tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuz suyu » kapsul » donuş » corak » acıklığa kavuşturmak » guveni olmak » tedavul » goz kadehi » tum » cerrahî mudahale » taaffun etmek » lokman hekimin ye dediği » koltuk duşkunu » cekme » individualizm » surekli olarak gidip gelmek » ev sahibi mulk sahibi hani bu » kul » cokrağan » calkar » muspet » ovgucu » ağac » kacamak » cokelti » buyukluk gostermek » catlak » kuvvetten duşmek » gok gurultusu » cercevelemek » kin gutmek » gunote » t » yuz yazmak » seramikcilik » gozune sokmak » kadınduğmesi » donuşumcu » zaman tuneli » acımlamak » ovundurucu » bicimlerini belirleyen ana oze » dukluk » icerleme » donuşlu » mineral » a a » gozetmek » oğretiş » korun taşı »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.