tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıngırağıcekmek » bal ozuluk » kucuk şalgam » guc » artık gun » hukmu olmak veya olmamak » dongel orucu » ağzıyla kuştutsa » millî mudafaa » ozdeşleştirmek » harman etmek veya yapmak » başa gureşmek » kalbi carpmak » ulke acmak » uclu » cemaziyulâhır » protesto cekmek » teşebbuse gecmek » başka bir ulkeye veya yere sığ » istencsiz » burokrat » hice saymak veya hice indirgem » acem halayı » catışma » summettedarik » acılmak » kacımsamak » mucazat » baba değil tırabzan babası » ikinci dizeleri birinci beyitl » cadır » bicimsellik » ahlâkca » n » sutana » sarac » olmez cicek » cavuş » cıpıcıpı » mulevven » gecmişi kınalı » mes uliyetli » cıtır cıtır » ic » iletişim aracları » kakırdak poğacası » tava boreği » durust oyun » ac » bir goz gulmek »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.