tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunyayızindan zehir etmek veya » calışılmak » on » urik asit » pes perdeden konuşmak » hafta arasında veya icinde » kızılbaşlık » koturum » cın cın otmek » her tur gosteri yapmaya uygun » bukumsuz » sacın ak mıkara mı onune duşu » cor » guzelce » emdiği helâl sut haram olmak » catlak zurna » gostermecilik » acık » oncul » selâm para kelâm para » somurge » paraşut ile atlama » başlık atmak veya koymak » oğrenmek » mel anet » surek » caylıkek » coklarınca » karşılıklıbirbirini dovmek » kacar » allah ın hikmeti » cencen » cırpıştırmak » mukellef » ıskatcı » suzuk » aletler butunu » devaluasyon » sezu » gondermek » smacor » al el » i İ » cabuklaşma » cırpı » yasa cıkarmak yapmak veya koym » duruma gelmek » sofrasıacık » cıtlatılma » ruh gocu »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.