tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zucaciye » oluşturduğu siperler borda ka » ters yuz » eklemek karıştırmak ilâve et » genc irisi » tasar cizim » mustağni » fırtına kopmak veya patlamak » hareket » ickicilik » dunya malı » cenileme » koltuk duşkunu » doğru durust » kamcılama » acmaza duşmek » mesele yok » uste vermek » kuf bağlamak veya tutmak » hayvan lama glama pacos » eli acık » akca » İskocyalı » malik » allah selâmet versin » uflemek » toplumcu gercekcilik » ağızdan burun yakın kardeşten » calkanmak » yuzu olmamak » parcalara ayırmak » capkınlık » duz tumlec » oz itme » altayist » anglofil » gevrek gevrek gulmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » lenguistik » bir tutmak veya bir gormek » başınıcıkarmak » caresiz » » gostermek » cimensiz » tor » gorgu aşılayarak onceden tesp » turum » sacı » bicim »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.