tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
derdini marko paşaya anlat » makineli tufek » lenincilik » cekimsizlik » subjektivist » rolântiye almak » elekten gecirmek » ilâclanmak » muzayaka » nitelikleri sonradan yitirmek » beleşci » yon » balığı falyanos balaena misty » ananın orekesi » uc kat » bir şey soylemek » ilgi gormek » icinde duymak » okuz arabasıgibi » sokukcu » inmek » sıcramak » karşıtı » gonlu kaymak » orenlik » oncu » virtuoz » kullanılan boya » keli koru toplamak » dokumhane » bancolaşmak » vucuda vermek aşıyapmak » carpıntısız » cifte nağra » gundelik » hol » inmek » cirkef » ucu cengelli ağır demir arac » makascı » sunnetsiz » fransız » akupunktur » caldırmak » facunalık » tek ceneklilik » buyuk terim » ders ici » gonlunce » ustelemek »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.