tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dovunmek » teberruken » hamel » goklere cıkarmak » bıcak gibi kesmek » element kısaltmasıau » ortme » deveyi duze cıkarmak » tevessu » konsolide butce » ustsubay » grev sozcusu » ustune gecirmek » agrandisor » tuy duzmek » soz yitimi » dağsercesi » gozum cıksın veya kor olsun » surup gitmek » uzerine gelen duvar ağırlıklar » mercekten oluşan optik alet » sac baş » yedekci » vus at » yolu duşmek » regaip gecesi » geciş » cıkmak » orme » sun î kalp » muteveccihen » ortme » norotik » karamusal veya karamursel sepe » gozune karasu inmek » catı » turkce » cukur » yuzuk » organizmaların oluşturduğu bir » cağma » suthane » petrolun bir cinsi olan yanıcı » anuri » ceşni » capak » ondalıkcı » mutemmim » iki cıplak bir hamama yakışır » sukûn »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.