tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oncu tiyatro » birbiri ustune gelmek » kusmek » yore » hancerlemek » allah selâmet versin » fuzeatar » olu gozu kadar » sut otugiller » pastorize etmek » tavan supurgesi » yapmacık guluş » ığrıp cekmek » hukmetmek » ağatmak veya bırakmak » curlatma » hint keneviri » dunyalı » musamaha » tecavuzkâr » ciğer kebapcısı » supurgecilik » bıcak altına yatmak » ar er » pabucluk » gozunu yummak » doğru parcası » kilit kurek altına almak » başkasına ait olan bir şeyi iz » soz dinlemek veya soz tutmak » cis » cozulme » slav » baklayıağzından cıkarmak » biyokatalizor » cakıştırma » kepce gibi » coccothraustes » alnıacık yuzu ak » tatlısozlu » sansurlenmek » yuzey veya cizgi kaide » goreyim seni » alcak gonullu » ruşt » kuturdetme » sınır cekmek veya cizmek » tecahul » buzulup oturmak kalmak » on calışma »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.