tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalıpcılık » cifteli » icinde duymak » kuveytli » bicmek » ortak tumlec » guzelleme » eteğindeki taşıdokmek » mulhak » tuzluya mal olmak oturmak veya » uc otuzunda » secilme » cam sakızı » yukluluk » burumek » cevrecilik » kan kusup kızılcık şerbeti ict » asma kopru » ileri veya one surmek » cozumleyiş » kayışcı » nebatat bahcesi » paca » muteveccihen » gurultu cıkarmak etmek koparm » başkasına ait olan bir şeyi iz » icine etmek » alcaklık » yuzu yazılıkalmak » yalın tumce » mahagoni » ici geniş » gectiği yoldan gecmek » vucutca » tanışcıkmak » cardaksız » duğumlenme » gonlu ile oynamak » ataturkcu » boncukcu » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » sabah ola hayır ola » hukûmet etmek » garanti vermek » oksuzluk » copra » ga » puskurmek » ilce » trabzon hurması »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.