tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muebbet » ucuncu dunya ulkeleri » teressup etmek » ceşnici » marmara cırası » doner kavşak » gomlek değiştirmek » kacırılmak » tevessu etmek » gocermek » karşıcıkmak » celmek » borc almak » paytakca » hallac pamuğu gibi atmak » dokuntu » flort » coğunca » munasip bulmak » se » araf » buyuk anne » aclık cekmek » oğurmek » mutebaki » cepni » abdulleziz » gul » buzul donemi » tac yapraklı » er » ustunuze afiyet veya sağlık » dışticaret acığı » dumen yapmak » taksirli suc » huve » orumceksi zar » baccı » musteşarlık » yanıbaşında veya yanıbaşına » kapamac » tabiatustuculuk » fetiş » dunyadan gecmek veya el cekmek » yemen ellerinde veysel karanî » cuha ciceği » gec » yalın kılıc » turkceleştirme » kahrından olmek »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.