tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacurga » pacoz » nufus patlaması » surumlu » mutekabiliyet esasıuzerine » resti gormek » tekebbur » yuzey veya cizgi kaide » suzgunleşmek » rahatıkacmak » parcalar » ağzının icine girmek » ozel tiyatro » mushaf » cer cop » asbest yunu » gobek bağı » mac yapmak » capraz ateş » ım » cıtırdayış » genel goruşluluk » aktualite » carpılmak » emlâk burosu » gomutluk » surgunlerinde kokulu yağbuluna » yarıkure » cekişmeli » cınarlık » ağza tat boğaza feryat » tertipci » yanıltmac » kovuşturma acmak » gardıropcu » etmek » ayınlarıcatlatmak » gulbahar » cayırlatma » tavşan boku gibi ne kokar ne » soz tutmak » umitli » harrangurra » buyultec » allah ovmuşde yaratmış » meydan dayağına cekmek » şeyhulislâm » fener cekmek » ordovr arabası » gecerli »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.