tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calılandırma » dunyayıharam etmek » u u » cağ » comertce » hayat mucadelesi » carşamba pazarı » tohmetli » olusu kınalı » biyokatalizor » kacıklık » sefa geldin veya geldiniz » ruştiye » cop » devlet duşkunu » kalpakcı » gubrelenmek » aktuel » yunanistanlı » ozenmek » carpıtmak » borcunu bilmek veya saymak » hint armudu » dikdortgen » gocu » tapıncakcılık putperestlik » ağzına bir parmak bal calmak » mubalâğalı » terekkup tarzı » bancolaşma » kok » icapcı » alak elek » tostculuk » ucgen piramit » cari ucret » kofteci » coplenmek » haberin olsun » surumcemede kalmak » goz bağı » milâttan once » ucteker » uretici » gozenek » ilenc » uzum turşusu » cukurlatma » telgraf ciceği » yukunu cekmek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.