tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkutmek » mezur » cevirici dili » acık hava sineması » enfrastruktur » luks koltuk » veya ozel kuruluşlarca odenen » yok pahasına satmak almak vey » cekmek » tur ağac cember » mizacsız » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » rolu olmak » gecersizlik » o » goz kuyruğu » m2 » yuzmek » carpan » oyuncakcı » nabzınıyoklamak veya nabız yok » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » olsun olsun » cekingen davranmak » p » gozunden uyku akmak » rus salatası » cakşırsız » kuplu » gumburdemek » başıdonmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » alcak yaylak » kaldırım doşeyen kimse » oznelci » dekoratorluk » surek » horguc » şarkiyatcılık » cunha » tur ağac cember » teessus » el elden ustundur ta arşa kada » gomlek » van kedisi » cağrıştırmak » icin kullanılır » tart sucu » uzum uzum » sınır acı »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.