tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durumleme » gozunu yummak » bıcaklamak » muhlik » sa se » ulkesel » goz aydına gelmek gitmek » sıkıduzen zapturapt » hendek » kopurmek » defibrator » carpıntısız » askıya cıkmak » catır catır » cıplak » spekulâsyon » surtuşmek » yandıgulum keten helva » oldum bittim oldum olasıveya o » makineli tufek gibi » kureyve » alafranga muzik » kokensel » yukluluk » kotu yola sapmak » setlic » ac gozluluk » yureği yarılmak » yureğine od veya ateş duşmek » rucu etmek » tercumanlık » durt » gonlu takılmak » revac bulmak » acık sayım » sepetci soğudu » vektor » kıskanclık » goze diken olmak » bıckın » pece » icini sıkmak » buyultmek » yuzune bir daha bakmamak » cayırlama » celâlîlik » bahtıacık » kor nişancılık » suhulet » mili »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.