tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için taban kelimesinin zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacak bulut » uretmek » cabalanma » allah bir yastıkta kocatsın » gaz detektoru » kopca » cıkmak » divance » bazımadde fiyatlarının ustune » en kucuk birliği goze » avunc » cabuk » ic hat » ki » buyulu » gırtlağına duşkun » catallık » cakın » yuceltmek » boşduşmek » kazakca » turşuya donmek » araplaşma » cukurlanma » haymana okuzu » cekilmek » başıustunde yeri olmak » sil » rusva » ana yureği » cıtlatılmak » ameliyat gecirmek » bol paca » gayrimutecanis » az cok » linc » minareyi calan kılıfınıhazırla » gucenik » orumcek » cıtırdatış » arac » nufus » kacmak » peluş » yuzunden » marpuccu » her kafadan bir ses cıkmak » aralarında boluşmek pay etmek » odenen prim karşılığında bu iş » bukunmek »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.