tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağlar gozden sahte sozden ken » yoneltmek » ozumlenme » eli ermez gucu yetmez » bolunuş » men » genişyurekli » calkak » durmek » bıyık altından gulmek » sunnetleme » celişiklik ilkesi » donuşumculuk » temiz kanıda vucuda dağıtan or » marpuccu » peştuca » cabuk ol veya cabuk » selâm cakmak » canta ciceği » teselli mukâfatı » tabakcı » gozluk takmak » butunsellik » muhendishane » sukse yapmak » kamcılamak » sozunu veya sozunuzu balla kes » yuksek atlama » teehhul » kocaklama » olcu » ucucu » koşe kadısı » lokosit » ipcik » kavukcu » itirafcı » muşahit » muşteri » afişcilik » kucultme eki » secmece » uclu » acmak » ucuza cıkmak » oran » iki ahbap cavuş » ışınolcer » cingene pembesi » muminlik »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.