tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bilincsizlik » bir parca » ceşme » gozune batmak » acıcı » gunduzsefası » sondurulmesine yardım eden kim » hal etmek » uzengi kayışı » şeylerden her biri tabaka » başustune » ic » bir kapıya cıkmak » ana sozleşme » cerceveleme » cok sesli » butunu » maymun gozunu actı » uyuşmazlık cıkmak » tezgâhcı » gonul bağlamak » nabzına gore şerbet vermek » tezellul » senatorluk » pop muzik » dortluk » yoneltmek » paraşut ile atlama » kriz gecirmek » cekimli » mutlakcı » ibadet de gizli kabahat de » cimlenmek » yonelme hâli » guc birliği » catışma » gurultu » yolu acmak » muallâkta olmak veya muallâkta » calıkakıcı » su icinde » sumsuk » dalyan koftesi » kocma » oğurtucu » muptezel » yureği tukenmek veya yurek tuk » sunnetleme » super fostat » muteveccihen »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.