tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasa,kaygı üzüntü tıklayınız. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozuyle gormek » benzi atmak veya ucmak » gobeği catlamak » patlangıc » gerekce » uc nokta » bickici » ici goturmemek » hic kimse » calışma odası » kedi veya eti ne budu ne » oğretim bilgisi » ozengen » ortalığı almak » duyuustu » olcumlemek » mevlit kandili » girişimolcer » yuzunu gozunu acmak » otlakcılık » mutearife » yuz » arefe gunu » ma me » allah kavuştursun » şukretmek » gerekce » gulup gecmek » gorece » lâfcı » acıklar livası » duşunce » uluş » kan dokmek » kutur kutur » buyuk peder » işi gucu bırakmak » gun » şimşek cakmak » kalensove » lâponyalı » durt » us » oluluk » edebiyatla uğraşan kimse » kulfet » arac » muhendishane » dik ucgen » deniz orumceği »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.