tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuruyuş » yoluyla bir yapının her yanını » dun bir bugun iki » elcilik » pabuc » kapıkethudası » kıptî » uleştirmek » nacizane » kutletmek » bugunku tavuk yarınki kazdan i » mustakil » bisulfur » yuzu yok » kitaba veya kitabına uydurmak » kusur » cok yuzlu » cop gibi » cekic atma » carliston » kerem gibi sevmek veya yanmak » başının gozunun sadakası » nukte » hot demek » yuzlemece » bir yapının temeline konan taş » yumru kok » yukarı goğe doğru olan yanı » sacmalama » sutlu » korcesine » yuz » gozsuz » dizini dovmek » facalı » ozel af » calıştırmak » sesini yukseltmek » inci ciceği » goz onune getirmek » tutsulu » gozunun icine bakmak » işguzar » buğday surmesi » kulfet » cinnet gecirmek » iki satır lâf etmek veya konuş » celenc » capullama » talip cıkmak veya talibi cıkma »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.