tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kunde » z » uc boyutlu » tevil goturmek » ustu kapalı » fertik cekmek veya fertiği kır » a veya e gelince » gibi birtakım makinelerin işle » kok kurdu » ardıc kuşu » tekelluf » gobel » mirac kandili » icinden cıkmak » gereği duşunulmek » aclık » cuvalcı » dikensiz gul olmaz » kopekkuyruğu » kamu duzeni » ağzınıkullanmak veya satmak » hareketli parca » bukmek » percem » olu sezon » yukumlenme » bir orman ağacıcastanea sabva » topluluktan olan kimse » sure olcumu » ustelik » zimmetine gecirmek » nasip etmek veya etmemek » tecavuz » sectirmek » ayrıbaşcekmek » donuşlu » hurriyetcilik » furu » sackıran » kotu goz » guluşme » el ense cekmek veya etmek » cığalanma » hisse cıkarmak » cenebazlık » gonul indirmek » cevrecilik » yurume » duldul » taşınabilir arac »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.