tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ilk ornek » gıcırıbukme » cepheden hucuma gecmek » mumsondu » on » basmak » ackılı » koyun can derdinde kasap yağd » teselli mukâfatı » mayalanabilen ve coğu tatlıola » plâncete » mest sermest » bol kepce » dondurmek » oburu » ense koku » mutekabiliyet » golge » huner » umit dunyası » copurlaşmak » mutedair » kozleme » mujdelemek » calışkan » bicem » kat îleşme » hoşgorucu » camurlaşma » ergurmek » puskurtme makinesi » berat gecesi » ali kıran başkesen » cınlama » cakmak » yoneliş » ağır kacmak » tembele işbuyur sana akıl oğr » ceşit » cıtlatılma » keceleştirmek » musabakaya girmek » bir soy » tekerrur » cerci » değerlerine yapılan yeni eklem » korpe » koklenmek » vak a » camaşırlık »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.