tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toprağıcekmiş » aşırıuc » yarım elma gonul alma » kulkedisi » tutac » ceyrek » coksamak » yugoslavyalı » başdondurmek » azınlık hukûmeti » uzatılabilir » eteği duşuk » bicim » gormek » kahpenin dolu » duşman » revacta olmak » ağız aramak veya yoklamak » camurlanmak » eteğindeki taşıdokmek » işcevirmek » muddeiumumî » gozukme » curutmek » cıkacak » kockar » cekilme » seruven » citmek » şoyle boyle » icine etmek » sacma » aslan yurekli » oldurmek » amerika armudu » tac » deli saraylıgibi » lule » sozlukce » solpume » munhezim » işguzar » ipe sapa gelmeyen veya gelmez » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » kultur sitesi » bortturmek » yuceliş » cerviş » ateşler icinde » guce sarmak »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.