tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sut otugiller » anketci » atcı » bıcak » cenevizli » surgu » dışcizgiler durumu » edilen sıvımadde » dalgıc kuşları » acmak » kur yapmak » rolcu » markscı » ılıkca » bir derece veya bir dereceye k » sutluk » bobur » celik parca » cakmak cakmak » icten » minuskul » ihrac edilmek » luk » sana vereyim bir oğut kendi u » kopekgiller » oğrenmek » sonuclandırma » sozleşmeli » kacamak » borulce » nakşîlik » ayakcak » cıvdırmak » cayhaneci » canavar duduğu » dost başa duşman ayağa bakar » formul » cercevesiz » wistaria sinensis » yedekci » fare deliğe sığmamış bir de k » kucuk burjuva » kimine hay hay kimine vay vay » bıcaklanmak » pacacılık » ekmekci » işe yaramak veya yaramamak » tanrı ya şukur » departman » ankara kedisi »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.