tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasa,kaygı üzüntü

tasa,kaygı üzüntü kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasa,kaygı üzüntü hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasa,kaygı üzüntü ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasa,kaygı üzüntü başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oteden beriden » coğdurme » capraz » yıl donumu » kısmeti ayağına kadar gelmek » kıctankara » camgoz » gecirgenlik » bir sorunu gerekli acıklığa ka » yuzunu guldurmek » carpılmak » cenilemek » ust deri altı » duzelmek » su icinde » husran » bulgar » tavukcu » gic » ozel radyo » bulbul kesilmek » cek valf » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » l » somurmek » mustevli » copcatanlık » yureğine od veya ateş duşmek » aracı » siparişci » nacizane » catlak » it ite buyurur it de kuyruğun » notron » gecmişi olmak » eşbasınclı » cuda » ictimaiyatcı » kreator » yuz surat davul derisi yuz sur » yukselme » onunu almak » andac » acım » ım » yureği dolu » liman işcisi » korece » hızlıhucum » ateşi cıkmak veya yukselmek »

tasa,kaygı_üzüntü hakkında da bilgi ve tasa,kaygı_üzüntü eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasa,kaygı_üzüntü nedir ve tasa,kaygı_üzüntü kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.