tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhresenk » capaculculuk » nuvaziş » suzuluş » uşuntu » kopcalanma » taaffun etmek » goz bilimi » caca » gonlu bulanmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kulturfizik » ustune vazife olmamak veya değ » muddetli » icini bayıltmak veya kıymak » kuzum » gozlenme » gozde » oyle oyle » veya dokunmuşpamuktan yapılan » teavun » kılık kıyafeti duzmek » luzucî » geniz unlusu » kutlesel » guzlemek » bata cıka » guzel sanatlar » icmek » pusuya duşurmek » gulerken ısırır » zerzevatcılık » saltanat surmek » cizgilenmek » kucuk » ay orumceği » gunduzcu » sidik sokturucu » doşeme » dunyaya gelmek » zeytinyağıgibi uste cıkmak » mubaşeret » dol vermek » potifur » yanaşık duzen » eli ayağıveya eli kolu bağlı » kurtajcı » direktorluk » julus terrestris » borcunu kapatmak veya borctan »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.