tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
su icinde kalmak » cilekeş » cıkmak » tavukcu » ağız actırmamak » mecusîlik » tebelluğ » secici » tup » koşe donmeci » seruvenli » oruc yemek » cekiştirmek » saltanat surmek » teşkilâtcı » ozlemini cekmek » bucuk » elcim » coraklaşmak » tuyu bozuk » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » arının yuvasına kazık veya cop » medine dilencisi » govermek » egzotik corba » durumunda olan saklıolan guc » supermarket » duzen » yuzey veya cizgi kaide » bocuk domuzuna donmek » kacırmak » noron » armatur » goturmek » notunu veya numarasını vermek » dernekci » kıyıda koşede kalmak » gomulmek » ortalık duzelmek » hırsız kelepce » haberleşme komunikasyon » cayır guzeli » murteci » kıblenuma » uzerine titremek » projektor ışığında olmak » akac » orgutsel » citilenmek » inisiyatifi ele almak veya gec »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.