tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
telgraf ciceği » otumluleşmek » art duşunce » muşkul » kinin sulfatı » gozlem evi » ot » ortunme » icine su almak » muhtaclık » mulevven » doğal ve saydam değerli taş » yuzu tutmamak » zahmet etmek zahmete girmek ve » bir değer karşılığında birinin » balgumeci » yurutulmesini ve bunlara dayan » tokatcılık » cope donmek » bisikletci » ense cukuru » devre mulk » mutecaviz » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » allah senden razıolsun » umit uyanmak » orospu cocuğu » burgac » sun î tahta » besle kargayı oysun gozunu » durumunda olan saklıolan guc » saat on bir bucuğu calmak » a e » gozune bakmak » muvezzilik » dokulmek » curuklu » corak » cılkava » kavanco » cevrilmek » cekimserlik » grev sozcusu » yalancının evi yanmış kimse i » pecelemek » af cıkarılmak » iz duşumu » murettep » parcalamak » cepel »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.