tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capaksız » duzenli » ufurme » tasar cizim » goz kuyruğuyla bakmak » gurultu cıkarmak etmek koparm » dortcihar » muruvvetli » canak uzengi » sureli » cıplanma » gormediğe donmek veya gormemiş » yaygın oğretim » cenesini bağlamak » burunmek » haybeye kurek cekmek » se » goz merceği » citari » camurlamak » gun dikilmesi » tasar cizimci » canak comlek » elcek » kosele » beleşci » koaptor » gereksinme duyduğu maddeler du » bu sıcağa kar mıdayanır » sonuc oyuncusu » catışkı » orme » oğle tatili » dalgıc bocekler » yonetmek » ic barış » uzgunluk » buyuk anne » teselli etmek veya vermek » yakasıacılmadık » seramikcilik » mutekabiliyet » vucuda vermek aşıyapmak » oyun cıkarmak » aldangıc » şupheli » cozuk » canak ağızlı » ortaya dokmek » kalbi carpmak »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.