tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hint horozu » mulemma » iceri » men » secmek » doğaclama tiyatro » patlangac » fıcılama » cekiştirme » catkınlık » fırtına cıkmak » ovgu » iceri » durtmek » acığa cıkmak » cıplaklaşmak » luterci » yureği titremek » gece ucuşu » andac » guvenme dostuna saman dolduru » gorece » feleğin cemberinden gecmiş » gozden kacırmak » oğurtleme » goğus vermek » ortalık duzelmek » nitelikli işci » kufur kufur » oğutme » gozlemleme » davranmak saygıgostermek soz » im » iceride olmak » moblesiz » durulmek » ceşni » lâckalık » tahkimat elemanlarıustune veya » gonder » cıtır cıtır etmek » tecrube » adam adama savunma » felemenkli » yazıp cizmek » topcu » cf » divanımuhasebat » gun ışığına cıkmak » govdesiz »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.