tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mulk » lule » aleyhinde veya aleyhine soylem » cingene » eklemek karıştırmak ilâve et » dokulmek » odu kopmak veya patlamak » dolambaclı » muslumanlık » pence pence » muzikal » bilimlerinin ortak adı riyazi » germanist » otleği » ormek » rubap » tavukgoğsu » piknikci » karagoz » mukavemetci » zerdecal » garpcı » bahcesi » ucuk » gorev alan ic salgıda salgıla » sırtustu yatmak » pacalık » keciboynuzu » su yuzu gormemiş » on alım hakkı » turemişzarf » kok boyası » yarayan kuru ince yaprak » tebellur etmek » uyku gozunden akmak » antrenor » gormek » kaşıkcıkuşu » bak » etek opmek » derisini yuzmek » sacıştırma » zuhrevî » sungulemek » taşınabilir arac » kıptîlik » az gunun adamıolmamak » falakaya cekmek yatırmak vurm » donme ekseni » gonul tokluğu »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.