tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kumelemek » damdan cardağa atlamak » duzen » vaktini almak veya yemek » bir bir veya bir de » yerle gok bir olsa » isim cekimi » on alım » sudan gecirmek » surumcemede bırakmak » celik » ara acmak » uremek » utanc » gul suyu » guvernor » resulmal » ozgecilik » yurekten cağırmak » oykulemek » icinden kan gitmek » alman » cavdarsız » oz » guc belâ » ağırlığınıortaya koymak » ucret » tırpandan gecirmek » ebegumecigiller » revu » sıkıntıya duşmek » cavalye » ozne obeği » centmek » futuhatcı » kargabuken » ağac kaplama » istencsizlik » bulaşıkcılık » meksikalı » kuşade » guvenme » havuc suyu » brahman » corap » kapıyıbuyuk acmak » sıygaya cekmek » ucara atmak » alâka cekmek toplamak veya uya » memleha »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.