tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağzına geleni soylemek » culsuz » figur » ihtilâc » oksuz » ciceklenme » salkım sacak » cevre » kac » maraba » bonkor » ahmağa yuz abdala soz vermeye » asansor boşluğu » unlu benzeşmesi » surmeleme » tırnak suruşturmek » duz » şehit duşmek veya olmak » cıkmak » yufka acmak » kim kim » bir eli yağda bir eli balda ol » portekizli » bilinclenmek » se » cevre kirliliği » ozdeştirmek » cepci » fucceten » lâcka etmek » pic kurusu » gonlunden gecirmek veya gecmek » dağveya dağlar gibi kadar » copcatan » sıfat fiil » verilmesi ve bu sahipliğin bir » şupheye duşmek » katmerli katmerli gulmek » cd » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » gudulme » carpılmak » sevinmek sev in sevdirmek se » gozleri kapanmak » cıngıraklı » duzelmek » cakılıkalmak » avrupalılaşma » yaparlu » ceki »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.