tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
punc » guzelleme » allah rızasıicin » bıcak bıcağa gelmek » kocan bağlamak » selektor » cile cekmek » bir parca » anonsor » orumcek kuşugiller » surtukleşmek » ac » isli kuf » acıklık » ici kan ağlamak » butun sıra » birbirinin gozunu oymak » hurc » ici dar » kalafata cekmek » hangi biri » catlak zurna » goce » dordun » gozenek » gonul koymak » mana fehva » mulevves » mueddep » kokten » kulak civisi » duzen teker » e » cek vana » cocuk kalmak » nifakcı » manikurcu » bulunan bolum kafa ser » cekmek » kap » dunyayıharam etmek » uste vermek » copcatan » turk kupası » sinirleri alt ust olmak » ordunun hareketlerini duşmanda » kraldan cok kralcıolmak » guluncleştirme » pala surtmek » muruvvet »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.