tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dol ayı » cektiri » kırlangıc balığı » sacıkılmak veya sacıatmak » gulle gibi » cennet okuzu » duduk gibi » yelec » tanesi » tıraşkopuğu » gonul avcısı » icinde » fransızlaştırmak » pacalık » yonseme » numayiş » acıklaşma » eline duşmek » calımlanmak » cobanın gonlu olursa tekeden y » kacak gureşmek » dolek » dehşet sacmak » verilen unvan » icin icin yanmak » kahrından olmek » uzun yol surucusu » bunakca » gul ustune gul koklamamak » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » ağzınıveya cenesini tutmak » kamcı » cek valf » luzumsuzluk » bir baba dokuz evlâdıbesler d » surup gitmek » tekci » cıkışmak » tutmek » kireclenme » soğuk vurmak veya yakmak » tabakcı » mizacgirlik » habeşî » ipipullah sivri kulâh kalmak » kokak ağac » tovbe » amac » olum » dunyasından gecmek »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.