tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
umidi boşa cıkmak » alcak gonullu » durulmek » ust tabaka » cilekci » acıgormuş » yeri goğu inletmek » sosyal statu » dunya ahret kardeşim olsun » miniskul » temedduh etmek » meydana duşmek » amasımamasıyok » kan akcesi » culcu » bir cift » cıramoz » slavist » acan » gormek » dağveya dağlar gibi kadar » geciş » borc yemek » catal don » toren » becene » camguzeli » okultizm » manipulâtor » cizge » devlet duşkunu » civi » boyu bacadan mıaştı » aptal yerine koymak veya koyul » coraklaşma » gı gi gu gu » butunleme » ovunc duymak » bulgurlu kofte » an en » kirec cimento gibi şeyleri su » curum » cifte yemek » manikurculuk » yer cucesi » yureği dolu » sovme » ru » kırıkcı » ozeniş »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.