tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caput » ahilik » cakal armudu » atmak muracaat etmek » rolyef » kirecsizleştirme » goğuslemek » cokuntu » cavlanma » kırlangıc balığıgiller » refakatci » dalkavukca » ustume iyilik sağlık ustune u » teessuf ederim » bakar kor » gozlemlemek » rontgenci » cem an yekûn » taammuden » gil » bin turlu » kuşatma ihata » munderic » ağustos bocekleri » kostumcu » dipciklenme » camur ığrıbı » tek cenekli » kulturluluk » surutme » kuşade » gun batmak » bicimsiz » gulistan » sureklilik gosteren » toz kondurmak veya kondurmamak » ileri atılmak veya cıkmak » sabahcı » bolunme » yukseğe cıkmak » ustunde dokulmek » cirkin kacmak » oğutulme » copsuz uzum » kırağıcalmak veya vurmak » sozu gecmek » yuzune bağırmak » u » torellik » otekisi »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.