tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için türkiyenin anlamı tıklayınız. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kecisağan » mubeyyiz » duvesime » guveyi girmek » tam adamınıbulmak veya tam ada » ispenc » niyetcilik » subekli » mustemirren » guzelleşme » enstrumantalizm » kulaclamak » gumuşservi » ma me » ic gecirmek » cekingenleşme » humayun » ağız ağıza vermek veya konuşma » donem » cıkmak » gosterilen » muezzinlik » gulabdan » şuphe bırakmamak » gururlanmak » cekeceği olmak » orgu » ozgurleşme » buyukbaş » donduruş » arbutus uneda » tımarhane kackını » aksilik cıkmak » otomatiğe almak veya bağlamak » multipleks » kayıkcılık » aluminyum taşı » celebilik » gumul » solusyon » toskurmek » alavere dalavere yapmak veya c » kavunici ile pembe arasıbir re » olduresiye » kağnıgibi gitmek » cifte dikiş » kucuk dağlarıben yarattım deme » âşığın gozu kordur » gurultuye getirmek veya boğmak » mes ul tutmak »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.