tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozu gormemek » ek » yontma taşcağı » erkec » tazıo tazıama culu değişmiş » muteselsil » tribun » komunistlik » surtup durmak » iliğini veya iliğini kemiğini » inanılan iyilik kaynağı » durtmek » kultur akımı » etkilerle oluşturduklarıyer de » koyuvermek » muntesip » kestiği veya attığı tırnak ola » gozleri acılmak » yuceltilme » kızılbaş » dokumlemek » olu gozu kadar » kebapcı » yuzuk parmağı » oksuruk otu » cekim » ucluk » dışıkalaylı ici alaylı » urkuntulu » bayramustu » yerleştirilen demir parcası » koklu » olcer » muzecilik » temessul » muessir » suyukculuk » goz » gucu » kaşıkcılık » cicek pazarı » yuzunden duşen bin parca olmak » kuru gurultu » denize duşen yılana sarılır » genel gorunum » urperiş » kaşının altında gozun var deme » frenk inciri » teknikci » durumunda olmak veya bulunmak »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.