tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yılan cıyan » bir doğu germen halkı » şeytan cekici » sozleşmesiz » ağız ağıza vermek veya konuşma » korleştiriş » goc » yulumek » hevesi kursağında veya icinde » cenekli » cumbuş » hindu » cennete donmek » hukmu gecmek veya hukum yurutm » piclik » cocukluğu tutmak » cokuntu » kulkedisi » yuzu secilmemek » guruldeme » cıkıntısız » parca » duşuş » gluten tutkalı » kulube » gercekcilik » cevirmenlik » gundeme almak » odenek » denize acılmak » frenkce » iktisatcılık » gozunu kan burumek » mutedeyyin » burokrat » gorkemli » kavakcılık » uzerine bir iki guneşdoğmak » ayrıbaşcekmek » gucenik » torpulu » olu » dirsek cevirmek » kırmızıcuruk » muncer olmak » gibi işler icin beslenen memel » kireclenmek » hukmu var veya yok » aklına geleni soylemek » eğilimli ortu »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.