tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tufekcilik » gumuşgrisi » eller yukarı » guncelleşme » boşboğur » ve katımadde » yureğinin yağıveya yağları eri » olumsuz » goğus caprazı » tonlu unsuz » icine cekmek » araplaştırmak » taşcıl » korleniş » benekli kopek balığı » tup gaz » orumceklenme » kovanın ucuna yerleştirilmişme » muslukcu » gumul » bombardıman ucağı » puskurgec » tahmisci » arap olayım » eline cabuk » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » yatak cekmek » kulluk » kacırtmak » rafızî » bir arpa boyu gitmek veya yol » uryan » istimzac » fırcalama » kok » gecmez » turnayıgozunden vurmak » inmek » cifte vatandaşlık » hint tavuğu » ruh kazandırmak veya vermek » den yana » ice donuk » goz onune getirmek » mufredat programı » vermemişveya vermeyince mabut » yoneylem » takla atmak veya kılmak » haber gecmek » sırtustu yatmak »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.