tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yurutuluş » gunbegun » capulcu » cıngırdatmak » ozleşme » basıp gecmek » kırlangıc » biz attık kemik diye el kaptı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » bruxelles lâhanası » nesic » fıcıcı » mutevelli heyeti » servis asansoru » suflî » icinden okumak » dupeduz » sun » yıldırımlarıustune cekmek » cıkılan catkı » yuk treni » iplikcilik » dip kocanı » tutununu tutturmek » borulce » allah taksimi » mudavi » gormek » kalıpları » teneffushane » zuhal » yer cokuntusu » koreliş » cuk » meslek secmek » yarıklardan her biri » duzeltmen » başının caresine bakmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » cekmek » cıkış » savaşcı » tandır boreği » nobet şekeri » pişmanlık duymak veya getirmek » cekimli fiil » munakasa » ulkuleştirilme » taclı » busbutun ortadan kaldırmak ici »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.