tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tersine donmek » dalıp cıkmak » goru » ruh otesi » oğle » ıska gecilmek » catma » ve katımadde » cekiye gelmek » mustelzim » bıyığıyeni terleyen delikanlı » dunyanın dort bucağı » kuvvet cifti » tutun rengi » dirhemle soylemek veya konuşma » uzun sivri kumes hayvanların » bilinc akışı » ustune oturmak » spekulâsyon » cenesini dağıtmak » gorunmek » mulk » sabanın tutağına yapışan el ac » cığlık atmak koparmak veya bas » oğun » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » ucgen piramit » orumceksi zar » ovec » tuy sıklet » bir daha yuzune bakmamak » an ane » yuz kızartıcı » kotu kişi olmak » denir » korkunc » camlık » sodyum fluorit » cozumlenmek » centik » yukseltec » başından buyuk işlere girişmek » husran » sureli » zannına duşmek » esrar cekmek » celtikcilik » bulgur corbası » leyleğin omru veya gunu lâklâk » inmek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.