tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuturdetmek » icki psikozu » orneğini almak » kucaktan kucağa dolaşmak veya » icinden bir şeyler kopmak » goze » korkunclaştırmak » ulkuculuk » dadacılık » imza toreni » aklının koşesinden gecmemek » uzerinde kalmak » kan cıkmak » donuk » boşnak » polonez » koşe rafı » aracılığıyla duymak değmek e » allah dağına gore kar verir » » yuksek » yısa beraber » ic » kulağakacan » ortaya dokmek » cebirsel formul » tutuncu » ceşni katmak » kos » pt » tup » tasa cekmek » okuz trene baktığıgibi bakmak » inmek » okuz » borclu » yolu acmak » hakikî » aksilik cıkmak » aşinalık gostermek » kebapcı » goktırmalayıcı » ne gibi » sacmak » kapana duşurmek veya kıstırmak » on ses » İleri bir tarihte beklenen ge » goz goze gelmek » guneşcarpmak » gonderilmek »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.