tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muktesep » acıklaştırmak » capasız » kulakcı » uz » ozlenme » top atmak veya topu atmak » ici dar » kuresel valf » mudahale » beyin gucu » cerceve anlaşma » surgun » art avurt unsuzu » dost kara gunde belli olur » ters veya sol tarafından kalkm » maarifci » iki hırtı bir pırtı » bolmeli » kızağa cekmek » sağdıc » korkunc » duşmanca » sanskeritce » sosyal bunye » goruşulmek » potlac » gozer » temayuz etmek » tukuruk » dam yandı icindeki sıcan da b » horoz evlenir tavuk tellenir » gozu bir şeyde veya bir şeyin » oğurleşme » msı msi » colluk » falso cıkmak » sucluluk duygusu » muşkulâtlı » hayatınıbirine borclu olmak » allah kuru iftiradan saklasın » tam ustune basmak » tekabul » geciş » kulağıkirişte veya tetikte olm » ic » goz nuru dokmek » bicimli » orseleyiş » suzgecgagalılar »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.