tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
protezi » tup bebek » iğne yutmuşite veya maymuna do » duduklemek » aşka duşmek » itibardan duşmek » boynuz takmak veya takınmak t » tenasupsuz » adınıanmak veya anmamak » ne munasebet » sorma sormayın veya sorma gi » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » cırpınış » cıkartmak » ana kızına taht kurar kız bah » etci » mavişmavişbakmak » bıcakcılık » bahcesiz » adam sen de veya yalnız adam » tukenmez kalem » cıkıntı » kor kandil » capak » bulunan bolum kafa ser » dokme » koşe yazarlığı » on yargı » duzlem » icinden cıkmak » uzaktan bakmak veya seyirci ka » allah allah » sozluk » faraşgibi veya faraşkadar » cozumleniş » fişacmak » tulum cıkmak » doğuşculuk » suvari sınıfı » calıp cırpmak » icindeki en kucuk birlik » zebunkuş » tikel onerme » curukluk » portlemek » neptunyum » dunyadan haberi olmamak » savaşacmak veya ilân etmek » hristiyanlık » cetinleştirme »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.