tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gil » cilingir » cozumlemeli » kokleme » kiraz receli » ciceklenme » cozmek » gonendirilme » kafasına soz girmemek » duğum » ozdek » ciğil » ne dağda bağım var ne cakalda » gucleşmek » o » ele gune veya ele gune karşı » cok gelmek » pislik boceği » penceletmek » mukeyyifat » buhran gecirmek » dondurac » ıslahatcı » kahkaha ciceği » calma » rumî » suruluş » hatırlatmak » merkezî ulke » police » cirişci » icerlemek » kulfet » afşar » deyip de gecmek » cıkarma » unsuz gocuşmesi » tepesi ustu » jubile » nufuz » elini kana bulamak veya bulaşt » ic ağa » korleştirmek » sucukculuk » kelepire konmak veya yakalamak » ovulme » satışa cıkarmak » arasındaki ekonomik ilişkilere » kurtun » girip cıkmak »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.