tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calkanmak » karaya duşmek » tepeustu » camurlamak » kopurme » puskurme benli » ve kanunlara uymaksızın cebir » carpıtılmak » dudak bukmek » camurcuk » boşluk » kralicelik » ozelleştirilmiş genellikle di » mitral kapakcığı » arabanın on tekerleği nereden » cocuk duşurmek » uzgulu » yuz tutmak » dağda bağın var yureğinde dağ » ikisi ucu bir arada tire ile » bolumunden her biri sezon » civit mavisi » musamahasızlık » celik » katmerli katmerli gulmek » musabaka » politika gutmek » mavi kuf » gun doğusu » induksiyon » dondurup dolaştırmak » cozuşme » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gecici » at » cana minnet saymak veya bilmek » sunger doku » torpido gozu » akca yel » gormek » cermen » guduk » tutsulemek » acık deniz » hırcınlaşma » fair play » kalensove » sıhhî tesisatcı » sapıkca » it »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.