tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecer » gecişim » toharca » pelur » m2 » buyutulme » pedikur » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cıldır cıldır » buyume » buğet » maden komurunden cıkarılan ya » yanlışınıcıkarmak » ortaya cıkmak » catal » on » uscu » yoruk cadırı » satranc tahtası » olculu » bıckıhane » mubalâğacı » acısınıcıkarmak » sokak supurgesi » kimine hay hay kimine vay vay » gundeme getirmek » calkama » boşluk » bağrışcağrış » tekeline veya tekellerine alma » catal ses » hastalıklarının genel adı » ceviri » kuremek » yahudi arapcası » gorunmez olmak » muzekkere » tezgâhcı » caldırmak » sinyal muziği » koprulu » gumuşcu » ordekgiller » olup olup dirilmek » bicimi » nankorluk gormek » gocmenleştirmek » tefekkur » vergi kacakcılığı » uclu »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.