tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olusu ortada kalmak » goğerti » tukenmezlik » oldu olacak kırıldınacak » golgelendirme » guzellik kralicesi » medine dilencisi » hic mi hic » tedhişcilik » cingeneleşmek » allah ınıseversen » funda sıcanı » hic » yukunme » cakmak » dumencilik » oyuna cıkmak » koyungobeği » selâm verdik borclu cıktık » bir cekirdek geri kalmamak » solom » car » danimarka kırmızısı » kubist » yunlu » koskelmek » tullenmek » ustune evlenmek » tebessumsuz » soğumolcer » gundelikcilik » demir gibi cok sağlam » somuruculuk » yetenekli kimse » gozlerinde şimşek veya şimşekl » gunduz yırtıcıları » sırtustu yatmak » yureği yaralı » koşeye oturmak » cam balı » etmelerine kişiliklerini geli » cekmek » olumlu tumce » alcılatmak » munzevi » kurkas » uc nalla bir ata kaldı » ekmekci » pecesiz » goz pencere »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.