tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuy duzmek » duzen kurmak » catırdama » cekmek » ayağında donu yok fesleğen is » oparlor » icini sıkmak » bicimsizlik » kirec » cini doşemek » ilâclı » gan gen kan ken » cek valf » tesanut » suyu baştan veya başından kesm » resim cekmek veya cıkarmak » klâkson » sinolog » ileri gitmek veya varmak » malta palamudu » muhafaza etmek veya edilmek » cağrışım yapmak » yukseltilme » tuccarlaşmak » cekmek » frenkce » gunu » cala paca » ciftlik kâhyası » işbaşında eğitim gormek veya y » orukleme » uzere » hurufî » kollarıveya kol ve pacaları sı » citilmek » ceyizlenme » kacıncı » sacula » bukuculuk » caba harcamak » dolgun ucret » tıkaclama » iclem » henuz » golleşme » santrifuj » catıldama » taşkıran ciceği » acmaz » bir soyledi pir soyledi »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.