tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ışıl kufler » cekinmek » karikaturleştirmek » bezi herkesin arşınına gore ve » gocertmek » keceleme » yuzluk » guz donemi » kan emebilen halk arasında ba » gubreli » carpma » golcul » akıcıunsuz » ağzından dokulmek » kamu guvenliği » sonuc » gonulluluk » balta değmemişgirmemişveya gor » kalite kontrolu » cirişcilik » etmek » komurleşme » ciftlik » imparatoricelik » aclıktan olmek » ici kapanmak » malta eriği » tunuslu » gorunen koy kılavuz istemez » ileri goruş » toren » mucerret » kocu » nuve » olu » zaman oldurmek » mukemmel » mubeşşir » dondurmek » şakşakcılık » ılı ili ulu ulu » gorevsel » onerti » varlığı gucu ortaya cıkmamışo » borcsuzluk » bıcak kınınıkesmez » altayca » duşeş » capullama » ruzgâr altı »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.