tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kutuk » kopekoğlu » kolacan » golgesinden korkmak » onune gecmek » acımlanma » korleştiriş » cevikleşme » arıkovanı » cırptırma » sondurulmesine yardım eden kim » yedi kat yerin dibine gecmek » uşutucu » koreltmek » kopoğluluk » yumruğuna guvenmek » sonuclandırmak » salepci » goz kırpmamak » genel olcek » deniz gecişi » tehaluf etmek » soyleşmek » cakıllık » halep cıbanı » kor yılangiller » murteci » gosterme sıfatı » kıraclaşmak » cırpıştırma » illuzyonist » dollu doşlu » bibliyotekci » cift koşmak » gercekleşme » goz merceği » sumsuk » maksat gutmek » sureyazar » ateşcilik » sın sin sun sun » ongorulu » mucehhez » turkuleme » gubreli » bicicilik » duşurmek » devletcilik » urkek » zaireli »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.