tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durumunda olan saklıolan guc » yok etmek » muşevvik » dağkoyu » yuruk » cepheden hucuma gecmek » centik » orumcekler » kap » olu gozunden yaşummak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » mantar corbası » ceza cekmek » yerin dibine gecmek batmak vey » kucuk bitkilere verilen ortak » cakırlaşma » ici kararmak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » gumletmek » frenk » gobel » gun balı » icmece » sucsuz » cırak » ateşbacayıveya sacağı sarmak » odul » ustune » kıta dumdar » catal kundak » allah yarattıdememek » bohcalamak » cıkarma gemisi » ut acıcı » matrakcı » bulunan bolum kafa ser » aşcı » gonul avlamak » surucu » tumen » duğum noktası » i » ici dar » ipipullah sivri kulâh kalmak » gununu gostermek » şeyin ayrıcalığınıanlatır » carpıtmak » kucuk onerme » yaradan tanrı rab mevlâ » ince eleyip veya eğirip sık do »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.