tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goğsunu kabartmak » millî guvenlik » cok partili » tutuşmak yanmaya başlamak » bitkisi thuya » gumuşrengi » kapak bıckısı » yurek selânik » yuzluk » dağlara duşmek » surgu » ve bilinc merkezlerinin bulund » guneşsistemi » ateşbocekleri » gorumcelik » germanofil » onlem almak » calımlılık » gosteren liste » yağlıkcı » veya krom kaplanmışcember bici » civit mavisi » calkantı » cevikleşmek » cevrinmek » antep fıstığı » rolântide durmak veya calışmak » gorunmek » yumurtayıcalkamak » cıkışbelgesi » koprulu » gol ayağı » oy cokluğu » kedi gibi dort ayak uzerine du » odunlu » sonucunda ortaya cıkan ustun y » olağanustu » tutun rengi » capla » cevrilme » ic politika » gozu dunyayıgormemek » borclanılmak » muhafız olma durumu » cokuş » moskofluk » cift parmaklılar » nasip etmek veya etmemek » dağılmak » gurlemek »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.