tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cok şukur » fiil cekimi » cengel iğnesi » cık cik cuk cuk » kervan yıldızı » boluşme » kabul gunu » avanturiyer » cıkınlama » kutle » oda muziği » suslenmek » dunya malı » oğle vakti » tasasısana mıduştu » cavlanmak » yemin olarak kullanılır » duk » ac doyurmak » guvercingiller » acıklığa kavuşturmak » duruşt » vantilâtor » mutekait » sulûk etmek » gumele » sabahın korunde » kırk kapının ipini cekmek » kendi kabuğuna cekilmek » koleniz veya koleleri » kacırmak » can can » tatbikatcı » işi uc nalla bir ata kaldı » ayca » dovdurtulme » sun î peyk » hır cıkarmak » mudara » gunduzleri » olcuşturmek » sacalama » para sızdırmak veya koparmak » fare cıktığıdeliği bilir » taşdoşeme » bolumlerden her biri kolon » perdah cekmek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » yan yuzergiller » civili »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.