tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşnilemek » başınıcatmak » yuzucu » hakkın rahmetine kavuşmak veya » mueccel » odu kopmak veya patlamak » vehme kapılmak veya duşmek » cağrışım yapmak » odul » ustune kalmak » aracı » masa ustu yayıncılık » kukumav gibi duşunup durmak » cetrefilce » toprak koleliği » kacırılma » ismi cıkmak » kotucul » nuksetme » odul » muntahabat » anadolu » cırpınmak » dil oğrenimi » bukunlu » sune » bicimdeki bolumler » eline ayağına kapanmak sarılma » acıkgozluluk » ceviricilik » antep fıstığı » cıkmaz sokak » uclu bahis » bancolaşmak » sıcana donmek » tenasup » yalıngoz » okce » ozelleştirilmiş genellikle di » yoğunlukolcer » sonradan gorme gâvurdan donme » keşkul » kamanco etmek veya edilmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » d d » got » cizgilenme » tırtıkcılık » akcalı » gun batımı »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.