tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tümsek zıt anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boşluk » icini dokmek » maddelerin genel adı » gecinmek » uzerine tuz biber ekmek » guduk » iceri » buzmek » hurmet etmek » cıtkırıldım » puskurtu » bulunan bolum kafa ser » nijeryalı » sublimleştirme » allah hayırlıetsin » buyuk mağaza » onune cıkmak » uşurmek » uşume » gozer » beni sokmayan yılan bin yıl ya » kullanılırdı » yenik duşmek » bulgurlu kofte » memleketci » İki veya daha cok maddeyi birb » cekince koymak » kuşsutu ile beslemek » m » seruvenci » boşaltac » yureği dolu » gerekce » calkar » tepetakla etmek veya devirmek » dayalıtahta kalas » cayıgormeden pacalarısıvamak » zulfaruz » acık duşme » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » gun yeli » altayistik » kırlangıc otu » ciğerimin koşesi » evc » ağac arısı » tedahul » kus » acmak » oğurleşmek »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.