tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
capraşık » uretici » sululuk yapmak veya etmek » cıkmak » kucuk bey » etme veya etme yahu » mundericat » bir veya tek başına » cay vermek » az gormek » İsvecli » mış miş muş muş » kamcılanmak » alınır ve başına bir ya geti » avurt satmak veya avurt zavurt » bir elin sesi cıkmaz » nacar kalmak » cıkarım » korkak bezirgan ne kâr eder ne » cevirmenlik » şın » ciftleşmek » gardıropcu » komunist » cok gelmek » yurutmek » gobeğini kesmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » tebessumsuz » paraguaylı » kopek memesi » yedirip icmek » calkalamak » yuzeyinin her noktasına basınc » moskof » yuzmek » komşunun tavuğu komşuya kaz ka » eyyam gormuşveya surmuş » kuf bağlamak veya tutmak » sap cekmek » kus » cavlanma » goz aşinalığı » cuce » permece » gormediğe donmek veya gormemiş » geriye donmek » gorgu fukarası » acıağac » solpumek »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.