tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nasrettin hoca nın turbesi gib » borcluya yazdığıbildiri » olum var dirim var » turetme eki » kukre » celik pamuğu » ruyasında gorememek » yukselme » sıcrama » doksan veya kırk seksen kapın » gecmek » değişimli unsuzler » kan akcesi » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yurek selânik » yalıbulbulu » dinim hakkıicin veya dinim aşk » ici yanmak » icini curutmek » ustunseme » luzum var » kırk bir kere maşallah » mahagoni » muhur kimde ise suleyman odur » tatil koyu » gece kulubu » gozu gonlu tok » tuğra cekmek » yurttaşlık hukuku » sure olcen » gun » dansoz » inmek » cozulme » eylul » filvaki ama » unsuzunu gosterir » gece gunduz dememek » ceşni » ceviz ici » levazım boluğu » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » govermek » kazdığıcukura veya kuyuya kend » cağırmak » ruzgâr gulu » amerika armudu » ayıgormeden bayram etme » yurumek » yuzlerce »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.