tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balcık » canısağolsun » bulbul gibi konuşturmak veya s » gozunden surmeyi calmak » ustune kuşkondurmak » bon bon » kedi veya eti ne budu ne » ceper » iz duşumu » goturmek » catma » rukun » yapmacık gorunumu » aracsız » zevk almak veya duymak » coğaltıp azaltmasıolayı mutab » meşale cekmek » gorevlendirilmek » ağac olmak » ceza cekmek » cekirdek » ici bayılmak » satışa cıkarmak » akıntılı » obur dunya » guzelleşme » te » dokulmek » alt tarafıveya yanı » calıfasulyesi » kufur yemek » rezede ciceği » cile » cınlamak » surek » cekmek » boyle » kıvanc duymak » lutufkârane » uzun parca » temedduh etmek » cekilmek » taşcılık » iraklaşmak » davranmaya sebep olan sevgi du » statu » ah cekmek » metanet gostermek » ışıkolcer » keciyi yardan ucuran bir tutam »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.