tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
edat tumleci » mutevehhim » mizaclı » turkuaz yeşili » tecessum etmek » atcılık » gulumser » icli dışlılık » carşı » kirada olmak veya oturmak » gaz olcumu » muzekkere » konduktor » ictihat » bağışcı » gonc » boluk » buyukten buyuğe » muntahabat » uce beşe bakmamak » keskin sirke kupune veya kabın » yetenekleri gelişmemiş cocuk » nam vermek veya salmak » guvenmek » eşit cenetli » monitor » cicek gibi » kancılarya » parca başına » indukleme makinesi » koşeye oturmak » hapcı » tıraşbıcağı » ortme » gozunun capağınısilmeden » murur » kazan biri kepce » yuksek yaylak » bir soy » think tank » ucmak » mubarek » borcsuzluk » sutsuzluk » cehennemin bucağıveya dibi » topal eşekle kervana katılmak » murşit » guzellik enstitusu » yuzunu gormemek » gozetilme »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.