tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
donelmek » cifte cubuğa gitmek » comeliş » kok » el acmak » fena değil veya fena sayılmaz » ovungenlik » cıkagelme » arka muziği » allah tekrarına erdirsin » ceyiz » actırma kutuyu soyletme kotuy » sırtcılık » imza toreni » avşar » tuhafiye dukkânı » yıldız gunu » tedahul » cimdirme » goz yuvası » minder curutmek » duşuncesiz » mustefit » dortnala » itibardan duşmek » karekok almak » rutbe » culûsiye » cekmek » ciğnenme » seni gidi seni veya seni seni » idareimaslahatcı » yanlışınıcıkarmak » oreke » bir yakadan başcıkarmak » yukleme » tebessum » kok salmak » cavlağıcekmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » copra » kucukleşmek » edilmesi » hesapca » rucu etmek » uc » orgucu » doner ayna » yumurta okce » ortalığıkırıp gecirmek »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.