tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mevsimi » cevre teker » gerilim olcumu » gecişli » mudur muavini » delik buyuk yama kucuk » başınıdondurmek » murt » şansolyelik » politika ile uğraşan kimse si » canak ağızlı » duru » menşevik » tum tanrıcılık » x ışınlarından yararlanılarak » figuratif » cotiragiller » oğlak donencesi » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » verilen tek ve eşit bir varlık » acık » direncli » acık sacık » takdir etmek veya eylemek » dordul » ak ek » telgraf cekmek » mucerret » surme mantarları » cingenelik » peynirli borek » oncesi donem » soz duşurmek » arkasına duşmek veya takılmak » ust » soylemsemek » urpertme » ım » numayiş » zurriyet » yureğine saplanmak » profesorluk » kul yemek veya yutmak » caylıkek » kepceleme » goğus ingini » mustezat » darbe vurmak veya indirmek » adınıkirletmek veya lekelemek »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.