tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolumunden her biri sezon » acıklayan » arşiduk » taşyureklilik » odul » gozunun icine bakmak » cayır tirfili » kamerunlu » lâcka olmak » sozu mu olur » koktencilik » duğumlenebilir nesne » cırpışmak » futur etmemek » alev sacağısarmak » yararlanılan bir bitki corchor » coğullaştırmak » geceyi gunduze katmak » emanetcilik » sut kuzusu » goyunmek » okse cubuğu » amerikalılaşma » bukme » dustur » dondurup dolaştırmak » olsun olsun » yağma etmek veya edilmek » ayıgordum yıldıza itibarım ve » f k b » afişcilik » butunu hars ekin » devenin başıpapucu veya nalı » catışma » muddetli » acık elli » anlamıverir » ayağınısurumek » karanlığa gomulmek » ağzına bir parmak bal calmak » oğur olmak » sacık » bukuluş » ut acıcı » bir guzel » eğimolcer » dolambac » bildirme cumlesi » arpcı » harclı »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.