tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ortalıkcı » gozu kapalı » ateşsacmak » ağız yer yuz utanır » veya bu anlamda birleşik isim » sıcan deliğine paha bicilmez o » catal bel » yuruk » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » sure olcumu » cullamak » abbasî » onleniş » getirilir » keceyi suya atmak » sac » uzaktan işitilecek nitelikte s » turkuaz yeşili » ucuzlu » eşekce » goğus » şakşakcı » suzek » gozu donesi » orumcek kuşu » cekmek » bıckıcı » ağa borc eder uşak harc » goz yuvası » buyuk lâf etmek » koşeklemek » mış miş muş muş » gozden uzak tutmak » goz ile hedef arasında aynıciz » cizin cizin » sumuklu » gorulmemiş » yuzmek » curuk boya » cil » gecişmek » saik » ormek » cehennem kutuğu » ornek » bacak kadar boyu var turlu tu » cekirge » yuz goz » yuzdurmek » echel »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.