tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzgulu » mutemekkin » secmek » uzgoren » coluk cocuk elinde kalmak » spekulâtif » koturumluk » yonerge direktif » guneşlenmek » carşıağası » uc bucuk » oğurmek » cekimci » sokulme » yaz donencesi » gozunu gozune dikmek » avcunun icine almak » comez » kullanılır » kıpık gozlu » muzahrefat » kısa goruşlu » oruk » vezikul » altı b sınıflamalarda ikinci » calıştırıcılık » kendi soyler kendi dinler » ciharıdu » kacar » gor bak » kandırıcı İnandırıcı » yururlukten kalkmak » gocmek » ayakcı » ustun zekâlılık » of » yalın tumce » yuzune gulmek » ortunmek » yıldızıveya yıldızları barışma » minder curutmek » uzerine almak » duşkunler evi » kem kum » surulmek » kucuk karga » koftun » ucuza cıkmak » yuzustu » kamcılayış »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.