tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bektaşîlik » muhtaclık » doke saca » duşunce iyilik ahmet ertuğr » onluk » goturmek » gozune karasu inmek » turk kupası » oz beslenme » keyfi kacmak » mucrim » mubaşirlik » muttefikan » ic tumce » capar » cekilmek » cizgi » kacırtma » gozlemlemek » kılıclayış » cekme » kapıdan cevirmek » suvari » kaşıkcın » kacırılma » murailik » barut kesilmek veya olmak » oğrencilik » ackı » surukleyici » cift capraz denir » mudrir » kılıfcı » minibuscu » deniz altında bulunan » cayırlaşma » penceli » tepeli bulbul » alev bacayıveya sacağı sarmak » sucustu » yuze gulmek » soylence » cetrefilli » sodyum klorur » anadolu » kaldırıma duşmek » oruk » bazıbitkilerin turlu organları » başak bağlamak veya tutmak » corek otu »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.