tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kapıkapıdolaşmak veya gezmek » koturumluk » aklınıcelmek » gununu veya gunlerini saymak » sultan boreği » sıcrayış » murekkepleme » gecen » cıkmak » gommek » bol paca » capacullaştırma » alcılamak » elini surmemek » oğreti » tumlenmek » gonencli » onlukluk » bohcasınıkoltuğuna vermek » munazara » mangal yurekli » cıvmak » tumel onerme » tum kirpikliler » nasihat etmek vermek veya nasi » terbiye almak veya gormek » conk » ayakkabıyapan satan kimse pa » uc beyliği » subjektivizm » tarihe gecmek » hukmetmek » cayırlı » yurumek » cevirmek » parmakla gosterilmek » us » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » gercekcilik » mutelezziz » hukum giymek » lop lop » cimmek » kucuk » aba gureşi » dalıp cıkmak » mısır tavuğu » beleşci » orulu » duello »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.