tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için temiz kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kredi sozleşmesi » duyek » bakkal cakkal » esmer kufler » sonum ayrımı » pazara cıkarmak » korlenme » bağlac grubu » hıncsız » ucuzdur vardır illeti pahalıd » cekmek » konakcı » amacsızlık » garantor » alım calım » gozunden uyku akmak » şeyhulislâmlık » yola duzulmek duzelmek veya ko » aksaklık veya bozukluk » on şart » yara acmak » tıkaclama » donec » avuc avuc » lehinde soylemek veya bulunmak » olcek » icin » tebellur » avuc avuc » can ciceği » ici yağbağlamak » muzminlik » kısa omurlu » ulkuleştirilmek » pecenek » on secici » camaşır deterjanı » bicmek » goğus ingini » ayva tuyu » başağac » boşluk » dunya penceresi » yuzustu bırakmak » tarih oncesi » acem halayı » sırt cevirmek cevirmemek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cilek uzumu » gozetlemek »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.