tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tecrübe eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ac » allah senden razıolsun » yonelim » cotuk » gencleşmek » zıvanadan cıkmak » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » amatorluk » ağac oyma » cekinti » bir cokları » donmek » camurlukculuk » yapılmışalet » soğuk vurmak veya yakmak » ul » tatbikatcı » ufunet » soz temsili » alı eli » gonul yakmak » kireclemek » yonetilmek » lopur lopur » i hâli » işlemeli yollar » kopcalama » soz sahibi olmak » sulfamit » mutetebbi » gozlu » muddeiumumî » izzetuikbal » hak yerini bulur veya hak yerd » gozyaşıbezeleri » yedi duvel » formul » mulkiye memuru » cağcıllaştırmak » cerge oba otağ » deveden buyuk fil var » ekti puktuler » recete » orge » aşufte » gok evi » gonul bulandırmak » yokcu » aklıcıkmak » butunu hars ekin »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.