tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılıc pabucu » yoneticilik » presci » tabansızlık tabansız olma duru » goz taşı » zumre » pişmişaşa soğuk su katmak » calmak » ustunc » calışmak » ust başı » hırkayıbaşına cekmek » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » ackılatma » kucuk » dik » derinlik olcumu » cocuk oyuncağıhâline getirmek » ateşi cıkmak veya yukselmek » cer » cala kılıc » hacısuya atma » camurlaşma » sağeliyle sol kulağınıgosterme » icten » munakasa » tumgeneral » gibi cok yonlu hizmetleri en a » şakaya boğmak dokmek veya bozm » lâcka » burc » rekonstruksiyon » cekirdek kahve » cemaziyulevvel » surtmek » golge balığı » gorungu bilimi » selâm para kelâm para » kongolu » beleşveya bahşiş atın dişine v » cıkmak » icraata gecmek » dunya yıkılsa umurunda değil » papirusgiller » fulûsuahmere muhtac » acılış » cocukluk » lokma gozlu » t » bıcakcılık »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.