tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boru ciceği » gun olur yılıbesler yıl olur » duzmecilik » kanlıbıcaklı » kozunu paylaşmak veya pay etme » ari dil » girişik cumle » ancuez » catır cutur » gomulmek » yer ucmak ii » cevikleştirme » taahhutname » bıcak » kotu gozle bakmak » elekten gecirmek » başlangıc tutmak » kokleniş » au » tatarımsı » deduksiyon » guluk » yelken acmak » suzulmek » bayram değil seyran değil en » orman sıcanı » elci » sonuc vermek » gomleğinden veya gomlekten gec » pabucluk » dayayıp doşemek » uzumsu » bunye » orneğini cıkarmak » oldukca » orulu » ciy » urfa peyniri » faturasınıbirine cıkarmak veya » gun ağarmak » dokturme » ormek » gozlenmek » yazıp cizmek » arapca » dağa cıkmak » taharruşetmek » gocmenleştirme » gonlu bulanmak » uzatılabilir »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.