tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » korku sacmak » kafasıduzelmek » frenkce » kokcuk » ictenliksizlik » ağzıvar dili yok » veya bu anlamda birleşik isim » gun doğmadan kimliği soylenmez » el cekmek » sacısakalıakar gibi » gun » soğuşme » mutalâa etmek » zevkini cıkarmak » cozuş » cembersiz » bırakılması » hesap acmak » kureme » başkurt » puskurtme tabancası » tecahuluarifane » sorguc » sussuz » hâline kopekler guluyor » gozlemeci » ceyiz cemen » işguzarlık etmek » bıcağın keskin olmayan ters ya » desinator » kocancı » yaydığıgozle gorulen ışıma » cıldırmak » şenlik gormemiş » pabucculuk » cıtkırıldımlık » cağanoz » bezi herkesin arşınına gore ve » imza sirkuleri » gerceğe uygunluk » cıkmak » gecişmek » hıckıra hıckıra » musakkafat » icli » takaddum » bıcak » gorgu fukarası » ucteker »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.