tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
solomlular » gunduz kulâhlı gece silâhlı » kulağakacan » oykulemek » dol yolu » soz yok » guvec » cıngırdak » gule gule » duşman » on bilim » verilmesi ve bu sahipliğin bir » somestr » ana cizgi » gozleri cakmak cakmak olmak » spinosum » yağlıkcı » bıcak altına yatmak » acısal hız » bukumsuz » doşemek » gecmişi kandilli » w w » mudavim olmak » ustune ustluk » amac » naturizm » gocer » başka işi yok mu » cizi » goz goze gelmek » besi oru » ruh otesi » sululuk yapmak veya etmek » kostek vurmak » tuveyc » oğmek » gorumce » avuc ici kadar » temerkuz » yontemsizlik » kalkan bocekleri » hintli » motivasyon » yukunu tutmak » acıklaştırmak » cıkılma » homoseksuellik » cerge » gecilmek »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.