tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakma » ağan eğen » takallus etmek » silip supurmek » kar ciceği » dik ruzgâr » derisini yuzmek » mesele cıkarmak » modulâsyon » cingene cergesinde musandıra n » sacalama » sansurlemek » buro » kargın » somurge » cok karılılık » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » ceviri » bahriye cifte tellisi » sonmek » cektiriş » ateşparcası » akıl var yakın var veya akıl » cikolata » altın adıpul oldu kız adıdul » oznelci » aldanc » ufleyen alet » girintili cıkıntılı » kırgız » gozlerini bitirmek » icindeki en kucuk birlik » yurek darlığı » yanlışhesap bağdad dan doner » urokultur » dağdağustune olur ev ev ustun » beli cokmek » gur » hesapca » carpıtmak » cıplaklaşmak » mutecaviz » hangi ruzgâr attı » sutre » yiğitce » oksuz » her gun papaz pilâv yemez » cuzamlı » dik ucgen » buz ustune yazıyazmak »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.