tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanığın eş anlamlısı nedir

tanığın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanığın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanığın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanığın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkarmak » bıcak gibi saplanmak » gul gibi bakmak » takdir etmek veya eylemek » calışma gunu » yuzluk birimler boluğu » ağır cekmek » secik » muderris » uzengi » ansiklopedik sozluk » keceleşmek » universiteli » gurlemek » don yağı bayağısıcaklıkta kat » acem » gomlekci » goz guclu bir ışık sebebiyle b » hukûmeti kurmak » işguzar » damarına cekmek » hayvan sınıfı haşere » cekmek » karakeci » torpido gozu » limon kufu » gorunurlerde » koprucu » cekmek » vatanî gorev » surme » sokuk » gozleri dolmak veya dolu dolu » kurkcu » cimdiklemek » kocancılık » opup başına koymak » donuşumlu » gercekleştirme » okun yanlarda gosterilmişağır » yunanca » sunmek » gonenme » kerpicleşme » menekşe gulu » skandinav » gonlu zengin » ucup gitmek » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » goruş »

tanığın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanığın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanığın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.