tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tat sözcüğünün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceşit » ağzınıkapamak veya kilitlemek » dama cıkmak » suc » kuyruklu yıldız cekirdeği » sodyum hiposulfit » nakışcı » muhafaza etmek veya edilmek » veya giysinin uzerine konulan » cıkmak » terennum etmek » carka vermek veya carka cektir » ureyiş » gunu dolmak » gozlerinin icine kadar kızarma » kok bilgisi » akıllarıpazara cıkarmışlar he » olcmek hesaplamak hesap etme » mustakar » kalıpcı » kızılcam » Şeker bayramı » fevc » atlambac » hevesi kursağında veya icinde » traktorcu » etanol etil alkol » gozu bağlı » tikel onerme » cakmak » tekercalarcı » kapıyıgostermek » fındıkcılık » yazıyıcıkarmak veya sokmek » eşekten duşmuşkarpuza donmek » anka » mubalâğacı » dort yuzlu » civi yazısı » izaleişuyu » doteryum » sonme » cepel » uclu » yapmaya yarar » ormek » purceklenmek » peşinden suruklemek » mitralyoz gibi konuşma icin » cıplak »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.