tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cardak » buzuluş » temerkuz kampı » yuk » buyuk tovbe ayı » olarak yurutulduğu siyasî duze » afyon cekmek » muddei » takla atmak veya kılmak » onem » allah yarattıdememek » mehter yuruyuşu » cıkınlamak » ic » sureksiz » ovuntu » sinoloji » konduktorluk » ifrit kesilmek veya olmak » kut » ozgunleşmek » actırma kutuyu soyletme kotuy » hırvat » acığa vurmak » kuru cay » corku » uzerine yok » tıkaclı » cangal » okseye basmak » mtırak mturak » beli bukuk » uye tam sayısı » yuksunmek » icin » duzecleme » sovuntu » pacayıkaptırmak » cay takımı » kultur gocu » ic hastalıkları » kulâh takmak » cobanduduğu » govdesiz » durum » minuskul » duşunuş » catılmışkirişsistemi » curcunaya cevirmek dondurmek » bocu »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.