tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dovdurtmek » sıhhî tesisatcı » dekorator » t » icine kurt duşmek » mutebaki » goz » aclıktan olmeyecek kadar » gorenekci » dikişci » ucteker » ofkeleniş » yureğine oturmak » ust kat » ağzıvar dili yok » boşdonmek » universiteler arası » inmek » seramikci » canıcıkmak » mucbir » doner sermaye » ibrikci » cor cop » isimden tureme fiil » ihrac etmek » soylenmek » dokunmek » buzgen » acık oy » sinema endustrisi » cingene pembesi » mutlakcılık » sepetci soğudu » yer opmek » bucurluk » sakatcı » posta koymak veya atmak » ucleme » cokmek » seramikcilik » hukumler ve izlenecek yollar » duzulmek » tunc » hurdaya cevirmek » gecimsizleşme » ne haber » mustacelen » permece » truk »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.