tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne mumkun » cift kume » dona cekmek » tutun balığı » golge duşurmek » gomulduruk » allah eksikliğini gostermesin » tesellum etmek » sıcraşmak » pic » carpma » grek » ses yonetmeni » duzlem geometri » koşeyi donmek » yeri goğu tırmalamak » allah beterinden saklasın veya » kandırıcı İnandırıcı » olum sessizliği » mumkun olmak » sıcangiller » oğle » cıkışyapmak » gonul koymak » kıskaclamak » surtuk » solungac » hummasıolan » kulluk ağzı » pence » hesaba katılmak veya katılmama » melul » akağac » gormemişlik » hakikî » şurekâ » unsuzunu gosterir » bukulme » tepeli dalgıc » doner ayna » gul yağı » ihtilâfa duşmek » sonmek » futuroloji » sansurlenme » yoğunluğu 0 7 olan ve havada p » arkasında dolaşmak veya gezmek » cenesini dağıtmak » bîgunah » taşıtcı »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.