tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ikiz unlu » tecrubesi olmak » guneşlemek » dokturmek » zurafa gibi » kılıc oynatmak » acıklar livası » takla bocekleri » yurek vermek » gundem dışı » tecahuluarif » koklendirmek » bicme » aklınıbaşına almak veya toplam » kosnulluk » bunye » mış miş muş muş » kuşak dolama bağlama kemer » munkesir » dovulgenlik » umidi sonmek » gozunu acmak » kıyafet duşkunu » boynuz cekmek » sap yiyip saman sıcmak » kaptıkactı » dikensiz gul olmaz » İsvecli » aralarınıacmak » aldangıc » paraşutlu » corbalık » tuzla buz veya tuz buz olmak » ithalâtcı » rantcı » barcak » hesap cıkarmak » acmak » seckin » gobel » maltalı » maraşişi » talihine kusmek » demediğini bırakmamak veya kom » allah a yalvar » temize cekmek » el acmak » donuşum » pence » kulupler arası »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.