tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
aklınıkacırmak » yeni gercekcilik » mesele cıkarmak » mutenazır » ceremesini cekmek » karnıac » cıkrık » karakacan » ikinci plâna duşmek » sağyap » cakırlaşmak » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » oldurmek » felc olmak » acık ordugâh » mutehassis olmak » bircoğu » sokmek » goz kadehi » roportor » kutle » kepcelemek » dışdunya » afrika cekirgesi » canta » mutezayit » oncu oyun » cicek yağı » lâtin ciceği » guven yazısı » deveyi yardan ucuran bir tutam » elden kacırmak » olmayan tortul kayac birimi » allah iki iyilikten birisini v » kendinde kullanım hakkıolan e » gonullu » cefa cekmek veya gormek » kan cekmek » kamu guvenliği » nufus kalemi » kına ciceğigiller » daha da geliştirmek amacıyla b » cark » acıklama » gungormuş » klorurleştirme » cokkun » supurtmek » acımlamak » acıkağız »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.