tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turkucu » kısıtlayan kısıt altına alan » hotanto » kılıc sallamak » dumduz » guvenliği sağlamak icin yapıla » antikomunist » buzuşme » kurk boceği » rotuş » organların her biri » en kucuk birliği goze » esrar cekmek » kandırıcı İnandırıcı » vahdetivucut » ici bayılmak » davranmak saygıgostermek soz » komurleşme » kufelik » meydan bir şeye veya kimseye k » kelepce vurmak takmak veya kel » gorgusuz » vazgecilme » gecmek » zararına kazanc sağlamak » televizyon bandrolu » carpıştırmak » gucu ipliği » kirizma yapmak veya etmek » tedahulde kalmak » gaz detektoru » numayişci » devletcilik » antep baklavası » doner ayna » okuzluk » mustesna » yuz yazmak » kupelik » cene » onlukluk » ayağına celme takmak » kosnul » duşmez kalkmaz bir allah » gecirmek » masraftan cıkmak » nakşibendî » sut » noel » emekleme cağı »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.