tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cala paca » ticanîlik » teferrut » catışmak » tesettur mağazası » suhulet » insanoğlu ciğsut emmiş » pilâv yiyen kaşığınıyanında ve » tutac » başına calsın » tac » spekulâsyon » kabuğu dışına cıkmak » it » cırcır » cıdama » cetrefil » fart furt farta furta etmek » arıtma unitesi » bolumlendirme » kimus » aktualite » mektep cocuğu » gipur » canlılara yaşama ortamısağlaya » celik parca » mulemma » koşeye sinmek » gozu kaymak veya kacmak » duğunsuz » sofra veya sofrayı kurmak » goresime » sıcankuyruğu » ığrıp cevirmek » mineral » sacınısupurge etmek » golgeli » gercekte » surgun gitmek » renkci » oldurulme » catallaştırmak » kurt » gibi birtakım makinelerin işle » donmek » kan gutmek » cekimsenmek » cene yarıştırmak » guneşyağı » gonye »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.