tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
obeklenme » kacırmak » gostermelik » delik buyuk yama kucuk » kondansator » kopcalanmak » tava boreği » tulum cıkmak » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » pence » duğumlenme » psikolojizm » ruzgâr ekip fırtına bicmek » kulliyen » palavra savurmak atmak veya sı » gusulhane » canavar duduğu » karburator » ruhiyatcı » korlemeden » sıkıntıcekmek » cozulme » cerci » uşurme » sazlısozlu » konkasor » dogmacı dogmacılıkla ilgili » uretiş » at cevirmek » buyutken doku » terlikci » virus » pence vurmak » ureticilik » cıkmak » korku duşmek veya korkuya kapı » buruşukca » halka donuk » solpumek » olağanustu » donmek » pey akcesi » gonul birliği » calgın » maca mece » metafizik » âşığın gozu kordur » tepesinde havan dovmek veya de » inşaat civisi » pacayıkaptırmak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.