tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muze » oz direnc » sulfamit » bolumlenmek » gozculuk » ture » başkoşeye kurulmak » yuzuk » yalıngac » sundus » ya herru ya merru » calıp cırpmak » gozu kalmak » uzak goruşluluk » kıt a » guvence » aşırıuc » tecahul etmek » telli balıkcıl » aslanpencesi » mozaikci » nufus bilimi » oyle olsun » bilgic » ozgul » cervişli » hayran olmak veya kalmak » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kaynatılmasıyla elde edilen ye » buyuksu » ozlemli » yukseltgemek » folk sanatcısı » cıngırağıcekmek » suyu ısınmak veya kaynamak » zimmetine gecirmek » acıklık » cezve surmek » kara kullukcu » muhendis » burc » cam » kece kulâh etmek » museddes » suresiz yayımlanan duyuru » kuştuyu gibi » deveyi yardan ucuran bir tutam » dorduncu cağ » paraşut ile atlama » el cabukluğu »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.