tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acık bono vermek » nisaiye » ecza cantası » heyheyleri tutmak veya heyheyl » muk » meraka duşmek » alcalış » fıcıbalığı » meydancı avlu bahce gibi yerl » uyku gozunden akmak » bohca boreği » ana yon » gormek » duğumlenebilir nesne » lâvanta ciceği » oyle » yuz » ses vermek veya vermemek » zuhul » induksiyon » epikuroscu » cay » eğik bicme » yusufcuk » oncesizlik » yumuşak yuzlu » set cekmek » bakar kor » birinden buz gibi soğumak » buhran gecirmek » allah selâmet versin » koyuvermek » potaslı sutlu tuz » minyatur » art damak unsuzu » gondermek » gecmiş » korletmek » parfumculuk » soruşturma acmak » dışarıcıkmak » kışve yaz arasındaki mevsim i » oruc » yuzu gulmek » allah iki iyilikten birisini v » ortme » emekliye ayrılmak veya cıkmak » dutturu leylâ » giritli » suzuk »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.