tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozune kestirmek » hunersiz » ure » birleşik cumle » felc olmak » aklından gecirmek » borcsuzluk » gereksinme duyduğu maddeler du » tukenmişlik » ustune toz kondurmamak » hoşgorurluk » celikleşmek » duzenbazlık » kirec taşı » catlamak » surduruş » cam fıstığı » lule » ordunun hareketlerini duşmanda » oksitler veren madde maden » hacamat etmek veya yapmak » kırımlı » bağrışcağrış » metal kap » koşe tutmak » cokrama » urperti » cihanşumul » gercek » rolâns » başıicin » uzerine yatmak » tezata duşmek » onur uyesi » okuzburnu » gormemezlikten gelmek » abacıkebeci ara yerde sen nec » munşeat » budak ozu » ozlu soz » yureği carpmak » işkembesini duşunmek » uc gunluk omur » ozgu » yankıuyandırmak veya yapmak » soz » olan boceklere verilen genel a » ticanîlik » cocuk oyunu » tabak sevdiği deriyi taştan ta »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.