tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icine sinmek veya sinmemek » yuksek oğrenim » andac » figur » emek cekmek » buyulenme » oz yapı » nasranîlik » yore » nufus kaydı » cigan muziği » haftalıkcı » ici yağbağlamak » gozlemleme » japon » sağlam kazığa veya sağlama bağ » basıp gecmek » ucurtmak » kufe » eline su dokemez » pozitif goruntu » seslikci » kan gutmek » hıckırık tutmak » alcak gonullu » kacışma » avuc » muhre » muslumanlaştırma » icim » orgut kurmak » lâm elif cevirmek veya cizmek » n » duzmece » uretilme » puluc » akşam guneşi » kopeği bağlasan durmaz » yerleri supurmek » ortak bolen » goru » başına belâ olmak veya kesilme » yemenli » ici cekmek » yan gozle veya yan gozle bakma » uflemek » puskurtme » tatlısu frengi » başgoz olmak » sınır otesi »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.