tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuremsi » cemre duşmek » ahretini yapmak veya zenginleş » cozumleme » yetenekli kimse » hızlıhucum » onlem » teveccuh » yureğine işlemek veya yureğe i » ucgen piramit » yukseltmek » mucerrep » munteşir » doğum kontrolu » cekmek » komşu kapısına cevirmek » kılıclamak » tatbik muhru » kus » akla karayısecmek » malc » bezi herkesin arşınına gore ve » halep cıbanı » akce » koşede bucakta kalmak » avuc avuc » acığa vurmak » tunclaştırmak » puruzalır » cıplanmak » urpertici » orme » hallac pamuğu gibi atmak » yırtmaclı » slovakyalı » yaya civisi » işguzar » uzunluğu » badem ici » yara acmak » cırılcıplak » ozgul » sacıştırma » cocukla cocuk buyukle buyuk o » tavşan boku gibi ne kokar ne » buyucu » surdurmek » gercekte » ruh cokuntusu » yurutmek »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.