tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
munteşir » ensulin » sepetci soğudu » gun meselesi » brahmanlık » duşmanlaşma » muteselli » niteliği » orgutlu » ayakcak » ic tuzuk » yıllık ve otsu bir bitki convo » yukseltmek » kacmak » emniyet muduru » kore » boşsoz » kabul gunu » harput koftesi » police cekmek » mine ciceği » kollarından birinin başında bu » aristotelesci » dilli duduk » kafa goz yarmak » olarak tespit edilmiştir » uzulmek » kem gozle bakmak » on soz » mineral » nufus cuzdanı » sucunu bağışlamak veya birinin » olumsuzleştirme » nobet » ozgur » nal cakmak » cec » kadir gecesi » gecirmek » başına guneşgecmek » kavukcu » bicim » orgu » bukunmek » uckuruna sağlam » hakkınıhelâl etmek veya etmeme » cengel iğnesi » bisulfat » ağzına duşmek » cokturmek »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.