tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kotu » yururlukten kaldırmak » gucsuzluk » almanlaşma » portlek » namaz ortusu » hanefî » ustune gecirmek » malta humması » kuremsi » goruşulmek » herhangi bir doğal nesne veya » lâmadan oluşmuş arasına yerle » aza coğa bakmamak » alcılı » ici gitmek » orgu » ordovr tabağı » kullu » carliston biber » şefaatcilik » asker kacağı » gun yeli » cıldırtma » onune gecmek onune gecmek » ters yuzu » cekmek » amaclı » ucsuz » huzune kapılmak » corekci » başlama » luzucet » bıyık altından gulmek » surum » ceşnicibaşı » puskurme » fırcalı » allah canınıalsın » tutunculuk » onculuk etmek » tereddut etmek » ağzının icine girmek » potikare » ceviren » kukremek » kazaya rıza gostermek » jeton gec duşmek » yurt ici » devre mulk »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.