tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takti i » yureğini pek tutmak » yoluyla bir yapının her yanını » tavukcu » yurukluk » od ağacı » sut otugiller » nesne obeği » uşuşme » sumuk » vucutlu » ters turs » genişunlu » pratik kuramsal karşıtı » yolun acık olsun » turetmek » gosterişlice » soğukca » kı ki » poker cevirmek » oru » zayicesine bakmak » cekmek » dipsiz kile boşambar » cınlatış » kopek yese kudurur » genel goruşlu » ne alıp veremiyor » oz itmeli » iltimascılık » sut şekeri » kavis cizmek » calışılma » kendi kendini yemek veya kendi » guneşhayvancıkları » cıpır » bahceci » tur » kacırga » gozu veya gozleri kararmak » alacık » dondurmek » ortalamasına dayanan durumu » guneşlik » esperanto » neşvunema » cıkak » sozleşmesiz » okun yanlarda gosterilmişağır » parfumeri »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.