tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munkir » somurmek » karantina suresi » oz yapı » cenesi duşmek » cıkrıklı » ic » surgun » gur » ustuvanî » kamyonetcilik » gecerlilik » burulu » arazi acma » sozu veya lâfı ağzında gevelem » bir gunden bir gune » ağzıacık ayran delisi veya bud » yuksek » otumluleşmek » balık corbası » gecmek » kundeleme » tunek » ilâc » notr » anasının gozu » icini okumak » dipcik » cağatayca » koktencilik » sut beyaz » yoneltmek » temas etmek veya biriyle temas » posta koymak veya atmak » guneybalığı » toz fırcası » dert olmak veya kesilmek » luks » uleştirilme » celebi » geleceği varsa goreceği de va » aslan sutu » aldangıc » gozu takılmak » cekmek » bir cuval inciri berbat etmek » ozgurleştirme » tunekleme » arpasıcok gelmek » infiratcılık »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.