tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tuy atmak » jubile » tenisci » peşkeşcekmek » alcalmak » pecete » secmesiz yemek » cozuluş » cikolata yapan veya satan kims » tombala cekmek » kocan bağlamak » viskonsul » cağrışımcı » faydasınıgormek » daha bircok şeylerin yapımında » cıkarmak » vektor » cıfıtlık etmek » at calındıktan sonra ahırın ka » oluk » lâluebkem » iz ansızlık » eğik bicme » ilişkilerin butunu iktisat » murdesenk » tunclama » tumleme » yağlımuşteri » yukseltilmek » kacmak » koşe başı » gonlune gore » kumeleniş » başkurt » mutercim » kumeden duşme » uleştirme sıfatı » cobanpuskulu » gun doğmadan kimliği soylenmez » sonuc oyuncusu » duzmek » turkucu » mucevher » capaklanma » yatağa veya yataklara duşmek » mudahale etmek » cabukca » zafer bayramı » mercan avlayan kimse » hatırlatmak »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.