tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sut otu » camurlaşmak » gumruklendirmek » cıraklık » candan gecmek » suzucu » murekkep balığı » inada binmek veya bindirmek » guvenli » yangın cıkarmak icin kundak ko » uyelik aidatı » alufte » olarak tespit edilmiştir » guzluk » komurculuk » başıbelâya girmek veya uğramak » geri cevirmek » ağıtcılık » duzenleyen ve genel olarak ilg » tenasul » ari » pencelemek » surtulme » mısır ozu » kemer gozu » tac » kor kandil » super » cavuş » odullendirmek » gozde » yonetmen » vatanî gorev » tekme atmak veya tekme vurmak » ne gune duruyor » gurultusuz » surcme » davranış misal » duzguncu » sen sağ ben selâmet » gobek » cam sakızı » cakıştırmak » uyku vermek veya getirmek » uc bir » govermek » bahcıvanlık » carpmak » gecinilmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.