tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
trampetcilik » bulunan bolum kafa ser » gonul hoşluğu » nankorleşme » pekiştirmeli ozne » duruma gelmek » canına yandığım veya yandığımı » sut kuzusu » operator » muzakere etmek veya yapmak » kecileşme » celik » baltık dilleri » calısupurgesi » ateş » gece ucuşu » tunclaştırma » gonlu cekmek » papara veya zılgıt yemek » sıcanımsılar » gudum » gonlunu duşurmek » gozu veya gozleri kararmak » cacık cecik » gorgu » kirli cıkı » capkınca » temel oğretim » buyuk yemin etmek » bir coplukte iki horoz otmez » acıkcı » huzunlu » ağac arac eğirmen kirmen » mumasil » yuz yuze yaşamak » almac » yunlu » ducar olmak » yontemli » sozcuk vurgusu » cala kılıc » surgun gitmek » değer duşurumu » ıntı » hut » kuflendirmek » sahneye cıkmak » pislikcil » guc mevkide kalmak » konvektor »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.