tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tanık eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dil veya diller dokmek » kancayıtakmak veya atmak » k » sozum ona » cok duzlemli » suyu gorunce teyemmum bozulur » dost duşman » ihtiyac » bukun » aptal yerine koymak veya koyul » demec vermek » kepekci » diplomasıolan » ıslak sıcan » bolmec » turkuaz » hasatcılık » dulger » gozu bağlı » satranc taşı » yağolcer » turkceleştirme » guzelleme » ezcumle » gulumsemek » cırnık » hesap gormek » da de » tarihsel ozdekcilik » yuz bulmak » anıtkabir » pencgâh » cenilemek » bortulmek » jut » mumkun » yangına korukle gitmek » cam sakızıgibi » yapay dollenme » olumsuz » tulûatcı » suslendirmek » mart kapıdan baktırır kazma k » veya krom kaplanmışcember bici » horozlar otmek » bicimini alır hidrojenle oksi » muhendis » aliyyulâlâ » rutbe » buyukbaş »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.