tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canlımuzik » odunc » biciş » kece » acık » mongolistik » pecenek » kupe donmek » cul » allah gostermesin » uretmek » oğutme » bildirmek » bitki organizmaları » gozeme » gonlunde kalmak » aylığa gecmek » muşahit » mubarek » yuze gulmek » super » golleme » gomlek » canorus » keciye can kaygısı kasaba et » murekkep » bahaîlik » başrejisorluk » ustune oturmak » camlık » buyuk aile » duz rakı » yuz tutmak » got » hungurdemek » kacmak » kurk boceği » muttefikan » yat kulubu » felâketlerin acılıetkilerini d » surmelenme » kul » genişacı » gumruk » inayet etmek veya eylemek » avcunun icinde tutmak » onune cıkmak » duet » yureği pek » kap »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.