tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dalga yuksekliği » portlemek » guzergâh » bukulgen » karanlığa gomulmek » gonullenme » cozumsel » govdelenme » tetikcilik » can cekişmek » duşuk » yukunu cekmek » acık elli » cekoslovakyalı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yapma » avuc ici kadar » başrejisor » kacakcı » yosun kulu » diskur gecmek veya cekmek » goze diken olmak » cevrinti » az kaldıveya az kalsın » caygiller » kopek uzumu » sızın sizin » hukumranlık » tır » cubuklama » ileri geri surulebilen sistem » kosteği kırmak » gobek havası » hesap gunu » cakal armudu » cobandağarcığı » tenisci » araştırma gorevlisi » engel cıkarmak » meşrubatcı » hayalinden gecirmek » olu saat » purtuklu » cilek » cimdirmek » ihrac etmek » pat kut » kantara cekmek veya vurmak » vucuda vermek aşıyapmak » on belirti »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.