tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sovulme » derdini deşmek veya depreştirm » uye » pis pis duşunmek » arnavutca » koşeye sinmek » corku » guveyi olmadık ama kapıdışınd » ız » buyukle buyuk kucukle kucuk o » ı i u u » gurleyiş » pencere acmak » puskurtmek » sonuclama » notrlemek » cengel » cok seslilik » kultur sitesi » cayıgormeden pacalarısıvamak » ricada bulunmak veya birinden » urkek » arkac » cekimolcer » duzgulu » elinde var » govdelenmek » deklânşor » sertleşmek katılaşmak » eğimolcer » araştırma gorevlisi » puf noktası » mosyo » gulleci » kose » yemek secmek » gun ciceği » gocerme » kafasına soz girmemek » işaretle bir nezaket gosterisi » vals yapmak veya etmek » panel kopru » rolâtivizm » catırdamak » can ciceğigiller » lâtin halkları » cingene cergesinde musandıra n » manikurlu » vibrator » cabuk »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.