tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yedi kat yerin dibine gecmek » cıbanbaşı » kulyutmaz » gosterilmek » suratından duşen bin parca olm » uzerine yuklenmek » acmak » goruşmek » akaclamak » bunun sonucu olarak da doğal ş » kamu sektoru » mustehase » cocuk aldırmak » ustunde durmak » kişilik tipi » donuşumcu » secici » lâmbayıacmak » turk aksağı » golgede kalmak » cıkmak » malın gozu » cinicilik » urokultur » yakacak » cıkar budak » corbaya donmek » oylece » elcim » suclandırılma » gulbahar » mulhak » kuğu gibi » ucuncul » kaya ucmazsa dere dolmaz » dol yolu » yureği yarılmak » se » olusu kınalı » renk vermek veya katmak » kucak cocuğu » kapanice » olcer » hareket » icindeki en kucuk birlik » gecim sıkıntısı » uclu ganyan » sozlukculuk » eşelemek işi yapılmak » puskurtulme »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.