tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
plutonyum » koreşe » muhurcu » bunalım gecirmek » bicenek » coreklenmek » biri veya bir şey icin olumsuz » kulâh kapmak » kultur sarayı » eski pusku » direncli » şuphecilik » tekebbur » kutuk » minibuscu » bir cift sozu olmak » surtunme » allah bir » okulu asmak veya kırmak » kolan cekmek » gecmesi » ucuncunun olmazlığı » fıstıkcılık » tur » cıfıt » sozel » penceli » cokelge » cevrelemek » ruhunda guneşacmak » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » beberuhi » guneşsel » ispenc » cıdamak » nitelikli işci » hopurtu » frenk menekşesi » fetvayişerife cıkarmak » percemli » kuşat » kurt kocayınca cakallara kopek » pey surmek » somurgeleştirmek » hareket » cakal armudu » kepce » guzluk » sinemacı sinemanın ceşitli ko » can başustune »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.