tdk sözlük TDK Sözlük

 

tecrübe eş anlamlısı

tecrübe eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tecrübe eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tecrübe eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tecrübe eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk » şofor mahalli » yedi gobek » arap » ulfet » umit kapısı » beylik fırın has cıkarır » kopurme » hem nalına hem mıhına vurmak » mutedair » acık hece » ulkeler arası » ucuşmak » celenk » karluk » gelsin veya gelsin gitsi » yuz bulunca astar istemek » sunguleme » hayat mucadelesi » dayanc » muteverrim » yontem » nogayca » gureşme » deve yuku » bortulmek » ne yuzle » uz » cekme » formul » u u » deniz gecişi » altın adıpul oldu kız adıdul » goz nuru dokmek » gokce » kopcalama » mufret » oyle veya oyle yağma yok » cozulme » cıraklık » gorevsizlik » donem » engel cıkarmak » odun ozu » mongolist » yuzdurulmek » ork » ayrac acmak » cok sesli » cipilti »

tecrübe_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tecrübe_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tecrübe_eş_anlamlısı nedir ve tecrübe_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.