tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kendini gostermek » kayınco » ici gecmek » gonderi » tekelluf » insan musveddesi » gumuşcu » kopru başı » gobel » oru » yurek yarası » aclık » orneklenmek » ulac » bulbulun cektiği dili belâsı » levazım boluğu » cile » zumruduanka » elci » al gulum ver gulum » ici icine sığmamak » ceşitli kavimlerinin toplandığ » canak yaprağı » acısoz » cengelleme » kader talih » cerezlenmek » o » yuksek » su icinde » icten » figur » ust deri » sutten kesmek » ustunden şu kadar zaman gecmek » ele verir talkını kendi yutar » antep fıstığı » cıtlatılma » uzay ussu » koşebent » hispanica » kacıncı » yuz yuze yaşamak » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » sukûtîlik » lâfıkıcından dinlemek veya anl » veya metal bolum » ayağınıveya ayaklarını altına » bruxelles lâhanası » cekmek »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.