tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vechişebeh » sokulmek » muessif » gudumlemek » ozden » ceşit » parca başına » eğmec » canlısı » gerekce gostermek » gluten tutkalı » menekşe gulu » susengiller » yuzey veya cizgi kaide » suc olmak » camur deryası » cozumleme » oluşmuşmotorlu arac » pacavralaşmak » durum » cok gelmek » başyemek başınıyemek » bunakca » doteryum » coraklaşma » sıfat fiil » gonlu kalmak » uzağıgormek » techizat » sozu gecmek » cayır tavuğu » kotuleşmek » muhabbet ciceği » gumburdemek » ortac » ustun » tur » yılan gomleği » cekmek » ilk goz ağrısı » beşeriyetcilik » kendinden gecmek » zimmetine gecirmek » andac » doviz » rumca » cap » camgobeği » recete » diskci »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.