tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
odyometre » gunlemek » tumlenmek » urun » dort donmek » duşculuk » acmak » su boreği » ucayak » cırpmak » yanlışınıcıkarmak » gostermelik » sessizliğe gomulmek » yureği parca parca olmak » altıkaval ustu şişhane » yangına korukle gitmek » boşatıp dolu tutmak vurmak » cumudiye » kampcılık » kendini dev aynasında gormek » taklitci » vucuttan duşmek » ve katımadde » acığa cıkmak » majuskul » cavdarsız » aslanpencesi » huner » kısır dongu » tırnaklarınısokmek » soz arasında » gullâbicilik » cala kurek » melul » gorucu » vidoyu gormek » boyle gelmişboyle gider » sut otugiller » gomleklik » catıklaşmak » cırpma » gureşcilik » nişanıatmak veya bozmak » kureselleşme » şeref tribunu » husnuyusuf » kazanclı » denir » bir ağac ciğde zizyphus jujub » cirişcilik »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.