tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
coplu » mudevvenat » ruyasında gorememek » cıdamak » uzulmek » allah vere de » olcusuz » allah kazadan belâdan saklasın » doşenmek » calışma » kuğu gibi » yâruağyar » soyletme » rustik » emniyet muduru » cakmak taşı » hunkârbeğendi » cifte nağra » pekiştirmeli ozne » perdah vurmak veya etmek » culpan » cirişlenme » durulmek » mangal gibi yureği olmak » allah aratmasın » daha da geliştirmek amacıyla b » vehme kapılmak veya duşmek » kısmeti acılmak » puruz » analiz » up » borclandırılmak » hesabınıgormek » teşkilâtcılık » minder curutmek » carpmak » kat iyet » kamu duzeni » fizikci » koncsuz » renginde sapıdort koşeli olan » carpılmak » jimnastikci » ateşboceği » burunme » cift surmek » kurtlarınıdokmek » ozelliklerine gore bu organlar » surtmek » hurmetsizlik »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.