tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozleşmeli » mutedavil » capma » guneşkremi » govel » gun meselesi » bir ucu sivri olarak yapılan t » rabbena hakkıicin » guven duymak » orucu » duşurtme » bilincli » ic bukun » emretti patrik efendi » cıngırakcı » balkanlar » dirlik yuzu gormemek » elini kalbine veya vicdanına k » salkım sacak » oteki » gecmek » oksurmek » bolucu » mubalâğa etmek » gozden gonulden cıkarmak » duzleşmek » cocuk ruhlu » fakulteli » fincan boreği » uveyik » gulu seven dikenine katlanır » kırıp gecirmek » nebuloz » cu » soya cekmek » orcin » kuskut » dişozu » percemli » cıkıntı » cephe acmak » acık sacık » dir » sırtına gecirmek » rivayet olunmak veya edilmek » cicek » cuvaldız » elektrik duğmesi » dur » umur gormek »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.