tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muneccim » acıcekmek veya duymak » cıkmaz ayın son carşambası » yuz kaplama » atıalan uskudar ıgecti » oksitlenmeyen bir element kıs » ağına duşurmek » mukavemetci » danimarka kırmızısı » yakıtcı » kanada kavağı » duziko » mitralyoz » gecimsiz » muneccimlik » kacmaz » dolgun ucret » toz kondurmak veya kondurmamak » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » ac » duzey » caca balığı » lopur » sıcan » tıraşcı » cark » goyunme » klorurlendirme » şovalye yuzuğu » kopeğe hoşt kediye pişt demem » oksuruklu » mudafaaname » cıplak » başına corap ormek » gulut » acılmak » soyup soğana cevirmek » cırcıplaklık » ciftcilik » el etek opmek » bayrak toreni » başgoz olmak » bayramuzeri » kuculmek » durdu durdu turnayıgozunden » ayıptır soylemesi » ozgurleştirmek » ne oluyor » iştahıkapanmak veya kesilmek » kur yapmak »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.