tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olcusuz » cezayirli » cekilmek » brut » karga yuruyuşu » cıkıntı » cekme » telgrafcılık » hancer » frenk uzumu » guvenceli » soz acmak » ustune kapanmak » curuk gaz » cok seslendirilmiş » oc » korelmek » deş teş » pusuya duşurmek » cemberden donmek » durumleme » başarıdeğeri » suve » cer cop » munasebet kurmak » babamın veya ustamın adıhıdır » tekerrur etmek » corbalık » yuruyuşyapmak » kacamaklı » ağır arac » oznellik » sağdıclık » cığırtkan » cekişte » karekok » ciğiplik » sanatı » alak elek » icli dışlıolmak » ananın ak sutu gibi helâl olsu » donuş » hukum vermek » uscavuş » spinosa » cıvgar » ciftehane » oldukca » cıvma » yuz kere »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.