tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kızılelma » bağıtcı » cıkmaz ayın son carşambası » bobrek taşı » yureği parca parca olmak » cizgi cekmek » oylece » resim cekmek veya cıkarmak » ciğer kebap olmak » cercevesiz » kotumsemek » alt ust etmek » tumgeneral » işcilik » bukturme » yukum » kullanılır » duzenleyici » gocebe » ikindiustu » cıkık » hatır icin ciğtavuk yemek » kellesini ucurmak » iştirakci » toplu goruşme » reaktor » ici bulanmak » dunyanın kac bucak veya koşe o » surutmek » film cekmek » cimentocu » gostermeci » başlangıc noktası » suline » copluk horozu » buyutec » ne iyi » peşin hukum » tc » cekirdek kahve » sabah vaktinde » golge duşmek » yukselme » ruh kazandırmak veya vermek » işbaşında eğitim gormek veya y » sureğen » tore » citi yapmak » futur getirmek » cıraklık »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.