tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
eti budu yerinde veya etine do » sureksiz unsuz » cıtlatış » duzenleşik » şaibe altında tutulmak » ge » yuzunu goren cennetlik » demetci » loca » hic mi hic » cile » malik » borulce » duşunceye dalmak » yakın gocuşme » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » sınıkcılık » caşıtlamak » ihsan etmek veya buyurmak » gonul indirmek » soyletmek » cemkirme » bicki » ustundeki ustunde başındaki b » ihtilâfa duşmek » ıska gecmek » surtunme » vazgecmek » mukellef » guneşli » yeniceri ağası » sutlu ot » deklânşor » ne bicim » yeteneği maharet » on deyi » bulunan iki dairesinden her bi » gormediğe donmek veya gormemiş » an anecilik » hukûmet » gostere gostere » cu » kerpicleşme » keşkulufukara » parcalanma » cileden cıkmak » yusufcuk » denetci » catal » goreneksiz »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.