tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
banliyo treni » ustunde hakkıolmak » care » diktatorluk » g g » gomme banyo » takti i » şoyle » cekimlemek » direktorluk » kovanın ucuna yerleştirilmişme » hızlıhucum » guzelleştirilmek » nukul » dortnala kalkmak » cıkarma gemisi » cıplak resim » yer ozekcil » pireyi gozunden vurmak » duğun salonu » soylenme » fazla gelmek veya gitmek kacm » rek » daha da geliştirmek amacıyla b » projektor ışığı » adıgecmek » nufus plânlaması » butce acığı » kampa girmek veya kamp yapmak » doşemek » kosnul » keşkul » fin hamamı » sunnetci » runik » kafasından cıkarmak » parcalanma » dortluk » kotuluk » as » sulfit » kısmeti acılmak » surutmek » gork » imparatorice » parca bohcası » cağrıcihazı » odul » şoyle » yel ufurdu sel veya su goturd »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.