tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayakcak » mustefit » elektrikci » mektep cocuğu » zihni bulanmak veya karışmak » camgiller » yoğunlukolcer » nilufer » ihrac etmek » yuk olmak » tuzlayayım da kokmayasın veya » deli kızın ceyizi gibi » sessizliğe gomulmek » fluorit » acmazlık » eğimolcer » ziyafet cekmek veya vermek » dudak ucuyla soylemek » holoturitler » cok gormek » yuksuk » duşuntulu » ic cep » yukumluluk » tumor » tumel kavram » bıcak kemiğe dayanmak » catılı » vesveseye duşmek » abdal » divaneye donmek » tekâsul » cıplak ucret » cek valf » yureğini hoplatmak oynatmak ve » boldurme » buzuktaş » deli danalar gibi donmek » yuz tutmak » somurmek » comce » diktator » ağıt yakmak veya tutturmak » cıkarmak » rumca » muze » erosculuk » ufuruk » borulce » cul caput »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.