tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
pişmişarmut gibi birinin eline » pala surtmek » gozunde » catak » ister misin » obek obek » belirlenen durum » tekerlekci » gul gibi bakmak » sulungiller » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » kirec gibi olmak » fucceten » temeddun » başdondurucu » bayramîlik » yurek carpıntısı » katılmasıya yapılan secim » fişacmak » pluralist » futurizm » İsvecli » oğrenci » bicimsizleşmek » rotarlı » surtulmek » cığralık » azrail e bir can borcu olmak v » kiminin parası kiminin duası » suslenmek » super cimento » mutenekkir » zayıf duşmek » cetrefilleşmek » kultur sarayı » hesap etmek kitap etmek » ay tutulması » cın tutmak » cortu » dort yuzlu » kafa ici » yem dokmek veya koymak » ibaret olmak veya kalmak » koşac » nesnelerin butunu » supermarketcilik » cırılcıplak » marksist » ufuruk » ic ısıtıcı »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.