tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağrı sancıgibi fiziksel veya » kırk yıllık yani olur mu kâni » sinirine dokunmak » cakım » olcunlu » corapcı » goz ucuyla bakmak » ic pilâv » anasına bak kızınıal kenarın » tukuruk hokkası » odunsuz » nufuzlu » ağızlıkcı » etkinliğin buyuk olcude azaldı » akıllıduşununceye kadar deli c » başınıcatmak » bıckınlık » mes uliyetsiz » mektepten cıkan eşek marsuvan » coğul eki » gosterilmesinin izne bağlıolma » cifte kavrulmuş » cir » yırtmac » teselli mukâfatı » munharif » allah aşkına » bobrek yağı » kufur » kamcılamak » sr » cozuk » cingene parası » gonul dilencisi » baştan cıkmak » gecit resmi » butikcilik » guneşlenmek » hristiyanlık » ciğleşmek » kışdonemi » ucurum » duzenleyen ve genel olarak ilg » nesturî » gecmişzaman gorunumu » cıkmak » donum » cirozluk » kepekci » mustağni »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.