tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mel un » catışmak » cehre » cıkıntılarıolan organ » onemli » dışcokgen » koklu » calımlanmak » elle tutulacak tarafıyanı kalm » donmek » gocebeleşme » koseği » buyuyuş » cirkefe camura taşatmak veya c » kulluk » role » cifte nağra » cıl » ibadet de gizli kabahat de » tevessul » cavmak » kulaclama » w » kemiksi bolge » zaman tuneli » konveyor » benliğinden cıkmak » australis » duşkun olma durumu iptilâ » kecelenmek » acığa cıkarmak » akşamdan kavur sabaha savur » doğactan » cıkmak » cılgınca » gulistan » hoşca » ipi cozmek » sutsuz » formul » kopekleniş » oldurmek » soyundan olan kimse » ihtilâc » pulucluk » ablakca » akcıl » kimse » ejektor » hoduk »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.