tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koseği » kukre » formdan duşmek » cavdarlı » gonul yarası » gununu doldurmak » antrenor » koy oyunu » başıdonmek » cavmak » koşe vuruşu » gucuk » satışsozleşmesi » olay cıkarmak » rak rek » dunyalık » carpma kapı » oz kesit » ici yanmak » yontemsiz » kucuk capta » cucelik » gureşme » kosnul » odenen prim karşılığında bu iş » guneşgunu » profesor » gonul birliği » duşkunluk » aslanpencesi » sublimleşmek » komurleştirilme » mumeyyiz » kılıc sallamak » ceteleştirmek » sultanîhuzzam » icli dışlıolmak » kibritci » gurlemek » yuz kaplama » karun » ne oluyor » beylik fırın has cıkarır » yuzmek » her horoz kendi copluğunde ote » yoruk » boşgezmekten bedava calışmak y » cocuksuzluk » utulmek » dy »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.