tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cığır » tuze » percemli » cok gozeli » alkololcer » kuresel gok bilimi » borusunu calmak » zatulcenp » kasık catlağı » cıkmak » gunindi » gucsuzce » gucenmek » hararet kesmek veya sondurmek » duzmeci » kaşık calımı » uc nokta » yuzunu gozunu acmak » uce beşe bakmamak » şeref sozu » kırlangıc otu » himaye etmek » etmek » yuz » tedahul » tatarımsı » boy almak veya surmek » cokertme » bolumunden her biri sezon » alev bacayıveya sacağı sarmak » tumorleşmek » derinlik kayacları » turkleştirme » buzme » fırıldak ciceği » partikul » koşeleme » alaya cıkmak » cebi delik kimse » cağrınumarası » tebesum etmek » sanskrit » ceşnisine bakmak » keşkekci » ele gecirmek » goz » undeşlik » museddes » felâketlerin acılıetkilerini d » cer cop »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.