tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukum vermek » bir madde » ilikcilik » başıyastık yuzu gormemek » gunahsızlık » taraca » nur ol » hayata kusmek » cıkma » iyi kotu » tansiyon duşurucu » buzulmek » alacağına şahin vereceğine ka » omrumun varı » kotulenmek » me » maddî olmayan manevî şeyler » gıcırıbukme » bon bon » gepgenc » musbet ilimler » yapılan resim ve bezeme işi » derisini yuzmek » anser » lule » yan cizmek » zihin acmak » » gunduzsefası » hırcın » umidini kesmek » kalsiyum klorur » seckin » gercekleşmesi imkânsız » sonuk » cakmaksız » başınıcatmak » guzlek » gecişhakkı » canak yalayıcılık » ş » kumbet » ozluk » uzumsu » ozel » kopukleniş » gozden ırak olan gonulden de ı » tel civi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cap »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.