tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
capacullaştırmak » tayyor » kırk yıllık yani olur mu kâni » doviz » dalavere cevirmek veya dondurm » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » gungormuş » tekeline veya tekellerine alma » ankara kedisi » cokertmek » ambulâns » hut » koşeyi donmek » uzgun balığı » apacıklık » rumlaşma » acığa cıkmak » bukulmek » cokmek » goz goz » oşur » sinirine dokunmak » caferî » tasar cizimci » coluk cocuk sahibi olmak » mizac » cizici » boce » catılı » rusum » koyuvermek » silindirsel yuzey » yan cizgisi » kaşının altında gozun var deme » guncelliğini yitirmek » suzeni » tukenmişlik » akışkanın gecişini ayarlamaya » okuz » bukulmek » ncı nci ncu ncu » civi gibi olmak » yapma yapmayın yapmayınız » sozlu » guneşlik » mucmel » kalcalı » yumuşakca » goğe merdiven dayamış » sofra veya sofrayı kurmak »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.