tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tesettur modası » resmigecit » iyi hoşama » goz nuru » boyunduruğa atmak veya almak » cıkmak » ustluk » zerduştî » turna gozu gibi » cok anlamlılık » cabuklaşmak » kutlesel » calıcırpı » gormek » mercimek kofte » altayca » fenaya cekmek » buryan » guzelce » kulhancı » iceri » evlerden ırak veya uzak » sureğenleşme » gocuş » gonul indirmek » dizginini cekmek » cerezlenmek » hasanpaşa koftesi » gucumsemek » carpık » cavmak » buyulemek » operken ısırır » onluklu » yabancıcıta » tezekkur » arka kapıdan cıkmak » koşeye atılmak » dordun » carpılan » maca beyi » ceşitlenme » el kapısına duşmek » iyi yurekli » kadirîlik » triportor » bicimini alır hidrojenle oksi » nemce » goverti » munfail »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.