tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
arkasında veya sırtında yumurt » banliyo » gecim sıkıntısı » bir madde » kefekiye donmek » sur atlendirmek » puritenlik » dil oğretimi » taannut etmek » omurlu » deli danalar gibi donmek » gonul bulandırmak » allah ın cezası » ezik buzuk » ustune basmak » cıtlamak » muzmin » catal » etmek » yardımcı yardım eden veya ger » cozuluş » gulu tarife ne hacet ne cicek » gi » mirascı » goden bağırsağı » sacalanma » lok gibi oturmak veya cokmek » biz kırk kişiyiz birbirimizi » dolap beygiri gibi donup durma » turum » seylân taşı » yukleme » kurutularak ufalanmışhamurdan » catılı » cocuklar » kırk yılın başıveya başında » cok sesli » halay cekmek veya tepmek » gozu olmamak » ışıl kuf » icini kurt yemek veya kemirmek » karga duleği » cadır ağırşağı » genclik » sundurmek » tor » soz dizimi » şuyu » duşunce iyilik ahmet ertuğr » su dokmek »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.