tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gonlu kanmak » doşeme » dumencilik » tazıya donmek » selâmunkavlen » ortak bolen » bıcak vurmak » carptırma » teşrifatcılık » gece işciliği » allah ın gazabı » sigara boreği » yuzune bakılacak gibi veya yuz » heyheyler gecirmek » pr » ses seda cıkmamak » desinator » alıc » can can » dikec » cığır » ciy » kaşlıgozlu » muessis » gumuşuleşmek » gocebelik » İki veya daha cok maddeyi birb » onunde perende atılmamak » icinde kaybolmak » kendi gobeğini kendi kesmek » paldır kuldur » faca » gonendirme » orumcekli » geleceği varsa goreceği de va » cıpıldak » yureği katılmak » ustune guneşdoğmamak » yıldızıduşuk » pis soz » şarap canağı » murdesenk » gucsuz » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » gozleri buğulanmak veya bulutl » comleklemek » ozdek » kabine cekilmek » crocodilus »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.