tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hukûmet erkânı » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » aleyhine donmek » korku dağlarıbekler veya aşırı » soya cekim » ruzgârlı » kumbet » kapsamına alma veya alınma » gorunurde » mal kapital » protesto cekmek » iz ansızca » kulağınıcınlatmak » cay takımı » amacsız » işaret yay ayrac » iyi soylemek » kantarlıkufur » muteselli olmak » hayalifenere donmek » cilesi dolmak » can cana başbaşa » tırmanıcıbir bitki piper nigru » bir soy » inişcıkış » tahtaya kalkmak veya kaldırmak » ileri geri surulebilen sistem » oksuz kalmak » ozezer » antik cağ » gostermek » kufeci » alt tarafıveya yanı » acık tutmak » berbat etmek veya eylemek » kurduğu medeniyetleri kendi i » karagul » durumuna donuşmek » arak erek » bortu bocek » sonsuz kucuk » kuafor » yuksek basınc » bereketli ola veya olsun » facasınıalmak veya al aşağıetm » duğumleme » boluk » gudumlu » istihrac etmek » giysisi »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.