tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
baba koruk veya erik yer oğlu » tır » kufran » yuz goz olmak » cıkık » uzum kurusu » pusuya duşmek » bocek kabuğu » od dışı » gomleksiz » hurmetsizlik » yuzunu şeytan gorsun » yuzeyinden yuksek yeryuzu parc » coven » civi » kornişcilik » ince karton parcası kartvizit » yuzulmek » recine » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » dilini kedi fare mi yedi » cicekleniş » kurelenme » cetinleştirmek » başyemek başınıyemek » cekişmek » havan dovucunun hınk deyicisi » gonul okşayıcı » kafatascılık » teamul hukuku » mustacel » eli boğrunde veya koynunda kal » metalurji » em » topcu » yukseltmek » allah dağına gore kar verir » unvanı » sakla samanı gelir zamanı » mobilya yapan veya satan kimse » fincan boreği » nobet beklemek veya tutmak » surcturme » durtmek » gobek dansı » feragat gostermek » oksuzluk » yuzyıl » başına kakınc etmek » ahi »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.