tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
def aten » gecinmeye gonlu olmamak » zuluf » japon sarmaşığı » yastağac » cokmek » cukur » acık » madenî yun » urokultur » iclem » orgutsel » cirkin » birbirinin gozunu oymak » tac giyme toreni » kafasınıucurmak » sevap kazanmak veya işlemek » kuşgomu » uzum cekirdeği » produktor » yuzme havuzu » ağac olmak » goturmek » yeise burunmek » kokenli » gunahına girmek veya gunahınıa » suyundan yararlanılan cukur » eskimo » baksana baksanıza » hucre yutarlığı » tukurmek » panamalı » ote » cope donmek » kayışa cekmek » comaklama » goze gorunmemek » cıkmak » celâlîlik » kan ter icinde kalmak » koken » tarla sıcanı » kok mantar » goz ucuyla bakmak » civanım » luk boyası » yoğurt ciceği » tık » papaza kızıp oruc veya perhiz » yeniceri »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.