tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goğermek » eller yukarı » tampon bolge » ciğleşmek » nufus kâğıdı » yasama gucu » un almak kazanmak salmak veya » sumuksu » tume varım » turk kupası » cangıl cungul » kupe donmek » goreyim seni » başcevirtmek » tersine donmek » olcmek hesaplamak hesap etme » hezaren orgu » şoyle ki » anasının gozu » buvet » uzunclu » ustelemek » fluorışıl » kaşıkcı » duzensiz » gupegunduz » gok gozlu » carcabuk » otmek » carpacak buyuklukte sembol ni » catallı » yureği goturmemek » akdeniz humması » kalanlıbolme » kucukce » baha bicmek » kucultmek » yuksek fiyat » iceri » zarar gormek » bolumlemek » kocaya kacmak » klorur » paldır kuldur » gunluk ağacı » yol gostermek » hamaratca » savaşcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kucuk »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.