tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hasta ol benim icin oleyim se » gunduzlu » cop atlamaz » transit gecmek » kuşucmaz kervan gecmez » pakistanlı » satranc taşı » onemseyiş » oğuruş » olan insan topluluğu ulus » cıkarmak » cekcek » gobek bağlamak veya salıvermek » duşey cember » tunel gecmek » gonderilme » gozleri yaşarmak » iyodur » catır catır » aylıkcı » nal cakmak » parcasıbağlıbulunan catal » haber gecmek » icler veya yurekler acısı » silip supurmek » sumerolog » ak gun ağartır kara gun karar » perde cekmek » pece » canım dese canım cıksın diyor » borclu » duşuncesiz » bosmek » dunyayıharam etmek » hunsa » tunc » gobek havası » kunde » ten » başmurettiplik » yukleyici » amortisor » cin leylâğı » monitor » silindir prizma vb bicimindek » tumgenerallik » calmak » gonlu olmak » redaktorluk » cıldırmak »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.