tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sırıkcı » hakka erenler » kuflu » tezellul » bin bir ayak bir ayak ustune » teşrifatcı » bir guzel » gozunde » yumurta okce » mustantiklik » icini boşaltmak » temettu » gocurulmek » odeşmek » civit » ayağına dolanmak veya dolaşmak » ic bakla » duşuncesiz » aşuftelik » aclık grevi » pabuctan aşağı » yonetilmek » başıdonmek » karnından konuşmak veya soylem » bolutlenme » doğaclama » he » insan eli değmemişveya dokunma » amerikalı » cadır direği » meydana cıkmak » başbıcağı » verilen unvan » odunlu » cıkıklık » tumbek » iğrenclik » cekicilik » vak anuvis » potasyum sulfat » gercekcilik » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » ornek » duz » yıkık dokuk » ve kanunlara uymaksızın cebir » nohut oda bakla sofa » uckâğıt » partoner » recine yağı »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.