tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
spekulâsyon » hint sarısı » suz » catal » care » cercevelemek » bukum » ongorme » pacayıkaptırmak » colleştirmek » on avurt unsuzu » goğsu daralmak veya tıkanmak » kulağınıcekmek » başınıdondurmek » hava acmak veya acılmak » cebi para gormek » cuz î » taban tepmek veya patlatmak » cik » lule taşı » yurumek » dinamitci » yuz » kutlesel » yarıkubik » boru değil veya boru mu bu » orgun eğitim » deme veya değme gitsin » ciceklendirme » balıkcıkazağı » duğmeli » cat orada cat burada cat kapıa » cıkmak » nufuz ticareti » onune gecmek » ikram gormek » guneşlenmek » cekmek » iyi hoşama » sandıktaki sırtında ambardaki » soylenti » dort gozle beklemek veya bakma » kut » zac yağı » bugunden yarına » umum mudurluk » kamyonetcilik » top cam » kalleşce » kunyesi gelmek »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.