tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oyle olsun » harc » methiye duzmek » opulmek » etut » nez etmek » cağrılmak » asker cıkarmak » yayılmasınısağlayan cihaz » madik atmak etmek veya oynamak » bilmem hangi veya bilmem kac » cağırma » parcalayış » nam vermek veya salmak » fırıldak yapan veya satan kims » ici kalkmak veya kabarmak » gonul ferman dinlemez » goz » tavır almak veya takınmak » cıma » kacık » yuzucu » malın gozu » doğal cevrelerini değiştirmele » yapay dollenme » taşınabilir arac » bortulmek » yapmaya yarar » somurmek » korlemeden » civiletme » ongoru » tukeniş » ucuşma » mulâkat » aklına geleni soylemek » yerinde su cıkmak » gulucuk » kupleği » bildirmek » ustunden başından akmak » surgulu » zeytinyağıgibi uste cıkmak » goc etmek veya eylemek » etmek » guneşlemek » gunaydın » can cekişmek » gocurmek » gozunde tutmek »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.