tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz goz olmak » eli ermez gucu yetmez » zıpcıktı » cığır » ceşitlilik » kunyesini okumak » on deyiş » cıkmalı » ulkuleştirilmek » ulku » tesaduf etmek » cıbanın başınıkoparmak » allah manda şifalığıversin » dol » diktator » dalga yuksekliği » barışcı » kreator » gozden gecirmek » u » cekmek » elinden hicbir şey kurtulmamak » purceklenme » onlem » kur asıolmak » cembersiz » top ağac » gonder » gozleri kararmak » goz bankası » mureccah » defasında bir sayıyukselterek » zulfaruz » gulcu » aylakcılık » ense cukuru » tur ağac cember » luzum var » cifte kavrulmuş » ak ek » kacış » mahrut » sonuk » acak ecek » cimdiklemek » cıkarmak » moblesiz » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » ipipullah sivri kulâh kalmak » kazanıkapalıkaynamak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.