tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lu » mufteri » cıkış » kocu » musamahalı » tarafsız bîtaraf » cayırsedefi » duzenleme işleri » yuz goz » ilkguz » korleşmek » akıntıya kurek cekmek » korluk » allah mustahakınıversin » cap » gunce » promonat » panislâmcılık » İcine karışan demir hidroksit » komşuluk etmek veya yapmak » ad » gunu gunune uymaz » protestanlık » rolu olmak » butunu hars ekin » iple cekmek » gunaşırı » julus terrestris » sunger » nufus kâğıdı » muteferrika » hurmetkâr » cavuş » yuz olcumu » alman papatyası » kulturfizik » kuşat » doğal cevrelerini değiştirmele » cedene » taayyun » vucutlu » helenist » merih » yarayan kuru ince yaprak » duğumlu » genleşmeolcer » yıkamaya yarar cukur yer veya » şefaatcilik » suzgecgagalılar » keyif surmek »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.