tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için taban kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulhanî » entrika cevirmek » kacmak » canlısı » sumsuk » cala » secmeci » toplandığıbolum » arap » facasınıalmak veya al aşağıetm » mest sermest » ici goturmemek » gozemek » tahassus » teklif tekelluf » karaya duşmek » gomulmek » gozetleyiş » cilekeşlik » actırmak » kolacan etmek » orgutlenmek » mut a » cıplak » boburlenme » e » coğunluk » boynunu bukmek » kayda gecirmek » goruşmek » inatcı » tarh etmek » ayırac » pis pis duşunmek » sırplık » cukurluk » cevirme » dip balıkcılığı » kirec cimento gibi şeyleri su » kabak cekirdeği » olcekli » beklenmediği umulmadığıveya c » olenle olunmez » yuksek yaylak » mulkiye » derisini yuzmek » yuzune bakılmaz » su dokunmek » para cuzdanı » sus »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.