tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cuvallanmak » yalavac » işsozleşmesi » muhurletmek » surunceme » carpılış » calınmak » oğurtu gelmek » muessiriyet » tulûatcılık » yarayan duzen » yargılama usulu » suprulmek » lup » yuzulme » dilinden duşurmemek » carşamba pazarı » gunu gunune » bocek » suru » yukum » gonen » yukseltmek » az tamah cok ziyan getirir » siperlik » zevk icin » um » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » suyukculuk » sansur » cocuklaştırmak » piclik » yapı sebilhane » kahve dovucunun hınk deyicisi » bahsi gecmek » mustahsil » cuz î » ustune varmak » acısınıgormek » capmak » allah emeklerini eline vermesi » ağzına geleni soylemek » kucumsemek » citmek » cuda » zor alıma carpmak » gobek calkamak veya calkalamak » selâm verdik borclu cıktık » kakac » işgormek »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.