tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
icinden pazarlıklıveya icten p » cozgu » provokator » kunguldeme » aristotelescilik » mefruşatcılık » goz doldurmak » norotik » sulhcu » gorunuş » bağlanmışkıl veya kıla benzer » godeş » goz bankası » ceneli » turemek » inmek » duzgu » muzehhep » durac » capkınlaşma » cuha ciceğigillerden tohumu k » tecrube tahtasına donmek veya » uvertur » masraftan cıkmak » k k » gurbuzleşme » acığa vurmak » ad cumlesi » telâşe muduru » malta eriği » duzelmek » supurgecilik » etcil » unvanı » dunya durdukca durasın » catılmışkirişsistemi » yenidunya » goturulmek » sac sakal ağartmak » parcalarıgibi şeylerin tumu » t t » işi allah a kalmak » fasikul » calıştırmak » kara evli » virtuoz » gozu pek olmak » boy olcuşmek » dovenci » coğunca »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.