tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc duzlemli » lupcu » pluralizm » bitkisi gossypium » tulyum » cakal eriği » vazgecirmek » rafızîlik » calışma gezisi » dunyasından gecmek » selâm para kelâm para » moral cokuntu » cakmak » neşesi kacmak » carkacı » plâstikten arac » zekâ bolumu » cozumsuz » kırmızıkart gormek » başmudurluk » eceli gelen kopek cami duvarın » tebaruz » kazgıc » gozum gormesin » alp yıldızı » musmir » kucumsenme » onunde ardında gidilmez » deveden buyuk fil var » tokat atmak aşk etmek veya pat » lâponca » yan gozle bakma » cullandırma » taşcatlasa » kabahat samur kurk olsa kimse » oğutuluş » bombardıman ucağı » cığırtmak » ana sozleşme » gunah » telâşgostermek » kayıkcılık » levanten » kırık cizgi » ortmek » goce » kusur » cıfıtlık » gece gunduz » tumsekleşmek »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.