tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
umitlenmek » sil » gonul almak veya gonlunu almak » surum surum surunmek » tukenmek » cerkez tavuğu » yuk » otturme » anlamlandırma » cenesiz » akla zarar veya ziyan » sektor » kayınco » kuvet » saydam veya donuk vernik » mudur » mes uliyetsiz » cokları » tecavuz etmek » hortumlu bocekler » bugunku gunde » kor faregiller » uzerine varmak » lâzca » gecinilme » ver elini şu veya bu yer » imparatorice » catışmak » yuklu » sultan boreği » canak » yenicerilik » darvincilik » oğleustu » sineye cekmek » dunya evi » slav » kosteklenmek » allah ecir sabır versin » protezi » olağanustu » cıtcıt » işcıkarmak » kor capa » cop arabası » zukâm » zebur » utucu » gure » ic guveylik »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.