tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bardağın konulduğu yeri kirlet » arka yuz » analizor » gorme » boburlenme » can havli ile » carpılma » oturuklu » ucler » icine ateşduşmek » guluk » aklından cıkmak » gulerken ısırır » kirişci » oğurluk » şap gibi donmak veya kalmak » musmir » iceriye atmak almak veya tıkam » kadınduğmesi » aclık cekmek » nufusunu cıkarmak » daha da geliştirmek amacıyla b » taahhutlu mektup » urpermek » gumletmek » corbacı » eli ermek veya ermemek » onune cıkmak » ceşni katmak » kapakcık » ici ezilmek » ağac mobilya » tuylenmek » bıcak yemek » envaiceşitli » vergi mukellefi » cekirdek » burumek » muddet » bokelik » derdini deşmek veya depreştirm » don gomlek » kalcete » oz direnc » kredisi duşmek » mahkemelerinin adı » başınıdondurmek » guz » melul » bufe »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.