tdk sözlük TDK Sözlük

 

tabii eş anlamlısı nedir

tabii eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tabii eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tabii eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tabii eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teeddup » ustune kuşkondurmak » polarma duzlemi » olcuş » ote beri » surcturmek » gecirmek » gucuk ay » guney karamanı » goz bağı » emen bir bitki dionaea muscica » yuzunu gormemek » bornova misketi » oreke » hakkın rahmetine kavuşmak veya » atlar tepişir arada eşekler e » deyip de gecmek » celik başlık » ustun tutmak » sukûtî » sunnet ehli » hint yağıağacı » pluton » oz denetim » teşebbuse gecmek » mucevher tarih » karısıkoylu » icini sıkmak » ispermecet balinası » gulduru » cırpınış » tedavulde olmak » icinden bir şeyler kopmak » şeylerden her biri tabaka » percinlemek » cekim » arafatta soyulmuşhacıya donmek » saclarıiki turlu olmak » deplâsmana gitmek veya cıkmak » zevzekce » altta yok ustte yok » potibor » urkekce » cepellilik » ici cıfıt carşısı » luzucet » kulte » guce sarmak » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » sepetci »

tabii_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tabii_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tabii_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tabii_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.