tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acar » tanışcıkmak » tepesi ustu » gecirgenlik » beklenmediği umulmadığıveya c » duzenlemek » yuzu secilmemek » icin » kan emebilen halk arasında ba » başına balta kesilmek veya olm » ihrac » kadukluk » cınlamak » kotumserleşme » karagoz oynatmak » tir » camur ığrıbı » kurutmac » doşemelik » ustelemek » sinirine dokunmak » o gun bugundur » kun » carpılmak » puskurtuş » caprazlık » gururlanmak » acık teşekkur » guclendirilme » oz beslenen » iskeletli hayvan corallium rub » ortalığı almak » dorduzleme » duyun » vefat ilmuhaberi » kucukce » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » keyfini kacırmak veya bozmak » bircoğunu o metalin yuzeyine y » hayata kusmek » cene yarıştırma » konsolide butce » bok ustun bok » minder curutmek » olcturme » yuz etmek » hakkıgecmek » catal kargı » başında beklemek veya durmak » ozgunleşme »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.