tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
corbacı » luk » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » yelken acmak » i İ » gercekci » oldubittiye veya olupbittiye g » uc katlı » taraf tutmak cıkmak veya olmak » zorunlu oğrenim » hoşgorurluk » parca » uşenme » tevellutlu » buyruklarının İbranî felsefes » muslumanlaştırma » gokcek » cizgilenmek » dol almak » onune gecmek » mucize gostermek » ağa borc eder uşak harc » kolay işlenebilen yumuşak bir » buyu » cift atış » cok gozeli » yonetmek » afiyet uzere olmak » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » terettup etmek » ustunden gecmek » eline ayağına uşenmemek » donme dolap » corbaya donmek » bahtıacılmak » tercume » goruntu » modulâsyon » cekimli » gercek » cenesini actırmak » ezilip buzulmek » ucleme » oncel » yuzune yazmak » mujdeci » borusunu calmak » konektor » buk » hamam boceği »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.