tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dublor » carpma » masturbasyon » insan ayağıdeğmemişveya basmam » gecersiz » ağlayanın malıgulene hayretmez » inekcilik » telgraf cekmek » kutleme » kuşucmaz kervan gecmez » centiklemek » guneşsiz » mustebat » iki buklum olmak » acısal uzaklık » cilekcilik » arabî » teeddup etmek » kendinden gecmek » diktatorce » mubarek » ağzından cıt cıkmamak » canıcanına veya icine sığmamak » caktırılmak » muşfik » duğumlu » duzeltmek » mujdelenmek » ucucu » ustune yok » coğul » ha hoca ali ha ali hoca » butun malların ortaklaşa kulla » cıkıntı » komputer » soğuşlemek » ciğde » tekeline veya tekellerine alma » bukucu » kokenlenme » kusulu » buyu bozulmak » yalelli gibi veya arabın yalel » el sozluğu » felc olmak » dovmeci » duğumlenebilir nesne » akciğer gobeği » gozunden kacmamak » ulkesellik »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.