tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soze başlamak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kopekayası » serdumen » oz dikeni » tarihe gecmek » gormediğe donmek veya gormemiş » ardıl goruntu » ozlentili » koprulenme » oteyi beriyi » kızılağac » olcek » yerin dibine gecmek batmak vey » olup olup dirilmek » gunduzcu » ozelliklerin tumu » ortalıkcı » gozunu daldan budaktan veya co » cuda etmek » taayyuş » calgıcalmak » oğrencilik » bozukca » yontma taşcağı » sutolcer » soz veya lâf altında kalmamak » ağac kupesi » yerleşme birimi » duşundaş » reomur » nufuzlu » lâcka etmek » capul » yalancışohret » gosterir » beneklerle orten asklımantar » cırak » devaluasyon » carşıekmeği » yanlışhesap bağdad dan doner » orumcek kuşu » dunyayıtutmak » hakkıgecmek » teptim kece oldu sivrilttim k » alcak gonullu » hukum » anlamında ikileme oluşturur » Şafiî kopeğine donmek » sokukcu »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.