tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozdeşleştirmek » gore » cağlar » kırpıntıbohcası » yuceltme » buyukluk taslamak » ayakcak » ak sulumen » cağ » zulfuyâre dokunmak » nusha » hodukluk » bicmek » kotek yemek » pacalarından akmak » dokum » celtiklik » guneşyılı » kacakcılık » orme » cıkıntı » tu » donenceli » mufessir » kelepcelenme » arap » petrolcu » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » canınıbir yere dar atmak » cıldır cıldır » bilgili » sevincsiz » nobet calmak » dikiz etmek veya gecmek » albuminli » allah eksik etmesin » yangın cıkışı » canak » guneştekeri » merhem » glikozuri » dost kara gunde belli olur » şikâyetci » hac cıkarmak » ataturkculuk » milletce » kucuk » soylenilmek » genişunlu » dar goruşlu »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.