tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yarıklardan her biri » puf boreği » perdenin uzerinden oynatılan » yonsuz » sansur etmek veya sansurden ge » mektupustu » tb » olgunluk cağı » tuzakcı » doşekli » tokat atmak aşk etmek veya pat » muzakere » duzen » rus salatası » olumsuzleşme » ust cıkmak veya gelmek » ustune yurumek » gumburdemek » kıskac » cekirdek » pedavra gibi veya pedavrasıcık » mineral » odeşme » gerceklik » ağac mantarı » kolen olayım » caresiz » kotu olmak » asyalılık » parcalanmak » gozden cıkarmak » işi duşmek » mubalâğalı » munakaşa etmek » liyakat gostermek » ığrıp cekmek » uşuntu » kur acı » kurdan » plâkcı » donence » ic lâstik » cakılma » mış miş muş muş » il » canısağolsun » cozyağı » alcakca » roportajcılık » grev gozcusu »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.