tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kureme » yavaşca » dumduz » cokculuk » cark cevirmek » torpulenme » acılma » cerkez tavuğu » gecmek » saklamak inkâr etmek » ağzıacık » aman dedirtmek veya amana geti » oykunmek » koreltmek » kulube » toskurmek » cekme » celmek » mudafi » kırlangıckuyruğu » başıonunde » sorma sormayın veya sorma gi » yaratık » bakla ciceği » frenk maydanozu » cır cır otmek » hıckırtma » cozumleme » soylenilmek » cıbanın başınıkoparmak » cıt etmek » rucu etmek » yuz gostermek » malkar » cimdiklenme » orta uc » corba gibi » kuncu » dovmek » butun sıra » cırakman » cenesini tutmak » hayvanın sebep olduğu hastalık » duz duvara tırmanmak » cemrenmek » bayramustu » koyu koyu duşunmek » carliston marka » şaka goturmemek » koyleşme »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.