tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için taban kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muştehi » cozdurme » yuklenmek » komurleştirilmek » suc duyurusu » sunguleme » cebi delik kimse » dalınc » gumburdemek » koşullu yan cumle » deve tuyu » etut » cin carpmışa donmek » allah iyiliğini veya lâyığını » butun » cepni » cercevecilik » yola cıkmak » cember » ic mimarî » tecessum » secim yasağı » koclanmak » uc otuzunda » olmez » kulup » ozel af » capaculculuk » kolcer » alanlarıolan surekli veya gec » sen bilirsin veya siz bilirsin » granul » sıkıduzen zapturapt » taaccup » bugun » ustunden başından akmak » anadolulu » ziyaretci » fırıldak cevirmek veya dondurm » projektor ışığında olmak » ciceğe kesmek » ufuk cizgisi » ceyrek finalist » sinoloji » muracaat etmek veya muracatta » bağdad ıtamir etmek » ortturme » marunî » ittihatcılık » yaka paca etmek veya goturmek »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.