tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzına duşmek » arapsacı » el elden ustundur taa arşa ka » acıklayıcı » al takke ver kulâh » ciftleştirmek » gonlu kaymak » yuksek oranda karbon bulunan k » amatorluk » ders calışmak » yeşilcekirge » para cuzdanı » hintce » kaucuktan yapılmışşilte » ozumseme » icindeki en kucuk birlik » cayırmelikesi » cetele cekmek veya tutmak » cimenli » işbaşa duşmek » cekişken » yukarı goğe doğru olan yanı » odunleme » alman gumuşu » duşman » rivayet olunmak veya edilmek » culsuz » oğlen » ıska gecmek » hatırlatmak » tesisler butunu » frenk maydanozu » tac giymek » gurlemek » brulor » guzel » icki psikozu » hicci » cocuk oyuncağıhâline getirmek » caltılık » gurultulu » taclanma » muhlik » boyle » ustune yok » aku » parca » cim cim » trockicilik » kotu yola duşmek »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.