tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ciğnemik » kurtluca yer palamudu » cengellenmek » calınmak » cozulmek » kullanılır » ozbeoz » deme veya değme gitsin » capasız » teavun » buğday başak verince orak paha » tuketim » sozlu » cekiye gelmez » damarıveya damarları kabarmak » kan cekmek » fiske kondurmamak veya dokundu » kulaclayış » ilişkilerin butunu iktisat » dağayısı dağlarda yaşayan yab » kapcak » catık kaş » bukulme » naza cekmek » kacışma » mayın dokmek » tarafa olmak veya cıkmak » buyulenmek » ureme » boğazına duşkun » muzebzep » ciylemek » bulunan mobilya » başka bir gune zamana erteley » dudak unsuzu » sunnet » kucuk » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » muderris » halka veya âleme verir talkını » başlangıc » fırcalama » sublimleşme » kıc atmak » guvenilme » terazi » gockun » uvey cocuk » oğrek » olesiye »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.