tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcu » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » buyuk harf » acık maaşı » guzelleştirmek » babaîlik » yola cıkmak » dorder » susletmek » haric » cala kurek » murettep » caprazlaşmak » defteri durulmek » oykuculuk » cunun » istenc yitimi » cocuk yapmak » ceşitkenar ucgen » olağanustu » kucumsenme » formul » soz birliği etmek » ici titremek veya titrememek » ic salgı » terzi kendi sokuğunu dikemez » dort » başrejisor » deplâsmana gitmek veya cıkmak » ovulme » uzak duşmek » geyik bocekleri » duşmanlaşmak » muphemiyet » cınsabah » ozluk hakkı » sacılma » yerin dibine gecmek batmak vey » amerika armudu » odobenus rosmarus » percinlemek » satın alınan erkek kul esir » coccothraustes » cıkartma » istifcilik » bugunluk » yuf borusu calmak » duşunme » alacık » luksmetre »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.