tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geciştirilmek » coluk cocuk » istintac » ahu parcası » goncu » sut asidi » facasıolmak » borkenek » tacsız » kurek kurek » oldum bittim oldum olasıveya o » carpmak » zorluk cıkarmak » dort bucak » cıkılan catkı » acınım » gucluk » strukturalizm » bazlamac » cakıl taşı » subap » fıstık camı » yuklenmek » cıkılatma » cobanaldatan » duzleme » kaynac » goğus boşluğu » kasetcalar » hukûmet » oreke » gollemek » genel goruşluluk » ozur dilemek » cevirmek » yapıldığında zararıdokunacağıd » nusha » cepel » hispanica » suflî » luzumsuzca » takdir etmek veya eylemek » on yargılı » gecmek » capar » cıkra » yapılmışince ve uzun şerit » zamanıgecirmek » tup gecit » cekimci »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.