tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taahhut » t » helen » bitkisi gossypium » kılıclama » yuz kızartıcı » catra patra » gubrelenme » ağac » işcilik » ici icine gecmek » ovuluş » allah ziyade etsin » gonlu cokmek » şurekâ » koşebent » soyletme » kandilin yağıtukenmek » kofterlik » iceri » flâman atı » carpılmak » kir goturmek » gonul eri » ceşnilemek » ruzgâr » duşunce iyilik ahmet ertuğr » surtunmek » faydasınıgormek » ateşparcası » hukûmet konağı » anser » ofke baldan tatlıdır » caplı » gonlu tok » transfuzyon » sıla ozlemi » arkada kalanlar veya arkadakil » bukme » cetrefilleşmek » goturumlu » cağrım » dunur gitmek » bir kapıya cıkmak » bulunan bolum kafa ser » donme » untu » cıban ağırşağı » gunah cıkarmak » mizacsız »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.