tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taammuden » siyasetci » kıraclık » goruşulmek » ustun bulunmak veya gormek » otakcı » ağzının tadıbozulmak veya kacm » bortulme » urumek » adıbatasıveya adıbatasıca » ncı nci ncu ncu » iciliş » mucevherci » buryancı » yanlışcıkmak » cıkmak » yer acmak » gorkemli » tıkaclanma » oylece » acıklatmak » kok doğrayıcısı » gecmez akce » takdir etmek veya eylemek » ucmak » oruş » dama cıkmak » oğretim bilgisi » etci » yastağac » lisan » acıcekmek veya duymak » halvetî » dava gutmek » cılan » burum » odemek zorunda olduklarıucreti » ceper » ucmak » cek valf » yurumek » acıklık » dalga gecmek » tecrube yapmak » ayyuka cıkmak » metal parca » surmelemek » boğazına bir yumruk tıkanmak v » tefekkur » unlu duşmesi »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.