tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komputer » soz dalaşı » celişmeli » musellesat » rum » emeği gecmek » gonul almak veya gonlunu almak » sulungiller » ordovr tabağı » başmuhendislik » gosterici yardımıyla karanlık » buğru » sıcrama » cabuklaştırmak » kacınganlık » mubahase » celtikci » ceper » oyle gelmek » olcermek » cehresi bozulmak » turkleşme » suslendirmek » goze batmak » hint horozu » olcmek hesaplamak hesap etme » başlangıc noktası » geciştirme » caktırma » oneze » acık pembe » cakırlaşmak » şerefine icmek » ruslaşma » cekmek » yukseltgenme » dipcik » mumanaat » boru ciceği » gucenilmek » duşunum » duğuncu » goz nuru » carcur etmek » ledun ilmi » bahce domatesi » kacırmak » gecmişzaman » recine » icki sofrası »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.