tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gunahınıvermez » yarısonuc » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » cukur » seckinlik » cıkarmak » se » aman allah allahım » yedi gobek » suspansiyon » comert davranmak » koy ekmeği » oc almak veya ocunu almak » bohca boreği » taaddut » dunyaya getirmek » ekle » saklamak inkâr etmek » parcası » cimentolanma » kulağına carpmak » durt » acık bono vermek » muruvvetsiz » avrupalı avrupa da yaşayan a » esi » kureleme » allah rızasıicin » pence atmak » baraj yapmak veya kurmak » bir postum var atarım nerede » ceyizlik » sovgu » calgı » cıkma » muteveccihen » goden bağırsağı » kıymalıborek » vokabuler » herhangi bir doğal nesne veya » musademe » duzme » suya goturup susuz getirir » girdisi cıktısı » tekci » coz » cıkmak » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » kılıclamak » koşe kapmaca »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.