tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secim bolgesi » uc beyliği » sonmek » od » anas acuta » turt » kucuk » gluten » asıda olmak veya asıda kalmak » kopuklu » yureği oynamak » yonetsel » calımlanmak » su veya soz goturmez » hoşca » tukenmek » icinden gecmek » mucadele » oluşturduğu demet » cekmek » cakal armudu » dualist » murt olmak » soğutmac » duşeş » mis uzumu » tumeller » gurultu cıkarmak etmek koparm » cıplak » cı ci cu cu » kacırmak » beliren olumle sonuclanan has » parcalatmak » cetinlik » asyalı » gune doğrulum » tatlısu frengi » dangalakca » nufus » harclı » alacağıolsun » gorumcelik yapmak veya etmek » uclu bahis » arısutu » sutculuk » sozleşmeli » bancolaşmak » vazgecme » saatci » gun doğmadan kimliği soylenmez »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.