tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olu gozu gibi » imdatcı » glâdyator » koktencilik » ceyreklenmek » nazım turu » surec » calgı » yuz tutmak » gluten tutkalı » carpıntı » kultur varlıkları » buve » nefis mudafaası » kacaklık » goturu iş » sloven » altın tutsa toprak olur veya » ciğit » ucuncul » bir cicekle bahar veya yaz olm » solungac » goden » cocuk oyuncağıhâline getirmek » minder curutmek » futuhatcı » mekanikcilik » acık » surmek » vadesi gelmek veya yetmek » ku » cimentolama » işi e dokmek » bac » olukcuk » hayvan derisi » munkir » kucultme » maoculuk » dalgıc » suclandırılma » cozulmek » cenen tutulsun » husun » ictenlikli » omrumun varı » şarapcı » deniz culluğu » ozverili » kaplumbağa yuruyuşu »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.