tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dudukleme » esmer kuf » ovulmek » teyemmum » canıburnuna veya burnundan gel » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » feragat gostermek » ilkguz » oyuncakcı » culûs » mukâfatlandırma » akıl kethudası » etiketcilik » civileme » aklından cıkarmamak » pusur » gece » mubarek » bulunan iri govdeli hayvan ur » icimli » ozu sozu bir » kontrolorluk » macarlık » album » ustume iyilik sağlık ustune u » gecirtilme » goruşulme » govem » puturlenme » lu » sap doner keser doner gun ge » belediye encumeni » ağız acmak » ihrac etmek » tuylenmek » sutten kesmek » birleştirerek bir varlığıyenid » kapılar yuzune uzerine ustune » ustupulemek » yurekler acısı » oğleustu » allah dort gozden ayırmasın » af buyurun » ana kızına taht kurar kız bah » gumuşlemek » kavga cıkmak » mubayenet » canıcekmek » cokcu » gayrimutecanis »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.