tdk sözlük TDK Sözlük

 

tayin etmek eş anlamlısı nedir

tayin etmek eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tayin etmek eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tayin etmek eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük tayin etmek eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cocukluk » olcuşmek » siyaseti ve oğretisi » omrubillâh » gozden kacırmak » orgutlemek » yon » subjektivite » turemişzarf » temerkuz etmek » selektor » sol acık » acı » koşe koltuğu » vucut yapmak » pazar yerine donmek » yediği naneye bak » bolum » tesirini gostermek » olcunmek » uzunluğu » ağzınıacmak » musevvit » huzunsuz » iki cenetli » asgarımuşterek » camca » kırk yıllık yani olur mu kâni » onluk » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cikletcilik » gezercalar » cokum » statu » deli kızın ceyizi gibi » pandul » cozulme » cıkarma gemisi » allah ından bulsun » supruntu » surme » goz etciği » kolacan etmek » bıcak vurmak » ihtilâfa duşmek » telgrafcı » anan yahşi baban yahşi » gecmelik » ust tabaka » mutebasbıs »

tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir nedir ve tayin_etmek_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.