tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
catma » dipciklemek » pusuya duşurmek » cocuklaşma » dunyayıtutmak » dunya » dipsiz kile boşambar » yemeden icmeden » civitsiz » yatcı » cetinleştirmek » yuksek atlama » nispetci » sozunu tutmak » yuce divan » kalite kontrolu » elini surmemek » cukurlanma » muşavere » anlayış mutealiye transandan » mahzur gormek » torpulemek » cuhadarlık » temerkuz etmek » osmanlıcılık » borc altına girmek » koltukcu » arasında den başka anlamıyl » purtuk » cumhuriyet bayramı » gozden surmeyi calmak veya cek » gevrekcilik » hoşgorurluk » ne buyrulur » zeytinyağı sirke dokulerek ya » oneriş » cirişcilik » rolcu » yer yarılıp icine girmek veya » cem » halıdan yapılmışiki gozlu torb » ozgurlukcu demokrasi » buyuk amiral » ıskarca » toretanımazlık » luzumlu luzumsuz » sozcuk hazinesi » kucuk kan dolaşımı » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » acıkgoz »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.