tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surekli unsuz » carıkcı » murt olmak » karaimce » suyu baştan veya başından kesm » catallık » vergi kanunu » cıtırdatma » hıckıra hıckıra » oleyazmak » ya sabır cekmek » capraşmak » cur etkâr » mancu » sıcrama tahtası » cayırlamak » opucuk kondurmak » kumbet » cakıllık » carık » bok yemek duşmek » duz yuzeylerden her biri » veya rejimi değiştirecek bicim » kulturluluk » bir şey soylemek » genel kutuphane » hava acmak veya acılmak » yuksek perdeden konuşmak » ortalığı goturmek » kelle kulak yerinde olmak » cozgun » odev bilgisi » gun gecmek » ele gecirmek » cakmaklık » kosele taşı » zumre » basma alım satımı » cenesi atmak » kırsal nufus » oz itmeli » olarak yurutulduğu siyasî duze » uzulme » cırpmacı » gostermeci » copurluk » zihni bulanmak veya karışmak » haddi mi veya haddine mi duşmu » aktualizm » cığırmak »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.