tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ac doymam tok acıkmam sanır » iş arî » taşdoşeme » yuz yazısı » govek » manikur » kendi derdine duşmek » sonum ayrımı » ucmak » yeni gineli » tekeline veya tekellerine alma » musveddelik » odenekli » yuzmek » moskof » bukum » boğurmek » secmenlik » kışve yaz arasındaki mevsim i » calımından gecilmemek » yuze cıkmak » kotumserlik » defter acmak » comert » cay ocağı » kıraclık » gayya » sırca » catı » oğretmen evi » kasvet basmak veya cokmek » cocuk » cağdaşlaştırma » naza cekmek » sutsuz » ay orumceği » canlılara yaşama ortamısağlaya » surungen » carpı » sıkıştırmaya yarayan alet men » oteki » ulfet » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » kacışma » cekingence » mor renkte lâden bitkisinin bi » gun » kucumsenmek » arbutus uneda » gu »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.