tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylenti » kemalist » od dışı » gulle gibi » oksiyur » maruz kalmak veya kalmamak » oncu oyun » maca » kızıl otesi » imparatorice » vazgecilmek » serbest olmayan » durmek » guneşdoğmak » başına gecmek » cıngar kopmak » kenyalı » ardıc otu » gecmişi olmak » amac gutmek » on koşul » antep baklavası » tamir gormek » kalıpcılık » şeylerden her biri tabaka » muz » kulakcık » cırpı » cuzdan » koltukcu » gureşcilik » aletler butunu » ozonolcer » koreltmek » maden komuru » durtuşleme » dunya yuzu gormemek » dokmek » celmek » kostek olmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cileli » dalkılıc » dişini sokmek » besmele cekmek » patlak goz » bokun soyu veya bok soyu » gormece » boşta olarak yapılan ortu » cırpmak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.