tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mısır puskulu gibi » akıl akıl gel cengele takıl » kibritci » bolşeviklik » goc etmek veya eylemek » gun » donuşturum » tuyleri urpermek » elinden kan cıkmak » buyukken daha kucuk duruma get » tanrı ya şukur » congul » ağır soz » suveyda » cam » gonul bağı » oz indukleme » elek » cd » urfa cıbanı » cıkıntılarıolan organ » malikîlik » ağac mobilya » damdan cardağa atlamak » carkıfelek » diplomatca » kolelik » işkilli buzuk dingilder » ağac » alcaltıcı » gulbeşeker » gulumseyiş » başlık atmak veya koymak » kultur sarayı » yıkmak amacıyla cekmek » arap » faca » guducu » calkantı » her dem taze olmak » ozgurleşmek » soz ustası » doşemecilik » hurriyetci » tecessum etmek » kostek » zuht » berbat etmek veya eylemek » mustezat » sıcak basmak veya bastırmak »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.