tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cozgu » bulten » yuz » kırsal nufus » tahrikcilik » tanrıca » eyere de gelir semere de » imza toreni » pek gozlu » cocukla cocuk buyukle buyuk o » hareket ve davranış insiyak » los » kaldırım ciğnemek » mısır puskulu » ozverili » bulunan kopuren su » durtuşlemek » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » başına guneşgecmek » hesap vermek veya hesabınıverm » teessuf » cayır teresi » curuyuş » anlayış mutealiye transandan » cokek » guzelleştirmek » kafa cıkışı » yapılan resim ve bezeme işi » yara acmak » kapak bıckısı » ucretlilik » cıkıştırma » surum surum surunmek » dillerde dolaşmak veya gezmek » manyakca » kılıc oyuncusu » ruzgârlanmak » cıkınlamak » imalâtcılık » calkak » uşumek » vicdan azabıcekmek veya duymak » mucerret » cıkrık » selâm durmak veya selâma durma » guneybatı » ozelleştirilmiş genellikle di » denizgulu » bir elmanın yarısıo yarısıbu » aracılığıyla duymak değmek e »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.