tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iceri » gecişme » cul » art damak unsuzu » bicmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » sozlu » uniforma » kilus » celmik » ruhunda guneşacmak » cılgınlık » amac » halka veya âleme verir talkını » soğulme » subyan koğuşu » celtikcilik » gozune batmak » silindir prizma vb bicimindek » calıidi cırpıidi evim idi ya » mahrut » allah duşmanıma vermesin » gorelilik » ortaya surulmek » şomuz » camurlanmak » gozu gitmek » angıc » u » bolmec » cırpıvurmak » sabahıbulmak veya etmek » allah icin » Şafiî kopeği gibi titremek » gosterme sıfatı » icerik » ay » kat î » bıcak gibi saplanmak » guven kazanmak » cemberletme » calıhorozu » yardımcıhucre » eflâke ser cekmek » mustensih » corak » iki satır lâf etmek veya konuş » ozdeksel » camursuz » ezik buzuk »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.