tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sureklilik gosteren » gurultuye gelmek » yureğinin yağıveya yağları eri » seckinleşmek » uremik » ağac yaşiken eğilir » suyu hurmetine veya yuzu suyun » sozcuk vurgusu » bulbul » cok gecmeden » ferman cıkarmak » asyalılık » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » calıkakıcı » ustune gecirmek » sınır cekmek veya cizmek » sulfurlemek » oz » makyavelcilik » cıbanbaşı » kırlangıcgiller » kafa işcisi » cağırmak » şeylerden yapılarak icine su d » mahmuz ciceği » kopurmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » bicimdeki bolumler » alp eren » cuş » seciş » hırsız kelepce » sackıran » beberuhi » frenkleşmek » coraklık » aşufte » başyemek başınıyemek » gecmek » dovmek » tanzimat » doşeme » negatif buyukluk » el gun » kur a efradı » ac ec » fuzesavar » ufuruk » yara acmak » deklânşor »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.