tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmek » cağacmak » meşrubatcı » catırdamak » ne olacak » dilli duduk etmek » cekmece » burnunun dikine veya doğrusuna » ayakcı » yoğunlukolcer » demediğini bırakmamak veya kom » cilekeşlik » ıt it ut ut » omca » anglofil » koltukcu » pusur » ucuz » suzdurmek » unlu » tohuma kacmak » her şeyin yenisi dostun eskis » keleye cekmek » gecirmek » cekikce » hic değilse veya hic olmazsa » duşunsel » secal » cıban » celtik » tokezlenme » urperiş » ikiyuzlu » catlatmak » kıyamet gibi veya kıyamet kada » cartır » ya rabbi » demetci » kirada olmak veya oturmak » mutehavvil » yelengec » nufus sayımı » gulunc » subyan koğuşu » duztaban » ızgara kofte » yuk » den yana olmak » zikri gecmek » mulkiye memuru »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.