tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goce » bayrak cekmek veya asmak » hukûmet » bukulgen » actırmak » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » yonelmek » kapakcık » kulak asma » ucsuz » karikaturize » cıplak » kanıtlamak » sokuk dikmek » nefesli calgı » cimleme » halil İbrahim bereketi » muşkul » ihracatcılık » topcu » fırcalama » tumorleşmek » surgun olmak » kotu kişi olmak » munasebet » İki veya daha cok maddeyi birb » karantina suresi » gununu doldurmak » donencel » gecişme » gesneriana » herkesin yararlandığı » muslukculuk » sulûk etmek » ellerin dert gormesin » dolapcı » cokeltmek » kesesine guvenmek » tunekleme » aktuel » yumurtadan daha dun cıkmış » katısoz » gerekceli » korlenme » yuksuk makarna » ofkelenme » haraclı » yuklu » pacasınıcekecek veya toplayaca » muteessir »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.