tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
lâfcılık » yuk treni » moduler sistem » cıkışamamak » suzucu » lâf cıkarmak » nefesi kesilmek daralmak veya » allah ın veya tanrı nın gunu » inmek » usdudak » alcaltmak » gozu sonmek » duşunur » goz kuyruğuyla bakmak » permece » berat gecesi » kulkedisi » kayıttan duşmek veya birinin k » monu » terakki gostermek » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » donuk » yaptıklarıgosteri » kor kostebek » sempati duymak veya beslemek » cene yarışı » murekkeplenmek » ote » ne gibi » guc » guduk » cec » kacmaz » carkına etmek veya okumak » ele » başına gecmek » calım atmak veya yapmak » sırtustu » kuplu » kolcak » takaddum » cıkışhakemi » tumlemek » sunger » goz ucuyla suzmek » duğum noktası » oğle tatili » humanistleşmek » gecmişzaman gorunumu » bisikletcilik »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.