tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuyruk cekmek » cevri » kaynac » avrupalı avrupa da yaşayan a » icini dokmek » buyukken daha kucuk duruma get » izine donmek » kucuk » boluk porcuk » kopya etmek yapmak veya kopyas » ağac mobilya » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » gun » el ustunde tutmak » gozu acık gitmek » tumleme » boyle » ictima » adetce » eli boğrunde » carpık » arasında den başka anlamıyl » cıkarmak » dalgacımahmut » gosteri » mukâfatlandırma » oğut vermek veya oğutte bulunm » guzergâh » guneşgozluğu » buyukseme » seciliş » uc birlik kuralı » ozumlenme » cekiştirmek » camur » cayır otu » camcak » gorevli » kole » bir ben bir de allah bilir » kucuk capta » muşavere » tepeustu » capacul » kılcık » musamere » kacan kacana » tahammur » kuluckaya oturmak veya yatmak » uvertur »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.