tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıraklık » iceri » muşterek » cadır kurmak » olmek » gunu dolmak » teehhul etmek » mufret » muteradif » mutebasbıs » cıktı » tekduzelik » sutleğengiller » goz kulak olmak » oğun » gokkuzgunumsular » ozengenlik » gelin guvey olmak » carpıklaştırmak » tarh etmek » goruşturmek » cin leylâğı » eli boğrunde » bulunan bolum kafa ser » şukretme » calım » tup gecit » doğuş » ust baş » butun sıra » duzletme » guler yuzluluk » surtup durmak » cikolatalı » tombala cekmek » barok muzik » ilginc » soz » ad cekmek » gorev » acısal » dumensiz » yer cokuntusu » kucultme » olcer » corbalık » otede beride » u » ku » gonlu celinmek »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.