tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşeme » lâmba acmak » suzmek » undeş » paylaşmış benzer odevlerle yu » tunemek » akbalıkcıl » ust » lâckalaşmak » takla atmak veya kılmak » etmek » orumceklenmek » tuydurmek » cıkıkcılık » zeytinyağıgibi uste cıkmak » akgunluk » buruk » el işciliği » gokkuzgun » muzeci » icindeki en kucuk birlik » dili donduğu kadar » ekmek kufu » ordekgagası » kırlangıc » başına gecmek » icin » zararına kazanc sağlamak » murekkep balığı » cicekcilik » norotik » gorevli » boğaz icinde kavga var » olum emri » organizmaların oluşturduğu bir » rafızîlik » tel cekmek » gonulluce » buyuleyici » kendini bilen veya bilir » gocmenleştirmek » olum dirim » acığa cıkmak » goz acıp kapayıncaya kadar » rumelili » yarıbucuk » lâf yok » dunyanın dort bucağı » usulsuz » gecmek »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.