tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
encumen » bortme » opuşmek » cekimli » sapsarıkesilmek veya olmak » duygusal duşunme » sene » harrangurra » teselsul etmek » boy almak veya surmek » paranın ustu » metafizik » dağınıkca » fındıkcılık » tır » ucuk » tur » karanlığa gomulmek » atom cekirdeği » suvari » vezikul » bukuculuk » doldurdukları rengi beyazdan » mudafi » borcsuz harcsız » himaye etmek » bu abdestle daha cok namaz kıl » recelcilik » ağzıteneke kaplıolmak » sukûtla geciştirmek » kopya cekmek veya yapmak » goden » topluluğu » itilâfcı » ge » cokuş » budist » bobrek » bicmek » carpıkca » cıkmak » denk duşmek » elden duşme » duzenlenen toplantı » kaplıkapak » oğrenilme » yuksekten ucmak » gonlunu sondurmek » faulsuz » karun »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.