tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâluebkem » santrifuj » baştan kalmışveya kalma » catık surat » beyanat vermek veya beyanatta » ozdeşlik » karacalı » metal parca » kıc » şirazeden cıkmak » kılcık » calvinci » kedi yavrusunu yerken sıcana b » goveriş » durumunda dişi cicekleri yapr » cıraklık » boynunu bukmek » togolu » dortlu » zanaatcılık » sergi acmak » aradan cıkarmak » cılgınca » ickisiz » ust » romanyalı » eşekcilik » kopuk » ikili unlu » namerde muhtac olmak veya name » ceyizlik » tavşan yurekli » acıklık » uste vurmak » muşterek » suzum suzum » karanlığa gomulmek » vikaye etmek sıyanet etmek » acığa almak » avuc avuc » tongaya basmak veya duşmek » coğalma » sel gibi akmak » cussesiz » bir dilin kelimeleriyle duşunc » koyunun bulunmadığıyerde keciy » midesi almamak kaldırmamak ka » cakaralmaz » goğem » kokertme »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.