tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah utandırmasın » canlıozdekcilik » ustcavuşluk » cakışmak » icine cekilmek » kapkaccı belli etmeden para v » icini curutmek » turk biberi » tarh etmek » altta yok ustte yok » yuzune bağırmak » ağız acmak » bırakılan mulk veya para » koprucu » koruksuz » yuz » bakkal cakkal » mes uliyet » teessuf etmek » bırak allah ınıseversen » sozunu kesmek » yelken gonderi » bir gozeliler » bicimsiz » urun » acısozun yarattığıkırgınlık » curumek » gecişmek » duvesimek » catışmak » yakışık almak veya almamak » teller takmak veya tel takınma » omur torpusu » cişetmek » afgan » iki gozum iki gozumun nuru » uc boyutlu » begdili » darulâceze » gok doğan » inmek » kulâh kapmak » korleşmek » koşeye cekilmek » gecit vermek » buvet » balcık inciri » bokelik » sondurucu » ebegumeci »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.