tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muteber olmak uzere » temel civisi » az cok » gosterge bilimi » dunyayıgozu gormemek » uzerine yok » icli dışlıolmak » bitişik tac yapraklılar » taclı » unik » ben hancı sen yolcu oldukca » ucer » mustemlekecilik » gozune kestirmek » yuk » ceki duzen vermek » acık sayım » cenesinin bağıcozulmek » bıcaklı » kaclık » cemaziyulâhır » carpıklaştırmak » cozumleniş » yuksek okul » nuvaziş » izin cıkmak » cifteli » mufsit » gunah » iceride olmak » yuzune gulmek » değirmen taşının altından diri » yeni eflâtuncu » korku dağlarıbekler veya aşırı » arkac » bicimde saplı obur ucu yassıo » aclık » cesaret almak veya bulmak » ruyalarına girmek » cekirdekten yetişme » cekmek » pufur pufur » cimen » figur » umur gormuş » cıkıkcılık » micel » ortu » individualist » kardeşce »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.