tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopurtucu » şeylerden her biri tabaka » hatime cekmek » cığırtma » gonul borcu » uzum şekeri » cevirmek » abdesti gelmek veya olmak » cırpıcı » uslenme » hicten » tavşan boku gibi ne kokar ne » yarıkubik » mudiriyet » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » luks baskı » ağac sansarı » cektirme » cırcır » cıkmaza sokmak » mestci » ortalıkcı » astsubay kıdemli ustcavuş » sozleşme » yuzmek » akcıl » icmeler » gok » askere cağrılmak » şefaatci » muhur kimde ise suleyman odur » urkutmek » dili olsa da soylese veya anla » oğrenmek » mukemmelen » rodezyalı » mustafi » mal muduru » tostculuk » basıolcer » moduler » balıksırtı balık kılcığıbicim » guvelâ » r r » aranjor » tapu kutuğu » dunya âlem » soyleşmek » usteleme » cevreci »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.