tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık ın eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulaclayış » maskesini duşurmek veya sıyırm » yuzu yok » haziran boceği » guven mektubu » guvence vermek » yağlımuşteri » gece ucuşu » cevirtmek » ağzından dirhemle cıkmak » her firavunun bir musa sıcıkar » buyuk kan dolaşımı » luks hayat » pirinc » camaşır makinesi » soz atmak » bitkisi gossypium » yâruağyar » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » mustakbel » eteğine yapışmak veya sığınmak » mel anet » sungusu duşuk » sureksiz unsuz » gocerme » oyle olsun » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » cicek » munavebe » bugun » ciğduşmek » i » yurumek » dumen boğazı » uşutucu » hoşca » parkcı » bir koyundan iki post cıkmaz » tirşe gozlu » şeyhulislâmlık » curuk sakız » deniz culluğu » cok sesli » nasır bağlamak veya tutmak » duşman » mozaik doşeme » kor » goktırmalayan » şofor okulu » capkın »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.