tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaşgoz işareti yapmak » ozen gostermek » calım yemek » kemale ermek gelmek veya kemal » kırdırmak işini yaptırmak » acınmak » perdahcılık » elma da alma da demesini bili » kucukucu » kalleşce » muzakere » dem cekmek » gurluk » aktuel » tutun rengi » otobusculuk » zeytin guvesi » keciboynuzu gibi » gozleme » nârına veya nâra yanmak » uzum pekmezi » bahcıvan » ustuvane » oyle oyle » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » marmara cırasıgibi yakmak veya » mufekkire » gecişhakkı » bacasıtutmez olmak » eğilimli ortu » boşluk » bohca boreği » yenidunya » kirli camaşırlarınıortaya dokm » gozunu doyurmak » rolântide durmak veya calışmak » ağır aksak yurumek veya gitmek » muminlik » tahammulsuzluk » organizmaların oluşturduğu bir » kapcık » buyuk defter » bir cift sozu olmak » ustubec macunu » alcak gonulluluk » kacıklık » kavanoz dipli dunya » badıc » goğus hastalığı » kustah »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.