tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suc aleti » yahudi » tevarus etmek » klâsor » carşaf kadar » dunya yuzu gormemek » yureği goz goz olmak » nobet » yuzu soğuk » iyiye cekmek » cabuklaştırmak » mumarese » calkatmak » cozulmek » odunlu » olu gozunden yaşummak » surtmek » cimenli » fransızca » koy koruculuğu » tutamac » hurmetkâr » bileşik onerme » dayanabilen sağlam guclu mu » kume » canından bezmek veya bıkmak u » korleştirme » dortkenar » blof yapmak » uroloji » sulfurlemek » zevki cıkmak » cifte dalmak » benimseyip değişik bicimde anl » hava koprusu » konargocer » yıkmak amacıyla cekmek » coraklaştırma » sacma sapan » ustunluk derecesi » kocsama » alcak gerilim » dumeni kırmak » yalıngoz » nakşibendîlik » bolme » rontgenci » akcakavak » sağdıc emeği » calkantı »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.