tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cabalayış » acık » imparatoricelik » ruzgâr gibi » yukseltgemek » tahkimat elemanlarıustune veya » sel » sorma sormayın veya sorma gi » olcu » her telden calmak » tasvip gormek » cekme » yuksek perdeden konuşmak » gomulu » durtme » sultan kethudası » eli ermek veya ermemek » uzeri » eksen ulke » ateş » picuta » uzumcu » gorevli kuruluş » onerme » suhulet » cemic » ağa borc eder uşak harc » beşeriyetci » kalcın » yarayan kuru ince yaprak » gozer » uzerine almak » havadan sudan konuşmak » ezgic » bolgesel » yağkupu » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » kotu » evc » aliyyulâlâ » taaddut » namusait » yemek cıkarmak » ici ısınmak » uzere » kaput gitmek veya olmak » muptezel » lâfıgecmek » mektupcu » hint bezelyesi »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.