tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oldurmek » numayişci » cılkıcıkmak » elinde bulunduran kimse » fondoten » hacısuya atma » butunu » hırtlambasıcıkmak » munafık » tuydurmek » buyutulmek » gozunun onunde olmak » dol doşsahibi olmak » urolog » yahudi baklası » surfile yapmak » sallanma » cengilik » op babanın elini » bağırıp cağırmak » avuc dolusu » gozunu acmak » pacavra » pislik goturmek » puskurmek » patlangac » zulcelâl » ulusculuk » yer ozekcilik » moskof camı » gocu » karşıtı » dispecci » yeise burunmek » fon muziği » rotar » yumuşakca » icindeki en kucuk birlik » muzikhol » kritik » kırdırmak işini yaptırmak » mutereddit » capaculcu » cekmek » celişmeli » tuydurmek » kosele taşı » guler yuz » goresime » cılgın »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.