tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celişme » recete » pastırmasınıcıkarmak » kaypakca » ağzının icine girmek » işine bak » dortleme » altta kalanın canıcıksın » deveci ile goruşen kapısınıyuk » olu ortu » beklenmediği umulmadığıveya c » petek guvesi » cirkefce » sakın ha » muşavir » imza toreni » mutehavvil » ucuculuk » gul » uslûpsuzluk » kunde » teşekkur etmek » muphemlik » keceleşmek » tesaduf etmek » oğurtleme » sur at » son bulmak veya sona ermek » yurutmek » catma » huruc » buyuğu meleagris gallopavo » gecilmek » keskin sirke kupune veya kabın » bıcaklatma » cozumleyici » gormek » gorunuş » bir yerde kullanılan bir yere » cam fıstığı » cakıldatma » bokun soyu veya bok soyu » calışma odası » nefsini korletmek » rolâtivist » kaldırıma duşmek » kulek » kofteci » susleme » anlayışgostermek »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.