tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuksek basınc » olum orucu » hafifletici sebep bi » bak » koyuvermek » sucustu mahkemesi » allah versin » cakma » tanrı » vaktini almak veya yemek » sucustu » gucluk cıkarmak » gecinmeye gonlu olmamak » iğneli fıcı » zukâm » bruksel lâhanası » sucunu bağışlamak veya birinin » gozunun ustunde kaşın var deme » imtihana cekmek » tupleme » japon » boyacıkupu » gecilmek » cozumleme » meyve receli » soku otu » dik bicme » gipur » bıcak kemiğe dayanmak » tukenmişlik » cocuklaşma » m » el bebek gul bebek » goğus cerrahisi » canına duşkun » cozuşme » guzelleştirilme » kunye » dubel » gomutluk » umitlenmek » kulhancı » gorucu gitmek » gozleri acılmak » cakır cukur » mutercim » başnereye giderse ayak da ora » huzunleniş » inmek » yuklemek »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.