tdk sözlük TDK Sözlük

 

tembel zıt anlamlısı

tembel zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • tembel zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için tembel zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük tembel zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
her gun papaz pilâv yemez » deve yuku » ust cıkmak veya gelmek » aracılığıyla duymak değmek e » cıplak » mubalâğa » analıkuzu kınalıkuzu » od » kuşucuşu » rezalet cıkarmak » ickisiz » halkalıgozler » oyle » tahammul » takarrur » surt allah surt » regaip kandili » seni gidi seni veya seni seni » fıcılamak » hatırlatmak » cemkirmek » serbest bolge » tur » cokertme » urus » cıplak at » başkomak koymak » kanarya ciceği » gıcıkca » bok boceği » cakozlama » uc adım » ismi gecmek » sulbunden gelmek » kurulur » ntı nti ntu ntu » ucurumlaşmak » kompresor » curukluk » futursuzca » hıckıra hıckıra » alacağıolsun » acındırmak » doğaclamak » ciceklendirmek » akce » cala kaşık » yalanınıyakalamak veya tutmak » sedefcilik » onemseniş »

tembel_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve tembel_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. tembel_zıt_anlamlısı nedir ve tembel_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.