tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
munharif » icerleyiş » başlangıc noktası » puskurtme » pacalı » sululuk yapmak veya etmek » bakar kor » guney » ongormek » gozetmek » onder » kamcılanmak » boru ciceğigiller » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » boksorluk » kuşumlenmek » gibi şart niteliğinde olan bir » toplamak işleri icin ayrılan k » yuzunu yere getirmek » tersane kethudası » tibet okuzu » gormez » doşeyici » mumteni » polonyalı » yoresel » başın ağrıması başta oluşan r » bicimdeki bolumler » teşrifatcı » muracaat » rehine koymak veya vermek » hayır gormemek » canak ağızlı » muslukculuk » acılma » kulak asma » kuvveden fiile cıkarmak » zikri gecmek » protesto cekmek » inmek » nufus patlaması » hızla birdenbire » canının derdine duşmek » caba » gozunu seveyim » dunya » cıkarılış » alıcıyonetmeni » olcu » gucluğu veya guclukleri yenme »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.