tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokertme » gozu kızmak » gun olur yılıbesler yıl olur » lule » basketci » cıkarmak » yassısolungaclılar » sertleşmek katılaşmak » gundaş » cokme » deklânşor » cene cukuru » mujde » pa » işe yaramak veya yaramamak » unsuz benzeşmesi » gereği duşunulmek » dondurmek » uzerine bir iki guneşdoğmak » ciceklik » onceden » tıraşbıcağı » komunikasyon » devletle » medducezir » tokaclamak » b b » uslûplaştırmak » cincilyagiller » başa gureşmek » ele verir talkını kendi yutar » bicimlendirilme » gorevli kişiler » cucuklenme » lupcu » koklenme » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » kerem gibi sevmek veya yanmak » ı i u u » gorme » tutturmek » etuv » catılmışkirişsistemi » donmek » gurultuye getirmek veya boğmak » kacırılma » ortak bolen » aslan yurekli » basınclamak » munharif »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.