tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yunlu » memleha » cocuğu olmayan evli kadın » capak » gunbegun » soğdakca » mut a » goreneksel » yahudi » yağmur olsa kimsenin tarlasına » vesveseye duşmek » cepellenme » surgit » başta veya başında bulunmak » verim duşurmek » alcak » cırpıgibi » tiriti cıkmak » murekkeplenme » oz gecmiş » arasında den başka anlamıyl » sıcrama tahtası » karamusal veya karamursel sepe » onerme » goz onunde tutmak veya bulundu » goz onune getirmek » bir coplukte iki horoz otmez » sozum yabana veya sozum meclis » mongolistik » ucer beşer » oda muziği » duğme » gun batmak » suzdurmek » yatcı » cerezlik » kaşlıgozlu » atlar tepişir arada eşekler e » sozun kısası » gozu acılmak » butunluk » gıybetci » yureği tukenmek veya yurek tuk » gonul avcısı » kalıpları » atın olumu arpadan olsun » guclenmek » lâtin ciceğigiller » doneklik » centik »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.