tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
in » bulgurlu kofte » boylece » ağrılarda goz ağrısı her kişi » kum colu » zumre » dutu rubus caesus » ogelerin oluşturduğu butun pa » gurgen » duşuncel » eşiğine yuz surmek » palyaco » yarıgocebe » dokuntu » pacalı » u » figuranlık » cıkmak » bıckıevi » yerleştirilmişcift camdan oluş » icini kurt yemek veya kemirmek » icini dokmek » hatırından veya hatır ve hayal » butunu hars ekin » kılıc pabucu » goğus » değnekci » benzi ucmak » dokumantasyon » surgulu » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » mustebat » suluğen » mulkî » muracaat etmek veya muracatta » cakır » pirogravur » tur ağac cember » ortalıkcı » icine oturmak » arzuhâl gibi veya kadar » golge tiyatrosu » kok sap » bal ciceği » tik » mudur » alcılı » uretim kooperatifi » buz ustune yazıyazmak » buyulenmek »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.