tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopruleniş » başbaşa veya kafa kafaya verme » ustenci » dublor » zumrudî » cuka » yakın gocuşme » gozu hicbir şey gormemek » yapışık ceneliler » sopa atmak veya cekmek » yuzuk » cocuk duşurmek » arasında den başka anlamıyl » turkceleşme » kırmızıcizgi » yuksek basınc » dondurulan ince uzun ışık ara » karikaturculuk » bir şey soylemek » pratik kuramsal karşıtı » alumina » cıvmak » aştaşınca kepceye paha olmaz » kısmî secim » umur gormek » muteneffir » yuksekten almak » catlaklık » adetce » kırkgecit » tehacum » haricten gazel okumak veya atm » ordekgagası » moritanyalı » ictihat » capcak » kepceleme » kostum » bir yandan yanda » cevirgi » gun » ronesans » muptezel » sureğenleşmek » yanlışcıkmak » acmacı » kuskunu duşuk » uye aidatı » gozunde buyutmek » cengi »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.