tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
busbutun ortadan kaldırmak ici » sozu bağlamak » cevre sağlığı » el elden ustundur ta arşa kada » cağdaşlaştırma » kok » guney noktası » canıyurekten » suzulme » kavrac » cuval » kıyıbalıkcılığı » nusha » etme bulma dunyası » mumsondu » secilmiş » kap » bitkisi gossypium » orneklem » bolmek » endustriyel » gureşetmek veya tutmak » rahatca » kadiriye » kullu su » kor tapa » gonder » otumluluk » turkiyat » okce » elinle ver ayağınla ara » conk » hevesi kursağında veya icinde » goğermek » goz doldurmak » cerviş » ya ya » bugunku tavuk yarınki kazdan i » yuruyuş » tespit etmek » docent » borclu bulunmak veya olmak » gozleri sulanmak » yureği şişmek » doşetilme » yargılama usulu » yetiştirilen bir bitki lycoper » soyup soğana cevirmek » cakmakcılık » burnunun ucundan otesini veya »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.