tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calık » yalıngoz » temel tumce » ciğkofte » gozleri parlamak » veya metal bolum » uranus » kurkculuk » artcı » bulgar » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » iyilik gormek » kotuye cekmek » kalmak » kume » duzeltmen » patlakca » derdini deşmek veya depreştirm » inanclı » cenk » gorevli kişiler » cuvallamak » temel oğretim » kalın musluk » şofor ağzı » kompresor » bir değer karşılığında birinin » mızıkcılık etmek » secki » coğul » ciftleme » cu » carcur olmak » guzergâh » yosun bağlamak veya tutmak » ustat » malikîlik » oksiyur » cırakman » cenesini dağıtmak » ortalığıkırıp gecirmek » ictenlikli » oğutmeye yarayan dişlerin orta » komur başa vurmak » alkışcı » golgesiz » mış miş muş muş » sana vereyim bir oğut kendi u » hayır gormemek » parcalara ayırmak »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.