tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komurleştirmek » kan govdeyi goturmek » gozu bağlıolmak » duru » tutsulu » acmak » mızıkcılık » her biri mesame » sonucunda veya birden su yuzun » denizgulu » tekerlekcilik » cevresel » caydanlık » cevre bilimsel » uremsel » ekmek elden su golden » ustume iyilik sağlık ustune u » gok guvercin » slavist » cıbanın başınıkoparmak » şeşi beşgormek » fikrini celmek » gozukme » pence » cıtlatmak » berber cırağı » mukemmellik » kullanıma hazır duruma getiril » elden kacmak » sonradan gormuş » bir yiyip bin şukretmek » andac » gucun » nazariyatcı » afganlı » geri cevirmek » celmelenmek » cırpıya getirmek » frenkleşme » iti oldurene surukletirler » dunyayızindan zehir etmek veya » goynume » calgısız » muteakip » ic politika » duldul » bayrak acmak » nusha » durtuşmek » ciğer kebapcısı »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.