tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secim sandığı » mutehammil » kaplanmasına yol acan ilkel ma » mongolistik » gil » muhur pensi » cırpış » arasında den başka anlamıyl » teslimiyet gostermek » yarayan cevresi oluklu kucuk » dumencilik » bulunan iki dairesinden her bi » kece kulâh etmek » suruklemek » direksiyona gecmek » kurtun » kumeleme » eroscu » poğacacılık » sora sora bağdad veya kâbe bul » ozdeş » alanlarıolan surekli veya gec » cift gormek » brut » cıplak » kutukleşme » indukleme makinesi » oteki aktarma oğelerine ileten » paha bicilmez » dincleşmek » mahrec » gozunun bebeği gibi sevmek » sucunu bağışlamak veya birinin » ucmak » luks hayat » sunger avcısı » hurle » ucmak » nazınıcekmek » dunyaya kazık cakmak veya kakm » bulunan bolum kafa ser » hukum » ustun yapım » beklenmediği umulmadığıveya c » sacısakalıakar gibi » danca » gorungu » boy gostermek » cekce » yoneylem »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.