tdk sözlük TDK Sözlük

 

temiz kelimesinin eş anlamlısı

temiz kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • temiz kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz temiz kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük temiz kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ali kıran başkesen » aktualite » ağacıkurt insanıdert yer » ickiyi bırakmak » soz veya lâf aramızda » ım » verilen unvan » cul » cıldırmak » fulûs » yoruk » donme dolap » cabuklaştırılma » iki eli boğrunde kalmak » anlamaya yarayan sınama » bok yemek duşmek » camaşır sepeti » cıtırdamak » kok sap » muflis » yumuşak ince kâğıt » facalı » carıksız » kız bocekleri » beliren olumle sonuclanan has » duşkun olmak » cacaron » camur kalemi » koleleştiriş » cark cevirmek » cırağ » gosterici » gumburtu » ince unlu » soz gelimi » cul caput » hint armudu » cal » mulk » yun » kırlangıc balığıgiller » camurlukculuk » muhakeme yurutmek » yelolcer » aklızıvanadan cıkmak » şeytana kulâhıveya pabucu ters » burudet » postekini sermek » merak etme k kalın okunur » kaval tufek »

temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve temiz_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.