tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gurbuzleşmek » purcuk » yaradan tanrı rab mevlâ » butunsel » yakın doğu » erincli » danimarka kırmızısı » marmara cırasıgibi yanmak » lâkırdıcıkarmak » bolumlerden her biri kolon » tunc kafiye » yureği serinlemek » hezaren orgu » goruşmek » kuney » kultur balıkcılığı » vurucu guc » meslek secmek » sescil » ostaki borusu » maca mece » yuk olmak » sutten kesmek » suhulet » eskulâbî » duğun dernek » cene yormak » bulamac » kılıclı » uvey kız » corbaya sinek duşmek » goruşulmek » kultivator » kerteriz almak veya etmek » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » davul birinin boynunda tokmak » gureştirmek » ca » koc » oğle uykusu » caldırılmak » cıraklık » altta yok ustte yok » ki » yuklem » se » hatır gonul bilmemek saymamak » cerkez peyniri » boğur » cikolata yapan veya satan kims »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.