tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kacanın anasıağlamamış » surgun avı » kerem buyurun veya eyleyin » utopi » dışborc » ic deniz » istenc » şın » tu » cağrıştırma » camurluk » deve yuku » himaye etmek » tatar ağası posta gorevi yapan » mer iyet » mesket turkleri » benlikci » sacıp savurmak » gozu olmak » distributorluk » pay bicmek » caşıtlamak » ittihatcı » buyuk kalori » pecenek » ruzgârlamak » acık tutmak » kelime turu » ofkelendirmek » tutun balığı » onune gecmek onune gecmek » cakıcı » tarafsız bîtaraf » nusha » mektep gormemiş » ucum » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » uckâğıtcılık » cebic » aksaklık veya bozukluk » etut » urkme » uzerinden dokulmek giysi icin » gozleme » rahat doşeği » muellif » cokuntu » iki kulak bir dil icin » guc birliği » kur an veya ekmek carpsın »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.