tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muracaat etmek veya muracatta » dervişce » aclıktan gozu veya gozleri kar » cirozlaşmak » ustubec » kacmak » enfarktus » malkoc » parıltı » canım » karacalılık » onayak etmek » koken bilimi » boyacıkupu » hurdaya cevirmek » capkımak » donelemek » komurleştirmek » kufe » hiclemek » eteğine duşmek veya sarılmak » kotuleşmek » cuha ciceği » zaturree » musellem » duzum duzum » luzum » kececilik » plâstikcilik » nane likoru » surumek » gıcık almak kapmak veya olmak » carpılış » torpulu » tuylenmek » bunalım gecirmek » uflemeli calgı » cozmek » kılıfcı » kontak acmak » eşitcilik » atsan atılmaz satsan satılmaz » divance » başustune » kucuk unlu uyumu » munakaşalı » cakma » guruh » hızla batmak » guz noktası »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.