tdk sözlük TDK Sözlük

 

temel hak ve özgürlük kelime anlamı

temel hak ve özgürlük kelime anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temel hak ve özgürlük kelime anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temel hak ve özgürlük kelime anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temel hak ve özgürlük kelime anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
diz cokmek » erkân kurku » kalcasız » eşeyli ureme » bir gozeli » cocuk yapmak » kolacan etmek » soz anlayan beri gelsin » guluncleşme » kıskac » cuha ciceği » testere caprazı » coğaltma makinesi » belirli gecmiş » uzucu » astığıastık kestiği kestik » coban merhemi » trabzon hurması » geri cekilmek » mahkemeye duşmek » tevatur » cukurlaşmak » yukseklerde dolaşmak » ici ezilmek » diplomatca » bir elle verdiğini obur elle a » ozdek » tacikce » zerduştî » kullî » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cıldırasıya » nane likoru » inancsız » tebeyyun » imparatorice » sokak cocuğu » kırbaclama » teeyyut etmek » bicim almak » nazikce » secmen kutuğu » serbest gureş » lâf lâfıacar » odul » utcu » kalan mal ve paradan paylarına » durdurmak » dumbelek » alt cene »

temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı hakkında da bilgi ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı nedir ve temel_hak_ve_özgürlük_kelime_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.