tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzerine yatmak » enote » muvesvis » tahammulsuz » one surmek » ucmak » aklına tukurmek » ay orumceği » gun ışığına cıkmak » muyesser olmak » ihtilâc etmek » ters yuz » brehmen » bu sıcağa kar mıdayanır » karamusal veya karamursel sepe » donuk » nebatat bahcesi » garaz veya garez bağlamak » uvey » allah var veya allah ıvar » cokuntu hendeği » soz » orulme » yayla cayırı » ağzınıhavaya veya poyraza acma » uscu » cekişmesiz » goz altıkremi » cizgi film » veya dokunmuşpamuktan yapılan » ackılama » kultivator » peşinde dolaşmak veya gezmek » kosnul » yuksunmek » ayakustu » bir iki demeden demeye kalmada » tespih cekmek » topluluğu » yağolcer » percem » harac » dallarınıkısaltmak » koşe rafı » gozetletme » torpu » allah ın belâsı » o kapımahalle senin bu kapımah » kazan kaldırmak veya devirmek » dunya malı »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.