tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işbolumu » uveyik » cıngırak » terennum etmek » calcenelik » ici sıkılmak » cokme » guzel duyuculuk » inmek » sigara boreği » metal parca » ışıkcı » yakutca » almanlaşmak » duzeysiz » kadastroya gecmek » suzmek » dulger » gormek » canlılara yaşama ortamısağlaya » kacan kacana » el cırpmak » gecimlik » elde avucta ne varsa » muzminleştirmek » uremsel » ceng » akumulâtor » muhursuz » erkecsakalı » adaptor » dort goz bir evlât icin » gomu » can cana başbaşa » gosterge » guclu » art duşunce » uzum cekirdeği » ateşbacayıveya sacağı sarmak » allah ın kulu » durulme » fenalık gecirmek veya gelmek » dışıeli yakar ici beni yakar » pacalık » musamaha » den eylemek » kandilli kufur » allah ın emri » hice saymak veya hice indirgem » havadan sudan konuşmak »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.