tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mulk » susu vermek » ruhiyatcılık » birbirinin gozunu cıkarmak » suya gostermek » iclenmek » elinin koru » elinde bulunduran kimse » fikir hurriyeti » boy gostermek » perdahcı bazıparlatıcımaddele » tır » kotuleme » bayındır » mutevazin » goğus » gecirtmek » fluorışı » rumlaştırmak » copluk horozu » colluk » bicimlendirilme » aracsızlık » oldurmek » ayıptır soylemesi » uvey baba » yuh cekmek » neler de neler maydanozlu kof » kısmeti ayağına kadar gelmek » saat başıgaliba » gonul birliği » muptelâ » ispenc horozu » cakmaklaşmak » yonetim gideri » sur atlendirme » pacalarıveya kolları sıvamak » obur dunya » gecmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » burcak » felc gelmek » tevessul etmek » ın » lok gibi oturmak veya cokmek » camur gibi » iyi gozle bakmamak » gonul rızası » ocakcı » yaygara koparmak veya yaygaray »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.