tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
izdivac etmek » cayırlık » gorelik bağıllık izafet rol » bizlengic » mesafe bırakmak veya koymak » kacmak » carpıtılma » bicimini alır hidrojenle oksi » goyuk » of cekmek » silip supurmek » sıcramak » faca etmek » ma me » guneşleme » acık acık » tekessur » turetme eki » cekmek » sutu bozuk » etme veya etme yahu » biz attık kemik diye el kaptı » mizahcılık » cekem » uzak goruş » İskambil destesinde maca dizis » mustear » lisan » şumullendirmek » kotumserlik » keskin gozleriyle cok uzakları » acık hava sineması » alcılamak » dukluk » bolumunden her biri sezon » kopya cekmek veya yapmak » dovdurtulme » gocurmek » oğrenci bileti » vezikul » guzel » horguc » tuketmek » telgraf cekmek » odenti » yedekci » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » murtet » tıraşfırcası » danıştay »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.