tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fare cıktığıdeliği bilir » kutleşme » bukmek » kapıdan cevirmek » parcacı » duven » dorduzleme » satın alınan erkek kul esir » dekartcılık » sutcu » kireclik » cicek sapı » muntehir » gelecekcilik » oykunce » calkalamak » boburlenme » donemec » cakışık » yuzuğu geriye cevirmek » humanizma » kumandı » tumorlenme » ver elini şu veya bu yer » muteessir olmak » gecirmek » cakısız » yaşcayır » uye tam sayısı » pislik boceği » mustehase » toharca » cumle kapısı » lâfcılık » tutunculuk » gibi birtakım makinelerin işle » kulliyen » pirinc corbası » pata cakmak » kadayıfcı » cobanlık etmek » hurdaya cevirmek » cığrışmak » muşteki olmak » kahkahayıbasmak koparmak veya » ceşnilenmek » koy odası » kılıc uşurmek » yaya koprusu » gunaşırı »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.