tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzmece » yel ufurdu sel veya su goturd » coğu » selektor » guneşsiz » ağac arac eğirmen kirmen » meşrubatcı » acık sarı » icini kurt yemek veya kemirmek » arnavut bacası » bolumlemek » gunluk defter » acık sozlu » oz beslenen » duzenek » nacar » acmak » milletce » cakmaklaşma » sansurcu » şıralık uzum » cizmeden yukarıcıkmak » cozunmek » duğumsuz » cur etsiz » cakmak » cay » on bilgi » işguzar » bıyığıyeni terleyen delikanlı » surtulmek » mekanikcilik » himaye etmek » yuklu » sukûtî » dovdurmek » terekkup » kuvvetle basmak » siz » plâtoncu » bir yapının temeline konan taş » cifte » surgulenme » cakıldatmak » bir suru » himaye gormek » calma » kucuk kap » yarım pabuclu » ucurum »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.