tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » cağdışı » bol kepce » acık kapamak » sulfurlemek » duz yuzeylerden her biri » hesabınıgormek » eski tufek » kume » korpe » kulfetsizce » kork aprilin beşinden okuzu a » cabuklaştırılma » bocek cıkarmak » cifteleme » a e » âlemin ağzıtorba değil ki buze » soz cıkmak » hukmu gecmek veya hukum yurutm » ıstırap » ay donumu » cifttekercilik » kacınma » kuskunluk » evlâduıyal » duzmek » icine baygınlıklar cokmek » orgutlendirilmek » orgucu » gecinmek » catılma » kapıalmak veya yapmak » durumuna donuşmek » aba altından değnek sopa goste » buyuk lâf etmek » kopuk » cıkıntılarıolan organ » oneri » cop tenekesi » icli dışlı » notunu veya numarasını vermek » uzun sivri kumes hayvanların » gobeği biriyle bağlıveya berab » gobek » kıl cadır » cağrıştırmak » gozunu kapamak » dort dortluk » dunya kadar » dayanamamak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.