tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kandırıcı İnandırıcı » msı msi » mandallı uzerinde mandal bulu » allah rahmet eylesin » guzelim » kucuk minder » it ite buyurur it de kuyruğun » peşinden yurumek » guven vermek » japonca » yureği sıkışmak veya tıkanmak » onemsenme » hareket » anlaşmazlık cıkmak » icici » japon gulu » uretim aracları » nufus kesafeti » gozuyle bakmak » koşk » koşe » işduşmek » sirkuler » surerlik fiili » museccel » caprak » alttan gureşmek » dara duşmek » gozlu » vucuda gelmek » yukseltgenmek » hem suclu hem guclu » bilgiclik » teveccuh » tevessu etmek » sarıcicek » teknikci » balıkcı » nervurlu » surumsuz » dur durak veya dur dinlen dur » goverti » sunnetleme » gunun adamı » cevrili » orasısenin burasıbenim dolaşm » gozetilmek » uyeliği duşmek » gercekleme » cozulum »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.