tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yontemlilik » banliyo » edebiyatcı » acık ordugâh » burgac » gozunu doyurmak » acık vermek » derecedeki yol yan yol » başkurt » dipsiz kile boşambar » golgelik » ciceklenme » cıfıtlık etmek » soz duellosu » sultanîhuzzam » havale » sectirme » gomme » gun gibi acık » torbada veya cantada keklik » gorevden uzaklaştırmak » ciceklenme » carpım tablosu » kopruleri atmak » ac kalmak » gerilimolcer » coğul ekleri » ağac » rontgen cekmek » balcık hurması » ruh cokuntusu » distributorluk » gundelikci kadın » calınma » gonlunun dumeni bozuk » cul caput » canınıbir yere dar atmak » gonendirmek » lık lik luk luk » icindeki en kucuk birlik » bukturme » acmak » oz devim » sondurucu » koku kazınmak » yuzulmek » başına işcıkarmak » altın adıpul oldu kız adıdul » astsubay kıdemli ustcavuş » yıllıkcı »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.