tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tulbent » zayicesine bakmak » mucehhez » veya ozel kuruluşlarca odenen » alt ust etmek » uc vermek » burnu havada veya kaf dağında » itirafcı » cekince koymak » acıklama yapmak » ıslahatcı » loşca » evrak cantası » duşurum » beklenmediği umulmadığıveya c » hazır mezarın olusu » tetik bulunmak veya tetikte bu » kotu » ofke » badi badi yurumek veya gitmek » bizlengic » acık » yayla ciceği » resmiyete dokmek » onem » tekcilik » tuydurme » duğum vurmak » utu masası » allah » dunden hazır veya razı » uflemek » kolen olayım » doşemeli » bohcasınıkoltuğuna almak » teressup » furs » ici tez » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » havanda su dovmek » enfarktus » suzmek » gostertme » hayalifenere donmek » etcil » başcık » hızır gibi yetişmek » cil » gullâbi » ardışık goruntu »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.