tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kimus » katmerli katmerli gulmek » ağız acmamak » sahneye cıkmak » oteki beriki » acımlanma » hucum oyuncusu » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » yonlendirme işi » ceşitleme » mutehassis etmek » carnacar » yivacar » sureğenleşmek » gomulme » bukturmek » cubuk ağacı » sosyal statu » surtuş » hanbelî » kan ter icinde kalmak » mulhem » teşhis etmek veya koymak » verilen liste » duğmelemek » tahkimat elemanlarıustune veya » olmez cicek » tam ustune basmak » yuz sabunu » cobanlık » zurra » iceriden evlenmek » cıplak alev » puskurtme » sunnet ehli » koh basili » goze batmak » keci yolu » haricten gazel okumak veya atm » colleştirmek » cekim » bonkorluk » susleme sanatları » kokune kibrit suyu dokmek veya » uzerine oturmak » cağrı » yaradan » tutsulu » mavimtırak esmer renkte bir el » mudekkik »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.