tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kup » kapıyıacmak » icinden gecirmek » otorite sağlamak veya temin et » yeryuzu » avazıcıktığıkadar » canak » fırsatcı » sulûk » ulkusel » on soruşturma » cileli » kimin nesi » cakmak taşı » duzec » cozelti » yuksuk » kurek cezası » cıkıştırmak » bırakılması » saltanatcı » dili donmemek veya donmek » purceksiz » ucler yediler kırklar » muyesser olmak » cımkırma » gozluk takmak » mecus » kâbus basmak veya cokmek » cocuk » gluten ekmeği » kırıntıkulte » umidi suya duşmek » mucerret » kostek vurmak » bıcak kınınıkesmez » futuhat » salon camı » dalga yuksekliği » yuzeyinin her noktasına basınc » doner sermaye » uctu uctu » cayır peyniri » yururlukte olmak » bir nesneye kece gecirmek » muthiş » gozden gecirmek » cozyağı » pacoz » davranmak saygıgostermek soz »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.