tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kustahlaşma » hırcınlaşma » değnekcilik » ic bukun » fizikci » bukulmek » borkenek » tezgâhcılık » arasında den başka anlamıyl » şal orneği » caprazlama » yuzu acılmak » kopeksiz koye veya suruye kurt » bocelenmek » sacıştırma » maaşa gecmek » kulluk » unlu turemesi » olan kişilerin toplanıp toplum » gecerlilik » gecmişleri » iğne ustunde oturmak » cinkografi » kopoğluluk » doğuşcu » bana dokunmayan veya beni sokm » gumuşlenme » capar » yara bere icinde » ters yuzu » bulbul kesilmek » zıddına basmak veya bir şey bi » sac » ozluk » statu » doşetme » dordun » dortnala kaldırmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » roproduksiyon » olu fiyatına » muft » kalbura donmek » susleme » surtunuş » acılmak » nufus » doğa otesi » umtırak » boce »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.