tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
selâmunaleykum » gorucu gitmek » cağrıcı » kızılkok » halisuddem » vefat ilmuhaberi » perde arkasında veya arkasında » puturlu » mukâfatınıgormek » koşeye cekilmek » beslenme cantası » başdondurucu » başcık » teselsul etmek » gonlu kalmak » hicbir » cakal yağmuru » mecbur kalmak veya olmak » salcalı » somuruculuk » donuşturum » buyuk sozume tovbe » cavuş » amortisor » belâya catmak girmek veya uğra » sungu » ayağının veya ayaklarının altı » goynuk » incelenmesi muşahede » tek kurekle mehtaba cıkmak » ozellik başkalık ayrım » orumcek kuşugiller » cuhadarlık » almanlaştırma » kum colu » yuklem » tebaruz etmek » parcalamak » goz ucuyla bakmak » hoykurme » can cana başbaşa » ozne grubu » rengi atmak kacmak veya ucmak » coccothraustes » allah omurler versin » kusur » coban kulubesinde padişah ruya » başaktorluk » guc kaynağı » oteki aktarma oğelerine ileten »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.