tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırak » yatağa veya yataklara duşmek » cift capraz denir » ciğlik » muzmin » ic kavuz » dokmek » goz yummamak » arguman » paldır kuldur » kucuk kap » cizikli » birleşik cumle » beyninde şimşekler cakmak » uzaktan bakmak veya seyirci ka » timus » şilepcilik » gozleri kapanmak » sıcmak » mudurluk » fena değil veya fena sayılmaz » kalcalı » bilinclilik » luks hayat » duşuncel » mustahak olmak » guzel duyusal » mutereddi » uc başlı » ciğborek » boy gostermek » cıldırtıcı » goruşturulmek » nankorluk » cupra » cileden cıkmak » eşek sudan gelinceye kadar dov » sanskrit » eğilimli ortu » kebapcılık » cikolatalı » odul » sağcıkarma » golgeli » oğurme » surgu » cotira » unlem işareti » flutcu » koycu »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.