tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guvenc » suprulmek » duzeltici jimnastik » yuz » mur » okka her yerde dort yuz dirhem » sacmak » ala ele » perdrix » kuşculuk » bıcak cekmek » soyup soğana cevirmek » kacırmak » lâf veya soz altında kalmamak » atolye » muhur gozlu » eteğine yapışmak veya sığınmak » teller takmak veya tel takınma » ikiyuzluluk » ickiyi bırakmak » duz duvara tırmanmak » konektor » c c » kazan kaldırmak veya devirmek » acmak » fluorur » kendine ozgu » calış » haddeden gecirmek » oz beslenen » hurriyetsiz » spinosum » tup gaz » taksirli suc » icin icin » kufur kufur » bicimi » revac bulmak » mulâhazat » bancolaşmak » hercumerc » sap cekmek » kulâhsız » bir cuval inciri berbat etmek » taharruş » gozu gonlu tok » sesci » duşeş » guler yuz » ne hâlde »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.