tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sonuc almak » uryan » haber cıkmamak » ayranıyok icmeye atla veya ta » şukur » ustluk » mevlâ » su veya soz goturmez » calım » cavlanma » su gibi olmak » onune dikilmek » donbaba » pislik goturmek » ph » aklından gecirmek » gecişim » konferanscılık » başına kakınc etmek » koşe yastığı » bukuntu » turt » kuşak dolama bağlama kemer » ayağıveya ayakları dolaşmak » susen » odev bilmek veya saymak » bok ustun bok » cuce » iz » lâtin » cift koşmak » maca beyi » duzen » caylak » cırpı » geyik bocekleri » uzak goruşlu » balıkgozu objektif » cin leylâğı » cigan muziği » ciğiplik » sevinmek sev in sevdirmek se » kullî » lop » coklukla » calımlama » uzgun » emek » cekimci » nobet calmak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.