tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocuk » kulağıveya kulaktan cınlasın » kuskut » guzel sanatlar » na » bereket ki veya bereket versin » nasrettin hoca nın turbesi gib » oykuleme » davul calsan işitmez » kanatcık » eşiğine yuz surmek » al kiraz ustune kar yağmış » bir ağac » lık lik luk luk » zambiyalı » borc odemekle veya vermekle y » cocuk bezi » ya allah » gercek dışı » gucluk » subye » oğlende » etmek » tekaudiye » goz yummamak » nitroseluloz » dovme yapmak » gozu kaymak veya kacmak » aştaşınca kepceye paha olmaz » rh » goruşmek » kimus » omca » kokunu veya kokunden kazımak » toz » golet » afişci » gerekcelendirmek » tu kaka etmek veya edilmek » macar » nakışcı » borclanılmak » sıcan duşse başıyarılır » ulusculuk » surtunuş » ne imiş » urun » hukmen » duşuncesiz » soz veya lâf aramızda »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.