tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gudukleşme » saklamak inkâr etmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » koşe » ikindiden sonra dukkân acmak » telli balıkcıl » dortleme » parcalara ayırmak » cilve etmek veya yapmak » uretici » otoparkcı » ipci » afyon cekmek » tutun » fluor » oksurtucu » mulkiye mufettişi » acık teşekkur » silip supurmek » olağanustu hâl » sıcan yolu » iliğine işlemek veya gecmek » sokukcu » kepce kuyruk » canaksıhucreler » induksiyon » civitlemek » kopekayası » sovmek » anlam cıkarmak » himaye etmek » keyfini cıkarmak » duşunucu » z » su dokunmek » carpıtılma » secenek » goruntuleyici » dy » civicilik » zumrut yeşili » deliye donmek » luzucet » bohcasınıkoltuğuna vermek » gun batısı » tarlada izi olmayanın harmanda » reva gormek veya gormemek » kondansator » ucten dokuza » cekilme »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.