tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gulleci » olcun » kolesiz » gecit » soz » kendi havasında gitmek veya ha » coriandrum sativum kara kimyo » selâm soylemek » ağır ol » zuppece » omre bedel » gozetleme » kozleşme » sacalamak » guclu kuvvetli » incelenmesi muşahede » yureksiz » sut otu » surmeli » gok doğan » sahip cıkmak » yaprak cay » ic » hodukce » ipi curuk » cozulme » canlılara yaşama ortamısağlaya » ceyizlik » aşka duşmek » yukunu cekmek » muzic » net ucret » tırtıl cekme » gelgec » sultan boreği » frenk maydanozu » arada cıkarmak » kanınıicine akıtmak » rolântide durmak veya calışmak » oturuklu » masraf gormek » ceza gormek » mutedavil sermaye » başına gecmek » cok gormek » barutcu » gozunden surmeyi calmak » gomlek eskitmek » goz yuvarı » hafakanlar boğmak veya basmak »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.