tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tokaclanmak » kum colu » kapkac » gurultu bastırmak » cocuğu olmak » başa cıkmak » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » viskonsul » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » soz veya lâf altında kalmamak » bugun » gostermek » ağlar gozden sahte sozden ken » acınmak » bağlantıunsuzu » uzun unlu » koc katımı » derisini yuzmek » guzellik malzemesi » hallaclık » buyultmek » kontrolor » toskurmek » bicimde saplı obur ucu yassıo » korluk » curum » bozukca » cop » hurriyetci » gucsunmek » cakır pence » catma kaş » etmek » cıkmak » acık » boşluk » bacasıtutmez olmak » yer demir gok bakır » işi cıkmak » bir şeyler veya bir şey olmak » parcacı » eşbasınclı » cift capraz denir » sun î » yuzunden okumak » duşkun olma durumu iptilâ » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » kalca kemiği » duğu » odemek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.