tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ikbali sonmek » surek avı » sıfıra sıfır elde var sıfır » sozune gelmek » uleştirim » kazancsız » acık » cağrısız » klorolcer » patates puresi » coğu gitti azıkaldı » unletme » cıplaklığıyla » başortulu » kirecsilemek » ural dilleri » ciltcilik » goze zarı » icinden gecmek » soluk almadan dinlemek izleme » fikrini celmek » kapakcık » sussuz » yukun » toplu goruşme » ciğduşmek » gozunu acmak » cakmaklaşmak » ozel okul » ucmak » cekiştirici » otumluluk » lisanımunasip » gozleri dolmak veya dolu dolu » ır ir ur ur » Şafiî kopeği gibi titremek » cenek » cağrılı » gorumce » cıt » hac » buz ustune yazıyazmak » ın » kul bağlamak » acık kapıpolitikası » allah yapısı » gibi birtakım makinelerin işle » zuğurtleşmek » elekten gecirmek » guneştopu »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.