tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
butikci » purdikkat » muhurlenmek » teheyyuc » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » odullendirme » tok sozlu » van kedisi » goz bağcılık » urkekleşmek » tıraşcı » canak tutmak veya acmak » icindeki en kucuk birlik » yuk » mutehammil » barışcıl » sunger » yureği daralmak » goz nuru dokmek » ordovr tabağı » zayıf duşmek » cat pat » iadeli taahhutlu » boluntu » kalem cekmek » ictenlikli » hizipci » toreli » alt tur » mo » vur abalıya » kayıkcı » huzunlu » yer tutmak veya tutmamak » insan gonlunun artığınısoyler » kargın » gevrekci » cepel » duşurme » olu gozu kadar » papirus » gokce » gozleme » ısıolcumu » acmaz » gun batmak » sumuklu » sutsuz » muzik bilimci » cekiştirici »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.