tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
canınıdişine almak veya takmak » sonuclamak » ufleyen alet » eşiğine yuz surmek » kalın unlulerle art damak patl » uzerine gelen duvar ağırlıklar » mucevher mahfazası » secmesiz yemek » calar » cırpıvurmak » tegaful etmek » ust » anac » pekce » oldurmek » acık kalp ameliyatı » icin surulen kimyasal madde » gundeme getirmek » yuzlemek » calık » gormek » pişpirikci » ateşten gomlek » geleceği varsa goreceği de var » purhiddet » topukdoven » catal bıcak takımı » horoz olur gozu coplukte kalı » dayanma omru » ucuncu kişi » bıckıevi » golge etmek » gozlerinde şimşek veya şimşekl » olculen » etmediğini bırakmamak veya kom » cekiştirmek » cakşır » yuzu kalmamak » umit uyanmak » gocermek » suzgun goz » guvercinler » strukturalizm » değnekci » mucamaa » w » ni » gecirilmek » muneccim » tehevvur »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.