tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fiske kondurmamak veya dokundu » gurultuye getirmek veya boğmak » herkesin yararlandığı » ceşnilenmek » ciğerinin icini bilmek » ucuklaşmak » goruşmeci » kutikul » hiclik » kaşgoz etmek » ağaclıklı » cemberletme » oyuncak » istifcilik » altayistik » direncli » elinden bir işveya şey gelmeme » godeş » lektor » guzelleştirilme » susletmek » uzere » yukseğe cıkmak » carmıha germek » gorgu » oğmac » başoğretmenlik » enduksiyon » fırca » varışcizgisi » aksoğut » ağız actırmamak » yağışduzeni » seyreyle gumburtuyu » yukselmek » tarafsız bolge » emekliye ayrılmak veya cıkmak » allah yarattıdememek » goz » buzulme » boylemesine » oksitlenmeyen bir element kıs » kesenekci » şapcılık » lopur » başıustunde yeri olmak » curuk sakız » ugandalı » sucustu mahkemesi » buyultec »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.