tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rantcılık » yukseğe cıkmak » korpecik » luzucî » ikindiuzeri » oncel » catpat » belediye cavuşu » benlikcilik » aklızıvanadan cıkmak » tupculuk » caldırılmak » anas acuta » komurcu cırağına donmek » gecer akce » dukkâncı » ozun erosluk » ekmeden bicilmez » protestanlık » ic kuyu » dort yanıdeniz kesilmek » comlek hesabı » catır cutur » koceklik » cuhadar » kurdî » başustu » işten el cektirmek veya cektir » yuzlemece » ici veya midesi kazınmak veya » kul » takma sac » kopurme » ictimaiyat » buyutme » nufus bilimsel » oldubittiye veya olupbittiye g » iğne deliğinden hindistan ısey » donuna yapmak veya doldurmak » olağanustu » cığırmak » hastalık almak hastalık kapmak » istenccilik » beyninde şimşekler cakmak » catlama » soz kesmek » bruxelles lâhanası » selâm soylemek » muşavere » ağzının icine baktırmak »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.