tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yasakcı » goncu » lâtin yelkeni » ağız tamburasıcalmak » uretim ilişkileri » emlâk burosu » kardeşce » subyan » harc » camurlaşmak » gundondu » ceddine rahmet » allah ın emri » cağırmak » duz » muphemiyet » sene » sutten ağzıyanmak » golgelemek » gucluk » calımlamak » takke duştu kel gorundu » gibi cok yonlu hizmetleri en a » butunsellik » kendine yedirememek veya onuru » bir yerde kullanılan bir yere » kacma » kılınıbile kıpırdatmamak veya » geyik boceği » cekmek » lâfınıveya lâfınızı balla kest » duşuk » penceli » mustesna » nuktedanlık » muzakere » uslûp » guz » duzlem » donuna kacırmak » suzulmek » dovunuş » camgobeği » ayağa duşmek » buten » buyukseme » ne munasebet » kureselleşmek » ruya gibi » goynuk »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.