tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
copurlaşmak » etmek » biber salcası » cuşka » hukum » ağkepce » cın tutmak » puskurmek » ozne » uzak duşmek » elini kalbine veya vicdanına k » arapsacı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » soz gelimi » goz goze gelmek » o kapımahalle senin bu kapımah » yediği onunde yemediği ardınd » orfî idare » aramak » temessul » bir yiyip bin şukretmek » hypogaea » techiz etmek » gozu kesmek » ekmek elden su golden » sebep mazeret » kapakcık » teessus etmek » sokuk dikmek » e e » catma kaş » golge oyunu » ağzına tukurmek » acım » dolabı frijider » bayındur » gercek mantarlar » yuzune tukurseler yağmur yağıy » şehriye corbası » allah selâmet versin » sırtından gecinmek » kireclenmek » cerkez » iştah kapamak veya kesmek » cıkılan catkı » cekirge » teverrum etmek » kukremek » arapcalaştırma » kucuk duşurmek »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.