tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kukreme » ruslaşma » ortu » gumrukcu » yandıgulum keten helva » anten yukselteci » sıkıysa » tibet okuzu » ici yanmak » gorumcelik yapmak veya etmek » nev i şahsına munhasır » kılıchane » ım » ısparmaca » bilincsiz » zerduştculuk » muşterek » duşculuk » şeytanın bacağınıveya ayağını » mutehassıslık » deduksiyon » kur a » cevirmek » ağırlığınıortaya koymak » tumsekleşme » gerektirir » dil veya diller dokmek » cıkmak » modasıgecmek » ıstırap cekmek » muslim » hukûmet » danimarka kırmızısı » suret almak veya cıkarmak » kendi kanatlarıyla ucmak » altından girip ustunden cıkmak » cocuk oyuncağı » aklınıcalmak » alcarak » arpa boyu kadar gitmek veya yo » olum sukûtu » kumanca » haddi mi veya haddine mi duşmu » cicek biti » canına yandığım veya yandığımı » bir yapının temeline konan taş » kunk » karacaylı » barca » l »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.