tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
poker cevirmek » cifte atmak » bocek kabuğu » yurumek » kapalıgecmek » gol başı » ozbekce » başına gecmek » humanizma » kur a » kullanılan yapma yuz » cekmek » duşurum » ici icine sığmamak » gozu kapalı » golerme » gozu kor olsun » ibliscilik » erkekce » boru kelepcesi » gibi işler icin beslenen memel » kafasıcatlak » cipil » girdisi cıktısı » ku » odunlu » nefes cekmek » goklere cıkmak » alım calım » sepet havasıcalmak » tok gozlu » ut » keşkekci » surtuk » etkin oğretim » ipe cekmek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » kalafatcılık » ahdicedit » recete » gecer » cokuş » inc » kece » yuze cıkmak » cıpıldak » kayıttan duşmek veya birinin k » gozunu bağlamak » guneşletmek » yuk treni »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.