tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gır gecmek » dumbelek » duzenleme ve filme aktarma işi » bancolaşma » ayaklarının veya ayağının ucun » coğulcu » hâli veya hâlleri duman olmak » colleşme » kul etmek » derdini dokmek » gun almak » gon » gormek » tupcu » opme » duasınıveya dua almak » turkleştirmek » sodyum klorur » inmek » dışcokgen » ye kurkum ye » duşun duşun boktur işin » kalafata cekmek » boru calmak » bahcıvanlı » korukleme » akca pakca » guc » oduncu » harman corman » sunguleşmek » bileğine kadar veya bileklerin » sinolog » sumuk » tekemmul etmek » cember kayık » percemli » lisan » inşaatcılık » yuzsuz » guvence » ala ele » coreklenmek » tesisatcılık » yulume » yuzu yere gelmek gecmek veya y » cevir sinyali » ağzının payınıveya olcusunu ve » kayıkcı » cıkarmak »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.