tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tohmetlendirme » buyucek » bağlık bahcelik ği » donuna kacırmak » aryanizm » parcasıbağlıbulunan catal » japon kaktusu » bektaşî sırrı » hem kacar hem davul calar » temerkuz etmek » capalanış » nufuzkâr » kırbaclanma » kacışmak » gunahıveya vebali boynuna » munasebat » yapmacıktan uzak duzgun anlat » turnagecidi » acıortay » yenilir veya yenir yutulur şey » gununu gormek » sonradan gormelik » musrif » kuzguna yavrusu şahin veya ank » bir istek ve surerlik bildirir » koyun can derdinde kasap yağd » cozulme » dili donmemek veya donmek » az tamah cok ziyan getirir » ic tutmak veya ic bağlamak » goruşbildirmek » koc yiğit » duzenleme işleri » celtikli » centmek » cizmek » godeş » karaman ın koyunu sonra cıkar » bicimlendirilme » uzme » turkuleşmek » cencen » coğunlukla » ayrac » kıc atmak » catlatmak » andac » opulme » koksuzluk » şeyhulislâm »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.