tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ademimerkeziyetci » uc » hucre yutarlığı » kucu kucu » azaltmaya yarayan arac egzoz » parcasıbağlıbulunan catal » ucmak » birleştirerek bir varlığıyenid » ucu cengelli ağır demir arac » otucu kuşlar » duzmek » cevre acı » kulhanî » suyum » goturum » karikaturluk » ciftteker » basmak » allah son gurluğu versin » ozlu » yuz bulunca astar istemek » kıraclaşma » korun istediği bir goz allah » tadınıkacırmak » cekikce » man men » sığırodu » sigara icmek » fırcalanmak » kor değneğini beller gibi » kacan kacana » acıklatmak » rumen » multefit » bir daha yuzune bakmamak » reisulkuttap » başcık » dumanıdoğru cıksın » celişme » hırcınlık etmek veya yapmak » ateşduştuğu yeri yakar » pişirilen tatlıcorek » ihtilât etmek veya yapmak » kafasıcalışmak » gormek » caresiz » mulevves » baba oğluna bir bağbağışlamış » soz gosterisi » sozlu »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.