tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
solpume » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gonul yıkmak » calmacı » karşıtı » carpanlara ayırma » kulturlenme » bisulfat » başmakcı » talihine kusmek » at gozluğu » yuze gulmek » ağız ağıza vermek veya konuşma » sirkuler » ardına veya arkasına duşmek » secmek » kohnemek » gecerken boğazdan cıkan ve duz » tespih cekmek » mucellâ » yureği ferahlamak veya hafifle » alcak gonullu » yalelli gibi veya arabın yalel » uzaktan işitilecek nitelikte s » uzman cavuş » cuhadarlık » buyutme » kolacan etmek » a a » bir dilin kelimeleriyle duşunc » olay cıkarmak » uzgulu » yahudi » monu » citar » gulunmek » kusuf » atlas ciceğigiller » orme » mayalanabilen ve coğu tatlıola » rum ateşi » otumlu » kul rengi et sineği » ozeni » pekiştirmek » havadan sudan konuşmak » dil surcmesi » nufus tezkeresi » besiye cekmek » bolum »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.