tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camura yatmak » gudumcu » kucuk » mes uliyet almak » gelecek zaman gorunumu » geciştirmek » icini cekmek ic cekmek veya ic » di li gecmiş » gercek varlığıinkâr eden aşırı » suhulet » senator » bulunan kopuren su » kim oluyor » fırcalanmak » sağcıkarmak » eli ayağıduzgun » yabancılık cekmek » gudulmek » allah gecinden versin » ucup gitmek » okuyup uflemek » ozur dilemek » bir an once » golge etmek » zulfaris » guatemalâlı » penceli » manikursuz » koyleştirmek » kalıpcı » oğle tatili » munasebet almak veya almamak » cıtırdata cıtırdata » cancı » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » ağzından cıt cıkmamak » cor cop » acık vermek » fare cıktığıdeliği bilir » guzaf » Şeker bayramı » oturak kundesi » odemek » sunnetlemek » bıckı » doşenmek » destek gormek » secmek » cınargiller » kacmak »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.