tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca

tasa,kayg½ üzüntü bulmaca kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kayg½ üzüntü bulmaca hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kayg½ üzüntü bulmaca ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kayg½ üzüntü bulmaca başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kırıp gecirmek » kacılma » mucbir » akılsız başın cezasınıayak cek » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » gelin guvey olmak » oteden beri » oz gecmiş » cığırtmacı » sozluk » gucluk » tatlıyerinde bırakmak veya kes » ilginclik » kendi gobeğini kendi kesmek » pabucu buyuğe okutmak » ust » pabuclarınıcevirmek » toplu olarak oğretimin yapıldı » ince karton parcası kartvizit » pesus » muthiş » kalafatcılar » hesaba katılmak veya katılmama » kucuk » sevincli » cillenme » buyukten buyuğe » sutlâc » alkışcı » kuram mutasyonizm » epikurosculuk » goğus sesi » cıkışbelgesi » oyle » gure » gucluk cekmek » muteakip » yuksek » uryan » koprulu » sacına ak duşmek » yukseklik » munafıklık » paytakca » madde » donme dolap » otesi var mı » acık » karısıkoylu » lâcivert di »

tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca hakkında da bilgi ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca nedir ve tasa,kayg½_üzüntü_bulmaca kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.