tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kendi kendini yemek veya kendi » cırpıştırmak » yukseklikolcer » rotuşcu » yiyim yeri etmek veya yapmak » aclık » otmek » surutmek » madenî yun » cokrama » birleştirme montaj » pecelemek » uzumsuz » imza toreni » tecessum etmek » yonlendirme işi » ta ki ta uzun soylenir » butcelemek » cerkez peyniri » taraf tutmak cıkmak veya olmak » devenin başıpapucu veya nalı » cember makası » noktalıvirgul » cirişlenmek » kafasıcalışmak » perulu » eceliyle olmek » yakıt gostergesi » mısır puskulu » abacıkebeci ara yerde sen nec » cıban ağırşağı » murekkeplenme » sokun » halıdan yapılmışiki gozlu torb » gecişmek » karantina suresi » gecişsiz » kendi icine cekilmek » somurmek » sovuntu » ı i u u » uc dort » granul » mektupculuk » hesapcı » hukûmet etmek » cepic » sonmek » tekebbur » uvey evlât gibi tutmak veya sa »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.