tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ana gibi yâr olmaz bağdad gib » korlenme » deli cıkmak » cangırtı » duşundurmelik » yureği yağbağlamak » cene yarıştırmak » camurluk » yoneltmek » sut corbası » tezahur » incelenmesi muşahede » şirazeden cıkmak » saat acısı » ozgurlukcu demokrasi » odevcil » duğmesiz » kutle » ni » zamane cocuğu » film cevirmek » juglans regia » yuksekten atmak » oğurtu » kotu haber tez duyulur » cakıntısız » album » canaklık » kuyruk cekmek » mucrim » fizik kondusyonu » yaşdonumu » pozitif goruntu » yureği dayanmamak » ayağında donu yok fesleğen is » gunberi » rumen » gumuşuleşmek » leyleğin yuvadan attığıyavru » goz kesesi » gozetme » boğurme » eşbicim » barışgoruşolmak » durulme » aylığa gecmek » insan eli değmemişveya dokunma » orf » gozunu gozune dikmek » koşe demiri »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.