tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
parcası » spinosum » toplumu tek başına belirleyen » tu » okce » mikro » cukur » kavlıc » mutevelli heyeti » sunme » kulliyet » notunu veya numarasını vermek » gucsunmek » mevlevîlik » yemek » hayrete veya hayretlere duşmek » ozel televizyon » iğneyi kendine cuvaldızıbaşka » toprakcıl » başmudurluk » on parmağında on huner veya ma » cemrenmek » cekişmesiz » acık ciro » saltanat surmek » amerikan bezi » goz kaşsuzmek » cıkmak » tuy atmak » gocme » ceyrek » gomgok » mercimek koftesi » centik » gureşmek » yer ucmak ii » onune geleni kapar ardına gel » susleyip puslemek » silip supurmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ucteker » Şafiî kopeği gibi titremek » gostermeci » muzekkere » cupra » donbaba » cıma » şifayıbulmak veya kapmak » hic » naza cekmek »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.