tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah vermesin » rahatca » okse otugiller » eğen » kaşile goz gerisi soz » troleybus » aclığıoldurmek » calarmak » teessur » yukselme » amber ciceği » kavunici » gudumcu » sunger gecirmek » cam devirmek » uc » otumsuz » olumsuz cumle » yureğini tuketmek » torensel » hukûmet » gozyaşımemesi » kacış » takla boceği » acıcı » saban surmek » mes uliyetsizlik » koken » duğum vurmak » strukturalist » kumesi » acıklamak » patlangac » carliston biber » kultur sitesi » ickiyi bırakmak » copsuz » tilki uzumu » mudellel » icecek » surtukleşmek » takaddum etmek » suruden ayrılan koyunu veya ku » cıkıntılarıolan organ » denize cıkmak » bicki yapmak » cevza » noel baba » hukmolunmak » guneşletmek »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.