tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık ın eş anlamlısı nedir

tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık ın eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık ın eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık ın eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gercekcilik » gok taşı » tonsuz unsuz » kuru uzum » carpık » yuregir » herhangi bir doğal nesne veya » kult » metafizik » ortmece » ceri » ney uflemek veya ufurmek » cepellenme » icinden okumak » linc » sutannelik » kukremek » yontem » kem soz kem akce sahibinindir » ozlu » suret almak veya cıkarmak » lisan » celmece » ahzuita » adıkotuye cıkmak » cerezlik » istenc dışı » iyilik guzellik » roman dilleri » tapu kutuğu » envaiceşitli » ustunden şu kadar zaman gecmek » şeriatcı » oldurtme » bıcak kınınıkesmez » cengi » kullanılan tadıacıve bir yıll » elektrik supurgesi » tetik bulunmak veya tetikte bu » catıkatı » ayağına dolanmak veya dolaşmak » olcturme » cabalayış » kılıckuyruk » felemenk » cadırcı » fent cevirmek » durtuşlemek » lâm elif cevirmek veya cizmek » asansor boşluğu »

tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tanık_ın_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.