tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koroğlu » cadırlıordugâh » ustun » goz yummak » cok anlamlı » ucara atmak » sidik sokturucu » musavatcılık » yuzu yok » yerleşim yerinden başka bir ye » geceli » moskof » derdini cekmek » hic değil » kandırıcı İnandırıcı » muziksiz » torpulemek » kenarlık » cıkarmak » plânor » yaylar uzerinde hareket etmek » tatbikatcı » okuz balığı » fin ugor » celik » muhurcu » jubile » eline ayağına kapanmak sarılma » kulağınıcekmek » cağırmak » leyin » olu mevsim » bicimselleştirmek » allah bir dediğinden başka soz » kul yemek veya yutmak » plâncete » cırpılma » meflûc » tup » parca » hil at » alacağıolsun » monu » cağdışı » ictenlikli » dokumculuk » uluscu » etmek » duzelmek » cıkmak »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.