tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
faaliyet gostermek » bicem » goreceği gelmek veya goresi ge » tukenme » keloğlan » başına işcıkarmak » elcilik » duşuntulu » dovmek » bir yerde kullanılan bir yere » iz ansız » helen » olunme » ters yuzu » tufek catmak » copurlaşmak » malik » gucsuz » oleyazmak » tuberkuloz » ucuz » kalıpları » keceleme » calıştırıcılık » alacık » gunduzleri » sunme » buyultme » aluvyon » kostek » altta kalanın canıcıksın » lâfuguzaf » sackıran » ciseleme » akac » acmak » gosterişlilik » cift kapı » munebbih » yuzustu » mucevher » dort yanıdeniz kesilmek » ciseme » edebiyatcı » ruşvetcilik » kakırdak poğacası » ciceklenme » serdumen » tabana kuvvet kacmak » yureği yarılmak »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.