tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
huseynî » şansolyelik » mureffeh » yelolcer » gommek » acımlamak » fevc » cusse » inti » yıldız gunu » corek » coğur » yoruk » koturumleşme » temize cekmek » kul yemek veya yutmak » yonelmeli » ağzının tadınıkacırmak » ağustos bocekleri » kapak bıckıcısı » gecer » ikindiustu » gorunuşu kurtarmak » nazi » iz » dovme » argaclamak » sutune kalmak » ırgat pazarına dondurmek » acık mektup » uncu » cekiver kuyruğunu » oz » hukumdarlık » defteri durulmek » kurt gibi kemirmek veya yemek » altayist » calımlayış » acem kılıcıgibi » copra balığı » corbaya donmek » kalcasız » ağırlık basmak veya cokmek » sodyum sulfat » sıcan deliğe sığmamış bir de » tuzel » murekkepleme » vesveseye duşmek » soz veya lâf işitmek » lokma goz »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.