tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağrışa cağrışa » tanzimatcı » icindeki en kucuk birlik » cocuğumsu » cıkılan catkı » işini gormek » elinden geleni ardına arkasına » smacor » gonder » nerede hareket orada bereket » kulağıkirişte veya tetikte olm » ziyafeti cekmek » ağzıtorba değil ki buzesin » ıska gecilmek » ezik buzuk » yuksekten ucmak » gulculuk » tasallup » siyanurleme » gencleştirilmek » tullenmek » oteki » gurultulu » sozleşmeli » munkir » coraklık » yuz vermek » usulsuz » tam adamınıbulmak veya tam ada » suzulmek » geri donmek » yarıklardan her biri » olmezleştirme » cicim » lu » supurgelik » maskaraya cevirmek » iraklaşmak » protokolcu » pabuc pahalı » cemen » cikolatalı » cekme » hint yağı » gosterilmesinin izne bağlıolma » adı » kor değneğini beller gibi » lokma goz » buyu yapmak » işin ustesinden gelmek »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.