tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhimsemek » sunger gecirmek » ısıtıp ısıtıp onune koymak » taşıtcı » methusena » duş » soylemek » tozunu almak atmak silkmek ve » capaklanış » yargıcevresi » katılmasıya yapılan secim » onemseme » celseyi acmak » sıcan deliğine paha bicilmez o » ic oğlanı » bolşevik » fener cekmek » benlikcilik » sırtcılık » muzikci » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » yıldızısonmek » calgıcıbocek » gungormuşluk » tukenmişlik » arac » kışgunu » parcası » arkasınıveya peşini bırakmak » yayılmasınısağlayan cihaz » uruguaylı » olmayan bağımsız hur » gozunu kan burumek » bric » cene » bak bak » yılan gomleği » nitroseluloz » pusur » dokmek » urpertici » ic cekmek » hıncsız » şeyin ayrıcalığınıanlatır » duello » tumsekleşmek » meydana cıkmak » ciftci » ihtiyac » kucuk dil »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.