tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buğe » batakcıl » yarayan celik disk » kopuk » gozu gibi sakınmak saklamak ve » ayakcak » goturmek » tırnakcı » hareketlerde bulunmak » kısıtlayan kısıt altına alan » başyonetmen » imtizac » celme » erekcilik » gozler onune sermek » gumuşservi » yureği sızlamak » kumukca » kupleme » yonetilmek » veya orulen dikey duzlem » buyukle buyuk kucukle kucuk o » orumceklenmek » takat kalmamak veya kesilmek » vinc » uzucu » gostere gostere » gozleri evinden veya yuvaların » grejuva » puskurtec » somurucu » paca » boluşturmek » yapma yapmayın yapmayınız » boyunca cocuğu olmak » gorulmemiş » gostermek » muminlik » kum colu » dilinin altındaki baklayıcıkar » orgu » sumsukluk » carşaflanma » orman sıcanı » kurama » duşmek » guncelliğini yitirmek » ormek » mehmetcik » sozsuz oyun »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.