tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucmak » icinden gulmek » karacam » mudebbir » vergi yukumlusu » aklızıvanadan cıkmak » soz sozu acmak » ustune yurumek » allah mubarek etsin » gozleri parlamak » bağıtcı » ihrac etmek » şeyler musavî » sumuk » bukme » sokuntu » catışmak » gozu buyukte olmak » mercan avlayan kimse » gumuşî » incelenmesi muşahede » yola cıkmak » koyun can derdinde kasap yağd » duşunulme » celikleştirme » sac saca başbaşa sac saca başb » kucuk » elden cıkmak » dovec » icine tukurmek » soğe » elinin koru » komurleşmek » koklenme » ağıciceği » pecic » cekeleme » cetene » catıpenceresi » ağa borc eder uşak harc » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » imtizacsız » lutuf » temerkuz » yuze soğurma » ana sayac » cekap » dansor » teeyyut etmek » bir tutmak veya bir gormek »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.