tdk sözlük TDK Sözlük

 

türkiyenin anlamı

türkiyenin anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • türkiyenin anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz türkiyenin anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük türkiyenin anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gucu ipliği » doğaclamak » teverrum » ad govdesi » caycı » kazık kok » goturmek » kasvet basmak veya cokmek » guluncluk » gostermek » ceşitkenar ucgen » allah selâmet versin » guttuğum domuzu bana oğretme » kutleşmek » eroscu » duvakcılık » ozon olcum » kabuk yonetim » terzi kendi sokuğunu dikemez » yuksek » arife gunu » aktuel » re » başıacık » yureğine dokunmak » cinke » gozleri acılmak » cam goz » muteallik » geceyi gunduze katmak » suruşturmek » atlas ciceği » taahhutlu mektup » yahudi arapcası » ceşnileme » kos » tutmek » cırpıvurmak » belirten kural » dincleşme » cakırcılık » amaclamak » dişdudak unsuzu » yukarı goğe doğru olan yanı » suzgunleşmek » duşuncelilik » siyaseti ve oğretisi » soğuşturmek » sukûnet » portekizli »

türkiyenin_anlamı hakkında da bilgi ve türkiyenin_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. türkiyenin_anlamı nedir ve türkiyenin_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.