tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icki psikozu » plâckacı » okuz » yapılan cıkmaz yazıveya resim » yuklu » cıldırış » eski pusku » cıkışamamak » ortenek » orumceklenmek » su boceği » kılcıklı » capaklanmak » hesap acmak » kafasınıtutsulemek » cicek olmak » hucum » tedric » istifcilik » goz suzmek » tamtakır kuru veya kırmızı bak » uc başlı » aza coğa bakmamak » ağız unlusu » carpım » şerc » kına yakmak koymak surmek vu » nufuz etmek » nahiye muduru » capa » guncellemek » abbas yolcu » gokten zembille mi indi » veya giysinin uzerine konulan » bez tuyler » ağızsıl unlu » oduncleşme » duşuncesizlik etmek » hasatcılık » gercekci » mustantik » pir ol » yıkmak amacıyla cekmek » allah akıl fikir versin veya a » sanayi ulkesi » colleşmek » sac » buyutec » celenk » sozleşmek »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.