tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yukunme » ağzından dirhemle cıkmak » gumburdetmek » boluntu » tadıgitmek veya kacmak » darulbedayi » yuzleştirmek » şekerim » serbest gureş » sulfitleme » gozu bağlı » yureğine saplanmak » zevk icin » kolay işlenebilen yumuşak bir » yalcınlaşma » goruntuleme » mujdeci » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » w » kur a » kavlıc » gocuş » cukura duşmek » palandoken » at » cocuk oyuncağıhâline getirmek » yakasıacılmadık » noroloji » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » eğlendirici guldurucu davranı » ar yılıdeğil kâr yılı » portenin başına konulan işaret » duzenlenen toplantı » uzerine olu toprağıserpilmişgi » at pazarında eşek osurtmuyoruz » br » otmek » tanrıile şeytan arasında surek » zararına kazanc sağlamak » guluşme » cıldırmak » anglikan » tavukcu » teessuf ederim » mustantik » mulemma » kavanco » ust cene » ız » turuncgiller »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.