tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hangi akla hizmet ediyor » lutuf dilemek » iftira etmek veya atmak » orta elci » muzik corner » gonlune doğmak » bant cozmek » catma » senegalli » ustune basmak » mustahzar » kutleştirme » kusu » catlama » aşağıkalır yeri veya yanı yok » kapakcık » pelikul » guzel duyuculuk » cicekli » dumanıustunde » kulis calışması » suikastci » astsubay kıdemli ustcavuş » oğrencelik » granduk » başsavcıolma durumu » sefa surmek » salcalık » emici tuyler » edeptir soylemesi » yeni eflâtuncu » ha bugun ha yarın » ekmeğine yağsurmek » ozgulemek » buyuk mevlit ayı » tukuruklemek » olumsuz » zihnini kurcalamak veya tırmal » acık fikirlilik » ceviri dili » ters duşmek » suflîlik » huner gostermek » mudellel » cuceleşme » tesettur » zuhrevî » surungen » cember icine almak veya cember » cıyanlık »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.