tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acılama » tecahuluarifane » cangıl cungul » kimse » dolap beygiri gibi donup durma » cokertmek » tekâmul » cukurlu » işsozleşmesi » allah » ateşbacayıveya sacağı sarmak » palandoken » ici dışına cıkmak » karşılıklıbirbirini dovmek » durbunlu » kupunu doldurmak » karısıkoylu » dondurmek » belediye cavuşu » yuk vagonu » toskurmek » ilgi cekmek toplamak veya uyan » cıplaklık » cın » kurklu » oy vermek veya oyunu kullanmak » gozden gonulden cıkarmak » kacak » calkalamak » da de ta te » menu » frenk » şartlıbirleşik cumle » macar salamı » yonetimi iyileştirme tasarısıv » yonetme » okyanus cukuru » yalelli gibi veya arabın yalel » câk » klorurleştirmek » durt » ust » frenk uzumu » luzumlu luzumsuz » glâdyator » ozdekcilik » butunu » kostebek illeti » sır tutmak veya saklamak » oturuklu »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.