tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kumulus » cizgileme » kult » kırmız boceği » corba etmek » sureğenleşmek » turum » purneşe » goğusluce » gurultusuz » istimzac » gonlunde kalmak » buyukken daha kucuk duruma get » mış miş muş muş » cıkılanmak » kadidi cıkmak » topukdoven » durumunda meyvesinden kokusuz » portlek » nezaket gostermek » boşaltac » celikleme » cangal » gul yağcılık » mana cıkmak » dokmek » gulbeşeker » pabuccu » goden » cifte dalmak » işkembe corbası » kılıctan gecirmek » gorevselcilik » odetmek » uckurluk » uşenme » unsuz uyumu » gunu gunune uymaz » arpcı » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » catal kundak » sabahın korunde » dil surcmek » ağkepce » soğuş » govermek » redaktorluk » muftuluk » bahcesiz » dumenci »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.