tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temel hak ve özgürlük kelime anlamı tıklayınız. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
orneklem » hur teşebbus » kuremsi » etmek » afişcilik » cıtır pıtır » uk » cimentolu » kedigozu » copra » tumlec » carşaflanmak » bicimi » aylakcı » moblesiz » acık hava sineması » gurultu cıkarmak etmek koparm » cekirge otleğeni » temize cıkmak » veya giysinin uzerine konulan » kaca kac » yuksek » konsantre etmek veya olmak » ağzınıacmak » yaban ordeği » guluşme » ruping sistemi » cevrelemek » kılıc sallamak » rontgen cekmek » capkınca » edebiyatcılık » gucendirme » yunlu » daire parcası » tavukgoğsu » abakus » yuzeyleşme » boynu bukuk » hukumler ve izlenecek yollar » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » bulunan bolum kafa ser » ağız yer yuz utanır » dağda bağın var yureğinde dağ » sutbaşı » duşut » cemenli » anasıturp veya sarımsak babas » oluşturduğu tuzel varlık » baygınlık gecirmek »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.