tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dalgaolcer » soz veya lâf duşmemek » uzerine almak » goğus germek » bildik cıkmak » ters turs » kıvanc duymak » gureştirmek » tuzla buz veya tuz buz olmak » tadıgitmek veya kacmak » borekci » ofkesiz » kaput gitmek veya olmak » politika ile uğraşan kimse si » foyasıcıkmak » oz beslenme » kim kime dum duma » ustelemek » gudumleme » muzik salonu » nemce » sokulmek » pek yuzlu » yurek selânik » guzel » macarca » doldurdukları rengi beyazdan » kıskıvrak yakalamak veya bağla » calım yemek » korluk » analizor » aman allah allahım » kor olasıveya kor olasıca ols » veya dokunmuşpamuktan yapılan » donuşluluk » putur » rahat yuzu gormemek » doğen » kulhanî » voli cevirmek » mış miş muş muş » figuran » elden gecirmek » barışcı » ac kalmak » goz gezdirmek » mizac » kacmak » suslenmek » ayak ayak ustune atmak »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.