tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tecavuz » sululuk yapmak veya etmek » ele » uzunlukta bir yanıyivli yuva » su bolumu cizgisi » kurama » kul bağlamak » calma » tum kirpikliler » golge » ucmak » oğrenim » gozlemek » uzerine duşmek » tu kaka etmek veya edilmek » soz goturmek » arnavut ciğeri » bac » durtulme » kâğıdından değişik olanınıbulm » gecmişzaman sıfat fiili » ansiklopedik sozluk » boşsoz » cıkmak » sır tutmak veya saklamak » av avlanmış tav tavlanmış » dil otu mu yedin » zerre kadar olsaydı » ahfeş in kecisi gibi başınısal » cayırlanmak » centikli » cıkmak » denize acılmak » sağdıc emeği » calar » dikdortgen » cubuk » gunu » tulum cıkmak » ticarî tuketim » kimyasal yollarla elde edilen » kıdemli başcavuş » cizik » bir ağac ciğde zizyphus jujub » acem » bilişcıkmak » hamle etmek veya yapmak » başmudur » kalafatcı » İzmir koftesi »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.