tdk sözlük TDK Sözlük

 

tat sözcüğünün eş anlamlısı

tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tat sözcüğünün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tat sözcüğünün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tat sözcüğünün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kendi icine cekilmek » kilise canı » acık artırma » sevinmek sev in sevdirmek se » dudak dudağa gelmek veya kalma » boynuz kulağıgecmek » on goğus » goce » korleşmek » buzdurmek » icin icin gulmek veya gulumsem » carpıştırma » nasranî » dumtek tutmak » oren » selâmunaleykum kor kadı » carşaflama » tetik bulunmak veya tetikte bu » ağac minesi » ucretlendirmek » eşgudumlu » cıkmak » yerleşme birimi » ağır kacmak » suzme yoğurt » sıhhî tesisatcılık » ici kalkmak veya kabarmak » omur adam » gencleşmek » hanya yıkonya yıoğrenmek » umit » muthiş » macarca » aclıktan olmeyecek kadar » tahkimat elemanlarıustune veya » temayul » paca » dokunca gormek » tumor » cağrı » cervişli » umtırak » ters duşmek » sure aşımı » ic ters acı » acmaza getirmek veya duşurmek » canım » kupe ciceğigiller » uzerinden dokulmek giysi icin » kurekcilik »

tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı nedir ve tat_sözcüğünün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.