tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonderilme » gelecek zaman sıfat fiili » hafta sekiz gun dokuz » malın gozu » murtefi » kalbine gore » catallaşma » kendini gosteren ve bulaşıcıol » duz » turkleşme » yollara sokaklara dokulmek » ictenlikli » hazır bulunmak veya olmak » tuy sıklet » metal kap » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » bektaşîlik » dumduz » bakar kor » pas acmak » yer ozekcilik » ho » surgune gondermek » keceleştirmek » ustubec » calgıc » buyukce » oğurtlemek » muteşekkil » cadısupurgesi » sut kuzusu » cur etsiz » barut kesilmek veya olmak » bukme » uye aidatı » kandil gunu » karakacan » cicek sapcığı » otostopcu » teneffushane » carkacı » buyulenme » boy olcuşmek » lece » kır duşmek » dutu rubus caesus » tek hucreli » bulgur corbası » gubrelemek » cırakman »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.