tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekirge » toplum ekonomi din kan veya » babasına cekmek » ettiren ozellik tınnet » bıckın » hispanica » carşafcı » murettebat » guclenmek » detektor » kelepce » gozleği » malc » muhakeme yurutmek » duzmek » klâkson calmak » daussıla » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » al kiraz ustune kar yağmış » kantcı » kosnulmek » sun » cerci » horozu cok olan koyde sabah ge » camurluk » gozu hicbir şey gormemek » muteyakkız » cuvalcı » akma hancer » putur putur » enstrumantal muzik » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » uslûp » şeytan durtmek » icinden gecmek » hukumsuzluk » oğretmenlik » turemişkelime » hır cıkarmak » ust » boşcıkmak » hayat mucadelesi » actırma » cıban işlemek » kulağıkirişte olmak » rolântide durmak veya calışmak » ağac kurdu » catallanmak » acan asklımantar » maketci »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.