tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
naturalist » helenizm » cekme » cizgi olcek » carpınmak » acıklayan » yukseltgenme » ictimaiyatcı » calkanmak » buyuk » rovanşıalmak » mutedavil » cıtlatmak » ramazan bayramı » cirişci » calgılı » donuşlu catı » oğle ezanı » amerikanvarî » bir ayak ustunde bin yalan soy » kıskıvrak yakalamak veya bağla » ozengenlik » sanatı » iraklaşmak » okuz » hukûmet merkezi » cırpıştırılma » celişmeli » gonul borcu » kâkullu » gecici » cifte vatandaşlık » cekiliş » film cevirmek » hazır duruma getirildiği omurg » hulûs cakmak » allah mubarek etsin » kedi yetişemediği veya uzanama » uşuntu etmek » ciftleşme » surekli » bolucu » afrikalı » daruşşifa » porsuk » cicek boyası » seruvencilik » aşık atmak veya aşık oynamak » ekle » yuzulmek »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.