tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşenme » eşolcum » murdesenk » durum durum » iz duşumsel » bocuk domuzuna donmek » gece ucuşu » gorungu » gecişsiz » cinko » cekememe » catallı » uzucu » a dan z ye kadar » mulkî idare » acıkcası » mest sermest » inceleyen bilim » mancuca » fume » ciftteker » manipulâsyon » cabucak » duşurmek » gecit toreni » sus » efendime soyleyeyim » colleşmek » balıkcıllar » lık lik luk luk » gece işi korler işi » ettirgen catı » cini murekkebi » capacı » dualist » beli bukulmek » bileğine guvenmek » lule taşı » gorevden almak » orgu » centiklemek » ilâclamak » bulgur corbası » karagozcu » mukavemetci » yan gozle bakma » formul » koruma icgudusunun bir bicimi » duşukluk » icinden cıkamamak »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.