tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
role » salt coğunluk » altına etmek veya kacırmak » uzumlu kek » caplama » tekeden sut cıkarmak » aktore » cisemek » koknar sakızı » capkın » cıbanlaşma » musekkin » yerden goğe kadar » utanc duygusu » doner sermaye » vidanjor » yuz kere » aksoğut » herkesin yararlandığı » yuz tutmak » eden felsefe ve din doktrini » yer bakır gok demir » soyleyeceği olmak » buyrukcu » yuz » gok kır » istintac » kalbi carpmak » yuzune gozune bulaştırmak » duzulmek » nukleer silâh » dolabı frijider » gucleniş » iki cenetliler » malın gozu » onerge vermek » ad cekmeye girmek » cerezlenmek » imtizac » dekoratorluk » kucaktan kucağa dolaşmak veya » orgu » metal parca » ağzınıkapamak veya kilitlemek » popularite » bana bak » yuregir » gecerlik » uretici alan » gureşcilik »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.