tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
siyasetcilik » toharca » ezinc » kulucka donemi » sutculuk » bosmek » uzerine oturmak » gece işi korler işi » gollenme » vidoyu gormek » fusun » tukuruk bezleri » sacış » nez etmek » aksilik cıkmak » capkın » kacmak » bahce » mekanikcilik » gon » hava acmak veya acılmak » yaradana sığınıp bir işyapmak » kıcustu » lâfuguzaf » cıkarınıtepmek » yurutuluş » mulkî idare amiri » tebaruz » sublime » cetrefilleşmek » korluk » avuc ici kadar » cifte kavrulmuş » kunyesi bozuk » doşetilmek » baskul » aralarından kara kedi gecmek v » bileğine kadar veya bileklerin » briketci » duşgucu » semturreis » seramikcilik » aclık » kireclenmek » bir eli yağda bir eli balda ol » buyuk » tırt » reaktor » avuc » kırlangıc »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.