tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zumruduanka » uzerine » olculmek » gonul avlamak » hayrınıgor » cemaziyulâhır » kukurt » munkir » tepeli kostebek » dağsercesi » bir olcude » kafasıdonmek » ticanîlik » yukarıtukursem bıyık aşağıtuk » cıkmaz » yuceltme » ilmuhaber » piclik » kapitulâsyon » veya dokunmuşpamuktan yapılan » hayvanın sebep olduğu hastalık » gunduzcu » amacsızlık » başınıcatmak » sozu ağzında kalmak » ozerk » half time » mehil muddeti » gomlek » muhrusuleyman » yolu duşmek » duzmek » kum colu » gumrukcu » kuşsutunden başka her şey var » pirogravur » duduk makarnası » yuzlemek » doğaclama tiyatro » on kol kemiği » surutme » deniz ucağı » otumluleşmek » temettu hissesi » ateşparcası » kıcınıyırtmak » sozu ağzında bırakmak veya soz » oclenme » baraj yapmak veya kurmak » semturreis »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.