tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer tutmak veya tutmamak » yuzuk parmağı » guler yuz » buyulenmek » sulungiller » dokumantasyon » icine doğmak » hurmetsiz » muktesebat » gorevlilik » uğur ola veya uğurlar olsun » ayıgormeden bayram etme » temizlikci » kaşla goz arası » bildirme cumlesi » kumbet » destek gormek » copluğu » begum » butikci » oğrenci » yuzucu » pic sinek » kacmaz » arnavut biberi » dışında kalan bir veya birden » buyuk gormek bilmek veya tutma » cehresi bozulmak » surumek » germanofil » yarasın » gubrelenmek » guveyi girmek » geckinlik » ozsel » gostermek » tunc » kosnul » uzun omurlu » hedonizm » orneksemek » onayak » kucuk capta » seninki can da benimki patlıca » durdu durdu turnayıgozunden » kotek yemek » guz noktası » azrail e bir can borcu olmak v » pabuccu » allah ın gazabı »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.