tdk sözlük TDK Sözlük

 

tümsek zıt anlamlısı nedir

tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tümsek zıt anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tümsek zıt anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tümsek zıt anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tefahur » şukreyleme » luks » yaştahtaya veya yere basmak » zafer bayramı » kacmak » cevre bilimci » gec » sorgucsuz » harc » amerikan » kundak sokmak veya koymak » gur gur » ucret » cevirmenlik » burnunun ucundan otesini veya » aspirator » cıkmak » ceyizsiz » guduk » pencere acmak » ahlâkcı » gozu acık gitmek » gecim kapısı » muessif » inkâr etmek veya inkârdan gelm » yuz suyu » midibuscu » metal parca » golge » halkalıgozler » zift yesin veya ziftin pekini » koken bilimsel » cok guzel kadın » duzmek » uslûpsuz » suratından duşen bin parca olm » lutufkârlık » cift halka » allah ın gazabı » kubalı » renkli element kısaltmasıcu » ev acmak » ileri atılmak veya cıkmak » gonul hoşluğu » kolay gele veya gelsin » catanacı » yeri opmek » muteharrik » muzikoloji »

tümsek_zıt_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tümsek_zıt_anlamlısı_nedir nedir ve tümsek_zıt_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.