tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokuntu » taraca » film cekmek » akca » ozgur » avantur » barut kesilmek veya olmak » ors kemiği » gunduzun » sac sakala karışmış » kâğıda dokmek » icinden kan gitmek » piyasaya duşmek » sorgucsuz » cec » sozlendirici » koltuk gozu » adıbatasıveya adıbatasıca » ucleme » dol ayı » kalıtcı » orfî idare » carpılma » yukum » ozgulluk » gecirtilme » tesaduf etmek » camur gibi » cevir sesi » cok yuksek ve otsu bir bitki z » duzeltme » meşe komuru » acıklaşmak » sutleğengiller » iceri girmek » gordurme » kuru ceşme » uzre » gi » bıcak atmak » berber dukkânı » soz kesimi » guzel » dunya gozune zindan olmak goru » cingene cergesi » kırlangıc balığı » gurgen » cepelleme » genişce konuşmak » alınır ve başına bir ya geti »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.