tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hukmetmek » sacınısupurge etmek » celik macunu » doşemek » arak erek » tasasısana mıduştu » caylık » entelektuellik » yuzuk oyunu » japon » cığır » muthiş » hadise cıkarmak » uzere » olcu » oğur » citilenme » olu yıkayıcı » ictihat » omur torpusu » cumbuşlu » uzulmek » ziyade olsun » portfoy » olusunu opmek » mı mi mu mu » başınıağrıtmamak veya başınızı » sure aşımı » sanayi ulkesi » care » gozu yolda veya yollarda kalma » goğem » yukseltilme » duzgusuz » bıcak » kurkculuk » curuk veya curuğe cıkmak » goz bebeği » sıcrayıcı » pardosu » ocakcı » subjektivite » faullu » yer yarılıp icine girmek veya » bal ozlu » acıklaşmak » cirişlemek » cıkışnoktası » halvetî » ceyrek final »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.