tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calım » dun » tu » mahrut » yoğurtculuk » urkutucu » selâmunaleykum kor kadı » olcum » cabuk kolay heyecanlanan kims » cifteleşmek » yarıunlu » duzenlemeci » kursu » puruzlenmek » oğmek » boynu bukuk » yuz kalıbı » ackısız » iş arî oy » gununu gormek » soğuşmek » otumsuzluk » kuculmek » nal cakmak » kendini gosteren ve bulaşıcıol » taşısıksa suyunu cıkarır » bulanıkca » amac » doner » grev sozcusu » buyuk baba » gozu veya gozleri kararmak » ic tumce » şerbetcilik » oncelemek » arasıhoşveya iyi olmamak » ney uflemek veya ufurmek » yedi iklim dort bucak » ciceklik » pazarlıkcı » kara kara duşunmek » her gun papaz pilâv yemez » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » naturalizm » gecmek » kuşsutunden başka her şey var » one duşmek » capacı » uygun gormek » gumul »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.