tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzeltmek » kukreme » ozletmek » huvelbaki » munferit » gunduz yırtıcıları » bağlama yapan veya satan kimse » durumu » melul » yan cizgisi » los » yer tutmak veya tutmamak » yenidunya » parca parca etmek » cav » tebellur » bağrışcağrış » yer yer kazıyarak alttaki renk » ıl » bugunku tavuk yarınki kazdan i » kupe ciceği » goğsu daralmak veya tıkanmak » benimseyip değişik bicimde anl » koturum » başkurtca » dokulmek » cizecek » nusha » tahassus » tuylendirme » kucuk harf » kor yılan » cukur » kandil gunu » soylenmek » olum var dirim var » ciğeri veya yureği sızlamak » bakrac » kos dinlemiş » ac bîilâc » yureği cız etmek veya cızlamak » uveyik » bolivyalı » doşemcilik » tukenmezlik » duzenlenen toplantı » vaktini almak veya yemek » yururlukten kalkmak » hal caresi » hesabınıkitabını bilmek »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.