tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hf » kaca patlamak » cayır peyniri » tevessul etmek » gorenekcilik » pacavracılık » yer gecidi » keyfi bilmek biri » mutelezziz » pahalıya oturmak veya pahalıya » sandvicci » santim kacırmamak » kor kuyu » catıcı » yuvarolcer » gun » cupra » teressup » ardına veya arkasına duşmek » koltukculuk » cırpıgibi » acık hava » civicilik » orgu » kopruleri atmak » civilemek » etiketcilik » brut » gecici » uckun » halic » cuha ciceğigiller » kokorecci » dalgıc » tab an » olcumlemek » obeklenme » kurek cezası » ozeme » ucu cengelli ağır demir arac » yuzune gulmek » mosyo » tık » kıptî » sert bir durum almak katılaşm » uc uca gelmek » yerine gecmek » kene goz » midesi ekşimek kaynamak veya y » umtırak »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.