tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oldurucu » doşenme » ozgunleşmek » epikurosculuk » cehre zuğurdu » cenesi acılmak » yalın tumce » ozdeştirmek » ateşli silâh » mucahitlik » yureğine kar yağmak » gıptasınıcekmek » cerceve anlaşma » seramikcilik » aclık » cakmak yapan veya satan kimse » utcu » yakasıacılmadık » ağza tat boğaza feryat » tacsızlar » iyilik guzellik » yuzlu » sozum yabana veya sozum meclis » ası esi » cini » duzenlenme » frenk » parca » koşelik » tutsulenmek » cekmek » kotuluk etmek veya yapmak » etmek » kıctan bacaklı » alcak gonulluluk » ukraynalı » maydanozlu soğan » duzenleme ve filme aktarma işi » diri ortu » okculuk » suluk vurmak » geleceği varsa goreceği de va » sınava cekilmek » gobeklenmek » duzenlilik » ucurum » dol » payandalarıcozmek » uzgorur » gun »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.