tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz teklif eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pelur » parca » sonlu buyukluk » luks baskı » duzenleyen ve genel olarak ilg » mutlakcılık » kara evli » kokune kibrit suyu dokmek veya » uzun sivri kumes hayvanların » ejektor » motamot ceviri » mukerrer » ettiren ozellik tınnet » lig » cansız duşmek » buyuk hanım » siluryen » yoluna cıkmak » oğretilerin genel adı akliye » gocuk » oykulemek » yarıacık ceza evi » mahrec » cekeleme » icine sinmek veya sinmemek » ic etmek » dallarınıkısaltmak » norvecce » uclemek » havadan sudan konuşmak » soz almak » burumcuk » copleme » comertlik » cirişgibi » yamcılı » aluvyon » civi sokmak veya surmek » nufuz » v » emanetcilik » balgumeci » ozelliklerin tumu » baksana baksanıza » sacma sapan » ciceklemek » surundurulmek » geleceği varsa goreceği de var » guclu duygu durumu » cuvalcı »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.