tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
akcıllanma » dunden hazır veya razı » kupur » pis pis gulmek » dokuz yorgan eskitmek veya par » meduz » âlemin ağzıtorba değil ki buze » organizmaların oluşturduğu bir » zihnini celmek » cadır » zihin acmak » pecesiz » cağırtkan » harbiye nezareti » cağrıcılık » sonradan gormuş » kirec cimento gibi şeyleri su » gozunu gozune dikmek » cicek » kumelenme » icinde pişirilmesi ve limon su » gecmelik » kavurmac » icine dert olmak » ele gecmek » mutereddi » hucreler arası » kireclenme » dans etmek veya yapmak » gozetmek » gudum bilimi » toplu goruşme » hayatınıbirine borclu olmak » acığa almak » mercan avlayan kimse » kakır kakır gulmek » varsa yoksa » miniskul » ozenc » gumburtu » munakale » turk » yunlu » ezcumle » tecessum » olumsuz cumle » cekilme » dutturu » aktorluk » isparta gulu »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.