tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mihnet cekmek » girip cıkmak » ağaclaşma » kunh » balıkcıkazağı » ozgurleşme » leffuneşir » tersine cevirmek » lâf ola beri gele » dunden bugune » dekartcılık » yerine gecmek » curuk gaz » amatorluk » inmek » parca başına » olcum » gamaglobulin » muşkulleşmek » kaşık calımı » konveyor » sızın sizin » ozumlenmek » goynuk » bulgurlu kofte » cekim ekleri » buyu yapmak » protestan » ağacdelen » tutmek » portorluk » kulâh kapmak » bitmek tukenmek bilmemek » dilli duduk etmek » teamul hukuku » refuj » koklenmek » değiştirgec » gunahına girmek veya gunahınıa » murettep » cirkinseme » borkenek » sıcratmak » keleye cekmek » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » gonderiş » mısır puskulu » fit vermek veya fit sokmak » turkceleştirme » ictima etmek »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.