tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakılma » oksurtucu » cuvaşca » kullanılır » yolun acık olsun » duşman » başakcık » azrail le burun buruna gelmek » kalcalık » soylemesi ayıp » oksuruk otu » isteyeninin bir yuzu vermeyen » kosnuk » bicime sokmak veya bicim verme » milliyetcilik » gureşilmek » koprucuk » cişetmek » gulmece » gorevli » iraklı » sozde » organizmaların oluşturduğu bir » etcil » kutle » donelme » rusvalık » patates boceği » capaculculuk » kacamak yolu » bolum » tutsulenmek » kuşatma ihata » od kesesi » inmek » oğrenim » musveddelik kâğıt » cicek » carpmak » tukenmez » cengelli iğne » yan urun » mucellitlik » guleğen » olcut » pecete » dışında kalan bir veya birden » tutsulemek » hacamat etmek veya yapmak » populizm »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.