tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
granduk » ağacdelen » yerden goğe kadar » boşluk » bulten » iskorbut » fonetikci » ağaclaşma » muşteri » soğuş » sut beygiri gibi ayakta uyumak » comak » ilâc icin yok » konargocer » citlembik » nazar değmek veya nazara gelme » cimdirme » kapak bıckısı » sokuk dikmek » ruzgâr almak » sahip cıkmak » ile beraber » hakkıgecmek » ceri » kopuk » gozukmek » kopuksuz » buyuk abdest » ekmeğini cıkarmak » dovdurulme » uc duzlemli » kayınco » taammum » boğurmek » sozu dağıtmak » muşevvik » suspansiyon » figuranlık » goruşturulme » zuppe » gorgusuz » soylenmek » doşetme » kulceleşmek » dondurup dolaştırmak » cenebazlık » numayişci » kokertme » bir veya tek başına » odev bilgisi »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.