tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bruxelles lâhanası » zirzopca » inanclı » burunmek » penceli » cırpma » yukumlu belli nitelikleri ve » boyun bukmek » tumeller » ictima etmek » muneccimlik » burunmek » catal ağız » sap yiyip saman sıcmak » yuksek » odenti » rengi atmak kacmak veya ucmak » şohret bulmak veya kazanmak » ciğlik » kokunu veya kokunden kazımak » zaireli » taşcıl » geniz unlusu » soz acmak » beklenmediği umulmadığıveya c » kutlesel » ifrit kesilmek veya olmak » karikaturleştirmek » perdahcılık » bir ayak ustunde bin yalan soy » ruzgârlı » buyuk oynamak » donuşturulme » cubuklu » i » ruhum » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » sağlayan parca » cırpmak » ac kalmak » takarrur » gecmek » etmek » ceyizlik » kalıba dokmek » golgelik » bukun » menfaat duşkunu » muzekkere » kadir gecesi »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.