tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calkalatmak » eskimo » goz gozu gormemek » cabuklaşmak » belâya catmak girmek veya uğra » kalcete » gecimsizleşmek » kundak sokmak veya koymak » barut kesilmek veya olmak » gezdirme kulağıtemizleme bici » derc » icsiz » oruk » yalcın » cakır pencelik » yukarı goğe doğru olan yanı » ejder ejderha gibi » soyup soğana cevirmek » urkuş » horozgozu » ustune » huveyda » sacınısupurge etmek » galebe calmak » dışdunya » cenileme » kece » doğaclama tiyatro » gozu acılmak » bilgic bilgic » icine dokunmak » kudum » gonul koymak » akımınısağlama işlemi » baksana baksanıza » munharif » yoğurt ciceği » puturlenme » julus terrestris » İzmir koftesi » merak etme k kalın okunur » davul calmak » mulâhham » mez » şuphecilik » garantor » gonlune doğmak » ic » ulak cıkarmak » balık kavağa cıkınca »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.