tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkmak » bulunan bolum kafa ser » malzemeden yapılmışyarıotomati » kabak cekirdeği » goz pınarı » dikenli yuzgecliler » goruştarzı » karahanlı » piknik tupu » duzayak » kandil gunu » durumlemek » koroğlu » şeyhulislâm kapısı » cozulme » carmıh » icinde kaybolmak » luks » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sercin » undeşlik » luk » uzerlik » bocekler » sıcan deliğine paha bicilmez o » kuyruklu yıldız sacı » kulce » okuz » iz » kacınılmaz » ekmeğine goz koymak veya dikme » dosya acmak veya hazırlamak » tarikatcı » kılcık » un » cokuşme » kocmak » suslenme » kuskun » bolgecilik » teşbihte hata olmaz veya olmas » an anesiz » cumle » tutma satışıtek elden yonetme » murekkeplenmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » muslumanlık » cıtıpıtı » suolcer » dunden hazır veya razı »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.