tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gordurmek » yahudi baklası » cemrek » bıcak altına yatmak » odev » tertipci » funda sıcanı » şeylerden her biri tabaka » musemma » civilemek » oz guven » carpanlara ayırma » kulte » helenist » tukenmek » cevreci » koy koy » tuberkulin testi » sağdan geri donmek veya sağdan » coğullaştırma » işbaşında eğitim gormek veya y » kara cavuş » badıc » sıcankuyruğu » solusyon » cozulme » helenistik » eu » yontem bilgisi » duztaban » guc » unsuzunu gosterir » gumruk kanunu » şeyhulislâm kapısı » gonendirilme » cember » cırpış » hurufî » canak » donuşum » ortakcılık » ciceklenmek » organizator » orselenmek » ust » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cağlamadan catlamak » gelip gecici » gecer akce » icine kapanmak veya icine ceki »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.