tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhlet » kor değneğini beller gibi » emekci » butunletme » kalıpcı » penceli » catlatma » kunguldemek » dili donmemek veya donmek » gurcuce » muphem » parcalama » pilic gibi » gecmek » orgucu » ic zar » ere gitmek veya varmak » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » bıcak gibi kesmek » şupheye duşurmek » yan gelip oturmak veya yatmak » caprazlama » kultur cevresi » muzakere » anlamıverir » yaşam duzeyi » uvertur yapmak » gece ucuşu » gunun adamı » tumamirallik » alt cene » catınma » ordekbaşı » sunnet etmek veya yapmak » gonul ferahlığı » gecilmek » yurek carpıntısı » tuy » secmek » kucukayı » catırdatma » pastorize etmek » dost ağlatır duşman guldurur » donuşumlu » cokertme » gereği duşunulmek » cabuk parlayan cabuk soner » ayağının veya ayaklarının altı » cokek » sa se »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.