tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catma » bocu » cı ci cu cu » duğum noktası » duztaban » fırsatcılık » bulbulleşme » delikli boncuk veya taş yerde » levanten » sutana » muhurletmek » ayağınıcekmek » başmudurluk » salâ vermek veya okumak » uslûp » erkec » cınlamak » kucuk » film cekmek » kufur » ofke topuklarına cıkmak » okuz arabası » kısmeti acılmak » urpertili » su gecirmez » alt guverte » yedi gobek » guz noktası » zararına kazanc sağlamak » bahaîlik » işsiz gucsuz kalmak » tapu kutuğu » tevarus etmek » peşinden yurumek » gudumculuk » dalavere cevirmek veya dondurm » calıp cırpmak » temerrut » kuşsutunden başka her şey var » ağıtcılık » kucuk tansiyon » etek opmek » yuksekten ucmak » yaratık » icini ezmek » tarafa olmak veya cıkmak » cok » anlamıverir » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » guneşsel »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.