tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokturkce » boşveya boşta gezmek veya gezi » araba devrilince yol gosteren » cevre » gosterisi » surtmek » perde cekmek » ustune oturmak » oğunmek » siparişci » envaiceşit » oltaya duşmek » cıkarmak » kor dokmek » kısır dongu » yeri opmek » arşiduşes » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » allah » gibi şart niteliğinde olan bir » calpara » hoşca » lokma goz » yeniceri ocağı » bektaşîlik » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » sovuş » boku cıkmak » cilehane » adam kıtlığında veya yokluğund » saban surmek » tonlu unsuz » olmez » gocmek » halka veya âleme verir talkını » fındıkcılık » alıal moru mor » avustralya kara tavuğu » babam » sur atlenmek » nefesi kesilmek daralmak veya » arkasınıbir şeye vermek » iskeletli hayvan corallium rub » kozleme » cok kısa dalga » kundeye getirmek » cifte » arap » kâğıdından değişik olanınıbulm » meydana duşmek »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.