tdk sözlük TDK Sözlük

 

tamir in eş anlamlısı

tamir in eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tamir in eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tamir in eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tamir in eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cizgisel » feleğin cemberinden gecmiş » guc » cağırış » pencelemek » kult » nasranîlik » hayal duzeyi » fener cekmek » vermemişveya vermeyince mabut » kohneleşme » zac » sacma » tutsuleme » tadıgitmek veya kacmak » gocmen » dumduz » kustum otu » kurkcu » capalanma » cenilemek » kopcalanma » yuzleme » uc birlik kuralı » hesap cuzdanı » kacmak » musabık » cektirme » himaye etmek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » acığa vurmak » acık mektup » duşuncellik » gokcul » boğumlanma bolgesi » şer an » calgın » muştereken » kalanlıbolme » iz ac etmek » arasat » cirişleme » nufuzkâr » cala kılıc » koşe » secmeli yemek » temayuz etmek » yalama ucuş » icerlek » muhliye »

tamir_in_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tamir_in_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tamir_in_eş_anlamlısı nedir ve tamir_in_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.