tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surmek » oyle » soz veya lâf duşmemek » man men » uzre » mek » kıskac gozluk » coğur » cevre bilimsel » buyuğumsu » duğun dernek hep bir ornek » a dan z ye kadar » korun taşı » dunyayızindan zehir etmek veya » ulkuleştirilme » komur gibi » duşunup taşınmak » veren madde » vekil vukelâ » dediğinden dışarı cıkmak » umitleniş » taktikci » oğurmek » donuşumculuk » aleyhe donmek » guvencesiz » seylân taşı » cizgi cekmek » lâcivert di » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » munhat » on kol » loklemek » cirişcilik » olan kişilerin toplanıp toplum » yuregir » sığırtmac » ağlamayan cocuğa meme vermezle » camurcun » ı i u u » gozu tutmamak » cayırlamak » sacı » cocuk » kim oluyor » kulucka devri » cıkarsama » kopru altıcocuğu » dumenci » malın gozu »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.