tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekişmeli » bekci » pecesiz » alt ust olmak » camur kalemi » guneybatı » sapınc » yerleri supurmek » ustune kapanmak » kucuk onerme » buzuşuk » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » yahudi » derc » muzahir » buyuk para » biri » kacakcı » kızılcam » kayakcılık » coğullaştırmak » reomur » kepce » kopoğluluk » petrolun bir cinsi olan yanıcı » cuz » calarma » ayrac » calıştırılmak » suresiz » hoyratca » ay gun takvimi » recete » cığırtma » dalıp cıkmak » yureği ağzına gelmek » deduksiyon » ucsuz » ihtilâc » ucuza cıkmak » gocmen » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » mufrez » işi ileri goturmek » oncecilik » cakmağıolmayan » tokaclanma » kunde » cermen dilleri » ısıtıp ısıtıp onune koymak »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.