tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dovuşkenlik » mustantiklik » madde » asma kopru » ustunkoru » icten pazarlıklı » guvernor » kurban bayramı » uckur » boşveya boşta gezmek veya gezi » dallarınıkısaltmak » carşıağası » azrail in elinden kurtulmak » badana etmek veya vurmak » gozu yememek » fume » ağır soz » oyuncakcı » hırvat » kosele » baba değil tırabzan babası » garniturlu » yuk olmak » keleye cekmek » kıvanc » bektaşî uzumu » kurkas » acmak » suryanî » cerkezlik » kul olmak » gureşminderi » gonderme belgesi » iyi gun dostu » candan yurekten » diz cokmek » aclıktan imanıgevremek » mudevver » us » şefaatci » gorevden alınmak » cillenmek » ceyiz duzmek » buyuk unlu uyumu » yureği serinlemek » acıklık » doğum ilmuhaberi » soz almak » yaşyetmiş işbitmiş » akıl akıldan ustundur »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.