tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cimdikleme » figuratif » monu » it surusu kadar » merak etme k kalın okunur » malûlluk » emanetcilik » koylu » bolme » tulum cıkarmak » ust geciş » kor kostebek » kabuğuna cekilmek » mahzur gormek » cırakma » ovguculuk » uc parmaklı » lokmasınıdokmek » gurecilik » akımolcer » kokleme » carliston marka » ledun ilmi » duzeltmek » yunan » başıdinc » tuvana » olum var dirim var » donence » curutme » corek otu » ul » icre » vidanjor » cıt cıkarmamak » saturn » yalın bicimli sanatınıbenimsey » kuculme » yon gosterme eki » serceden korkan darıekmez » bilinc kaybı » su uyur duşman uyumaz » ateşpuskurmek » başa gureşmek » dongel » deli gullâbicisi » icraatcı » ihtiyac » gotun gotun » geciliş »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.