tdk sözlük TDK Sözlük

 

tasarlanmış şey nedir

tasarlanmış şey nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tasarlanmış şey nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tasarlanmış şey nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tasarlanmış şey nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşturum » calma » bicimlenmek » tel cekmek » pupa yelken ilerlemek gitmek » pala calmak veya sallamak » colleştirmek » setlic » cam sakızıcoban armağanı » cirozlaşma » guzellik salonu » soğutluk » temeddun » tıpıştıpışyurumek » icin surulen kimyasal madde » ortak yuklem » bir ağac » şomine » solpuk » soz » goyuk » curuk para » buğe » havuc suyu » onuruna vermek » tenasup » ferc » supurgeci » bu yuzden » cekmece » yaşyetmiş işbitmiş » hezaren orgu » coğu kez » eceliyle olmek » dama cıkmak » ırkcılık » carıkcı » yakut » kosteklenmek » faydasınıgormek » kuraso » gecinmek » yolu duşmek » mal » cok terimli » kemenceci » cıtırdata cıtırdata » calıştırış » sozunu esirgememek veya sakınm » at calındıktan sonra ahırın ka »

tasarlanmış_şey_nedir hakkında da bilgi ve tasarlanmış_şey_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tasarlanmış_şey_nedir nedir ve tasarlanmış_şey_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.