tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sel » gercek dışı » veya orulen dikey duzlem » guneştopu » satranclı » goruşmek » cıplaklaşma » ce » ten » boğurtlen » gozune kestirmek » sovgu » cıtır cıtır konuşmak » başortu » cimentolu » eli boşdonmek cevrilmek veya g » başarıgostermek veya kazanmak » olay cıkarmak » guvence » oz denetim » tecahuluarifaneden gelmek » calıştırılmak » v v » catışık » mahrec » mufteri » kafasıorumcekli » olumsuz tumce » otostopculuk » buyulu » tutuşmak yanmaya başlamak » soluğu kesilmek veya tutulmak » olesiye » ic gecirmek » kocbaşı » muteharrik » mudiriyet » oksitler veren madde maden » teselsul etmek » işgormek » icine sinmek veya sinmemek » kulup » dokuluş » envaiceşitli » kacırmak » tam adamınıbulmak veya tam ada » lutfen » cakırdikenlik » catırdamak » cavlanma »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.