tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turk meşesi » dokuz koyden kovulmuş » cesaret almak veya bulmak » calkalamak » benzine kan gelmek veya benzi » fair play » tanzanyalı » yurutulmesini ve bunlara dayan » doğaustuculuk » dollu doşlu » cok katlıotopark » gulumseyiş » koşk » mahrec » alumin » yuğruk » kanadalı » kafasından gecirmek » gozden gecirmek » bicime sokmak veya bicim verme » maddenin icinden yavaşyavaşgec » temulentum » takti i » gereksinme duyduğu maddeler du » sı si su su » jubile » gerekcesiz » penceletmek » kultur cevresi » bak » ve bilinc merkezlerinin bulund » tıpıştıpışyurumek » buddhist » kendini gosteren ve bulaşıcıol » hispanica » tek erkci » tırtıllıbıcak » can cumleden aziz » orumceklenme » cevza » boluş » okka cekmek » guzelhatun ciceği » ul » gormezden gelmek » muhendis » cuzdan » şanlışohretli » anlamaya yarayan sınama » tirşe gozlu »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.