tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yaşta kalmış kavat pabucu gib » gozetmek » kusursuz » gozu donesi » icine ateşduşmek » adam icine karışmak » malik » avunc » duğumlenebilir nesne » kulkedisi » bir hâl almak » kaca kac » cıkmak » buzlar cozulmek » saltanat surmek » gucune koşmak » goz bağcılık » bilimlerinin ortak adı riyazi » cakaloz » pestili cıkmak » alın catısı » olum fermanı » sinir kupu » catık » calışma saatleri » gevrekci » belirten kural » korfez » epikurculuk » daloğle » mucehhez olmak » cami yıkılmış ama mihrabıyeri » koprucu » etiyopyalı » ucretlerine gore duzenlenmişye » ince yağsız uzun kuyruklu bir » doşek » goruş » kaktusgiller » gagavuzca » tokaclanmak » uzerine varmak » dudak cukuru » rencper » um » mulhem » kup şeker » bocu » buyuklenme » denizcakısı »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.