tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arjantinli » ağız tufeği » yerlere gecmek » sozcuk turu » bıcaklık » burokrasi » ceşitlenme » ırgat gibi calışmak » caprazlama » eli dar veya eli darda olmak » koşe yazarlığı » onune bir kemik atmak » one duşmek » muptelâ » iyi gozle bakmamak » sağdan geri donmek veya sağdan » guneşletmek » temerrut » gumuşlemek » aslıcıkmak » kuşgibi ucup gitmek » cıtır cıtır etmek » acık pembe » cocuksuz » kusmek » oncu » car » hayvan komuru » gorme acısı » tumden gelim » insanın adıcıkacağına canıcıks » temizlikcilik » yaşuzum » cevirim » koy » minor » basma alım satımı » genişce » tok gozluluk » musellim » cok karılılık » bayındır olma durumu umran » dokmek » dovdurmek » dilenci canağı » acma » rumî » cift gormek » koleleşmek » gelecek zaman gorunumu »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.