tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » dunyayıanlamak » duzeltmek » olan ve genellikle ulkenin baş » son bulmak veya sona ermek » cıl » kacamaklı » cene yarıştırma » alternator » bahcıvanlı » bir iddianın gercekliğini inkâ » dağıstanlı » acıktan » boğazına duşkun » calımlamak » cozulum » vasıfsız işci » gozu kızmak » hanbelî » besi oru » başa cıkmak » gecersiz » zuğurtlemek » cıt etmek » sunguleme » ağac minesi » merhem » damlaya damlaya gol olur » kılıclamak » ahi » yureği yanmak » sovup saymak » baltasıkutukten cıkmak » set cekmek » ada » kesip bicmek » kufur » şarapcı » yan gozle veya yan gozle bakma » calıştırma » haber studyosu » cukur » aksilik cıkmak » şeşudu » cenesini bıcak acmamak » gozu yolda veya yollarda kalma » kuresel ucgen » guzun » bicimsel » iğne yutmuşite veya maymuna do »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.