tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tayin etmek eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dışters acı » ozenticilik » cabuk kolay heyecanlanan kims » doşeme » ozletmek » rağbet etmek veya gostermek » başına kakınc etmek » yol gostermek » nesne » orumcek kuşugiller » cenk » kotuleme » temel onerme » uc beyliği » vasatî sur at » suzuntu » bayram cocuğu » paraşutculuk » guc kazanmak icin calışmaya ar » olcu » mufit » populer » bisulfur » yureği rahatlamak » buyuk onerme » muhresenk » eli dar veya eli darda olmak » dudak dudağa gelmek veya kalma » mubayenet » canıcıkmak » cuhadar » camaşırcı » gecmek » kulceleşmek » oda » tukenmez » tarhana corbası » maltız kecisi » cıt etmek » ic tuzuk » cuda etmek » fırsatınıduşurmek » şeref sozu » levazım boluğu » cizgilenme » azrail le burun buruna gelmek » ustun zekâlılık » tukenmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ictihat »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.