tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
peştuca » acmaz » muhayyersumbule » taşcatlasa » gozunun capağınısilmeden » oğretim yılı » kan canağıgibi » gunduz » kapkac » pırnal komuru » cenesinin bağıcozulmek » kuşucuşu » kraca » ulkusel » gok doğan » ntı nti ntu ntu » bitumlu » cıkışalmak » yuk » kuttedek » acık kapısiyaseti » gecti bor un pazarı sur eşeği » cok seslilik » dollenme » alcı » yutar hucre » kuncu » cekmek » israfa kacmak » ceyreklenmek » tuccarlaşma » slovakca » psikolojizm » gudukluk » dumanıustunde » meydan dayağına cekmek » saik » badem kurk » cıkın etmek » pejmurdelik » giysisi » cır cır » kaptan koprusu » akşam vakti » izlenim uyanmak » golgeleyici » olunmek » kacak » duzlenme » cıyan gibi »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.