tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilâc » inakcı » turemişkelime » yer cokuntusu » gunluk » duzen » sel » yureği goturmemek » garc gurc » yurek selânik » cicer arietinum » allah bilir » usera » kireclenmek » cırpınmak » orta cağfelsefesi » temayuz etmek » dağcayırı » suc aleti » plâcka » o » saik » cılgınca » cınlatmak » bilinc dışı » umur gormek » inti » kosele suratlı » istizan etmek veya eylemek » topaccı » dun cin olmuş bugun adam carp » facunalık » gecişsiz » romanyalı » kullanılan tadıacıve bir yıll » cantalı » vucuda vermek aşıyapmak » boşaltac » borcluluk dengesi » cığırış » cit sarmaşığı » şerit » bulbul » odemek » cucuklenme » cerge » oluşturduğu demet » kalaydan cıkmak » anasıturp veya sarımsak babas » cekimser »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.