tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kaucuk » topluluğu » lâckalaşma » başetmek veya edememek » bir soyledi pir soyledi » selâmete cıkmak » belirten kural » kırmız boceği » orgensel » tekcilik » adınıanmak veya anmamak » duşgucu » guzelce » leke etmek veya yapmak » bilgiclik satmak veya taslamak » ağaccılık » den yana » metal parca » kuşa benzemek veya donmek » korelmek » yapılmışalet » muzik salonu » kader talih » sanat enstitusu » dava etmek veya acmak » dur » olmez oğlu » ağzına bir zeytin verir altın » cırcır boceği » tabiatustuculuk » acığınıkapatmak » hicten » ic deniz » bıcak » aradan cekilmek » ozgurlukcu demokrasi » imza atmak veya bir şeyi imza » ders calışmak » koktenci » kuttedek » on » kırkağac kavunu » goz ucu » anadan gorme » yol gostermek » goz » esmer kuf » duzmek » aristokrasi ekonomik toplumsa » fikrini celmek »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.