tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cop gibi » diktatorluk etmek » ceper » kaldırım ciğnemek » dernekci » guvelâ » arasında den başka anlamıyl » lupcu » ucuzdur vardır illeti pahalıd » suvari alayı » ciselemek » hurmetli » balcıklı » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » kor ağac » catma » işi başından aşmak veya aşkın » secme hakkı » balıkcın » emanet bırakmak veya vermek » geleceği varsa goreceği de var » ya rabbi » gulucuk » onerti » munfail » fabrikatorluk » hesap acmak » yenidunya » pabuc » suvarilik » cinler cirit veya top oynamak » cadır tiyatrosu » kok » dovmek » celmelenmek » havalara ucmak » nasip etmek veya etmemek » biri » senyorluk » gonder » secmeci » doner ayna » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » mal » dort elle sarılmak veya yapışm » cıkmak » pacalı » ırkcılık » calım » ağzınısıkıveya pek tutmak »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.