tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kelle koltukta gezmek » cepic » sublime » od » gumuşcu » cinke » calkı » bıcak atmak » cay şekeri » ciğden vermek » envaiceşitli » teehhul » cunup » guzelleştirme » cok uzun uzun sure uzun olar » duo » kalmalıtumlec » ustunseme » acık hece » lâf acmak » mustenkif » hicleştirmek » sayac takımı » cengel » ali cengiz oyunu » caykızı » tekduzeleşmek » olcuyu kacırmak » acık imza » tozunu almak atmak silkmek ve » deney tupu » cocuğu olmak » tes it etmek » ipekcilik » saklamak inkâr etmek » kuflendirmek » kabak ciceği » hayata gozlerini yummak veya k » murt olmak » gibi birtakım makinelerin işle » ic deri » unsuz » ayakkabıyapan satan kimse pa » afgan » boğazına bir yumruk tıkanmak v » aşırıuc » muvafık bulmamak » huryemez » darvincilik » surunmek »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.