tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » modulâsyon » acısınıgormek » yuzucu » ufuk cizgisi » icine atmak » tunemek » duzayak » alcılı » gorunmek » soğulmek » cucuklenmek » alt ust etmek » mahşer gunu » zr » malın gozu » goz suzmek » hukmî şahsiyet » gumburdeyiş » allah » şefaatci » ut » başcekmek » muhurlenmek » capkın » vazgecirmek » atolye resmi » yureksizlik » yugoslav » cakozlama » ılıkca » muzakere etmek veya yapmak » pejmurdelik » carşıağası » kafasıkuflu » uzulmek » sacmalık » zimmetine gecirmek » hızır gibi yetişmek » atın olumu arpadan olsun » kinin sulfatı » burc » ortturmek » duşuk » sulbunden gelmek » cenen tutulsun » sus bitkisi » dışyarıcap » provokator » cekiye gelmez »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.