tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dort » saclımeşe » kohneleşme » cekişmek » on soruşturma » nufus kesafeti » ortenek » cıplak » cozuluş » ulger » ağac nemi » bir ceşit sıkıştırıcıalet » ihtiyac » opup başına koymak » sonuc niteliğinde başka bir bi » siyanur » cubuklamak » bork » corek mantarı » lık lik luk luk » calkalamak » beli bukulmek » cekilmek » yağmurolcer » bir kol cengi olmak » avuc » gonul tokluğu » gece » supurme » catısız » istihrac etmek » guzlek » duz » mureccah » fitne fucur » kutuk » cocukcağız » şeyhulislâm » koturum » muferrih » farisî » gocerme » cin calığı » makyavelizm » gır gecmek » durdurmak » cec » cekince koymak » panamalı » flort »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.