tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ozellik başkalık fark » pirinc taneleri » marmara cırasıgibi yanmak » gecmek » takarrup » guzellik yarışması » akşamın işini sabaha veya yarı » nufus bilimci » tukuruklenmek » orgutlenmek » cerkezlik » kolcak » carşamba karısı » evc » horoz evlenir tavuk tellenir » olum sigortası » vietnamlı » eğik duzlem » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » ikiyuzlu » ne sularda » icgudusel » gencleştirilme » fırıldakcılık » kılıclama » muteferrika » sokulme » sozlendirici » murdumuk » funda sıcanı » ele verir talkını kendi yutar » otobusculuk » tuy gibi » butunletme » olcu bilimci » ic politika » gun dikilmesi » ciftelenme » ateşine veya nârına yanmak » cur etkârlık » bir madde » eşeysiz coğalma » duruma gelmek » camcak » odeniş » kapalıtribun » uzerine yok » fıcıbalığı » potlac » capraşıklık »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.