tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ruzgâr ekip fırtına bicmek » muzevirlik » kayakcı » ucarı » cat orada cat burada cat kapıa » gudumlemek » uzerine » ay modulu » pic sinek » tutsu yapmak » sulfurlemek » pahaya cıkmak » buzul donemi » dalkavukca » goz kapağı » koyun can derdinde kasap yağd » cozumcu » bir atımlık barutu olmak veya » cıngı » bileğine kadar veya bileklerin » kocekce » ezcumle » surfe » uncu » bayramustu » cıramoz » kıcın kıcın gitmek » cık » mineral » muhtac » yuzde » gulunclu » başınıkaşımaya vakti olmamak v » unlu turemesi » ciftlenme » ağac oyma » kebapcı » allah bilir » tok evin ac kedisi » buyukluk satmak » oğrenci kartı » lecelik » namutenahilik » calkanmak » ic zar » caba » gozluklu » cekirge otleğeni » facasınıalmak veya al aşağıetm » kurtun »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.