tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odul » gercek sayı » mubadele » koprucu » gudulmek » geciş » guneşlekeleri » gelsin veya gelsin gitsi » carklı » carice » bağlandığızincir arasına konul » hayır gormemek » bir işte uzluk ustalık kazanm » takti i » hizmetlerde calıştırılan tımar » donum » cekic atma » gozunu doyurmak » telli calgılar » guzlek » acıklaştırma » cocukluk » hafıza dağarcık » cavuş » oho » du » samanlıgubre » suzek » urban » guven vermek » uvertur » bilim kolu morfoloji » onlemek » indukleme makinesi » hucreler arası » anlıkcılık » imalâtcı » acığıcıkmak » ağaclaşmak » bîtap duşmek » duğum » bıyığıyeni terleyen delikanlı » dumduz » murettebat » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » kutuphaneci » evdeki pazar veya hesap carşıy » yonseme » refakatci » uretmek »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.