tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
butunu » konvektor » omruhayat » olan boceklere verilen genel a » makedon » ınca ince unca unce » gulduru » play back » ucum » sanatı » cakıntısız » yukumlenmek » mefruşatcılık » tıraşbıcağı » yorgunu yokuşa surmek » muşkulât cekmek » gunu dolmak » ici kabul etmemek » kireclenme » lopcuk » catır catır » oncul » muşebbeh » kapalıgecmek » bolunuş » cerceveletme » duzen vermek duzene koymak vey » ic » secik » cumbuşyapmak » butun » alaturka bilen alaturka eser » ici kararmak » goden » taksit odemek veya taksit verm » c » lâcin » dortnala » karanlığa gomulmek » govel » dikensiz gul olmaz » asurca » savaşcı » malik » hatır gonul bilmemek saymamak » eyer kapatmak veya kapamak » iyi yurekli » dondurup dolaştırmak » armut pişağzıma duş » cetele »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.