tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soz kesmek » kacaklık » butunsellik » suratından duşen bin parca olm » kuflendirmek » su icinde kalmak » birinin canına ot tıkmak tıkam » tarafından arabacıicin armağan » yer yarılıp icine girmek veya » mesih » bıcak gibi kesmek » ma me » kenara cekilmek » işguzarca » yuklenmek » suclanmak » oduncu » capari » sulûk » gozunun onune gelmek » duşukluk » rotarlı » kasavet cekmek » soz tutmak » yaban ordeği » elin veya âlemin ağzıtorba değ » oğrenim » suyu nereden geliyor » kosele » temas etmek veya biriyle temas » golgede bırakmak » gonderilme » cakal » iceriye duşmek » kapamac » altından capanoğlu cıkmak » cevreleyiş » kopeğin ağzına kemik atmak » ateşcilik » gulcu » ustatlık » sureklilik ilkesi » suclandırılma » cozumcu » car » almanlaştırma » yuzunu gozunu acmak » sulunluk » tekniği » duzgusuz »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.