tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
nar ciceği » imanıyok kısa soyleyişle » soyleniş » plâstikten arac » suzgecgagalılar » mucevher mahfazası » yeri goğu tutmak » cınargiller » bir gozeliler » oksuruk » ortalık duzelmek » hatırlatmak » ormek » alacaklıcıkmak » lokma ciğnenmeden yutulmaz » coplukcu » eti budu yerinde veya etine do » su carpmak » balon ucurmak » tespihcilik » soz goturmek » noroloji » işbirine kalmak » eski tufek » duzayak » genellikle orduda veya yatılıo » basınclısu » unca » celim » gurlemek » kacamak » şeylerden her biri tabaka » ciğleşme » yahudi » celmeleme » yuzunden okumak » kacımsamak » gozu ilişmek » mukâfat » odemeli » monu » goz etciği » lutfetmek » iplikcilik » cokkun » bolme » cektirme ağı » » utulme » ici dayanmamak »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.