tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyur » ana yon » muhayyerkurdî » hıckırmak » okuzluk » alın damarıcatlamak » surfile makası » munakaşa goturmemek » basıolcer » temayuz etmek » kulceleşmek » dolapcı » urun » olcunme » balgumeci » cantacı » duzenbaz » tacsız kral » murtekip » ceşnilenme » buyuk dalga » camurcun » er » c » şantoz » guclu » hotanto » işbaşında eğitim gormek veya y » hic » yuzu yerde » sın sin sun sun » anlayana sivri sinek saz anla » catırtı » dişcıkarmak » kirec gibi olmak » mucerret » ak gozlu » cakmak » mustevli » ustun zekâlı » olmayan bağımsız hur » dunya goruşlu » olcucu » durtuşturmek » meduz » enfrastruktur » yetkili yargıc » ortadan soylemek » kok komuru » kambur ustune kambur veya kamb »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.