tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oksuruk otu » acıklamak » aylakcılık » on parmağında on huner veya ma » icsiz » mushaf » calımına gelmek veya getirmek » mucerrep » tenevvur etmek » lektorluk » toplu goruşme acık oturum » kıvanclanmak » goktırmalayıcı » gomulmek » carpınmak » kıpık gozlu » gorevsel » ensulin » kanatcık » tanrımisafiri » calkalanmak » bırakılmışkimse » guncek » gecerlik » gurultuye getirmek veya boğmak » uzak gocuşme » yunlu » pata cakmak » sorguclanmak » el ustunde tutmak » purcuklu » mustakil » yedi duvelle barışık » mustahkem » gecende » amac edinmek » muşahit » gecmiş » saba ruzgârı » başına gecmek » nazizm » suyu nereden geliyor » buyuk onerme » ordek » gece silâhlıgunduz kulâhlı » duzlemek » kultur » elini sallasa ellisi başınısal » cedene » ahıra cevirmek »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.