tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel kelimesinin eş anlamlısı

tembel kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kopoğluluk » cıvmak » surmek » uzerine yaptırmak » dost ağlatır duşman guldurur » onluk » gerekcelendirmek » karşıcıkmak » kotu kotu duşunmek » ne dağda bağım var ne cakalda » cok şişmiş » dort » gencleştirmek » cobanpuskulu » odevcil » orumcek kuşu » guc » calıfasulyesi » avuc ici » aracı » gectim olsun » tatarımsı » araştırma gorevlisi » tureme unsuz » acık sozluluk » elinde var » şar şer » sulfurik asit » mustantik » sungerleşme » goruntu » tayini cıkmak » puf desen ucacak » gosterge » govdelenmek » oldurmek » orselenme » zulâl » silindir prizma vb bicimindek » doşek » pluton » cilemek » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » sarachane » koleleşmek » cakmak » gurul gurul » tokaclama » cakal eriği » gunindi »

tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve tembel_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.