tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ırakgorur » gecmek » celtik tarlası » surme cekmek » ruznamce » karluk » dort bir taraf veya yan » slovak » brahmanlık » ağız unlusu » oğunmek » ağcekmek » kufelik » ongorulme » puskurtmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » adıbatasıveya adıbatasıca » heyecana duşurmek » ziraatcı » cozumleyiş » şimşekleri ustune cekmek » gormek » yanardağbolgesi » insanlıktan cıkmak » koyuvermek » bir dokun bin ah işit dinle ka » cucuklenme » musellem » kancılarya » harbiyeli » al gulum ver gulum » ciğil » bağa bak uzum olsun yemeye y » gonendirilmek » cıkmak » kendisini değiştiren calışma s » diktatorluk » orneklendirmek » ortopedi uzmanı » cimleyiş » cile » şohret » teamul hukuku » kerpic » imtizac » coğulculuk » cocuğu olmayan evli kadın » kına yakmak koymak surmek vu » yuzunuze guller » mulemma »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.