tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
murt » mustantiklik » catış » kucurek » kıt a » kancayıtakmak veya atmak » yaltakcı » cift pencere » gercek varlığıinkâr eden aşırı » bezekci » birleşikgillerden kok sapları » tecessum » sonum » kultur balıkcılığı » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » posteki saydırmak » gotten bacaklı » koc yumurtası » ter dokmek » cekişmeli » el emeği goz nuru » madagaskarlı » bıcaklatma » duşun » yonetmen yardımcısı » nufuscu » kamcılı » boce » gume » İsvicreli » sutcu » goğsunu kabartmak » cevikleşme » catal sakal » yontem » golermek » cekel » kus » dokuntu » cekberi » muhurlemek » araclı » seciliş » haber cıkmamak » değişme olayı tekâmul » cukur acmak » elde avucta bir şey kalmamak » acığa alma » kadidi cıkmak » bahis acmak veya acılmak »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.