tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dort ayak » oğutucu » turku tutturmak » ustunc » tuccar » gozleği » korkudan cıldırmak » şomiz » t t » cizgisiz » akışkanın gecişini ayarlamaya » celtiklik » zuppeleştirme » amentu » merhem » hırdavatcı » gormek » hukmu parasına gecmek » mumbit » yusufcuk » ayağına veya ayaklarına kapanm » delikli taştekne » goz bağcılık » zangoc » mercimek koftesi » oğrenci yurdu » ayın on dordu gibi » surnaturalizm » gockun » sınıkcılık » hak » borusu otmek » gozetleme deliği » kalemiyle yaşamak veya gecinme » ciselemek » murşit » mutecessis » saltanat surmek » ıska gecmek » demokles in kılıcı » brut » samanyolu » gorevsel » cemrek » otakcı » japon kaktusu » demir tavında dovulur » alt tarafıveya yanı » icitim » sulfitleme »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.