tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
telgrafcılık » goruşacısı » bulunan iki dairesinden her bi » teslim bayrağıcekmek » kacamak » alcıcı » citi yapmak » cin calığı » faslı » murtekip » cıkmak » sonuc karşılaşması » ortuş » taahhut » ağızlıkcı » cıkarcılık » kanarya ciceği » yuklenmek » uc beyaz » yuklu » curutmek » yureği katılmak » kara gun » durdurmak » yuruyuşkolu » rejisorluk » tebaruz etmek » hoşca » genc irisi » keci sakal » kor ocak » akdarıpanicum » nufusunu cıkarmak » iz an » korkakca » goz acamamak » acıkgozluluk » tefessuh » şantor » yusru » cemberlenmek » tutunculuk » otakcı » vak anuvislik » dalınc » lop » ağzından cıt cıkmamak » ozlu » kokenlenmek » m »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.