tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucendirme » copluk » cucukleşme » ic işleri » gozunde şimşek cakmak » acık ağızlı » sonuclandırma » kılıc balığıgiller » duşmanlaşma » ortodoksluk » pecesiz » balıkgozu objektif » eğitim donemi » oğutme haznesi » dukluk » sıkıntıya duşmek » paranın yuzu sıcaktır » kalbura donmek » duşsuz » gecirici » dişozu » hukumler ve izlenecek yollar » surcturme » şohret » mes ut etmek » techiz » gece silâhlıgunduz kulâhlı » munfail » alacam » rak rek » kayıttan duşmek veya birinin k » bektaşî sırrı » capanoğlunun abdest suyu gibi » guvencesiz » ici goturmemek » tarcın » sakalım yok ki sozum dinlensin » hoşmerim » aynıkapıya cıkmak » cumbuş » yurumek » gozlerini dikmek » uşuntu kopekler mandayıparalar » onlenmek » ekim ihtilâlinde komunist kızı » nefis mucadelesi » gozdağıvermek » taşıtcı » anlıkcılık » alaturka bilen alaturka eser »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.