tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağaclaşma » kendini kapıp koyuvermek » vurac » muhur basmak » icini bayıltmak veya kıymak » tersi donmek » feleğin cemberinden gecmiş » ozgunleştirmek » aralarında onceden kararlaştır » ince yağsız uzun kuyruklu bir » kontak acmak » kor » fetvayişerife cıkarmak » kılıc kuşanma » geciş » cozulemeyen ilmiksiz duğum » ağaclandırma » cabalamak » başakcık » alanlarıolan surekli veya gec » kuyruğu kapana kısılmak veya s » palyaco gibi » cak cek cak cek » yuk altına girmek » run » teşevvuş » bekâr kalmak veya yaşamak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » acık kalplilik » ava cıkmak » liyakat gostermek » gozu veya gozleri ustunde kalm » vergi mukellefi » purizm » cevirtmek » ciğleşme » gostermek » pu » aclıktan olmek » demec vermek » gecinme » ihaleye cıkarılmak » astığıastık kestiği kestik » secim tutanağı » guneşlekeleri » mutebahhir » ve bilinc merkezlerinin bulund » dunyadan elini eteğini cekmek » mutedavil sermaye » ceyizleme »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.