tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
puskulsuz » munteşir » garpcı » gozunun bebeği gibi sevmek » işduşmek » gocurmek » cark » kuturdeme » donuşumcu » salcalanma » oteden beriden » gulleci » bukuculuk » ucurum » dovme » takti i » yol acmak » sacılmak » peltek dişunsuzu » dile veya dillere destan » vucuda vermek aşıyapmak » yuksek » cayhane » cevrileme » oyku » rolântiye almak » duşmez kalkmaz bir allah » icli » catal civi » naturmort » parşomen » tıkaclanma » goncu » şeytanın bacağınıveya ayağını » yuzu asılmak » dunya » oz » şakaya boğmak dokmek veya bozm » inmek » haricten gazel okumak veya atm » ur » dalkavukca » buyuk mevlit ayı » gunduzsefası » hisse cıkarmak » kutur kutur » pasor » taaccup » iliğine işlemek veya gecmek » kucuk parmak »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.