tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gururlanmak » cınar » gunluk » gabardıc » icin kullandıkları ozel olara » artcı » sacaklanma » siper guneşlik » yarayan cevresi oluklu kucuk » kararmışve sertleşmişinsan der » alt tarafıveya yanı » balıkcılık » gozunu cıkarmak » ballıborek » elle tutulacak tarafıyanı kalm » duzensizlik » kirecleşmek » curutulmek » kur » doğmelik » yukleme durumu » v » kuflenmek » yalın ayak başıkabak » koyculuk » l » duz yuzeylerden her biri » koklu » dağılmak » esir duşmek » tumorlenmek » durum » başyarılır kırılır bork fes ic » aracılığıyla duymak değmek e » corlu » cinakop » duzmek » turkce » kapısıacık » gormemiş » on belirti » cul » tagayyur etmek » cevir sinyali » mefruşatcılık » sağic » ozumseme » dovme » gurultuye getirmek veya boğmak » kadayıfcı »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.