tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cis » maymuna donmek » dirlik duzenlik » butunu bel kemiği » işguzar » cehreli » uleşilme » ciğ » ustu kalsın » ofke topuklarına cıkmak » cıngıl » duğunsuz » uc » kuşkuya duşmek » carkıt » elimi sallasam ellisi başımıs » fluorit » zevk icin » aklınıbir şeyle bozmak » ucuzlu » oluşmuşmotorlu arac » yureği sızlamak » itiyat etmek veya edinmek » i İ » oykulemek » capraz » vay anam vay anasını veya va » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » etmek » borc yiğidin kamcısıdır » bolumlerine konulan ağırlık » soğuşmek » istintac » olgun » ve burada gorevli kimselerin t » cıkmak » yasama donemi » yararlanarak yasalar cıkarmaya » yurumek » muzminleşmek » muhendislik » parcalara ayırmak » uygun duşmek » gunec » mızıkcı » cekingen » cakmak » cekme » saban surmek » kalıpcı »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.