tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhurlenmek » ici dayanmamak » culcu » anglosakson » paca gunu » cekmek » buyulemek » dolgun ucret » felcli » işcilik » tekcilik » nukleer santral » sumerolog » guldeste » gecmek » kursu » gozu dumanlanmak » karun » gorevli » goz gezdirmek » nakliyatcılık » suzmek » goz var izan var » uzengisiz » gozunun onunde olmak » furu » kalleşce » doşek » petek guvesi » iletişim aracları » kunyesi bozuk » kırbaclama » cozmek » ayakcı » başına tac etmek » biokutle » koncerto » barca » tan ağarmak veya atmak » mudrir » batakcıl » yardım kurulu ve şirketler bir » uzunluk olcusu » arasında den başka anlamıyl » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » utulu » ileri goruş » coraklaştırmak » can borcunu odemek » saygıduymak veya beslemek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.