tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacaklık » yandıgulum keten helva » yureği sıkışmak veya tıkanmak » gomuluş » pomak » petek guvesi » gozu kesmemek » ata et ite ot vermek » iz anlı » paraşut birlikleri » şumullu » cıplak mulkiyet » gozlerini acmak » super cimento » bocu » tahayyul » kohneme » parkcı » cırpınma » honduraslı » mac mac » cek » dolmuşculuk » ağac kurdu » iclene iclene » enstitu » sayısınıallah bilir » kulce » cılgınlaşmak » cevrelenmiştahta ağırşak » kurevî » tek acıklık bulunan ocak » lâcka olmak » ucer beşer » sazlısozlu » ateşine veya nârına yanmak » tumsek » pilic gibi » civici » teferruc » ziyafet cekmek veya vermek » karaağacgiller » cağırıcı » acık » oylesine » bakır sulfat » sarıkcı » sansurlu » arma ucurmak veya arma budatma » koktencilik »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.