tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ilmuhaber » taşınabilir arac » guc » cigan » umidini kesmek » değişkene gore hesaplanan sayı » gozlerini bitirmek » tane tane soylemek veya konuşm » pişmanlık duymak veya getirmek » kokusu cıkmak » bibliyotekci » mustevi » aracılığıyla duymak değmek e » yuzu yerde » kuf kokusu » olusu ortada kalmak » gore » tesetturlu » şeytan tuyu olmak » zevkten dort koşe olmak » duzenbaz » alıc » den yana cıkmak » iplikcilik » mukrim » sonuc » donumluk » kuf kokmak » kurtluca yer palamudu » tokezlenme » bolum » penceleşme » onem » ozenti » acıortay » dişcilik » koklendiriş » dolaylıozne » olmez » ahzuita » cağ » kuf bağlamak veya tutmak » başıonunde » duşuncedir almak » cılkava » cat pat » keli koru toplamak » duşkun olma durumu iptilâ » ortalığıkırıp gecirmek » utu »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.