tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
i » doğru parcası » sulbunden gelmek » duzen » cozuşmek » mucamaa » kaclı » bir tatlı » curuk iş » gecerlik » zumre toplantısı » doven » gostertme » buyuk boy » icin » mulâhaza » makedonyalı » kacırtmak » bahcemsi » tuyleri diken diken olmak » bir calgı » buyuğumsu » sut dişi » mutekait » tersi donmek » lisan » muellefat » gercek sayı » sut kuzusu » obus » fırsat beklemek veya aramak » sunmek » selcuklu » fransızlık » orkleme » naturist » kazanclı » cekimser » aba altından değnek sopa goste » kapak bıckısı » sus » meşale cekmek » utmek » ayağınısurumek » teeddup » cabuk cabuk » duğum noktası » skoc » yayla corbası » ağzının tadınıkacırmak »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.