tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mektep cocuğu » orman koyu » para cekmek » kocboynuzu » dort ustu murat ustu » dalgacımahmut » duzletme » oz denetim » otucu kuşlar » bicimsizleşme » mustevli » yarayan cevresi oluklu kucuk » ucleme » şeyhulislâm » cağdaşlaşmak » tarafsız bîtaraf » cıkıntılarıolan organ » kesmeden ustten gecmesini sağl » colleşme » mudara » golgede bırakmak » abbasî » kışıgecirmek » cift cinsellik » ortmek » munasebetli munasebetsiz » falakaya cekmek yatırmak vurm » hayata kusmek » merkezkaclama » induklemek » başından buyuk işlere girişmek » kuyudan adam cıkarmak » gercek sayı » antrenorluk » cerceveleme » evrat cekmek » cavuşluk » sulfamit » ele gecirmek » semtte oturanların tamamı » gockun » panamalı » lokman hekimin ye dediği » sonuc niteliğinde başka bir bi » ve sorumluluğunu taşıyan birim » ultimatomsu » aylakcılık » ozlenti » bulunan bolum kafa ser » fındıkcılık »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.