tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
civi kestirmek » kece kulâh olmak » yuklu » somurgeci » fusun » borc » başlangıc tutmak » al gulum ver gulum » fr » sorguya cekmek » harac » başınıağrıtmamak veya başınızı » uzerine gelen duvar ağırlıklar » sırtından para kazanmak » cimentosuz » horozlar otmek » huzzam » hamaratca » mutalâa » onunde ardında gidilmez » duşundurucu » aracsızlık » sapcık » roproduksiyon » keciboynuzu gibi » nur ol » odemek » gurz » bocu » gunluk » gecmek » yer » uslu durmak veya oturmak » zuğurtluk » dudağınıveya dudaklarını ısırm » baygınlık gecirmek » katıyurekli » sabahcıkahvesi » kırdırmak işini yaptırmak » cokuntu » orumceklenme » akac » şohreti dunyayıtutmak » yarıgecirgenlik » cekmek » amaclamak » basubadelmevt » sebat etmek veya gostermek » arapsacı » celişik »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.