tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor bağırsak » bir turlu » sayıgostergesi » yuksekten bakmak » butunu hars ekin » sure aşımı » on veya beş para etmez » abliyi kacırmak veya bırakmak » zararlıcıkmak » tostculuk » sozde ozne » cirozlaşma » yan pala zeydun » yuzunu gormemek » subyan » ardıl goruntu » parca bohcası » telgrafcı » olme eşeğim olme yaza yonca b » şohret sahibi » kılıclı » neşvunema » mustehase » supruntucu » kuşat » yukluluk » teller takmak veya tel takınma » ağaccık » cağrım » amerikanist » rufaî » cayır tavuğu » yugoslavyalı » carpılma » onarım gormek » calımlı » gudumlu sanat » celmek » calışma » bir baştan veya uctan bir başa » donuşturmek » gumburtu » uzak doğu » gobek dansı » duk » pestile cevirmek » bir gunluk beylik beyliktir » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » bağ » suslemek »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.