tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muttefikan » daha bircok şeylerin yapımında » ihtiyac duymak » dorder » evc » donuşturulme » koklemek » calmadan oynamak » icinde duymak » camuka » biciminde cıkan eser » olunmek » sucuğunu cıkarmak » başına işcıkmak » suet » rencper » intac » cokmek » kacakcılık » gosterim » inanc » camaşır deterjanı » cozulme » duziko » aşcıbaşı » acılışkonuşması » hapishane kackını » kıyıda koşede kalmak » keciye can kaygısı kasaba et » yaprak doner » ipekcilik » aclık grevi » bıckı » kur an veya ekmek carpsın » cığırmak » la le » omrunce » gunberi » sokturmek » meşakkat cekmek » cumhuriyetcilik » tekduzelik » muşerref olmak » ust gecit » gun gecmek » muellif » noktalardan her biri » frenk menekşesi » veya durduran parca komutator » odevcil »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.