tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muşahede » kor nişancılık » bolşeviklik » ceyrek son » ust » orumcek kafalı » guc » populizm » dovmek » unlu kaynaşması » tureme » ağzının icine baktırmak » osmanlıcılık » cay kenarında kuyu kazmak » mak mek » gecmek » filozofca » levazım boluğu » kapıdan cevirmek » calmak » gidebilen sekiz kucuk taş piy » cocukcu » kalıplarla desen yapılmışbez » cark etmek » yelec » cabukca » uc kat » sor » mahrec » carpıkca » sescil » vokabuler » tup » koyu koyu duşunmek » erincsiz » ic salgıbilimi » cebinden cıkarmak » ağac morus » ayağınısurumek » beyaz komur » gorunmek » dunur duşmek » surgu » gidişdonuş » suheyl » acıağac » iler tutar yeri olmamak veya k » hint hıyarı » capmak » kullemek »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.