tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
somuru » ışıkcı » ufuruk » yuzune tukurseler yağmur yağıy » ağır ol » gecek » cullama » dort duvar arasında kalmak » biri fert » cevrim » zuppe » ucleme » cirozlaşmak » dikkat cekmek veya dikkati cek » goz bankası » kaucuklu » hunerli » sacma sapan konuşmak » hukûmet konağı » sublime » tam maaşla tekaut veya emekli » coğu zarar azıkarar » acıklık » inmek » sade birimler boluğu » ağız unlusu » elinden cıkmak » son bulmak veya sona ermek » cengi kolu » podosuet » uzgunluk » cipo » durust » oğurtmek » istenc » yakınlık gostermek » mongolist » dinden imandan cıkmak » merdane » masraf kapısıacmak » gucu ipliği » gumuşservi » buyuk mağaza » mercankoşk » inancsız » alanlarıolan surekli veya gec » goz hapsine almak » guceniş » horozdan kacmak » tırmanıcıbir bitki piper nigru »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.