tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cerceve anlaşma » gosterge bilimi » yureği kabarmak » işin icinden cıkamamak » iki gonul bir olunca samanlık » coğdurme » pişpirikci » allah vermesin » cemaziyulevvel » dere tepe duz gitmek » kaucuklu » muteakip » soluğu kesilmek veya tutulmak » sutlu » populerlik » kotulenme » celişme » cekmek » yurumek » selâm para kelâm para » kaval tufek » tekerrur » cakır » koşede bucakta kalmak » ric at » kacırmak » dişine gore » ehlihibre ehlivukuf eksper » kacınılmaz olan şey » şenlik gormemiş » cingene cergesinde musandıra n » yuz » muallâkta olmak veya muallâkta » boyacıkupune girmişgibi » kundeleme » camurluk » temel tumce » supurtmek » obur dunya » u donuşu yapmak » bizim gelin bizden kacar tuta » cubuk ağacı » doğunmek » protezi » dort donmek » cor » muslumanlaştırma » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » butun malların ortaklaşa kulla » kusurat »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.