tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterir » makaslıbocek » bıcağın keskin olmayan ters ya » gurultuye getirmek veya boğmak » murettep » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » oralıolmamak veya oralıbile ol » guzelce » piyango vurmak veya cıkmak » uleştirilme » cıkış » dara duşmek » sungusu duşuk » ceviz ici » olcek » gozu doymak » doviz » cok karılılık » ici gecmek » hint ipeği » surmek » sulfurlemek » gurbet cekmek » curlatma » ucmak » taşkure » kucuk » kıbrıslı » cocuk » hippocastanum » kulliyen » zuppece » gorumce » yabancıcıta » mundemic » ikindiden sonra dukkân acmak » yukluluk » ava cıkmak » ilce » kulube » başdumenci » vakıf durumuna getirmek » munteşir » koşe donuculuk » musevvit » guzel » cozulemeyen ilmiksiz duğum » bıckınlık » formulleşmek » rehine koymak veya vermek »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.