tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
imtihana cekmek » mes uliyetli » yarıgecirgenlik » ayağınıcekmek » yassısolungaclılar » gucu gucune » carpışma » capacullaştırmak » ormek » nasip etmek veya etmemek » uslûp » pencesiz » buğusu ustunde » ocağısonmek » pencelenmek » goz acıp kapayıncaya kadar » bayındur » acığa vurmak » ciftleşmek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » gecit resmi » dolgun ucret » geyik bocekleri » cam goz » yuze guluculuk » takdim edilmek veya olunmak » munakaşa goturmemek » susleyip puslemek » uykusu başına sıcramak » uygulama » gozune karasu inmek » acık » hukum yemek » ne oluyor » cl » duzenleyen ve genel olarak ilg » yenidunya » uveymek » gorgu » bir coplukte iki horoz otmez » frenk inciri » makascı » duğumlenebilir nesne » hizmetlerde calıştırılan tımar » davul calsan işitmez » batak culluğu » vazgecilmek » korku dağlarıbekler veya aşırı » sozluk bilimci » zulfikar »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.