tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmek » ozelleşmek » bektaşî uzumu » cubuk » gozyaşımemesi » menfaat gutmek veya gutmemek » empresyonizm » yanık ruzgâr » takdim edilmek veya olunmak » allah ın evi » teşevvuş » dupeduz » civileme » cal » uzerine gelen duvar ağırlıklar » itibar gormek » yer altıdunyası » docentlik » yalıbulbulu » donmek » tohmet » cağıldayış » gumuşcu » yureği parlamak » dayanım omru » gecirgen » cıkılmak » um » goz goz » kopek memesi » soz misali » bonkorluk » dondurulan ince uzun ışık ara » deniz otobusu » ici bayılmak » ayım eyim » iki geceli » kacmaklık » cozumsel » t » akcalı » nankorleşme » ad koymak adlandırmak tesmiy » şarkiyatcı » cotuk » taşcıtarağı » kuskun » kimse » hışırıcıkmak » yuz »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.