tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tahkimat elemanlarıustune veya » gorkemli » hucreler arası » hangi taşıkaldırsan altından » atlar tepişir arada eşekler e » alcak kavuşum » cengelleyiş » iki cenetli » uscu » dalıp cıkmak » muzipce » icinden kan gitmek » guzellik » hukûmet » allah rızasıicin » yorunge » mustear » kaynakcacı » zayıf duşmek » on » ulkesellik » cokkunleşme » afişcilik » kopek soğanı » ruzgâr ustu » bıckın » em » ıp ip up up » bolumlenmek » sercin » kelebek ciceği » ustalık gerektiren iş sınaat » bir baba dokuz evlâdıbesler d » duşunce ozgurluğu » umide kapılmak » ceşitlenmek » acısıicine veya yureğine cokme » gosterim » gucu gucune yetmek veya yetmem » fincancıkatırlarınıurkutmek » renk olcme » boyu boyuna huyu huyuna » gunduzcu » guvercinler » canım dese canım cıksın diyor » kaşıkcı » helme dokmek » kecelemek » nuktedan » cay »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.