tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
selâmunaleykum kor kadı » kurdan » kurt gibi kemirmek veya yemek » yılan ciceği » dortkenar » somurgeleştirmek » gozlerini bitirmek » otomatiğe almak veya bağlamak » tenezzuh » vazgecilme » yalancıod ağacı » yağışduzeni » gozunu yıldırmak » yuklem obeği » hristiyanlaşma » tuzlayayım da kokmayasın veya » altayca » gorevden alınmak » sanat dunyası » renkci » herkes kaşık yapar ama sapını » corbaya donmek » deyip de gecmemek » bir goz gulmek » ciğil » ceki » fal acmak veya bakmak » teller takmak veya tel takınma » ileri geri soz etmek veya soyl » muteessir olmak » corman » kapana duşurmek veya kıstırmak » kocmak » kacırmak » mıhsıctı » kısmetinde ne varsa kaşığında » serbest olmayan » kopek soyu » brıcka » sıla ozlemi » eroscu » sutcu » tayfolcer » birinin canına ot tıkmak tıkam » citlembik » muzaheret etmek » ıskarca » surmelenme » ileri uc » arap sacına donmek »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.