tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mutehassis » guneşhayvancıkları » turkî » populer » gunuculuk » rolculuk » ceyizsiz » elden cıkmak » kor kaya » kucuk koyun buyuk ağası » caplama » percemli » tarakcı » orucu » hıckırmak » sureli » tozunu almak atmak silkmek ve » faaliyet gostermek » etmediğini bırakmamak veya kom » fırsat kollamak veya gozlemek » ay parcasıgibi » yuruyuşe gecmek » kıratın yanında duran ya huyun » başkoşeye kurulmak » cılgınlaşma » oğretmen evi » ikindiden sonra dukkân acmak » odullendirme » gulduru » bitkisel veya hayvansal madde » kafdağı » gecen » lâtinlik » yısa beraber » olum oranı » mangal gibi yureği olmak » alcak gonullu » durust oyun » orakcı » alcak ses » iciş » etmek icin uzerlerine konulan » ozon olcum » gumrahlık » kellesini ucurmak » surmek » kopru başınıveya kopru başları » boburtu » kuşat » it uzumu »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.