tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oksuz » muşekkel » soğuntu » gec » geyik bocekleri » gormek » munavebe ile » aktor » yol acmak » gozu kor olsun » oğureceği gelmek » cuz » recellik » nohut oda bakla sofa » sozu ağzında bırakmak veya soz » calışma gezisi » pesus » cokertme » duz » goynumek » kucuk bey » coğu kez » cığgibi buyumek » harput koftesi » ileri atılmak veya cıkmak » koşe demiri » iyi soylemek » cucuk » sutuncuk » gunu yetmek » temizlikcilik » pekin ordeği » bicici » kocan bağlamak » kocma » gibi » cemaat ne kadar cok olsa veya » ornek » icici » olumsuzleşme » bircoğu » hafta sekiz gun dokuz » cıtak » kuru kofte » ozgurce » musavat » sacma sapan konuşmak » omrumun varı » yengec donencesi » papaza donmek »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.