tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
toskurmek » iclenmek » olu deniz » İcine karışan demir hidroksit » boceklenmek » tukuruk otu » gonlu tok » ileri geri surulebilen sistem » su kucuğun soz buyuğun » cepcilik » cekmecesiz » acığa cıkmak » cıtlatmak » recel » ayak ayak ustune atmak » altın eli bıcak kesmez » nutasyon » dokme » sutsuzluk » ust kume » cıyan gozlu » ozonur » icinden pazarlıklıveya icten p » gun koymak » eline gecmek » cabukca » kucultme eki » ma me » donmek » leffuneşir » gonul » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » cevrinme » ozel tiyatro » re » cağrıştırmak » spotcu » kacırmak » ipliği pazara cıkmak » yer bicimleri » ek » icine sinmek veya sinmemek » carpan » zangoc » duru » dirlik yuzu gormemek » kor boğaz » o o » soz sahibi olmak » odunsuz »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.