tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılcal kok » gun » alman gumuşu » oz odun » topluluğu » davranmak saygıgostermek soz » zaireli » carşılı » duduk » duğmelemek » le » dokmek » iş arî » ote » zift yesin veya ziftin pekini » kumes » cıkmak » sır kupu » lu » dunyalığıdoğrultmak » icini boşaltmak » hunsa » calıbulbulu » ustune » cennete donmek » turkcesi » icki masası » bir şeyler veya bir şey olmak » başıgoğe ermek veya değmek » virtuozluk » kendi havasında gitmek veya ha » alt tarafıveya yanı » kutuphane » guveylik » duşuk » hucre » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » uscu » cıkıştakozu » karnından konuşmak veya soylem » odeme » boy gostermek » silindir prizma vb bicimindek » ozsel » modulâsyon » guluk » gunote » yuzunu kara cıkarmak » gozleri kapanmak » surukleyiş »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.