tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabuc » midesi veya ici ezilmek veya k » ettiği yanına kâr kalmak » pence » centmek » tenafur » acmaz » yulunme » kalcıncı » calışma gezisi » canlılara yaşama ortamısağlaya » orselenme » an aneci » cevren » celmelemek » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » uşutmek » ozel af » gunu dolmak » yalvaclık » oşur » ceki » olcumlemek » cokertmek » ıska gecilmek » cakmak » yarıgecirgen » merkezkac » suratıkasap sungeriyle silinmi » aramak » munakaşalı » ucunu kacırmak » can derdine duşmek » biri cok olmak » kucuk sakarca » doktor doktor dolaşmak veya ge » citi yapmak » sunger » bahtıacık olmak » olum olum de hırlamaya ne bor » oksuz » yureklendirmek » mutehassıs » catısız » tuyleri icin avlanan bir kuşso » suslemeci » dışacı » provokator » mu » piknikci »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.