tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
haclılar » un » koyungobeği » cabuk » yaylar uzerinde hareket etmek » başaktor » tebelluğ » iki gozu iki ceşme ağlamak » suruklemek » surerlik » ferdiyetcilik » u » surgu » hucum » camurluk » gulbahar » kahpe dolu » buyulenmek » ce demeye mi geldin » ana kızına taht kurar kız bah » gonderme » yontem bilimsel » gozetilme » ilâc » ic » duğun dernek hep bir ornek » gozlenmek » altlıustlu » boya kızıl kok flubia tinctor » munasebeti duşmek » ozgurleştirmek » celik » keyfini cıkarmak » gayrimumkun » cıkacak » badıc » ekmek opmek » yuzu gulmek » eskulâbî » allah ne verdiyse » acımlanmak » eğmecli » yan cumle » amaclama » ofke » cavalye » bıckınlık » gun ciceği » al bayrak veya sancak » opuşmek »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.