tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirge kuşu » iceri » supruntu » antep fıstığı » takaddum etmek » muzik corner » cizgi bicimindeki gecici ışık » dur durak veya dur dinlen dur » kıdemli başcavuş » coğdurmek » naturalist » kevser » cok ortaklı » diz ustu cokmek » atla arpayıdovuşturmek veya da » kalbi carpmak » kestiği veya attığı tırnak ola » guc » gun yapmak » yokculuk » cırpıştırmak » kulâhlı » cokculuk » acem lâlesi » keskin sirke kupune veya kabın » harcsız » dort koşe » afrikalılık » ciziktirmek » calıidi cırpıidi evim idi ya » subvansiyon » dortnal » hypogaea » obeklenmek » muhafız olma durumu » sur at katarı » taammut » bağlayıcıunsuz » kafadan gayri musellâh » bucurluk » elini ayağınıopeyim » hava carpmak » gelmelerine gore taşilerletere » kotumserlik » celmece » yuznumara » bayramîlik » acmak » uzerinde durmak » olesiye »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.