tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
core otu » uretmek » gostermek » fırtına kopmak veya patlamak » budu » mukeyyifat » askıya cıkarmak veya cıkarılma » catı » cırpışma » kacamak » pesus » ustelik » yazık gunah » sundus » gozler onune serilmek » sessiz yuruyuş » mahmur ciceği » masraftan cıkmak » koruklemek » civitlenmek » gunah cıkarmak » anasının korpe kuzusu » soze başlamak » lâckalık » kafasıdonmek » koltukcu » dortnala » etkinliğin buyuk olcude azaldı » mutehassis etmek » berat gecesi » catıekleri » oğrencilik » sayıp dokmek » cekmeli » iltimas etmek veya gecmek » puruzlu » cift cubuk » yuzunu gormemek » dizleriini dovmek » bir iki demeden demeye kalmada » ceşni tutmak » gurultuye getirmek veya boğmak » tır » guz donemi » tel in » jut » duruma gelmek » gorevden alınmak » tapu kutuğu » arpa guvesi »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.