tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suyunu cekmek » yuruyuş » ekşili corba » bicmek » gucu gucune » mutereddi » cıkışyapmak » delikli taştekne » ışınolcer » ucma » cok katlıotopark » nuktedanlık » ducar olmak » bir elini bırakıp otekini opme » popularite » hamursuz bayramı » gozlemek » cıtır cıtır » tunek » goruş » mektupcu » cobansuzgeci » helenistik » olum » tahammur etmek » gonul eğlendirmek » cıkık » ortunmek » sutsuzluk » turanlı » el arıduşman gayreti » loşca » norotik karakter » mısır puskulu » ayağına duşmek » ozelleşmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » supurgeci » acar » cokelmek » uryanî » ortalıkcı » hint tavuğu » gun dikilmesi » emekci » kafasınıucurmak » yayık dovmek » nukleer santral » dağlara duşmek » ozel girişimcilik »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.