tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmek » mulemma » bıcak gibi » eden felsefe ve din doktrini » tat » anka » ucuşmak » palandoken » kalpakcı » cin gulu » gerekce » tehaluk etmek » ruh kazandırmak veya vermek » sır vermek veya sızdırmak » kolay işlenebilen yumuşak bir » sozlendirici » ku » uzerine » fikstur » guvenme » işten gucten kalmak » sokmek » cokertme » tehacum » kolacan etmek » gecişme » gumuşcun » karıncayıbile ezmemek veya inc » olum oranı » cekirdek » haber salmak veya yollamak » kilus » ic harp » cenesini bıcak acmamak » soluğu kesilmek veya tutulmak » fin ugor » yâruağyar » kendiliğinden ureme » darulbedayi » orukleme » cıkmalıtamlama » coğunlukla » duğun pilâvı » cocuk bezi » muhre » citlemek » capaculculuk » işi ne » yaşam bicimi » elinin koru »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.