tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokmek » guzleme » işguc » bolumlerden her biri kolon » angstrom » goğsunu kabartmak » kopek gibi » işine gelmek veya gelmemek » murt olmak » cengellemek » acma » durdurmak » terekkup tarzı » bağcubuğu » murekkep olmak » cıkmak » allah allah » cadır yıkmak » icini acmak » camurlatmak » kesmeden ustten gecmesini sağl » hungurdeme » linumusitatissimum » var varın varsın varsınlar » duşunmek » zurafa » sukût hakkı » yururlukte kalmak » kulak asma » tersine donmek » kahrıcekilmez » avcunun icinde tutmak » acılıp sacılmak » un » ustune ustluk » yureği goturmemek » cekirdekcilik » moskof gâvuru » yankıuyandırmak veya yapmak » allah yarattıdememek » cemkirme » yun » salt coğunluk » yağsız ilâc » kecisağan » alcaltmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ustenme » halebî ordaysa arşın burada » arapca »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.