tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
keciler » eşek sudan gelinceye kadar dov » sultan kethudası » o kapımahalle senin bu kapımah » parcalarıkaynaştırma işi veya » kapak bıckıcısı » tutunluk » rolune cıkmak » arabist » mahrec » toz kondurmak veya kondurmamak » koksuz » kotucul » işi ileri goturmek » kork aprilin beşinden okuzu a » yuz aklığıgostermek » fırca gibi » by pass » huccet » bezi herkesin arşınına gore ve » camurlama » makro » vergi yukumlusu » kosemen » carpıklaşmak » emlâkci » catal » centmek » haybeye kurek cekmek » cıfıtlık » urum » guguk gibi kalmak veya oturmak » davul calsan işitmez » ensulin » petrolun bir cinsi olan yanıcı » kolemen » bıcaklatmak » ozellikle » mucehhez » değişkene gore hesaplanan sayı » ciceksime » olcut » kultur bitkileri » camur kalemi » ayağının veya ayaklar altında » caprazlık » sovuntu » yanay duzlemi » hangi taşıkaldırsan altından » ne haber »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.