tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
calıp cırpmak » ulkesel » sumuklu » hâli uzere » musellesat » ağzına veya diline sağlık » allah a bir can borcu var » koturum » her gorduğu sakallıyıbabasısan » yureği katı » cayhaneci » kopya etmek yapmak veya kopyas » zebur » yenik duşmek » capak » zuhal » e e » bir doğu germen halkı » hasta ol benim icin oleyim se » mutevakkıf » gulerim veya guleyim bari » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » guzel » gayrimumbit » başmudurluk » bir dilin kelimeleriyle duşunc » icini cekmek ic cekmek veya ic » cift cubuk » acısınıcıkarmak » mudafaa etmek » inhibitor » cıngar cıkarmak » sureksizlik » gozleri kan canağına donmek ve » ge » carşaflamak » ciceksiz » cukurlatmak » ağac kurdu » genclik » gozu cıkasıca » gorunme » bolunme » duz yazı » ceyrek » capraşıklaşmak » kazaya rıza gostermek » durum » gecirmek » orgutsuz »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.