tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunya » yedi kat yerin dibine gecmek » olayı » cavdarlı » goz almak » cıngırakcılık » on » emeği cekilmiş » uyku durak yok veya uyku nedir » ozel tiyatro » aralarınıacmak » basıncından yararlanarak kum p » pekin ordeği » cığır » major » gectiği yoldan gecmek » cece » koşe yazısı » salcalık » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » yureği kaldırmamak » kale cizgisi » goncluk » ağrılarda goz ağrısı her kişi » acımlanma » sutliman » gocebelik » surgu » sır vermek veya sızdırmak » sebep mazeret » faturasınıbirine cıkarmak veya » ganalı » sokukcu » cat » zayicesine bakmak » gokyuzu mavisi » yazlığa cıkmak » koyleşme » kepce gibi » trompetci » duşuk » kulce » etcil » goz » ic » gomulmek » durumunda dişi cicekleri yapr » kulak asma » tekaut ikramiyesi » korfezcik »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.