tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kayg½ üzüntü bulmaca tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cenesini bağlamak » kurduğu medeniyetleri kendi i » gozu kaymak veya kacmak » suren goruş indeterminizm » meraka duşmek » calıntı » orneksemek » cuzam » ne mal olduğunu bilmek veya an » gece gunduz » demir gibi cok sağlam » koşe atışı » yanlışkapıcalmak » gurultulu patırtılı » goz kapağı » rencperlik » iliğini veya iliğini kemiğini » temelli senator » munhani » otmek » ceviri » bildim bileli veya bildik bile » oğurtlemek » rızkınıcıkarmak » kullanılan yapma yuz » cepecevre » diline dolamak virt etmek veya » gezercalar » ofsetci » oğretilerin genel adı akliye » cakmak » biber salcası » gonlu kanmak » kuyruk cekmek » yol cizmek » gorgu fukarası » ciğtoprak » koleleştirme » umit dunyası » transit gecmek » orselenmek » cakırdikenlik » karşıtı » deke duşmek » goğsunu gere gere » formulleştirmek » ozel sektor » kaşgoz işareti yapmak » calvinci » sokel »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.