tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacamaklı » guneşsaati » cok gozeli » sozun ardıboşa cıkmak » cabuk » iki buklum » kendi derdine duşmek » duzenlenmek » dirhemle soylemek veya konuşma » kor kor parmağım gozune » doşgomu » yıldızıveya yıldızları barışma » cephe acmak » zaviye » benzi ucmak » sure olcumu » oğan » olmezleştirme » aryanizm » cıbanlaşma » kazak » izin cıkmak » gucluğu veya guclukleri yenme » kenyalı » sıkıyonetim » acık vermek » gozunu alamamak » cekingence » mercimek corbası » goğsu kabarmak » ustlenim » hayvan derisi » calgın » cığrışmak » amac » banliyo » komşu kapısına cevirmek » ikide bir veya ikide birde » muzahir » suhunet » cabuk cabuk » mujdelik » kotuleyici » tuyme » gocurucu » goz » suruklemek » dağarcığındakini cıkarmak » kusme » goz hapsi »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.