tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gunluk guneşlik » iki buklum olmak » dunya durdukca » turkceci » brut » biri yer biri bakar kıyamet o » mujdelenmek » yukselme » coluk cocuk sahibi olmak » akaclamak » dopiyes » şeyin ayrıcalığınıanlatır » ateşpuskurmek » murtekip » yerlerde yetişen bir bitki me » cakırlaşmak » cıkmak » unluleşme » yamcısız » ic guveyinden hâllice » kavlıc » kırbaclanma » soz getirmek » gonyelemek » iğrenclik » guncellemek » mahrec » guluşmek » acısıicine veya yureğine cokme » inşaat civisi » camursuz » mozaik doşeme » iz ansızca » doke doke » techiz » muziksever » belirtmek icin kullanılır » muhrelemek » duz » urkekce » korluk » acıt » bitkisi lâstik ağacıficus ela » yetenek ve genel gidişdurumlar » carksız » ozgulluk » cizmeden yukarıcıkmak » iyilikcilik » geyik bocekleri » soz kesimi »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.