tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mez » lâhavle cekmek veya okumak » arkalıc » gumec balı » her şeyin yenisi dostun eskis » cerez » coplenme » gozler onune serilmek » onlemlerin butunu » gecit resmi » acık vermek » papirus » civi gibi olmak » oğul cıkarmak » kucuk onerme » kalbi carpmak » culûsiye » borclandırma » bayramîlik » hata etmek veya işlemek » carklı » goz nuru dokmek » inmek » capari » yumuşakca » borc » ayağınısurumek » buyutme » kızıgonlune bırakırsan ya davu » balıksırtı balık kılcığıbicim » tekaut ikramiyesi » sandıkcı » yol yurumek » mujdeleme » eskulâbî » seruven » mulâyim » los » soz yok » ozseverlik » sosyolenguistik » oksuzluk » bayramlık ağzınıacmak » dokmek » cubuk » sebat etmek veya gostermek » ayyuka cıkmak » cirkefli » deli cıkmak » hindoloji »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.