tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir eş anlamlısı

tamir eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuruyuş » elden kacırmak » keci » amerika uzumu » sofra ortusu » cağanoz gibi » lule » muselles » arabanın on tekerleği nereden » duşunce iyilik ahmet ertuğr » golerme » soğutlu » uzerine olu toprağıserpilmişgi » ateşbocekleri » bulunan bolum kafa ser » sutlendirmek » cokkunluk » culha » badem ici » gonlunu hoşetmek » namunasip » cıldırış » gun gunden » muhit yapmak veya edinmek » goğus tahtası » sac sakala karışmış » canak comlek » muşterek » tenakuza duşmek » ic hastalıkları » lig » pay cıkarmak » zeval bulmak veya zevale ermek » ırz duşmanı » hint baklası » acığa alınmak » su gibi bilmek veya okumak » cıngırak » incir cekirdeğini doldurmamak » kirli cıkın » cıkışyapmak » testere caprazı » cehrece » mel unca » hur teşebbus » celik yelek » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » kahrıcekilir » gonul bulandırmak » veya kazanc payıolarak belirli »

tamir_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_eş_anlamlısı nedir ve tamir_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.