tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uleştirim » mineral » işi e vurmak » hodukce » dogmacı dogmacılıkla ilgili » tencere dibin kara seninki be » sozlendirme » dunyaya gelmek » oturme » sustalıcakı » munasebetli munasebetsiz » nişan yuzuğu » doşenme » coğul ekleri » beyaz sıvı » kontor » rukun » bocek cıkarmak » osmanî » alp eren » budu » ayağınıyorganına gore uzatmak » maz mez » ucmak » geyik bocekleri » cıkılamak » siyanur » munacat » copra » nuvaziş » tesalup » mac mac » on yaylak » sinema endustrisi » sunger doku » tunekleme » goresimek » edatlıtumlec » oğreti » adamın iyisi alışverişte veya » kırmızıcuruk » fetus » akce » protestanlık » gucenilme » dovunuş » carşaflanmak » cumle bilgisi » yaz donemi » kazanclı »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.