tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coluk cocuk elinde kalmak » salcalanmak » zam gormek » gunce » akılsız başın cezasınıayak cek » istifci » monitor » suclu olmak » goynuk » carşaflatmak » duz » kelepceli » iciriş » acemkurdi » musevvit » porsumek » ve katımadde » mutehakkim » sozu dağıtmak » kuvvetini gosterir » dort cifte » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » işbirinden bitmek » kafasına vur ekmeğini elinden » uckâğıtcılık » kuyu acmak » afşar » gecerlilik » kontrbascı » ilmuhaber » gozden duşmek veya duşurmek » boylecene » gucuk » duğumlenebilir nesne » calışkanlık » bir turlu » cozulum » al birini vur otekine veya bi » az gunun adamıolmamak » cemen » denize dokmek » goz goz olmak » camura yatmak » kustere » gormek » gulumseme » odeşmek » cıkışlarıuzerine konulan kafes » fıcıgibi » orta cağ »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.