tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağza duşmek » numayiş » goncluk » muttefikan » olayı » felc » kapanmak ortulmek » tapıncakcılık putperestlik » pardosu » ucsuz bucaksız » duşkunleşme » cilekeşlik » ustun zekâlı » parca parca » facalı » muhtaclık » durum durum » duşman başına » susletmek » cift » allah versin » sokmek » capaculcu » yaradana kurban olayım » endustriyel » yeni dunya » demek ki demek oluyor ki » mişli gecmiş » dubel » yoluna can vermek veya yoluna » duzgun » yayılmasınısağlayan cihaz » guluncleştirme » kustahlaşmak » duzelmek » ust uste » su turbini » etrafında dort donmek » ic » dağarcığındakini cıkarmak » zimmetine gecirmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » opucuk gondermek veya yollamak » mutevelli heyeti » cabuk ol veya cabuk » bağa bak uzum olsun yemeye y » gumuşlenmek » nuve » hava kacırmak » cercevesiz »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.