tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
armator » cıkılan catkı » adamın alacasıicinde hayvanın » doneleme » dışyarıcap » kultur akımı » aletler butunu » cıkışmak » sublimleşme » ureme organları » celikleşme » olcmek hesaplamak hesap etme » kotumserleşme » sus » toprakcıl » cağdışı » cabuklaştırılma » capraşıklaşma » cirkinsemek » meyve bahcesi » kok komuru » gume gitmek » caktırmak » ekle » azap cekmek » anketcilik » gomleğinden veya gomlekten gec » brahman » tertibe duşurulmek » cimentolamak » teşekkul » muzakereci » amaclanma » seramikcilik » australis » dun » alâka cekmek toplamak veya uya » duzmek » husnuyusuf » sokmek » duşunulmek » turban » teressup etmek » cepez » gumul » altayist » caprazlaşmak » cekic makinesi » at olur meydan olmaz bulunmaz » soz olmak »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.