tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hicten » calgılı » cıkarına bakmak » ruhum » mulâkat » guveni sarsılmak » meksikalı » canıcıkasıca » ormek » duver » tespit etmek » fındıkcı » istihrac » yurutmek » kıt a » otostopculuk » takla atmak veya kılmak » icinden gecmek » ıska gecmek » okuze boynuzu yuk olmaz veya a » korun istediği bir goz allah » oldurmek » mektupcu » asyalı » dokuntu » bokun soyu veya bok soyu » ikram gormek » dupeduz » duğumlenmek » nufuz » ciftleştiriş » gumleme » acıkta kalmak veya olmak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » karşıtcıllık » keci » uzengi taşı » alumin » mufsit » durtuşme » yuzu tutmamak » yaradan tanrı rab mevlâ » menengic » gecmek » dunya âlem » mac satmak » secimlik ders » boşluk » uzum sirkesi » alıcıgozuyle bakmak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.