tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hem nalına hem mıhına vurmak » onemlice » gecinme » saclımeşe » elini kalbine veya vicdanına k » işkence etmek veya yapmak » allah emeklerini eline vermesi » musteşar » olmuş » yarıklardan her biri » hoparlor » ozezer » catal » kendine gel » ithalâtcılık » cağdaşlaştırma » gubreleme » tus » mucerret » ileri geri surulebilen sistem » ickin » ispermecet » mutemerkiz » surnaturalist » eteğine duşmek veya sarılmak » tekere comak sokmak veya taşko » kulup » gobek adı » kılıclı » yuzyıl » gece » utmek » gokten zembille mi indi » gonul kocamamak » ağaclandırılmak » sonuc vermek » konsultasyon » indukleme akımı » dovme » mulhem » orgutculuk » guvey yemeği » dort ayak » hukum yemek » gulunmek » yuzer top » cozucu » bok yemek duşmek » dortnala kaldırmak » dava gutmek »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.