tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustcavuş » akıldan cıkmamak » soydur ceker boktur kokar » lutuf » umranlı » yuzmek » el ermez guc yetmez » gudukleşmek » teberruz » taşıma veya dokme su ile değir » suvari » eli kolu bağlıkalmak veya durm » ceşni » yalın ayak başıkabak » didik didik etmek veya olmak » acılıştoreni » vızvız boceği » acık olmak » horguc » yureklenme » cevre » amperolcer » kilus » coban » gosterişsizce » kuf bağlamak veya tutmak » devletle » ovmek » buyuk abdesti gelmek » pufur pufur » hazır corba » katrankopuğu » surgulu » gul » ac » yenilir veya yenir yutulur şey » torpu » takayyut » duğun evi gibi » gozlerini acmak » gonder » mubalâğacılık » film cevirmek » kendini gostermek » inşaatcılık » gomulemek » kafasından cıkarmak » cirişli » kafdağı » curumek »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.