tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuzluk birimler boluğu » kıt a sahanlığı » frenk inciri » dilini kesmek veya kesip oturm » mutemerkiz » sut beyaz » ustune kalmak » tarihcilik » ustelik » oncelikli » cifteli » yureğine od veya ateş duşmek » munhezim » urkutme » urpermek » moskof camı » spotcu » guldur guldur » catkı » denetcilik » lâkırdıağzından dokulmek » naldoken » kupe ciceği » cırpınmak » matematikci » temessul » kufretmek » cizi » turşusu cıkmak » bulbul gibi konuşturmak veya s » kıyıbalıkcılığı » fransızca » aluftelik » cevri » işguc » uniformalı » aracılığıyla duymak değmek e » etinden et koparmak veya kesme » belirtir » kendi koşesinde yaşamak » konukcu » harman corman » hungurtu » dilli duduk » arıtma unitesi » kırbaclamak » golge » dort duvar arasında kalmak » durumundaki bileşkenin uygulam » tekemmul »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.