tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sutanne » cağırmak » etmelerine kişiliklerini geli » tanzimatcı » icli » ilgincleşme » karekok » ana kok » flore » yansıtac » bir soyledi pir soyledi » yırtmaclı » dulgerlik » hesapca » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » bıcak atmak » kambersiz duğun olmaz » sevinc » catılı » efelik etmek veya yapmak » yon » soz ayağa duşmek » granul » turdeşlik » kıraclaşmak » duğu » koclanmak » doğuşcu » yuruyuşyapmak » ağzının tadıbozulmak veya kacm » methiye duzmek » komur kalem » cenileme » fındıkcı » kalite kontrolu » birbirine duşmek » oyuncakcı » gelmeyen veya gelip de kıtalar » sut kuzusu » hanbelî » secilmiş » kukurt ciceği » bicimini alır hidrojenle oksi » gozleri kan canağına donmek ve » oldurmek » icilme » kokak ağac » muteharrik » kavunici ile pembe arasıbir re » siyaseti ve oğretisi »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.