tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kursu hocası » tumsek » bir deli kuyuya bir taşatar k » ifrat tefritte kalmak veya bul » sacma » bilinc » kılcık » mehter yuruyuşu » mutealiye » gecerleme » batıl inanc » muşkulât » beyaz sıvı » devre mulk » opucuk gondermek veya yollamak » yola cıkmak » yuksuk kadar » aradan cıkarmak » cekiclemek » curmumeşhut » başa cıkmak » actıağzını yumdu gozunu » nesnelerin butunu » yuğruk » oz odun » ta » uvez » yere gecmek » kazın ayağıoyle değil » ehlisunnet » az gormek » gecgin » bunye » pacayıkaptırmak » kopeksiz » haşatıcıkmak » orge » samanlıgubre » cabuklaşma » el cırpmak » servise cıkmak » orselemek » calgıhane » acımlamak » gozunun bebeği gibi sevmek » arada cıkarmak » soze yatmak » polonez » cingene palamudu » coğunmek »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.