tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
akşamustu » murc » hotanto » gonul ferahlığı » başına cıkarmak » el etek opmek » mac mac » candır » huzunlenme » surgulu » tenevvur etmek » ayağıveya ayakları dolaşmak » icinden okumak » cift cubuk » ad cekilmek » u » buyucek » cil » t » itibar gormek » yuzlenmek » donmek » bostan bekcisi » ucurmak » pecelemek » pusurlu » bir parca » almanlaşmak » raportorluk » muhur kimde ise suleyman odur » moritanyalı » capulacılık » işi uc nalla bir ata kaldı » engel cıkarmak » bulgurlu ya gelin mi gidecek » produktor » gormek » keyif catmak » sur atlenmek » uşme » borclanmak » guluşulme » yuzustu bırakmak » dovuşturmek » potasyum sulfat » cuval » tekme atmak veya tekme vurmak » kup » aku » oğrenci kartı »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.