tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ananın ak sutu gibi helâl olsu » bir deri bir kemik kalmak » civi cıkar ama yeri kalır » orumcekler » cakıldatma » citişme » corbaya sinek duşmek » carık » ağaca dayanma kurur adama ins » bulunan bolum kafa ser » yalın ayak başıkabak » kut » cağcıllaştırmak » masrafıcekmek » sapcık » yureği yaralı » koyuvermek » amatorluk » pacavralaşma » beyaz sıvı » almancı » ustune gitmek » eften puften » korelmek » humayun » bicmek » sil » yeri » yamcısız » coğunme » ucuza cıkmak » vazgecilme » ondulâtor » oksitler veren madde maden » elci » ocağıtutmek » ortalığıkırıp gecirmek » kutuğe gecirmek » cozmek » kohneme » catallı » sıkmac » kopekleşiş » oğurluk » surtunme » corek otu » govermek » gecişli » hayvanat bahcesi » dil oğrenimi »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.