tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
deliye her gun bayram » takdim edilmek veya olunmak » gomme kilit » buyu bozulmak » asyalı » gozetlemek » kunyesi bozuk » hodukluk etmek » yuklemek » mustahkem » bir sozunu iki etmemek » zam gormek » şap gibi donmak veya kalmak » yaşıyerde veya toprakta sayıla » cehreli » kandilli kufur » hangi ruzgâr attı » kutlemek » ahlâkcı » duşkun olma durumu iptilâ » şıraolcer » başınıcatmak » tetikci » capullamak » ozveri » dumen » carık » hor gormek » gic » kucaktan kucağa dolaşmak veya » gonderilme » kimse » ust başı » munavebe ile » yoneylem » olcek » el cabukluğu » paspascı » cekme » muşrik » gonderi » yalın tumce » corba etmek » ar er » ciftcilik etmek » duzenleşik » cala » eri » voli cevirmek » geri gondermek »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.