tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
abes kacmak » ad cekmek » hasekikupesi » bektaşîlik » celmelenmek » yanına bırakmamak veya komamak » şantor » pence » can cana başbaşa » ana cizgi » pey surmek » ozellik » catkınlık » produktivite » carpma » ekmek carpsın » romen rakamları » kuresel » uyudu cocuk sevildi cocuk he » gozu cıkmak » cırpma » yupurmek » kompresor » ormek » sacma sapan » duello » ciziş » mutemmim » ucerli » z z » cırcır boceği » yargıc » ust cıkmak veya gelmek » uscu » kolacan etmek » po » goruşsahibi » tel cekmek » sonuk » kaca kac » kundak sokmak veya koymak » kecelenmek » balcıklı » oyle olsun » cekimsizlik » bocek kabuğu » magnezyum sulfat » haberleşme komunikasyon » bir bir veya bir de » suzme »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.