tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fevc » icindeki en kucuk birlik » nuksetmek » cıl cil » bulûğcağı » civanım » kulâhlı » uzum kompostosu » mujdelenme » duğuncu » rucu hakkı » renk olcme » ozdekcilik » muşekkel » kalem komuru » duzgusuz » duzletme » butunu hars ekin » fuzeatar » protokolcu » gecit vermek » sellemehusselâm » duzen » cokertme » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » zararına kazanc sağlamak » girip cıkmak » lugatce » not duşmek » burc » cay » bolutlenme » munasebet duşmek » ogelerin oluşturduğu butun pa » icinde » bektaşî » colleşme » bilincaltı » cullama » dur » bıyık burmak veya bukmek » loşca » tacsız kral » durbunun tersiyle bakmak » maraz esenlik karşıtı » ci » cekmek » mehter muziği » buyruklarının İbranî felsefes » şişe »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.