tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için taban kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acından olmek » muhurculuk » bukmek » acmak » cift capraz denir » ic zar » acmak » editor » hizmetcilik » nerede nerede » zuhal » citlembik gibi » bortulmek » ihtiyac » dukkân » yer altıcarşısı » nuktedanlık » hayvan koklaşa koklaşa insan » ağız tufeği » di » cıkarım » cokel » leton dili » koyculuk » sut kuzusu » gozunu kırpmadan » İzinli olma durumu » atom reaktoru » gozunu yummak » kopru başı » curuk iş » adamına catmak » sandvic » mavi kuf » onune bir kemik atmak » musveddelik kâğıt » kişiye ozel » acıağac » bitki sutu » tıpıştıpışyurumek » tu » dovuşturmek » defasında bir sayıyukselterek » rusva » yıldırımlarıustune cekmek » gozle yemek » yaşam bicimi » şark cıbanı » icin » mahmuz ciceği »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.