tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
fruktoz » utuleme » odul » tozunu almak atmak silkmek ve » gosteri » tarcınî » peltek dişunsuzu » uzun yol surucusu » cacaron » acan » kamu guvenliği » kume kume » nufuzlu » cıban » cocuklaşma » konargocer » inişli cıkışlı » alcalma » mutemayiz » peklik cekmek » cat kapı » kabul kabul etme » buyultmek » ustunden gecmek » yuzey şekilleri » uzerine » boldurmek » ucuşmak » lupletme » putur putur » el mi yaman bey mi yaman el ya » etcik » fırtına kopmak veya patlamak » sokak supurgesi » cozulme » yuzuk » ayva tuyu » kurtcuk » faslı » duzgusel » yonlu doğru » bağlantıunsuzu » deve kuşu gibi yuke gelince ku » askerî ruştiye » iki cift lâf lâkırdıveya soz e » nazikce » ust tarafı » gozu kapalıolmak » gumuşrengi » cubuk »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.