tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zul » veren silâhıbu hedefe doğrult » calınmak » rağbet etmek veya gostermek » aracı » sonuc » gozluk takmak » anlayana sivri sinek saz anla » osmanî » cubuk ağacı » kolcer » marunî » beşeriyetcilik » sıcan deliğine paha bicilmez o » yara acmak » gubreleme » facuna etmek » başka bir ulkeye veya yere sığ » korpe » buyukseme » icine almak » ha babam veya ha babam ha » cıngırak » metal parca » ustune kuşkondurmak » sağgorulu » kacaklık » bunların taklidi olan madde » sozum ona sanki guya » feleğin sillesine uğramak veya » yenidunya » muttehit » oğrenci » keyfi bilmek biri » catı » portlemek » duztabanlık » tayyor » koclanma » tuy gibi » bıcaklık » sun î cayır » kurelenme » muselles » işleri ve dışişleri bakanlıkla » mahrec » oksuz » rezil rusva olmak veya rezil k » icin icin yanmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.