tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuğu gibi » kirec sutu » ustune yatmak » gozu acılmak » zac yağı » organizmaların oluşturduğu bir » dokulmek » şolen cekmek » kufletme » yetenekleri gelişmemiş cocuk » dırıltıcıkarmak » cullamak » soğuntu » ne dese beğenirsin » mujde » dert olmak veya kesilmek » milfoy » mur » mutluluk cubuğu » cirozluk » ic savaş » rontgenlemek » mulâyemet » acılış » gozleyici » neşvunema » bu yuvacıklar topluluğunun bal » bir el bir eli yıkar iki el b » munazaa » tebelluğ » durtulmek » elden ele gecmek » ar er » cetinleşme » yureği goturmemek » ekli puklu » puskul » akcalı » suresiz » ucuncu » yurekten » ceviricilik » bıcağın keskin olmayan ters ya » hic değilse veya hic olmazsa » deli cıkmak » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » midibuscu » civilemek » duzecleme » fena değil veya fena sayılmaz »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.