tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc duzlemli » boşluk » yuksuk otu » ulke » kasetci » tuy tus » gec » capacullaştırma » golgeleyiş » mesket turkleri » kışgunu » yuz kalıbı » cıkan » suya gostermek » tacsızlar » kandil ciceği » tebellur » nevri donmek » hamala semeri yuk olmaz » hancerlemek » cirkinseme » um » mısır daki sağır sultan bile d » musveddelik kâğıt » istencci » soruşturma acmak » munezzeh » goze batmak » surmek » indukleme makinesi » ceyiz » dovec » gokmen » kullanılır » bolu » kulâhlı » telhisci » turnagozu » mal da yalan mulk de yalan va » boceklik » gulistan » kukremek » mumeyyizlik » havale gondermek veya yollamak » kostere » kılcık atmak » bukuk » soz yok » bir şeyler veya bir şey olmak » ustunu veya ustune gormek »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.