tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu yememek » borclanılmak » kılıc sallamak » değişimli unsuzler » eti ne budu ne » goz bağı » surungenler » iş arî » cansız duşmek » tutunluk » kalleşce » produktivite » duruma gelmek » vekilharc » ebussuut efendinin torunu » gelen gecen » paracol » yuk olmak » yurume » yonlendirme » yunanistanlı » yıldız gunu » oz kesit » guneşlemek » police cekmek » kim kime dum duma » roportaj » muminlik » herru » cedî » usulsuz » lâkırdıcıkarmak » yuz geri etmek » guvec » bicilme » muzikolog » horoz olur gozu coplukte kalı » cakıldatma » ol dediği yerde olmek kal ded » odun komuru » ardıc kuşu » şakşakcı » gocuk » mısır turnası » aklından cıkmak » cıngırakcılık » bereketli ola veya olsun » acmaza getirmek veya duşurmek » ses seda cıkmamak » caşıt »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.