tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
somalili » biri » sağakce » bağlık bahcelik ği » işci sigortası » batak culluğu » hazırlık gormek » lâcivert di » goğus eti » eski cağ » elden vefa zehirden şifa » kumelemek » ceğmellenme » tepe acısı » yuk vurmak » kelebek gozluk » cok » cobancantası » anıtkabir » ozensiz » calgı » şeytansacı » okelik » cengelli iğne » supermarketcilik » ağaclandırılmak » olcer » celtek » gozu toprağa bakmak » gumuşbalığıgiller » kefil gostermek » konakcı » gozunu ayırmamak » gunec » olcumlemek » gok ada » surmek » alıal moru mor » saponaria officinalis » rafa koymak veya kaldırmak » r » gorum » gozunu hırs burumek » mukellef » acık acık » catıarası » zuğurtlemek » cil » salkım kupe » olumsuzleştirmek »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.