tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz getirmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » gurbete veya gurbet ellere duş » fluoresans » golgelenmek » kralice » başıacık » golge tiyatrosu » kotuleştiriş » borc odemekle veya vermekle y » toskurmek » loklemek » arasat » sublime » şupheci » gitsin » mentollu » sazlısozlu » ekli puklu » cocuk olmak » dallarınıkısaltmak » yonelmeli » gormediğe donmek veya gormemiş » cancı » yureği oynamak » goz yıldırmak » pedikurcu » başına gecirmek » ucar » acmak » cayıgormeden pacalarısıvamak » haricten gazel okumak veya atm » menfaat gutmek veya gutmemek » allah yarattıdememek » mutehassis » gumuşsuz » veya metal bolum » iğne yutmuşite veya maymuna do » muvafık bulmamak » suren goruş indeterminizm » aromaticus » potansiyel suclu » top gibi gurlemek » mulâkat » revu » meşrutiyetci » tamamen veya kısmen durması » devir acmak » soğuk calmak » imtizacsız »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.