tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ahcılık » fırdondu » iştahıkapanmak veya kesilmek » kumaşcı » cigan » hasta ol benim icin oleyim se » kongolu » ten » anlıkcılık » divaneye donmek » mutenakıs » su uyur duşman uyumaz » partikul » plâstikci » ucan top » cukur » gobel » inmek » yuzu karışmak allak bullak olm » aktor » celik kapı » culcu » ture » ceşitlendirmek » gırtlak unsuzu » temulentum » oncu » uc hâl kanunu » tezekkur » gonul avcısı » gozune carpmak » ucan kuşa borcu olmak » gun doğmak » cereyan carpmak » tevatur » herhangi bir doğal nesne veya » tehacum » cenesi kitlenmek » av dışında padişahın yanında b » anlam kotuleşmesi » dipciklenme » yalın ayak başıkabak » buzmek » kapıacmak » kesesine gore » kutuğe gecirmek » olu gozu kadar » yapılan resim ve bezeme işi » cevirmek » ağac »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.