tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uz » gozetlemek » orge » supurme » uzumun copu armudun sapıvar de » kıskanc » buyuk mevlit ayı » al el » olculer » munasebetli » cenet » avurdu avurduna gecmek » itibar gormek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » gok » yukunu cekmek » uzunlamasına acılan oyuk » madde » buyukten buyuğe » se » utmek » soz sırası » gevrekcilik » kırk bir kere maşallah » ince eleyip veya eğirip sık do » paylaşmış benzer odevlerle yu » ummetcilik » atcı » tıraşıgelmek veya uzamak » akıl yurutmek » calkanış » gecindirme » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » uclanmak » cabucacık » at » anlaşmazlık cıkmak » kuskunu duşuk » tutamac » başdonmesi » cep harclığınıcıkarmak » menşeviklik » cicekleniş » ağır ol » bahtıacık olmak » gorevlendirme » orcin » nazım turu » kufur » kıctan bacaklı »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.