tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
boğurmek » jupiter » can calmak » emdiği helâl sut haram olmak » şeref tribunu » metre kup » kaya ucmazsa dere dolmaz » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » kok bilgisi » teneffus » cozumleniş » onune getirilir » lokma dokmek » icli » tavus tuyu » gradosu duşmek » kazanclı » optikci » gordurme » eskimo » yuk katarı » dokuntu » cimnastikci » mıknatısıolan » anac » meridyen duzlemi » ucurmak » kor ucuş » gonul » parmağınıaramak birinin parmağ » ağac mobilya » catlamak » ı i u u » hınc » sıcan deliği bin akce » fetva vermek veya cıkarmak » bir şeyler veya bir şey olmak » muco » mustemlekeci » kafayıyere vurmak » mustait » tl » bilgiclik » donuşlu » yurutmek » mukerreren » cadır ağırşağı » bel kundesi » folk muziği » cakılı »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.