tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şeylerden her biri tabaka » gurluk » kuru yuk » oğan » surum surum » camur banyosu » hızla batmak » temayuz » oksuruklu » beli cokmek » terekkup etmek » guvercingiller » munazara » ca » guveyi olmadık ama kapıdışınd » tarafından arabacıicin armağan » mutedeyyin » fırcalama » gecer » gorevlilik » rukun » ihtiyac » acıolcum » cuvalcı » caprazlama » tutun rengi » keciyi yardan ucuran bir tutam » nufuzkâr » mulhit » bulbul » fransız » pece » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » asyalılık » cıplak » gobek odunu » orseleyiş » cakmak cakmak » traktor » genişgoruşluluk » orfî idare » sozune sahip » boğumlanma bolgesi » operken ısırır » burnu havada veya kaf dağında » mudahale etmek » kullanılan tadıacıve bir yıll » soz boluğu » kukremek » dediğim dedik otturduğum veya »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.