tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kambur ustune kambur veya kamb » gozu gormemek » veya giysinin uzerine konulan » cakım » maca beyi » norotik » murettip » iktisatcı » lehce bilimi » acmak » tartışma goturmek » surgu » kucuk tovbe ayı » teselsul etmek » ozel » soylemediğini bırakmamak » ağza alınmaz veya ağza alınmay » tecavuz » carpmak » gucenme » ruhunda guneşacmak » sozunu geri almak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » tutac » catı » muddeiumumî » yuk altına girmek » surundurulme » kamcı » soylemek » surmenaj » gozleri kamaşmak » gordurmek » cakıldak » cığır » leninci » bol paca » gozleyiş » cadır canağı » sulun » hayatınıbirine borclu olmak » ver elini şu veya bu yer » mak mek » iliğine veya iliklerine kadar » kurulur » gudulmek » curuk carık » teyel yapmak veya atmak » ders gormek » carpılmak »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.