tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calışma gunu » durumuna duşmek » prelut » carşaflanma » değişkene gore hesaplanan sayı » allah mustahakınıversin » devre mulk » kapıkethudası » uzgun » uscavuş » donmek » yuk odası » parcalıbohca gibi » dışyarıcap » ana cizgi » calıp cırpmak » tepegoz » cıralı » kulhanbeylik » kok kırmızısı » duruma gelmek » cırcıplak » olcum » veren silâhıbu hedefe doğrult » goz bankası » temayuz etmek » sap yiyip saman sıcmak » boru kelepcesi » oruş » caplı » caydanlık » ahreti veya obur dunyayı boyla » gozunu gozune dikmek » tutsulemek » goverme » şansolye » cağrışmak » ekşili corba » değirmenin suyu nereden geliyo » duzenlenmek » hapır hapır hapır hupur » ağır kacmak » brove » golalası » ic » modul » tek kurekle mehtaba cıkmak » keci sakal » boxsalpa » neci oluyor »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.