tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıldırasıya » gokmen » kebapcı » benimseyip değişik bicimde anl » haber studyosu » rusva » uzerinde durmasıyla kazananıbe » cifte vatandaşlık » cağlamadan catlamak » catlama » ceyiz cemen » urun » muşrik » cekme » kırk yıllık yani olur mu kâni » ozel girişimcilik » gozunu oymak » sut gibi » acıcı » beberuhi » calımsızlık » herkesin yararlandığı » ruzgâr gibi » kulac » yabanî gul » cektirmek » cekimsiz » ciğlik » olumluk » aslıcıkmak » musmir » ustluk » gurultulu » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » odenmez » kolacan etmek » sunturlu kufur » işine bak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » orgutculuk » ad cekmek » turkiye turkcesi » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » parcalanmak » yureği ağzına gelmek » grejuva » kabına dokmek » caltı » gozunu kırpmadan » busbutun »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.