tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz yuze gelmek » gorev almak » kok » secmen kutuğu » calık » soğuşmek » cotiragiller » ihsan etmek veya buyurmak » eli kolu bağlıkalmak veya durm » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » yulumek » muduriyet » film muziği » şohret » cekiştirmek » cebine indirmek veya atmak » gunu dolmak » uz » caresine bakmak » buğet » gercekcilik » duzenleşik » var varın varsın varsınlar » kulağına kupe olmak veya etmek » gorevdaşlık » dudukleme » karikaturist » sundus » kuremsi » okka cekmek » bula bula bunu onu bir şeyi » dort ayaklılar » tavukcu » kacıntı » modulâsyon » doğuşken » bukmek » gulle » tibetce » kuru uzum » buhtan etmek » naturmort » ceper » konveyor » lektor » fusunkâr » bolunuş » percin » uce beşe bakmamak » crocodilus »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.