tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icitme » gozunu ayırmamak » defteri durulmek » umera » duz yuzeylerden her biri » haber salmak veya yollamak » guzel duyusal » cekmelik » yardımcıyargıc » oz saygı » vurucu guc » cıplaklığıyla » sigara boceği » veya rejimi değiştirecek bicim » cıkralık » inmek » balıkcılık » gozu veya gozleri kararmak » rum » guneyli » caprazlık » capraşmak » rızkınıcıkarmak » fırcalamak » yapılan fıcıvb » ozur dilemek » tamir gormek » gunbegun » tahayyul » koku » gurbuzleşmek » tebaruz » kapısıacık » sağdıclık » komutator » yuk hayvanı » hayalifenere donmek » ve burada gorevli kimselerin t » surungenler » ustune perde cekmek » golgeli resim » uretim araclarınıozel mulkiyet » surcturme » sokuk » viraneye cevirmek » tumu cemiyet » anlamaya yarayan sınama » kızıl otesi » ız » fetus »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.