tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
civitli » nufuz etmek » bir koşeye atmak » etmek » kolcak » durt » frenkleşme » coğdurmek » cekirdekcilik » gunuleme » haber cıkmamak » caycı » goz atmak » ağzına bir zeytin verir altın » korkunclaşma » osmanî » lok gibi oturmak veya cokmek » carpmak » borcunu kapatmak veya borctan » hukumler ve izlenecek yollar » olcum » kutuk » fume » acmazlık » elden duşurmemek » ana sozleşme » gumburdetmek » kambersiz duğun olmaz » camaşır dolabı » oğutucu » arasında den başka anlamıyl » al veya alın » vekâlet ucreti » uzumunu ye de bağınısorma » carpan balığı » avans cekmek » ıl » şirazeden cıkmak » eşiğine yuz surmek » w » zodyak » kusur » cenesi kuvvetli » gecen » alman papatyası » icgudu » alkışcı » doşemeci » ozdenlik » zn »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.