tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumsekleşmek » okka her yerde dort yuz dirhem » guveni olmak » kulâhınıhavaya atmak » toreci » mağribî » ağzının kokusunu cekmek » catallık » adımlarınıacmak » sın sin sun sun » on vurgu » aylıkcı » bolut » inkâr etmek veya inkârdan gelm » gobek havası » cilekeş » kılıc calmak » cukur » cekme » tekâsul » tarih atmak veya koymak » kukremek » lopur » dalavere cevirmek veya dondurm » cıkrıkcı » yedekci » gurultusuz » cete » hur teşebbus » alkışcı » uzun oyku » dudağınıveya dudaklarını ısırm » calma » pirupak » yavaşgel veya ol » fena gozle bakmak » kasetcalar » calımlamak » fırcalık » bıcaklanma » yarayan celik disk » saatci » durumunda olan saklıolan guc » haber ucurmak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » tadata cıkmak » cırakman » kollarıveya kol ve pacaları sı » doşeme » surmek »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.