tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurek cezası » tutamac » cin lâhanası » beklenmediği umulmadığıveya c » gonderme » atıp veya atmak tutmak » lup » ustunuze afiyet veya sağlık » hemzemin gecit » hınc » genişzaman gorunumu » cemrenmek » gerekceli » duruluş » sakatcı » celmece » direnişci » donuşturucu » y » birey ustu » belediye cavuşu » bileğine kadar veya bileklerin » ateşparcası » yeşille lâcivert arasırenk el » ekmek elden su golden » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » rumlaşma » frenk uzumu » gosterge » taahhutname » ortadan kaldırılmasısiyaseti » cop gibi » maraba » tacsızlar » kusurlu » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » hatırından cıkmamak » kimseden kimseye hayır yok vey » cevri » muvezzi » ısıracak it dişini gostermez » gozune karasu inmek » cıkıntı » ust deri » muzikci » butunleme sınavı » lâckalık » tunc » ceşme » soz yarışı »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.