tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşurmek » İslâm dininden olan kimse » cokuntu » dolabı frijider » cuhacılık » u » bıcak yemek » guatemalâlı » kı ki » un » yağlıgureş » dişcik » ayaklarınısurumek » ucar kefal » kohnemek » alcaklaştırmak » tenevvur etmek » ahi » cirişleme » istirham etmek veya istirhamda » cıkmak » sulûk » goz banyosu » al veya kanlı gomlek gizleneme » gostermek » cokek » bir istek ve surerlik bildirir » ağac kavunu » bitumleme » catıeteği » yureğine dert olmak » tek acıklık bulunan ocak » beli acılmak » one sermek » urume » indirme bindirme » pluton » surur » yan pala zeydun » danimarkalı » zorunda kalmak veya olmak » kolay gele veya gelsin » ickisiz » opuş » acık yureklilik » ummet » gonderilmek » urkekleşme » nukteli » pacavra gibi »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.