tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kustahlık » kendine yedirememek veya onuru » tırnak suruşturmek » kacmak » hakca » guzel » duz » gece gunduz dememek » yulumek » rafızî » suzdurme » tahassus » soz cambazı » icinden pazarlıklıveya icten p » kultursuzluk » ucmak » cangıl cungul » tapıncakcılık putperestlik » cozunmek » erkekcil » gumuşgoz » koclanmak » guzelhatun ciceği » cekişmek » apacıklık » ic zar » duzgun » paskalya coreği » tıkaclamak » japon gulu » su orumceği » duzeltilmek » sakıt » cın cın » makinelerin ağırlığına dayanab » beli bukulmek » kacık » ettiği yanına kâr kalmak » ucuz halkcılık » kazan biri kepce » kan yurumek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » kuturdetme » sonradan gorme » boyle başa boyle tıraş » cd » hareket » dokum » kirecleme » kutlu »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.