tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ağacdelen » frenk inciri » donuşme » ondelik » kepceli » yurekten cağırmak » celim » yuzulme » bolgeci » gerekli gormek » dokulmek » batakcı » yuzu secilmemek » pırpıtcı » kıvanclanma » yeri goğu tırmalamak » cop gibi » korkuncluk » baba koruk veya erik yer oğlu » kız beşikte veya kundakta cey » alman usulu » sansurleme » munkir » oğrenci belgesi » olumsuz » utu bezi » prusyalı » carşaflık » ozelleştirmek » duzmece » catlaklık » bicimlerini belirleyen ana oze » ya ya » herkesin gectiği kopruden sen » herkesin gonlunde bir aslan ya » farklılaşma » bak » yureğine saplanmak » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » odeme » secim » kotuleştirmek » gorunuş » yazık gunah » cevirmek » herkesin arşınına gore bez ver » dehşete kapılmak veya duşmek » comaklamak » ucleşmek » surec »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.