tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inc » eti senin kemiği benim » kavga cıkmak » cakıştırmak » gecicilik » gozleri buğulanmak veya bulutl » buyuk » harc » olmezleştirme » karikaturist » almancı » as » sırtından para kazanmak » korle yatan şaşıkalkar » cozunme » var varın varsın varsınlar » eli boşgelmek veya gitmek » desinatorluk » ust başı » yuzer » su culluğu » obek » bebek olumu » cilsiz » alâminut yemek » devre mulk » salkım sacak » mektupustu » zevkini cıkarmak » bocu » kanatcık » sirkuler » ağız ağıza vermek veya konuşma » sul » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » ak gun ağartır kara gun karar » sunnet » cağrınumarası » sacıştırma » at calındıktan sonra ahırın ka » bahaî » riyazet diyet rejim » hoşduruma gelmek » dava gormek » dalgıc elbisesi » hotanto » dilmac » gormezden gelmek » kalp carpıntısı » yonelmeli »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.