tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mak mek » kacacak delik aramak » yurutme » olcek » bardağın konulduğu yeri kirlet » seluloz » adındaki asker ocağının kurulm » yurek acısı » duzayak » parcası » cifter cifter » serce » actırma » devletlerin uyrukları » kokleştiriş » kalbi carpmak » olmuşveya pişmiş armut gibi el » gormezlik » yarıkubik » yemek secmek » gipur » başmurettip » uvertur yapmak » felc olmak » gunun adamı » guneşsizlik » coğu zarar azıkarar » acmaz » hukum surmek » gecer » cok gormek » muhtac » uleşmek » sutu bozuk » buyumek » bicimsiz » gormek » balon ucurmak » kan cıkmak » catık cehre » cığrışma » sadistce » koltukculuk » suclandırma » hora gecmek » akaclatma » acık duruşma » cekişmeli » uzerinde durmak » boğurmek »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.