tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz tembel zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
metal parca » kopru » comelme » cocuk » efendim nerede ben nerede » kapsamına alma veya alınma » amac edinmek » uz » omru uzamak » alcılamak » don gomlek » yulunmek » kol kanat olmak veya germek » yuzu gulmek » ozel radyo » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » uğur bocekleri » tenasupsuz » onlem almak » gosterişsiz » emdiği helâl sut haram olmak » yuzeyleşmek » kamcılaşmak » tebaruz » doner ayna » şaka goturmemek » cevrelerine saldıklarıkendiler » orumcek » gokkuzgunumsular » pancar gibi olmak veya pancar » okceli » duğun » gecmek » kutuk » hırcın » yureksiz » ketcap » sutliman » acmaz » izazuikram » bunye » cırakman » pusursuz » doğu turkcesi » alcaltmak » mumin » siyaseti ve oğretisi » yureği sızlamak » goze carpmak » işe bak »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.