tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gayrimuslim » sozleşme » cenesi oynamak » ferz cıkmak » guvenlik vanası » bir cenetli » acık maaşı » cekemezlik » yuz aklığıgostermek » farsca » duşunulme » ovunc » goynuk » yoneltmek » ornek almak » gok eşleği » boğa » cok guzel kadın » gerceğe aykırı » unlu » sacılıp dokulmek » tulûatcı » flort etmek veya yapmak » arıbal alacak ciceği bilir » goz nuru dokmek » gecmişzaman sıfat fiili » goğuslu » bez tuyler » cetrefilleşme » turum » allah akıl fikir versin veya a » kemik parca » carkcı » paraşutculuk » para parayıceker » kargışetmek veya vermek » pranga kacağı » calıfasulyesi » hak » tibet sığırı » potasyum sulfat » gulmece » antep işi » belirtmek icin kullanılır » orgutlenmek » oylemesine » yatışma ozelliği olan yatıştı » zumre toplantısı » canıcıkmak » oyle »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.