tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokmek » kotulemek » mv » butun » icinde pişirilmesi ve limon su » olumluk » ada cayı » brahmanizm » tumlemek » uzum sirkesi » yarayan kuru ince yaprak » tespih cekmek » tehevvur » bulbul gibi soylemek » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » boluşturmek » ustunseme » cıtlatma » asma kopru » muzakere etmek veya yapmak » hatırlatmak » ciylemek » kızılcık receli » bilinc » tesaduf » gun doğmadan kimliği soylenmez » supermarketcilik » puritenlik » caşıtlık » yunmuşarınmışveya yıkanmış » istencsizlik » olum » celişkili » buyuğumsu » kervan culluğu » boksorluk » cakal » fin hamamı » oğut vermek veya oğutte bulunm » cınlatma » babaîlik » patlangac » mili » tumorleşme » bal ozu » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » emekci » ayrıbaşcekmek » yuksekten ucmak » yarayan cevresi oluklu kucuk »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.