tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutefekkir » ucretlilik » icine cekmek » dolmuşucak » kupeli » maketcilik » gunu dolmak » arafat » indirme bindirme » ustune olu toprağıserpilmişgib » veya orulen dikey duzlem » tahakkum etmek » gumruk koymak » kaypakca » su bolumu cizgisi » yuz etmek » tuysuz » mısır baklası » cokkunluk » uzak duşmek » duzenli » curuk tahtaya basmak » iyi gun dostu olmak » gecmek » art damak unsuzu » kurk boceği » yuğruk » mal da yalan mulk de yalan va » ortodoks » kuskus corbası » dağda bağın var yureğinde dağ » madde ağı sem » husnuniyetle » kutuk gibi » cavdarlı » barutcu » ceşnileme » bir madde » işsiz gucsuz » gittikce » museddes » bekle yârin koşesini » ucuz etin yahnisi yavan veya t » uyelik » gecmek » insan ayağıdeğmemişveya basmam » gecmediği gibi sonunda da gen » calkantı » gun ışığına cıkmak » ozetlemek »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.