tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
harc » golge » kıta dumdar » cubuk » yere batasıca veya yere batsın » soylem » kotuleşme » doldurdukları rengi beyazdan » kemer gozu » nargile tutunu » gununu beklemek » gureş » durumunda meyvesinden kokusuz » ki » girintili yer » duet » bolme » butunlemek » ogesi » onleme durumu » acık secik » gozunun icine bakmak » cakıldatmak » dincleşmek » makara cekmek » taahhut etmek » harezmî yolu » afrikalılık » olum doşeği » it ite buyurur it de kuyruğun » lâtinlik » guveyfeneri » merhem » sana taşla vurana sen aşla var » sun î peyk » gunaşırı » caltı » şakşakcı » nefesli calgı » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » bayrak toreni » goz bağı » rolyef » kimse » goğus » guvenceye bağlamak » muz » ustun tutmak » mumin » moto »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.