tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catal » kopekleşiş » bukuluş » cakır pencelik » bir elmanın yarısıo yarısıbu » baha bicmek » durtmek » tufekci » cat » gonencli » musevvit » pacalı » gecmek » sutlendirme » şeylerden her biri tabaka » etiyopyalı » arac » one sermek » elimi sallasam ellisi başımıs » uleştirme sıfatı » ic su » guc kazanmak icin calışmaya ar » dârıfulful » kirec kuyusu » mulga » guzelim » dunyanın tadınıcıkarmak » tekâsul » odunc alma » kurkcu » sebep olan fiziksel enerji ha » capul » emniyet duğmesi » kucuk » cağlayık » delgec » cozumsuzluk » ana duşunce » cimdiklemek » duşeyazma » ayaza cekmek » gonlune doğmak » soğurme » aclıktan imanıgevremek » soğulme » dekorator » tarakcılık » altayca » kopek soğanı » tırnak gostermek »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.