tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lufer » berguzar » kosemen » cift capraz denir » zangoc » kafa ici » icini sıkmak » yahudi takvimi » kendine gel » lâcivert di » kokertme » pic » ikisi bir kapıya cıkmak » ustune vazife olmamak veya değ » calkalamak » dort dortluk » supurge » kırbac » cakıllı » kul coreği » luks » cıplaklar kampı » cakmacı » yuksuk » lâmadan oluşmuş arasına yerle » descartes cılık » doviz » kocuşmak » fındıkcı » muracaat » urkekce » sacı » gocelge » şupheleniş » tab an » bıckı » kendine yedirememek veya onuru » canına duşkun » mısır fulu » beklenmediği umulmadığıveya c » buyukseme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tuzakcı » dondurup dolaştırmak » ay gun takvimi » calımlanmak » ac doymam tok acıkmam sanır » suclu olmak » yalanınıyakalamak veya tutmak » duru »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.