tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozlerini dikmek » goruşme yapmak » guzel » koskoturum » goğsunu yırtmak » muebbet » tagayyur etmek » mecbur kalmak veya olmak » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » cavdarlı » enstrumantal muzik » ayağına dolanmak veya dolaşmak » cenesi kitlenmek » bozordek » gec » ve daha başka ekonomik etkinli » yureğini kemirmek » goklere cıkmak » tumen » caylık » yardım gormek » eğik cizgi » şişe cekmek veya vurmak » pekiştirmek » butun butun » muaf tutmak veya tutulmak » otucu » cevrelenmiştahta ağırşak » arap uyandıveya arabın gozu ac » ruyasıcıkmak » bukulmek » lâtinlik » suveter » butunler acı » boynu altında kalsın » oldum bittim oldum olasıveya o » kuğu gibi » moduler » olumluluk » goğus darlığı » borc harc » cefa cekmek veya gormek » alt tur » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » kitapcı » kaynakcılık » sosyal statu » goz sevdası » guneyli » ovgucu »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.