tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağda bağın var yureğinde dağ » pantufla yapan veya satan kims » surtmek » pahalıya oturmak veya pahalıya » cıkrıkcı » lu » ozleştirme » tufekhane » oğrenmek » modulâsyon » curume » tahayyul » şupheye kapılmak » ilgi cekici » pacavracılık » kuyruklu yıldız cekirdeği » kampcılık » taş » tekâsul » icini acmak » dunyalığıdoğrultmak » orgulu » surek » genişce » guzelhatun ciceği » gorunuşte » vekilharclık » de » acıklaştırmak » mesele cıkarmak » carpıcı » zerduştî » irilerine kanal izmariti denir » teveccuh » altınıustune getirmek » duz rakı » madde » dernekci » boyle » kafasınıtutsulemek » sayıştay » ipekcilik » suzmek » portenin başına konulan işaret » mudur muavini » minibuscu » keşkekci » sonuclanma » fikstur » etmek »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.