tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşut » ateşi duşmek » goğus hastalığı » uleştirme » turkluk bilgisi » gormezlikten gelmek » kosemenlik » kopurme » suc yukleme » kusuşmek » surgun » kemane cekme » karanlık basmak veya cokmek » cerrahî mudahale » duztaban » buzme » butceleme » tabiatustuculuk » kunyesini okumak » bulten » yumruk gostermek » birey ustu » olcek » kalvencilik » mutecasir » kâkullu » bicimsizleşme » ustune varmak » kosele taşı » namibyalı » yenicerilik » dokuz ayın carşambasıbir araya » ara kazanc » kafadan gayri musellâh » ozurlu » kusu » cehre » cuha ciceğigiller » calıştıran » cifte dikiş » madde » duz » acıklamak » hareket » ateşi cıkmak veya yukselmek » olsun olsun » yakasız gomlek » kırcıllanmak » yuksek » canak anten »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.