tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalan atmak veya kıvırmak » yuzu yumuşak » cin ifrit olmak veya kesilmek » kuveytli » yağlama yağı » orumcekli » işguc edinmek » derdine duşmek » dervişce » suclama » uzun oyku » siperlik » murekkeplenme » calışma odası » uretim kooperatifi » surulmek » mal kapital » durdurmak » hay allah » pacacı » comelmek » parca parca » gozune carpmak » yuzlemece » nın resmidir » evrak cantası » goğus vermek » cep harclığı » gecinmek » koturum » cevrili » heyheyler gecirmek » yemek secmek » ozgurce » cemrenmek » cakmak » ic ters acı » muşteri » gezdirme kulağıtemizleme bici » bulbul » dışarıcıkmak » kafasından cıkarmak » dokuman » karga duleği » davranma » kosteklenmek » cumbuş » tevarus » namaz ortusu » dinden imandan cıkmak »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.