tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
navcağan » cıkınlama » mektep gormemiş » gonderiş » cinko » odemek » cift kişilik » patlangıc » koşk » ustune oturmak » huzzam » itibar gormek » fenike portakalı » sozlu » gucenilmek » adı » tavşan yurekli » cekmek » su kacırmak » rukuşluk » tahsil gormek » b » balık corbası » le » olme eşeğim olme yaza yonca b » gorungu » gaz detektoru » guzel guzel » vucuda getirilmek » toprak kolesi » abbasî » cimdiklemek » ic bolge » kurtun » tek cekirdekli » bir catıaltında olmak veya bul » catallı » kotu kişi olmak » mustantiklik » dunyayıharam etmek » yuruyuş » gormek » seksuel » mulkiye idadîsi » figur » yonelim » carpma kapı » tohuma kacmak » hiclik » gozunu kırpmadan »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.