tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teyel yapmak veya atmak » kokleşmek » lizoz » catışmak » başıdonmek » orta şark » catıarası » oğutlemek » kel olur sırma saclıolur kor » cıkma » zevkinde olmak veya zevkine ba » kurekcilik » yurukluk » muşerref olmak » tuketici » bir ayak once evvel » zevkini cıkarmak » recine yağı » odunc » tebessumsuz » iyi kotu » sovyet » istenc » ayıgormeden bayram etme » on lisans » cıkıntı » ikindiustu » dağınık gozenek » buruk » soğutmac » buyuk şehir » yeterlik onergesi » ilgincleşme » ne ne » saygıduymak veya beslemek » bulunan bolum kafa ser » bıcak yarasıonulur dil yarası » zevkten dort koşe olmak » yunanlı » hukûmeti kurmak » tepeli dalgıc » hukûmet darbesi » milfoy » surek avı » teehhul » gorunuş » ağzından lâkırdıveya lâf almak » şeylerden her biri tabaka » şeyin ayrıcalığınıanlatır » curuk »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.