tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanığın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulfetsiz » gecirmek » orgutsuzluk » yulgu » cicim » pislikcil » ac gozluluk » balkopuğu » levha » işin icinde işvar » kackın » celebi » fransızlaşmak » ic salgıbezi » sacmalık » doşeme » pirogravur » gozunu yummak » allah emeklerini eline vermesi » medreseye duşmek » frenkleşme » uzun sivri kumes hayvanların » metafizik » duşunceye bağlayarak yorumlaya » doviz » patates koftesi » c » yenicerilik » percinleme » busbutun ortadan kaldırmak ici » yarım kure » olmayan bağımsız hur » kapanmak ortulmek » uzuncalar » icecek » kopeğe atsan yemez » tutumu akliye rasyonalizm » onemsemek » camaşırlık » taşıtcı » gecer » acık kalplilik » ictikleri su ayrıgitmemek » goğuslu » lutfeyleme » borc bini aşmak » telgraf ciceği » muşkulleşme » dogmacı dogmacılıkla ilgili » cizgileşmek »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.