tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokuntu » rolântiye almak » ev sahibi mulk sahibi hani bu » sokuk » gecmek » bilânco » coluk cocuk » kandil coreği » baccılık » gunlerce » sağgozunu sol gozunden sakınma » uzumculuk » utulmek » yer tutmak veya tutmamak » surdurum » at binicisine gore kişner » protestanlık » kulhan » duş » bîgunah » bilincli » selâm verdik borclu cıktık » uste » celme atmak veya takmak » muft » emretti patrik efendi » kor kostebek » hır cıkarmak » masor » donercilik » ceper cekmek » voli cevirmek » kapıyıacmak » kokoreccilik » at cevirmek » duşunceye bağlayarak yorumlaya » calışma belgesi » yukarı goğe doğru olan yanı » tukuruğunu yutmak » ustune alınmak » suzuk » civit otu » parcalara verilen ad » lâf lâfıacar » ve katımadde » goturmek » oyuncak » sunger » tecrubesizlik » iplikci »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.