tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
el icin yanma nare yak cubuğu » mudana » bolumlemek » olum fermanı » şerit » ne mal olduğunu bilmek veya an » capula » gomulemek » kalcın » tamir etmek » ağackakan » husnuniyet » munacat » cemenlemek » kulube » celik pamuğu » guzelavrat otu » başka işi yok mu » sıcma » dili bir karışdışarıcıkmak vey » aylıkcı » gozunde » frenk lâhanası » saatci » gucluk » kapısınıcalmak » cevikleştirmek » buyuye kapılmak veya tutulmak » kunyesini okumak » yer yer kazıyarak alttaki renk » supermarketci » cu » dokum evi » torpulu » calıştırılma » yuzey » cağıldayış » dovmek » iz duşumu » ayaklarınısurumek » turbin » kıcınıyırtmak » catı » somurgen » uniforma » korukcu » korukleyici » orme » lehce » cozdurme »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.