tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cetele » acılmak » oyun » gozlenmek » gobek » soğe » unlu uyumu » kacta » gun » itiyat etmek veya edinmek » acıklama cumlesi » şerefe veya şerefinize » guzleme » guven yazısı » ruzgâr gulu » allah veya allahım » tahkimat elemanlarıustune veya » major » sacmalık » korleştirme » bektaşî babası » paraşutlu » at başıberaber gitmek » dort cifte » aracı » icinden konuşmak veya demek » tuy » zorun ne » cerge » tek cekirdekli » susletmek » duz yuzeylerden her biri » flort » suyu mu cıktı » yeri opmek » onune dikilmek » recete » kimus » yufka yurekli » edeptir soylemesi » hasatcı » gibi şart niteliğinde olan bir » burudet » sumkurtmek » carşaflamak » bukulmek » nufus cuzdanı » indukleme » puturlu » kacurga »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.