tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aklından cıkarmamak » aslanpencesi » gunduzlu » iclik » kene goz » duğunsuz » uzunlukta bir yanıyivli yuva » kalıpcı » dişini sokmek » cığrış » ehlihibre ehlivukuf eksper » guneşlik » hâli uzere » komunikasyon » toplumsal butunleşme » cozucu » yuz yuze bakmak » icme » dokuz koyden kovulmuş » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » surt allah surt » calışkanlık » bir an once » el acmak » cerceve » maskesi duşmek » istizan etmek veya eylemek » lutfen » as » aglutinasyon » gudeksiz » kralice » bolşevizm » odetmek » cilekci » cubukluk » gozetmek » citileme » bir hâl almak » olcuşmek » ceddine lânet veya yedi ceddin » carşafa girmek » murekkebi kurumadan bozmak » o duvar senin bu duvar benim » aynıkapıya cıkmak » karşılıklıbirbirini dovmek » gorececilik » allah sonunu hayır etsin » onemsemek » ezilip buzulmek »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.