tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
odenme » ebussuut efendinin gelini gibi » ufurukculuk » otucu » cozumlemeli » cop kovası » yapay dolleme » kulhanbeylik » puskurtulme » başcı » cıkışyolu » parşomen » cakaloz » on bilim » hazır corba » frenkce » acık fikirlilik » balina cubuğu » onu alınmak » tayini cıkmak » bağlayıcıunsuz » reasurans » cıldırma » goze gorunmemek » subjektivite » bulunan bolum kafa ser » cirkef » ihracatcılık » tunc kafiye » kırpıntıbohcası » yuz gorumluğu » ayranım budur yarısısudur » cita » muşterek bahis » ceneksiz » kirecleme » intelektualizm » formulleştirmek » oğretim » leyleğin yuvadan attığıyavru » basınclama » itirafcı » msa mse » duş » cephe acmak » cokkun » kucuk » bir koşeye koymak » burc » cilingirlik »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.