tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ol » ayın on dordu gibi » vererek yansıtma yoluyla oynat » banka cuzdanı » uzlaşma sağlayan » ayıbınıyuzune vurmak » kimus » turk » uzatılabilir » gozunu acmak » bitişik tac yapraklılar » mujdelenme » uc bucuk atmak » kullanılan yapma yuz » goz doldurmak » elmanın yarısıo yarısıbu » kocuşmak » tatlısozlu » teeddup etmek » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » ozelleştirme » duşunup taşınmak » mes ut olmak » varidatcı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dinamitcilik » cizmek » tutun icmek » pecenekce » sulûk » cıplak maden » sal sel » cenen tutulsun » cıkmak » nesne » gobeğini kesmek » us » pacalı » bukulmek » nobet calmak » play back » gunâşık » omrubillâh » cimbali » yandan carklı » kuduz boceği » ayağıuzengide » satılık ziftin olsun selânik » ispenc horozu » geri cekilmek »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.