tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tanrımisafiri » dişini sokmek » bıcaklatmak » ağacıdibinden kesmek » dişeti dudak unsuzu » omurlu » golge oyunu » od kanalı » ucuzdur vardır illeti pahalıd » citmik » el cırpmak » sunnet cocuğu » duğmesiz » gunuleme » kerpic » ucretlendirmek » imza sirkuleri » icin icin yanmak » safca » petrolun bir cinsi olan yanıcı » ciceklendirmek » ostaki borusu » tumen » celikhane » kokak ağac » gocurmek » gostermek » lâfcılık » okse » hicci » kupe ciceği » gol kacırmak » coraklaştırma » cir » cıkmak » cakal » tabana kuvvet kacmak » bıcak yemek » lu » cucuk » sonuc niteliğinde başka bir bi » kutle » kufur » cekemez » bir kararda bir allah » koruklemek » sut kuzusu » bolmek » dalkılıc » madde »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.