tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic ice » turku soylemek » cevresel » kudumzen » kaca kac » ictihat » sapsarıkesilmek veya olmak » osmanî » balık kavağa cıkınca » araştırma gorevlisi » tuk » suc olmak » karikaturize etmek » mahrec » kuskunu duşuk » balıkcı » lık lik luk luk » kuştuyu » satranc » hurriyetperver » kazın ayağıoyle değil » yurunmek » teamul » ay gun yılı » suya duşmek » arkasınıbirine vermek » tan sokmek » acem » yangınıkoruklemek » oksuruklu » botanik bahcesi » cubuk ağacı » tarcın » uryan » alcılı » kacınılmaz » kohnemek » gomlek değiştirmek » kacmak » kur a efradı » ultramodern » uc uca » gecmişi olmak » kepce kuyruk » centme » cemrenmek » gecinilmek » alman gumuşu » mertce » sucut »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.