tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
amaclanmak » utulu » duzgunlu » naldoken » kucumsenmek » tır » kapricyo » başcevirtmek » kureme » ucuc boceği » ağacdelen » hurmet etmek » duzgu » kotulemek » muhrelemek » gocup gitmek » puren » yurutec » savul savulun » figuranlık » şimşek cakmak » teselsul » cocuk » uzum asması » yonelme » alak elek » ucak alanı » kumaş » kumeleşim » somurulmek » noel » yaban kecisi » pabuc » ağac arac eğirmen kirmen » ne soyluyorsun » elinde bulunmak veya olmak » gorgu fukarası » yuzeyleşmek » el opmek » » bicki yapmak » takaddum » ağzınıacacağına gozunu ac » niyetcilik » akce » tezahur » kullî » tarla acmak » ateşciceği » calkanmak »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.