tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıcıunsuz » goturtme » bicimlerini belirleyen ana oze » kirişci » kuru yemiş » tenisci » yerin dibine gecmek batmak vey » cem » cekilmek » runik » bekâr kalmak veya yaşamak » ceyizsiz » petrolcu » ictima » murt olmak » gosterilmesinin izne bağlıolma » huzun » gıcırıbukme » suzulmek » erkek fatma veya ayşe » tenasuh » programıolan » hatır gonul bilmemek saymamak » cozuşme » kaucuktan yapılmışşilte » iğrenclik » cığa » cokuk » kotuleme » purtuklu » capsız » cayır » aktualite » turt » cerceve anlaşma » uşme » dol ayı » uşurmek » toplum icincilik » mutesanit » gok ekseni » amcamla dayım hepsinden aldım » ciğleşmek » supurtme » cenesini kapatmak » boşduşmek » pata cakmak » mutevellit » ekip bicmek » tanrı nın gunu »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.