tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dokme veya taşıma su ile değir » muteveffa » kor boğaz » goz kırpmamak » odevcil » gozu bir şeyde veya bir şeyin » cakışmak » soz duşurmek » teveccuh etmek » sozunu bilmez » doşeme » yarayan cevresi oluklu kucuk » tumel » kopurtucu » ense koku » gure » banko gecmek » kendini toparlamak veya toplam » dunyaya kazık cakmak veya kakm » yontemsizlik » aclıktan olmeyecek kadar » hareket » kornişcilik » hurmetkâr » pestilini cıkarmak » ek » percinli » rotatifci » tek bicim » kavanoz dipli dunya » şaibe altında tutulmak » bust » madde » ruslaştırma » ispenc » barut kesilmek veya olmak » mandepsiye basmak veya bastırm » gobel » sinirine dokunmak » cirkinsemek » acık kalpli » ic yarıcap » guc » ciceksimek » acma » ana yureği » methiye duzmek » gecenlerde » koşe dolabı » baba değil tırabzan babası »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.