tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneş » cık cik cuk cuk » fabrikatorluk » kotuleşmek » ozellik başkalık fark » dunku cocuk » mujdeleme » ozgurleştirmek » civit rengi » beklenmediği umulmadığıveya c » cıt cıkmamak » buyultmek » itiyat etmek veya edinmek » doşetmek » oğutme haznesi » cırpıştırma » kacışılma » guneştopu » fırsat kollamak veya gozlemek » cay » yuruk » sulfit » izlenim uyanmak » cok guzel kadın » parcalanmak » el gun » barbeku » alcacık » olum doşeği » tuketici » acze duşmek » coğu kez icinde yapıkalıntılar » gobek » ulkesel » mustesna » dulger balığı » lâtifce » ipek bocekciliği » rontgen » gunahıveya vebali boynuna » yezidî » turetmek » coban merhemi » sunnetlik » uzun parca » yuzergezer » gobek havası » genclik » yoğurt ciceği » mantık oncesi »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.