tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kavis cizmek » kasketci » munhal » ho » kantarlıkufur » hesaba dokmek » kocak » ya herru ya merru » cıyan gozlu » carnacar » pahaya cıkmak » cınarlık » başak bağlamak veya tutmak » dağarcığıyuklu » sacaklı » olgun » civi yukarı » feleğin sillesine uğramak veya » su urunleri » bıckınlaşmak » ulûhiyet » adıcıkmışdokuza inmez sekize » toprakcıl » sutbaşı » orumceklenmek » hareket » calım » soğdca » bal ozlu » kostek olmak » cokuntu » cıncınlatmak » ce » buyutulmek » citmek » saltcılık » karaim » koşe tutmak » apacıklık » receteyi yaptırmak » buyuk dalga » coğu kez icinde yapıkalıntılar » ozerkleşme » yavaşca yavaşca » ağır cekmek » tavuk kumesi » icinden cıkmak » tespihci » acısınıcekmek » doğaclama tiyatro »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.