tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etut » usteğmenlik » duruma gelmek » ana rahmine duşmek » başsavcıolma durumu » temayul » mustenit » portleme » ne cıkar » emeği gecmek » sumuksu » acılmak » iyilik etmek veya yapmak » selâm verdik borclu cıktık » yahudi tapınağı » duşunceye bağlayarak yorumlaya » paca » mustehcenleşme » daruleytam » cakırkeyif » al el » munharif » uzerlik » gorme gozesi » yureğini tuketmek » başısıkılmak veya sıkışmak » calışma gunu » acmak » atlambac » acık celse » ackısız » kendine susu vermek » okuz » tel civi » lutfetmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » celiğe su vermek » iğne yapmak veya vurmak » ehlisunnet » cenek » turku soylemek » likor bardağı » cala kılıc » kontrolor » marmara cırasıgibi yakmak veya » duşuncesini acmak » madan meden » karman corman » kamcılanmak » cokuş »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.