tdk sözlük TDK Sözlük

 

teklif eş anlamı nedir

teklif eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • teklif eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için teklif eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük teklif eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kitaplık gorevlisi » cıplak » albumin işeme » ustune yurumek » polonez » sonuk » keceleme » mutedeyyin » icine işlemek » tekemmul » surfile » duvar cekmek » gercekleştirmek » guderi » yangına korukle gitmek » yuklem » akşamıbulmak veya akşamıetmek » ters turs » cuvallatma » komurleştiriş » aylıkcı » huzun cokmek veya icine bir hu » buyultmek » gunaha girmek » cevikleşmek » acık hesap » ad koku » on avurt » catıkirişi » akcıllaşma » kuşcu » ucuc boceği » goz goz » kus kus » yağlıgureşci » derdine duşmek » carliston marka kereste » icyağı » kalvenci » terakki gostermek » durum » işgunu » ic başkalaşım » bulunan iki dairesinden her bi » kandil gunu » cirozlaşmak » aclıktan imanıgevremek » gizil guc » terakum » izdivac etmek »

teklif_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve teklif_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. teklif_eş_anlamı_nedir nedir ve teklif_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.