tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eli boğrunde veya koynunda kal » sırdaşca » hırvat » gubrelenmek » gozu almamak » copra balığı » nez etmek » buyuculuk » sumbulteber » cor » gayrimunasip » carpanlara ayırma » asyalı » yumru kok » vay anam vay anasını veya va » yabanî gul » film muziği » duşculuk » alev sacağısarmak » cirkinseme » oteki » fin ugor » hurmetli » cizelge » kapıacmak » kacamak » kusurlu » tır » dokum » sozlenmek » ihtiram kıt ası » uc uca ucu ucuna azar azar » olcek cizgisi » cek » cenesi oynamak » İngiliz sicimi veya ipi ile as » yer ozekcilik » cember icine almak veya cember » muzakerat » percinlenmek » kabak ciceği » havadan sudan konuşmak » cileden cıkmak » anlamaya yarayan sınama » cağrınumarası » duzen » onarım gormek » kadirîlik » durtu » yondeşacılar »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.