tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cizgi » olusu kandilli » bu gunlerde » sinolog » kur acı » cozumlenme » suzuluş » cil » selâm soylemek » lutfeyleme » gozunu yummak » teferruc » yuzsuzleştirmek » tek acıklık bulunan ocak » turk biberi » kızılyoruk » yureği hop etmek veya hoplamak » otumluleşmek » kilimci ile kor hacı » suzmek » şarkuteri » gibi işler icin beslenen memel » karşıcıkmak » odemek » cukur acmak » cicek yağı » purcekli » uz » mortoyu cekmek » ucretlendirme » butun butun » yuksek » acık pazar » kokleşme » carksız » surmelemek » cok yuksek ve otsu bir bitki z » balığa cıkmak » sifonu cekmek veya sifon cekil » cimbali » cevirme » birbirine surtunmek » briketci » acılmak » muhursuz » cur et etmek » al gulum ver gulum » cenileme » gocmenleştirmek » sırpca »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.