tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pusatcı » alt ust » suz » sakal bırakmak koyuvermek sal » acık ağızlı » pacayıkaptırmak » lig » tus » gormek » tahassus » astsubay başcavuş » ucretlendirme makinesi » gostermek » mumsondu » ilâclamak » acem halayı » ihtilâfa duşmek » carpım tablosu » humor » utuleme » cotuk » bahce » oğlen » karadeniz de gemilerin mi batt » duzenli » oz deyiş » hava koprusu » surtulme » komurculuk » soyup soğana cevirmek » oğutmeye yarayan dişlerin orta » uslûplu » bir yakadan başcıkarmak » post scriptum » memleha » gorunumlu » donuşturmek » isteri nobeti » hatırlatmak » tezellul » piyasaya duşmek » kostek » acığıcıkmak » oğrenci » paspascı » gozu yılmak » yuzeyleşme » tureme unsuz » calışmacı » od »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.