tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumel kavram » olu » muezzin » dikensi cıkıntı » sozsuz calınan parca » kohne » cımkırma » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » gokcul » bir yerde kullanılan bir yere » şeytan gecmişgibi » duşurmek » cekmek » kullanılan yapma yuz » cıkmak » keciyi yardan ucuran bir tutam » muteaffin » hunnapgiller » dolambac » mumin » suyu kesilmişdeğirmene donmek » gece ucuşu » soğuntu » kuskus corbası » keşkul » fıcı » alınır ve başına bir ya geti » derdine duşmek » olusu kandilli » uyelik aidatı » cekememek » rukû » kılcık » guzergâh » konvertisor » parcalara ayırmak » cığralık » kutuğe gecirmek » ceteleştirmek » geniz unlusu » xviii yuzyıl sonunda başlayan » gozu veya gozleri kararmak » pacacı » dizustu » delikli boncuk veya taş yerde » deplâsmana gitmek veya cıkmak » pece » cozulme » ateşalmaya mıgeldin » turev »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.