tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cemaziyulevvelini bilmek » cullandırma » ustunden başından akmak » mustaceliyet » ibliscilik » cıkarmak » vatandaşlıktan cıkarılmak » tavan supurgesi » capula » potasyum sulfur » gormediğe donmek veya gormemiş » goreyim seni » ağzıacık ayran delisi veya bud » ı i » bulbul gibi bilmek » gecmek » efradınıcami ağyarınımani » gostermelik » ciltci » bildik cıkmak » gureşilme » cakılmak » postaya atmak veya vermek » yuzu kara » ilk gosteri » plâtonizm » kurulu duzen » universalizm » permece » cozuluş » sacınıbaşınıyolmak » sıralıcumle » lâğım cukuru » bardağın konulduğu yeri kirlet » koylu » bıcak kınınıkesmez » kortizonlu ilâc » sumkurme » allah versin » amerika armudu » sevinmek sev in sevdirmek se » uyku durak yok veya uyku nedir » yureğini tuketmek » bunalım gecirmek » uzengi taşı » karbur » icli dışlılık » şarapcılık » copurluk » lule »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.