tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catlamak » satranc taşı » sırasına gore » ay modulu » eline gecmek » gozune ilişmek » cimento » icli dışlıolmak » duzen kurmak » oyun cıkarmak » beylikci » hıckırtmak » madde ağı sem » tam adamınıbulmak veya tam ada » munteşir » cayır otu » fırıldak ciceği » huzzam beşlisi » şupheye duşmek » keci yemişi » kosnulluk » catıyıalmak » eğic » kotu » flâmanca » dordul » kurkculuk » goruşme » uzumlu kek » tukenme » gonlunu yaralamak » ic tumce » cenebazlık » punc » dovunuş » kâğıt yapraklarından her biri » murdesenk » kapıyıgostermek » kolay işlenebilen yumuşak bir » sur atlenmek » yeri opmek » soylemsemek » boyacıkupu » notrleşme » slovakyalı » ve kanunlara uymaksızın cebir » goz acıp kapayıncaya kadar » gucun » kazanc » cokek »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.