tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nesic » vurucu guc » koyuvermek » yoneylem » oldurmek » pa » on » rek » şofor ağzı » pekiştirmeli ozne » gomleklik » sutre » gorev alan ic salgıda salgıla » etmek » vaadini tutmak veya vaadinde d » civilenmek » temeddun » başına calsın » yuklem obeği » başıdinc » mubalâğa etmek » sozu dağıtmak » osmanlıcılık » bilinclenme » dunyayıtutmak » dalgıc kuşları » kayıkcılık » isparta halısı » mac satmak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » acığa vurmak » su gecirmez kumaştan yapılmışt » etuv » kucuk asya » amperolcer » kac para eder » şukreylemek » gobek havası » yuz geri etmek » ıspanaklıborek » icini yakmak » orgu » hâk ile yeksan etmek veya olma » bulanıkca » gulec » boluk boluk » pabuctan aşağı » fransızlaştırmak » sun » cimmek »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.