tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tevettur » ofkelendirme » acıklamak » secmek » karekok almak » tukuruklenme » okul oncesi » rh » suclandırmak » yakasına cokmek » cimento » ad govdesi » sunger » onune cıkmak » başınıkaşımaya vakti olmamak v » carpım tablosu » mustefit olmak » oksuz kalmak » gulbahar » yenilir veya yenir yutulur şey » yuzu gulmek » oğreti » kayı » ustunden gecmek » koşe » ağzınıkullanmak veya satmak » allah hoşnut olsun » boşluk » durum » mizahcı » gostertme » sonradan gormuş » suyu kesilmişdeğirmene donmek » uşuşme » kaucuk » icine sokacağıgelmek » on sozleşme » kat î » başıdonmek » hulûs cakmak » cıpır » yerleştirilmişcift camdan oluş » başından buyuk işlere girişmek » temizlikcilik » belini doğrultmak veya doğrult » asal sayılar » portlemek » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » gulgiller » sağcıkarma »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.