tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuk katarı » cimdik » bilgic » bicime sokmak veya bicim verme » yapısı » gozunden kacmamak » capak » ucgen » muhafaza etmek veya edilmek » tahammulfersa » ağzınıkapamak veya kilitlemek » boşluk » ittihatcı » cozmek » yuze vurmak » cevri » ovmek » uretkenlik » gibi birtakım makinelerin işle » cunun » cabuk kolay heyecanlanan kims » opulmek » cıvmak » olcu bilimci » oğul balı oğul arılarının yap » savul savulun » od kesesi » bisikletci » kunyesini okumak » kuru yemişci » elektrometalurji » taahhut etmek » sanatcılık » gollenmek » kacak » cıkartma » od » culsuz » rontgen cekmek » gormek » bıcak gibi kesmek » catapat » mutercimlik » duzenleşim » kalmak » unlu » gecit toreni » uremsel » cinler cirit veya top oynamak » prelut »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.