tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tarihi mekan ın anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
coban » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » huzune kapılmak » cirkefleşmek » duşundaş » carpılı » cırakman » capcak » cile » yonetici » uzerinde kalmak » ictima » gumruklendirme » coraklaşmak » hayır gormemek » mahrec » başlangıc noktası » tupleme » yaz somestri » cağcıl » gokce » durtuşturmek » projektor » ust tarafı » cizgi » ezcumle » intelektualizm » baklava acmak » yavaşgel veya ol » aşinalık gostermek » kafasısersem sepet olmak » kin beslemek veya tutmak » dunyaya gozlerini kapamak veya » daha da geliştirmek amacıyla b » korunu kırmak » yâruağyar » etme veya etme yahu » bıcaklanmak » dağyurumezse abdal yurur » cit » bir kulağından girip obur kula » ataturkculuk » suruculuk » merak etmek k kalın okunur » bel kundesi » mudrike » urun » ca ce ca ce » bıcak » ordek »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.