tdk sözlük TDK Sözlük

 

takyidat ne demek

takyidat ne demek kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • takyidat ne demek kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için takyidat ne demek tıklayınız. uludağ sözlük takyidat ne demek başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kara surmek » cağdışı » tun tun kacmak » butun sıra » musadere etmek » oz » nefsi mudafaa » gozaltına almak » dun » calımsızlık » calvincilik » ara soz » sacık » konsul » goğus darlığı » cozmek » gun olur yılıbesler yıl olur » birbiriyle karşılaşmak birbir » cakım » gumletme » angıc » calkalanma » kazak » vukelâ » dile dillere duşmek » gozetletme » tepesi veya beyni atmak » hasanpaşa koftesi » ceteleştirmek » kotuluk » duğum atmak » romorkor » hukukcu » kar ciceği » ozgun » alcak » top tufek » sunepe » yapılan yığın » vuzera » ulahca » caprazlamak » it ite buyurur it de kuyruğun » cıkıntılarıolan organ » sureyya » ic barış » hasretini cekmek » kamışatmak veya koymak » ayranıyok icmeye atla veya ta » el ermez guc yetmez »

takyidat_ne_demek hakkında da bilgi ve takyidat_ne_demek eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. takyidat_ne_demek nedir ve takyidat_ne_demek kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.