tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kokorecci » uretmek zihnî yetiler oluştur » belirten kural » cekip cevirmek » gon » an en » uveyme » bolşevizm » multeci » solpuk » şekerim » tulbent » deme veya değme gitsin » bereket ki veya bereket versin » yureği kan ağlamak » karfice » maden komuru » kaşıkcı » vucuda vermek aşıyapmak » şimdiye kadar veya şimdiye dek » ahcılık » koşullu yan cumle » gozler onune sermek » kulaclama » vokabuler » carpışılma » unlemek » gonlunden gecirmek veya gecmek » sodyum klorur » fermantasyon » ultraviyole » at » cebine indirmek veya atmak » tahkimat elemanlarıustune veya » catlatmak » aşcıbaşı » curuğe cıkarmak » cıkmalıtumlec » donuşturucu » gumlemek » tevzi burosu » yetenekleri gelişmemiş cocuk » catlatış » sondurulmesine yardım eden kim » yıldızıveya yıldızları barışma » sağakce » pence atmak » coğaltmak » citar » gunun adamı »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.