tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urkutmek » nev i şahsına munhasır » birey ustu » olan kişilerin toplanıp toplum » suz » acılmak » tenevvur etmek » dinden imandan cıkmak » sırnaşıkca » cırpıipi » guneşbanyosu » size veya sizlere omur » safca » pece » carcur » duzguncu » golek » saik » comaklama » cakıltı » ağzına bir şey veya bir cop ko » cağlamak » cevirme » ramp ışığına cıkarmak » tufekcilik » meraka duşmek » durme » kukurtlu » ciceklenmek » tecahuluarifane » munhasır » topac gibi » muhurdar » acık » urtiker » stand bay » borclanılmak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » soz ayağa duşmek » ic gıcıklamak » yorgan yuzu » oğle » aktualite » altı b sınıflamalarda ikinci » cocuk ruhlu » akıcıunsuz » acık deniz » borc » cay kaşığı » ihsanıhumayun »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.