tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
verilen unvan » yuzunu ağartmak » sutkardeş » calgıcıbocek » kına ciceğigiller » cemre duşmek » uzuntulu » soze son vermek » kefekiye donmek » beklenmediği umulmadığıveya c » tavşan yurekli » golgelik » kucağına duşmek » pilic gibi » gozlemek » yerden yere calmak » cayırsız » veya orulen dikey duzlem » icine sinmek veya sinmemek » koyleşme » luk » mukavemetci » mulkî » paraguaylı » hic » uşuntu kopekler mandayıparalar » gumruklu » a veya e gelince » sozlenme » calkar » varidatcı » anuri » ses vermek veya vermemek » operetci » donercilik » soyleyiş » gozu dunyayıgormemek » cekişmeli » yuzmek » ara secim » dunya ahret kardeşim olsun » eyere de gelir semere de » dovdurulme » leyleğin omru veya gunu lâklâk » gozetleme » cifte kavrulmuş » guneyli » gozetmek » bir kızıbin kişi ister bir ki » kefaretini odemek »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.