tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokgen » kulplu kap » uzerine yaptırmak » koturumleşmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » calışılmak » ciğ » bocekler » cevre bilimci » intac etmek » koken » dort koşe » geckin » ucmak » corak » ulûfe vermek veya dağıtmak » cağdışı » arasıveya araları acılmak acık » odevlendirme » duzenleme » celişkisiz » pic sinek » nasrettin hoca nın turbesi gib » caldırmak » yazıp cizmek » gullâbicilik » yuz kızartıcı » oncul » paylaşmış benzer odevlerle yu » yureklendirme » gunun birinde » caşıtlık » konsul » saba ruzgârı » gun doğmak » uye » kotek » surumek » gecmek » kotuluk etmek veya yapmak » malikî » yolsuz yontemsiz » kapcık » yukleme » bıcak vurmak » corekcilik » gecen taşınabilir değerlerin b » tepeden tırnağa suzmek » flâman atı » gormek »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.