tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamala semeri yuk olmaz » yumurta okce » surgu » un » cağrışım yapmak » iki geceli » cinko » recel » kacmak » fe » ışık kure » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » biciş » gum gum » calık » musavat » surunme » cıkartmak » uzuntusuz » gozleği » balıkcıyaka » kafa ici » acılıştoreni » paradan cıkmak » kızamıkcık » yaşama gucu » seslikci » hukmunde olmak » gomme » yağma etmek veya edilmek » armatur » kancıkca » gormek » koceklik » toplu jimnastikte yapılan hafi » kullu » secmen » sozsuz » gulle atma » siktir et » istencci » kluz » cayır » sutleğen » incelenmesi muşahede » ustune varmak » mutevakkıf » sungu » bulunan mobilya » kendi gobeğini kendi kesmek »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.