tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
verilen liste » tespih cekmek » yakından bilmek veya tanımak » dumanıustunde » bust » sacınıbaşınıyolmak » imtizac » muttehit » gunah kecisi » ors » heple hic ilkesi » ozenip bezenmek » kucuk caplı » kitapca » kanıtlamak » yaprak dokumu » bıcaklık » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kotu kadın » izinden yurumek » at cevirmek » frenk inciri » okul oncesi » icit » koşe bucak » dortleme » cayırlatma » surungenler » supurgelik » tum » oğuzca » tutturmek » ligden duşmek » gun ağarmak » muptedi » perşembenin gelişi carşambadan » guven yazısı » yuz » mes uliyetli » sut otugiller » golgecil » başmudur » sozunu esirgememek veya sakınm » ışıl kufluce » olcu bilimi » başına işacmak » yorunge » kuşum » gerek gormek » yahudi »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.