tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotu kotu duşunmek » goz kulak olmak » guneştacı » hacvari » onune gelen » tıraşıgelmek veya uzamak » pacacılık » yaprak oynamamak veya kıpırdam » cokgen » sıcan dişi » sahip cıkmak » oz » cabuk kolay heyecanlanan kims » fener cekmek » unsuzunu gosterir » erinc » yuz kalıbı » ummetcilik » aramîce » adıcıkmak » hunkâr » deklânşor » gurleşme » coplu » distributorluk » icin » orulmek » ecen » icini yemek » keskin sirke kupune veya kabın » ozek demiri » kireclenmek » kayışcı » yol acmak » capalatma » kucuk gormek » olculebilir » sırtustu yatmak » afşar » lâvanta ciceği » cift vuruş » yuklu » ayakcak » surtukleşmek » gidebilen sekiz kucuk taş piy » temedduh etmek » golge tiyatrosu » karşıtı » elekten gecirmek » ters veya sol tarafından kalkm »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.