tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
trenckotlu » mektep gormemiş » corap sokuğu gibi gitmek veya » allah esirgesin veya saklasın » ric at etmek » akcopleme » pabucu buyuğe okutmak » cokları » usderi » butun sıra » elini kana bulamak veya bulaşt » akıl akıldan ustundur » gotten bacaklı » paylaşmış benzer odevlerle yu » gozlerini kacırmak » plutonyum » cizgi cekmek » sozunu bilmez » sunepelik » suve » super fostat » tevazun » cay vermek » otomatiğe gecmek » acık alınla » yapma » ozlemek » frenkce » şovalyelik » arac » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » dirhemle soylemek veya konuşma » astsubay başcavuş » onleme durumu » celikleştirmek » oğutulmek » sınıfta caktırmak » adres bırakmak gostermek veya » duzenlemeci » cekim ekleri » lık lik luk luk » muteessir olmak » sene » ofkesiz » yuk » cekmek » duşuncesiz » asker cıkarmak » soylemseme » oğurtleme »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.