tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
fayanscı » sulûk » kuplere binmek » yuzulme » turlu » minor » tutmek » yumruğuna guvenmek » abesle uğraşmak veya abesle iş » taklitci » kağnıgibi gitmek » nukleer reaktor » divaneye donmek » acıkta bırakmak » almancı » dediğim dedik otturduğum veya » acılır kapanır alet » urkekleşme » omursuz » organların her biri » uzerine gelen duvar ağırlıklar » malın gozu » yukarı goğe doğru olan yanı » ornek olmak » cukundur » duven dişi » başına gecirmek » bıcağın keskin olmayan ters ya » oz kardeş » hic » gonendirmek » gozetici » cuhadarlık » faktor » icerik » iki cifte » tellur » lutfeylemek » haberleşme komunikasyon » burum » alt ust olmak » el ile elle tutulur » traktorcu » cetince » kecileşme » catıortusu » teehhul » namutenahi » kaucuklu » cevirici dili »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.