tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mucbir » kabına dokmek » du » koşesiz » onune dikilmek » kara gun » cıkmak » omruhayat » tasa cekmek » yureklilik » koleleştiriş » cehennemin bucağıveya dibi » sutliman » başnereye giderse ayak da ora » mustesna » ustundeki ustunde başındaki b » uzak duşmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » duşman kesilmek » norvecli » acık hava sineması » yukseltmek » gork » su uyur duşman uyumaz » suzmek » ozezerlik » cuzdan » iceriden evlenmek » entrika cevirmek » kalafatcı » virus » cello » kul kesilmek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » yurunmek » oluşturduğu donme eğrim cevr » cayır guzeli » yuzsuz » allah a yalvar » okun yanlarda gosterilmişağır » cekme kat » dur » işaret yay ayrac » mak mek » icyağı » durumleme » suzme » toplumcu gercekcilik » kafa cıkışı » dortleme »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.