tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bakışacısı » caprazlama » tokaclama » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » gecirgenlik » sacıuzun aklıkısa » kampana calmak » cikolatalı » yapısının işleyişinin ve geli » ere gitmek veya varmak » gozunden kıskanmak » mec » cenekli » oksuzsevindiren » surur » hint avrupa » umitlenme » kotuleşme » kucuk » capraz kur » mıknatısıolan » bir kızıbin kişi ister bir ki » buyukken daha kucuk duruma get » golgeli resim » cuval » kor şeytandan bulmak » mustakim » cokuşme » surtukluk » teceddut » malkoc » palet » gecmişi olmak » ussubay » gormez » canak tutmak veya acmak » ors » yurutmek » hayrette veya hayretler icinde » mel un » orumcek sarmak » kamanco etmek veya edilmek » cakalboğan » borekcilik » ilce » mutearife » ucer » futur etmemek » gunuleme » dam ustunde saksağan vur beli »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.