tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tabii eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ile beraber » gerceğe uygunluk » fin » onunu kesmek » ağac kavunu » oclenme » ortmece » surgune gondermek » ozetlenme » yer orumceği » k » kıcustu oturmak » bayındur » camlık » mubadil » kor kaya » mulâyemet » stokcu » cizik » ure » lule » tedhişcilik » muselles » yuzsuz » cicek bozuğu » soğuk vurmak veya yakmak » aralarında onceden kararlaştır » koturumleşmek » ağzından baklayıcıkarmak » balık sutu » cıkrıksız » muziklendirmek » tek acıklık bulunan ocak » bir ornek » kucuk bitkilere verilen ortak » donmek » gonlu takılmak » mutenakız » cay » beygir gucu » rumca » el ustunde tutmak » denizguzeli » uretilme » ustun yapım » rum » ayının kırk turkusu var kırkı » sulu gozlu » kosnulme » taşıolceyim »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.