tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevirim senaryosu » elini cabuk tutmak » cocukluk » cakma kapı » tayf olcumu » cabuk ol veya cabuk » toplu calışım » dovdurmek » kubik » orneklenme » cıkışkapısı » oruklemek » bir sure ayrılmamak » duru » kuflenme » cetrefilce » tepesi veya beyni atmak » başcevirtmek » sobe » maca mece » bir soyledi pir soyledi » cavmak » elekcilik » puskullu » duldul » civitlemek » yuksuk » yutar hucre » celişmesiz » cekmek » dışına cıkmak » safca » işkence etmek veya yapmak » terazi » tur » goz boyamak » mucerret » goden » kuf kokmak » dikdortgensel bolge » bir ayak once evvel » kamanco » başaşağıduşmek » başlangıc noktası » buzuşme » sovmek » cıt » kaca kac » koşe » bir şey icin gerekli en buyuk »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.