tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah ovmuşde yaratmış » bayramîlik » samanlıgubre » kabak birinin başına veya başı » buyrukcu » catkı » cakıl yol » soylemediğini bırakmamak » olculu » ruşvet almak » cektirme » acılmak » ici kalkmak veya kabarmak » kirecsizleştirmek » inmek » carşafcılık » gum gum atmak » suzek » toplandığıbolum » secmek » uşuntu » calışmak » celtek » kulluk ağzı » kireclik » iceride olmak » kosele taşı » guvenlik borusu » kulağına kar suyu kacmak » ortme » capullama » hanım boceği » surre alayı » nacar » hacamatcı » amerikalı » olur musun oldurur musun » role » kaynakca » cevirmek » kız bocekleri » gecmişi olmak » gulerim veya guleyim bari » bağlama yapan veya satan kimse » kos kos » konferanscılık » uydurukcu » doğum kontrolu » sus bitkisi » in »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.