tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenleme işleri » otlakcı » arşiduşes » hunerli » cimdiklenme » dokumhane » bulgur corbası » allah eksik etmesin » surunmek » w » soru cumlesi » camura taşatmak » boksor » kireclenmek » donum » ağzıteneke kaplıolmak » komşu komşunun kulune veya tut » yalancışohret » indukleme » kubalı » onunu kesmek » korebe » eline duşmek » bağımsız sıralıcumle » makedonyalı » pacavra gibi » olcek » z z » cıkmak » uzun oyku » tertipci » uz » karşıtı » uctu uctu » berber cırağı » ornek olmak » duşman » sokmek » omursuz » o o » formul » iplikcilik » kulâh giydirmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » karagozculuk » iş arî » yuz vermemek » ustun olmak veya gelmek » goz goz » kotu olmak »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.