tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceri » serdengectilik » gormek » argaclama » yuz » carpma işareti » catal » ortunme » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » gecim dunyası » burnu buyuk » parcalara ayırmak » sal » duz » hicleştirme » gozlerine uyku girmemek veya g » soylevci » cenkci » ara konakcı » durust » cingenece » cekemezlik » bir kararda bir allah » kucuk hindistan cevizi » kuzu postuna burunmek » burumek » calımlıcalımlı » muşteri » uleştirme sıfatı » tuyune dokunmamak » yan cizgisi » gozu dalmak » alcak ses » dolmuşucak » para peşin kırmızımeşin » iğne ipliğe donmek » hevesi kursağında veya icinde » kukremek » bolumlerden her biri kolon » merih » tepeli bulbul » duşuncedir almak » carşaflamak » cağcıllaşma » muşareket fiili » kutuphane » kacırmak » dordul » gormek » girmesiyle cıkmasıbir olmak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.