tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koşekleme » sac sakal ağartmak » gok » kultursuzluk » buyuk kan dolaşımı » kulunc kırmak » allah tamamına eriştirsin » alıcıcıkmak » yahudi tapınağı » kurumek » cozuluş » cift dikiş » buryan pilâvı » dunku » şovalye » tenezzul » akşam guneşi » be » guvenc » uretilmek » tedavulden kalkmak » gostertme » gulleci » lokun » su gosterdi » gocen » muhurdar » sakınılan goze cop batar » harc » gonul almak veya gonlunu almak » ortulu » frenk cileği » olumsuzleşmek » kritik » gectiği yoldan gecmek » oyuncak » un corbası » kopekoğlu kopek » taahhut etmek » ilk iki dereceyi kazanacak atı » guzey » guneşsutu » guneşsel » inmek » kuafor » celtikli » cık cik cuk cuk » mili » cenesi oynamak » bağlayıcı bağlama niteliği ol »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.