tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz eş anlamlısı

temiz eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
okuz trene baktığıgibi bakmak » ucmak » baccılık » sarıkart gormek » on lisans » cozumsel » dokuz ayın carşambasıbir araya » gecinilmek » ayrıtac yapraklılar » kose buğday » keloğlan » birleştirme montaj » curlatmak » iz ac etmek » uslûp » of cekmek » borulce » gobek » goz gezdirmek » kıyamet gibi veya kıyamet kada » gozlenmek » ma me » gumrukleme » cağrılık » cekmek » guneşletme » sus » goze almak » muft » kıpcak » bir sozunu iki etmemek » selâmunaleykum kor kadı » cabuk » cekmek » muşavirlik » acem pilâvı » bolumleniş » acısınıcekmek » yonerge direktif » divan durmak veya el pence div » doşeyici » nervurlu » mustemlekeci » allah sonunu hayır etsin » hafta sekiz gun dokuz » yemişci » karısıkoylu » alacabalıkcıl » tunel gecmek » eşbasınclı »

temiz_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_eş_anlamlısı nedir ve temiz_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.