tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urokultur » bicimsiz » kınık » korukleme » gluten tutkalı » tostculuk » faaliyete gecmek » mustear » gozu gonlu tok » haric olmak » icin » tumsekli » bin işci bir başcı » ağac kaplama » uzerinde durmak » ruslaştırma » capraşıklaşma » onunde perende atılmamak » takipcilik » bicimde saplı obur ucu yassıo » capalı » terorculuk » surmelik » pozitif bilimler » gundelik » dortkenar » uluscu » icecek » boğa » duşman » colpa » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kelepce » plutokrasi » ağlayanın malıgulene hayretmez » santrifuj » koyungobeği » medet allah » duğme » benzine kan gelmek veya benzi » kâğıdından değişik olanınıbulm » gume gitmek » surungenler » dağcayırı » tufek catmak » rantcı » zıvanadan cıkmak » muzik corner » aşağıkalır yeri veya yanı yok » gucu gucune »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.