tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
induksiyon » emekliye ayrılmak veya cıkmak » narkozitor » sal » ceri » duz kap » cok duzlemli » kar ciceği » kulağınıcekmek » derdini soylemeyen derman bula » şaibe altında tutulmak » sozluk » bolme işareti » genizden konuşmak veya cıkarma » kopurme » techil » capla » cicek » satranc taşı » koprucu » bunun sonucu olarak da doğal ş » murdumuk » kılıc alayı » bilinc » kemiksi bolge » ahcı » muslukculuk » kul rengi » cıtır cıtır konuşmak » yontuk duz » uz » davranmak saygıgostermek soz » şişkofte » nakliyatcılık » vergi kanunu » literatur » guatemalâlı » adam sen de veya yalnız adam » calkayış » carpılan » cekic makinesi » picleşme » buyuk balık kucuk balığıyutar » dem cekmek » mutedavil sermaye » etekleri zil calmak » cok ortaklı » surfile » uğrum » camur gibi »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.