tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musamaha » durdu durdu turnayıgozunden » el surmemek » gonendirmek » gume » usturmaca » leşini cıkarmak » gobel » ağzının payınıveya olcusunu ve » para cıkışmamak » yeme icme » muftuluk » kucuk dil » daha bircok şeylerin yapımında » bak » elektrik supurgesi » kanatcık » sonuclanış » coreklenme » nufuzu altında tutmak » arının yuvasına kazık veya cop » gormek » ayrılan kimselerden kurulu der » cağcıllaşma » tovbeli » tecrube » tespih bocekleri » akıcıunsuz » sozleşmeli » oğretilerin genel adı usculuk » dırıltıcıkarmak » takla bocekleri » macar » oluşturduğu demet » cedî » cav » barcak » yorgan gitti kavga bitti » kohnemek » diz cokmek » gumruklendirme » neptun » sinir torpusu » manikursuz » gunu dolmak » ciğnenmek » ozelleştirme » gorgu fukarası » ucleme » muhammedî »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.