tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karikaturluk » acemce » goklere cıkmak » etiketci » pufleme » gozunu dort acmak » kırbaclamak » vucut ısısı » goz kırpmadan » emanetci » on ad » surdurmek » umtırak » tuylendirme » ic merkez » kılıc calmak » olme eşeğim olme yaza yonca b » ortak tumlec » akcalı » saltanat surmek » cığ » canıcıkmak » olcu » cakıntısız » carşı » golgeli » icini parcalamak veya parca pa » gorkem » teşekkul » meden » ric at » doşeme » ceşnici » calık » sozcuk » muzminleşme » buzlar cozulmek » işgunu » purceksiz » duk » corman » yan gelip oturmak veya yatmak » ahkâm yurutmek » âlemi var mı » cop tenekesi » calık » aracılığıyla duymak değmek e » caktırmak » dalı hendese » ispenc horozu »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.