tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koşelik » cirozluk » yarıacık ceza evi » sağdıclık » başlık atmak veya koymak » uclanma » gonul eğlencisi » mezardan cıkarmak » yuksek » ceker » vezikul » pedikurculuk » surumsuz » su gibi olmak » para cıkarmak » asansor » cılgına donmek » cayırsedefi » cıplak » patırtıya pabuc bırakmamak » omur » orseleyiş » ustupuleme » arşiduşes » burcak » elek » ici almamak » ne haddine » saptayıcı saptayan sabit kıl » klârnetci » surgun olmak » soz dinlemek veya soz tutmak » gulme komşuna gelir başına » tekellum » cok yıllık » turlu şeylerden yaptıklarıve t » kireclenme » sondurucu » cıkıkcı » allah veya allahım » m » fırcalatma » arapsacı » cığırtkan » ozveri » kucumseme » surşarj » kirecci » bicimli » etmek icin uzerlerine konulan »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.