tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorklu » cekilme » yeme de yanında yat » coplu » cizikli » gum » ictimaî » yalın ayak başıkabak » fazla mal goz cıkarmaz » bir postum var atarım nerede » kayakcılık » coccothraustes » kacakcılık » murc » koşe kapmaca oynamak » bin yaşa » kırcıllanma » oğur » hungur hungur » cuvalcılık » pacacılık » yapılan fıcıvb » kuflendirme » al el » yugoslav » bağlaclıyan cumle » her yiğidin gonlunde bir aslan » hancerleme » cemremek » melul mahzun » eskulâbî » satranc » cift kişilik » globulin » lig » golgelemek » inkılâpcı » kotu soylemek » olcturme » cekingenlik » abdulleziz » sut cocuğu » maddelerden oluşan varlığın he » tekerlekci » kapsul » surgun » cerezlenme » şarap canağı » kupe donmek » ici erimek »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.