tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sungulemek » senyor » gecirtme » meydana cıkmak » umit etmek » dil » tufek catmak » bağlac obeği » gunaha girmek » terzi kendi sokuğunu dikemez » gecişmek » muteferrika » hodukleşme » cift dirsek » ferdiyetcilik » mukâfaten » başıbelâya girmek veya uğramak » bakla dokmek veya atmak » hurriyetci » canıcana olcmek » studyo » ihtiyac » odu bokuna karışmak » cıt cıkmamak » salur » medet ummak veya beklemek » butunu » kıcın kıcın » gorsel işitsel cağrışım » ust uste » gorgu tanığı » mefruşatcılık » obek » arozoz » goz kırpmamak » gul » yureği yarılmak » usera » otmek » il » oluşmuşmotorlu arac » ic politika » yeni eflâtunculuk » karşısına gecmek » kırıp gecirmek » gelin ciceği » acem halayı » sondurulmek » surpriz » ciltci »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.