tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkmak » Şafiî kopeği gibi titremek » sene » urat » luzumlu luzumsuz » cop arabası » cukurlatma » malzeme » mutekait » muşekkel » ecek » antep fıstığıgiller » guc » nukte » acık duruşma » af buyurun » sumsukgiller » akortcu » bicimdeki bolumler » dunya malı » lehce » kireclenmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kazan kaldırmak veya devirmek » canıcekilmek » basıldığında duyulan kımıldama » doner ayna » cenek » leyleği havada gormek » hut » tuplu » ayrıcanak yapraklılar » lu » cevrik » gun doğmadan neler doğar » genel gorunum » alnından opmek » carpıcılık » cepecevre » geciş » vitellus » cuhcuh » acık ciro » jenerator » muşkulât » gecme namert koprusunden ko a » yarma corbası » yenene icilene bakılmamak » divanımuhasebat » parcalamak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.