tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kâğıtcılık » kultur akımı » fluorur » eşiğine yuz surmek » levazım boluğu » donencel ay » nankorce » denizgulu » secim » sumuklu bocek » bolumleniş » dol ayı » sıcangiller » gulecen » kulâhınıhavaya atmak » bektaşî uzumu » yarım kure » lânet olsun » hafıza » cicekleşmek » govde gosterisi » cağdışı » dovmek » boşcıkmak » tuberkuloz » gosteri » merdane » malik » durme » naciz » şuphecilik » acık kapıbırakmak » mes ul tutmak » fuzen » sonuc karşılaşması » mahrut » comak » genc » puskul kuyruklular » bilânco » munasip gormek » muhendislik » cevre bilimci » luzumlu » duzem » cizinti » cağcıllaşma » cinko » mık mik muk muk » uz »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.