tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kolay gele veya gelsin » koruyup iyilik getirdiğine ina » direktorluk » aşcı » tefeul » kuşmu konduracak » bitkisi gossypium » huccet » ustcavuşluk » kulak civisi » işitmezliğe getirmek veya işit » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » otturmek » balık corbası » sevsinler » fır donmek » kıvanclanmak » tecrube etmek » cicek aşısı » tercumeihâl » yeni gumuş » yuzu sıcak » uzmek » oz ışın » yıldız ciceği » kucumencik » koftehor » bec tavuğu » şovalye » bolumunden her biri sezon » ormek » murtet » elinde bulunduran kimse » piknik tupu » mulk » cozumsuzluk » fluorur » zevale yuz tutmak » kollarından birinin başında bu » kamcılatma » ruya » calgıhane » cumbuş » tevarus etmek » sulfatlama » yuz yazmak » yurunme » tuccarlaşma » ciş » capacullaştırmak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.