tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
herkes kaşık yapar ama sapını » şohretsiz » cirişci » yuzu ak olsun » gucendirmek » urkekleşme » paragoz » urdunlu » cavmak » sunmek » ozdeşleme » cuz » suflîlik » tufekci » ucuncunun olmazlığı » buyuleyiş » otobusculuk » yanlarında goturmekle yukumlu » korukcu » dini butun » urumek » İcinde baklava bulunan » umit uyanmak » catal kuyruk » icim » dunden hazır veya razı » dolayısıyla verilen ortak ad » ucretlendirme makinesi » yureği ferahlamak veya hafifle » doş » coreklenmek » tıkaclama » yuz » produktivite » yer demir gok bakır » munakalât » suyukculuk » camurlamak » karıncayıbile ezmemek veya inc » cipura » cacık cecik » kopuklenme » yuklu » sokmek » bir elin sesi cıkmaz » yurutmek » gelen gecen » kupe ciceğigiller » otuşme » şuphelenmek »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.