tdk sözlük TDK Sözlük

 

taban kelimesinin zıt anlamı nedir

taban kelimesinin zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • taban kelimesinin zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz taban kelimesinin zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük taban kelimesinin zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
copurina » gucuk » yuzunu gormemek » akcıllanma » kırsal nufus » hurriyetsiz » sıcıp sıvamak » atma recep din kardeşiyiz » z » coğmek » kadehcik » tanrıvergisi » horguclu » suzgunleşmek » olu doğum » ongorulu » nesneler icin guclu zorlayıcı » nar ciceği » cekimser » daha bircok şeylerin yapımında » duşeslik » balkarca » kambur ustune kambur veya kamb » kafasınıtutsulemek » batırmak » popularite kazanmak » dorder » papikci » goğus hastalığı » bid at » cırpınmak » ic hat » ucurtma » temizlikci » cozulme » haklıcıkmak » los » penceli » oykuleştirmek » kuvertur » ciftlenmek » buyuğumsu » dort işlem » ne ne » tehyic etmek » babasına cekmek » acısınıcıkarmak » ustune gecirmek » calımlamak » bayrak toreni »

taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir nedir ve taban_kelimesinin_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.