tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
potansiyel suclu » stand by » ordek » dunurluk » cift koşmak » cekilmek » guneşsiz » minder curutmek » piyasaya duşmek » satıya cıkarmak » soğukca » icinden cıkamamak » mulkî » ustune olmamak » ne olacak » abesle uğraşmak veya abesle iş » hezaren orgu » nasip etmek veya etmemek » cakılıkalmak » aslıastarıveya aslıaslı olmama » yunanlı » ic cokgen » suresiz yayımlanan duyuru » inayet etmek veya eylemek » dolleniş » uzak doğu » kapcık » bekci kalmak » sandvicci » ozel ad » davranmak saygıgostermek soz » salepcilik » mulhak » goturmek » olumune susamak veya olume koş » genişzaman gorunumu » cıkışhakemi » sıkıştırmaya yarayan alet men » yuk » tekerlek kırıldıktan sonra yol » mes ul olmak » carşaf kadar » olmez cicek » saati calmak » duşunucu » guzluk » munkir » kestane kabuğundan cıkmışda ka » mektupcu » kıl kadar kalmak »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.