tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuklemek » cekmek » odemek zorunda olduklarıucreti » suflî » kor capa » cıplak » gocurmek » acık cek » ogesi » kurtcul » af cıkarılmak » ufunetli » cultar » deyip de gecmemek » amacsızlık » ocakcı » biri » beşuc » dokunme » curuk iş » gozu ilişmek » deliye donmek » cennet okuzu » gomlek » cakılıkalmak » murtesem » nusha » burnu buyumek » duzenlemek » duşmek » cumleten » muşareket etmek » boy gostermek » kutuphanecilik » dokme veya taşıma su ile değir » duver » gıcırıbukme » mehter muziği » mustahzar » acıktan tayin » cift yıldız » kocak » calışma belgesi » calmak » makascılık » tekâsuf etmek » cift kol » surrealizm » ne altınıbırakmak ne ustunu » gorev »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.