tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tutun rengi » yukselmek » harc » bitlis koftesi » cılgınlık » kanlıyaşlar dokmek » âlemin ağzıtorba değil ki buze » gorunurlerde » mucerret » bitli veya kurtlu baklanın da » mudafaa etmek » hukumranlık » ahkâm yurutmek » duzgusel » cimdik » bunlardan yararlanması » avuc » cağırtmak » cıkarınıtepmek » cakşır » bitkisi thuya » fertik cekmek veya fertiği kır » ağız acmak » adıbatasıveya adıbatasıca » yanardoner » şeytanın bacağınıveya ayağını » buyur » tepeli kostebek » ecza cantası » indukleme » terekkup tarzı » guttuğum domuzu bana oğretme » cincilyagiller » gormek » cekirge otleğeni » obur dunya » acığa vurmak » soz gecirmek » yuze gulmek » soz etmek » gumletmek » kızıgonlune bırakırsan ya davu » gozu acılmak » divanıhumayun » cizdirmek » oruc acmak » carpma » buzul donemi » gumlemek » kacar »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.