tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuvarolcer » dumensiz » hesabınıgormek » merak etme k kalın okunur » unlenme » makedonyalı » cokmek » carpıntılı » kendi kanatlarıyla ucmak » cevirim » tereddutsuz » salcalık » yârdan mıgecersin serden mi » peygamber ciceği » ağıtcılık » boğazından gecmemek » puskurtucu » şohret » pey akcesi » koşe başı » japon denizi » govem eriği » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cifte kavrulmuş » gravurculuk » hâlden anlamak veya bilmek » deney tupu » mucellitlik » sulûk etmek » etut » kulot » kacış » ıncı inci » bir dilin kelimeleriyle duşunc » bulunan mobilya » yaradancılık » takat kalmamak veya kesilmek » rotuşetmek veya yapmak » kalburustune gelmek veya kalbu » gume gitmek » estetikci » tohmetli » gucsuzluk » sıcrama tahtası » duşey cember » cağrışımcılık » cekmek » cocuk duşurmek » cabuk » oğrenmek »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.