tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zaman » gorevli kuruluş » mektupcu » ciftetelli » urume » banko gecmek » gobeklenme » sınıfta caktırmak » muska boreği » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » acığa cıkmak » izini duşurmek » muddeiumumîlik » bugune bugun » acıolcer » azıcoğa saymak veya tutmak » kuseğen » mars » z » hızır » diğer ceşitli hizmetlerin butu » durumuna gelmesi gerilme karş » postaya atmak veya vermek » kırac » gumuşîleşmek » cılgınca » faraşgibi veya faraşkadar » mustemleke » bıckın » acar » carpma » telefon kulubesi » aynıkapıya cıkmak » işacmak » durumu » ferula assa foetida » donek » nufus kalemi » esmer kuf » uvertur » kancıkca » cıban ağırşağı » uckurutan » sublimleştirme » hucumcu » zayıf duşmek » gomme » rahat doşeği » duşuncedir almak » cebi para gormek »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.