tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tamir in eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icimlik » gobek adı » canının icine sokacağıgelmek » acıgormuş » suzgu » yuzunuze guller » gobek calkamak veya calkalamak » celmelenmek » iltimas etmek veya gecmek » naturel » kopruleri atmak » yaylıcalgılar » yontma taşcağı » başcı » kırk veya bin dereden su getir » birleşik cumle » muracaat etmek veya muracatta » değer duşurumu » buro » kok » badıc » kapcık » zarifce » hint keneviri » demec » z » vizon kurk » kendini kapıp koyuvermek » guldurucu » dortlemek » sapınc » pirinc pilâvı » ici yanmak » cağnak » veresiye karşıtı » doğum ilmuhaberi » şofor mahalli » nankorluk gormek » cal » dağıtım burosu » puskurtmek » otumlu » yıllıkcı » bektaşî dedesi » cıplaklaşma » saklambac » yukseltmek » burunmek » goze bilimi » karanlıkta goz kırpmak »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.