tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carkıfelekgiller » supermarketci » cavuş » karakacan » ustun tutmak » sonucunda veya birden su yuzun » golgeleyiş » bir yerde kullanılan bir yere » ackılama » astsubay cavuş » kelepce » duş » bahcecilik » organların her biri » utu masası » okse » kafatascılık » kedi veya eti ne budu ne » o o » cullanma » kucuk sesli uyumu » den bu yana » uşuşme » ustunluk kompleksi » yanardağbolgesi » donmek » adıgecmek » canak comlek » cin leylâğı » tohmet » kuplu » gocme » karun » keci komureni » icine etmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » yargıcevresi » işguzarlık etmek » kulhan makinesi » ovundurucu » ipini cekmek » testiyi kıran da bir suyu get » ustune ustune gitmek » muhursuz » pusetci » İsvecce » gozluksuz » guvenme dostuna saman dolduru » koruyup iyilik getirdiğine ina » gorunuşte »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.