tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic ses » şifreli canta » faca etmek » acık oy » ense cukuru » coklukla » sı si su su » beyin ucgeni » sut corbası » dık dik duk duk tık » gucsunme » luknet » letce » guluş » rumluk » cayır yulafı » antrenorluk » capak » cekmek » akciğer lopcuğu » can can etmek otmek veya konuş » deme » kukreme » kabine duşmek » cımacılık » cızlamıcekmek veya cızlam etme » alp eren » dorduz yumrucuklar » ağac arac eğirmen kirmen » by pass » nuh nebiden kalma » kamışcık » ovguculuk » kırk kapının ipini cekmek » ucmak » lokma dokmek » ibaret olmak veya kalmak » acıkgozluk » goz kulak olmak » kufur » fume » gozunu ağartmak » ilâclanış » cekyat » yonlu » mız miz muz muz » bicilmişkaftan » suhulet » bilincli » tecessum »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.