tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yureği parcalanmak » orme » pislik boceği » yeryuzu » turedi » babasının veya babalarının cif » kanatcık » cerez » motorkroscu » gume gitmek » bitumlu » fırcacı » fincancıkatırlarınıurkutmek » gecmek » ordekgagası » ticaret hukuku » dokuk » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » otonomi » muktesebat » gecek » devam etmek veya ettirmek » tahammulsuzluk » gondermek » hukum surmek » ucurmak » iki buklum » tadilât etmek veya yapmak » tel in mitingi » suvari » muşavirlik » boru ciceği » baygınlık gecirmek » mec » kehkeşan » şerit » cıplak » yuzluk » departman » ovulmek » allah son gurluğu versin » enfrastruktur » uclu » bukulgenlik » eteğine duşmek veya sarılmak » nobet » tırmanıcıbir bitki piper nigru » anasınısat veya satayım » gurultusuz » bec tavuğu »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.