tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ufleyen alet » dur » sarı cok sarı » duzletme » kucuk parmak » calkanmak » alanlarıolan surekli veya gec » yuzeysel » cocuk kalmak » cercevecilik » umur gormek » tupculuk » amerikan salatası » ucuncul » tufek atmak » dort yol » me » efendim nerede ben nerede » vektor » zurafagiller » cınlama » icin icin » turkolog » notr » cekirdek » noel ağacı » gecersizlik » gunâşık » tumamirallik » cağlayık » eğitim donemi » gonuldaş » nufus » yucelmek » trockicilik » ceza gormek » coğumsama » sucsuzluk » kor topal » cokuntu » uzun yol surucusu » durzu » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » cimlemek » parcalayıcı » banko gecme » kuzey yıldızı » konnektor pensi » donuşumculuk » başına kan cıkmak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.