tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oho » xviii yuzyıl sonunda başlayan » ağaclama » cec » ucuncu cağ » cizgi » curuk para » gocurulmek » pejmurde » ickinlik » ci » calkalama » golgeleme » kucuk asya » yeni gumuş » kucuk kopru » dukluk » gozune sokmak » bunalıma duşmek » soz etmek » oklava veya baston yutmuşgibi » cukurlanmak » mukâfat almak » bizim gelin bizden kacar tuta » gevrekci » kucuk tovbe ayı » odunlu » şuphe etmek » suclamak » bir orman ağacıcastanea sabva » ibaret olmak veya kalmak » davranmaya sebep olan sevgi du » tilki uzumu » tekelluf » kotuye cekmek » doşemeci civisi » etiketci » yaşam bicimi » kozleme » kayda gecirmek » kokleme » yatak cekmek » lâtin » ağaclandırılma » ittihatcı » nerede hareket orada bereket » mubeyyiz » kecelemek » odev bilgisi » gecirmek »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.