tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ackı » surtunme » telâşgostermek » busbutun ortadan kaldırmak ici » haber cıkmamak » sosyolenguistik » zac yağı » gozlerini belertmek » kıskac » lâmadan oluşmuş arasına yerle » komurcu » gozleri evinden veya yuvaların » niyet cekmek » hic yoktan » zevk icin » pişirgec » insanların aynısoydan gelmişol » takipcilik » noron » pahalıya oturmak veya pahalıya » cekme » enfusî » başından buyuk işlere girişmek » munasebet » dunyanın tadınıcıkarmak » paraşutcu » damak unsuzu » cap » elcilik etmek veya yapmak » kapıdan kovsan bacadan duşer » say beni sayayım seni » sus » cakır pence » maddelerden oluşan varlığın he » muşir » allah kabul etsin » allah mubarek etsin » gonlu kalmak » yururlukten kalkmak » » dışıeli yakar ici beni yakar » zevkinde olmak veya zevkine ba » beliren olumle sonuclanan has » tahaşşut » kacıngan » cekmek » alâkayıveya alâkasını kesmek » gulistan » soylemek » yuzleme »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.