tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rovanş » yukletilmek » organ » acem halayı » uslûpsuzluk » cocuğumsu » kap » kunh » turanlı » mal da yalan mulk de yalan va » doğal cevrelerini değiştirmele » burumcuk » cokmek » kıdemli ustcavuş » coğu gitti azıkaldı » notrluk » dort goz » cıkmak » dipsiz kile boşambar » boya kızıl kok flubia tinctor » cicekleniş » iğne ustunde oturmak » cemen » konuk sanatcı » yureği dar » dalgunduz » sumuk » kockar » kuşumlenmek » copra » gorsel işitsel » cok buyumek irileşmek » yarışcı » bu yuvacıklar topluluğunun bal » ruyalarına girmek » akaclamak » duzletme » geriye yurutmek » hurriyeti secmek » cağınıaşmak » cıkrık » kacmak » şark cıbanı » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » t » acınsama » fıcı » centiklemek » kor ucuş » bid at »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.