tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karagozluk » soz varlığı » biri fert » yuklem obeği » ana duşunce » rumluk » olumluluk » onune cıkmak » ırzına gecmek » geceli gunduzlu » ne mal olduğunu bilmek veya an » orneğini cıkarmak » hukûmet erkânı » cokgen » yuzustu » mufettişlik » telefon etmek veya acmak » cıtkırıldımlık » guderilemek » babaî » unvanı » sozleşmeli » donenmek » sıcangiller » oyle olsun » kırık cizgi » cakış » yuz yuze » ic cekmek » sansurcu » gobeğini kesmek » haram olsun » cobanın gonlu olursa tekeden y » husnu kabul gostermek » tayfolcer » sedefci » dır dir dur dur tır » istimzac » uygun gormek » verilen ad » guvenilme » gucleniş » kul » huzunlenmek » yer gecidi » hırkayıbaşına cekmek » calkantı » duşunceye bağlayarak yorumlaya » nuh der peygamber demez » musavat »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.