tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
civilemek » cıban işlemek » yangın cıkarmak icin kundak ko » yaşdonumu » golgeleme » gucsuzluk » sukût » urunlu » ağzıtorba değil ki buzesin » bir cift soz » ciyleme » yururlukten kalkmak » uckurlu » telâşe muduru » yaprak tutun » asbest yunu » babam » lâtife goturmek » dayanamamak » goreceli » cakmakcı » acmak » zamanıgecirmek » guzelleme » pek yuzlu » ıstırap cekmek » muessese » mehmetcik » hancerlenme » caktırmak » yemek secmek » korece » cekim ekleri » bal ozu bezi » bulunan bolum kafa ser » gencleştirilmek » catlaklık » acılış » gur » cıkarmak » denize cıkmak » rubap » camur gibi » kulak asma » tetikte tetikte olmak beklem » buzulup oturmak kalmak » muzik koşesi » pastişci » dikdortgensel bolge » sodyum klorur »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.