tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surgun » harclı » cıkılatmak » kepekci » akşam guneşi » cekilme » hristiyanlık » beklenmediği umulmadığıveya c » kendini toparlamak veya toplam » yapılmışiplik » bir cicekle bahar veya yaz olm » goruntuleme » canıyanan eşek attan yuğruk ol » uretim artığı » kumes » uşengen » glikozuri » uslûplu » bildirmek » citmik » nubuvvet » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » estetikci » huryemez » acık duruşma » tezahur etmek » kirec taşı » bilinclilik » mıknatısıolan » suvarilik » cift dikiş » duşunce » caylıkek » celseyi acmak » gundelik » gil » murekkep » sungu » ici daralmak » musteşar » gecirmek » dağayısı dağlarda yaşayan yab » ruşeym » mustehcen » gercekci » kundak sokmak veya koymak » murekkeplemek » oyun » mahkemelerinin adı » dışa donukluk »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.