tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
direksiyona gecmek » inmek » anlayana sivri sinek saz anla » mutemmim » ogelerin oluşturduğu butun pa » gecişme » gozunu sevdiğim » onune gecmek onune gecmek » ivmeolcer » sove » cocuk bahcesi » ors ve cekic arasında kalmak » tovbekâr » teberruz » imalâtcı » kıcıkırık » sul » kurdanlık » enstitu » tuylu meşe » yetiştirilen bir bitki lycoper » calvinci » onlemek » kullanılır » kulac atmak » cember » ok yaydan veya yayından cıkmak » un almak kazanmak salmak veya » mulhit » ga » caydanlık » tebdilihava » rahat doşeği » akcıllaşma » cakmak » bıckınlık » colleştirmek » kıvanc » bir turlu » acık ağıl » kumeleşim » muemmen » cekic makinesi » cilesi dolmak » cerre cıkmak » kulağınıacmak » başına belâ acmak » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » nufuz etmek » acılmak »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.