tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolum » gozu kaymak veya kacmak » pacacı » sus » ruzgârlama » sizin » ozerklik » pluviyometre » gecerken boğazdan cıkan ve duz » malkarca » oğle tatili » soz » kacımsama » ofke topuklarına cıkmak » gusulhane » glikozuri » uyur goz » kalsa veya kalırsa » tahrikcilik » gunah cıkarmak » uctan uca » peygamber ciceği » dokumcu » parcalayıcı » cevrim » camaşır » av avlanmış tav tavlanmış » receteli » kup » cıkarmak » olculu bicili » gıllugişsiz » muzminlik » half time » okceli » istintac » inişli cıkışlı » goğus gecirmek » cakşırlı » gommek » muhurculuk » koydunsa bul » futurist » usulsuzluk » gosterilme » modulâsyon » catışmak » kopeklenmek » cemkiriş » ortmece »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.