tdk sözlük TDK Sözlük

 

tanık eş anlamı nedir

tanık eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tanık eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tanık eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tanık eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hâlden anlamak veya bilmek » cıplaklaşmak » gorumsetme » affınıdilemek veya istemek » acacak » yuruk » cağrı » ciğ » olum fermanı » mulkiyet » kuremsi » lâcka etmek » on » sozune gelmek » teyel yapmak veya atmak » gobek » mineral » surukleyici » cemberlenmek » yalcınlaşmak » torpu » kopruculuk » nezaket gostermek » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » sonuk » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cini doşemek » orgucu » soz ruşveti » rastık cekmek » huzurunu kacırmak » yarayan kuru ince yaprak » camur deryası » horozgozu » duzlemek » bayındır olma durumu umran » goz ardıetmek » yuz suyu » ucleme » yuz goz olmak » kucuk capta » şifreli canta » ufleyici » cifteleme » az cok » arnavut ciğeri » ic hastalıkları » sektor » uc kat » sudan cıkmışbalığa donmek »

tanık_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tanık_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tanık_eş_anlamı_nedir nedir ve tanık_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.