tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gorumce » iğne atsan yere duşmez » kul yemek veya yutmak » butunleyici » celişmek » celme » carpmak » yulgu » mosyo » dipciklenmek » bıckıcı » universalizm » zembereği boşalmak veya boşanm » otturme » bolşevizm » sırtustu yatmak » ustune » uykusu başına sıcramak » gecit vermek » cukur » koza cekmek » catlaklık » yuzleşmek » tasa cekmek » matematikci » fayanscılık » utanc » şafak sokmek » unlu duşmesi » guluşme » bekcilik » ipliği pazara cıkmak » kulâh » dukluk » tazallum temek » bicimsel » bıcaklatma » bolme » buyutulmek » murettep » papara veya zılgıt yemek » calıntı » uşutmek » gok kır » calıdikeni » kundakcı » surekli unsuz » fluoresans » cete » luks lâmbası »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.