tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ayaklarınısurumek » lâtin halkları » izzetuikram » gozu kor olsun » hakkıodenmez » oncul » yukleme » yeni gineli » gelip gecmek » komunistlik » uşniye » coplukcu » gururlanmak » gundelik » gercekci » pis pis gulmek » caktırmadan » su altıfotoğrafcılığı » sulu gozlu » gedik acmak » cıt » tufek » turk kupası » olan insan topluluğu ulus » cankurtaran yok mu » dalgıc kuşu » acık sayım » bugun yarın » gobek » kulceleşme » icinde kaybolmak » eşelemek işi yapılmak » surgune gondermek » sucuğunu cıkarmak » İcine karışan demir hidroksit » kulunc kırmak » ilâhiyatcı » buyutme » sozunu bilmez » korkusuz iyi dovuşen kendine » mucessem » mudir » işten el cektirmek veya cektir » gecinmek » catışılmak » ağız tufeği » duzenleşim » eşbicimlilik » odemeli » yangın yerine donmek »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.