tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tahaşşut » falcata » anadolulu » carpıcı » cuda » civanım » duşurmek » ortalığı almak » hık demişanasının babasının b » muhabbet ciceğigiller » capraşmak » ozelliklerin tumu » golerme » yuzunden » guzelavrat otu » lupcu » orta şark » kumes » camurluk » boynu bukuk » ters veya sol tarafından kalkm » kullanılır » icinin veya yureğinin yağıerim » uniforma » ge » kuru gurultu » k » paca » cakmak » ovgucu » mundemic » cala » ilâclanmak » dışacı » balıkgozu objektif » yeni gumuş » elden cıkarmak » kocekce » cifti bozmak » veya orulen dikey duzlem » carşıve pazar dolaşmak veya ge » gencleşmek » cart cart otmek » erincli » purtuklenmek » cakaralmaz » sıcırganlık » cağlayış » od » allah yazdıise bozsun »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.