tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
paraşut ile atlama » dirsek curutmek » ken » kucuk şalgam » gozu dumanlanmak » dikilip durmak veya kalmak » ust » bolunuş » suzgu » gecer » onleyici » cıkmak » kamyonetcilik » elektrometalurji » butun sıra » oncel belirleme » şakaklarıağarmak veya beyazlan » muessir olmak » cuvalcı » ruya gibi » paldır kuldur » ana yureği » allah rahatlık versin » yerden goğe kadar » inanılan iyilik kaynağı » mudrike » recellik » kanadıaltına almak veya birini » guluncleşmek » alumin » ciseme » tulbentci » sumsuk » elini kana bulamak veya bulaşt » sırca » gunahsızlık » iclem » cerceveleme » cakmağıolmayan » cığırtkanlık » suruklemek » bu sıcağa kar mıdayanır » curum » uleşilme » başbaşa veya kafa kafaya verme » mucadele » şeylerden her biri tabaka » inakcılık » l » subut »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.