tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulce » ultrason » ders ici » akıntılı » besiye cekmek » cevrilmek » kirecci » gercekcilik » parcasıbağlıbulunan catal » surtuşme » muzakere etmek veya yapmak » ağac sakızı » aradan cekilmek » hollândaca » yuz yazısı » bukulmek » kel olur sırma saclıolur kor » onune bir kemik atmak » alâkayıveya alâkasını kesmek » dorduzleme » onayak olmak » oran » otobuscu » fart furt farta furta etmek » al takke ver kulâh » olcu » aramak taramak veya arayıp tar » cuhcuh » gostermelik » cıra » sokuluş » yıldız kumesi » don gomlek » balcık inciri » cizgi » don cozulmek » sacılma » mayın dokmek » horozgozu » tahakkum etmek » indikator » guzide » m2 » munasebet » gonlu akmak » gonlunun dumeni bozuk » dilinin cezasınıveya belâsını » acmak » catınma » dumduz »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.