tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
civici » cekicilik » uc » karşıcıkmak » duz » gorunen koy kılavuz istemez » cıtır cıtır » muzevirlik etmek » sondurulmesine yardım eden kim » bektaşî babası » malûlluk » vuzera » uzum şekeri » golcu » carıksız » mirascı » yırtıkca » kızılyoruk » aklının koşesinden gecmemek » kakac » peşini bırakmak veya bırakmama » o o » ve katımadde » yoluyla bir yapının her yanını » sutlendirmek » goze gorunmek » duşundeş » değirmenin suyu nereden geliyo » guldurme » tatarsı » icinden gelmek veya gelmemek » tevarus » carkıfelekgiller » msı msi » duzluk » torpu » kok » hayrulhalef » ceyizlik » sağdıclık » cuhacılık » by pass » vurucu guc » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » calışkan » kantcı » az kaldıveya az kalsın » ekmeğine goz koymak veya dikme » bıcak gibi saplanmak » kulâhsız »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.