tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciğlik » gok gurultusu » gure » mulkiye mektebi » catı » icraatcı » lupletme » kendine gel » urperme » karşılama toreni » cağıldamak » elini cabuk tutmak » hıckırış » babaîlik » dort goz bir evlât icin » okuz trene baktığıgibi bakmak » orucu » suslu puslu » gum gum atmak » cingenece » bocek kabuğu » alıc » kız bocekleri » aracı » sinekten yağcıkarmak » karekok » maocu » usteleme » adıbatasıveya adıbatasıca » erkeklik sende kalsın » omur gecirmek » carliston » ortuşme » ne hâlde » kuskun » bitlis koftesi » olum doşeği » huzunsuzluk » yureği parcalanmak » icatcı » kotuleşmek » koyluluk » tevil goturmek » hint horozu » kulakcık » yorungesine oturmak » nukleer silâh » kızılcık receli » dovunuş » parmak uzumu »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.