tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
torpulemek » genel ad » permece » keyfinden bayılmak veya dort k » mani duzmek veya yakmak » sen sağ ben selâmet » her tur gosteri yapmaya uygun » taammuden » pişekâr » cobanlık » kufur kufur » dort goz » beşikci » vesveseye duşmek » gonul okşayıcı » kuflenmek » kulliyetli » cuha » hem nalına hem mıhına vurmak » denizcakısı » ozel mulkiyet » gecmek » tedahulde kalmak » tumgeneral » onune getirilir » yureğine inmek » dil surcmesi » mirascı » sarnıc » klâkson » kelepceleme » t » can başustune » gonlunu etmek veya yapmak » figur » amputasyon » tatlısozlu » muzayaka » camlıkoşk » ayranıyok icmeye atla veya ta » etme bulma dunyası » cozgun » tahaccur etmek » duzenlemek » barok muzik » insanicincilik » dişdamak unsuzu » gurultu cıkarmak etmek koparm » ulfet » gonullu gonulsuz »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.