tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rumî » cubuk ağacı » ic donu » cepellilik » orfî » dediği cıkmak » ere gitmek veya varmak » ağaclaşma » cozgunluk » diskur gecmek veya cekmek » ceper cekmek » cit » calmak » tıkırıyolunda olmak veya gitme » purtuklu » ortaya cıkmak » komurcu » celmek » parcalamak » patırtıcıkarmak » gumuşlenme » dağlıc » cokmek » cay fincanı » konuşma gucluğu » kapalıtribun » lâtin halkları » lecek » curuk veya curuğe cıkmak » bortmek » kopek gibi » temerrut etmek » yer ustu » buyuk dalga » kızılcam » acıgormuş » pahaya cıkmak » himaye etmek » yonetim » cıpıcıpı » sert bir durum almak katılaşm » avcunun icinde tutmak » selâm soylemek veya yollamak » cığırtkan » donuşlu catı » soğdurme » iltimascı » sudan cıkmışbalığa donmek » sempati duymak veya beslemek » comce »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.