tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
boyu bosu devrilsin veya devri » ceyizli » guldurmek » aşinalık gostermek » muvezzi » toplamak işleri icin ayrılan k » kullanılır » duşurmek » guluncleşmek » caprazlama » dokuntu » oksitler veren madde maden » kirec gibi olmak » copurlaştırma » icini okumak » duşuncesiz » mudara » kumaş » cerge » tesisatcı » sarnıc » madik atmak etmek veya oynamak » bez tuyler » saclarıiki turlu olmak » muhayyerkurdî » ozgun » geri cevirmek » karanlığa gomulmek » kokunu veya kokunden kazımak » burumcuk » boşluk » meydan dayağına cekmek » monitor » sutsuz » capanoğlunun abdest suyu gibi » acmak » susme » muşkule » yuk hayvanı » ekim ihtilâlinde komunist kızı » cıplak » madalyanın veya madalyonun ter » imalâtcı » mucellit » coğul eki » bicimlerini belirleyen ana oze » coğmek » buyuk boy » buyukbaş » basınclısu »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.