tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşunce alışverişi » ucuz » mustakbel » zayicesine bakmak » cetinleşmek » yureğine sinmek » hafta arasında veya icinde » sureli » işini gormek » cerkezce » şumullendirmek » camurlatmak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » dokunca gormek » cıkrıklı » yakışıksız kacmak » yakasız gomlek » kupe donmek » nesturî » yularıele vermek veya yularıka » bir parca » yureklenmek » dert edinmek veya etmek » gelmeyen veya gelip de kıtalar » ava cıkmak » muteheyyic » ciğtoprak » utme » bocekbaşı » cıkışma » yardım gormek » ettiği yanına kâr kalmak » ihtilâc etmek » tefeul » nisaiye » nukleer santral » allah halil İbrahim bereketi v » bicimci » orumcekli » tur » tayfolcer » inmek » gulmeceli » kul etmek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » yolun acık olsun » cekince koymak » ust deri » kucuk ay » harac »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.