tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soğuşluk » bayram kocu gibi » bayramlık ağzınıacmak » aralarından kara kedi gecmek v » gecirmek » kırcıllık » kapanmak ortulmek » lık lik luk luk » komunikasyon » verkac » yaşınıicine akıtmak » oru » alcılı » kacırmak » kuldoken » boğumlanma bolgesi » hazırlık donemi » goz » duzensizlik » olcme » tevehhum » centiklemek » munteşir » doşemelik » guclu duygu durumu » cırcır » edi » teminat akcesi » kuşa benzemek veya donmek » fuze » modasıgecmek » dokuntu » fesat karıştırmak veya fesat c » dovenci » ağızsıl unlu » hızolcer » yonetim » nifakcı » in hali » akağac » mutlakcı » cocuksuluk » yureği pek » baba koruk veya erik yer oğlu » icerlek » cep sozluğu » aba altından değnek sopa goste » tebeddul » abazaca » dil oğretimi »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.