tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkmak » picleşme » kacırmak » kızılağac » yakın doğu » cileden cıkarmak » belini doğrultmak veya doğrult » fıstık camı » yureği kaynamak » subjektivizm » bir ağac stryhnos nux vomice » cağıgecmek » ozumleme » gecce » ari » duzenlik » uste cıkmak » tutmek » gormek » tohmetli » pacoz » soz getirmek » kucuk » kukreyiş » muezzin » suzek » uyku basmak veya bastırmak » bakac » sozleşme tutanağı » inci » dort bucak » cıpıcıpı » cağ » kırdığıkoz veya ceviz kırkıvey » gecerken boğazdan cıkan ve duz » surguleme » zurra » yuzmek » telâşa duşmek » hurriyetcilik » cıkmak » gozunden kacmak » duşundurmek » de » bitumleme » yazı » ustun tutmak » butun » filipinli » gozletmek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.