tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cocuk bilimi » tel orgu » uzerine oturmak » cumlesi » gosterge » ilikcilik » f k b » soz birliği » bazlamac » sa se » tespit etmek » işi cıkmak » duşuncesiz » samur kurk » cerezcilik » suvari sınıfı » kendini toparlamak veya toplam » cankurtaran yok mu » cifte » urpertici » krater golu » zamanıgecmek » kendini kapıp koyuvermek » gostermek » gok yakut » cilemek » koşeli parantez » fıcı » suveyda » batınîye » muzmin » nemceker » leyleğin omru veya gunu lâklâk » hesaptan duşmek » top ağac » cicekleşmek » emekleme cağı » uleştirim » karaağacgiller » gul gibi gecinmek veya yaşamak » duşuk » pislik goturmek » tevarus etmek » duğumlenmek » burcak » deli kızın ceyizi gibi » uckâğıt oyunu oynatan kimse » yuksek » mes ul olmak » cırpıvurmak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.