tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tasarlanmış şey nedir tıklayınız. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tumsekleşmek » kumbet » armudun iyisini dağda ayılar y » muşekkel » duden » cağdaşlaşma » kısmî secim » orta elci » teferruc » ozel af » uzun sivri kumes hayvanların » kor capa » gecmişzaman sıfat fiili » yoneticilik » ic salgıbilimi » duzmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » ile beraber » kopuklenme » tunguzca » goz » koşe » ucretlendirme » aslanpencesi » kubik » at başıberaber gitmek » yankıuyandırmak veya yapmak » alman » devletlerin uyrukları » kurutularak ufalanmışhamurdan » doner ayna » kirli camaşırlarınıortaya dokm » bildirmek » allah tan » altıkaval ustu şişhane » kufletme » cuhalı » marmara cırasıgibi yakmak veya » uzun unlu » cıplak gozle bakmak » top atmak veya topu atmak » cap » dort koşe » cığalanmak » kirecsizleştirme » ozlemek » kotu yola suruklemek veya sapt » ak mıkara mıonune duşunce goru » başol da istersen soğan başıo » gozunden surmeyi calmak »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.