tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teselli etmek veya vermek » cıplaklar kampı » amara » patates corbası » ilgi cekici » tonlu unsuz » acılmak » mızrap » donelme » camaşır » al takke ver kulâh » suya goturup susuz getirir » cifteleme » sokel » gozaydın etmek » sutsuz » kulağıveya kulaktan cınlasın » mustehzi » kacınılmaz » mucadele » ustune yuklenmek » cennet okuzu » ıskarca » bulbul » distributorluk » oksiyur » deniz durmak veya duşmek » alt alta ust uste » elde avucta bir şey kalmamak » dunya gozune zindan olmak goru » kopru altıcocuğu » lâponca » iliğine işlemek veya gecmek » adındaki asker ocağının kurulm » rumî » kurevî » soylenilmek » ucra » kıcınıyırtmak » henuz » muderris » percinleşme » alcalma » inmek » canının derdine duşmek » ceşitlenmek » ol » yoksun bırakmak etmek veya kıl » bazen doğrudan doğruya yere da » papirus »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.