tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tefavut etmek » cimdirmek » gormek » luzum gormek veya gormemek » birbiri ustune gelmek » gununu veya gunlerini saymak » absurt tiyatro » tırmanıcıbir bitki piper nigru » gecmek » abıhayat icmiş » orneklenme » doğal ve saydam değerli taş » gunindi » cepcilik » kucuk kopru » gecirim » urpertici » yuruk » dokuk » cıtlama » corek » can duşmanı » duşku » mulkiye mektebi » papaza donmek » olmuşveya pişmiş armut gibi el » gerekce » cucelik » hunnap » huccet » it izi at izine karışmak » statuko » efradınıcami ağyarınımani » bicki dikişyurdu » gozunu kin burumek » buyuk kan dolaşımı » kefaretini odemek » donuşumlu » buyukten buyuğe » humanistleşme » cumle âlem » armator » ihracatcı » son gorev » suveyda » gecmek » dortnala » edinc » tuy sıklet » ayıptır soylemesi »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.