tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaucuktan yapılmışşilte » kucukayı » şaşkına cevirmek » maniheizm » goynuk » zurriyet » l demiri » cavmak » kireclenmek » icinden cıkamamak » amputasyon » dokumasıolan » kokune kibrit suyu » anormal » mel un » hacet gormek » purtuklenme » kunhune varmak » surmek » kralice » fal acmak veya bakmak » duzlem » cok sozlu » sinek ufak veya kucuk ama mid » alcak gerilim » nikaragualı » sunger » cıkartı » tunclaştırmak » rutbeli » soz bolukleri » madde » cızlamıcekmek veya cızlam etme » scorpio » sunnetli » dunya nimeti » pirupak olmak » tutamaclı » ustatlık » sonmek » hidrokarbur » kutleme » acıkta kalmak veya olmak » temelluk » cavuşuzumu » gercekustucu » ictikleri su ayrıgitmemek » tos » sanskrit » işine bak »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.