tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tac giymek » deniz veya hava savaşınıyonetm » turkluk » sakın ha » ihrac » kurek kemiği » ağız tufeği » cozmek » ti » kayda gecirmek » rufaî » bilgic » goz bebeği » guldurme » gudukluk » calkamak » cabası savaşım » kalıplarla desen yapılmışbez » akıntıya kurek cekmek » taklitcilik ği » an anecilik » hayvan sınıfı haşere » ters yuz veya ters yuzu geri d » antrenorluk » cakmak » şapcılık » sureti haktan gorunmek » on secici » alcak yaylak » hukûmeti kurmak » muellefat » futuroloji » sıcaklıkolcer » catal zıpkın » gorevli » havan dovucunun hınk deyicisi » onculuk » kazık kok » bir turlu » percin tabancası » heyecana duşurmek » comezlik » ileri goruş » koşe » gozleri sulanmak » cağrışmak » toskurmek » caldırış » pulverizator » sıcangiller »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.