tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
umit uyanmak » omurler olsun » aktualite » el işciliği » duşuncedir almak » trabzon hurması » can gozdesi » tesisatcı » cizgi bicimindeki gecici ışık » telâşa duşurmek » bicimsizlik » guclendirilmek » fikir hurriyeti » gecmek » arap olayım » kutlemek » bulunan bolum kafa ser » sac boreği » kosele suratlı » iclik » kacak » donumluk » elinde bulunduran kimse » bahce nanesi » kufuru basmak » nacizane » tullenme » muşkulât cekmek » cılkava » gorevli » tezata duşmek » cakıntısız » sırasına gecmek » cekimserlik » arac » tanrıaşkına » maymuna donmek » suntırac » kendi duşen ağlamaz » gulmek » olmez cicek » değiştirgec » başına cıkmak » kabına dokmek » dağdağa kavuşmaz insan insana » harclı » yukseklik » uvez » almanlaştırma » dokulgen »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.