tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yahudice » nobet şekeri » oclenmek » kırlangıc donumu » imtihana cekmek » icre » ozene bezene » coğunlukla » surutme » cekiye gelmez » gunduz yırtıcıları » hırdavatcı » sonuclanmak » şukretme » giysi » coğaltmak » kulturfizik » mulemma » durtulme » bolum » ıslıklıunsuz » dortkenar » ahkâm cıkarmak » plâncete » soz yok » oldurtmek » işkembeden atmak veya soylemek » kabuk yonetim » yontemsiz » ic bağlamak » gulle gibi » yumurta kapıya dayanmak veya g » sarnıc gemisi » goturmek » ciriş » allah selâmet versin » yukletme » dağılmak » oyle veya oyle yağma yok » diktatorluk etmek » koşe minderi » dokunme » yıldırak » kotuye kullanmak » torelsiz » oneze » ucleme » surtuş » mundericat » urpertme »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.