tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elcilik uzmanı » durtuşleme » cakal » onluk » hacet gormek » adamına duşmek » el cektirmek veya cektirilmek » uslu durmak veya oturmak » yukunmek » divanımuhasebat » anadolulu » muzmin » omuz opuşmek » suruklemek » borusunu calmak » surekci » odul » mukavemet gostermek » uflec » tekabul » oğretici » oykuleme » fazla gelmek veya gitmek kacm » muzikalite » ustunden şu kadar zaman gecmek » keciboynuzu » ozetlenmek » yayılmasınısağlayan cihaz » yer cekirdeği » aktorluk » tulum cıkarmak » iclenmek » duşuk » hacvari » gosterge » guzelleştirilme » hurufî » hukmetmek » susengiller » allah aşkına » fırcalatma » başında beklemek veya durmak » ağzının ici yangın yerine donm » calgı » ciğnemek » soz gumuşse sukût altındır » cerden copten » yedi gobek » aslan sutu » ozlu »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.