tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
veren madde » dondurmek » yuzdurulme » donmek » cav » uzum şırası » yonetmelik » dokumlu » su dokunmek » icin icin yanmak » alavere dalavere yapmak veya c » imalâtcılık » cıraklık » kuyruklu yıldız cekirdeği » ağılıbocek » zenneye cıkmak » bahar donemi » odullendirme » candır » yureği tukenmek veya yurek tuk » akşamlar veya akşam şerifler h » cekirge şalvar » ittihatcı » teessuf etmek » boluk » olcu » olum kalım savaşı » kacakcılık » soz başı » akciğer lopcuğu » aşağıyukarıyurumek » recine kanalı » kulâhınıters giydirmek » can can » yol cizmek » omruhayat » kirec cimento gibi şeyleri su » talihine kusmek » yel ufurdu sel veya su goturd » mutenebbih » ucu bucağıolmamak veya gorunme » kılcal kok » sı si su su » bicenek » cocuğu olmak » korpe » itibar gormek » cadır bezi » orospu bohcası » altı b sınıflamalarda ikinci »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.