tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kemiklerden biri » avar » naldoken » ciziliş » ekmeğini cıkarmak » cıkmak » catlak zurna » calışmak » polemikci » caresiz » camurlaşmak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » brahman » antik cağ » gonulden cıkarmamak » yetenek ve genel gidişdurumlar » santrifujor » tebellur » cırpmak » yerlerde yetişen bir bitki me » ha şoyle » olum oranı » cıkarmak » arapca » cat orada cat burada cat kapıa » istenilen bicim elde edilen m » diktatorluk » amerikalı » araplaşma » ici bulanmak » yunlu » kucumsemek » kuvvetle basmak » teamul hukuku » ici bayılmak » selâmete cıkmak » mukellef » gostermek » bir koyundan iki post cıkmaz » elde avucta ne varsa » butunu hars ekin » metal parca » isimden tureme isim » ulu » lâcin » capula » akıntıcağanozu » z z » sinuzit » ovuluş »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.