tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gubrelenme » ruslaştırmak » yapılan resim ve bezeme işi » hukum yemek » sokuk » akışkanın gecişini ayarlamaya » karaya cıkarmak » cizgi bicimindeki gecici ışık » mustacel » yaşıne başıne » tekefful » para dokmek » toparlakca » tatlısoz » erkek fatma veya ayşe » buzuk » suspansiyon » utulmek » karagozcu » doğma buyume » ilk gosteri » camaşır » ezilip buzulmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » on teker » dunyanın yedi harikası » mesele yok » cekiştiricilik » allah tekrarına erdirsin » namerde muhtac olmak veya name » mucellâ » uzerine » jubile » cekişme » cektirme » capak » orge » dumanıustunde » mulâyimlik » sakalına gore tarak vurmak » sabahcıkahvesi » gok doğan » turedi » bircok » dokuntulu » işbilenin kılıc kuşananın » cilekci » izazuikram » makedonca » kara borsaya duşmek »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.