tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guneşdoğmak » iştahıkapanmak veya kesilmek » ayakkabılarınıcevirmek » guvenlik gorevlisi » munhat » karıncayıbile ezmemek veya inc » silindir prizma vb bicimindek » olcu vermek » suzuk » calyaka » geciştirilmek » hangi dağda kurt oldu » ceki » yuz » biri cok olmak » acık fikirlilik » canak » ermenice » acığa vurmak » ipini cekmek » cağırmak » supurge calısı » madde » kosteği kırmak » pabucuna kum dolmak veya taşka » nufuz ticareti » on damak » acıklık getirmek veya kazandır » cıkışnoktası » goz hakkı » cimlenmek » cınlatış » cıkagelme » omur curutmek » koşeye atılmak » cıplak tohumlular » gozu bulanmak » nesnelerin butunu » tokezlemek » diskci » ileri goturmek » bir sure ayrılmamak » olumlu tumce » teferruc » cul » lupletme » celik cember » gondermek » f » oğrenim belgesi »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.