tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kandil ciceği » carpıtmak » kayıkcılık » karşısına gecmek » kazak » carık » kor faregiller » arkasına duşmek veya takılmak » merhem » yureği ferahlamak veya hafifle » kılcal kok » acmak » sozu gecmek » orumce » harman cevirmek » ay gun yılı » guzel sanatlar » patırtıya pabuc bırakmamak » goresime » mor otesi » kocak » cilenti » teşerruf » okul oncesi » lutfetmek » bugunluk yarınlık » oğretiş » acık sozluluk » ağzınıveya cenesini tutmak » soğurme » tel fırca » cevreci » gunuleme » surtuş » cadır yıkmak » gonlunu duşurmek » oldurmek » magnezyum sulfat » cozumlenmek » kıcıkırık » orme » goğus kemiği » nitelikler gosteren madde » maraza cıkarmak » capar » tacsız » işaretinin iki yanındaki anlat » karakılcık » kucuk » gozetmek »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.