tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokuk » kuyruklu yıldız sacı » huseynî » cocuk oyuncağıhâline getirmek » dayanma omru » icin » durum » cam yeşili » gergedan boceği » carpıklaştırma » horoz evlenir tavuk tellenir » curuksuz » ceşitli eşya » mal kapital » cemrek » yoneylem araştırması » prescilik » duşkırıklığı » termonukleer » canak yalayıcılık » musavatsızlık » gec veya gec efendim » uzengi taşı » hizmet ici eğitim » sut beyaz » cınarlık » it izi at izine karışmak » iplik cekmek » yeğenim » ikizkenar ucgen » bir sorunu gerekli acıklığa ka » cakırkeyf » cozdurme » casar » sonuclamak » capraza sarmak » gozsuz » gerceğe aykırılık » kavunici » guneşdil teorisi » amperolcer » kusulu » sutlu » cevza » uremek » jole » odemek » atlas ciceği » orneklemek » ters yuz ters yuzune donmek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.