tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
etut » bir gunden bir gune » sağgoru » acıgormuş » olcusuz » fırsat beklemek veya aramak » lopcuk » tekabul » temeddun » duşunceye bağlayarak yorumlaya » at olur meydan olmaz bulunmaz » hır cıkarmak » ici dar » munteşir » icinden yanmak » girit kekiği » usta elinden cıkmak » emanetcilik » kor kostebek » acıkta kalmak veya olmak » uste cıkmak » yay » ne sularda » cakmak taşı » muzakere » kurk » dil surcmesi » sıcakca » iblisce » carcabuk » yoresel » cıkma » gokce » havuc » duzen kurmak » tuvit » ozgunluk » ote » obek obek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » curuf » doviz » gecerlemek » kan cekmek » mutehevvir » suyu nereden geliyor » cevik » tekcilik » buyuklu kucuklu » bankadan cekmek veya almak »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.