tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
citmek » guneşsistemi » vay sen misin » vizon kurk » tovbe » dokmecilik » muttefikan » mustehcenleşmek » gulduru » l » ciğde » cıkılatmak » kafasısersem sepet olmak » gonul bulandırmak » aclık » al gulum ver gulum » tacik » icinden gelmek veya gelmemek » am » elden gel » astsubay kıdemli başcavuş » guldur guldur » cadırlı » ornekseme » yuzyıl » madde » dil oğrenimi » ali kıran başkesen » bir sanat eserinin yapının ve » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » nuzullu » gonulden cıkarmak » yururlukte kalmak » gelen paşam giden ağam » ici goturmemek » nobet calmak » kayakcılık » gunduzleri » duk » vasıfsız işci » hukûmet gibi » ezilip buzulmek » yer yarılıp icine girmek veya » lektorluk » ucurmak » akla karayısecmek » peceleme » yoreselleşme » basınclı » fotoğrafcı »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.