tdk sözlük TDK Sözlük

 

tarihi mekan ın anlamı nedir

tarihi mekan ın anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tarihi mekan ın anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tarihi mekan ın anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tarihi mekan ın anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iplik cekmek » cay » kurt kopeği » nemceker » cırpmak » ropdoşambr » ozet » cokuntu » mil cekmek » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » allah gostermesin » goncu » sıcramak » ayciceği yağı » cavmak » catal ses » ayağınısurumek » yuzu gulmek » major » yuk katarı » gozun aydın » dostlar şehit biz gazi » doneklik » hayalifenere donmek » uygun bir bicimde takılarak on » surre emini » frenk inciri » ultraviyole » tup » bolen » catak » muselsel » acısınıcıkarmak » afgan » en kotusu » bicimi » mal » carlık » goz bağı » eskimoca » bitkisi gossypium » yardımcı yardım eden veya ger » klorurlendirmek » futursuzca » alım calım » dovmek » iskorcina » rus » kurcatovyum » soğut »

tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir nedir ve tarihi_mekan_ın_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.