tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutsuz » coplu » surerlik gorunumu » kusu » kufur » cekmeceli » yarayan kuru ince yaprak » aracı » bektaşî » bicimselleştirme » lâkırdısımıolur » sublimleştirme » oğut vermek veya oğutte bulunm » sunnî » mineral » kamburu cıkmak » onarım gormek » kupleği » ustten » tarihsel ozdekcilik » pejmurdelik » devletcilik » guvence vermek » cağrışma » cok partili » fişacmak » goz yummak » bonleşmek » yukumlenme » bukucu » yurutec » sandvic » menfaat gutmek veya gutmemek » kuşum » cozulme » meden » gulunme » elinde bulunduran kimse » cevrilmek » sarıcicek » anlam kotuleşmesi » goz » ucan kefal » gonc » cevirme » puskurtme makinesi » mecbur kalmak veya olmak » cerezci » gubresiz » merkezkac kuvvet »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.