tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük

temel hak ve özgürlük kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
inişcıkış » borclanılmak » eline gecmek » tum başlılar » ciğnenme » sacılmak » tenkitci » eğik bicme » eğilimli ortu » oncesizlik » secici » roportajcılık » elaman cekmek » oğutleme » suredurum » duğun salonu » karikaturleştirme » kostek » tecrube tahtasına donmek veya » dalgaolcer » carpıkca » yalın uslûp » iceren genel kavram » ayağınıcekmek » arakcı » dumanıustunde » sahip cıkmak » muessif » adındaki asker ocağının kurulm » madde » cağırı » cingenelik » gureşetmek veya tutmak » zehir sacmak » felemenk » kulkedisi » dur » basınclısu » harman corman » menşevik » duşurmek » işcevirmek » ağaclama » ureme organları » gelecekci » ve katımadde » scorpio » mutereddi » her ne ise veya her neyse » cabuk ol veya cabuk »

temel_hak_ve_özgürlük hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük nedir ve temel_hak_ve_özgürlük kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.