tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sanatcılık » telli balıkcıl » ses seda cıkmamak » hareket » mechul » kut kut » kullî » duvakcı » ol dediği yerde olmek kal ded » testere caprazı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » onemlice » ucu » imtizac » iki buklum » mukellef » olcmede kullanılan alet » cuce » t cetveli » sıcan deliğe sığmamış bir de » gozlerinin ici gulmek » suru » gozlenmek » iktisat etmek veya yapmak » a veya e gelince » elekcilik » sozunu tutmak » ciğerini sokmek » ozenli » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » temerkuz » boşta olarak yapılan ortu » taharruş » serbest yuk » verilen unvan » turt » yuz yuze kalmak » ağzından cıt cıkmamak » yerlerde surunmek » calış » guneşsutu » bıcak sırtı » asker kacağı » muftuluk » col » bicimlerini belirleyen ana oze » mizacgirlik » cıvma » gundem » cizim »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.