tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oren » ustelemek » orme » sut kuzusu » ickili » gok gurultusu » gunu birlik » hindu » kosnul » seruven » sinekcil » duşsel » cadır ağırşağı » sınıkcı » capasız » kadar ıskarmozlar arasına uyu » ustune yıkmak veya yıkılmak » duşkunler evi » cenesini bağlamak » sırtına gecirmek » cok karılı » uremsel » inatcılık » isteğinde direnen kimse » ilham etmek veya vermek » tes it » allah iki iyilikten birisini v » capulacı » cile » akrobat » bufe » ruping sistemi » yayılmasınısağlayan cihaz » taşınmaz varlıklarıile bunları » başak » gulmece » ic gecirmek » teşekkul » yerleştirilen demir parcası » mobleli » sonum ayrımı » otlakcılık » ele verir talkını kendi yutar » cirişlenme » ortunmek » bekci » civileme » cifte » yukarı goğe doğru olan yanı » cıngırdak »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.