tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guncek » acıklamalı » kayda gecirmek » urolog » muhtac » yenicerilik » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » fucur » cekimserlik » duşurmek » kuzu cevirmek » gozu bulanmak » ust » surtuk » kantarlıkufur » tepkili ucak » surec » durust » duşuncesiz » oğurtucu » veya başka duzenlerle işletile » kapakcık » pestilini cıkarmak » goğusleme » celme » adetce » ikiyuzluluk » duasınıveya dua almak » celişken » yonetim » polarolcer » halat cekme » kabuk bocekleri » tuberkuloz » odemek » omrunce » ağaclık » parfumeri » merkezkaclama » sırtından para kazanmak » gemisini yurutmek » dalıp cıkmak » ta ki ta uzun soylenir » cekinme » amaclı » civit otu » sacıştırma » gezdirme kulağıtemizleme bici » gunduzleri » gonul bulandırmak »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.