tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
adetimurettep » burundili » carpıklık » gizil guc » beklenmediği umulmadığıveya c » tespih bocekleri » dişine gore » vergi kanunu » kabına dokmek » colpan » guc » cakmak cakmak » tetikci » roproduksiyon » bıcak gibi » her tur gosteri yapmaya uygun » ağac minesi » aclıktan olmeyecek kadar » cokları » hakkısukût » kıta dumdar » kusuşmek » urume » bohca boreği » on teker » kucuk » hint baklası » gormek » cıplak alev » olu helvası » muteselsil » kirli camaşırlarınıortaya dokm » balıkcı » gercekleştirilmesi » parfumcu » zamanıgecirmek » uleştirilme » gozune dizine dursun » nuans » tandır coreği » yuz » huveyda » veya metal kemer » anglosakson » kulturel antropoloji » benicinci » kuf bağlamak veya tutmak » olum kalım meselesi » ispermecet » suyu nereden geliyor »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.