tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kece » karagozcu » yenicerilik » halisuddem » pence vurmak » yufka boreği » yolu acmak » ac doymam tok acıkmam sanır » corak » duzenleşim » belgegecer » yakasına asılmak veya yapışmak » arnavut » hicleme » anadan gorme » ucler » allah ın veya tanrı nın gunu » cevrili » af cıkarılmak » sucsuz » merkeziyetcilik » cakır cukur » enstruman » uc » icin » butun » cığa » yarıunlu » civili » nakışcılık » bıcaklamak » zahmet etmek zahmete girmek ve » muhurlemek » iki soz bir pazar » sumbule » gercekleşme » şarlatanlık ğı » cinicilik » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » uzumu tilki uzumu » vak a » mustait » uzun cizgi » ağrılarda goz ağrısı her kişi » ateşcilik » unsuzunu gosterir » cakma » zuluflu » cıkınlamak » ortak tumlec »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.