tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mitral hucreler » catı » husnukuruntu » tahtacı » kuflu » şal orneği » ustune olmamak » mustebat » setlic » ateşine veya nârına yanmak » kure kuşağı » moduler sistem » hızır gibi yetişmek » saatci » doşeme » yularıele vermek veya yularıka » harclı » gır gır gecmek » hatırlatmak » ki » mutevelli » ayakustu » calgıhane » otostopculuk » endonezyalı » kirada olmak veya oturmak » muşavere » hukum surmek » kopru yol » commek » gunah kecisi » hukmunde olmak » ar er » suzmek » sokuk dikmek » orumcek bağlamak » ackı » regaip gecesi » piknik tupu » uzerine yuklenmek » sozunu tutmak » ozursuz » cevrilmek » carşaf » butunu hars ekin » temerkuz etmek » suc duyurusunda bulunmak » cat pat » kargılık » kor olur badem gozlu olur kel »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.