tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şovalyelik » gece gunduz dememek » surgune gondermek » surmedan » boynunu bukmek » kumeleşim » butun devletler » gozleri kan canağına donmek ve » olağanustuluk » kosemen » gorunme » yetişen bir ağaccık corylus av » juglans regia » bağırıp cağırmak » kotumserlik » başına taşduşmek veya yağmak » eğen » yakayıele vermek veya vermemek » leyleğin yuvadan attığıyavru » tanesi » muminlik » alternator » mustait » eğri bakmak veya eğri gozle ba » koylu corbası » taammuden » yonetici » kaşının altında gozun var deme » catapat » uc bucuk atmak » muzayaka » acık tutmak » fizikci » caput » yıldırak » ruhum » bal ozu bezi » cekilmek » işci » cerezlik » vahdetivucut » hacivat » ruzgâr almak » bayrakcı » ucuşmak » dokup sacmak » hoşduruma gelmek » elinden cıkmak » denizden cıkmışbalığa donmek » cin gulu »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.