tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şefaatci » cift parmaklılar » sozu tartmak » murettip » yolcu taşımakta kullanılan mot » gomme » sap yiyip saman sıcmak » komadan cıkmak » rusumat » salkım kupe » silâhcı » gunucu » başulke » patlayıcıunsuz » mudara etmek » kireclik » sonradan gormuş » gonen » allah ın veya tanrı nın gunu » gır gıra almak veya getirmek » yukarı goğe doğru olan yanı » mutevekkil » bir yiyip bin şukretmek » mine ciceği » tur » korpelik » balıkcıyaka » soylemsemek » sırt cevirmek cevirmemek » uclu bahis » cığır » kulhanî » ağac » ozelliği » goruşulmek » allah taksimi » cavuş » gercek mantarlar » turnagozu » ıtriyatcı » takla atmak veya kılmak » yayık dovmek » on oluşum » bir şey soylemek » avustralyalı » kaya ucmazsa dere dolmaz » saik » almanlaşma » sozde ozne » cuvaldız »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.