tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dunya kelâmıetmek » oğutmek » sepetci soğudu » gucsunme » ahkâm yurutmek » acısınıcıkarmak » cekmek » caprazolcer » sacma sapan konuşmak » yoldan cıkmak » cene calmak » musademe » keciler » cakaloz » cemaatimuslimin » iskeleti cıkmak » hesapcı » venezuelâlı » bîilâc » işguc » gol ayağı » midesi almamak kaldırmamak ka » veya orulen dikey duzlem » ekmek opmek » mercimek corbası » kok sap » doşetme » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » urperti vermek » aşcılık » veya dokunmuşpamuktan yapılan » yureklendirme » kacmak » kritik » tef calsan oynayacak » neyce » im » acıgormuş » olunmek » sukûtî » cokermek » sacı » ak ek » ornekseme » kuşgibi ucup gitmek » erinc » yarayan cevresi oluklu kucuk » tum cahil » tencere tava herkeste bir hav » bankada veya aracısında actırı »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.