tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz takyidat ne demek ziyaret ediniz. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
adımlarınıacmak » ifrat tefritte kalmak veya bul » goz goze » cocuk dili » hamallığınıetmek veya yapmak » bok yemenin arapcası » duşun » percinli » gosterim » parmağınıyaranın uzerine basma » mudafi » kucuksemek » yurumek » munavebe » dovme » cok tanrıcılık » saatcilik » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » karşılaşmalarda sayıları uyar » kızılderili » fenikeli » cıvma » mudevven » il » icindeki en kucuk birlik » bicimini alır hidrojenle oksi » goğuslu » gocucu » husnuniyet » orman koyu » uyeliği duşmek » bickici » oğreticilik » harezmî yolu » suzgun goz » kacak gureşmek » cektirmek » ağac arac eğirmen kirmen » setlic » murettip » acım » gumruklendirmek » cozumlemeli » bereketli ola veya olsun » bucurleşme » park etmek veya yapmak » yaltakcılık » gorunur » kul yemek veya yutmak » cekirdecik »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.