tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gardıropcu » petrolcu » tekduzeleşmek » tuketici » carliston » ite ot ata et vermek » boşluk » yaptıklarıgosteri » cırcıl » sutuncuk » ortaya dokmek » utu makinesi » guc belâ » sacaklanma » soz » sergi acmak » toskurtmek » cıkmak » kotu » camurlanma » dokmek » koşeye atılmak » kademli olsun » haşatıcıkmak » fırca cekmek » onculuk etmek » mal da yalan mulk de yalan va » turkcesi » fırcalayış » bacak kadar boyu var turlu tu » derdini deşmek veya depreştirm » şaka soylemek » yuzu sıcak » mustahzar » ciftetelli » acmak » kâğıt yapraklarından her biri » hayra karşıolmak » gunah olmak » grizuolcer » portlemek » tuneklemek » ormek » kıskac » boru değil veya boru mu bu » camlıkoşk » murebbiye » talip cıkmak veya talibi cıkma » tatar corbası » kullanılan yapma yuz »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.