tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
figurlu » kutuğe gecirmek » kalıpcılık » amber ciceği » yahudi ebegumeci » puruzlu » kraca » temizlemek veya parlatmak icin » hava acmak veya acılmak » duşunme yasaları » cekelemek » daha bircok şeylerin yapımında » surtuşturme » cılgıncasına » sokmek » tetik bulunmak veya tetikte bu » zulâl » cakırdikenlik » gecirmek » utu tahtası » ordekgagası » guzel » dokmeci » dunyayıtutmak » arasıhoşveya iyi olmamak » cengi takımı » mahrut » duşkunleşmek » curuk » cozulmek » ucuşmak » bohcasınıkoltuğuna vermek » cam yunu » gunlerce » icini bayıltmak veya kıymak » siktir et » yapsatcı » can cabası » facasıolmak » insan bicimcilik » icsiz » alt ust etmek » kılıc pabucu » rolântide durmak veya calışmak » oz indukleme » cıplaklaşma » ahretini yapmak veya zenginleş » yarayan cevresi oluklu kucuk » luzum var » gozunun icine bakmak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.