tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mulemma » oruc acmak » guney » atlar tepişir arada eşekler e » cıvmak » cumartesi kibarıgibi suslenmek » bektaşî dedesi » once can sonra canan » frenk inciri » ozgunleşme » lop lop » sussuz » gun batısı » kalabalıkca » koyuvermek » kunde » uyudu cocuk sevildi cocuk he » oncecilik » percem » masa ustu yayıncılık » amerika uzumu » sozunu kesmek » yazdığıad veya işaret » kırlangıcgiller » catma » ac ec » delikli boncuk veya taş yerde » kıyıbalıkcılığı » hıckıra hıckıra » kor ucuş » ş » kamu guvenliği » tenevvur » kayakcılık » donmek » kamanco » uzerinde durmasıyla kazananıbe » rus ruleti » butunu hars ekin » ic barış » sokukcu » lecelik » manzarasıolan » yeni dunya aslanı » oşur » koşk » faca etmek » detektor » başıustunde yeri olmak » genişzaman sıfat fiili »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.