tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
herkes kaşık yapar ama sapını » imtizac » acıortay duzlemi » banyo kuveti » dan den tan ten » zor alıma carpmak » otleğen » adıcıkmışdokuza inmez sekize » cim » balıksırtı balık kılcığıbicim » tart sucu » yuksek yaylak » mutculuk » gonlunu hoşetmek » goz kırpmamak » acıklaştırma » sulfamit » carpışılmak » lâtin » pencik » mustağni » ceşni » cerden copten » supurgecilik » avunc » us » techil » manipulâsyon » gorunmez kaza » celişkili » goruşbirliği » imparatorice » takdim edilmek veya olunmak » ulku » pembe gormek » tekabul » harbiyeli » koyuvermek » sur atle » bicim » kalbi carpmak » ozne grubu » veya krom kaplanmışcember bici » cilek suyu » nal cakmak » dostluk okkayla alışverişdirh » cedene » cayır kuşu » teselsul » taşınabilir arac »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.