tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muphemlik » selvice » verilen tek ve eşit bir varlık » cobanlık etmek » uzgunluk » mubeyyiz » kacanın anasıağlamamış » yer cucesi » abdulleziz » sıskasıcıkmak » buyuk ana » gun ola harman ola » potikare » calgı » kotumseme » kopruculuk » gozunun bebeği gibi sevmek » boyle başa boyle tıraş » ciftleme » aclık grevi » cullamak » bilgili » sazlısozlu » baccılık » catık » guzel » calar saat » urus » munferit » meydana duşmek » yuklenmek » dunya durdukca » cay demlemek » sırtustu » coklarınca » koşeye atılmak » musavi » fırsat duşmek veya cıkmak » gumruksuz » torbada veya cantada keklik » huzunlenme » cıngı » sacalanma » medine dilencisi » sut tozu » tarihce » icinden okumak » raportorluk » maniheizm » iplik cekmek »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.