tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başından gecen olağan dışıola » imdatcı » cağdışı » tebellur » dovmek » rubap » pabuc » mukâfat » ceşit » cıkar yol » bu gunlerde » mineral » hucreler arası » ceyizli » kozunu paylaşmak veya pay etme » koylu kentli » torpu » gozu bulanmak » surmek » golleşmek » zemheri zurafası » odunleme » mechulât » soz getirmek » gorevsizlik » goz evi » mevlevîlik » hesap cuzdanı » bortulme » karburleme » gorsel işitsel » kabuk bocekleri » ustune evlenmek » cizmek » orman cayırı » kakınc » yazık etmek veya olmak » caplı » sunger doku » murekkep yalamak » kadının fendi erkeği yendi » secmeli yemek » elektrik ureteci » zıddına basmak veya bir şey bi » cimlemek » cıkılamak » eceliyle olmek » bicimlerini belirleyen ana oze » merak etmek k kalın okunur » ozenmek »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.