurmak » kotu kotu duşunmek » surukletme » dava gutmek » buyuk ana » mehil muddeti » ic cekmek » grizuolcer » cıkmak » gın gin gun gun » yuzeysel » kurneme » gonlunu pazara cıkarmak » satranclı » biciminde duzenlenen ulusal ve » ortusuz » gerec » avuc avuc » yağmur olsa kimsenin tarlasına » yuzu ak » acmak » arka veya sırt cevirmek » yeşilcekirge » elini cabuk tutmak » keyfini cıkarmak » acılmak » ruh otesi » sarımsağıgelin etmişler de kır » kampcı » duşkunler evi » vuzera » acığa cıkmak » gesneriana » yureği urpermek » doşemelik »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.